Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars 2016

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars 2016
Arrangörsorganisationer: Fjärås AIK / IF Rigor / OK Löftan
Datum: fredag 15 juli 2016 - söndag 17 juli 2016

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång, jaktstart

H65

2 770 m, 56 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Håkan WinnbergIK Trenne Ullared16:20
Tommy OlaussonSOK Aneby16:22
Lars PerssonOK Kompassen16:24
Torbjörn WikströmOK Orinto16:26
Jonas LarssonOK Kullingshof16:28
Bengt EkHalmstad OK16:30
Willie OlssonRävetofta OK16:32
Jan VulcanTolered-Utby Ol-klubb16:34
Flemming D. AndersenOK Gorm16:36
Tord FranssonMotala AIF OL16:40
Kuno RasmussenCopenhagenO16:42
Per-Arne KällénUddevalla OK16:44
Bo W LarssonVäxjö OK16:46
Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK16:48
Nils-Erik BondessonFrosta OK16:50
Bengt StåhlHjärnarps OL16:52
Bo HerderssonMarkbygdens OK16:54
Hans LarssonHässleholms OK16:56
Karl-Gustav LarssonOK P416:58
Bo KarlssonLjungskile FK17:00
Hans M CarlssonIFK Göteborg17:02
Johnny KarlssonUddevalla OK17:04
Stig JohanssonHelsingborgs SOK17:06
Hans Chr. StribOK Gorm17:08
Ove ThorssonIK Trenne Ullared17:12
Stanley MattssonIK Uven17:14
Rune EliassonFalkenbergs OK17:16
Gert OlssonSkåneslättens OL17:18
Bo JohanssonOK Stigen17:20
Åke BrodénHalmstad OK17:22
Jörgen HallbergIK Ymer17:24
Rune DavidssonOK Räven17:26
Karl Kristian TerkelsenOK Gorm17:28
Ove VesterbergLycksele IF17:30
Kjell DolvaSkien OK17:32
Bo JernbergOK Roxen17:34
Kent KardellLjungskile FK17:36
Karsten RichardtKøge OK17:38
Arne JohanssonOK Ravinen17:40
Yngve NilssonOK Gipen17:42
Carl-Henry AnderssonOK Orinto17:44
Sven-Olof LarssonVäxjö AIS17:46
Sten BlomströmIK Stern17:48
Håkan NilssonMalmö OK17:50
Roalh KlevelandKvillebyns SK17:52
Tommy HeldFK Åsen17:54
Hans AurellGävle OK17:56
Poul Erik BuchOK Gorm17:58
Kenth SundgrenSkåneslättens OL18:00
Ola LindholmKöping-Kolsva OK18:02
Lars-Inge AnderssonOK Räven18:04
Anders KumlinIK Ymer18:06
Björn JägerströmIK Uven18:08
Janne BrunstedtOK Roskilde18:10
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb18:12
Lennart SibeckFalköpings AIK OK18:14

Annonser