Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars 2016

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars 2016
Arrangörsorganisationer: Fjärås AIK / IF Rigor / OK Löftan
Datum: fredag 15 juli 2016 - söndag 17 juli 2016

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång, jaktstart

H60

3 380 m, 55 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Arne BogrenOK Vivill15:54
Jörgen KarlssonAttunda OK15:56
Flemming VejenBallerup OK15:58
Bengt SvenssonOK Gisle16:00
Johan BerglundSävedalens AIK16:02
Lennart HålsjöOK Skogshjortarna16:04
Christer Brander NilssonStenungsunds OK16:06
Bengt JohanssonOK Alehof16:10
Bengt SvedjebySkattkärrs SOK16:12
Jan CarlssonIFK Göteborg16:14
Ulf PalmérUlricehamns OK16:16
Ingmar AnderssonOK Nolaskogsarna16:18
Tommy RoosFalköpings AIK OK16:20
Per ArnellMarkbygdens OK16:22
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK16:24
Björn-Olof ValdemarssonOK Nackhe16:26
Gunnar BejbomUddevalla OK16:28
Max PrangFredensborg OK16:30
Mats HastadFellingsbro GOIF16:32
Ingvar AnderssonOK Amne16:34
Thomas GeorgssonOK Nackhe16:36
Ken RagnarssonOK Kompassen16:38
Lennart SvernestamLinköpings OK16:42
Anders AlamaaIK Vikings OK16:44
Fredrik OdelbergIK Ymer16:46
Jan-Olov ErikssonAnnebergs GIF16:48
Pierre KarlssonOK Alehof16:50
Peter FoppenMinor16:52
Magnus AnderssonUlricehamns OK16:54
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK16:56
Kenneth GustavssonLaxå OK16:58
Thomas AlbinssonBredaryds SOK17:00
Bjarne Skram JensenFIF Hillerød17:02
Robert JessenFrämmestads IK17:04
Olof OlofssonHagaby GoIF Örebro17:06
Lennart JakobssonTibro OK17:08
Kent BergendahlNyköpings OK17:10
Kenneth WalterssonBredaryds SOK17:12
Henrik KleffelSøllerød OK17:14
Sune ÅkessonOckelbo OK17:16
Bengt JonassonGöteborg-Majorna OK17:18
Stellan MartinssonOK Tyringe17:20
Ulf SvenssonOK Njudung17:22
Bernhard GrenaboHjobygdens OK17:24
Björn PetterssonUlricehamns OK17:26
Björn KarlssonHalmstad OK17:28
Alf B JohanssonFK Friskus-Varberg17:30
Björn NilssonOK Nackhe17:32
Sven-Olof SvenssonBjörkfors GOIF17:34
Søren LarsenFIF Hillerød17:36
Bengt StrindhagenKarlskrona SOK17:38
Uno MagnussonIF Hagen17:40
Göran LarssonVänersborgs SK17:42
Clyde PerssonLjungskile FK17:44
Arne AlfredssonUddevalla OK17:46

Annonser