Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars 2016

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars 2016
Arrangörsorganisationer: Fjärås AIK / IF Rigor / OK Löftan
Datum: fredag 15 juli 2016 - söndag 17 juli 2016

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång, jaktstart

Aalborg OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
266Marko Birk NielsenH165 480 m
531Jonathan Birk NielsenH123 150 m
Bo Birk NielsenH407 450 m
Benjamin Birk NielsenInskolning1 870 m

Alfta-Ösa OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Rolf JakobssonH703 880 m

Almby IK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Karolina BjörkstedtD217 070 m
Anders LindkvistH407 450 m
Helen LindkvistD40M3 810 m
Gunilla SandströmD553 860 m
Ann-Britt GöranssonD603 670 m
Annie LindkvistU11 960 m
Emma LindkvistU22 320 m
Åke StridÖppen motion 73 080 m
Fredrik GöranssonÖppen motion 84 620 m

Alvesta SOK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Eva ArvidssonD653 600 m
Kenneth ArvidssonH703 880 m
Hans SjögrenH703 880 m
Bernt PeterssonH803 110 m
Ida PerssonU22 320 m
Ulrik PerssonÖppen motion 73 080 m

Amager OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per RasmussenH555 170 m

Anderstorps OK

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
573Malcolm SvenssonH123 150 m
Edit TreptowD102 100 m
John-Patrik TreptowH456 420 m
Sven-Erik LundH803 110 m
Astrid TreptowInskolning1 870 m
Alma SvenssonU22 320 m
Johan BerköÖppen motion 24 220 m
Lena FritzellÖppen motion 33 080 m
Per LeanderssonÖppen motion 53 540 m
Roger KarlssonÖppen motion 65 670 m
Robert SvenssonÖppen motion 73 080 m
Veronica AdolfssonÖppen motion 84 620 m

Annebergs GIF

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
307Emma ErikssonD143 760 m
561Martin ErikssonH123 150 m
Carina Rosén ErikssonD504 040 m
Jan-Olov ErikssonH604 940 m

Arboga OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
185Rasmus MöllerH186 420 m
445Filip BäckH144 000 m
536Eric BäckH123 150 m
Amanda BäckD102 100 m
Kristina BäckÖppen motion 33 080 m
Peter BäckÖppen motion 73 080 m
Erik MöllerÖppen motion 73 080 m

Asker SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ida Kristine  NordvikD14 Kort3 150 m

Attunda OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jörgen KarlssonH604 940 m

Avesta OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Yvonne EklundD454 590 m
Anna EricsonD454 590 m
Anna-Karin LövgrenD454 590 m
Leif MarkfjärdH505 970 m
Peter CedergrenÖppen motion 44 590 m
Björn MarkfjärdÖppen motion 97 500 m

Ballerup OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Birte LangkildeD553 860 m
Flemming VejenH604 940 m

Bielefelder TG

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
576Anton KnollH123 150 m
Annkathrin KnollD102 100 m
Caroline KnollD404 950 m
Thies KnollH407 450 m

Björkfors GOIF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sven-Olof SvenssonH604 940 m
Christina SvenssonD60M3 170 m

Björnbär OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
273Jann Andri KüngH165 480 m
411Loris KüngH144 000 m
498Fadrina KüngD123 040 m
Anatina SchoopD356 010 m
Markus KüngH555 170 m
Mareia KüngU11 960 m

Bodø & Omegn IF Orientering

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Reidar AndersenH703 880 m

Boxholm-Mjölby OL

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sören BremerH505 970 m
Ingemar MagnussonH703 880 m
Patrik BergagårdÖppen motion 97 500 m
Adam BremerÖppen motion 97 500 m

Brattås CK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
159Tim OlssonH186 420 m
503Lovis BergstrandD123 040 m
Hanna OlssonD16 Kort4 000 m
Molly BergstrandD102 100 m
Lisa WallanderD102 100 m
Ulrik OlssonH505 970 m
Mona OlssonD553 860 m
Svea BergstrandU11 960 m
Odd WallanderÖppen motion 73 080 m
Thomas BergstrandÖppen motion 84 620 m

Bredareds IF

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Martina JohanssonD21 Kort4 840 m
Alf KjellbergÖppen motion 33 080 m
Mariann KjellbergÖppen motion 73 080 m
Linda HallbergÖppen motion 97 500 m

Bredaryds SOK

19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
116Moa HanssonD184 540 m
126Klara ElmbladD184 540 m
391Axel ElmbladH144 000 m
465Tuva NylundD123 040 m
Stina AlbinssonD21 Kort4 840 m
Carina SvenssonD454 590 m
Åsa Wadensjö LeoD504 040 m
Mikael HanssonH505 970 m
Mats NylundH505 970 m
Kristina KarlssonD50M3 110 m
Erén Lång AlbinssonD603 670 m
Thomas AlbinssonH604 940 m
Kenneth WalterssonH604 940 m
Jonas NilssonÖppen motion 53 540 m
Anne TuressonÖppen motion 73 080 m
Micael ElmbladÖppen motion 84 620 m
Anton GunnarssonÖppen motion 84 620 m
Stefan SvenssonÖppen motion 84 620 m
Mattias GunnarssonÖppen motion 97 500 m

Centrum OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
34Jonas KjällH21 L10 760 m
Sofia AnderssonD217 070 m
Karin FägerlindD217 070 m
Jorrit BoekelH358 120 m
Henrik HellborgH407 450 m

CopenhagenO

19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
176Emil Olander LorenzH186 420 m
434Theis MunktvedH144 000 m
478Amalie ErtmannD123 040 m
Martin Laage KraghH219 000 m
Kim Baunehøj PedersenH219 000 m
Mads Christian MaarupH102 060 m
Majken MaarupD40M3 810 m
Dorthe MunktvedD454 590 m
Jytte Olander RasmussenD454 590 m
Michael ErtmannH456 420 m
Jens Knud MaarupH456 420 m
Lars MunktvedH456 420 m
Leni MøllsøeD504 040 m
Anders Laage KraghH505 970 m
Kuno RasmussenH654 430 m
Cecilie ErtmannU22 320 m
Tore Emil MaarupU22 320 m
Rikke ErtmannÖppen motion 33 080 m
Janni Anette HelwegÖppen motion 33 080 m

Dalsjöfors GoIF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Erland OlssonH803 110 m
Daniel OlssonÖppen motion 73 080 m

Degerfors OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
548Carl LjungbergH123 150 m
Gustav LjungbergH102 060 m
Urban LjungbergH407 450 m
Annika LjungbergD40M3 810 m
Jonas LarssonÖppen motion 53 540 m

Eds SK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
115Maria ErikssonD184 540 m
Märit GustafssonD553 860 m
Sten GustafssonH555 170 m
Noah Nilsson-DagInskolning1 870 m
Alexander LännhultU22 320 m
William LännhultU22 320 m
Annika LännhultÖppen motion 33 080 m
Helena ErikssonÖppen motion 73 080 m

Eksjö SOK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
264Simon FreylandH165 480 m
Lasse JanssonH358 120 m
Monica HenrikssonD553 860 m

Emmaboda Verda OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
119Lovisa TorstenssonD184 540 m
295Elias TorstenssonH165 480 m
Carl TorstenssonH21 Kort7 640 m
Monica PåhlstorpD653 600 m

Eskilstuna OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jerry HolmH753 590 m

Falkenbergs OK

29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
17Frida AnderssonD21 L7 970 m
217Linnea BengtssonD164 300 m
Sofie SöderblomD217 070 m
Åsa SöderblomD217 070 m
Jonatan AnderssonH219 000 m
Rasmus BlockgrenH219 000 m
Henrik BengtssonH358 120 m
Sven-Åke BengtssonH407 450 m
Martin JohanssonH407 450 m
Kjell-Ove ArvidssonH555 170 m
Rune EliassonH654 430 m
Ingmar ErikssonH753 590 m
Oskar WallinInskolning1 870 m
Mira WallinU11 960 m
Ludwig WallinU22 320 m
Oliver WallinU22 320 m
Lise-Lotte OlaisenÖppen motion 33 080 m
Mattias AnderssonÖppen motion 53 540 m
Pia AnderssonÖppen motion 53 540 m
Christina MalmqvistÖppen motion 53 540 m
Göran SvenssonÖppen motion 53 540 m
Emmy WallinÖppen motion 53 540 m
Sandra WallinÖppen motion 53 540 m
Ann WillbrinkÖppen motion 53 540 m
Karl-Uno AnderssonÖppen motion 73 080 m
Sandra AnderssonÖppen motion 73 080 m
Benny WallinÖppen motion 84 620 m
Martin EricssonÖppen motion 97 500 m
Lennart BengtssonÖppen motion 109 790 m

Falköpings AIK OK

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
204Alma VilhelmssonD164 300 m
230Ellen BlennowD164 300 m
472Emia HjortD123 040 m
Lukas MagnerfeltH14 Kort3 040 m
Jan HjortH407 450 m
Karin TorstenssonD454 590 m
Sören WilhelmssonH505 970 m
Tommy RoosH604 940 m
Lennart SibeckH654 430 m
Simon MagnerfeltU11 960 m
Sofia HjortÖppen motion 53 540 m
Bo AnderssonÖppen motion 73 080 m
Berit JansonÖppen motion 73 080 m
Elise JohanssonÖppen motion 73 080 m
Pia SvenssonÖppen motion 73 080 m
Elsa VilhelmssonÖppen motion 73 080 m

Fellingsbro GOIF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mats HastadH604 940 m

Fet OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kyrre GranH407 450 m

FIF Hillerød

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Rune Nygaard MonradH358 120 m
Birgit H. JensenD603 670 m
Bjarne Skram JensenH604 940 m
Søren LarsenH604 940 m
Jette BachhausenD653 600 m
Emma MonradInskolning1 870 m

Filipstads OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bengt EkbergÖppen motion 73 080 m

Fjärås AIK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
323Annielle AntonssonD143 760 m
392Fabian OdénH144 000 m
409Elias PerssonH144 000 m
Frida OdénD102 100 m
Max TörnqvistH102 060 m
Veronica AnderssonInskolning1 870 m
Arvid TörnqvistInskolning1 870 m
Elin SchybergÖppen motion 33 080 m

FK Boken

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
261Simon HardenH165 480 m
302Sofia PalmD143 760 m
456Emmy PalmD123 040 m
Catarina HardenD404 950 m
Frida PalmD404 950 m
Magnus LarsenH456 420 m
Håkan PalmH456 420 m
Sören AnderssonH555 170 m
Klara PalmU22 320 m
Ture AugustssonÖppen motion 12 380 m
Rebecca HardenÖppen motion 73 080 m

FK Finn

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
518Albin TagessonH123 150 m
Martin GummessonH407 450 m
Göran SvenssonH703 880 m
Gustav TagessonInskolning1 870 m
Fredrika KindlundhÖppen motion 53 540 m
Tobias SvenssonÖppen motion 53 540 m
Erik KindlundhÖppen motion 84 620 m
Julius KindlundhÖppen motion 84 620 m
Lotten KindlundhÖppen motion 84 620 m

FK Friskus-Varberg

70 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42Daniel GustafssonH21 L10 760 m
57Johan GullH21 L10 760 m
168Olle JosarpH186 420 m
202Elvira WildheimD164 300 m
207Elsa EricssonD164 300 m
270Tim JohanssonH165 480 m
284Noah BechtelH165 480 m
324Emma EliassonD143 760 m
386David JohanssonH144 000 m
394Axel BechtelH144 000 m
405Amadeus AhlstrandH144 000 m
432Alex JohanssonH144 000 m
458Maja KarmstigD123 040 m
479Ester EricssonD123 040 m
484Felicia AhlstrandD123 040 m
500Marta TörnströmD123 040 m
577Filip CarlqvistH123 150 m
Jennifer GullD217 070 m
Adam BromsH12 Kort2 100 m
Alice CarlqvistD102 100 m
Lovisa EliassonD102 100 m
Lova JohanssonD102 100 m
Signe JohanssonD102 100 m
Isak TörnströmH102 060 m
Kristin FranssonD356 010 m
David HellerströmH358 120 m
Daniel SvenssonH358 120 m
Annika BechtelD404 950 m
Åsa JosarpD454 590 m
Jeanette LarssonD454 590 m
Anders GustafssonH456 420 m
Thomas JosarpH456 420 m
Gert WildheimH456 420 m
Carina AnderssonD504 040 m
Jan BörjessonH505 970 m
Bengt JohanssonH505 970 m
Alf B JohanssonH604 940 m
Bernice AntonssonD753 210 m
Maja EliassonInskolning1 870 m
Astrid HellerströmInskolning1 870 m
Sixten TörnströmU11 960 m
Erik BromsU22 320 m
Kasper HellerströmU22 320 m
Arvid JohanssonU22 320 m
Elvira KarmstigU22 320 m
Gerd OlofssonÖppen motion 12 380 m
Lotta EliassonÖppen motion 24 220 m
Anna-Karin BromsÖppen motion 33 080 m
Elisabeth HagbergÖppen motion 33 080 m
Kristina HellerströmÖppen motion 33 080 m
Kristina TörnströmÖppen motion 33 080 m
Mikael BromsÖppen motion 53 540 m
Cecilia EricssonÖppen motion 53 540 m
Mattias EricssonÖppen motion 53 540 m
Anders IvarssonÖppen motion 65 670 m
Birgitte AronssonÖppen motion 73 080 m
Ulrika BörjessonÖppen motion 73 080 m
Fredrik CarlqvistÖppen motion 73 080 m
Malin JohanssonÖppen motion 73 080 m
Martin JohanssonÖppen motion 73 080 m
Jan NilssonÖppen motion 73 080 m
Rolf OlofssonÖppen motion 73 080 m
Ann-Kristin RundbergÖppen motion 73 080 m
Göran AnderssonÖppen motion 84 620 m
Henrik BechtelÖppen motion 84 620 m
Magnus EliassonÖppen motion 84 620 m
Sofia KarmstigÖppen motion 84 620 m
Emma SigvardssonÖppen motion 84 620 m
Jimmy HäggÖppen motion 97 500 m
Robert SundströmÖppen motion 97 500 m

