Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars 2016

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars 2016
Arrangörsorganisationer: Fjärås AIK / IF Rigor / OK Löftan
Datum: fredag 15 juli 2016 - söndag 17 juli 2016

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång, jaktstart

U2

2 320 m, 69 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Amalia AnderssonFrosta OK
Ella AnderssonOK Löftan
Gustav AspIFK Göteborg
Daniel AxelssonOK Nackhe
Elin AxelssonLerums SOK
Magnus Barck-HolstSnättringe SK
Elin BlomqvistMarkbygdens OK
Erik BromsFK Friskus-Varberg
Lauritz BrunborgNittedal OL
Emil DalgaardKolding OK
Johan DalgaardKolding OK
Gabriel EkströmHalmstad OK
Hannes EmanuelssonOK Tranan
Rasmus EngehultNotodden OL
Cecilie ErtmannCopenhagenO
Anton FaxénVäxjö OK
Mira FlansbjerKinnaströms SK
Ludvig FuxborgSjövalla FK
Joel GabrielssonKungälvs OK
Lisa GunnarssonLerums SOK
Agnes GustafssonOK Roxen
Noah HedenblomMarkbygdens OK
Kasper HellerströmFK Friskus-Varberg
Alice HenrikssonMarkbygdens OK
Joel HolmgårdKils OK
Vera HöglundSjövalla FK
Hjalmar IngelsboOK Tranan
Thea JindöIK Uven
Arvid JohanssonFK Friskus-Varberg
Melker JohanssonOK Löftan
Jonathan JörgensenThOK
Simon JörgensenThOK
Elvira KarmstigFK Friskus-Varberg
Alvar LangeTumba-Mälarhöjden OK
Alva LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb
Emma LindkvistAlmby IK
Izabella LjungbergOK Tyr
Arthur LundgrenTolered-Utby Ol-klubb
Alexander LännhultEds SK
William LännhultEds SK
Alvin LönkvistOK Vivill
Tore Emil MaarupCopenhagenO
Lukas MobergOK Löftan
Embla Niklasson SternöTolered-Utby Ol-klubb
Robin NilselidOK Löftan
Linnea NilssonOK Landehof
Linna NybergIFK Göteborg
Sara OhlinOK Tranan
Noah OlssonStigsökarna
Klara PalmFK Boken
Filip PerssonMalmö OK
Ida PerssonAlvesta SOK
Love PerssonMalmö OK
Lukas PetterssonStigsökarna
Siri RehnGränna-Bygdens OK
Mattias ReulOK Orinto
Gustav RexOK Landehof
My Oliva SjunnessonKungälvs OK
Emil SkeppSävedalens AIK
Kasper SpånèrGöteborg-Majorna OK
Alma SvenssonAnderstorps OK
Einar SörqvistMarkbygdens OK
Edvin TolestamIF Rigor
Ludwig WallinFalkenbergs OK
Oliver WallinFalkenbergs OK
Emma WikströmHästveda OK
Jon WikströmHästveda OK
Erik ZettervallKarlskrona SOK
Viktor ÖstbergStora Tuna OK

Annonser