Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars 2016

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars 2016
Arrangörsorganisationer: Fjärås AIK / IF Rigor / OK Löftan
Datum: fredag 15 juli 2016 - söndag 17 juli 2016

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång, jaktstart

Aalborg OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
531Jonathan Birk NielsenH122 450 m16:34
266Marko Birk NielsenH163 320 m16:50
Bo Birk NielsenH403 650 m17:17:00

Alfta-Ösa OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Rolf JakobssonH702 720 m15:59

Almby IK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emma LindkvistU22 360 m15:51:17
Annie LindkvistU11 950 m15:54:34
Gunilla SandströmD552 780 m16:00
Fredrik GöranssonÖppen motion 84 780 m16:32:24
Åke StridÖppen motion 73 150 m16:37:13
Helen LindkvistD40M2 680 m16:45:59
Karolina BjörkstedtD213 660 m17:11
Anders LindkvistH403 650 m17:51:00
Ann-Britt GöranssonD602 400 m17:59

Alvesta SOK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sofia GustavssonÖppen motion 73 150 m16:36:33
Kenneth ArvidssonH702 720 m16:49
Eva ArvidssonD652 400 m16:57
Ida PerssonU22 360 m17:10:08
Hans SjögrenH702 720 m17:13
Ulrik PerssonÖppen motion 53 690 m17:59:17
Bernt PeterssonH802 310 m18:07

Amager OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per RasmussenH553 400 m16:51

Anderstorps OK

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lena FritzellÖppen motion 53 690 m15:31:16
Roger KarlssonÖppen motion 84 780 m15:35:36
John-Patrik TreptowH453 720 m16:05
Per LeanderssonÖppen motion 53 690 m16:35:32
Maria FolkestadÖppen motion 84 780 m16:53:03
Johan BerköÖppen motion 104 230 m16:57:09
Edit TreptowD101 960 m17:00
Alma SvenssonU22 360 m17:04:12
Astrid TreptowInskolning1 630 m17:16:09
Robert SvenssonÖppen motion 73 150 m17:41:18
573Malcolm SvenssonH122 450 m17:58
Sven-Erik LundH802 310 m18:17

Annebergs GIF

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
307Emma ErikssonD142 890 m16:32
Jan-Olov ErikssonH603 380 m16:48
Carina Rosén ErikssonD502 780 m17:15
561Martin ErikssonH122 450 m17:34

Arboga OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kristina BäckÖppen motion 33 020 m16:22:44
Amanda BäckD101 960 m16:24
536Eric BäckH122 450 m16:44
Peter BäckÖppen motion 73 150 m16:49:23
Erik MöllerÖppen motion 73 150 m17:40:03
445Filip BäckH142 930 m18:22
185Rasmus MöllerH183 440 m18:23

Asker SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ida Kristine  NordvikD14 Kort2 350 m16:14

AstraZeneca IF Mölndal

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars RenbergÖppen motion 73 150 m18:04:05

Attunda OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jörgen KarlssonH603 380 m15:56

Avesta OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anna-Karin LövgrenD452 830 m16:34
Leif MarkfjärdH503 590 m16:43
Yvonne EklundD452 830 m16:46
Anna EricsonD452 830 m17:18

Ballerup OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Flemming VejenH603 380 m15:58
Birte LangkildeD552 780 m16:00

Bielefelder TG

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Caroline KnollD403 100 m16:32
Annkathrin KnollD101 960 m16:42
Thies KnollH403 650 m17:23:00
576Anton KnollH122 450 m18:04

Björkfors GOIF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Christina SvenssonD60M2 670 m16:35:40
Sven-Olof SvenssonH603 380 m17:34

Björnbär OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anatina SchoopD353 300 m16:12
Markus KüngH553 400 m16:53
273Jann Andri KüngH163 320 m17:04
411Loris KüngH142 930 m17:14
498Fadrina KüngD122 350 m17:23
Mareia KüngU11 950 m17:45:00

Bodø & Omegn IF Orientering

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Reidar AndersenH702 720 m16:03

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sören JohanssonÖppen motion 53 690 m15:34:49

Borås GIF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jörgen AdrianssonÖppen motion 53 690 m17:04:23

Boxholm-Mjölby OL

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lennart GustafssonÖppen motion 73 150 m15:31:00
Ingemar MagnussonH702 720 m16:51
Sören BremerH503 590 m17:57

Brattås CK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Odd WallanderÖppen motion 73 150 m15:40:00
Svea BergstrandU11 950 m15:58:57
Mona OlssonD552 780 m16:00
Hanna OlssonD16 Kort2 890 m16:04
Molly BergstrandD101 960 m16:12
Ulrik OlssonH503 590 m16:13
Alice EinarssonÖppen motion 33 020 m16:54:45
Maria EinarssonÖppen motion 33 020 m16:54:46
Per EinarssonÖppen motion 53 690 m16:55:01
Isak EinarssonÖppen motion 53 690 m16:55:02
Thomas BergstrandÖppen motion 84 780 m17:05:06
Lisa WallanderD101 960 m17:10
159Tim OlssonH183 440 m17:31
503Lovis BergstrandD122 350 m17:33

Bredareds IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Martina JohanssonD21 Kort3 360 m17:45

Bredaryds SOK

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jonas NilssonÖppen motion 53 690 m15:44:35
465Tuva NylundD122 350 m16:17
Mikael HanssonH503 590 m16:21
391Axel ElmbladH142 930 m16:34
Carina SvenssonD452 830 m16:38
Stefan SvenssonÖppen motion 84 780 m16:46:25
Anne TuressonÖppen motion 73 150 m16:46:46
Åsa Wadensjö LeoD502 780 m16:51
Kristina KarlssonD50M2 670 m16:53:13
Thomas AlbinssonH603 380 m17:00
Torbjörn JohanssonÖppen motion 84 780 m17:10:16
Kenneth WalterssonH603 380 m17:12
Stina AlbinssonD21 Kort3 360 m17:29
Micael ElmbladÖppen motion 84 780 m17:40:06
116Moa HanssonD183 320 m17:42
126Klara ElmbladD183 320 m18:02
Mats NylundH503 590 m18:17
Erén Lång AlbinssonD602 400 m18:17

Burseryds IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jan-Olof SvenssonÖppen motion 84 780 m16:41:50
Sebastian SanellÖppen motion 84 780 m17:01:18

Centrum OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sofia AnderssonD213 660 m16:45
34Jonas KjällH21 L4 310 m17:24
Jorrit BoekelH353 960 m17:28
Karin FägerlindD213 660 m17:31
Henrik HellborgH403 650 m18:03:00

CopenhagenO

19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mads Christian MaarupH102 280 m16:05
Dorthe MunktvedD452 830 m16:14
Tore Emil MaarupU22 360 m16:34:37
Jytte Olander RasmussenD452 830 m16:40
Kuno RasmussenH652 770 m16:42
478Amalie ErtmannD122 350 m16:43
Michael ErtmannH453 720 m16:45
Jens Knud MaarupH453 720 m17:05
Janni Anette HelwegÖppen motion 33 020 m17:23:36
Leni MøllsøeD502 780 m17:41
Martin Laage KraghH214 090 m17:46
Cecilie ErtmannU22 360 m17:50:24
Kim Baunehøj PedersenH214 090 m17:56
434Theis MunktvedH142 930 m18:00
176Emil Olander LorenzH183 440 m18:05
Anders Laage KraghH503 590 m18:13
Lars MunktvedH453 720 m18:23
Majken MaarupD40M2 680 m
Rikke ErtmannÖppen motion 33 020 m

Dalsjöfors GoIF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Erland OlssonH802 310 m18:01

Degerfors OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Annika LjungbergD40M2 680 m16:23:02
Gustav LjungbergH102 280 m16:49
548Carl LjungbergH122 450 m17:08
Jonas LarssonÖppen motion 53 690 m17:10:24
Urban LjungbergH403 650 m17:19:00

Eds SK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Märit GustafssonD552 780 m16:00
Alexander LännhultU22 360 m16:03:12
William LännhultU22 360 m16:05:21
Sten GustafssonH553 400 m16:25
115Maria ErikssonD183 320 m17:40

Eksjö SOK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Monica HenrikssonD552 780 m16:00
264Simon FreylandH163 320 m16:46
Måns PerssonU11 950 m16:49:30
Åsa PerssonÖppen motion 53 690 m16:56:49
Mattis PerssonÖppen motion 84 780 m16:58:15
Alfred JanssonInskolning1 630 m17:18:47
Aman AkbariInskolning1 630 m17:18:52
Lasse JanssonH353 960 m17:30
Fredrik PerssonÖppen motion 33 020 m17:33:21

Emmaboda Verda OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jan PåhlstorpÖppen motion 33 020 m16:28:26
Carl TorstenssonH21 Kort3 880 m16:33
Monica PåhlstorpD652 400 m16:45
119Lovisa TorstenssonD183 320 m17:48
295Elias TorstenssonH163 320 m17:48

Eskilstuna OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jerry HolmH752 720 m16:56

Falkenbergs OK

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Martin JohanssonH403 650 m16:25:00
17Frida AnderssonD21 L3 830 m16:28
Martin EricssonÖppen motion 84 780 m16:33:39
Sven-Åke BengtssonH403 650 m16:35:00
Sofie SöderblomD213 660 m17:05
Ingmar ErikssonH752 720 m17:06
Christina MalmqvistÖppen motion 53 690 m17:06:23
Kjell-Ove ArvidssonH553 400 m17:09
Rune EliassonH652 770 m17:16
Mattias AnderssonÖppen motion 53 690 m17:22:08
Henrik BengtssonH353 960 m17:24
Åsa SöderblomD213 660 m17:29
Rasmus BlockgrenH214 090 m17:32
217Linnea BengtssonD163 210 m17:40
Jonatan AnderssonH214 090 m17:52

Falköpings AIK OK

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Simon MagnerfeltInskolning1 630 m15:57:43
373Lukas MagnerfeltH142 930 m15:58
Martin MagnerfeltÖppen motion 73 150 m16:01:11
Lena FredénÖppen motion 53 690 m16:02:34
Adam FredénÖppen motion 84 780 m16:08:02
Tindra HjortÖppen motion 84 780 m16:19:01
Tommy RoosH603 380 m16:20
Jan HjortH403 650 m16:27:00
Sören WilhelmssonH503 590 m16:27
472Emia HjortD122 350 m16:31
Lukas MagnerfeltH14 Kort2 450 m16:59
204Alma VilhelmssonD163 210 m17:14
Elsa VilhelmssonÖppen motion 73 150 m17:15:01
Karin TorstenssonD452 830 m17:24
230Ellen BlennowD163 210 m18:06
Lennart SibeckH652 770 m18:14

Fellingsbro GOIF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mats HastadH603 380 m16:32

Fet OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kyrre GranH403 650 m16:00:50

FIF Hillerød

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Rikke MonradÖppen motion 73 150 m15:51:00
Jette BachhausenD652 400 m16:49
Rune Nygaard MonradH353 960 m17:02
Bjarne Skram JensenH603 380 m17:02
Birgit H. JensenD602 400 m17:35
Søren LarsenH603 380 m17:36

Filipstads OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bengt EkbergÖppen motion 73 150 m15:55:23

Fjärås AIK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Max TörnqvistH102 280 m15:57
392Fabian OdénH142 930 m16:36
323Annielle AntonssonD142 890 m17:04
409Elias PerssonH142 930 m17:10
Frida OdénD101 960 m17:12

FK Boken

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Frida PalmD403 100 m15:58
456Emmy PalmD122 350 m15:59
Håkan PalmH453 720 m15:59
Catarina HardenD403 100 m16:10
302Sofia PalmD142 890 m16:22
261Simon HardenH163 320 m16:40
Klara PalmU22 360 m17:13:27
Sören AnderssonH553 400 m17:19
Ture AugustssonÖppen motion 12 390 m17:22:40
Magnus LarsenH453 720 m18:21

FK Finn

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
518Albin TagessonH122 450 m16:08
Göran SvenssonH702 720 m16:25
Martin GummessonH403 650 m17:55:00

FK Friskus-Varberg

67 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ulla TengnérÖppen motion 33 020 m15:35:07
Kåre TengnérÖppen motion 53 690 m15:36:38
Jimmy HäggÖppen motion 84 780 m15:36:57
Elvira KarmstigU22 360 m15:37:00
Maja EliassonInskolning1 630 m15:46:56
Göran AnderssonÖppen motion 84 780 m15:48:39
Adam BromsH12 Kort1 960 m15:58
458Maja KarmstigD122 350 m16:03
Kasper HellerströmU22 360 m16:03:11
Lova JohanssonD101 960 m16:08
Birgitte AronssonÖppen motion 53 690 m16:09:11
Ann-Kristin RundbergÖppen motion 53 690 m16:11:00
Bernice AntonssonD752 000 m16:19
Kristin FranssonD353 300 m16:22
Lena EliassonÖppen motion 53 690 m16:23:27
386David JohanssonH142 930 m16:24
Anders IvarssonÖppen motion 53 690 m16:25:03
Annika BechtelD403 100 m16:26
Alice CarlqvistD101 960 m16:32
Rolf OlofssonÖppen motion 73 150 m16:32:15
Robert SundströmÖppen motion 84 780 m16:35:42
Fredrik CarlqvistÖppen motion 73 150 m16:35:46
Bo JohanssonÖppen motion 73 150 m16:36:09
Emma SigvardssonÖppen motion 73 150 m16:39:18
394Axel BechtelH142 930 m16:40
Jan BörjessonH503 590 m16:41
Monica JohanssonÖppen motion 73 150 m16:41:05
Lotta EliassonÖppen motion 12 390 m16:41:20
Lovisa EliassonD101 960 m16:44
479Ester EricssonD122 350 m16:45
Mattias EricssonÖppen motion 53 690 m16:48:03
Cecilia EricssonÖppen motion 53 690 m16:48:04
Magnus EliassonÖppen motion 84 780 m16:48:24
Olle Lindell SkoglundInskolning1 630 m16:51:42
Erik BromsU22 360 m16:53:00
Henrik BechtelÖppen motion 84 780 m16:54:06
Sixten TörnströmU11 950 m16:54:47
484Felicia AhlstrandD122 350 m16:55
Jennifer GullD213 660 m16:57
270Tim JohanssonH163 320 m16:58
Malin JohanssonÖppen motion 73 150 m16:59:08
405Amadeus AhlstrandH142 930 m17:02
Åsa JosarpD452 830 m17:02
324Emma EliassonD142 890 m17:06
Signe JohanssonD101 960 m17:08
Daniel SvenssonH353 960 m17:08
Isak TörnströmH102 280 m17:09
202Elvira WildheimD163 210 m17:10
Arvid JohanssonU22 360 m17:13:18
Gert WildheimH453 720 m17:15
Jeanette LarssonD452 830 m17:16
Carina AnderssonD502 780 m17:19
207Elsa EricssonD163 210 m17:20
284Noah BechtelH163 320 m17:26
David HellerströmH353 960 m17:26
500Marta TörnströmD122 350 m17:27
Alf B JohanssonH603 380 m17:30
Ulf TörnströmÖppen motion 73 150 m17:33:01
Helena AnderssonÖppen motion 73 150 m17:34:58
42Daniel GustafssonH21 L4 310 m17:40
Anders GustafssonH453 720 m17:41
168Olle JosarpH183 440 m17:49
432Alex JohanssonH142 930 m17:56
Bengt JohanssonH503 590 m18:01
577Filip CarlqvistH122 450 m18:06
57Johan GullH21 L4 310 m18:10
Thomas JosarpH453 720 m18:13