FK Herkules

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
93Arvid HammarH207 700 m
Gisela LindD454 590 m
Albin SvenssonÖppen motion 33 080 m

FK Snapphanarna

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Camilla SjöstrandD404 950 m
Joakim SjöstrandÖppen motion 33 080 m
Ernst AbergerÖppen motion 53 540 m
Carina HammarstrandÖppen motion 53 540 m

FK Åsen

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Peter HeldH40M5 480 m
Margareta HeldD653 600 m
Tommy HeldH654 430 m
Jan-Eric NelkingH803 110 m

Fredensborg OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Max PrangH604 940 m

Frosta OK

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
519Erik OlssonH123 150 m
Linnéa BjärbyD102 100 m
Alexander BjärbyH102 060 m
Eva OlssonD404 950 m
Nils-Erik BondessonH654 430 m
Amalia AnderssonU22 320 m
Eva OlssonÖppen motion 53 540 m
Conny BlixtÖppen motion 65 670 m
Eva-Lena BondessonÖppen motion 65 670 m
Anna BjärbyÖppen motion 84 620 m
André BjärbyÖppen motion 97 500 m
Anna-Karin BondessonÖppen motion 97 500 m

Främmestads IK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ingrid JessenD603 670 m
Robert JessenH604 940 m

Frölunda OL

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
76Sara AlmehedD205 190 m
101Rasmus ArfwedsonH207 700 m
254Axel BlomH165 480 m
Martin AhlqvistH456 420 m
Anders ArfwedsonH456 420 m
Katarina AlmehedD504 040 m
Ulf AlmehedH505 970 m
Magnus WideH505 970 m
Magne HagströmH753 590 m
Anna KalméusÖppen motion 53 540 m
Arne ForsÖppen motion 73 080 m
Emma AlmehedÖppen motion 84 620 m
Thomas BorneÖppen motion 84 620 m
Johan ZettergrenÖppen motion 97 500 m

FSK Orientering

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
79Sif ThiemeD205 190 m
Leif PedersenH505 970 m
Lise KolteD703 090 m
Karl Aage HaldH703 880 m

Gamleby OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
385Aron ÖstangårdH144 000 m
471Tuva ÖstangårdD123 040 m
Pia ÖstangårdÖppen motion 73 080 m

Garphyttans IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kalle WegerfeltÖppen motion 73 080 m

Gisle

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Staffan EdströmÖppen motion 97 500 m

Grue IL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
417Grunde IsaksætreH144 000 m

Gränna-Bygdens OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elliott RehnH102 060 m
Mattias RehnH407 450 m
Philip HjellströmH505 970 m
Siri RehnU22 320 m
Monika HjellströmÖppen motion 53 540 m

Gudhems IF

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Andreas LeijgårdH21M6 400 m
Peter RavnellH505 970 m
Elisabeth FredrikssonD553 860 m
Arne SääfH555 170 m
Ellenor RavnellÖppen motion 53 540 m

Gustavsbergs OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Louise LindellD14 Kort3 150 m
Sofie LindellD102 100 m
Jonatan LindellH456 420 m
Anna LindellÖppen motion 73 080 m

Guyancourt Orientation 78

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
462Melissa Jolly-janssonD123 040 m
Emma Jolly JanssonD102 100 m
Sonia Jolly JanssonD102 100 m
Jeanette JanssonD454 590 m
Antoine JollyH456 420 m

Gällstadbygdens SOK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johan AbrahamssonÖppen motion 73 080 m
Anita BodinÖppen motion 73 080 m
Kurt BodinÖppen motion 73 080 m
Sven-Erik BodinÖppen motion 73 080 m
William BodinÖppen motion 73 080 m
August AbrahamssonÖppen motion 84 620 m
Morgan BodinÖppen motion 84 620 m

Gävle OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hans AurellH654 430 m

Göteborg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johanna HelgarÖppen motion 33 080 m

Göteborg Majorna OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Klara ÅströmÖppen motion 33 080 m

Göteborg Majorna OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars WesterlindÖppen motion 44 590 m

Göteborg Majorna OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jonas EmtervallÖppen motion 65 670 m

Göteborg-Majorna OK

94 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8Agnes LeoD21 L7 970 m
11Lucyna DrewniowskaD21 L7 970 m
14Judith WyderD21 L7 970 m
25Mikael AnderssonH21 L10 760 m
31Mikael EliassonH21 L10 760 m
33Wojciech WiktorH21 L10 760 m
44Joakim EliassonH21 L10 760 m
49Johan RunessonH21 L10 760 m
60Anders HedbergH21 L10 760 m
132Agnes SpånérD184 540 m
137Isabella LagoD184 540 m
149Martin Jellvert BörjesonH186 420 m
282Erik HogedalH165 480 m
330Jennifer DavidsonD143 760 m
390Viktor Jellvert BörjesonH144 000 m
470Lovisa DavidsonD123 040 m
Sara SvenssonD217 070 m
Kalle LundgrenH16 Kort3 760 m
Anton EliassonH14 Kort3 040 m
Sofia GustafssonD102 100 m
Ola LeireH102 060 m
David AndréH358 120 m
Louise GötforsD404 950 m
Anders LeireH407 450 m
Henrik PetterssonH407 450 m
Ann-Louise EliassonD454 590 m
Åsa JellvertD454 590 m
Annika KuhlinD454 590 m
Thomas GustafssonH456 420 m
Annie EdvardsenD504 040 m
Christer BorgH505 970 m
Graham KempH505 970 m
Gunilla CarlssonD553 860 m
Birgitta LööfD553 860 m
Elisabeth StrandhagenD553 860 m
Michael AnderssonH555 170 m
Torbjörn AronssonH555 170 m
Sven BörjesonH555 170 m
Asgeir EdvardsenH555 170 m
Andrew LagoH555 170 m
Klavs MadsenH555 170 m
Anders SpånérH555 170 m
Ulf SundinH555 170 m
Ulf WallinH555 170 m
Ing-Marie Brander StrandD603 670 m
Bengt JonassonH604 940 m
Jens KaminskyH604 940 m
Mats StrandhagenH604 940 m
Björn AhlnérH703 880 m
Sune MentorH703 880 m
Gudrun BromanD753 210 m
Bo LeuchoviusH753 590 m
Gösta CederinH803 110 m
Ture GunnarssonH853 110 m
Bengt BorgH903 110 m
Jonas LeireU11 960 m
Kasper SpånèrU22 320 m
Carolina FogelbergÖppen motion 33 080 m
Lovisa LagoÖppen motion 33 080 m
Siw PetterssonÖppen motion 33 080 m
Ulrika EmtervallÖppen motion 44 590 m
Magdalena ErikssonÖppen motion 53 540 m
Rasmus HenrikssonÖppen motion 53 540 m
Beatrice JonekenÖppen motion 53 540 m
Barbro SandbergÖppen motion 53 540 m
Kristina Åström JonssonÖppen motion 53 540 m
Kristina LorentzonÖppen motion 65 670 m
Annica  Clevnert LeireÖppen motion 73 080 m
Elin DölerudÖppen motion 73 080 m
Rolf EckermarkÖppen motion 73 080 m
Lisa FalkÖppen motion 73 080 m
Gunilla GedinÖppen motion 73 080 m
Mary LarnerÖppen motion 73 080 m
Joakim LundqvistÖppen motion 73 080 m
Malin Sjölund OlssonÖppen motion 73 080 m
Daniel SjölundÖppen motion 73 080 m
Elin StrandhagenÖppen motion 73 080 m
Acke WåhlanderÖppen motion 73 080 m
Mårten ÅströmÖppen motion 73 080 m
Jennie AnderssonÖppen motion 84 620 m
Andreas EklundÖppen motion 84 620 m
Ola JodalÖppen motion 84 620 m
Kristina LarssonÖppen motion 84 620 m
Alva SellgrenÖppen motion 84 620 m
Helena SellgrenÖppen motion 84 620 m
Felix FalkÖppen motion 97 500 m
Lotta FalkÖppen motion 97 500 m
Patrik FalkÖppen motion 97 500 m
Per GenvadÖppen motion 97 500 m
Andreas HöyeÖppen motion 97 500 m
Jennie RunessonÖppen motion 97 500 m
Laust SörensenÖppen motion 97 500 m
Måns ÖstmanÖppen motion 97 500 m
Petter ÖstmanÖppen motion 97 500 m

Göteborgs SK

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mikael JungbjerH505 970 m
Arvid LundbergU11 960 m
Vidar LundbergU11 960 m
Linda WestlundÖppen motion 33 080 m
Susanne AndreassonÖppen motion 53 540 m
Katarina Rydén MarkinhuhtaÖppen motion 53 540 m
Hilma MarkinhuhtaÖppen motion 73 080 m
Jon JonssonÖppen motion 84 620 m
Cecilia KarlssonÖppen motion 84 620 m
Anna LundbergÖppen motion 84 620 m
Gunnar MarkinhuhtaÖppen motion 84 620 m
Staffan NethÖppen motion 84 620 m

Hagaby GoIF Örebro

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johan PerssonH219 000 m
Olof OlofssonH604 940 m

Halmstad Garnisons IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jesper ThuressonÖppen motion 84 620 m

Halmstad OK

60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
38Nils Wallentin TärkH21 L10 760 m
95Loke AgmarkenH207 700 m
196Lovisa RingD164 300 m
229Paulina JägstedtD164 300 m
233Lovisa LagerD164 300 m
252Hugo OskarssonH165 480 m
279Jacob EnbergH165 480 m
350Klara PerssonD143 760 m
376Malte KristianssonH144 000 m
400Arvid LundqvistH144 000 m
408Emil JägstedtH144 000 m
437Albin PerssonH144 000 m
512Alexander PerssonH123 150 m
520Love GaudenzH123 150 m
533Albin JägstedtH123 150 m
579Gustav LundqvistH123 150 m
Moa KristianssonD16 Kort4 000 m
Matilda NilssonD14 Kort3 150 m
Julia LönnD102 100 m
Emma PerssonD102 100 m
Vilma RingD102 100 m
Elliot JägstedtH102 060 m
Sara JägstedtD21M4 170 m
Ingela AlvmyrenD404 950 m
Martin JohanssonH407 450 m
Mattias JägstedtH407 450 m
Mikael LundqvistH407 450 m
Fredrik PerssonH407 450 m
Daniel RosénH407 450 m
Lotta EnbergD40M3 810 m
Maria PetterssonD40M3 810 m
Fredrik EnbergH40M5 480 m
Niklas PerssonH40M5 480 m
Katarina RingD454 590 m
Per GerdleH505 970 m
Kennet HorvathH505 970 m
Jan-Olof SvenssonH555 170 m
Margareta JohanssonD603 670 m
Björn KarlssonH604 940 m
Åke BrodénH654 430 m
Bengt EkH654 430 m
Ernie BroströmH753 590 m
Stig JohanssonH803 110 m
Frej GaudenzU11 960 m
Gabriel EkströmU22 320 m
Ella NilssonÖppen motion 12 380 m
Helena GaudenzÖppen motion 33 080 m
Reijo MukkalaÖppen motion 33 080 m
Fredrik EkströmÖppen motion 44 590 m
Martin BaerveldtÖppen motion 53 540 m
Maria LönnÖppen motion 53 540 m
Christer OskarssonÖppen motion 53 540 m
Kristina PerssonÖppen motion 53 540 m
Susanne BaerveldtÖppen motion 73 080 m
Ingolf BengtssonÖppen motion 73 080 m
Katarina BengtssonÖppen motion 73 080 m
Therese EkströmÖppen motion 73 080 m
Lotta KihlbergÖppen motion 73 080 m
Yngve KihlbergÖppen motion 84 620 m
Jan LagerÖppen motion 97 500 m

Hamar OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kjetil JacobsenH40M5 480 m

Hammarkinds OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Martin JakobssonÖppen motion 97 500 m

Haninge SOK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15Carolin SvenssonD21 L7 970 m
Karin GreilertD504 040 m
Lars GreilertÖppen motion 65 670 m

Haugesund IL Orientering

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sigleif SteinsvaagH407 450 m

Helsingborgs SOK

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
315Thea BökmanD143 760 m
534Victor EricssonH123 150 m
546Alfred KjellénH123 150 m
Anna ÅhlinD21 Kort4 840 m
Kurt SjöbergH102 060 m
Lisa KjellénD21M4 170 m
Jonas NorénH21M6 400 m
Helena ÅhlinD40M3 810 m
Jonas ÅhlinH40M5 480 m
Johan BökmanH456 420 m
Britt-Marie StenssonD504 040 m
Pär EricssonH505 970 m
Lennart StenssonH555 170 m
Stig JohanssonH654 430 m
Alma KjellénU11 960 m
Mikael CarlsvärdÖppen motion 33 080 m
Veronica DahlbomÖppen motion 33 080 m
Klas BogsjöÖppen motion 53 540 m

