Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars 2016

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars 2016
Arrangörsorganisationer: Fjärås AIK / IF Rigor / OK Löftan
Datum: fredag 15 juli 2016 - söndag 17 juli 2016

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång, jaktstart

H40

3 650 m, 56 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kyrre GranFet OL16:00:50
Mattias RehnGränna-Bygdens OK16:07:00
Martin IvarssonOK Skogshjortarna16:11:00
Henrik ModigOK Pan-Kristianstad16:13:00
Magnus WallinIK Trenne Ullared16:15:00
Alexander WickmanTibro OK16:17:00
Preben JörgensenTisvilde Hegn OK16:19:00
Fredrik PerssonHalmstad OK16:21:00
Andreas KarlqvistTjällmo-Godegårds OK16:23:00
Martin JohanssonFalkenbergs OK16:25:00
Jan HjortFalköpings AIK OK16:27:00
Martin EkströmOK Gläntan16:31:00
Claes SetthagenOK Tranan16:33:00
Sven-Åke BengtssonFalkenbergs OK16:35:00
Fredrik ÖstbergStora Tuna OK16:37:00
Fredrik EkenborgNyköpings OK16:39:00
Johan IngemarssonHestra IF16:41:00
Erik RosenvoldØstmarka OK16:43:00
Kristian NylanderMotala AIF OL16:45:00
Ola SkeppSävedalens AIK16:47:00
Daniel RosénHalmstad OK16:49:00
Jonas FogelbergVästvärmlands OK16:51:00
Mattias KarlssonIK Trenne Ullared16:53:00
Magnus HedmanKungälvs OK16:55:00
Roland PeterssonTolered-Utby Ol-klubb16:57:00
Daniel BrohedeOK Tyr16:59:00
Mikael LundqvistHalmstad OK17:01:00
Roel Van de MoortelOMEGA17:03:00
Sigleif SteinsvaagHaugesund IL Orientering17:05:00
Dan LarssonOK Tisaren17:07:00
Ulf LunnhedOK Reftele17:09:00
Johan AlfredssonStora Tuna OK17:13:00
Martin JohanssonHalmstad OK17:15:00
Bo Birk NielsenAalborg OK17:17:00
Urban LjungbergDegerfors OK17:19:00
Henrik PetterssonGöteborg-Majorna OK17:21:00
Thies KnollBielefelder TG17:23:00
Erik AderstedtKungälvs OK17:25:00
Fredrik BartholdssonMölndal Outdoor IF17:27:00
Sven GranforsOK Landehof17:29:00
Henrik UhlemannKolding OK17:33:00
Markus OlinIK Hakarpspojkarna17:35:00
Magnus BertilssonOK Skogshjortarna17:37:00
Mattias JägstedtHalmstad OK17:39:00
Anders LeireGöteborg-Majorna OK17:41:00
Jonas OlssonStora Tuna OK17:43:00
Martin LjungbergOK Tyr17:45:00
Björn LundquistOK Ravinen17:47:00
Joakim KarmetunOK Njudung17:49:00
Anders LindkvistAlmby IK17:51:00
William RexOK Landehof17:53:00
Martin GummessonFK Finn17:55:00
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb17:57:00
Anders DalgaardKolding OK17:59:00
Peter BengtslinLunds OK18:01:00
Henrik HellborgCentrum OK18:03:00

Annonser