FK Herkules

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Patrik FredrikssonÖppen motion 84 780 m16:28:03
Albin SvenssonÖppen motion 33 020 m16:28:46
93Arvid HammarH203 500 m18:02
Gisela LindÖppen motion 73 150 m18:22:56

FK Snapphanarna

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Joakim SjöstrandÖppen motion 33 020 m16:38:12
Camilla SjöstrandD403 100 m17:02

FK Åsen

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Peter HeldH40M3 280 m16:18:25
Margareta HeldD652 400 m16:31
Jan-Eric NelkingH802 310 m17:49
Tommy HeldH652 770 m17:54

Fredensborg OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Max PrangH603 380 m16:30

Frosta OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
519Erik OlssonH122 450 m16:10
Eva OlssonD403 100 m16:36
Nils-Erik BondessonH652 770 m16:50
Linnéa BjärbyD101 960 m16:54
Amalia AnderssonU22 360 m16:58:53
Eva-Lena BondessonÖppen motion 53 690 m17:01:55
Anna-Karin BondessonÖppen motion 84 780 m17:02:49
Conny BlixtÖppen motion 53 690 m17:03:14
Anna BjärbyÖppen motion 73 150 m17:03:42
Alexander BjärbyH102 280 m17:29
André BjärbyÖppen motion 84 780 m17:31:29

Främmestads IK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Robert JessenH603 380 m17:04
Ingrid JessenD602 400 m18:23

Frölunda OL

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ulf AlmehedH503 590 m16:17
Bernt BerndtssonÖppen motion 84 780 m16:19:52
Viktor KjörkÖppen motion 12 390 m16:20:29
Martin AhlqvistH453 720 m16:23
Arne ForsÖppen motion 84 780 m16:25:26
254Axel BlomH163 320 m16:26
Torbjörn KjörkÖppen motion 84 780 m16:29:51
Magnus WideH503 590 m16:33
Patrik EllrénÖppen motion 53 690 m16:37:55
Fredrik KjörkÖppen motion 84 780 m16:39:27
Jonas BrånaltÖppen motion 84 780 m17:05:23
Katarina AlmehedD502 780 m17:13
Magne HagströmH752 720 m17:14
Johan ZettergrenÖppen motion 84 780 m17:50:26
76Sara AlmehedD203 360 m18:04
101Rasmus ArfwedsonH203 500 m18:18
Anders ArfwedsonH453 720 m18:19

FSK Orientering

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Leif PedersenH503 590 m16:31
Lise KolteD702 310 m16:49
Karl Aage HaldH702 720 m17:05
79Sif ThiemeD203 360 m18:10

Gamleby OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
385Aron ÖstangårdH142 930 m16:22
Pia ÖstangårdÖppen motion 73 150 m16:25:18
471Tuva ÖstangårdD122 350 m16:29

Garphyttans IF

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Petter BergqvistInskolning1 630 m16:32:42
Måns BergqvistÖppen motion 33 020 m16:32:46
Fabian BergqvistU22 360 m16:33:52
Björn BergqvistÖppen motion 53 690 m17:22:22
Kalle WegerfeltÖppen motion 73 150 m17:33:04

Grue IL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
417Grunde IsaksætreH142 930 m17:26

Gränna-Bygdens OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Siri RehnU22 360 m15:51:31
Elliott RehnH102 280 m15:55
Mattias RehnH403 650 m16:07:00
Monika HjellströmÖppen motion 53 690 m17:16:09
Philip HjellströmH503 590 m17:29

Gudhems IF

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elisabeth FredrikssonD552 780 m16:00
Ellenor RavnellÖppen motion 53 690 m16:32:02
Arne SääfH553 400 m17:15
Andreas LeijgårdH21M3 280 m17:22:00
Peter RavnellH503 590 m18:05

Gustavsbergs OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Louise LindellD14 Kort2 350 m16:10
Anna LindellÖppen motion 73 150 m16:13:09
Sofie LindellD101 960 m16:52
Jonatan LindellH453 720 m17:13

Guyancourt Orientation 78

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emma Jolly JanssonD101 960 m16:00
462Melissa Jolly-janssonD122 350 m16:11
Jeanette JanssonD452 830 m16:26
Sonia Jolly JanssonD101 960 m16:36
Antoine JollyH453 720 m18:01

Gällstadbygdens SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johan AbrahamssonÖppen motion 73 150 m16:34:14
August AbrahamssonÖppen motion 84 780 m16:34:15

Gävle OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hans AurellH652 770 m17:56

Göteborg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johanna HelgarÖppen motion 33 020 m16:54:08

Göteborg-Majorna OK

88 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Birgitta MägiÖppen motion 33 020 m15:31:07
Elisabeth LundqvistÖppen motion 53 690 m15:31:10
Måns ÖstmanÖppen motion 84 780 m15:40:37
Viktor RunnbyÖppen motion 84 780 m15:46:20
Thomas GustafssonH453 720 m15:55
Ulf SundinH553 400 m15:55
Sofia GustafssonD101 960 m15:58
Gunilla CarlssonD552 780 m16:00
Birgitta LööfD552 780 m16:00
Elisabeth StrandhagenD552 780 m16:00
Bengt BorgH901 970 m16:03
Lars-Erik GaddeÖppen motion 73 150 m16:06:14
Ture GunnarssonH852 310 m16:07
Carolina FogelbergÖppen motion 33 020 m16:08:47
Lisa LedskogÖppen motion 53 690 m16:08:50
Gudrun BromanD752 000 m16:09
8Agnes LeoD21 L3 830 m16:10
Joakim LundqvistÖppen motion 73 150 m16:12:45
Sven BörjesonH553 400 m16:13
11Lucyna DrewniowskaD21 L3 830 m16:16
Mats KågesonÖppen motion 84 780 m16:17:00
Anna ForsbergÖppen motion 84 780 m16:18:05
Malin Sjölund OlssonÖppen motion 73 150 m16:19:23
14Judith WyderD21 L3 830 m16:22
Ola LeireH102 280 m16:23
Jonas LeireU11 950 m16:23:07
Jens KaminskyH603 380 m16:24
470Lovisa DavidsonD122 350 m16:27
Torbjörn AronssonH553 400 m16:27
Kristina LorentzonÖppen motion 73 150 m16:27:14
Ann-Louise EliassonD452 830 m16:28
Laust SörensenÖppen motion 84 780 m16:29:42
Fredrik DavidsonÖppen motion 84 780 m16:30:07
Kalle LundgrenH16 Kort2 930 m16:31
390Viktor Jellvert BörjesonH142 930 m16:32
Kajsa JungbjerÖppen motion 84 780 m16:32:31
Björn AhlnérH702 720 m16:35
Anders SpånérH553 400 m16:41
Johanna WallinderÖppen motion 73 150 m16:41:28
Annie EdvardsenD502 780 m16:43
Egil EdvardsenÖppen motion 84 780 m16:43:44
Andreas EklundÖppen motion 84 780 m16:45:22
Asgeir EdvardsenH553 400 m16:49
Annika KuhlinD452 830 m16:54
Sara SvenssonD213 660 m16:55
Ola WallinderÖppen motion 84 780 m16:55:06
Louise GötforsD403 100 m16:56
Mats StrandhagenH603 380 m16:56
David AndréH353 960 m16:58
Klara WallinderÖppen motion 73 150 m16:58:13
Anton EliassonH14 Kort2 450 m17:01
Michael AnderssonH553 400 m17:05
25Mikael AnderssonH21 L4 310 m17:06
Graham KempH503 590 m17:09
149Martin Jellvert BörjesonH183 440 m17:11
Gunilla GedinÖppen motion 73 150 m17:13:35
Siw PetterssonÖppen motion 33 020 m17:15:04
31Mikael EliassonH21 L4 310 m17:18
330Jennifer DavidsonD142 890 m17:18
Bengt JonassonH603 380 m17:18
Sune MentorH702 720 m17:19
Henrik PetterssonH403 650 m17:21:00
33Wojciech WiktorH21 L4 310 m17:22
282Erik HogedalH163 320 m17:22
Irene JohanssonU11 950 m17:23:11
Sandra JohanssonU11 950 m17:23:15
Andrew LagoH553 400 m17:27
Daniel SjölundÖppen motion 73 150 m17:30:19
Åsa JellvertD452 830 m17:32
Bo LeuchoviusH752 720 m17:32
Christer BorgH503 590 m17:33
Ulf WallinH553 400 m17:37
Anders LeireH403 650 m17:41:00
Per GenvadÖppen motion 84 780 m17:43:37
44Joakim EliassonH21 L4 310 m17:44
Elin DölerudÖppen motion 84 780 m17:48:00
Klavs MadsenH553 400 m17:49
Camilla LundgrenÖppen motion 84 780 m17:50:04
Gösta CederinH802 310 m17:51
49Johan RunessonH21 L4 310 m17:54
Jennie AnderssonÖppen motion 73 150 m17:55:05
Ing-Marie Brander StrandD602 400 m17:57
Jonas EmtervallÖppen motion 53 690 m17:59:52
Niklas JohanssonÖppen motion 84 780 m18:01:01
Lovisa LagoÖppen motion 53 690 m18:03:17
132Agnes SpånérD183 320 m18:14
60Anders HedbergH21 L4 310 m18:16
137Isabella LagoD183 320 m18:24

Göteborgs SK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jon JonssonÖppen motion 84 780 m16:49:10
Mikael JungbjerH503 590 m17:05
Cecilia KarlssonÖppen motion 84 780 m17:33:05
Susanne AndreassonÖppen motion 53 690 m17:39:19

Hagaby GoIF Örebro

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Olof OlofssonH603 380 m17:06
Johan PerssonH214 090 m17:44

Halmstad Garnisons IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jesper ThuressonÖppen motion 84 780 m15:38:36

Halmstad OK

62 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Julia LönnD101 960 m15:54
512Alexander PerssonH122 450 m15:56
Niklas PerssonH40M3 280 m15:56:09
Sara LönnInskolning1 630 m15:57:09
Moa KristianssonD16 Kort2 890 m16:00
Jan-Olof SvenssonH553 400 m16:03
376Malte KristianssonH142 930 m16:04
Karin KarlssonÖppen motion 53 690 m16:07:35
Matilda NilssonD14 Kort2 350 m16:08
Vilma RingD101 960 m16:10
Elliot JägstedtH102 280 m16:11
520Love GaudenzH122 450 m16:12
Ella NilssonÖppen motion 12 390 m16:14:19
Pia NilssonÖppen motion 33 020 m16:14:20
Magdalena JohanssonÖppen motion 84 780 m16:15:01
Sara JägstedtD21M3 220 m16:15:47
Fredrik PerssonH403 650 m16:21:00
252Hugo OskarssonH163 320 m16:22
Christer OskarssonÖppen motion 53 690 m16:26:57
Mette RosénInskolning1 630 m16:28:55
Malte RosénInskolning1 630 m16:28:58
Bengt EkH652 770 m16:30
533Albin JägstedtH122 450 m16:38
Maria LönnÖppen motion 53 690 m16:44:02
Daniel RosénH403 650 m16:49:00
Emma PerssonD101 960 m16:50
Ulf KristenssonÖppen motion 73 150 m16:51:27
400Arvid LundqvistH142 930 m16:52
Anders SvenssonÖppen motion 73 150 m16:52:27
Isac SvenssonÖppen motion 33 020 m16:52:28
196Lovisa RingD163 210 m16:58
Mikael LundqvistH403 650 m17:01:00
Ingela AlvmyrenD403 100 m17:06
Yngve KihlbergÖppen motion 84 780 m17:07:37
Lotta KihlbergÖppen motion 73 150 m17:07:38
408Emil JägstedtH142 930 m17:08
Reijo MukkalaÖppen motion 53 690 m17:14:31
Martin JohanssonH403 650 m17:15:00
279Jacob EnbergH163 320 m17:16
Kristina PerssonÖppen motion 53 690 m17:19:04
Katarina BengtssonÖppen motion 73 150 m17:19:15
Lotta EnbergD40M2 680 m17:21:19
Fredrik EnbergH40M3 280 m17:21:20
Åke BrodénH652 770 m17:22
Ingolf BengtssonÖppen motion 73 150 m17:23:16
Per GerdleH503 590 m17:27
Maria PetterssonD40M2 680 m17:27:04
Björn KarlssonH603 380 m17:28
38Nils Wallentin TärkH21 L4 310 m17:32
Ernie BroströmH752 720 m17:34
Katarina RingD452 830 m17:36
Mattias JägstedtH403 650 m17:39:00
Stig JohanssonH802 310 m17:57
350Klara PerssonD142 890 m17:58
Margareta JohanssonD602 400 m18:01
Kennet HorvathH503 590 m18:03
229Paulina JägstedtD163 210 m18:04
95Loke AgmarkenH203 500 m18:06
437Albin PerssonH142 930 m18:06
579Gustav LundqvistH122 450 m18:10
233Lovisa LagerD163 210 m18:12
Helena GaudenzÖppen motion 33 020 m

Hamar OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kjetil JacobsenH40M3 280 m17:19:57

Haninge SOK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15Carolin SvenssonD21 L3 830 m16:24
Lars GreilertÖppen motion 73 150 m16:52:40
Karin GreilertD502 780 m16:59

Haugesund IL Orientering

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sigleif SteinsvaagH403 650 m17:05:00

Helsingborgs SOK

20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Astrid HenrikssonÖppen motion 84 780 m16:25:10
Rickard HenrikssonÖppen motion 73 150 m16:26:23
Alma KjellénU11 950 m16:28:44
Veronica DahlbomÖppen motion 33 020 m16:30:53
Lennart StenssonH553 400 m16:35
534Victor EricssonH122 450 m16:40
Kurt SjöbergH102 280 m16:45
Jonas NorénH21M3 280 m16:46:51
315Thea BökmanD142 890 m16:48
546Alfred KjellénH122 450 m17:04
Lisa KjellénD21M3 220 m17:04:03
Stig JohanssonH652 770 m17:06
Klas BogsjöÖppen motion 53 690 m17:12:24
Johan BökmanH453 720 m17:25
Pär EricssonH503 590 m17:25
Britt-Marie StenssonD502 780 m17:29
Mikael CarlsvärdÖppen motion 33 020 m17:38:11
Jonas ÅhlinH40M3 280 m17:44:13
Helena ÅhlinD40M2 680 m17:44:16
Anna ÅhlinD21 Kort3 360 m17:57

