Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars 2016

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars 2016
Arrangörsorganisationer: Fjärås AIK / IF Rigor / OK Löftan
Datum: fredag 15 juli 2016 - söndag 17 juli 2016

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång, jaktstart

H45

3 720 m, 73 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jörgen StegardSkarpnäcks OL15:51
Henrik EssungerSjövalla FK15:53
Thomas GustafssonGöteborg-Majorna OK15:55
Philip Bæk ChristiansenSøllerød OK15:57
Håkan PalmFK Boken15:59
Peter HansenHerlufsholm OK16:01
Jonas PerssonTorsås OK16:03
John-Patrik TreptowAnderstorps OK16:05
Johan LindeblomIK Omega16:07
Kjell JohanssonIF Hagen16:09
Magnus HomannOK Orinto16:11
Jan OlaussonMarkbygdens OK16:13
Peter BraunVäxjö OK16:15
Fredrik BrorsonOK Nackhe16:17
Klas KarlssonIK Hakarpspojkarna16:19
Johan SällforsIFK Lidingö SOK16:21
Martin AhlqvistFrölunda OL16:23
Mikael SöderströmOK Stigen16:25
Anders RybergMölndal Outdoor IF16:27
Björn LindbladSävedalens AIK16:29
Magnus EricssonVäxjö OK16:31
Anders KindbomIF Hagen16:33
Thomas KarlssonOK Landehof16:35
Yuri OmelchenkoOK Orion16:37
Peter PetterssonÅmåls OK16:39
Mattias BomanTumba-Mälarhöjden OK16:41
Rune EngehultNotodden OL16:43
Michael ErtmannCopenhagenO16:45
Arne KristensenHerlufsholm OK16:47
Bo RasmussenSøllerød OK16:49
Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna16:51
Tomas PetterssonOK Reftele16:55
Ulf LiljebjörnNybro OK16:57
Jörgen JindöIK Uven16:59
Christian ErikssonLinköpings OK17:01
Ronnie BohmanOK Orinto17:03
Jens Knud MaarupCopenhagenO17:05
Morten NissenSøllerød OK17:07
Peter AspIFK Göteborg17:09
Stefan L JohanssonKungälvs OK17:11
Jonatan LindellGustavsbergs OK17:13
Gert WildheimFK Friskus-Varberg17:15
Daniel BjärsvikIK Hakarpspojkarna17:17
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering17:19
Henrik MathiesenHerlufsholm OK17:23
Johan BökmanHelsingborgs SOK17:25
Magnus SödervallIK Gandvik17:27
Fredrik EngmanOK Denseln17:29
Harri ViinamäkiIF Hagen17:33
Svante BerglundUlricehamns OK17:35
Åke LjunggrenLinköpings OK17:37
Odd WallumSävedalens AIK17:39
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg17:41
Anders KnudsenHerlufsholm OK17:43
Dennis TollOK Njudung17:45
Andreas MobergOK Tyr17:47
Per KristianssonOK Kontinent17:49
Anders LingIK Hakarpspojkarna17:51
Jonas PetterssonOK Tisaren17:53
Martin JohanssonOK Orinto17:57
Pär HanssonIFK Göteborg17:59
Antoine JollyGuyancourt Orientation 7818:01
Stefan NordinUlricehamns OK18:03
Jesper BoerstingHerlufsholm OK18:05
Fabian LjungqvistLunds OK18:07
Ingvar ÅkessonIK Hakarpspojkarna18:09
Urban SörqvistMarkbygdens OK18:11
Thomas JosarpFK Friskus-Varberg18:13
Per CarlssonIF Hagen18:15
Anders ArfwedsonFrölunda OL18:19
Magnus LarsenFK Boken18:21
Lars MunktvedCopenhagenO18:23
Flemming JørgensenOK Snab18:25

Annonser