Herlufsholm OK

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
174Sebastian HansenH186 420 m
Lise Ravnshøj AndersenD217 070 m
Lykke BergD454 590 m
Birgit BørstingD454 590 m
Helle HansenD454 590 m
Jesper BoerstingH456 420 m
Peter HansenH456 420 m
Anders KnudsenH456 420 m
Arne KristensenH456 420 m
Henrik MathiesenH456 420 m
Lone JörgensenD504 040 m
Tine Meyhoff PetersenD504 040 m
Claus MikkelsenH505 970 m
Torben KristensenH555 170 m
Frede ScheyeH555 170 m
Lene HansenD603 670 m
Merete Ravnshøj AndersenD653 600 m
Stig AndersenÖppen motion 33 080 m

Hestra IF

27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
21Johan TörnrothH21 L10 760 m
94Linus LandergrenH207 700 m
131Sofia KlassonD184 540 m
219Elsa LindeblomD164 300 m
232Ebba HjertbergD164 300 m
328Alma HjertbergD143 760 m
341Emely WeihartD143 760 m
414Erik IngemarssonH144 000 m
525Filip IngemarssonH123 150 m
547Tom WeihartH123 150 m
Oscar IvarssonH21 Kort7 640 m
Simon AlvhageH17-20 Kort5 480 m
Hannah LandergrenD102 100 m
Nanna TorénD102 100 m
Oskar HjertbergH102 060 m
Linnéa BäckströmD404 950 m
Maria IngemarssonD404 950 m
Johan IngemarssonH407 450 m
Kent KlassonH505 970 m
Jörgen IvarssonH555 170 m
Elsa IngemarssonU11 960 m
Anna-Karin SärénÖppen motion 73 080 m
Jörgen ThorénÖppen motion 73 080 m
Lovisa HanssonÖppen motion 84 620 m
Conny RantzowÖppen motion 84 620 m
Markus LarssonÖppen motion 97 500 m
Jesper SjögrenÖppen motion 97 500 m

Hjobygdens OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Åsa GrenaboD50M3 110 m
Bernhard GrenaboH604 940 m
Kajsa TofténD653 600 m
Hans TofténÖppen motion 33 080 m

Hjärnarps OL

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Åsa StåhlD653 600 m
Bengt StåhlH654 430 m
Allan SunnergrenH753 590 m
Marie NordströmÖppen motion 53 540 m
Lucie KomarkovaÖppen motion 97 500 m
Fredrik StåhlÖppen motion 97 500 m

HSOK.dk

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bjarne B JensenH50M4 110 m

Hylltebruk

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Björn LiljequistÖppen motion 84 620 m

Hylte OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Göta SeverinssonD703 090 m
Jenny SeverinssonU11 960 m

Hyltebruk

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lisa MagnussonÖppen motion 24 220 m

Hyltebruk

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Cajsa LiljequistÖppen motion 24 220 m

Härlövs IF

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elinor LindelöwD217 070 m
Carina ThynellD454 590 m
Gunilla GrönbladD703 090 m
Christer GrönbladH703 880 m

Hässleholms OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Annika EngelD504 040 m
Tomas NilssonH505 970 m
Hans LarssonH654 430 m
Simon EngelÖppen motion 97 500 m

Hästveda OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emma WikströmU22 320 m
Jon WikströmU22 320 m
Anna WikströmÖppen motion 84 620 m

IF Hagen

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
77Emma KindbomD205 190 m
164Carl HolmbergH186 420 m
166Hampus NyströmH186 420 m
257Marcus CarlssonH165 480 m
278Johan KindbomH165 480 m
297Johan HolmbergH165 480 m
321Moa SkoogD143 760 m
339Erica BogrenD143 760 m
355Malin KindbomD143 760 m
416Anton CarlssonH144 000 m
551Liam JohanssonH123 150 m
Anna LarssonD217 070 m
Ellen LarssonD217 070 m
Agnes JohanssonD102 100 m
Lena Carlsson TellD40M3 810 m
Renita PåsseD40M3 810 m
Maria BogrenD454 590 m
Per CarlssonH456 420 m
Kjell JohanssonH456 420 m
Anders KindbomH456 420 m
Harri ViinamäkiH456 420 m
Ewa HolmbergD504 040 m
Lars HolmbergH555 170 m
Inger WesterbergD603 670 m
Uno MagnussonH604 940 m
Robert SkoogÖppen motion 73 080 m

IF Marin Väst

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Margareta PeterssonÖppen motion 53 540 m
Karin ElfmanÖppen motion 73 080 m
Lena KollénÖppen motion 73 080 m
Jan-Olov ÅkerstenÖppen motion 73 080 m

IF Rigor

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
206Lina ErdeliusD164 300 m
304Thilda SeldénD143 760 m
340Julia ArvidssonD143 760 m
349Unni GranforsD143 760 m
382Alfred ErdeliusH144 000 m
476Maja GraadD123 040 m
490Anna SvenssonD123 040 m
491Ida BruhnD123 040 m
514Gottfrid AlexanderssonH123 150 m
567Melwin ArvidssonH123 150 m
571Emil SeldénH123 150 m
Alicia EinarssonD16 Kort4 000 m
Alice SickeldalD14 Kort3 150 m
Andy GranforsH102 060 m
Elsa GrillU11 960 m
Ella RuderfeltU11 960 m
Edvin TolestamU22 320 m
Emelie SvenssonÖppen motion 84 620 m

IF Thor

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Valle LarssonH102 060 m
Vidar LarssonU11 960 m
Jimmy LarssonÖppen motion 53 540 m

IFK Enskede

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mats LarssonH555 170 m

IFK Göteborg

32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6Erica PetterssonD21 L7 970 m
22John PerssonH21 L10 760 m
50Fredrik NobornH21 L10 760 m
303Thea FagerströmD143 760 m
353Olivia AspD143 760 m
455Filippa FagerströmD123 040 m
457Matilda AspD123 040 m
542Hugo NobornH123 150 m
Thomas AspH219 000 m
Jon LarbornH21 Kort7 640 m
Elin NobornD102 100 m
Maria AspD404 950 m
Karin NobornD404 950 m
Peter AspH456 420 m
Pär HanssonH456 420 m
Ann-Kristin NyqvistD50M3 110 m
Jan CarlssonH604 940 m
Hans M CarlssonH654 430 m
Christer WestbergH703 880 m
Ingrid AndreassonU11 960 m
Nils AndreassonU11 960 m
Gustav AspU22 320 m
Linna NybergU22 320 m
Rikard AndreassonÖppen motion 53 540 m
Sandra PerssonÖppen motion 53 540 m
Karin ÅkesdotterÖppen motion 65 670 m
Mikael NömmÖppen motion 73 080 m
Per RobertssonÖppen motion 73 080 m
Kjell RybergÖppen motion 73 080 m
Henrik UndelandÖppen motion 84 620 m
Anders HederskogÖppen motion 97 500 m
Tobias NobornÖppen motion 97 500 m

IFK Hedemora OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johanna SjonsÖppen motion 73 080 m
Olle PenttinenÖppen motion 84 620 m

IFK Lidingö SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johan SällforsH456 420 m

IFK Mora OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
26Erik Folkesson BlomH21 L10 760 m

IK Dran

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kristina TellqvistD50M3 110 m
Sören AnderssonH703 880 m
Rolf AnderssonÖppen motion 73 080 m
Linda  AronssonÖppen motion 73 080 m

IK Gandvik

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
485Elsa SödervallD123 040 m
Magnus SödervallH456 420 m
Helena SödervallÖppen motion 73 080 m

IK Hakarpspojkarna

35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
52Magnus JohanssonH21 L10 760 m
59Eric HanssonH21 L10 760 m
82Gabriella GustafssonD205 190 m
142Noa PruthH186 420 m
184Andreas GustafssonH186 420 m
205Sara GranstedtD164 300 m
301Nike PruthD143 760 m
305Emma LingD143 760 m
308Hilda Holmqvist JohanssonD143 760 m
402Albin HjellströmH144 000 m
404Erik LingH144 000 m
426Viktor GunnarssonH144 000 m
446Oscar OlinH144 000 m
454Engla PruthD123 040 m
468Emma OlinD123 040 m
480Emmy GranstedtD123 040 m
502Sandra LingD123 040 m
538Olle KarlssonH123 150 m
585Adrian SjödinH123 150 m
Emil LingH102 060 m
Anna OlinD404 950 m
Markus OlinH407 450 m
Anette GranstedtD454 590 m
Helena GunnarssonD454 590 m
Daniel BjärsvikH456 420 m
Klas KarlssonH456 420 m
Anders LingH456 420 m
Lennart SöderbergH456 420 m
Ingvar ÅkessonH456 420 m
Bo GranstedtH505 970 m
Johan SjödinH505 970 m
Ayan LingÖppen motion 33 080 m
Per RogneÖppen motion 73 080 m
Joakim HederskogÖppen motion 97 500 m
Håkan JohanssonÖppen motion 97 500 m

IK Omega

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johan LindeblomH456 420 m
Karl-Eric WannbergH803 110 m
Gustav BorglundU11 960 m
Bertil BorglundÖppen motion 33 080 m
Anna LindeblomÖppen motion 73 080 m

IK Stern

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Eva BlomströmD653 600 m
Sten BlomströmH654 430 m
Ulla LindheD703 090 m
Lennart AlmströmH703 880 m
Henrik HvoslefH703 880 m
Stig-Ove TollH703 880 m
Ulrika GreenÖppen motion 53 540 m
Erik BlomströmÖppen motion 97 500 m

IK Trenne Ullared

20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
124Amanda CarlssonD184 540 m
200Elin CarlssonD164 300 m
334Tilda HenningssonD143 760 m
439Måns HenningssonH144 000 m
Samuel DahlbergH102 060 m
Sabina MårtenssonD404 950 m
Mattias KarlssonH407 450 m
Magnus WallinH407 450 m
Elisabet DahlbergD40M3 810 m
Gunilla CarlssonD454 590 m
Marianne ThorssonD553 860 m
Sven-Erik DahlbergH555 170 m
Ove ThorssonH654 430 m
Håkan WinnbergH654 430 m
Gunnar AnderssonH803 110 m
Lasse OlssonH803 110 m
Johannes DahlbergU11 960 m
Katharina MyrénÖppen motion 33 080 m
Ing-Marie SamuelssonÖppen motion 73 080 m
Dan WinnbergÖppen motion 97 500 m

IK Uven

44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
151Johan OlsonH186 420 m
272Johan GrahnÖppen motion 73 080 m
399Jacob GrahnH144 000 m
583Erik WettergrenH123 150 m
Lisa WeimannD21 Kort4 840 m
Anton HemlinH21 Kort7 640 m
Jonas HemlinH21 Kort7 640 m
Niclas StåhlH21 Kort7 640 m
Wilma HendbergD17-20 Kort4 300 m
Simon GrahnH102 060 m
Anna GrahnD454 590 m
Jörgen JindöH456 420 m
Mats DahlrotH505 970 m
Torbjörn GrahnH505 970 m
Johan WettergrenH505 970 m
Ingela HåkanssonD50M3 110 m
Anna Ekbom OlsonD50M3 110 m
Gunnar HåkanssonH555 170 m
Karin AxelssonD653 600 m
Rosa JohanssonD653 600 m
Miriam NorénD653 600 m
Björn JägerströmH654 430 m
Stanley MattssonH654 430 m
Inga GustavssonD703 090 m
Lennart GustavssonH703 880 m
Gunnel BörjessonD753 210 m
Inger HallbergD753 210 m
Ingemar AlfredssonH753 590 m
Carl-Henrik HallbergH803 110 m
Samuel WettergrenInskolning1 870 m
Thea JindöU22 320 m
Ingrid ToresäterÖppen motion 12 380 m
Britt AlfredssonÖppen motion 33 080 m
Mikael BjörckÖppen motion 33 080 m
Martin SténÖppen motion 33 080 m
Ella BjörckÖppen motion 53 540 m
Johan BjörckÖppen motion 53 540 m
Petty CartemoÖppen motion 53 540 m
Christer HultgrenÖppen motion 53 540 m
Kristina WettergrenÖppen motion 53 540 m
Henrik CarlssonÖppen motion 73 080 m
Elisabet HemlinÖppen motion 73 080 m
Karl-Axel JohanssonÖppen motion 73 080 m
Ulric BjörckÖppen motion 84 620 m

IK Vikings OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders AlamaaH604 940 m
Valter AlamaaH803 110 m

IK Vista

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
55Albin SigbyH21 L10 760 m
Liselott SigbyD603 670 m
Lennart LindbergÖppen motion 73 080 m