Herlufsholm OK

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Peter HansenH453 720 m16:01
Merete Ravnshøj AndersenD652 400 m16:23
Claus MikkelsenH503 590 m16:25
Lone JörgensenD502 780 m16:33
Lykke BergD452 830 m16:36
Stig AndersenÖppen motion 33 020 m16:41:21
Frede ScheyeH553 400 m16:45
Arne KristensenH453 720 m16:47
Birgit BørstingD452 830 m16:58
Henrik MathiesenH453 720 m17:23
Lise Ravnshøj AndersenD213 660 m17:27
Helle HansenD452 830 m17:40
Anders KnudsenH453 720 m17:43
Tine Meyhoff PetersenD502 780 m17:43
Torben KristensenH553 400 m17:57
174Sebastian HansenH183 440 m18:01
Jesper BoerstingH453 720 m18:05
Lene HansenD602 400 m18:09

Herrljunga SK Skid o OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Inger HolmstrandÖppen motion 73 150 m15:40:35
Thomas WesterlundÖppen motion 73 150 m16:50:27

Hestra IF

25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Pia AlvhageÖppen motion 33 020 m16:00:06
Jörgen ThorénÖppen motion 73 150 m16:02:19
Simon AlvhageH17-20 Kort3 410 m16:04
Linnéa BäckströmD403 100 m16:20
525Filip IngemarssonH122 450 m16:22
Anna-Karin SärénÖppen motion 73 150 m16:23:48
Maria IngemarssonD403 100 m16:24
Nanna TorénD101 960 m16:34
Lina LandergrenÖppen motion 73 150 m16:36:11
Johan IngemarssonH403 650 m16:41:00
Hannah LandergrenD101 960 m16:48
Oscar IvarssonH21 Kort3 880 m16:53
21Johan TörnrothH21 L4 310 m16:58
Oskar HjertbergH102 280 m16:59
Kent KlassonH503 590 m17:01
547Tom WeihartH122 450 m17:06
328Alma HjertbergD142 890 m17:14
414Erik IngemarssonH142 930 m17:20
Elsa IngemarssonU11 950 m17:29:28
341Emely WeihartD142 890 m17:40
219Elsa LindeblomD163 210 m17:44
Jörgen IvarssonH553 400 m17:47
94Linus LandergrenH203 500 m18:04
232Ebba HjertbergD163 210 m18:10
131Sofia KlassonD183 320 m18:12

Hjobygdens OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hans TofténÖppen motion 33 020 m15:34:55
Kajsa TofténD652 400 m16:21
Åsa GrenaboD50M2 670 m16:52:22
Bernhard GrenaboH603 380 m17:24

Hjärnarps OL

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fredrik StåhlÖppen motion 84 780 m15:32:22
Christer LjungdahlÖppen motion 84 780 m16:21:46
Marie NordströmÖppen motion 53 690 m16:41:52
Bengt StåhlH652 770 m16:52
Åsa StåhlD652 400 m16:59
Allan SunnergrenH752 720 m17:30

HSOK.dk

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bjarne B JensenH50M3 220 m15:46:00

Hylte OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jenny SeverinssonU11 950 m16:04:17
Göta SeverinssonD702 310 m16:23
Annika MartinssonÖppen motion 73 150 m16:37:16
Bengt MartinssonÖppen motion 84 780 m16:38:11

Härlövs IF

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Christer GrönbladH702 720 m16:13
Carina ThynellD452 830 m16:50
Gunilla GrönbladD702 310 m16:59
Elinor LindelöwD213 660 m17:01

Hässleholms OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Simon EngelÖppen motion 84 780 m16:24:23
Annika EngelD502 780 m16:37
Hans LarssonH652 770 m16:56
Tomas NilssonH503 590 m17:59

Hästveda OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emma WikströmU22 360 m15:31:12
Jon WikströmU22 360 m15:31:14
Anna WikströmÖppen motion 84 780 m16:40:49

IF Hagen

27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Renita PåsseD40M2 680 m16:04:00
Kjell JohanssonH453 720 m16:09
Maria BogrenD452 830 m16:24
Lars HolmbergH553 400 m16:29
257Marcus CarlssonH163 320 m16:32
Anders KindbomH453 720 m16:33
Anna LarssonD213 660 m16:47
321Moa SkoogD142 890 m17:00
Robert SkoogÖppen motion 73 150 m17:03:14
Agnes JohanssonD101 960 m17:04
Ewa HolmbergD502 780 m17:05
278Johan KindbomH163 320 m17:14
551Liam JohanssonH122 450 m17:14
Ellen LarssonD213 660 m17:21
416Anton CarlssonH142 930 m17:24
Harri ViinamäkiH453 720 m17:33
339Erica BogrenD142 890 m17:36
Uno MagnussonH603 380 m17:40
164Carl HolmbergH183 440 m17:41
Eva Rabe MagnussonÖppen motion 73 150 m17:41:21
166Hampus NyströmH183 440 m17:45
Inger WesterbergD602 400 m17:47
297Johan HolmbergH163 320 m17:52
77Emma KindbomD203 360 m18:06
355Malin KindbomD142 890 m18:08
Per CarlssonH453 720 m18:15
Lena Carlsson TellD40M2 680 m

IF Marin Väst

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Margareta PeterssonÖppen motion 53 690 m16:27:46
Lena KollénÖppen motion 73 150 m16:28:07
Karin ElfmanÖppen motion 73 150 m16:30:19
Jan-Olov ÅkerstenÖppen motion 73 150 m16:32:18

IF Rigor

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Alicia EinarssonD16 Kort2 890 m15:58
514Gottfrid AlexanderssonH122 450 m16:00
Edvin TolestamU22 360 m16:08:05
382Alfred ErdeliusH142 930 m16:16
Alice SickeldalD14 Kort2 350 m16:20
304Thilda SeldénD142 890 m16:26
476Maja GraadD122 350 m16:39
490Anna SvenssonD122 350 m17:07
491Ida BruhnD122 350 m17:09
Andy GranforsH102 280 m17:13
206Lina ErdeliusD163 210 m17:18
340Julia ArvidssonD142 890 m17:38
567Melwin ArvidssonH122 450 m17:46
571Emil SeldénH122 450 m17:54
349Unni GranforsD142 890 m17:56

IF Thor

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Vidar LarssonU11 950 m15:40:37
Valle LarssonH102 280 m16:01

IFK Enskede

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Pelle ForsbergÖppen motion 84 780 m15:39:52
Mats LarssonH553 400 m16:33

IFK Göteborg

31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ann-Kristin NyqvistD50M2 670 m15:44:42
Ted NömmU11 950 m15:51:37
455Filippa FagerströmD122 350 m15:57
Martin LarssonÖppen motion 84 780 m15:57:02
Karin ÅkesdotterÖppen motion 53 690 m16:00:34
457Matilda AspD122 350 m16:01
6Erica PetterssonD21 L3 830 m16:06
Maria AspD403 100 m16:12
Jan CarlssonH603 380 m16:14
Elin NobornD101 960 m16:16
Anders HederskogÖppen motion 84 780 m16:21:14
Tobias NobornÖppen motion 84 780 m16:23:00
303Thea FagerströmD142 890 m16:24
Linna NybergÖppen motion 33 020 m16:26:10
Gustav AspU22 360 m16:26:59
Christer WestbergH702 720 m16:31
Mikael NömmÖppen motion 73 150 m16:35:10
Nils AndreassonU22 360 m16:47:06
Karin NobornD403 100 m16:48
Ingrid AndreassonU11 950 m16:50:47
542Hugo NobornH122 450 m16:56
22John PerssonH21 L4 310 m17:00
Hans M CarlssonH652 770 m17:02
Peter AspH453 720 m17:09
Rikard AndreassonÖppen motion 53 690 m17:38:06
Sandra PerssonÖppen motion 53 690 m17:39:12
Thomas AspH214 090 m17:40
Jon LarbornH21 Kort3 880 m17:54
50Fredrik NobornH21 L4 310 m17:56
Pär HanssonH453 720 m17:59
353Olivia AspD142 890 m18:04

IFK Hedemora OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johanna SjonsÖppen motion 84 780 m16:13:02
Olle PenttinenÖppen motion 84 780 m17:32:50

IFK Lidingö SOK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johan SällforsH453 720 m16:21
Mattias CarlsteinÖppen motion 84 780 m16:48:55
Magdalena CarlsteinÖppen motion 84 780 m17:38:17
Willmer CarlsteinInskolning1 630 m17:38:18

IFK Mora OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
26Erik Folkesson BlomH21 L4 310 m17:08

IK Dran

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ingemar ArnessonÖppen motion 73 150 m16:07:09
Vanja KristenssonÖppen motion 33 020 m16:41:17
Kristina TellqvistD50M2 670 m17:36:08
Sören AnderssonH702 720 m18:21

IK Gandvik

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Staffan LjungqvistÖppen motion 84 780 m16:48:46
485Elsa SödervallD122 350 m16:57
Magnus SödervallH453 720 m17:27

IK Hakarpspojkarna

36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ayan LingÖppen motion 33 020 m15:31:50
Per RogneÖppen motion 73 150 m15:41:10
Andreas PruthÖppen motion 84 780 m15:49:10
454Engla PruthD122 350 m15:55
Johan SjödinH503 590 m16:07
Klas KarlssonH453 720 m16:19
301Nike PruthD142 890 m16:20
Emil LingH102 280 m16:21
468Emma OlinD122 350 m16:23
Joakim HederskogÖppen motion 84 780 m16:25:00
Håkan JohanssonÖppen motion 84 780 m16:26:43
305Emma LingD142 890 m16:28
Anna OlinD403 100 m16:30
Anette GranstedtD452 830 m16:32
308Hilda Holmqvist JohanssonD142 890 m16:34
Helena GunnarssonD452 830 m16:42
480Emmy GranstedtD122 350 m16:47
538Olle KarlssonH122 450 m16:48
Lennart SöderbergH453 720 m16:51
402Albin HjellströmH142 930 m16:56
142Noa PruthH183 440 m16:57
404Erik LingH142 930 m17:00
Bo GranstedtH503 590 m17:07
205Sara GranstedtD163 210 m17:16
Daniel BjärsvikH453 720 m17:17
502Sandra LingD122 350 m17:31
Markus OlinH403 650 m17:35:00
426Viktor GunnarssonH142 930 m17:44
Anders LingH453 720 m17:51
52Magnus JohanssonH21 L4 310 m18:00
Ingvar ÅkessonH453 720 m18:09
59Eric HanssonH21 L4 310 m18:14
82Gabriella GustafssonD203 360 m18:16
184Andreas GustafssonH183 440 m18:21
585Adrian SjödinH122 450 m18:22
446Oscar OlinH142 930 m18:24

IK Omega

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johan LindeblomH453 720 m16:07
Karl-Eric WannbergH802 310 m18:15

IK Stern

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lennart AlmströmH702 720 m16:01
Eva BlomströmD652 400 m16:05
Erik BlomströmÖppen motion 84 780 m16:08:38
Stig-Ove TollH702 720 m16:27
Ingrid CullbrandÖppen motion 73 150 m16:41:54
Ulla LindheD702 310 m16:57
Henrik HvoslefH702 720 m17:33
Sten BlomströmH652 770 m17:48

IK Trenne Ullared

23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Katharina MyrénÖppen motion 33 020 m15:31:04
Dan WinnbergÖppen motion 84 780 m15:38:57
Marianne ThorssonD552 780 m16:00
Gunilla CarlssonD452 830 m16:10
Magnus WallinH403 650 m16:15:00
Moa HenningssonÖppen motion 73 150 m16:15:53
Håkan WinnbergH652 770 m16:20
Elisabet DahlbergD40M2 680 m16:37:33
Johannes DahlbergU11 950 m16:38:03
Ing-Marie SamuelssonÖppen motion 53 690 m16:44:32
Johan SamuelssonÖppen motion 84 780 m16:45:50
Ann-Britt WinnbergÖppen motion 53 690 m16:51:11
Mattias KarlssonH403 650 m16:53:00
Sabina MårtenssonD403 100 m17:00
Sven-Erik DahlbergH553 400 m17:01
200Elin CarlssonD163 210 m17:06
Ove ThorssonH652 770 m17:12
Samuel DahlbergH102 280 m17:17
334Tilda HenningssonD142 890 m17:26
124Amanda CarlssonD183 320 m17:58
Gunnar AnderssonH802 310 m18:03
439Måns HenningssonH142 930 m18:10
Lasse OlssonH802 310 m18:21

IK Uven

42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mikael BjörckÖppen motion 53 690 m15:44:39
Ella BjörckÖppen motion 53 690 m15:44:59
Johan BjörckÖppen motion 53 690 m15:46:00
Cecilia BjörckÖppen motion 53 690 m15:49:11
Gunnel BörjessonD752 000 m16:05
Wilma HendbergD17-20 Kort3 040 m16:11
Simon GrahnH102 280 m16:13
Rosa JohanssonD652 400 m16:15
Inger HallbergD752 000 m16:17
Miriam NorénD652 400 m16:25
Josefina KristenssonÖppen motion 33 020 m16:29:12
Elisabet HemlinÖppen motion 73 150 m16:29:27
Henrik CarlssonÖppen motion 73 150 m16:31:16
Christer HultgrenÖppen motion 53 690 m16:32:29
Niclas StåhlH21 Kort3 880 m16:35
Martin SténÖppen motion 33 020 m16:38:14
Jonas HemlinH21 Kort3 880 m16:43
Ingemar AlfredssonH752 720 m16:44
Bengt-Rune WallströmÖppen motion 73 150 m16:44:21
399Jacob GrahnH142 930 m16:50
Anton HemlinH21 Kort3 880 m16:51
Torbjörn GrahnH503 590 m16:55
Anna Ekbom OlsonD50M2 670 m16:56:07
Jörgen JindöH453 720 m16:59
Karin AxelssonD652 400 m17:01
272Johan GrahnÖppen motion 73 150 m17:02:00
Lennart GustavssonH702 720 m17:03
Stanley MattssonH652 770 m17:14
151Johan OlsonH183 440 m17:15
Inga GustavssonD702 310 m17:19
Ingela HåkanssonD50M2 670 m17:23:31
Kristina WettergrenÖppen motion 53 690 m17:24:28
Samuel WettergrenInskolning1 630 m17:24:44
Karl-Axel JohanssonÖppen motion 73 150 m17:25:08
Mats DahlrotH503 590 m17:37
Lisa WeimannD21 Kort3 360 m17:43
Anna GrahnD452 830 m17:44
Gunnar HåkanssonH553 400 m17:51
Carl-Henrik HallbergH802 310 m17:59
Björn JägerströmH652 770 m18:08
583Erik WettergrenH122 450 m18:18
Johan WettergrenH503 590 m18:23

IK Vikings OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders AlamaaH603 380 m16:44
Valter AlamaaH802 310 m18:11

IK Vista

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lennart LindbergÖppen motion 73 150 m15:39:39
Liselott SigbyD602 400 m17:49
55Albin SigbyH21 L4 310 m18:06

