Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars 2016

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars 2016
Arrangörsorganisationer: Fjärås AIK / IF Rigor / OK Löftan
Datum: fredag 15 juli 2016 - söndag 17 juli 2016

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång, jaktstart

H14

2 930 m, 72 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
371Arthur BrunborgNittedal OL15:54
372Victor ModigOK Pan-Kristianstad15:56
373Lukas MagnerfeltFalköpings AIK OK15:58
374Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK16:00
375Anton LundOK Skogshjortarna16:02
376Malte KristianssonHalmstad OK16:04
377Elias ThörnbladOK Flundrehof16:06
378Ellis HunterScottish Junior Squad16:08
379Eric HallnerOckelbo OK16:10
380Lukas GustafssonIK Ymer16:12
381Johan EkbergSkattkärrs SOK16:14
382Alfred ErdeliusIF Rigor16:16
383Casper SkeppSävedalens AIK16:18
384Klas LjungqvistLunds OK16:20
385Aron ÖstangårdGamleby OK16:22
386David JohanssonFK Friskus-Varberg16:24
388Arvid AronssonOK Kroppefjäll16:28
390Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK16:32
391Axel ElmbladBredaryds SOK16:34
392Fabian OdénFjärås AIK16:36
393Karl PetersénOK Njudung16:38
394Axel BechtelFK Friskus-Varberg16:40
395Jens DalgaardKolding OK16:42
396Jakob GunnarssonLerums SOK16:44
397Daniel CampbellScottish Junior Squad16:46
398Edvin HenryssonTibro OK16:48
399Jacob GrahnIK Uven16:50
400Arvid LundqvistHalmstad OK16:52
401Melker AnderssonOK Pan-Kristianstad16:54
402Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna16:56
403Adam SkoglundUlricehamns OK16:58
404Erik LingIK Hakarpspojkarna17:00
405Amadeus AhlstrandFK Friskus-Varberg17:02
406Isak OlssonStigsökarna17:04
407Gustav Vinther Østermark JensenKolding OK17:06
408Emil JägstedtHalmstad OK17:08
409Elias PerssonFjärås AIK17:10
410Gustav HarryssonOK Skogshjortarna17:12
411Loris KüngBjörnbär OK17:14
412Peter MolloyScottish Junior Squad17:16
413Nils GrimbeckSävedalens AIK17:18
414Erik IngemarssonHestra IF17:20
415Felix DrejmoOK Landehof17:22
416Anton CarlssonIF Hagen17:24
417Grunde IsaksætreGrue IL17:26
419Jesper JohanssonOK Löftan17:30
420Olle ElfströmOK Orinto17:32
421Noel BraunVäxjö OK17:34
422Emil RavakkoSävedalens AIK17:36
423Oscar HultgrenOK Njudung17:38
424Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK17:40
425David AlménTrollhättans SOK17:42
426Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna17:44
427Jonas GabsOK Melfar17:46
428Gabriel SteffertOK Tyringe17:48
429Valter PetterssonOK Tisaren17:50
430Louis MacMillanScottish Junior Squad17:52
431Anton BlomqvistMarkbygdens OK17:54
432Alex JohanssonFK Friskus-Varberg17:56
433Jakob MobergOK Löftan17:58
434Theis MunktvedCopenhagenO18:00
435Tobias SjöstedtOK Måsen18:02
436Hugo EricssonVäxjö OK18:04
437Albin PerssonHalmstad OK18:06
438Simon VeltmanOK Skogshjortarna18:08
439Måns HenningssonIK Trenne Ullared18:10
440Matthew GoochScottish Junior Squad18:12
441Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK18:14
443Willy FjällborgStenungsunds OK18:18
444Linus BoströmOK Alehof18:20
445Filip BäckArboga OK18:22
446Oscar OlinIK Hakarpspojkarna18:24

Annonser