IK Ymer

22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
380Lukas GustafssonH144 000 m
Henrik LidhageH219 000 m
Peter RosénH358 120 m
Jenny JohanssonD404 950 m
Stig GustafssonH505 970 m
Anita EklöfD603 670 m
Gertie OdelbergD603 670 m
Fredrik OdelbergH604 940 m
Göran EklöfH60M3 420 m
Maritha HallbergD653 600 m
Inger JönssonD653 600 m
Marianne RosénD653 600 m
Jörgen HallbergH654 430 m
Anders KumlinH654 430 m
Ingrid HermanssonD703 090 m
Gunnel SvenssonD703 090 m
Olle HermanssonH703 880 m
Bengt-Åke SvenssonH703 880 m
Maria HermanssonÖppen motion 33 080 m
Eva AlsinÖppen motion 73 080 m
Jan RosénÖppen motion 73 080 m
Peder HallbergÖppen motion 97 500 m

IL Tyrving

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
212Maren NorderudD164 300 m
Nanna NorderudD17-20 Kort4 300 m
Marianne NjåsteinD504 040 m
Anne Kristine NorderudD504 040 m
Are NjåsteinH50M4 110 m

IS Kullen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lena NorrmanÖppen motion 53 540 m
Eva TullbergÖppen motion 53 540 m

IS Skanne

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per-Olof FernbergH703 880 m

Järfälla OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kenneth PetterssonH555 170 m
Anne LundmarkD653 600 m

Järla Orientering

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
356Tove KarlssonD143 760 m
Christina LinderD50M3 110 m
Rolf KarlssonH555 170 m
Sonja AhlquistÖppen motion 33 080 m
Matilda AhlquistÖppen motion 65 670 m
Michael AhlquistÖppen motion 65 670 m

Jönköpings OK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
276Victor HanssonH165 480 m
Agneta Hallberg HanssonD504 040 m
Johan HanssonH505 970 m
Eva CarlssonD553 860 m
Anna-Cajsa ErikssonD753 210 m
Erland LingH753 590 m
Per LarssonH803 110 m
John-Erik ErikssonÖppen motion 33 080 m
Kristina HederskogÖppen motion 73 080 m

Karlskrona SOK

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
144Axel HalvarssonH186 420 m
156Oscar JohanssonH186 420 m
216Johanna WilhelmssonD164 300 m
227Lovisa JohanssonD164 300 m
374Maxim OmelchenkoH144 000 m
441Jakob WilhelmssonH144 000 m
452Emma ZettervallD123 040 m
459Sandra WiduchD123 040 m
Adam GeorgssonH219 000 m
Annika JosefssonD504 040 m
Bengt StrindhagenH604 940 m
Erik ZettervallU22 320 m
Maria StrindhagenÖppen motion 33 080 m
Peter AllwoodÖppen motion 44 590 m
Helena GummessonÖppen motion 65 670 m
Kjell MånssonÖppen motion 73 080 m
Anne JohanssonÖppen motion 84 620 m
Göran MånssonÖppen motion 84 620 m
Peter WilhelmssonÖppen motion 84 620 m
Ulf JohanssonÖppen motion 97 500 m
Linda AllwoodÖppen motion 109 790 m

Katrineholms OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Barbro KarlssonD553 860 m
Bo KarlssonH60M3 420 m

Kils OK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
74Klara HolmgårdD205 190 m
128Elsa HolmgårdD184 540 m
153Olof SkoglundH186 420 m
179Andreas UllerH186 420 m
265Lukas OlmH165 480 m
291Jonathan UllerH165 480 m
316Nora HolmgårdD143 760 m
517Isak HolmgårdH123 150 m
Sofia HolmgårdD356 010 m
Ylva OlmD454 590 m
Lars HolmgårdH505 970 m
Marit NilssonD653 600 m
Joel HolmgårdU22 320 m
Måns OlmÖppen motion 97 500 m

Kinnaströms SK

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ulla-Britt FlansbjerD703 090 m
Jan FlansbjerH703 880 m
Nova BrundinInskolning1 870 m
Melker FlansbjerU11 960 m
Mira FlansbjerU22 320 m
Rut Olsson RaneklintÖppen motion 12 380 m
Lena OlssonÖppen motion 12 380 m
Rasmus AugustssonÖppen motion 33 080 m
Per BrundinÖppen motion 44 590 m
Hans Åke DjurbäckÖppen motion 73 080 m
Barbro HallbergÖppen motion 73 080 m
Emma HallenbergÖppen motion 73 080 m
Lena Weiming NybergÖppen motion 73 080 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Greta  OskarssonInskolning1 870 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Asta OskarssonInskolning1 870 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gunilla LundgrenÖppen motion 12 380 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ann-Katrin HagbergÖppen motion 12 380 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mark HoglandÖppen motion 33 080 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Börje AdetorpÖppen motion 33 080 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Matilda SchulzÖppen motion 33 080 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stig RobertssonÖppen motion 33 080 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Alexander TrofastÖppen motion 33 080 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Henrik LundhÖppen motion 33 080 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emma TrofastÖppen motion 33 080 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Patrik EliassonÖppen motion 44 590 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Erik AnderssonÖppen motion 53 540 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jennie HoglandÖppen motion 53 540 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jonas LarssonÖppen motion 53 540 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ellen GranhageÖppen motion 53 540 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anita KarlssonÖppen motion 53 540 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sören JohanssonÖppen motion 65 670 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johan RobertssonÖppen motion 65 670 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emelie SamuelsonÖppen motion 73 080 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per ForsbergÖppen motion 84 620 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Tobias AnderssonÖppen motion 84 620 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ola WesterdahlÖppen motion 84 620 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Martin SykÖppen motion 84 620 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sven-Olof HermanssonÖppen motion 97 500 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars NyströmÖppen motion 97 500 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sofie EngelÖppen motion 109 790 m

Klublös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ida DanielssonU11 960 m

Kolbotn & Skimt OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bjorn NordvikH40M5 480 m

Kolding OK

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
342Cecilia UhlemannD143 760 m
395Jens DalgaardH144 000 m
407Gustav Vinther Østermark JensenH144 000 m
578Niels DalgaardH123 150 m
Tine DalgaardD17-20 Kort4 300 m
Christian UhlemannH102 060 m
Anders DalgaardH407 450 m
Henrik UhlemannH407 450 m
Camilla DalgaardD40M3 810 m
Kent Østermark JensenH40M5 480 m
Sören MaarupH555 170 m
Jack SkrydstrupH703 880 m
Jørn ThomsenH703 880 m
Rasmus DalgaardU11 960 m
Emil DalgaardU22 320 m
Johan DalgaardU22 320 m
Lotte VintherÖppen motion 12 380 m

Korsnäs IF OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
346Maja BergqvistD143 760 m
494Moa BergqvistD123 040 m
Sven OlssonÖppen motion 84 620 m

Kristinehamns OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
501Emelie ForslundD123 040 m
Michael ForslundH358 120 m

KSU Sumperk

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Teresa RajnosekÖppen motion 84 620 m

KSU Sumperk

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Zdenek RajnosekÖppen motion 97 500 m

Kungsbacka

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Alva VulcanInskolning1 870 m

Kungsbacka

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Calle JohanssonÖppen motion 109 790 m

Kungälvs OK

48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
162Carl BörnstedtH186 420 m
201Johanna NilssonD164 300 m
208Elsa Aderstedt AlthoffD164 300 m
218Lisa BörnstedtD164 300 m
234Kajsa RaskD164 300 m
294Filip JohanssonH165 480 m
311Hanna GabrielssonD143 760 m
424Fritjof Aderstedt AlthoffH144 000 m
469Molly GranängD123 040 m
Benjamin GabrielssonH17-20 Kort5 480 m
Karl Aderstedt AlthoffH102 060 m
Rasmus GranängH102 060 m
Susanne GranängD21M4 170 m
Karin AlthoffD404 950 m
Anneli GabrielssonD404 950 m
Erik AderstedtH407 450 m
Magnus HedmanH407 450 m
Eva NilssonD40M3 810 m
Stefan L JohanssonH456 420 m
Hans NilssonH505 970 m
Håkan HåkanssonH60M3 420 m
Ulla-Britt OrdasiD653 600 m
Ann-Britt BjörkmanD703 090 m
Bertil QvickH703 880 m
Gull-Britt GrönbergD753 210 m
Elias GranängInskolning1 870 m
Minou KonczInskolning1 870 m
Timea KonczInskolning1 870 m
Evelina BjörkmanU11 960 m
Joel GabrielssonU22 320 m
My Oliva SjunnessonU22 320 m
Ann-Sofie JohanssonÖppen motion 12 380 m
Emmy JohanssonÖppen motion 12 380 m
Andreas SjunnessonÖppen motion 33 080 m
Melker SjunnessonÖppen motion 33 080 m
Sören BörnstedtÖppen motion 53 540 m
Robin NyqvistÖppen motion 53 540 m
Sven-Olof PålssonÖppen motion 73 080 m
Olof BjörkmanÖppen motion 84 620 m
Ulf GabrielssonÖppen motion 84 620 m
Jan GranängÖppen motion 84 620 m
Ann-Sofi HermanssonÖppen motion 84 620 m
Elin HermanssonÖppen motion 84 620 m
Vera KonczÖppen motion 84 620 m
Aron Laurell HåkanssonÖppen motion 84 620 m
Linda WetterÖppen motion 84 620 m
Marcus WetterÖppen motion 97 500 m
Jon HåkanssonÖppen motion 109 790 m

Kvillebyns SK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
92Eric CarlssonH207 700 m
286Oskar CarlssonH165 480 m
Gustav CarlssonH14 Kort3 040 m
Maria AnderssonD50M3 110 m
Kerstin BurmanD603 670 m
Roalh KlevelandH654 430 m

Köge

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Steen FladbergÖppen motion 84 620 m

Køge OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Karsten RichardtH654 430 m
Kurt DoseH853 110 m

Köping-Kolsva OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Karin ProforsD553 860 m
Ola LindholmH654 430 m

Lahden Suunnistajat-37

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Leena KuusipohjaD21 Kort4 840 m

Laholms IF OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ingrid JohanssonD504 040 m
Britt-Marie MagnussonD653 600 m
Rolf AnderssonH753 590 m
Erik JohanssonÖppen motion 12 380 m
Clara SvenssonÖppen motion 53 540 m
Roger NilssonÖppen motion 84 620 m
Simon SvenssonÖppen motion 84 620 m

Laxå OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kenneth GustavssonH604 940 m
Robin GustavssonÖppen motion 73 080 m

Lerums SOK

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
396Jakob GunnarssonH144 000 m
Lina SamorD356 010 m
Håkan B SamorH358 120 m
Nina DjerfD504 040 m
Patrick DjerfH505 970 m
Göran LefflerH753 590 m
Melker SamorU11 960 m
Elin AxelssonU22 320 m
Lisa GunnarssonU22 320 m
Maja AxelssonÖppen motion 33 080 m
Linda GunnarssonÖppen motion 73 080 m
Lars-Erik AnderssonÖppen motion 84 620 m
Emil AxelssonÖppen motion 84 620 m
Jonas AxelssonÖppen motion 84 620 m
Linda DanielssonÖppen motion 84 620 m

Lesjöfors SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Olle VidmanH102 060 m
Matz AnderssonH505 970 m

Lillomarka OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ole Kjell LangmyrenH555 170 m

Lindebygdens OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Annika BrodinD553 860 m

Linköpings OK

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
24Albin DetterfeltH21 L10 760 m
53Joel Käll KarlssonH21 L10 760 m
135Klara LjunggrenD184 540 m
263Olof LjunggrenH165 480 m
464Julia ÅttingD123 040 m
474Sigrid LjunggrenD123 040 m
Markus JohanssonH21 Kort7 640 m
Edvin ÅttingH102 060 m
Åsa DetterfeltD454 590 m
Kristina LjunggrenD454 590 m
Liselott RothD454 590 m
Christian ErikssonH456 420 m
Åke LjunggrenH456 420 m
Jonas DetterfeltH505 970 m
Johan ÅttingH505 970 m
Marie SvernestamD603 670 m
Lennart SvernestamH604 940 m
Otto HolmdahlH753 590 m
Simon ÅttingInskolning1 870 m
Josefina BerntssonÖppen motion 73 080 m
Stina SternerÖppen motion 73 080 m

Ljungskile FK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jens UddénH21 Kort7 640 m
Clyde PerssonH604 940 m
Kent KardellH654 430 m
Bo KarlssonH654 430 m
Göte NatanaelssonH753 590 m

Lunds OK

25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
143Erik JönssonH186 420 m
165Erik VinbladH186 420 m
193Tina LjungqvistD164 300 m
384Klas LjungqvistH144 000 m
Sara LjungqvistD102 100 m
Alfred OlssonH102 060 m
Alvin WigrenH102 060 m
Eva-Lotta BengtslinD356 010 m
Maureen Olsson LoD356 010 m
Annika WigrenD356 010 m
Rasmus GrönlundH358 120 m
Jenny VinbladD404 950 m
Peter BengtslinH407 450 m
Anna LjungqvistD454 590 m
Fabian LjungqvistH456 420 m
Kristin LindbergD653 600 m
Jan HanssonH703 880 m
Tom LindbergH703 880 m
Isak GrönlundInskolning1 870 m
Martin WigrenÖppen motion 33 080 m
Felix GustafssonÖppen motion 53 540 m
Thomas VinbladÖppen motion 73 080 m
Jenny GustafssonÖppen motion 84 620 m
Anders JohanssonÖppen motion 84 620 m
Robert BertilssonÖppen motion 97 500 m

Lustens OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
100Tom CampbellH207 700 m

Lycksele IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ove VesterbergH654 430 m