IK Ymer

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Albin BiörsU11 950 m15:30:58
Johanna BiörsÖppen motion 33 020 m15:31:00
Sara EverdingÖppen motion 73 150 m16:05:20
Inger JönssonD652 400 m16:07
380Lukas GustafssonH142 930 m16:12
Mattias BiörsÖppen motion 104 230 m16:12:32
Jenny JohanssonD403 100 m16:14
Maritha HallbergD652 400 m16:33
Gunnel SvenssonD702 310 m16:33
Bengt-Åke SvenssonH702 720 m16:33
Tobias ÖsterlundÖppen motion 84 780 m16:35:08
Kent JogelandÖppen motion 53 690 m16:36:16
Stig GustafssonH503 590 m16:39
Fredrik OdelbergH603 380 m16:46
Marianne RosénD652 400 m16:47
Jan RosénÖppen motion 73 150 m17:12:04
Jörgen HallbergH652 770 m17:24
Henrik LidhageH214 090 m17:26
Maria HermanssonÖppen motion 33 020 m17:29:09
Ingrid HermanssonD702 310 m17:31
Peter RosénH353 960 m17:32
Göran EklöfH60M2 670 m17:44:35
Gertie OdelbergD602 400 m17:53
Anders KumlinH652 770 m18:06
Olle HermanssonH702 720 m18:07
Anita EklöfD602 400 m18:15

IL Tyrving

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Nanna NorderudD17-20 Kort3 040 m16:17
Are NjåsteinH50M3 220 m16:24:41
Marianne NjåsteinD502 780 m16:29
Anne Kristine NorderudD502 780 m17:07
212Maren NorderudD163 210 m17:30

IS Kullen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lena NorrmanÖppen motion 73 150 m16:18:50
Eva TullbergÖppen motion 53 690 m16:19:09

IS Skanne

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per-Olof FernbergH702 720 m18:05

Järfälla OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kenneth PetterssonH553 400 m16:39
Anne LundmarkD652 400 m16:53

Järla Orientering

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Rolf KarlssonH553 400 m17:17
Christina LinderD50M2 670 m17:36:06
356Tove KarlssonD142 890 m18:10

Jönköpings OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Eva CarlssonD552 780 m16:00
John-Erik ErikssonÖppen motion 33 020 m16:02:01
Anna-Cajsa ErikssonD752 000 m16:21
Erland LingH752 720 m16:40
276Victor HanssonH163 320 m17:10
Agneta Hallberg HanssonD502 780 m17:23
Johan HanssonH503 590 m17:35
Per LarssonH802 310 m18:19

Karlskrona SOK

19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Erik ZettervallU22 360 m15:44:03
452Emma ZettervallD122 350 m15:51
374Maxim OmelchenkoH142 930 m16:00
459Sandra WiduchD122 350 m16:05
Kjell MånssonÖppen motion 73 150 m16:09:00
Ulf JohanssonÖppen motion 84 780 m16:39:21
Anne JohanssonÖppen motion 73 150 m16:49:18
144Axel HalvarssonH183 440 m17:01
Peter WilhelmssonÖppen motion 84 780 m17:02:41
Helena GummessonÖppen motion 84 780 m17:04:08
Maria StrindhagenÖppen motion 33 020 m17:07:28
Cecilia WiduchÖppen motion 33 020 m17:23:24
156Oscar JohanssonH183 440 m17:25
Adam GeorgssonH214 090 m17:30
216Johanna WilhelmssonD163 210 m17:38
Bengt StrindhagenH603 380 m17:38
Annika JosefssonD502 780 m17:45
227Lovisa JohanssonD163 210 m18:00
441Jakob WilhelmssonH142 930 m18:14

Katrineholms OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Barbro KarlssonD552 780 m16:00
Bo KarlssonH60M2 670 m17:09:29

KFUM Örebro OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per-Anders KumlinÖppen motion 84 780 m16:44:52

Kils OK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
517Isak HolmgårdH122 450 m16:06
Joel HolmgårdU22 360 m16:07:27
Sofia HolmgårdD353 300 m16:14
265Lukas OlmH163 320 m16:48
316Nora HolmgårdD142 890 m16:50
Marit NilssonD652 400 m17:03
Måns OlmÖppen motion 73 150 m17:13:38
153Olof SkoglundH183 440 m17:19
Ylva OlmD452 830 m17:22
291Jonathan UllerH163 320 m17:40
Lars HolmgårdH503 590 m17:55
74Klara HolmgårdD203 360 m18:00
128Elsa HolmgårdD183 320 m18:06
179Andreas UllerH183 440 m18:11

Kinnarumma IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johan RobertssonÖppen motion 53 690 m17:15:40

Kinnaströms SK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hans Åke DjurbäckÖppen motion 73 150 m16:10:43
Lena Weiming NybergÖppen motion 73 150 m16:11:01
Lena OlssonÖppen motion 12 390 m16:12:48
Rut Olsson RaneklintÖppen motion 12 390 m16:12:50
Ulla-Britt FlansbjerD702 310 m16:45
Barbro HallenbergÖppen motion 53 690 m16:54:02
Carl-Erik JohnsonH60M2 670 m16:57:28
Emma HallenbergÖppen motion 73 150 m16:58:39
Jan FlansbjerH702 720 m18:17

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elvi BogsjöÖppen motion 12 390 m16:37:23

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mark HoglandÖppen motion 33 020 m17:02:17

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jonas LarssonÖppen motion 53 690 m16:24:56

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stina MartinssonÖppen motion 53 690 m16:56:21

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jennie HoglandÖppen motion 53 690 m17:02:17

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anita KarlssonÖppen motion 53 690 m17:39:21

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per JonssonÖppen motion 84 780 m16:15:00

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ola WesterdahlÖppen motion 84 780 m16:32:21

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders GustafssonÖppen motion 84 780 m16:55:27

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per ForsbergÖppen motion 84 780 m17:36:50

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sven-Olof HermanssonÖppen motion 84 780 m17:48:29

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Joakim SandinÖppen motion 84 780 m17:55:37

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Helena NordÖppen motion 104 230 m16:11:18

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Patrik EliassonÖppen motion 104 230 m16:30:52

Kolbotn & Skimt OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bjorn NordvikH40M3 280 m16:39:11

Kolding OK

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emil DalgaardU22 360 m16:11:00
Tine DalgaardD17-20 Kort3 040 m16:13
Rasmus DalgaardU11 950 m16:32:23
395Jens DalgaardH142 930 m16:42
Kent Østermark JensenH40M3 280 m16:45:51
Christian UhlemannH102 280 m16:47
Jørn ThomsenH702 720 m16:53
407Gustav Vinther Østermark JensenH142 930 m17:06
Camilla DalgaardD40M2 680 m17:23:13
Johan DalgaardU22 360 m17:27:45
Henrik UhlemannH403 650 m17:33:00
342Cecilia UhlemannD142 890 m17:42
Sören MaarupH553 400 m17:45
Jack SkrydstrupH702 720 m17:47
Anders DalgaardH403 650 m17:59:00
578Niels DalgaardH122 450 m18:08

Korsnäs IF OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sven OlssonÖppen motion 84 780 m17:09:11
494Moa BergqvistD122 350 m17:15
346Maja BergqvistD142 890 m17:50

Kristinehamns OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Michael ForslundH353 960 m17:00
501Emelie ForslundD122 350 m17:29

Kungsbacka

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Calle JohanssonÖppen motion 104 230 m16:36:05

Kungälvs OK

36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Olof BjörkmanÖppen motion 84 780 m16:05:44
Benjamin GabrielssonH17-20 Kort3 410 m16:06
Gull-Britt GrönbergD752 000 m16:15
Ulla-Britt OrdasiD652 400 m16:17
Joel GabrielssonU22 360 m16:22:03
Jan GranängÖppen motion 84 780 m16:24:10
469Molly GranängD122 350 m16:25
Anneli GabrielssonD403 100 m16:34
311Hanna GabrielssonD142 890 m16:40
Karin AlthoffD403 100 m16:54
Karl Aderstedt AlthoffH102 280 m16:55
Magnus HedmanH403 650 m16:55:00
Bertil QvickH702 720 m17:07
201Johanna NilssonD163 210 m17:08
Stefan L JohanssonH453 720 m17:11
Ann-Sofi HermanssonÖppen motion 84 780 m17:11:25
Eva NilssonD40M2 680 m17:16:14
Sven-Olof PålssonÖppen motion 73 150 m17:17:14
Elin HermanssonÖppen motion 84 780 m17:19:00
Ann-Britt BjörkmanD702 310 m17:21
Ulf GabrielssonÖppen motion 84 780 m17:21:07
208Elsa Aderstedt AlthoffD163 210 m17:22
Rasmus GranängH102 280 m17:23
Susanne GranängD21M3 220 m17:24:46
Erik AderstedtH403 650 m17:25:00
Sören BörnstedtÖppen motion 53 690 m17:32:45
Evelina BjörkmanU11 950 m17:33:42
162Carl BörnstedtH183 440 m17:37
424Fritjof Aderstedt AlthoffH142 930 m17:40
218Lisa BörnstedtD163 210 m17:42
294Filip JohanssonH163 320 m17:46
Hans NilssonH503 590 m17:53
Håkan HåkanssonH60M2 670 m18:09:11
Jon HåkanssonÖppen motion 53 690 m18:10:33
Aron Laurell HåkanssonÖppen motion 53 690 m18:10:34
234Kajsa RaskD163 210 m18:14

Kvillebyns SK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gustav CarlssonH14 Kort2 450 m17:03
Maria AnderssonD50M2 670 m17:03:11
286Oskar CarlssonH163 320 m17:30
Kerstin BurmanD602 400 m17:37
Roalh KlevelandH652 770 m17:52
92Eric CarlssonH203 500 m18:00

Køge OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kurt DoseH852 310 m16:05
Steen FladbergÖppen motion 84 780 m16:35:05
Karsten RichardtH652 770 m17:38

Köping-Kolsva OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Karin ProforsD552 780 m16:00
Marita LindholmÖppen motion 53 690 m16:47:03
Ola LindholmH652 770 m18:02

Lahden Suunnistajat-37

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Leena KuusipohjaD21 Kort3 360 m17:41

Laholms IF OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lennart MagnussonÖppen motion 53 690 m16:02:56
Britt-Marie MagnussonD652 400 m16:13
Erik JohanssonÖppen motion 12 390 m16:48:33
Rolf AnderssonH752 720 m17:08
Ingrid JohanssonD502 780 m17:31

Laxå OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kenneth GustavssonH603 380 m16:58
Robin GustavssonÖppen motion 73 150 m16:58:05

Lerums SOK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars-Erik AnderssonÖppen motion 84 780 m15:52:14
Lina SamorD353 300 m16:18
Lisa GunnarssonÖppen motion 33 020 m16:21:01
Emil AxelssonÖppen motion 84 780 m16:31:46
396Jakob GunnarssonH142 930 m16:44
Patrick DjerfH503 590 m16:49
Håkan B SamorH353 960 m17:14
Nina DjerfD502 780 m17:27
Göran LefflerH752 720 m17:28
Melker SamorU11 950 m17:32:19

Lesjöfors SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Olle VidmanH102 280 m16:07
Matz AnderssonH503 590 m16:51

Lidköpings VSK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders SwedinÖppen motion 73 150 m16:59:13

Lillomarka OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ole Kjell LangmyrenH553 400 m15:57

Lindebygdens OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Annika BrodinD552 780 m16:00

Linköpings OK

20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Liselott RothD452 830 m15:56
Johan ÅttingH503 590 m16:09
464Julia ÅttingD122 350 m16:15
Otto HolmdahlH752 720 m16:32
474Sigrid LjunggrenD122 350 m16:35
Lennart SvernestamH603 380 m16:42
263Olof LjunggrenH163 320 m16:44
Markus JohanssonH21 Kort3 880 m16:45
Kristina LjunggrenD452 830 m16:48
Edvin ÅttingH102 280 m16:57
Christian ErikssonH453 720 m17:01
24Albin DetterfeltH21 L4 310 m17:04
Josefina BerntssonÖppen motion 73 150 m17:06:07
Jonas DetterfeltH503 590 m17:21
Åsa DetterfeltD452 830 m17:28
Marie SvernestamD602 400 m17:31
Åke LjunggrenH453 720 m17:37
Stina SternerÖppen motion 84 780 m17:52:00
53Joel Käll KarlssonH21 L4 310 m18:02
135Klara LjunggrenD183 320 m18:20

Ljungskile FK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jens UddénH21 Kort3 880 m16:31
Anita NatanaelssonÖppen motion 12 390 m16:42:18
Göte NatanaelssonH752 720 m16:46
Bo KarlssonH652 770 m17:00
Kent KardellH652 770 m17:36
Clyde PerssonH603 380 m17:44

Lunds OK

22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Marie GrönlundÖppen motion 73 150 m15:47:01
Eva-Lotta BengtslinD353 300 m16:00
Sara LjungqvistD101 960 m16:04
Jenny VinbladD403 100 m16:04
Annika WigrenD353 300 m16:10
384Klas LjungqvistH142 930 m16:20
Maureen Olsson LoD353 300 m16:20
Alvin WigrenH102 280 m16:25
Ellen WigrenU11 950 m16:25:07
Kristin LindbergD652 400 m16:43
193Tina LjungqvistD163 210 m16:52
143Erik JönssonH183 440 m16:59
Alfred OlssonH102 280 m17:01
Rasmus GrönlundH353 960 m17:04
Tom LindbergH702 720 m17:15
Anna LjungqvistD452 830 m17:20
Thomas VinbladÖppen motion 73 150 m17:26:02
Johan VinbladÖppen motion 53 690 m17:27:47
165Erik VinbladH183 440 m17:43
Jan HanssonH702 720 m17:43
Peter BengtslinH403 650 m18:01:00
Fabian LjungqvistH453 720 m18:07

Lustens OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
100Tom CampbellH203 500 m18:16

Lycksele IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ove VesterbergH652 770 m17:30

Malmö OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mårten MellbyÖppen motion 84 780 m16:23:32
Love PerssonU22 360 m16:27:36
Kristina LandgrenÖppen motion 73 150 m16:28:32
Filip PerssonU22 360 m16:29:12
Johanna BerntssonÖppen motion 73 150 m16:56:16
Håkan NilssonH652 770 m17:50
Hanna MellbyÖppen motion 73 150 m17:52:50

Markaryds FK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ann NilssonD552 780 m16:00
Sven-Åke AndertoftH60M2 670 m16:56:44
Helen AndertoftD702 310 m17:03
Ann-Sofie BrinkD452 830 m17:08
Reino ÖrnH553 400 m17:21
54Andreas NilssonH21 L4 310 m18:04

