Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars 2016

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars 2016
Arrangörsorganisationer: Fjärås AIK / IF Rigor / OK Löftan
Datum: fredag 15 juli 2016 - söndag 17 juli 2016

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång, jaktstart

H50

3 590 m, 69 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stefan ThellsénOK Roxen16:03
Lars LjungbergSjövalla FK16:05
Johan SjödinIK Hakarpspojkarna16:07
Johan ÅttingLinköpings OK16:09
Ola EnvallTullinge SK16:11
Ulrik OlssonBrattås CK16:13
Ulf AlmehedFrölunda OL16:17
Martin RingiveOK Gorm16:19
Mikael HanssonBredaryds SOK16:21
Bo SvedevallOK Roxen16:23
Claus MikkelsenHerlufsholm OK16:25
Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK16:27
Carl BjörssonOK Kullingshof16:29
Leif PedersenFSK Orientering16:31
Magnus WideFrölunda OL16:33
Kjell RistoOK Linné16:35
Per JohanssonOK Reftele16:37
Stig GustafssonIK Ymer16:39
Jan BörjessonFK Friskus-Varberg16:41
Leif MarkfjärdAvesta OK16:43
Per-Olof AnderssonOK Tyringe16:47
Patrick DjerfLerums SOK16:49
Matz AnderssonLesjöfors SK16:51
Karl ErikssonUddevalla OK16:53
Torbjörn GrahnIK Uven16:55
Göran StuhlhoferOK Landehof16:57
Ole BinderOK Gorm16:59
Kent KlassonHestra IF17:01
Jonas JohanssonOK Nackhe17:03
Mikael JungbjerGöteborgs SK17:05
Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna17:07
Graham KempGöteborg-Majorna OK17:09
Mikael JohanssonOK Skärmen17:11
Søren GermannOK Gorm17:13
Niklas RönnbäckOK Eken17:15
Magnus KarlssonOK Landehof17:17
Peter LindebringOK Denseln17:19
Jonas DetterfeltLinköpings OK17:21
Hans WedbergSjövalla FK17:23
Pär EricssonHelsingborgs SOK17:25
Per GerdleHalmstad OK17:27
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK17:29
Pär ClaessonSävedalens AIK17:31
Christer BorgGöteborg-Majorna OK17:33
Johan HanssonJönköpings OK17:35
Mats DahlrotIK Uven17:37
Alf PedersenOK Gorm17:39
Ingvar IvarssonOK Kullingshof17:41
Per KällvikÅmåls OK17:43
Phil MullinsSjövalla FK17:45
Anders SjöbergOK Reftele17:47
Clas LöfqvistOK Njudung17:49
Martin GreinerOC Annclama17:51
Hans NilssonKungälvs OK17:53
Lars HolmgårdKils OK17:55
Sören BremerBoxholm-Mjölby OL17:57
Tomas NilssonHässleholms OK17:59
Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg18:01
Kennet HorvathHalmstad OK18:03
Peter RavnellGudhems IF18:05
Øistein JensenSarpsborg OL18:07
Anders JägrydSkåneslättens OL18:09
Magnus PorleVäxjö OK18:11
Anders Laage KraghCopenhagenO18:13
Peter Føns KnudsenOK Gorm18:15
Mats NylundBredaryds SOK18:17
Tore BjørnerødOK Moss18:19
Johan WettergrenIK Uven18:23
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL18:25

Annonser