Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars 2016

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars 2016
Arrangörsorganisationer: Fjärås AIK / IF Rigor / OK Löftan
Datum: fredag 15 juli 2016 - söndag 17 juli 2016

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång, jaktstart

H45

6 600 m, 73 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin AhlqvistFrölunda OL
Anders ArfwedsonFrölunda OL
Peter AspIFK Göteborg
Svante BerglundUlricehamns OK
45 9Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering
Daniel BjärsvikIK Hakarpspojkarna
Jesper BoerstingHerlufsholm OK
Ronnie BohmanOK Orinto
Mattias BomanTumba-Mälarhöjden OK
Peter BraunVäxjö OK
Fredrik BrorsonOK Nackhe
Johan BökmanHelsingborgs SOK
Per CarlssonIF Hagen
Philip Bæk ChristiansenSøllerød OK
Rune EngehultNotodden OL
45 8Fredrik EngmanOK Denseln
Magnus EricssonVäxjö OK
Christian ErikssonLinköpings OK
Michael ErtmannCopenhagenO
Henrik EssungerSjövalla FK
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg
Thomas GustafssonGöteborg-Majorna OK
Peter HansenHerlufsholm OK
45 1Pär HanssonIFK Göteborg
Magnus HomannOK Orinto
Jörgen JindöIK Uven
Kjell JohanssonIF Hagen
Martin JohanssonOK Orinto
Stefan L JohanssonKungälvs OK
Antoine JollyGuyancourt Orientation 78
Thomas JosarpFK Friskus-Varberg
45 6Flemming JørgensenOK Snab
Klas KarlssonIK Hakarpspojkarna
Thomas KarlssonOK Landehof
Anders KindbomIF Hagen
Anders KnudsenHerlufsholm OK
Arne KristensenHerlufsholm OK
Per KristianssonOK Kontinent
Magnus LarsenFK Boken
Ulf LiljebjörnNybro OK
Björn LindbladSävedalens AIK
Johan LindeblomIK Omega
Jonatan LindellGustavsbergs OK
Anders LingIK Hakarpspojkarna
Åke LjunggrenLinköpings OK
Fabian LjungqvistLunds OK
45 7Jens Knud MaarupCopenhagenO
Henrik MathiesenHerlufsholm OK
Andreas MobergOK Tyr
Lars MunktvedCopenhagenO
Morten NissenSøllerød OK
Stefan NordinUlricehamns OK
Jan OlaussonMarkbygdens OK
45 5Yuri OmelchenkoOK Orion
Håkan PalmFK Boken
Jonas PerssonTorsås OK
Jonas PetterssonOK Tisaren
Peter PetterssonÅmåls OK
Tomas PetterssonOK Reftele
Bo RasmussenSøllerød OK
Anders RybergMölndal Outdoor IF
Jörgen StegardSkarpnäcks OL
Johan SällforsIFK Lidingö SOK
45 3Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna
Mikael SöderströmOK Stigen
Magnus SödervallIK Gandvik
Urban SörqvistMarkbygdens OK
Dennis TollOK Njudung
John-Patrik TreptowAnderstorps OK
45 4Odd WallumSävedalens AIK
Harri ViinamäkiIF Hagen
Gert WildheimFK Friskus-Varberg
45 2Ingvar ÅkessonIK Hakarpspojkarna

Annonser