Markbygdens OK

38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Alice HenrikssonU22 360 m15:31:01
Lisa FägerstenU22 360 m15:32:54
Stellan HelgessonÖppen motion 73 150 m15:39:56
Marcus RagnarssonÖppen motion 53 690 m15:51:19
Ronny RagnarssonÖppen motion 73 150 m15:52:48
Leila LjunggrenD552 780 m16:00
Anders ReimertzÖppen motion 73 150 m16:06:07
Eliva PerssonU11 950 m16:06:44
Margit JonssonÖppen motion 12 390 m16:08:52
Bertil JohanssonH852 310 m16:09
Jan OlaussonH453 720 m16:13
Karin ReimertzÖppen motion 53 690 m16:14:05
Ulla Von SchedvinD50M2 670 m16:15:49
Per ArnellH603 380 m16:22
Gun-Britt MolinÖppen motion 33 020 m16:33:01
Lars-Göran MolinÖppen motion 73 150 m16:33:01
Kjell JohanssonÖppen motion 33 020 m16:36:21
Håkan SkogumÖppen motion 84 780 m16:48:20
Jonas KarlssonÖppen motion 84 780 m16:52:49
Bo HerderssonH652 770 m16:54
Ingrid BrelindÖppen motion 73 150 m16:58:49
Lena KarlssonÖppen motion 73 150 m17:00:18
Marita LarssonÖppen motion 73 150 m17:00:45
David HanssonÖppen motion 53 690 m17:08:00
Lena Ferm HanssonÖppen motion 33 020 m17:08:01
27Pontus KarlssonH21 L4 310 m17:10
Einar SörqvistU22 360 m17:26:35
Sofia SörqvistÖppen motion 73 150 m17:32:05
Vanja Hagnestål LundeniusInskolning1 630 m17:32:17
Erika ÅkessonÖppen motion 73 150 m17:37:12
Nicklas AnderssonÖppen motion 73 150 m17:46:21
47Albin AnderssonH21 L4 310 m17:50
431Anton BlomqvistH142 930 m17:54
Elin BlomqvistU22 360 m17:56:32
Urban SörqvistH453 720 m18:11
180Olle SörqvistH183 440 m18:13
584Elving LomanderH122 450 m18:20
Christer LundeniusÖppen motion 73 150 m18:25:16

Minor

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Peter FoppenH603 380 m16:52

Motala AIF OL

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Peter KorallÖppen motion 33 020 m16:02:11
Elsa KorallInskolning1 630 m16:31:20
Noah KorallH102 280 m16:39
Tord FranssonH652 770 m16:40
Kristian NylanderH403 650 m16:45:00
Anna KorallD403 100 m17:04

Mullsjö SOK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Eva-Karin PetterssonÖppen motion 33 020 m16:26:17
255William LundstedtH163 320 m16:28
Sven-Olof PetterssonH702 720 m16:39
Sven Erik SjöholmH702 720 m17:45

Målilla OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Daniel AxelssonH40M3 280 m16:46:16

Mölndal Outdoor IF

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders RybergH453 720 m16:27
Axel CullbrandÖppen motion 33 020 m16:38:08
Lisa CullbrandÖppen motion 73 150 m16:38:11
Evelina CullbrandÖppen motion 12 390 m16:41:37
Anders CullbrandÖppen motion 84 780 m16:41:37
Fredrik BartholdssonH403 650 m17:27:00

Nittedal OL

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
371Arthur BrunborgH142 930 m15:54
251Herman BrunborgH163 320 m16:20
Lauritz BrunborgU22 360 m16:29:51

Notodden OL

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Rasmus EngehultU22 360 m15:32:44
Emma EngehultD14 Kort2 350 m16:12
Mia EngehultÖppen motion 53 690 m16:18:12
Rune EngehultH453 720 m16:43

NTNUI

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
46Erik GustafssonH21 L4 310 m17:48

Nybro OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Caroline LiljebjörnD452 830 m16:20
Ulf LiljebjörnH453 720 m16:57

Nyköpings OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fredrik EkenborgH403 650 m16:39:00
Inga JohanssonD702 310 m16:53
23Jens WängdahlH21 L4 310 m17:02
Kent BergendahlH603 380 m17:10
Anders JohanssonH752 720 m17:24
558Oscar EkenborgH122 450 m17:28
Johan ScherlinÖppen motion 84 780 m17:55:50
Petra NorbergÖppen motion 12 390 m17:55:51

OC Annclama

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Claudia GreinerD502 780 m17:35
Martin GreinerH503 590 m17:51
Annkathrin GreinerD21 Kort3 360 m17:55

Ockelbo OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
379Eric HallnerH142 930 m16:10
Sune ÅkessonH603 380 m17:16
Birgitta ÅkessonD60M2 670 m17:33:16

Odense OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Palle Møller NielsenH702 720 m16:29
Maja BrammingD213 660 m16:41
Holger MikkelsenH702 720 m18:15

OK Alehof

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emil GrönroosU22 360 m15:37:55
Jack GrönroosÖppen motion 73 150 m15:43:54
Monika NilssonD552 780 m16:00
Alexander LindellInskolning1 630 m16:05:40
Bengt JohanssonH603 380 m16:10
Elvy BörjessonD752 000 m16:11
Sten OlssonÖppen motion 73 150 m16:22:10
Linnéa GrönroosU22 360 m16:32:30
Britt-Marie GrönroosÖppen motion 73 150 m16:33:15
Julia BogeD12 Kort2 280 m16:35
Hanna SchälinD101 960 m16:40
Sven BogeÖppen motion 73 150 m16:40:51
Pierre KarlssonH603 380 m16:50
Sten-Åke NilssonÖppen motion 73 150 m16:51:33
Ingegerd OlssonÖppen motion 73 150 m17:06:36
Olof FagrellH60M2 670 m17:08:00
Lena PeterssonD502 780 m17:25
41Mattias NilssonH21 L4 310 m17:38
Tobias LindellÖppen motion 84 780 m17:43:56
Bengt BörjessonH702 720 m17:49
444Linus BoströmH142 930 m18:20

OK Amne

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ingvar AnderssonH603 380 m16:34
Britt-Marie AnderssonD602 400 m18:13

OK Bävern

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ulrica RudbergD452 830 m16:00
Evert JohanssonH553 400 m16:21
Jessica ElmerssonD40M2 680 m16:32:09
262Linus LundbergH163 320 m16:42
198Stina JohanssonD163 210 m17:02
146Oliwer LundbergH183 440 m17:05
Pia LundbergD502 780 m17:39
565Aron RudbergH122 450 m17:42
167Emil JohanssonH183 440 m17:47
170Rasmus LundbergH183 440 m17:53

OK Denseln

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Annica CrispinD403 100 m15:56
Malin PerssonÖppen motion 73 150 m16:24:27
Sarah PerssonÖppen motion 84 780 m16:24:28
August MollénÖppen motion 84 780 m16:27:52
Hugo PerssonÖppen motion 53 690 m16:28:37
Thomas PerssonÖppen motion 84 780 m16:29:00
Lovisa AdolfssonÖppen motion 84 780 m17:08:26
Peter LindebringH503 590 m17:19
Fredrik EngmanH453 720 m17:29
Eva EngmanD452 830 m17:30

OK Djerf

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Isabella HolmD101 960 m16:20
Charlotte FlansbjerD452 830 m17:06
288Anton HolmH163 320 m17:34
344Matilda HolmD142 890 m17:46

OK Eken

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
314Karolina RönnbäckD142 890 m16:46
Niklas RönnbäckH503 590 m17:15

OK Enen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Katarina GalleD403 100 m16:44

OK Flundrehof

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
377Elias ThörnbladH142 930 m16:06
Leif OlofssonH702 720 m16:07
Simon ThörnbladH102 280 m16:37
Gabriel ThörnbladH40M3 280 m16:38:02
540Isak ThörnbladH122 450 m16:52
Karin ThörnbladD40M2 680 m16:52:19
Jakob LaurellÖppen motion 84 780 m17:02:38
Leif LaurellÖppen motion 33 020 m17:02:46
Karin LaurellD502 780 m17:09
Eva OlofssonD702 310 m17:25

OK Frisene

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Dag LorénH702 720 m16:37

OK Gipen

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Axel BrönnestamÖppen motion 53 690 m16:54:13
Klas SkogÖppen motion 53 690 m16:54:13
Yngve NilssonH652 770 m17:42
Atte HeikkiläH802 310 m18:05

OK Gisle

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kurt JohanssonÖppen motion 84 780 m15:31:07
Bengt SvenssonH603 380 m16:00
Sigvard RudolfssonH752 720 m16:38

OK Gläntan

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Martin EkströmH403 650 m16:31:00
Gunnar BengtssonÖppen motion 73 150 m16:52:53
Margareta BengtssonD702 310 m17:29

OK Gorm

24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Martin RingiveH503 590 m16:19
Gustav PetersenÖppen motion 84 780 m16:34:59
Flemming D. AndersenH652 770 m16:36
Anne-Grethe NajbjergD502 780 m16:39
Mathias RingiveH21 Kort3 880 m16:41
Erik JensenH60M2 670 m16:49:26
Bjarke WolfÖppen motion 104 230 m16:51:50
Ole BinderH503 590 m16:59
145Hans PedersenH183 440 m17:03
Rikke BinderD213 660 m17:07
275Jens Kristian PedersenH163 320 m17:08
Hans Chr. StribH652 770 m17:08
Mette RingiveÖppen motion 73 150 m17:10:57
Søren GermannH503 590 m17:13
Asta TerkelsenD702 310 m17:13
Bente RingiveD502 780 m17:17
Karl Kristian TerkelsenH652 770 m17:28
Holger PetersenH214 090 m17:34
Alf PedersenH503 590 m17:39
Poul Erik BuchH652 770 m17:58
Inger JensenD602 400 m18:03
80Maja RingiveD203 360 m18:12
Peter Føns KnudsenH503 590 m18:15
Bodil NygårdD60M2 670 m

OK Gynge

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
481Lilly JohnssonD122 350 m16:49
Arne PerssonÖppen motion 33 020 m16:51:38
Christina JohnssonD452 830 m16:52
Marie NilssonÖppen motion 33 020 m16:54:35

OK Hällen

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars Åke SvenskÖppen motion 73 150 m16:25:36
Kerstin SvenskD652 400 m16:37
Sune LindellH752 720 m16:42

OK Järnbärarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ove JohanssonH752 720 m16:54

OK Klemmingen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Norna MolinÖppen motion 84 780 m16:58:01
Gun JanssonÖppen motion 73 150 m16:58:07

OK Kolmården

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bengt SchwartzH553 400 m16:23
Maria NordvallD652 400 m16:29

OK Kompassen

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Helle RagnarssonÖppen motion 33 020 m15:58:41
Karin MovertÖppen motion 33 020 m15:58:43
Lars PerssonH652 770 m16:24
Ken RagnarssonH603 380 m16:38
Ulf BengtssonÖppen motion 53 690 m16:42:22
Iréne BengtssonÖppen motion 53 690 m16:46:36
Torbjörn MovertH553 400 m17:07

OK Kontinent

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per KristianssonH453 720 m17:49

OK Kroppefjäll

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
388Arvid AronssonH142 930 m16:28
Christina HalvarssonD502 780 m16:41

OK Kullingshof

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lennart SvenssonH60M2 670 m15:49:39
Yvonne SvenssonD60M2 670 m15:50:58
Kerstin SvenssonInskolning1 630 m15:51:19
Linnéa BjörssonD16 Kort2 890 m16:10
Jonas LarssonH652 770 m16:28
Simon WallmanH21 Kort3 880 m16:29
Carl BjörssonH503 590 m16:29
Kjell JohanssonH40M3 280 m16:36:15
475Lisa BjörssonD122 350 m16:37
Pontus JohanssonH21 Kort3 880 m16:39
539Oskar BjörssonH122 450 m16:50
319Emma IvarssonD142 890 m16:56
Carina IvarssonÖppen motion 73 150 m16:56:15
Hans SvenssonÖppen motion 73 150 m17:00:29
Sara IvarssonD213 660 m17:23
Ingvar IvarssonH503 590 m17:41

OK Kåre

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2Linn GrällsD21 L3 830 m15:58
Frida OlssonInskolning1 630 m16:12:58
Mia GustafssonD502 780 m17:21
Hanna GustafssonD21 Kort3 360 m17:33

OK Landehof

45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Åse NilssonÖppen motion 53 690 m16:02:05
Valter DrejmoH12 Kort1 960 m16:04
Charlotte DrejmoÖppen motion 73 150 m16:05:46
Lisa OttossonÖppen motion 33 020 m16:06:48
Isak NilssonH102 280 m16:15
Lars FinbomH702 720 m16:15
Linnéa RexU11 950 m16:15:53
Victor AxbomÖppen motion 84 780 m16:19:14
Linnea NilssonU22 360 m16:21:37
Sara LorénD452 830 m16:22
Inga PerssonD752 000 m16:23
Johanna TöppnerD101 960 m16:26
Elin KarlssonU11 950 m16:26:01
Linnéa TöppnerD12 Kort2 280 m16:31
Gustav RexU22 360 m16:31:38
Martin TöppnerÖppen motion 53 690 m16:33:37
Björn PeterssonÖppen motion 53 690 m16:34:32
Lisa WreebyÖppen motion 53 690 m16:34:37
Thomas KarlssonH453 720 m16:35
Ingrid Rex WallströmD702 310 m16:39
312Elsa KarlssonD142 890 m16:42
Jonas SjööÖppen motion 84 780 m16:44:06
483Emma KarlssonD122 350 m16:53
Göran StuhlhoferH503 590 m16:57
322Elsa SjööD142 890 m17:02
Anna LarssonÖppen motion 73 150 m17:02:05
Felicia StuhlhoferD213 660 m17:03
Ester GranforsInskolning1 630 m17:03:09
Pernilla KarlssonD40M2 680 m17:09:01
Axel SjööH102 280 m17:15
Magnus KarlssonH503 590 m17:17
553Melker ÅkessonH122 450 m17:18
332Matilda ÅkessonD142 890 m17:22
415Felix DrejmoH142 930 m17:22
555Karl GranforsH122 450 m17:22
Karin ÅkessonÖppen motion 33 020 m17:24:14
Joakim ÅkessonÖppen motion 84 780 m17:24:34
Pia JohanssonD452 830 m17:26
Sven GranforsH403 650 m17:29:00
111Emelie LorénD183 320 m17:32
213Annie SjööD163 210 m17:32
161Otto StuhlhoferH183 440 m17:35
Desiré RexD21 Kort3 360 m17:35
Emelie KarlssonÖppen motion 84 780 m17:38:21
William RexH403 650 m17:53:00

OK Letstigen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anna-Karin MouazzenÖppen motion 53 690 m15:35:45
Tomas DömstedtÖppen motion 84 780 m15:35:49

OK Lindéna

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anne-Marie RöllikeD552 780 m16:00
515Casper GunnarssonH122 450 m16:02
Berit BengtssonD452 830 m16:18
530Isak BengtssonH122 450 m16:32
Bernt LarssonÖppen motion 73 150 m16:36:55
Gun LarssonD702 310 m17:01
Roland NilssonH702 720 m17:31
289Filip BengtssonH163 320 m17:36

OK Linné

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Henrik WåhlströmÖppen motion 73 150 m16:17:45
Linda WåhlströmÖppen motion 73 150 m16:18:06
Rasmus Møller JessÖppen motion 84 780 m16:22:06
Theo RistoH102 280 m16:27
Eva SchönquistÖppen motion 33 020 m16:29:25
Kjell RistoH503 590 m16:35
313Linn RistoD142 890 m16:44
Klara SvedevallD213 660 m16:49

