Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars 2016

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars 2016
Arrangörsorganisationer: Fjärås AIK / IF Rigor / OK Löftan
Datum: fredag 15 juli 2016 - söndag 17 juli 2016

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång, jaktstart

Öppen motion 3

3 020 m, 90 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johanna BiörsIK Ymer15:31:00
Katharina MyrénIK Trenne Ullared15:31:04
Birgitta MägiGöteborg-Majorna OK15:31:07
Ayan LingIK Hakarpspojkarna15:31:50
Hans TofténHjobygdens OK15:34:55
Ulla TengnérFK Friskus-Varberg15:35:07
Eva BrundellSolna OK15:40:54
Helle RagnarssonOK Kompassen15:58:41
Karin MovertOK Kompassen15:58:43
Måns BerglundOK Stigen15:58:53
Pia AlvhageHestra IF16:00:06
John-Erik ErikssonJönköpings OK16:02:01
Peter KorallMotala AIF OL16:02:11
Anna-Stina WennbergVäxjö OK16:04:41
Lisa OttossonOK Landehof16:06:48
Åsa FogelbergVästvärmlands OK16:08:45
Carolina FogelbergGöteborg-Majorna OK16:08:47
Pia NilssonHalmstad OK16:14:20
Josephine RauOK Nackhe16:17:56
Kerstin LindbladSävedalens AIK16:19:04
Emmelie GeorgssonOK Nackhe16:20:23
Lisa GunnarssonLerums SOK16:21:01
Maria PetterssonOK Njudung16:22:08
Emma EmanuelssonOK Tranan16:22:09
Kristina BäckArboga OK16:22:44
Cecilia ElofssonOK Njudung16:24:33
Linus BerglundOK Stigen16:24:44
Filipa TejreOK Stigen16:24:45
Jack TejreOK Stigen16:25:16
Linna NybergIFK Göteborg16:26:10
Eva-Karin PetterssonMullsjö SOK16:26:17
Karin KolmodinTumba-Mälarhöjden OK16:26:55
Ellen NormanSävedalens AIK16:28:05
Jan PåhlstorpEmmaboda Verda OK16:28:26
Albin SvenssonFK Herkules16:28:46
Lena LarssonSävedalens AIK16:29:09
Josefina KristenssonIK Uven16:29:12
Eva SchönquistOK Linné16:29:25
MariAnne MånssonRonneby OK16:29:50
Kristin TjernshaugenOK Moss16:30:39
Mona KarlssonOK Skogshjortarna16:30:48
Veronica DahlbomHelsingborgs SOK16:30:53
Måns BergqvistGarphyttans IF16:32:46
Ingrid WerlinSimlångsdalens IF16:32:55
Gun-Britt MolinMarkbygdens OK16:33:01
Rosita KarlssonVäxjö AIS16:34:19
Kjell-Åke IsakssonOK Skogshjortarna16:35:55
Emma CaspariOL Team Lippe16:36:01
Lotta PetersénOK Njudung16:36:03
Kjell JohanssonMarkbygdens OK16:36:21
Emelie BägebyOK Vivill16:37:17
Barbro EckerlidSävedalens AIK16:38:01
Axel CullbrandMölndal Outdoor IF16:38:08
Joakim SjöstrandFK Snapphanarna16:38:12
Martin SténIK Uven16:38:14
Linus BägebyOK Vivill16:39:14
Vanja KristenssonIK Dran16:41:17
Stig AndersenHerlufsholm OK16:41:21
Birgitta VerhagenOK Orinto16:41:30
Rasmus JohanssonOK Stigen16:45:32
Benjamin ReulOK Orinto16:49:41
Helene JohanssonOK Nackhe16:51:09
Arne PerssonOK Gynge16:51:38
Isac SvenssonHalmstad OK16:52:28
Johanna HelgarGöteborg16:54:08
Marie NilssonOK Gynge16:54:35
Alice EinarssonBrattås CK16:54:45
Maria EinarssonBrattås CK16:54:46
Mark HoglandKlubblös17:02:17
Leif LaurellOK Flundrehof17:02:46
Ann GrimbeckSävedalens AIK17:03:32
Nina MagnussonÅmåls OK17:06:21
Maria StrindhagenKarlskrona SOK17:07:28
Lena Ferm HanssonMarkbygdens OK17:08:01
Siw PetterssonGöteborg-Majorna OK17:15:04
Monica IvarssonOK Skogshjortarna17:16:33
Cecilia WiduchKarlskrona SOK17:23:24
Janni Anette HelwegCopenhagenO17:23:36
Karin ÅkessonOK Landehof17:24:14
Maria HermanssonIK Ymer17:29:09
Fredrik PerssonEksjö SOK17:33:21
Frida EmanuelssonOK Tranan17:33:35
Lottis BrohedeOK Tyr17:36:12
Mikael CarlsvärdHelsingborgs SOK17:38:11
Linda LarssonOK Tisaren17:38:14
Magnus AxelssonOK Nackhe17:54:02
Liv LindOK Skärmen17:58:06
Rikke ErtmannCopenhagenO
Helena GaudenzHalmstad OK
Helena SteneborgOK Orinto

Annonser