Malmö OK

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Håkan NilssonH654 430 m
Filip PerssonU22 320 m
Love PerssonU22 320 m
Johanna BerntssonÖppen motion 73 080 m
Kristina LandgrenÖppen motion 73 080 m
Lotta MagnussonÖppen motion 73 080 m
Agnes LindblomÖppen motion 84 620 m
Henrik LindblomÖppen motion 84 620 m
Jenny LindblomÖppen motion 84 620 m
Linn LindblomÖppen motion 84 620 m
Hanna MellbyÖppen motion 84 620 m
Mårten MellbyÖppen motion 84 620 m

Markaryds FK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
54Andreas NilssonH21 L10 760 m
Ann-Sofie BrinkD454 590 m
Ann NilssonD553 860 m
Reino ÖrnH555 170 m
Sven-Åke AndertoftH60M3 420 m
Helen AndertoftD703 090 m

Markbygdens OK

28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
27Pontus KarlssonH21 L10 760 m
47Albin AnderssonH21 L10 760 m
180Olle SörqvistH186 420 m
431Anton BlomqvistH144 000 m
584Elving LomanderH123 150 m
Jan OlaussonH456 420 m
Urban SörqvistH456 420 m
Ulla Von SchedvinD50M3 110 m
Leila LjunggrenD553 860 m
Per ArnellH604 940 m
Bo HerderssonH654 430 m
Bertil JohanssonH853 110 m
Elin BlomqvistU22 320 m
Noah HedenblomU22 320 m
Alice HenrikssonU22 320 m
Einar SörqvistU22 320 m
Margit JonssonÖppen motion 12 380 m
Jonas LomanderÖppen motion 53 540 m
Marcus RagnarssonÖppen motion 53 540 m
Anders ReimertzÖppen motion 53 540 m
Lisa ÅkessonÖppen motion 53 540 m
Henry DjurbäckÖppen motion 73 080 m
Ronny RagnarssonÖppen motion 73 080 m
Sofia SörqvistÖppen motion 73 080 m
Erika ÅkessonÖppen motion 73 080 m
Lars ErikssonÖppen motion 84 620 m
Jan RobertssonÖppen motion 84 620 m
Bertil ÅkessonÖppen motion 84 620 m

Minor

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Peter FoppenH604 940 m

Motala AIF OL

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Noah KorallH102 060 m
Anna KorallD404 950 m
Kristian NylanderH407 450 m
Tord FranssonH654 430 m
Elsa KorallInskolning1 870 m
Peter KorallÖppen motion 33 080 m

Mullsjö SOK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
255William LundstedtH165 480 m
Sven-Olof PetterssonH703 880 m
Sven Erik SjöholmH703 880 m
Dan LundstedtÖppen motion 84 620 m

Målilla OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Daniel AxelssonH40M5 480 m

Mölndal Outdoor IF

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fredrik BartholdssonH407 450 m
Anders RybergH456 420 m
Anna TörminenÖppen motion 33 080 m
Ville TörminenÖppen motion 33 080 m
Susanne BerghÖppen motion 73 080 m
Arvid PerssonÖppen motion 73 080 m
Tove PerssonÖppen motion 73 080 m
Anders AspÖppen motion 97 500 m

Nittedal OL

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
251Herman BrunborgH165 480 m
371Arthur BrunborgH144 000 m
Lauritz BrunborgU22 320 m

Notodden OL

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emma EngehultD14 Kort3 150 m
Rune EngehultH456 420 m
Rasmus EngehultU22 320 m

NTNUI

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
46Erik GustafssonH21 L10 760 m

Nybro OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Caroline LiljebjörnD454 590 m
Ulf LiljebjörnH456 420 m

Nyköpings OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23Jens WängdahlH21 L10 760 m
558Oscar EkenborgH123 150 m
Fredrik EkenborgH407 450 m
Kent BergendahlH604 940 m
Inga JohanssonD703 090 m
Anders JohanssonH753 590 m

OC Annclama

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Annkathrin GreinerD21 Kort4 840 m
Claudia GreinerD504 040 m
Martin GreinerH505 970 m

Ockelbo OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
379Eric HallnerH144 000 m
Sune ÅkessonH604 940 m
Birgitta ÅkessonD60M3 170 m

Odense OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Maja BrammingD217 070 m
Holger MikkelsenH703 880 m
Palle Møller NielsenH703 880 m

OK 77

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Maj-britt JensenÖppen motion 33 080 m

OK 77

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Peder JensenÖppen motion 44 590 m

OK Alehof

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
41Mattias NilssonH21 L10 760 m
444Linus BoströmH144 000 m
Julia BogeD12 Kort2 070 m
Hanna SchälinD102 100 m
Lena PeterssonD504 040 m
Monika NilssonD553 860 m
Bengt JohanssonH604 940 m
Pierre KarlssonH604 940 m
Olof FagrellH60M3 420 m
Bengt BörjessonH703 880 m
Elvy BörjessonD753 210 m
Ingegerd OlssonÖppen motion 73 080 m
Sten OlssonÖppen motion 73 080 m
Lars-Erik SällÖppen motion 73 080 m
Sven BogeÖppen motion 84 620 m

OK Amne

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Britt-Marie AnderssonD603 670 m
Ingvar AnderssonH604 940 m

OK Bjur

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jon ÅsanderÖppen motion 84 620 m

OK Bävern

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
146Oliwer LundbergH186 420 m
167Emil JohanssonH186 420 m
170Rasmus LundbergH186 420 m
198Stina JohanssonD164 300 m
262Linus LundbergH165 480 m
565Aron RudbergH123 150 m
Jessica ElmerssonD40M3 810 m
Ulrica RudbergD454 590 m
Pia LundbergD504 040 m
Evert JohanssonH555 170 m

OK Denseln

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Annica CrispinD404 950 m
Eva EngmanD454 590 m
Fredrik EngmanH456 420 m
Peter LindebringH505 970 m
Hugo PerssonÖppen motion 53 540 m
Veronica LindebringÖppen motion 73 080 m
Thomas PerssonÖppen motion 84 620 m
Lovisa AdolfssonÖppen motion 97 500 m
August MollénÖppen motion 97 500 m

OK Djerf

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
288Anton HolmH165 480 m
344Matilda HolmD143 760 m
Isabella HolmD102 100 m
Charlotte FlansbjerD454 590 m

OK Eken

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
314Karolina RönnbäckD143 760 m
Niklas RönnbäckH505 970 m
Janne SedvallU11 960 m

OK Enen

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Katarina GalleD404 950 m
Rasmus SedvallU11 960 m
Maria SöderlindU11 960 m

OK Flundrehof

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
377Elias ThörnbladH144 000 m
540Isak ThörnbladH123 150 m
Simon ThörnbladH102 060 m
Karin ThörnbladD40M3 810 m
Gabriel ThörnbladH40M5 480 m
Karin LaurellD504 040 m
Eva OlofssonD703 090 m
Leif OlofssonH703 880 m
Leif LaurellÖppen motion 33 080 m
Annika WessmarkÖppen motion 53 540 m
Krister WessmarkÖppen motion 73 080 m
Jakob LaurellÖppen motion 84 620 m

OK Frisene

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Dag LorénH703 880 m

OK Gipen

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Yngve NilssonH654 430 m
Atte HeikkiläH803 110 m
Sophie StridhÖppen motion 53 540 m

OK Gisle

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bengt SvenssonH604 940 m
Sigvard RudolfssonH753 590 m
Hasse AdolfssonÖppen motion 84 620 m
Tobias EdströmÖppen motion 97 500 m

OK Gläntan

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Martin EkströmH407 450 m
Margareta BengtssonD703 090 m
Frida EkströmÖppen motion 12 380 m
Gunnar BengtssonÖppen motion 33 080 m
Jennie PernhedenÖppen motion 33 080 m
Jesper PernhedenÖppen motion 33 080 m
Louise BöregårdÖppen motion 44 590 m
Magnus IvarssonÖppen motion 65 670 m

OK Gorm

24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
80Maja RingiveD205 190 m
145Hans PedersenH186 420 m
275Jens Kristian PedersenH165 480 m
Rikke BinderD217 070 m
Holger PetersenH219 000 m
Mathias RingiveH21 Kort7 640 m
Anne-Grethe NajbjergD504 040 m
Bente RingiveD504 040 m
Ole BinderH505 970 m
Peter Føns KnudsenH505 970 m
Søren GermannH505 970 m
Alf PedersenH505 970 m
Martin RingiveH505 970 m
Inger JensenD603 670 m
Bodil NygårdD60M3 170 m
Erik JensenH60M3 420 m
Flemming D. AndersenH654 430 m
Poul Erik BuchH654 430 m
Hans Chr. StribH654 430 m
Karl Kristian TerkelsenH654 430 m
Asta TerkelsenD703 090 m
Mette RingiveÖppen motion 73 080 m
Gustav PetersenÖppen motion 84 620 m
Bjarke WolfÖppen motion 109 790 m

OK Gynge

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
481Lilly JohnssonD123 040 m
Christina JohnssonD454 590 m

OK Hällen

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kerstin SvenskD653 600 m
Sune LindellH753 590 m
Lars Åke SvenskÖppen motion 73 080 m

OK Järnbärarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ove JohanssonH753 590 m

OK Kolmården

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bengt SchwartzH555 170 m
Maria NordvallD653 600 m

OK Kompassen

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Torbjörn MovertH555 170 m
Ken RagnarssonH604 940 m
Lars PerssonH654 430 m
Karin MovertÖppen motion 33 080 m
Helle RagnarssonÖppen motion 33 080 m
Iréne BengtssonÖppen motion 53 540 m
Ulf BengtssonÖppen motion 53 540 m

OK Kontinent

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per KristianssonH456 420 m

OK Kroppefjäll

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
388Arvid AronssonH144 000 m
Christina HalvarssonD504 040 m

OK Kullingshof

23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
319Emma IvarssonD143 760 m
475Lisa BjörssonD123 040 m
539Oskar BjörssonH123 150 m
Sara IvarssonD217 070 m
Pontus JohanssonH21 Kort7 640 m
Simon WallmanH21 Kort7 640 m
Linnéa BjörssonD16 Kort4 000 m
Kjell JohanssonH40M5 480 m
Carl BjörssonH505 970 m
Ingvar IvarssonH505 970 m
Yvonne SvenssonD60M3 170 m
Lennart SvenssonH60M3 420 m
Jonas LarssonH654 430 m
Kerstin SvenssonInskolning1 870 m
Ulla GranérÖppen motion 53 540 m
Mats KarlssonÖppen motion 73 080 m
Hans SvenssonÖppen motion 73 080 m
Tommy BäckÖppen motion 84 620 m
Hans GranérÖppen motion 84 620 m
Anders SjögrenÖppen motion 84 620 m
Sofia SjögrenÖppen motion 84 620 m
Andreas ClaessonÖppen motion 97 500 m
Anton KarlssonÖppen motion 97 500 m

OK Kåre

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2Linn GrällsD21 L7 970 m
Hanna GustafssonD21 Kort4 840 m
Mia GustafssonD504 040 m
Frida OlssonInskolning1 870 m

OK Landehof

41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
111Emelie LorénD184 540 m
161Otto StuhlhoferH186 420 m
213Annie SjööD164 300 m
312Elsa KarlssonD143 760 m
322Elsa SjööD143 760 m
332Matilda ÅkessonD143 760 m
415Felix DrejmoH144 000 m
483Emma KarlssonD123 040 m
553Melker ÅkessonH123 150 m
555Karl GranforsH123 150 m
Felicia StuhlhoferD217 070 m
Desiré RexD21 Kort4 840 m
Linnéa TöppnerD12 Kort2 070 m
Valter DrejmoH12 Kort2 100 m
Johanna TöppnerD102 100 m
Isak NilssonH102 060 m
Axel SjööH102 060 m
Sven GranforsH407 450 m
William RexH407 450 m
Pernilla KarlssonD40M3 810 m
Pia JohanssonD454 590 m
Sara LorénD454 590 m
Thomas KarlssonH456 420 m
Magnus KarlssonH505 970 m
Göran StuhlhoferH505 970 m
Ingrid Rex WallströmD703 090 m
Lars FinbomH703 880 m
Inga PerssonD753 210 m
Elin KarlssonU11 960 m
Linnéa RexU11 960 m
Linnea NilssonU22 320 m
Gustav RexU22 320 m
Karin ÅkessonÖppen motion 33 080 m
Pernilla RehnÖppen motion 44 590 m
Åse NilssonÖppen motion 53 540 m
Martin TöppnerÖppen motion 53 540 m
Charlotte DrejmoÖppen motion 73 080 m
Anna LarssonÖppen motion 73 080 m
Jonas AmbjörnssonÖppen motion 84 620 m
Jonas SjööÖppen motion 84 620 m
Victor AxbomÖppen motion 97 500 m

OK Lindéna

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
289Filip BengtssonH165 480 m
515Casper GunnarssonH123 150 m
530Isak BengtssonH123 150 m
Berit BengtssonD454 590 m
Anne-Marie RöllikeD553 860 m
Gun LarssonD703 090 m
Roland NilssonH703 880 m
Molly LindÖppen motion 53 540 m
Jonathan LindÖppen motion 73 080 m
Stefan GunnarssonÖppen motion 84 620 m
Sylvia KarlssonÖppen motion 84 620 m
Christer LindÖppen motion 84 620 m

