Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars 2016

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars 2016
Arrangörsorganisationer: Fjärås AIK / IF Rigor / OK Löftan
Datum: fredag 15 juli 2016 - söndag 17 juli 2016

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång, jaktstart

H14

4 000 m, 71 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
371Arthur BrunborgNittedal OL
372Victor ModigOK Pan-Kristianstad
374Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK
375Anton LundOK Skogshjortarna
376Malte KristianssonHalmstad OK
377Elias ThörnbladOK Flundrehof
378Ellis HunterScottish Junior Squad
379Eric HallnerOckelbo OK
380Lukas GustafssonIK Ymer
381Johan EkbergSkattkärrs SOK
382Alfred ErdeliusIF Rigor
383Casper SkeppSävedalens AIK
384Klas LjungqvistLunds OK
385Aron ÖstangårdGamleby OK
386David JohanssonFK Friskus-Varberg
388Arvid AronssonOK Kroppefjäll
390Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK
391Axel ElmbladBredaryds SOK
392Fabian OdénFjärås AIK
393Karl PetersénOK Njudung
394Axel BechtelFK Friskus-Varberg
395Jens DalgaardKolding OK
396Jakob GunnarssonLerums SOK
397Daniel CampbellScottish Junior Squad
398Edvin HenryssonTibro OK
399Jacob GrahnIK Uven
400Arvid LundqvistHalmstad OK
401Melker AnderssonOK Pan-Kristianstad
402Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna
403Adam SkoglundUlricehamns OK
404Erik LingIK Hakarpspojkarna
405Amadeus AhlstrandFK Friskus-Varberg
406Isak OlssonStigsökarna
407Gustav Vinther Østermark JensenKolding OK
408Emil JägstedtHalmstad OK
409Elias PerssonFjärås AIK
410Gustav HarryssonOK Skogshjortarna
411Loris KüngBjörnbär OK
412Peter MolloyScottish Junior Squad
413Nils GrimbeckSävedalens AIK
414Erik IngemarssonHestra IF
415Felix DrejmoOK Landehof
416Anton CarlssonIF Hagen
417Grunde IsaksætreGrue IL
419Jesper JohanssonOK Löftan
420Olle ElfströmOK Orinto
421Noel BraunVäxjö OK
422Emil RavakkoSävedalens AIK
423Oscar HultgrenOK Njudung
424Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK
425David AlménTrollhättans SOK
426Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna
427Jonas GabsOK Melfar
428Gabriel SteffertOK Tyringe
429Valter PetterssonOK Tisaren
430Louis MacMillanScottish Junior Squad
431Anton BlomqvistMarkbygdens OK
432Alex JohanssonFK Friskus-Varberg
433Jakob MobergOK Löftan
434Theis MunktvedCopenhagenO
435Tobias SjöstedtOK Måsen
436Hugo EricssonVäxjö OK
437Albin PerssonHalmstad OK
438Simon VeltmanOK Skogshjortarna
439Måns HenningssonIK Trenne Ullared
440Matthew GoochScottish Junior Squad
441Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK
443Willy FjällborgStenungsunds OK
444Linus BoströmOK Alehof
445Filip BäckArboga OK
446Oscar OlinIK Hakarpspojkarna

Annonser