Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars 2016

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars 2016
Arrangörsorganisationer: Fjärås AIK / IF Rigor / OK Löftan
Datum: fredag 15 juli 2016 - söndag 17 juli 2016

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång, jaktstart

D12

2 350 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
451Agnes IvarssonOK Skogshjortarna15:49
452Emma ZettervallKarlskrona SOK15:51
453Emilie Bæk ChristiansenSøllerød OK15:53
454Engla PruthIK Hakarpspojkarna15:55
455Filippa FagerströmIFK Göteborg15:57
456Emmy PalmFK Boken15:59
457Matilda AspIFK Göteborg16:01
458Maja KarmstigFK Friskus-Varberg16:03
459Sandra WiduchKarlskrona SOK16:05
460Maja NordinUlricehamns OK16:07
461Moa BirkebækStora Tuna OK16:09
462Melissa Jolly-janssonGuyancourt Orientation 7816:11
463Lisa ÖstenssonOK Tranan16:13
464Julia ÅttingLinköpings OK16:15
465Tuva NylundBredaryds SOK16:17
467Anna VerhagenOK Orinto16:21
468Emma OlinIK Hakarpspojkarna16:23
469Molly GranängKungälvs OK16:25
470Lovisa DavidsonGöteborg-Majorna OK16:27
471Tuva ÖstangårdGamleby OK16:29
472Emia HjortFalköpings AIK OK16:31
474Sigrid LjunggrenLinköpings OK16:35
475Lisa BjörssonOK Kullingshof16:37
476Maja GraadIF Rigor16:39
477Ida AnderssonOK Löftan16:41
478Amalie ErtmannCopenhagenO16:43
479Ester EricssonFK Friskus-Varberg16:45
480Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna16:47
481Lilly JohnssonOK Gynge16:49
482Ebba KolmodinTumba-Mälarhöjden OK16:51
483Emma KarlssonOK Landehof16:53
484Felicia AhlstrandFK Friskus-Varberg16:55
485Elsa SödervallIK Gandvik16:57
486Ellen TollOK Njudung16:59
487Vera ElfströmOK Orinto17:01
488Emilia SandinOK Skärmen17:03
489Ella PetterssonSävedalens AIK17:05
490Anna SvenssonIF Rigor17:07
491Ida BruhnIF Rigor17:09
492Felicia SandinOK Skärmen17:11
493Hanna ÖstbergStora Tuna OK17:13
494Moa BergqvistKorsnäs IF OK17:15
495Olivia EngelOK Ravinen17:17
497Annie ErikssonOK Löftan17:21
498Fadrina KüngBjörnbär OK17:23
499Lisa SwartzOK Orion17:25
500Marta TörnströmFK Friskus-Varberg17:27
501Emelie ForslundKristinehamns OK17:29
502Sandra LingIK Hakarpspojkarna17:31
503Lovis BergstrandBrattås CK17:33

Annonser