Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars 2016

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars 2016
Arrangörsorganisationer: Fjärås AIK / IF Rigor / OK Löftan
Datum: fredag 15 juli 2016 - söndag 17 juli 2016

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång, jaktstart

D45

2 830 m, 54 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Liselott RothLinköpings OK15:56
Gith TellsénOK Roxen15:58
Ulrica RudbergOK Bävern16:00
Astrid BjørnerødOK Moss16:02
Mona RosbergVäxjö OK16:04
Catarina BengtssonOK Nackhe16:08
Gunilla CarlssonIK Trenne Ullared16:10
Rona MolloyScottish Junior Squad16:12
Dorthe MunktvedCopenhagenO16:14
Marie OlssonÖrkelljunga FK16:16
Berit BengtssonOK Lindéna16:18
Caroline LiljebjörnNybro OK16:20
Sara LorénOK Landehof16:22
Maria BogrenIF Hagen16:24
Jeanette JanssonGuyancourt Orientation 7816:26
Ann-Louise EliassonGöteborg-Majorna OK16:28
Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna16:32
Anna-Karin LövgrenAvesta OK16:34
Lykke BergHerlufsholm OK16:36
Carina SvenssonBredaryds SOK16:38
Jytte Olander RasmussenCopenhagenO16:40
Helena GunnarssonIK Hakarpspojkarna16:42
Camilla EngelOK Ravinen16:44
Yvonne EklundAvesta OK16:46
Kristina LjunggrenLinköpings OK16:48
Carina ThynellHärlövs IF16:50
Christina JohnssonOK Gynge16:52
Annika KuhlinGöteborg-Majorna OK16:54
Birgit BørstingHerlufsholm OK16:58
Camilla WeihartOK Orinto17:00
Åsa JosarpFK Friskus-Varberg17:02
Marina JohanssonOK Njudung17:04
Charlotte FlansbjerOK Djerf17:06
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK17:08
Ulrika Örnhagen JørgensenOK Snab17:10
Helena AnderssonSOK Aneby17:12
Weronica ZederinOK Nackhe17:14
Jeanette LarssonFK Friskus-Varberg17:16
Anna EricsonAvesta OK17:18
Anna LjungqvistLunds OK17:20
Ylva OlmKils OK17:22
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK17:24
Pia JohanssonOK Landehof17:26
Åsa DetterfeltLinköpings OK17:28
Eva EngmanOK Denseln17:30
Åsa JellvertGöteborg-Majorna OK17:32
Ylva EkbergSkattkärrs SOK17:34
Katarina RingHalmstad OK17:36
Åse FuxborgSjövalla FK17:38
Helle HansenHerlufsholm OK17:40
Anna GrahnIK Uven17:44
Kajsa NordinUlricehamns OK17:46
Annika EricssonVäxjö OK17:48
Annelie JohanssonOK Skärmen17:50

Annonser