OK Löftan

32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hugo CorneliussonU11 950 m15:50:46
516Albin PaulssonH122 450 m16:04
Elin AnderssonD101 960 m16:18
526Tobias JohanssonH122 450 m16:24
Oskar MobergH102 280 m16:29
Lukas MobergU22 360 m16:29:26
Melker JohanssonU22 360 m16:34:49
532Andreas HandinH122 450 m16:36
Stina AnderssonU11 950 m16:36:16
Jakob AnderssonU11 950 m16:36:46
Alice BrandtD101 960 m16:38
477Ida AnderssonD122 350 m16:41
David KarlssonInskolning1 630 m16:42:33
Filip HanssonH102 280 m16:43
Edvin SahlinH14 Kort2 450 m16:55
269Axel ErikssonH163 320 m16:56
Almer HanningInskolning1 630 m16:57:41
Alva SahlinD101 960 m16:58
Ella AnderssonU22 360 m16:59:16
544Simon CorneliussonH122 450 m17:00
Zebastian ArdforsH102 280 m17:11
550Vilhelm FrankH122 450 m17:12
497Annie ErikssonD122 350 m17:21
419Jesper JohanssonH142 930 m17:30
559Hugo ÅkerbergH122 450 m17:30
287Adrian VartiaH163 320 m17:32
292Daniel GlimténH163 320 m17:42
568Gustav AnderssonH122 450 m17:48
433Jakob MobergH142 930 m17:58
574Victor HanssonH122 450 m18:00
357Johanna SvenssonD142 890 m18:12
582Oskar BlomH122 450 m18:16

OK Melfar

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
427Jonas GabsH142 930 m17:46
175Morten KnudsenH183 440 m18:03

OK Milan

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jan-Åke IsraelssonH553 400 m17:03

OK Moss

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Astrid BjørnerødD452 830 m16:02
Inger LindløvD702 310 m16:19
Ingrid Bratland TjernshaugenD14 Kort2 350 m16:22
Kristin TjernshaugenÖppen motion 33 020 m16:30:39
Henning CarlsenÖppen motion 73 150 m17:13:21
Knut LindløvH702 720 m17:35
215Karoline BjørnerødD163 210 m17:36
117Johanne Bratland TjernshaugenD183 320 m17:44
Tore BjørnerødH503 590 m18:19
586Alfred BjørnerødH122 450 m18:24

OK Måsen

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kent BörjessonÖppen motion 84 780 m15:42:26
Anton BörjessonÖppen motion 53 690 m15:42:27
Irene GustafssonÖppen motion 73 150 m15:42:57
Cecilia JanzonD50M2 670 m17:58:07
435Tobias SjöstedtH142 930 m18:02

OK Nackhe

33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars EdbergH40M3 280 m15:54:08
Gunnar JohanssonH702 720 m16:05
Malin BrorsonD403 100 m16:06
Catarina BengtssonD452 830 m16:08
Fredrik BrorsonH453 720 m16:17
Jonathan LarssonÖppen motion 12 390 m16:17:14
Josephine RauÖppen motion 33 020 m16:17:56
Markus NilssonÖppen motion 84 780 m16:18:01
Emmelie GeorgssonÖppen motion 33 020 m16:20:23
Björn-Olof ValdemarssonH603 380 m16:26
Therese BlomÖppen motion 53 690 m16:32:51
Tilde BlomD12 Kort2 280 m16:33
Thomas GeorgssonH603 380 m16:36
Karin RundqvistD40M2 680 m16:45:35
Håkan RundqvistH40M3 280 m16:45:44
Helene JohanssonÖppen motion 33 020 m16:51:09
Jonas JohanssonH503 590 m17:03
199Matilda RundqvistD163 210 m17:04
Ralf VidarssonÖppen motion 73 150 m17:12:27
Weronica ZederinD452 830 m17:14
Anders SjööarvH353 960 m17:20
155Fredrik JohanssonH183 440 m17:23
Tomas GunnarssonH214 090 m17:28
Björn NilssonH603 380 m17:32
Elisabet MöllerD21 Kort3 360 m17:39
Tommy JohnssonH553 400 m17:41
Joel JohnssonH214 090 m17:42
566Jonathan RundqvistH122 450 m17:44
222Evelina OlssonD163 210 m17:50
348Alvina AxelssonD142 890 m17:54
Magnus AxelssonÖppen motion 33 020 m17:54:02
575Linus ZederinH122 450 m18:02
581Adam SjööarvH122 450 m18:14

OK Njudung

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Cecilia KarmetunD403 100 m16:00
Felicia GustafssonD101 960 m16:14
Tomas PetersénÖppen motion 104 230 m16:14:03
Bo HultgrenÖppen motion 84 780 m16:17:18
Maria PetterssonÖppen motion 33 020 m16:22:08
Cecilia ElofssonÖppen motion 33 020 m16:24:33
Wilhelm KarmetunH102 280 m16:31
Margareta LarssonD702 310 m16:35
Lotta PetersénÖppen motion 33 020 m16:36:03
393Karl PetersénH142 930 m16:38
486Ellen TollD122 350 m16:59
Marina JohanssonD452 830 m17:04
274Melker ElofssonH163 320 m17:06
281Albin TollH163 320 m17:20
554Olle PetersénH122 450 m17:20
Ulf SvenssonH603 380 m17:22
Thomas ElofssonÖppen motion 73 150 m17:30:06
423Oscar HultgrenH142 930 m17:38
564Alexander GustavssonH122 450 m17:40
Dennis TollH453 720 m17:45
Joakim KarmetunH403 650 m17:49:00
Clas LöfqvistH503 590 m17:49
Christina SternerD502 780 m17:51
347Amanda KarmetunD142 890 m17:52
Stefan G LarssonH702 720 m17:57
173Eric LöfqvistH183 440 m17:59

OK Nolaskogsarna

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anette AnderssonD552 780 m16:00
Ingmar AnderssonH603 380 m16:18

OK Orinto

34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Moa SteneborgD14 Kort2 350 m16:06
Kajsa HomannD16 Kort2 890 m16:08
Magnus HomannH453 720 m16:11
Maya SteneborgU11 950 m16:16:19
Erik VerhagenH102 280 m16:17
Kristina BohmanD14 Kort2 350 m16:18
Ola SteneborgÖppen motion 73 150 m16:19:44
467Anna VerhagenD122 350 m16:21
Torbjörn WikströmH652 770 m16:26
Bert EngströmÖppen motion 73 150 m16:26:53
Gustav BohmanH16 Kort2 930 m16:33
Lotta BohmanÖppen motion 12 390 m16:36:07
Birgitta VerhagenÖppen motion 33 020 m16:41:30
Jenny HomannD502 780 m16:45
Kajsa ElfströmD101 960 m16:46
Lena ElfströmÖppen motion 73 150 m16:46:03
Benjamin ReulÖppen motion 33 020 m16:49:41
Bengt MattssonH702 720 m16:55
Camilla WeihartD452 830 m17:00
487Vera ElfströmD122 350 m17:01
Ronnie BohmanH453 720 m17:03
Nikki WeihartU11 950 m17:04:43
Inger  EismarkD60M2 670 m17:06:12
Pertti HeedÖppen motion 73 150 m17:06:39
420Olle ElfströmH142 930 m17:32
Bengt KlassonÖppen motion 84 780 m17:34:11
Erik ClassonÖppen motion 84 780 m17:42:56
Carl-Henry AnderssonH652 770 m17:44
Elin ClassonÖppen motion 84 780 m17:44:43
Martin SigbyÖppen motion 84 780 m17:56:06
Martin JohanssonH453 720 m17:57
Ingemar LindblomH702 720 m17:59
Brett WeihartÖppen motion 84 780 m18:00:11
Helena SteneborgÖppen motion 33 020 m

OK Orion

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
524Nils SwartzH122 450 m16:20
Yuri OmelchenkoH453 720 m16:37
267Love CarlssonH163 320 m16:52
Lena SwartzD502 780 m17:03
499Lisa SwartzD122 350 m17:25
Gunilla GustafssonD502 780 m17:49
Ingemar AnderssonH702 720 m18:09

OK P4

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Christer OttossonH702 720 m16:23
Mikael BrodénÖppen motion 84 780 m16:30:21
Karl-Gustav LarssonH652 770 m16:58

OK Pan-Kristianstad

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Dan SjöholmÖppen motion 84 780 m15:35:42
Joel SjöholmH21M3 280 m15:36:02
372Victor ModigH142 930 m15:56
Maria ModigÖppen motion 73 150 m16:00:13
Henrik ModigH403 650 m16:13:00
Göran FastÖppen motion 84 780 m16:17:47
253Oscar ModigH163 320 m16:24
Nicole LjungdahlÖppen motion 84 780 m16:27:10
401Melker AnderssonH142 930 m16:54
552Gustav AnderssonH122 450 m17:16
130Elise JosefssonD183 320 m18:10
133Sofie JosefssonD183 320 m18:16

OK Ravinen

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
522Erik LundquistH122 450 m16:16
Elinor LangeÖppen motion 84 780 m16:19:37
Oscar LundquistH102 280 m16:35
 Anna   Lundquist Öppen motion 73 150 m16:35:01
Camilla EngelD452 830 m16:44
Josefine KlintbergÖppen motion 84 780 m17:00:18
495Olivia EngelD122 350 m17:17
Arne JohanssonH652 770 m17:40
Björn LundquistH403 650 m17:47:00
235Emilia EngelD163 210 m18:16

OK Reftele

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Linda SkogÖppen motion 84 780 m15:32:50
Per JohanssonH503 590 m16:37
Karin HelmiusÖppen motion 104 230 m16:54:06
Tomas PetterssonH453 720 m16:55
Bernt KarlssonÖppen motion 73 150 m17:05:09
Ulf LunnhedH403 650 m17:09:00
Anders SjöbergH503 590 m17:47

OK Rodhen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anna AlgotssonÖppen motion 73 150 m15:32:57
Albin OlaussonÖppen motion 84 780 m15:32:59

OK Roskilde

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jette KreibergD552 780 m16:00
Michael JessÖppen motion 84 780 m16:11:49
Hanna JensenÖppen motion 73 150 m16:18:01
Inge JørgensenD702 310 m17:15
Ole  SvendsenH702 720 m17:51
Janne BrunstedtH652 770 m18:10

OK Roxen

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gith TellsénD452 830 m15:58
Stefan ThellsénH503 590 m16:03
Britt PetterssonD752 000 m16:03
Bo SvedevallH503 590 m16:23
Sofia SvedevallD502 780 m16:47
Hugo AldénInskolning1 630 m16:50:02
Susanne AldénD403 100 m16:52
Sofia GustafssonD502 780 m16:57
336Linn AldénD142 890 m17:30
Bo JernbergH652 770 m17:34
Brigitte AlsénÖppen motion 12 390 m17:37:39
125Emma PetterssonD183 320 m18:00
Roland AlsénH702 720 m18:13
81Stina SvedevallD203 360 m18:14

OK Räven

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Märta RillnertU11 950 m15:52:17
Tyra OdbroInskolning1 630 m15:52:38
Rune DavidssonH652 770 m17:26
Lars-Inge AnderssonH652 770 m18:04

OK SG

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Birgit HausnerD652 400 m16:41
Niels og Birthe TuliniusH702 720 m16:43
Kaare VindfeldH702 720 m17:25

OK Skogsfalken

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4Lina BergmanD21 L3 830 m16:02
58Isak BergmanH21 L4 310 m18:12

OK Skogshjortarna

27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Tuomo SaaranenÖppen motion 73 150 m15:47:19
451Agnes IvarssonD122 350 m15:49
375Anton LundH142 930 m16:02
Lennart HålsjöH603 380 m16:04
Melvin LundH102 280 m16:09
Anders LundH40M3 280 m16:10:04
Martin IvarssonH403 650 m16:11:00
Christine LundD40M2 680 m16:13:18
Mona KarlssonÖppen motion 33 020 m16:30:48
Kjell-Åke IsakssonÖppen motion 33 020 m16:35:55
Eva IsakssonD702 310 m16:41
Anders BerglundH702 720 m16:41
Moa BengtssonD101 960 m16:56
Emma HagbergU11 950 m16:56:11
Åke GatelidH752 720 m17:00
Calle WärnH102 280 m17:03
Barbro AnderssonD702 310 m17:05
410Gustav HarryssonH142 930 m17:12
Monica IvarssonÖppen motion 33 020 m17:16:33
Kent IvarssonÖppen motion 73 150 m17:16:43
Barbro BörjessonD702 310 m17:33
Magnus BertilssonH403 650 m17:37:00
Ronny AnderssonH702 720 m17:39
45Johan LarssonH21 L4 310 m17:46
570Noel BengtssonH122 450 m17:52
438Simon VeltmanH142 930 m18:08
Berit IvarssonD602 400 m18:19

OK Skogsvargarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Roy JohanssonH553 400 m16:43

OK Skärmen

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Rebecca ErikssonD101 960 m16:22
Tobias ErikssonÖppen motion 73 150 m16:30:08
317Frida JohanssonD142 890 m16:52
488Emilia SandinD122 350 m17:03
492Felicia SandinD122 350 m17:11
Mikael JohanssonH503 590 m17:11
Linda ErikssonD21 Kort3 360 m17:31
345Clara JohanssonD142 890 m17:48
Annelie JohanssonD452 830 m17:50
Liv LindÖppen motion 33 020 m17:58:06
Kristina LindD50M2 670 m17:58:16
333Ebba LindD142 890 m18:06
239Sofia JohanssonD163 210 m18:24

OK Snab

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ulrika Örnhagen JørgensenD452 830 m17:10
Axel Örnhagen JørgensenH102 280 m17:27
343Eva Örnhagen JørgensenD142 890 m17:44
Flemming JørgensenH453 720 m18:25

OK Stigen

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Måns BerglundÖppen motion 33 020 m15:58:53
Anna LindqvistD40M2 680 m16:24:26
Linus BerglundÖppen motion 33 020 m16:24:44
Filipa TejreÖppen motion 33 020 m16:24:45
Mikael SöderströmH453 720 m16:25
Jack TejreÖppen motion 33 020 m16:25:16
Rasmus JohanssonÖppen motion 33 020 m16:45:32
Stefan ClaessonÖppen motion 53 690 m16:46:06
Camilla JohanssonÖppen motion 84 780 m16:46:09
Marita JohanssonD60M2 670 m17:11:47
Martin RosénH353 960 m17:16
Bo JohanssonH652 770 m17:20

OK Tisaren

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3Lovisa PerssonD21 L3 830 m16:00
Dan LarssonH403 650 m17:07:00
32Johan AronssonH21 L4 310 m17:20
Isak LarssonH102 280 m17:31
Hans Lennart LundhH702 720 m17:37
563Emil LarssonH122 450 m17:38
Linda LarssonÖppen motion 33 020 m17:38:14
429Valter PetterssonH142 930 m17:50
Jonas PetterssonH453 720 m17:53

OK Tor

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stig LandstorpH702 720 m17:41

OK Torfinn

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lennart ErforsH553 400 m16:37

OK Tranan

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emilia ElverlindD101 960 m16:02
463Lisa ÖstenssonD122 350 m16:13
Magnus ElverlindH40M3 280 m16:18:20
Hannes EmanuelssonU22 360 m16:21:33
Noah EmanuelssonU11 950 m16:21:41
Emma EmanuelssonÖppen motion 33 020 m16:22:09
Hjalmar IngelsboU22 360 m16:23:14
Lars-Åke LarssonH752 720 m16:30
Claes SetthagenH403 650 m16:33:00
Peter ÖstenssonH50M3 220 m16:42:13
Sofia ÖstenssonD403 100 m16:58
327Sofia ElverlindD142 890 m17:12
Marika ElverlindD40M2 680 m17:12:35
Claes EmanuelssonÖppen motion 53 690 m17:13:42
Monica LarssonD702 310 m17:23
285Hugo SetthagenH163 320 m17:28
Frida EmanuelssonÖppen motion 33 020 m17:33:35
231Julia ElverlindD163 210 m18:08