OK Linné

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
313Linn RistoD143 760 m
Klara SvedevallD217 070 m
Theo RistoH102 060 m
Kjell RistoH505 970 m
Hanna WåhlströmInskolning1 870 m
Jakob WåhlströmInskolning1 870 m
Eva SchönquistÖppen motion 33 080 m
Jonas VästibackenÖppen motion 65 670 m
Henrik WåhlströmÖppen motion 84 620 m

OK Löftan

35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
269Axel ErikssonH165 480 m
287Adrian VartiaH165 480 m
292Daniel GlimténH165 480 m
357Johanna SvenssonD143 760 m
419Jesper JohanssonH144 000 m
433Jakob MobergH144 000 m
477Ida AnderssonD123 040 m
497Annie ErikssonD123 040 m
516Albin PaulssonH123 150 m
526Tobias JohanssonH123 150 m
532Andreas HandinH123 150 m
544Simon CorneliussonH123 150 m
550Vilhelm FrankH123 150 m
559Hugo ÅkerbergH123 150 m
568Gustav AnderssonH123 150 m
574Victor HanssonH123 150 m
582Oskar BlomH123 150 m
Edvin SahlinH14 Kort3 040 m
Elin AnderssonD102 100 m
Alice BrandtD102 100 m
Alva SahlinD102 100 m
Zebastian ArdforsH102 060 m
Filip HanssonH102 060 m
Oskar MobergH102 060 m
Almer HanningInskolning1 870 m
Jakob AnderssonU11 960 m
Hugo CorneliussonU11 960 m
Ella AnderssonU22 320 m
Melker JohanssonU22 320 m
Lukas MobergU22 320 m
Robin NilselidU22 320 m
Jennifer JohanssonÖppen motion 24 220 m
Carola AnderssonÖppen motion 53 540 m
Magnus NilselidÖppen motion 53 540 m
Gert NilssonÖppen motion 53 540 m

OK Melfar

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
175Morten KnudsenH186 420 m
427Jonas GabsH144 000 m

OK Milan

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jan-Åke IsraelssonH555 170 m

OK Moss

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
117Johanne Bratland TjernshaugenD184 540 m
215Karoline BjørnerødD164 300 m
586Alfred BjørnerødH123 150 m
Ingrid Bratland TjernshaugenD14 Kort3 150 m
Astrid BjørnerødD454 590 m
Tore BjørnerødH505 970 m
Inger LindløvD703 090 m
Knut LindløvH703 880 m
Kristin TjernshaugenÖppen motion 33 080 m
Henning CarlsenÖppen motion 73 080 m

OK Måsen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
435Tobias SjöstedtH144 000 m
Cecilia JanzonD50M3 110 m

OK Nackhe

38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
155Fredrik JohanssonH186 420 m
199Matilda RundqvistD164 300 m
222Evelina OlssonD164 300 m
348Alvina AxelssonD143 760 m
566Jonathan RundqvistH123 150 m
575Linus ZederinH123 150 m
581Adam SjööarvH123 150 m
Tomas GunnarssonH219 000 m
Joel JohnssonH219 000 m
Elisabet MöllerD21 Kort4 840 m
Tilde BlomD12 Kort2 070 m
Anders SjööarvH358 120 m
Malin BrorsonD404 950 m
Karin RundqvistD40M3 810 m
Lars EdbergH40M5 480 m
Håkan RundqvistH40M5 480 m
Catarina BengtssonD454 590 m
Weronica ZederinD454 590 m
Fredrik BrorsonH456 420 m
Jonas JohanssonH505 970 m
Tommy JohnssonH555 170 m
Thomas GeorgssonH604 940 m
Björn NilssonH604 940 m
Björn-Olof ValdemarssonH604 940 m
Gunnar JohanssonH703 880 m
Adam JohanssonInskolning1 870 m
Daniel AxelssonU22 320 m
Magnus BlomÖppen motion 33 080 m
Emmelie GeorgssonÖppen motion 33 080 m
Helene JohanssonÖppen motion 33 080 m
Josephine RauÖppen motion 33 080 m
Sandra SjööarvÖppen motion 33 080 m
Therese BlomÖppen motion 53 540 m
Thomas NordlindÖppen motion 53 540 m
Göran GustafssonÖppen motion 73 080 m
Charlotte NordlindÖppen motion 73 080 m
Markus NilssonÖppen motion 84 620 m
Johan GustafssonÖppen motion 97 500 m

OK Njudung

29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
173Eric LöfqvistH186 420 m
274Melker ElofssonH165 480 m
281Albin TollH165 480 m
347Amanda KarmetunD143 760 m
393Karl PetersénH144 000 m
423Oscar HultgrenH144 000 m
486Ellen TollD123 040 m
554Olle PetersénH123 150 m
564Alexander GustavssonH123 150 m
Felicia GustafssonD102 100 m
Wilhelm KarmetunH102 060 m
Cecilia KarmetunD404 950 m
Joakim KarmetunH407 450 m
Marina JohanssonD454 590 m
Dennis TollH456 420 m
Christina SternerD504 040 m
Clas LöfqvistH505 970 m
Ulf SvenssonH604 940 m
Margareta LarssonD703 090 m
Stefan G LarssonH703 880 m
Theo ElofssonU11 960 m
Ceclia ElofssonÖppen motion 33 080 m
Ulrika FranssonÖppen motion 33 080 m
Lotta PetersénÖppen motion 33 080 m
Maria PetterssonÖppen motion 33 080 m
Thomas ElofssonÖppen motion 73 080 m
Bo HultgrenÖppen motion 73 080 m
Dennis GustafssonÖppen motion 109 790 m
Tomas PetersénÖppen motion 109 790 m

OK Nolaskogsarna

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anette AnderssonD553 860 m
Ingmar AnderssonH604 940 m
Marcus AnderssonÖppen motion 97 500 m

OK Orinto

32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
420Olle ElfströmH144 000 m
467Anna VerhagenD123 040 m
487Vera ElfströmD123 040 m
Kajsa HomannD16 Kort4 000 m
Gustav BohmanH16 Kort3 760 m
Kristina BohmanD14 Kort3 150 m
Moa SteneborgD14 Kort3 150 m
Kajsa ElfströmD102 100 m
Erik VerhagenH102 060 m
Camilla WeihartD454 590 m
Ronnie BohmanH456 420 m
Magnus HomannH456 420 m
Martin JohanssonH456 420 m
Jenny HomannD504 040 m
Inger  EismarkD60M3 170 m
Carl-Henry AnderssonH654 430 m
Torbjörn WikströmH654 430 m
Ingemar LindblomH703 880 m
Bengt MattssonH703 880 m
Maya SteneborgU11 960 m
Nikki WeihartU11 960 m
Mattias ReulU22 320 m
Lotta BohmanÖppen motion 12 380 m
Benjamin ReulÖppen motion 33 080 m
Helena SteneborgÖppen motion 33 080 m
Reinhold ReulÖppen motion 53 540 m
Birgitta VerhagenÖppen motion 53 540 m
Lena ElfströmÖppen motion 73 080 m
Bert EngströmÖppen motion 73 080 m
Pertti HeedÖppen motion 73 080 m
Ola SteneborgÖppen motion 73 080 m
Martin SigbyÖppen motion 84 620 m

OK Orion

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
267Love CarlssonH165 480 m
499Lisa SwartzD123 040 m
524Nils SwartzH123 150 m
Yuri OmelchenkoH456 420 m
Gunilla GustafssonD504 040 m
Lena SwartzD504 040 m
Ingemar AnderssonH703 880 m
Pi PerssonÖppen motion 73 080 m
Johan  SchwartzÖppen motion 73 080 m
Ulrika HermanssonÖppen motion 84 620 m
Lars CarlssonÖppen motion 97 500 m

OK P4

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Karl-Gustav LarssonH654 430 m
Christer OttossonH703 880 m
Staffan WelanderÖppen motion 53 540 m
Ylva GefvertÖppen motion 73 080 m
Mikael BrodénÖppen motion 84 620 m

OK Pan-Kristianstad

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
130Elise JosefssonD184 540 m
133Sofie JosefssonD184 540 m
253Oscar ModigH165 480 m
372Victor ModigH144 000 m
401Melker AnderssonH144 000 m
552Gustav AnderssonH123 150 m
Joel SjöholmH21M6 400 m
Henrik ModigH407 450 m
Maria ModigÖppen motion 73 080 m
Göran FastÖppen motion 84 620 m
Rasmus SvantessonÖppen motion 97 500 m
Markus SvenssonÖppen motion 97 500 m

OK Ravinen

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
235Emilia EngelD164 300 m
495Olivia EngelD123 040 m
522Erik LundquistH123 150 m
Oscar LundquistH102 060 m
Björn LundquistH407 450 m
Camilla EngelD454 590 m
Arne JohanssonH654 430 m
 Anna   Lundquist Öppen motion 73 080 m

OK Reftele

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ulf LunnhedH407 450 m
Tomas PetterssonH456 420 m
Per JohanssonH505 970 m
Anders SjöbergH505 970 m
Karin HelmiusÖppen motion 33 080 m
Gudrun PetterssonÖppen motion 33 080 m
Niclas PetterssonÖppen motion 53 540 m
Benny JohanssonÖppen motion 65 670 m
Bernt KarlssonÖppen motion 84 620 m
Linda SkogÖppen motion 84 620 m

OK Roskilde

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jette KreibergD553 860 m
Janne BrunstedtH654 430 m
Inge JørgensenD703 090 m
Ole  SvendsenH703 880 m

OK Roxen

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
81Stina SvedevallD205 190 m
125Emma PetterssonD184 540 m
336Linn AldénD143 760 m
Susanne AldénD404 950 m
Gith TellsénD454 590 m
Sofia GustafssonD504 040 m
Sofia SvedevallD504 040 m
Bo SvedevallH505 970 m
Stefan ThellsénH505 970 m
Bo JernbergH654 430 m
Roland AlsénH703 880 m
Britt PetterssonD753 210 m
Agnes GustafssonU22 320 m
Brigitte AlsénÖppen motion 12 380 m

OK Räven

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars-Inge AnderssonH654 430 m
Rune DavidssonH654 430 m

OK SG

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Birgit HausnerD653 600 m
Niels og Birthe TuliniusH703 880 m
Kaare VindfeldH703 880 m

OK Skogsfalken

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4Lina BergmanD21 L7 970 m
58Isak BergmanH21 L10 760 m

OK Skogshjortarna

34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
45Johan LarssonH21 L10 760 m
375Anton LundH144 000 m
410Gustav HarryssonH144 000 m
438Simon VeltmanH144 000 m
451Agnes IvarssonD123 040 m
570Noel BengtssonH123 150 m
Moa BengtssonD102 100 m
Melvin LundH102 060 m
Calle WärnH102 060 m
Magnus BertilssonH407 450 m
Martin IvarssonH407 450 m
Christine LundD40M3 810 m
Anders LundH40M5 480 m
Berit IvarssonD603 670 m
Lennart HålsjöH604 940 m
Barbro AnderssonD703 090 m
Barbro BörjessonD703 090 m
Eva IsakssonD703 090 m
Ronny AnderssonH703 880 m
Anders BerglundH703 880 m
Åke GatelidH753 590 m
Emma HagbergU11 960 m
Oscar WärnU11 960 m
Gunnel AxelssonÖppen motion 33 080 m
Kjell-Åke IsakssonÖppen motion 33 080 m
Gert IvarssonÖppen motion 33 080 m
Mona KarlssonÖppen motion 33 080 m
Carola VeltmanÖppen motion 33 080 m
Martin AxelssonÖppen motion 73 080 m
Mats EricssonÖppen motion 73 080 m
Kurt FredrixonÖppen motion 73 080 m
Per FredrikssonÖppen motion 84 620 m
Jan IvarssonÖppen motion 84 620 m
Mathias WärnÖppen motion 84 620 m

OK Skogsstjärnan

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Roland SvenssonÖppen motion 73 080 m

OK Skogsvargarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Roy JohanssonH555 170 m

OK Skärmen

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
239Sofia JohanssonD164 300 m
317Frida JohanssonD143 760 m
333Ebba LindD143 760 m
345Clara JohanssonD143 760 m
488Emilia SandinD123 040 m
492Felicia SandinD123 040 m
Linda ErikssonD21 Kort4 840 m
Rebecca ErikssonD102 100 m
Annelie JohanssonD454 590 m
Mikael JohanssonH505 970 m
Kristina LindD50M3 110 m
Liv LindÖppen motion 33 080 m
Tobias ErikssonÖppen motion 73 080 m
Robert WieslanderÖppen motion 84 620 m

OK Snab

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
343Eva Örnhagen JørgensenD143 760 m
Axel Örnhagen JørgensenH102 060 m
Ulrika Örnhagen JørgensenD454 590 m
Flemming JørgensenH456 420 m

OK Sorø

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hanne FoghÖppen motion 97 500 m
Kim FolanderÖppen motion 97 500 m

OK Stigen

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Martin RosénH358 120 m
Anna LindqvistD40M3 810 m
Mikael SöderströmH456 420 m
Marita JohanssonD60M3 170 m
Bo JohanssonH654 430 m
Linus BerglundÖppen motion 33 080 m
Måns BerglundÖppen motion 33 080 m
Filipa TejreÖppen motion 33 080 m
Jack TejreÖppen motion 33 080 m
Oskar NilssonÖppen motion 84 620 m