OK Tylöskog

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jonas KarlssonH553 400 m17:35

OK Tyr

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ann-Sofie HultsvedD552 780 m16:00
Ingrid KensbyD552 780 m16:00
Mats KensbyH553 400 m16:07
Danilo MobergH102 280 m16:19
Izabella LjungbergU22 360 m16:37:07
Leif MartinssonÖppen motion 84 780 m16:49:27
Daniel BrohedeH403 650 m16:59:00
Matteo MobergH102 280 m17:25
Lottis BrohedeÖppen motion 33 020 m17:36:12
Martin LjungbergH403 650 m17:45:00
Andreas MobergH453 720 m17:47
120Lovisa MartinssonD183 320 m17:50
569Albert BrohedeH122 450 m17:50
Lars AnderssonH553 400 m17:55

OK Tyringe

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per-Olof AnderssonH503 590 m16:47
Stellan MartinssonH603 380 m17:20
557William SteffertH122 450 m17:26
Anne-Li AugustssonD40M2 680 m17:35:06
428Gabriel SteffertH142 930 m17:48

OK Virdarna

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Waste ByströmÖppen motion 73 150 m15:52:18
Thorwald FranssonÖppen motion 73 150 m16:11:09
Kristina FranssonÖppen motion 73 150 m16:12:53
529Emil AnderssonH122 450 m16:30
Berit ByströmD702 310 m16:55
Solbritt GustafssonD702 310 m17:17
Therese GustafssonD40M2 680 m

OK Vivill

28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Arne BogrenH603 380 m15:54
Lena RunessonD552 780 m16:00
Jenny GreenD353 300 m16:02
Elias SamuelssonH102 280 m16:03
Ola SamuelssonÖppen motion 73 150 m16:17:31
Helen AhlstrandD40M2 680 m16:35:57
Lars RunessonÖppen motion 84 780 m16:36:14
Emelie BägebyÖppen motion 33 020 m16:37:17
Linus BägebyÖppen motion 33 020 m16:39:14
Ann BägebyÖppen motion 84 780 m16:39:34
Arvid JosefssonH102 280 m16:41
Charlotte JosefssonÖppen motion 84 780 m16:42:08
537Albin SamuelssonH122 450 m16:46
Sara ErlandssonÖppen motion 84 780 m16:46:38
Ida ErlandssonÖppen motion 84 780 m16:46:39
Stefan JohanssonÖppen motion 84 780 m16:49:12
Erik ErlandssonÖppen motion 84 780 m16:49:22
Alvin LönkvistU22 360 m16:53:42
318Clara SamuelssonD142 890 m16:54
Marcus JosefssonÖppen motion 84 780 m16:54:03
Kjell RosénH60M2 670 m16:54:33
195Vendela LönkvistD163 210 m16:56
Gustav ErlandssonÖppen motion 84 780 m16:58:00
Bodel HedenbergÖppen motion 12 390 m17:08:47
Martin MårtenssonÖppen motion 84 780 m17:09:32
Tomas MårtenssonH60M2 670 m17:10:01
Torbjörn LönkvistÖppen motion 84 780 m17:53:34
134Olivia LönkvistD183 320 m18:18

OK Älgen

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mikael LindÖppen motion 84 780 m16:41:13
Felix LindH102 280 m17:19
Lottie LindÖppen motion 73 150 m17:19:09

OK Älme

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Berit NilssonD60M2 670 m16:43:41
Göran LiljequistÖppen motion 73 150 m17:16:38
Lars HenrikssonH702 720 m17:27
Barbro LiljequistD602 400 m17:45

OK Österåker

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fredrik LundellÖppen motion 84 780 m16:04:21
Michaela LundellD403 100 m16:42
Sven-Erik WidinH752 720 m16:48
545Simon LundellH122 450 m17:02

OL Team Lippe

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lola CaspariU11 950 m16:27:58
Volker CaspariÖppen motion 84 780 m16:35:58
Emma CaspariÖppen motion 33 020 m16:36:01
Pia CaspariÖppen motion 53 690 m17:22:40

OLV Uslar

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Heidrun FinkeD552 780 m16:00
Stephan SchliebenerH553 400 m17:31

OMEGA

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jennifer BoeykensD353 300 m16:08
Roel Van de MoortelH403 650 m17:03:00

OMPA Klubben

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stella ArnessonÖppen motion 12 390 m16:44:33

OMPA Klubben

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Juni SkoglundÖppen motion 12 390 m16:44:36

Oppsal Orientering

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per-Ivar NikolaisenH353 960 m16:56
Alfred NikolaisenU11 950 m17:09:50

Oskarströms OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bengt GardH702 720 m16:11
Barbro BengtssonD702 310 m16:25
Ingvar BengtssonH702 720 m18:01

PI-København

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bruno StubH553 400 m16:57
Mette StubD21 Kort3 360 m17:27

Rimbo SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Birgitta NorlinD702 310 m16:31
Sven-Olov NorlinH702 720 m17:53

Ringhals IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fredrik ArnessonÖppen motion 84 780 m16:45:56

Roasjö

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per MellbergÖppen motion 53 690 m16:58:11

Ronneby OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ann-Christin Nero ForsmanD552 780 m16:00
MariAnne MånssonÖppen motion 33 020 m16:29:50
Gullevi SvenssonD702 310 m16:37
191Hanna JohannessonD163 210 m16:48
141Henrik JohannessonH183 440 m16:55
Roland KarlssonH752 720 m17:18
Susanne JohannessonÖppen motion 53 690 m17:44:20
Ingemar MånssonH553 400 m17:59

Ryda SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kristin SkaarD213 660 m17:19
Kerstin AnderssonD602 400 m17:39

Rydboholms SK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elsa JardleU11 950 m15:31:05
Henny JardleÖppen motion 12 390 m15:31:09
Marie ClaessonD552 780 m16:00
Evelina GunnarssonÖppen motion 53 690 m16:10:47
Matilda GunnarssonÖppen motion 53 690 m16:10:48
Anki GunnarssonÖppen motion 53 690 m16:12:15
Vivi-Anne BylundD752 000 m16:13
Lennart JosefssonH553 400 m16:19
Stefan JardleÖppen motion 53 690 m16:24:04
Sara JosefssonÖppen motion 73 150 m16:52:32
Lena ThuressonD502 780 m16:53
Bo JosefssonH553 400 m16:55
Gunnar BylundH752 720 m16:58
Lina JosefssonD21 Kort3 360 m17:51

Rävetofta OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Willie OlssonH652 770 m16:32

Røros IL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Terje SchjølbergH553 400 m15:59

Salre

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Janne AarnioÖppen motion 12 390 m18:08:40

Sarpsborg OL

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Heidi BørstadD502 780 m17:33
Wenche LindløvD502 780 m17:47
71Benedicte PedersenD203 360 m17:54
72Margrete KrageD203 360 m17:56
73Ingvild Ramtvedt NæssetD203 360 m17:58
Øistein JensenH503 590 m18:07
238Marie Lindløv JensenD163 210 m18:22
Bjørn Tore ThoresenH503 590 m18:25

SC Klecken

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Barbara DreselD502 780 m17:11
Uwe DreselH553 400 m17:25

Scottish Junior Squad

39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
378Ellis HunterH142 930 m16:08
Rona MolloyD452 830 m16:12
12Zoe HardingD21 L3 830 m16:18
306Pippa CarcasD142 890 m16:30
260Joe WrightH163 320 m16:38
397Daniel CampbellH142 930 m16:46
192Eilidh CampbellD163 210 m16:50
268Jake ChapmanH163 320 m16:54
147Callum HunterH183 440 m17:07
325Rachel BrownD142 890 m17:08
Elisabeth FurnessÖppen motion 73 150 m17:11:34
28Peter BrayH21 L4 310 m17:12
203Jenny BlackwoodD163 210 m17:12
412Peter MolloyH142 930 m17:16
152Alex CarcasH183 440 m17:17
280Luke GrahamH163 320 m17:18
157Tom LinesH183 440 m17:27
211Eilidh ShearerD163 210 m17:28
335Alice WilsonD142 890 m17:28
37Joshua DudleyH21 L4 310 m17:30
160Finlay ToddH183 440 m17:33
112Emma WilsonD183 320 m17:34
214Jura MacMillanD163 210 m17:34
338Lizzie StansfieldD142 890 m17:34
290Alistair ChapmanH163 320 m17:38
221Kirsty CampbellD163 210 m17:48
169Freddie CarcasH183 440 m17:51
121Clare StansfieldD183 320 m17:52
430Louis MacMillanH142 930 m17:52
171James AcklandH183 440 m17:55
123Kathryn BarrD183 320 m17:56
225Grace MolloyD163 210 m17:56
352Megan KeithD142 890 m18:02
129Lindsay RobertsonD183 320 m18:08
178Ewan McmillanH183 440 m18:09
440Matthew GoochH142 930 m18:12
182Samuel GallowayH183 440 m18:17
237Mairi WeirD163 210 m18:20
136Abigail MasonD183 320 m18:22

Sigtuna OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Marianne SellgrenD652 400 m16:11
Anders SellgrenH702 720 m17:21

Silkeborg OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Christine ØhlenschlægerÖppen motion 53 690 m16:02:49
220Birka Øhlenschlæger NielsenD163 210 m17:46

Simlångsdalens IF

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kenneth WerlinÖppen motion 73 150 m16:32:07
Ingrid WerlinÖppen motion 33 020 m16:32:55
Helen NilssonÖppen motion 53 690 m17:21:10
Peter NilssonÖppen motion 73 150 m17:22:19

Sjövalla FK

24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Henrik EssungerH453 720 m15:53
511Hannes EssungerH122 450 m15:54
Lisa LarssonD552 780 m16:00
Lars LjungbergH503 590 m16:05
Vera HöglundU22 360 m16:20:59
William BjörnbeckerU11 950 m16:31:40
Ludvig FuxborgU22 360 m16:33:46
310Linnea Wedberg-KilnäsD142 890 m16:38
541Linus AlinderH122 450 m16:54
Kurt-Åke KarlssonÖppen motion 73 150 m16:59:06
Magnus AlinderÖppen motion 84 780 m17:07:36
326Eleonora AlinderD142 890 m17:10
Maria HöglundÖppen motion 73 150 m17:18:36
Hans WedbergH503 590 m17:23
556Fabian AlinderH122 450 m17:24
Martin AnderssonH353 960 m17:34
Åse FuxborgD452 830 m17:38
Solveig HedenblomD602 400 m17:41
Phil MullinsH503 590 m17:45
Per-Arne WahlgrenÖppen motion 84 780 m17:58:47
351Märta LjungbergD142 890 m18:00
177Edvin LjungbergH183 440 m18:07
236Amanda MullinsD163 210 m18:18
183Jonatan Wedberg-KilnäsH183 440 m18:19

Skarpnäcks OL

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jörgen StegardH453 720 m15:51
Melker ÖstmanU11 950 m16:03:31
Carl ÖstmanU11 950 m16:04:19
Marie ÖstmanD403 100 m16:18
Lukas ÖstmanH14 Kort2 450 m16:57

Skattkärrs SOK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Axel EkbergH12 Kort1 960 m16:06
Jan EkbergÖppen motion 73 150 m16:11:09
Bengt SvedjebyH603 380 m16:12
381Johan EkbergH142 930 m16:14
Ylva EkbergD452 830 m17:34
Nils JanssonH802 310 m18:13

Skellefteå OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Peter Feil Öppen motion 53 690 m16:26:48
Eva FeilD652 400 m16:27

Skien OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kjell DolvaH652 770 m17:32

Skillingaryds FK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars-Åke ClaessonH702 720 m16:45

Skåneslättens OL

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Christina OlssonD552 780 m16:00
Sven-Erik ForsellH702 720 m16:19
Karin JägrydD502 780 m16:35
Rasmus PerssonÖppen motion 84 780 m17:06:25
Britt Forsell PirozziD702 310 m17:11
Mathilda JägrydD213 660 m17:13
30Niclas TjernlundH21 L4 310 m17:16
Gert OlssonH652 770 m17:18
Kenth SundgrenH652 770 m18:00
Anders JägrydH503 590 m18:09

Snättringe SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars CedérusH752 720 m17:36

SOK 68

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars KilbornÖppen motion 73 150 m15:37:53
Magnus JoelssonH553 400 m16:05

SOK Aneby

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Tommy OlaussonH652 770 m16:22
Christer AnderssonH50M3 220 m16:25:26
Roger ÖdénÖppen motion 104 230 m16:30:33
Anna KallinD50M2 670 m16:41:27
Karin FreylandD502 780 m16:55
Helena AnderssonD452 830 m17:12

SOK Träff

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bengt ÅkerströmH702 720 m17:23
Marite ÅkerströmD602 400 m17:55

Solna OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Eva BrundellÖppen motion 33 020 m15:40:54
Jan BrundellH752 720 m17:10

Stenungsunds OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Christer Brander NilssonH603 380 m16:06
Anna-Carin SteindahlD403 100 m16:28
99Alfred SteindahlH203 500 m18:14
443Willy FjällborgH142 930 m18:18
Anneli Brander NilssonD602 400 m18:21

Stigsökarna

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Noah OlssonU22 360 m16:37:51
Anders PetterssonÖppen motion 73 150 m16:55:27
Lukas PetterssonU22 360 m16:56:31
406Isak OlssonH142 930 m17:04
Jenny OlssonÖppen motion 73 150 m17:04:55
Staffan OlssonÖppen motion 84 780 m17:27:05

Stokke IL

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kenneth DybvikH40M3 280 m16:01:57
Martin G. DybvikH12 Kort1 960 m16:02
Anikken G. DybvikD40M2 680 m16:02:40

Stora Tuna OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
461Moa BirkebækD122 350 m16:09
Elin ÖstbergInskolning1 630 m16:11:38
Fredrik ÖstbergH403 650 m16:37:00
Pia BirkebækD403 100 m16:40
Viktor ÖstbergU22 360 m17:12:54
493Hanna ÖstbergD122 350 m17:13
Johan AlfredssonH403 650 m17:13:00
Yvonne TovenD602 400 m17:27
Jonas OlssonH403 650 m17:43:00
51Mikael AnderssonH21 L4 310 m17:58
Emma ÖstbergÖppen motion 73 150 m

Strängnäs-Malmby OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bo AnderssonÖppen motion 73 150 m15:58:32
Gullan AnderssonD652 400 m16:19

Stångenäs AIS

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lennart HermanssonH702 720 m18:23

Sundbybergs IK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Noel HellbergU22 360 m16:14:31
Alice HellbergU22 360 m16:14:34
Karolina HellbergÖppen motion 84 780 m16:15:10
Stefan HellbergÖppen motion 84 780 m17:34:02

Sundsvalls OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Margareta NobornÖppen motion 73 150 m16:25:07
Anders AdetorpÖppen motion 84 780 m17:06:45
228Anna AdetorpD163 210 m18:02

Suunta Jyväskylä

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jari JurvakainenH553 400 m16:11

Svanesunds GIF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gunnar PerssonH752 720 m17:04

Svendborg OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Knud Erik ThomsenH702 720 m17:17
Herluf JensenH752 720 m17:22

Säterbygdens OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anton BacklundH21 Kort3 880 m16:47
Beatrice KöhlerD213 660 m16:51

Sävedalens AIK

58 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Thomas BörstellÖppen motion 84 780 m15:45:16
Jacob BörstellU22 360 m15:47:26
Emil SkeppU22 360 m15:48:39
1Märta MollénD21 L3 830 m15:56
Gunilla AxelssonD552 780 m16:00
Monica KnutssonD552 780 m16:00
Johan BerglundH603 380 m16:02
7Amilia BjörklundD21 L3 830 m16:08
10Emma AnderssonD21 L3 830 m16:14
Katrin SkeppD403 100 m16:16
383Casper SkeppH142 930 m16:18
Kerstin LindbladÖppen motion 33 020 m16:19:04
Jan LarssonÖppen motion 73 150 m16:23:38
16Anastasia DenisovaD21 L3 830 m16:26
Sergej FedatsenkaH21 Kort3 880 m16:27
Ellen NormanÖppen motion 33 020 m16:28:05
Stefan NormanÖppen motion 84 780 m16:28:11
Björn LindbladH453 720 m16:29
Lena LarssonÖppen motion 33 020 m16:29:09
Kajsa NormanÖppen motion 73 150 m16:32:03
Lena TornéusÖppen motion 53 690 m16:33:25
309Julia LindbladD142 890 m16:36
Barbro EckerlidÖppen motion 33 020 m16:38:01
Klara PålssonD213 660 m16:39
Amanda EckerlidD12 Kort2 280 m16:39
Ulf StrömÖppen motion 73 150 m16:39:28
Filippa SpånérD213 660 m16:43
Ola SkeppH403 650 m16:47:00
Erik JosefssonÖppen motion 84 780 m16:52:34
Madeleine AttforsD213 660 m16:53
Axel EckerlidH102 280 m16:53
528Emil LindbladH122 450 m16:56
543Axel GrimbeckH122 450 m16:58
Amanda ClaessonD213 660 m16:59
Ann GrimbeckÖppen motion 33 020 m17:03:32
Peter GrimbeckH40M3 280 m17:04:11
489Ella PetterssonD122 350 m17:05
Herman PetterssonU11 950 m17:06:19
Anders AxelssonH702 720 m17:09
Elin HamreforsD213 660 m17:15
413Nils GrimbeckH142 930 m17:18
Roland BrandshageH752 720 m17:26
Susanne BerglundD602 400 m17:29
Pär ClaessonH503 590 m17:31
422Emil RavakkoH142 930 m17:36
562Arvid SkeppH122 450 m17:36
Janni AxelsonD21 Kort3 360 m17:37
Odd WallumH453 720 m17:39
Magnus JosefssonH553 400 m17:39
293Carl JosefssonH163 320 m17:44
Agnes PetterssonÖppen motion 73 150 m17:50:47
48Johan WikströmH21 L4 310 m17:52
Therese AlfredssonD21 Kort3 360 m17:53
172Albin ClaessonH183 440 m17:57
Emma RenbergÖppen motion 53 690 m18:00:04
Oscar RenbergÖppen motion 73 150 m18:01:27
56Marcus MillegårdH21 L4 310 m18:08
Agne ÖstenssonH802 310 m18:09

Södertälje-Nykvarn OF

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Margareta LundhD552 780 m16:00
Stefan LundhÖppen motion 73 150 m17:07:10
Leif BergmanH50M3 220 m17:07:31
Tore EklundH553 400 m17:23

Søllerød OK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
453Emilie Bæk ChristiansenD122 350 m15:53
Oscar Bæk ChristiansenH102 280 m15:53
Bettina Katy AndersenÖppen motion 73 150 m15:54:28
Ann RasmussenÖppen motion 73 150 m15:54:28
Hanna Bæk ChristiansenInskolning1 630 m15:56:14
Philip Bæk ChristiansenH453 720 m15:57
Mette Bæk ChristiansenÖppen motion 53 690 m16:44:24
Bo RasmussenH453 720 m16:49
Morten NissenH453 720 m17:07
Henrik KleffelH603 380 m17:14

Tibro OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Marie WickmanÖppen motion 53 690 m16:11:39
Alexander WickmanH403 650 m16:17:00
398Edvin HenryssonH142 930 m16:48
Lennart JakobssonH603 380 m17:08
Emilia HenryssonD213 660 m17:17

Tidaholm SOK Sisu

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bengt AnderssonH752 720 m16:36

Tisvilde Hegn OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Inger LändspergÖppen motion 53 690 m16:09:59
Nils LändspergÖppen motion 84 780 m16:12:11
Preben JörgensenH403 650 m16:19:00
158Lasse August HelwegH183 440 m17:29
96Andreas Duc JørgensenH203 500 m18:08

Tjällmo-Godegårds OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lisa SamorÖppen motion 73 150 m15:40:20
Andreas KarlqvistH403 650 m16:23:00
Leif SamorH702 720 m17:01
Håkan SamorH353 960 m17:06
Oskar KarlqvistH102 280 m17:07
Anna KarlqvistÖppen motion 73 150 m17:07:10
560Ludvig KarlqvistH122 450 m17:32

Tockarps IK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gull SvenssonD702 310 m16:29
Bo SvenssonH752 720 m17:20
Mats BrorssonH553 400 m18:01
Göran BengtssonH702 720 m18:19

Tolered-Utby Ol-klubb

28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Linda SternöÖppen motion 73 150 m15:38:53
Lisbeth BergagårdD552 780 m16:00
Maria PeterssonD353 300 m16:04
Lisbeth BernhedD752 000 m16:07
Embla Niklasson SternöU22 360 m16:10:07
Ola NiklassonÖppen motion 73 150 m16:10:18
Johan LarssonÖppen motion 84 780 m16:17:59
Åsa CliffordsonÖppen motion 84 780 m16:25:46
527Arvid PeterssonH122 450 m16:26
Amanda CliffordsonD101 960 m16:28
Erik PeterssonH102 280 m16:33
Jan VulcanH652 770 m16:34
Pontus CliffordsonU11 950 m16:36:36
Johanna PerssonÖppen motion 53 690 m16:48:49
Liam LindegårdhInskolning1 630 m16:49:34
Patrik LindegårdhH353 960 m16:54
Elisabet LundgrenD50M2 670 m16:54:50
Roland PeterssonH403 650 m16:57:00
Marianne BernhedD702 310 m17:07
Ingemar BernhedH702 720 m17:11
Maths CarlssonH553 400 m17:13
329Linnea WilliamssonD142 890 m17:16
Erik WilliamssonH102 280 m17:33
Christer BergagårdH553 400 m17:33
Stina PeterssonU11 950 m17:41:16
Jonas RothénH403 650 m17:57:00
580Albin LiljenvallH122 450 m18:12
Sven Erik MolanderH652 770 m18:12

Torsås OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jonas PerssonH453 720 m16:03
9Maria JohanssonD21 L3 830 m16:12
Harriet KarlssonD702 310 m16:27
Stig KarlssonH752 720 m16:50

Trollhättans SOK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Margareta NetzD552 780 m16:00
Anders AxelssonH553 400 m16:31
Jerker NetzH553 400 m16:59
Lena WaernD702 310 m17:09
Gunnar WaernH752 720 m17:12
425David AlménH142 930 m17:42
Tomas AnderssonH50M3 220 m17:42:01

Tullinge SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ola EnvallH503 590 m16:11
35Markus AdolfssonH21 L4 310 m17:26

Tumba-Mälarhöjden OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
521Ludvig LangeH122 450 m16:14
Karin KolmodinÖppen motion 33 020 m16:26:55
Mattias BomanH453 720 m16:41
482Ebba KolmodinD122 350 m16:51
Arne ÅhmanH802 310 m17:53

Uddevalla OK

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Nina BejbomD552 780 m16:00
Lil AlfredssonD60M2 670 m16:07:11
Gunnar BejbomH603 380 m16:28
Agneta ErikssonD502 780 m16:31
Per-Arne KällénH652 770 m16:44
Mattias PrickÖppen motion 84 780 m16:45:14
Karl ErikssonH503 590 m16:53
Johnny KarlssonH652 770 m17:04
Olof KarlssonH702 720 m17:29
Arne AlfredssonH603 380 m17:46
Eva KarlssonD602 400 m18:11
Rune SandbergH702 720 m18:11

Ulricehamns OK

33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anton KarlssonU11 950 m15:49:17
Gustav KarlssonU11 950 m15:50:11
Roland BomanÖppen motion 73 150 m15:56:19
Marianne KlassonD552 780 m16:00
460Maja NordinD122 350 m16:07
Ulf PalmérH603 380 m16:16
Lars TuvessonH702 720 m16:17
523Isak SkoglundH122 450 m16:18
Annica BerglundD403 100 m16:22
259Axel BerglundH163 320 m16:36
Frida SkoglundU11 950 m16:37:02
Lena NilssonÖppen motion 53 690 m16:41:01
Kerstin ErnvidD702 310 m16:47
Kjell-Åke NilssonH652 770 m16:48
Johan PalmérH21 Kort3 880 m16:49
Johanna KarlssonD21M3 220 m16:49:00
Olle NordinH102 280 m16:51
Magnus AnderssonH603 380 m16:54
403Adam SkoglundH142 930 m16:58
Ivan ErnvidH752 720 m17:02
Karl-Anton KarlssonH353 960 m17:10
Bengt KlassonH553 400 m17:11
Björn PetterssonH603 380 m17:26
36Jesper NilssonH21 L4 310 m17:28
Kasper MålingU11 950 m17:32:23
Malte PalmerU11 950 m17:32:25
Svante BerglundH453 720 m17:35
40Nils SpetzH21 L4 310 m17:36
113Agnes BerglundD183 320 m17:36
Håkan SvedhemH553 400 m17:43
Kajsa NordinD452 830 m17:46
Sofie PetterssonD21 Kort3 360 m17:49
Stefan NordinH453 720 m18:03

Ulriksbergs IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Karin RabeD602 400 m17:33

Upsala IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mathias JonssonH40M3 280 m17:12:51

Vaggeryds SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Morgan LjungH702 720 m16:59

WAT.OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Irmgard FabianÖppen motion 53 690 m16:04:19
Wolfgang FabianÖppen motion 53 690 m16:09:11

Vänersborgs SK

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bror PalgrimÖppen motion 73 150 m15:45:25
Annette Falck LarssonD552 780 m16:00
Britta SahlinD552 780 m16:00
Lina LarssonÖppen motion 84 780 m16:04:34
Conny SahlinÖppen motion 73 150 m16:14:10
Nils-Olof LarssonH553 400 m16:17
Gunnel PalgrimD702 310 m16:21
Görel NordinD60M2 670 m16:26:54
331Tova JanssonD142 890 m17:20
Håkan JanssonÖppen motion 73 150 m17:24:38
Johnny HålsjöH214 090 m17:36
Göran LarssonH603 380 m17:42
127Wilma JanssonD183 320 m18:04

Värend GN OL

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Rebecca SvenssonD17-20 Kort3 040 m16:15
148Rasmus SvenssonH183 440 m17:09
Pär SvenssonÖppen motion 73 150 m17:30:12

Väsby OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Nils ErikssonÖppen motion 84 780 m15:52:25
513Martin ErikssonH122 450 m15:58
Alice ErikssonU11 950 m17:16:46

Västerbergslagens OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Patrik GustafssonÖppen motion 84 780 m16:13:07
Lotta LarssonÖppen motion 53 690 m16:13:26

Västvärmlands OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Åsa FogelbergÖppen motion 33 020 m16:08:45
Jonas FogelbergH403 650 m16:51:00
Anders FogelbergH353 960 m17:22
Jan FogelbergH702 720 m17:55

Växjö AIS

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Rosita KarlssonÖppen motion 33 020 m16:34:19
Nils KarlssonH702 720 m16:47
Sven-Olof LarssonH652 770 m17:46
Siv LarssonD602 400 m17:51

Växjö OK

30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emma LindénD101 960 m15:52
Christian JonssonÖppen motion 84 780 m15:55:05
Frida LindénD101 960 m15:56
Jonny LindénÖppen motion 73 150 m15:57:01
Eva PerssonÖppen motion 73 150 m16:01:08
Martina BraunD16 Kort2 890 m16:02
Mona RosbergD452 830 m16:04
Anna-Stina WennbergÖppen motion 33 020 m16:04:41
Filippa BraunD101 960 m16:06
Ann-Mari PerssonÖppen motion 73 150 m16:06:27
Ulla-Britt KarlssonD652 400 m16:09
Hagbert PerssonÖppen motion 73 150 m16:09:49
Peter BraunH453 720 m16:15
Jan KarlssonH553 400 m16:15
Magnus EricssonH453 720 m16:31
258Gustav RuneforsH163 320 m16:34
Maria BraunD403 100 m16:46
Bo W LarssonH652 770 m16:46
Lisa KumlinD652 400 m16:55
271Isac EricssonH163 320 m17:00
Tove RosbergD101 960 m17:02
209Maja PorleD163 210 m17:24
Sofia PorleD50M2 670 m17:27:15
421Noel BraunH142 930 m17:34
Annika EricssonD452 830 m17:48
436Hugo EricssonH142 930 m18:04
Bente KällD602 400 m18:07
97Simon RuneforsH203 500 m18:10
Magnus PorleH503 590 m18:11
181Francesco MagenesH183 440 m18:15

Åmåls OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Peter PetterssonH453 720 m16:39
194Johanna Källvik LeufvénD163 210 m16:54
Klara PetterssonD101 960 m17:06
Nina MagnussonÖppen motion 33 020 m17:06:21
Per KällvikH503 590 m17:43
Annika LeufvénÖppen motion 73 150 m17:48:08
223Erika Källvik LeufvénD163 210 m17:52

Ås-NMBU Orientering

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gunnar BjervaInskolning1 630 m15:44:57
Ingunn BergetD403 100 m16:08
Per Henning BjervaH453 720 m17:19

Ätrans IF

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Christina SöderblomD552 780 m16:00
Gunni EkbergD752 000 m16:01
Helmer EkbergH852 310 m16:03
Katarina AnderssonÖppen motion 73 150 m16:30:27
Jenny AnderssonÖppen motion 104 230 m16:30:28
Irene AnderssonD652 400 m16:39
Sara SöderblomD213 660 m17:09

Örkelljunga FK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Marie OlssonD452 830 m16:16
Erik ÖhlenschlägerH553 400 m17:53

Östersunds OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars-Åke LarssonÖppen motion 84 780 m16:18:03

Östgöta Helikopter SK & IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emil JohanssonÖppen motion 53 690 m15:33:31

Østmarka OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Erik RosenvoldH403 650 m16:43:00

Annonser