OK Tisaren

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3Lovisa PerssonD21 L7 970 m
32Johan AronssonH21 L10 760 m
429Valter PetterssonH144 000 m
563Emil LarssonH123 150 m
Isak LarssonH102 060 m
Dan LarssonH407 450 m
Jonas PetterssonH456 420 m
Hans Lennart LundhH703 880 m
Linda LarssonÖppen motion 33 080 m

OK Tor

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stig LandstorpH703 880 m

OK Torfinn

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lennart ErforsH555 170 m

OK Tranan

23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
231Julia ElverlindD164 300 m
285Hugo SetthagenH165 480 m
327Sofia ElverlindD143 760 m
463Lisa ÖstenssonD123 040 m
Emilia ElverlindD102 100 m
Sofia ÖstenssonD404 950 m
Claes SetthagenH407 450 m
Marika ElverlindD40M3 810 m
Magnus ElverlindH40M5 480 m
Peter ÖstenssonH50M4 110 m
Monica LarssonD703 090 m
Lars-Åke LarssonH753 590 m
Gustaf IngelsboInskolning1 870 m
Noah EmanuelssonU11 960 m
Hannes EmanuelssonU22 320 m
Hjalmar IngelsboU22 320 m
Sara OhlinU22 320 m
Emma EmanuelssonÖppen motion 33 080 m
Jesper IngelsboÖppen motion 33 080 m
Birgitta JohanssonÖppen motion 53 540 m
Göte JohanssonÖppen motion 73 080 m
Ann-Sophie OhlinÖppen motion 84 620 m
Gustav OhlinÖppen motion 97 500 m

OK Tylöskog

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jonas KarlssonH555 170 m

OK Tyr

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
120Lovisa MartinssonD184 540 m
569Albert BrohedeH123 150 m
Danilo MobergH102 060 m
Matteo MobergH102 060 m
Daniel BrohedeH407 450 m
Martin LjungbergH407 450 m
Andreas MobergH456 420 m
Ann-Sofie HultsvedD553 860 m
Ingrid KensbyD553 860 m
Lars AnderssonH555 170 m
Mats KensbyH555 170 m
Izabella LjungbergU22 320 m
Lottis BrohedeÖppen motion 33 080 m
Jenny NilssonÖppen motion 84 620 m

OK Tyringe

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
428Gabriel SteffertH144 000 m
557William SteffertH123 150 m
Anne-Li AugustssonD40M3 810 m
Per-Olof AnderssonH505 970 m
Stellan MartinssonH604 940 m
Ulla KarlssonÖppen motion 33 080 m
Karin PerssonÖppen motion 73 080 m

OK Vilse 87

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per-Ola OlssonÖppen motion 97 500 m

OK Virdarna

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
529Emil AnderssonH123 150 m
Therese GustafssonD40M3 810 m
Berit ByströmD703 090 m
Solbritt GustafssonD703 090 m
Waste ByströmÖppen motion 73 080 m
Kristina FranssonÖppen motion 73 080 m
Thorwald FranssonÖppen motion 73 080 m

OK Vivill

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
134Olivia LönkvistD184 540 m
195Vendela LönkvistD164 300 m
318Clara SamuelssonD143 760 m
537Albin SamuelssonH123 150 m
Arvid JosefssonH102 060 m
Elias SamuelssonH102 060 m
Jenny GreenD356 010 m
Helen AhlstrandD40M3 810 m
Lena RunessonD553 860 m
Arne BogrenH604 940 m
Tomas MårtenssonH60M3 420 m
Kjell RosénH60M3 420 m
Alvin LönkvistU22 320 m
Bodel HedenbergÖppen motion 12 380 m
Marita RosénÖppen motion 53 540 m
Anna RosénÖppen motion 65 670 m
Ola SamuelssonÖppen motion 73 080 m
Charlotte JosefssonÖppen motion 84 620 m
Marcus JosefssonÖppen motion 84 620 m
Torbjörn LönkvistÖppen motion 84 620 m
Tore MårtenssonÖppen motion 97 500 m

OK Älgen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Felix LindH102 060 m

OK Älme

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Barbro LiljequistD603 670 m
Berit NilssonD60M3 170 m
Lars HenrikssonH703 880 m

OK Österåker

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
545Simon LundellH123 150 m
Michaela LundellD404 950 m
Sven-Erik WidinH753 590 m
Fredrik LundellÖppen motion 84 620 m

OLV Minor

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Monique Van LoonÖppen motion 12 380 m

OLV Uslar

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Heidrun FinkeD553 860 m
Stephan SchliebenerH555 170 m

OMEGA

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jennifer BoeykensD356 010 m
Roel Van de MoortelH407 450 m

Oppsal Orientering

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per-Ivar NikolaisenH358 120 m
Alfred NikolaisenU11 960 m

OSC Kassel

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Josephine GreinerÖppen motion 84 620 m

Oskarströms OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Barbro BengtssonD703 090 m
Ingvar BengtssonH703 880 m
Bengt GardH703 880 m
Owe DammvikÖppen motion 73 080 m

PI-København

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mette StubD21 Kort4 840 m
Bruno StubH555 170 m

Rimbo SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Birgitta NorlinD703 090 m
Sven-Olov NorlinH703 880 m

Ringhals IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fredrik ArnessonÖppen motion 84 620 m

Roasjö

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per MellbergÖppen motion 53 540 m

Ronneby OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
141Henrik JohannessonH186 420 m
191Hanna JohannessonD164 300 m
Ann-Christin Nero ForsmanD553 860 m
Ingemar MånssonH555 170 m
Gullevi SvenssonD703 090 m
Roland KarlssonH753 590 m

Ryda SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kristin SkaarD217 070 m
Kerstin AnderssonD603 670 m

Rydboholms SK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lina JosefssonD21 Kort4 840 m
Lena ThuressonD504 040 m
Marie ClaessonD553 860 m
Bo JosefssonH555 170 m
Lennart JosefssonH555 170 m
Vivi-Anne BylundD753 210 m
Gunnar BylundH753 590 m
Anki GunnarssonÖppen motion 53 540 m
Evelina GunnarssonÖppen motion 53 540 m
Matilda GunnarssonÖppen motion 53 540 m
Linnea ClaessonÖppen motion 73 080 m
Agneta JohanssonÖppen motion 73 080 m
Sara JosefssonÖppen motion 73 080 m
Åke JohanssonÖppen motion 84 620 m

Rävetofta OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Willie OlssonH654 430 m

Røros IL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Terje SchjølbergH555 170 m

Sarpsborg OL

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
71Benedicte PedersenD205 190 m
72Margrete KrageD205 190 m
73Ingvild Ramtvedt NæssetD205 190 m
238Marie Lindløv JensenD164 300 m
Heidi BørstadD504 040 m
Wenche LindløvD504 040 m
Øistein JensenH505 970 m
Bjørn Tore ThoresenH505 970 m

SC Klecken

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Barbara DreselD504 040 m
Uwe DreselH555 170 m

Scottish Junior Squad

38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12Zoe HardingD21 L7 970 m
28Peter BrayH21 L10 760 m
37Joshua DudleyH21 L10 760 m
112Emma WilsonD184 540 m
121Clare StansfieldD184 540 m
123Kathryn BarrD184 540 m
129Lindsay RobertsonD184 540 m
136Abigail MasonD184 540 m
147Callum HunterH186 420 m
152Alex CarcasH186 420 m
157Tom LinesH186 420 m
160Finlay ToddH186 420 m
169Freddie CarcasH186 420 m
171James AcklandH186 420 m
178Ewan McmillanH186 420 m
182Samuel GallowayH186 420 m
192Eilidh CampbellD164 300 m
203Jenny BlackwoodD164 300 m
211Eilidh ShearerD164 300 m
214Jura MacMillanD164 300 m
221Kirsty CampbellD164 300 m
225Grace MolloyD164 300 m
237Mairi WeirD164 300 m
260Joe WrightH165 480 m
268Jake ChapmanH165 480 m
280Luke GrahamH165 480 m
290Alistair ChapmanH165 480 m
306Pippa CarcasD143 760 m
325Rachel BrownD143 760 m
335Alice WilsonD143 760 m
338Lizzie StansfieldD143 760 m
352Megan KeithD143 760 m
378Ellis HunterH144 000 m
397Daniel CampbellH144 000 m
412Peter MolloyH144 000 m
430Louis MacMillanH144 000 m
440Matthew GoochH144 000 m
Rona MolloyD454 590 m

Sigtuna OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Marianne SellgrenD653 600 m
Anders SellgrenH703 880 m

Silkeborg OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
220Birka Øhlenschlæger NielsenD164 300 m
Christine ØhlenschlægerÖppen motion 53 540 m

Sjövalla FK

24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
177Edvin LjungbergH186 420 m
183Jonatan Wedberg-KilnäsH186 420 m
236Amanda MullinsD164 300 m
310Linnea Wedberg-KilnäsD143 760 m
326Eleonora AlinderD143 760 m
351Märta LjungbergD143 760 m
511Hannes EssungerH123 150 m
541Linus AlinderH123 150 m
556Fabian AlinderH123 150 m
Martin AnderssonH358 120 m
Åse FuxborgD454 590 m
Henrik EssungerH456 420 m
Lars LjungbergH505 970 m
Phil MullinsH505 970 m
Hans WedbergH505 970 m
Lisa LarssonD553 860 m
Solveig HedenblomD603 670 m
William BjörnbeckerU11 960 m
Ludvig FuxborgU22 320 m
Vera HöglundU22 320 m
Signe LundqvistÖppen motion 12 380 m
Jonas LundqvistÖppen motion 33 080 m
Maria HöglundÖppen motion 73 080 m
Magnus AlinderÖppen motion 84 620 m

Skarpnäcks OL

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lukas ÖstmanH14 Kort3 040 m
Marie ÖstmanD404 950 m
Jörgen StegardH456 420 m
Carl ÖstmanU11 960 m

Skattkärrs SOK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
381Johan EkbergH144 000 m
Axel EkbergH12 Kort2 100 m
Ylva EkbergD454 590 m
Bengt SvedjebyH604 940 m
Nils JanssonH803 110 m
Jan EkbergÖppen motion 73 080 m

Skellefteå OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Eva FeilD653 600 m

Skien OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kjell DolvaH654 430 m

Skillingaryds FK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars-Åke ClaessonH703 880 m

Skåneslättens OL

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
30Niclas TjernlundH21 L10 760 m
Mathilda JägrydD217 070 m
Karin JägrydD504 040 m
Anders JägrydH505 970 m
Christina OlssonD553 860 m
Gert OlssonH654 430 m
Kenth SundgrenH654 430 m
Britt Forsell PirozziD703 090 m
Sven-Erik ForsellH703 880 m
Rasmus PerssonÖppen motion 84 620 m

Snättringe SK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars CedérusH753 590 m
Magnus Barck-HolstU22 320 m
Svante Barck-HolstÖppen motion 73 080 m

SOK 68

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Magnus JoelssonH555 170 m

SOK Aneby

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Helena AnderssonD454 590 m
Karin FreylandD504 040 m
Anna KallinD50M3 110 m
Christer AnderssonH50M4 110 m
Tommy OlaussonH654 430 m
Sara FreylandÖppen motion 33 080 m
Roger ÖdénÖppen motion 44 590 m

SOK Träff

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Marite ÅkerströmD603 670 m
Bengt ÅkerströmH703 880 m
Andreas ÅkerströmÖppen motion 84 620 m

Solna OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jan BrundellH753 590 m

Stenungsunds OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
99Alfred SteindahlH207 700 m
443Willy FjällborgH144 000 m
Anna-Carin SteindahlD404 950 m
Anneli Brander NilssonD603 670 m
Christer Brander NilssonH604 940 m

Stigsökarna

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
406Isak OlssonH144 000 m
Noah OlssonU22 320 m
Lukas PetterssonU22 320 m
Vilhelm OlssonÖppen motion 33 080 m
Jenny OlssonÖppen motion 73 080 m
Anders PetterssonÖppen motion 73 080 m
Staffan OlssonÖppen motion 84 620 m

Stockholmspolisens IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anna MartinssonÖppen motion 53 540 m

Stokke IL

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Martin G. DybvikH12 Kort2 100 m
Anikken G. DybvikD40M3 810 m
Kenneth DybvikH40M5 480 m
Alexander DybvikInskolning1 870 m
Jens DybvikInskolning1 870 m

Stora Tuna OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
51Mikael AnderssonH21 L10 760 m
461Moa BirkebækD123 040 m
493Hanna ÖstbergD123 040 m
Pia BirkebækD404 950 m
Johan AlfredssonH407 450 m
Jonas OlssonH407 450 m
Fredrik ÖstbergH407 450 m
Yvonne TovenD603 670 m
Viktor ÖstbergU22 320 m
Emma ÖstbergÖppen motion 73 080 m
Mia DammvikÖppen motion 84 620 m

Strängnäs-Malmby OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gullan AnderssonD653 600 m
Bo AnderssonÖppen motion 73 080 m

Stångenäs AIS

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lennart HermanssonH703 880 m

Sundsvalls OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
228Anna AdetorpD164 300 m
Margareta NobornÖppen motion 73 080 m
Anders AdetorpÖppen motion 84 620 m

Suunta Jyväskylä

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jari JurvakainenH555 170 m

Svanesunds GIF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gunnar PerssonH753 590 m

Svendborg OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Knud Erik ThomsenH703 880 m
Herluf JensenH753 590 m

Svenljunga OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Siw SvenssonÖppen motion 53 540 m

Säterbygdens OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Beatrice KöhlerD217 070 m
Anton BacklundH21 Kort7 640 m

Sävedalens AIK

52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1Märta MollénD21 L7 970 m
7Amilia BjörklundD21 L7 970 m
10Emma AnderssonD21 L7 970 m
16Anastasia DenisovaD21 L7 970 m
48Johan WikströmH21 L10 760 m
56Marcus MillegårdH21 L10 760 m
172Albin ClaessonH186 420 m
293Carl JosefssonH165 480 m
309Julia LindbladD143 760 m
383Casper SkeppH144 000 m
413Nils GrimbeckH144 000 m
422Emil RavakkoH144 000 m
489Ella PetterssonD123 040 m
528Emil LindbladH123 150 m
543Axel GrimbeckH123 150 m
562Arvid SkeppH123 150 m
Madeleine AttforsD217 070 m
Amanda ClaessonD217 070 m
Elin HamreforsD217 070 m
Klara PålssonD217 070 m
Filippa SpånérD217 070 m
Therese AlfredssonD21 Kort4 840 m
Janni AxelsonD21 Kort4 840 m
Sergej FedatsenkaH21 Kort7 640 m
Amanda EckerlidD12 Kort2 070 m
Axel EckerlidH102 060 m
Katrin SkeppD404 950 m
Ola SkeppH407 450 m
Peter GrimbeckH40M5 480 m
Björn LindbladH456 420 m
Odd WallumH456 420 m
Pär ClaessonH505 970 m
Gunilla AxelssonD553 860 m
Monica KnutssonD553 860 m
Magnus JosefssonH555 170 m
Susanne BerglundD603 670 m
Johan BerglundH604 940 m
Anders AxelssonH703 880 m
Roland BrandshageH753 590 m
Agne ÖstenssonH803 110 m
Herman PetterssonU11 960 m
Emil SkeppU22 320 m
Ann GrimbeckÖppen motion 33 080 m
Kerstin LindbladÖppen motion 33 080 m
Annica BörjessonÖppen motion 53 540 m
Agnes PetterssonÖppen motion 73 080 m
Ulf StrömÖppen motion 73 080 m
Jennie BerglundÖppen motion 84 620 m
Joakim BerglundÖppen motion 84 620 m
Erik JosefssonÖppen motion 84 620 m
Martin PetterssonÖppen motion 84 620 m
Johan NilssonÖppen motion 97 500 m

Södertälje-Nykvarn OF

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Leif BergmanH50M4 110 m
Margareta LundhD553 860 m
Tore EklundH555 170 m

Søllerød OK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
453Emilie Bæk ChristiansenD123 040 m
Oscar Bæk ChristiansenH102 060 m
Philip Bæk ChristiansenH456 420 m
Morten NissenH456 420 m
Bo RasmussenH456 420 m
Henrik KleffelH604 940 m
Hanna Bæk ChristiansenInskolning1 870 m
Mette Bæk ChristiansenÖppen motion 53 540 m
Bettina Katy AndersenÖppen motion 73 080 m
Ann RasmussenÖppen motion 73 080 m

ThOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jonathan JörgensenU22 320 m

ThOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Simon JörgensenU22 320 m

Tibro OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
398Edvin HenryssonH144 000 m
Emilia HenryssonD217 070 m
Alexander WickmanH407 450 m
Lennart JakobssonH604 940 m
Annica HenryssonÖppen motion 53 540 m
Thomas HenryssonÖppen motion 53 540 m
Marie WickmanÖppen motion 65 670 m

Tidaholm SOK Sisu

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bengt AnderssonH753 590 m

Tisvilde Hegn OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
96Andreas Duc JørgensenH207 700 m
158Lasse August HelwegH186 420 m
Preben JörgensenH407 450 m
Nils LändspergÖppen motion 84 620 m

Tjällmo-Godegårds OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
560Ludvig KarlqvistH123 150 m
Oskar KarlqvistH102 060 m
Håkan SamorH358 120 m
Andreas KarlqvistH407 450 m
Leif SamorH703 880 m
Anna-Lena AhlgrenÖppen motion 53 540 m
Marianne AxelssonÖppen motion 73 080 m
Anna KarlqvistÖppen motion 73 080 m
Lisa SamorÖppen motion 73 080 m
Annalena AxelssonÖppen motion 84 620 m
Rolf AxelssonÖppen motion 84 620 m

Tockarps IK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mats BrorssonH555 170 m
Gull SvenssonD703 090 m
Göran BengtssonH703 880 m
Bo SvenssonH753 590 m
Patrik BrorssonÖppen motion 65 670 m

Tolered-Utby Ol-klubb

32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
329Linnea WilliamssonD143 760 m
527Arvid PeterssonH123 150 m
580Albin LiljenvallH123 150 m
Amanda CliffordsonD102 100 m
Erik PeterssonH102 060 m
Erik WilliamssonH102 060 m
Maria PeterssonD356 010 m
Patrik LindegårdhH358 120 m
Roland PeterssonH407 450 m
Jonas RothénH407 450 m
Elisabet LundgrenD50M3 110 m
Lisbeth BergagårdD553 860 m
Christer BergagårdH555 170 m
Maths CarlssonH555 170 m
Sven Erik MolanderH654 430 m
Jan VulcanH654 430 m
Marianne BernhedD703 090 m
Ingemar BernhedH703 880 m
Lisbeth BernhedD753 210 m
Pontus CliffordsonU11 960 m
Stina PeterssonU11 960 m
Alva LiljenvallU22 320 m
Arthur LundgrenU22 320 m
Embla Niklasson SternöU22 320 m
Carina LiljenvallÖppen motion 33 080 m
Ola NiklassonÖppen motion 73 080 m
Linda SternöÖppen motion 73 080 m
Åsa CliffordsonÖppen motion 84 620 m
Martin DareliusÖppen motion 84 620 m
Karin GelotteÖppen motion 84 620 m
Johan LarssonÖppen motion 84 620 m
Jari WilliamssonÖppen motion 84 620 m

Torsås OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9Maria JohanssonD21 L7 970 m
Jonas PerssonH456 420 m
Harriet KarlssonD703 090 m
Stig KarlssonH753 590 m

Triathlon Väst

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
David NyquistÖppen motion 109 790 m

Trollhättans SOK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
425David AlménH144 000 m
Tomas AnderssonH50M4 110 m
Margareta NetzD553 860 m
Anders AxelssonH555 170 m
Jerker NetzH555 170 m
Lena WaernD703 090 m
Gunnar WaernH753 590 m
Torbjörn NyströmÖppen motion 53 540 m

Tullinge SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
35Markus AdolfssonH21 L10 760 m
Ola EnvallH505 970 m

Tumba-Mälarhöjden OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
482Ebba KolmodinD123 040 m
521Ludvig LangeH123 150 m
Mattias BomanH456 420 m
Arne ÅhmanH803 110 m
Alvar LangeU22 320 m

Uddevalla OK

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Agneta ErikssonD504 040 m
Karl ErikssonH505 970 m
Nina BejbomD553 860 m
Eva KarlssonD603 670 m
Arne AlfredssonH604 940 m
Gunnar BejbomH604 940 m
Lil AlfredssonD60M3 170 m
Johnny KarlssonH654 430 m
Per-Arne KällénH654 430 m
Olof KarlssonH703 880 m
Rune SandbergH703 880 m
Lars HagstedtÖppen motion 84 620 m
Mattias PrickÖppen motion 97 500 m

Ulricehamns OK

37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
36Jesper NilssonH21 L10 760 m
40Nils SpetzH21 L10 760 m
113Agnes BerglundD184 540 m
259Axel BerglundH165 480 m
403Adam SkoglundH144 000 m
460Maja NordinD123 040 m
523Isak SkoglundH123 150 m
Sofie PetterssonD21 Kort4 840 m
Johan PalmérH21 Kort7 640 m
Olle NordinH102 060 m
Johanna KarlssonD21M4 170 m
Karl-Anton KarlssonH358 120 m
Annica BerglundD404 950 m
Kajsa NordinD454 590 m
Svante BerglundH456 420 m
Stefan NordinH456 420 m
Marianne KlassonD553 860 m
Bengt KlassonH555 170 m
Håkan SvedhemH555 170 m
Magnus AnderssonH604 940 m
Ulf PalmérH604 940 m
Björn PetterssonH604 940 m
Kjell-Åke NilssonH654 430 m
Kerstin ErnvidD703 090 m
Lars TuvessonH703 880 m
Ivan ErnvidH753 590 m
Anton KarlssonU11 960 m
Gustav KarlssonU11 960 m
Kasper MålingU11 960 m
Malte PalmerU11 960 m
Frida SkoglundU11 960 m
Maryanne MålingÖppen motion 12 380 m
Eva-Lotta LundbergÖppen motion 33 080 m
Magnus StrömÖppen motion 33 080 m
Marie FranssonÖppen motion 53 540 m
Joakim LundbergÖppen motion 53 540 m
Hugo StrömÖppen motion 84 620 m

Ulriksbergs IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Karin RabeD603 670 m

Umeå OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Dag StridhÖppen motion 97 500 m

Upsala IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mathias JonssonH40M5 480 m
Anna StaafÖppen motion 53 540 m

Vaggeryds SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Morgan LjungH703 880 m
Yvonne LiljelandÖppen motion 12 380 m

Varberg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Maja KorskulleU11 960 m

Varberg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Linn KorskulleU11 960 m

WAT.OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Irmgard FabianÖppen motion 53 540 m
Wolfgang FabianÖppen motion 53 540 m

Vänersborgs SK

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
127Wilma JanssonD184 540 m
331Tova JanssonD143 760 m
Johnny HålsjöH219 000 m
Annette Falck LarssonD553 860 m
Britta SahlinD553 860 m
Nils-Olof LarssonH555 170 m
Göran LarssonH604 940 m
Görel NordinD60M3 170 m
Gunnel PalgrimD703 090 m
Patrik NilssonÖppen motion 65 670 m
Bror PalgrimÖppen motion 73 080 m
Conny SahlinÖppen motion 73 080 m
Håkan JanssonÖppen motion 84 620 m

Värend GN OL

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
148Rasmus SvenssonH186 420 m
Rebecca SvenssonD17-20 Kort4 300 m
Pär SvenssonÖppen motion 73 080 m

Väsby OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
513Martin ErikssonH123 150 m
Alice ErikssonU11 960 m
Nils ErikssonÖppen motion 84 620 m

Västerbergslagens OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lotta LarssonÖppen motion 33 080 m
Patrik GustafssonÖppen motion 84 620 m

Västvärmlands OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders FogelbergH358 120 m
Jonas FogelbergH407 450 m
Jan FogelbergH703 880 m

Växjö AIS

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Siv LarssonD603 670 m
Sven-Olof LarssonH654 430 m
Nils KarlssonH703 880 m

Växjö OK

33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
97Simon RuneforsH207 700 m
181Francesco MagenesH186 420 m
209Maja PorleD164 300 m
258Gustav RuneforsH165 480 m
271Isac EricssonH165 480 m
421Noel BraunH144 000 m
436Hugo EricssonH144 000 m
Martina BraunD16 Kort4 000 m
Filippa BraunD102 100 m
Emma LindénD102 100 m
Frida LindénD102 100 m
Tove RosbergD102 100 m
Maria BraunD404 950 m
Annika EricssonD454 590 m
Mona RosbergD454 590 m
Peter BraunH456 420 m
Magnus EricssonH456 420 m
Magnus PorleH505 970 m
Sofia PorleD50M3 110 m
Jan KarlssonH555 170 m
Bente KällD603 670 m
Ulla-Britt KarlssonD653 600 m
Lisa KumlinD653 600 m
Bo W LarssonH654 430 m
Anton FaxénU22 320 m
Anna-Stina WennbergÖppen motion 33 080 m
Emma FaxénÖppen motion 73 080 m
Marie KarlssonÖppen motion 73 080 m
Roger BergvikÖppen motion 84 620 m
Jonny LindénÖppen motion 84 620 m
Kristin SchybergÖppen motion 84 620 m
Måns FaxénÖppen motion 97 500 m
Rasmus LeoÖppen motion 97 500 m

Åmåls OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
194Johanna Källvik LeufvénD164 300 m
223Erika Källvik LeufvénD164 300 m
Klara PetterssonD102 100 m
Peter PetterssonH456 420 m
Per KällvikH505 970 m
Nina MagnussonÖppen motion 33 080 m
Annika LeufvénÖppen motion 73 080 m

Ås-NMBU Orientering

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ingunn BergetD404 950 m
Per Henning BjervaH456 420 m
Gunnar BjervaInskolning1 870 m

Ätrans IF

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sara SöderblomD217 070 m
Christina SöderblomD553 860 m
Irene AnderssonD653 600 m
Gunni EkbergD753 210 m
Helmer EkbergH853 110 m

Örkelljunga FK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Marie OlssonD454 590 m
Erik ÖhlenschlägerH555 170 m
Mette ÖhlenschlägerÖppen motion 12 380 m

Östgöta Helikopter SK & IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emil JohanssonÖppen motion 65 670 m

Østmarka OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Erik RosenvoldH407 450 m

Annonser