Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars 2016

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars 2016
Arrangörsorganisationer: Fjärås AIK / IF Rigor / OK Löftan
Datum: fredag 15 juli 2016 - söndag 17 juli 2016

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång, jaktstart

Öppen motion 3

2 770 m, 86 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Börje AdetorpKlubblös
Stig AndersenHerlufsholm OK
Jenny AnderssonÄtrans IF
Gunnel AxelssonOK Skogshjortarna
Magnus AxelssonOK Nackhe
Simon BergdahlIK Ymer
Linus BerglundOK Stigen
Måns BerglundOK Stigen
Måns BergqvistGarphyttans IF
Peter  BjörkmanBoxholm-Mjölby OL
Magnus BlomOK Nackhe
Bertil BorglundIK Omega
Matilda BorglundIK Omega
Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL
Lottis BrohedeOK Tyr
Anna-Karin BromsFK Friskus-Varberg
Kristina BäckArboga OK
Veronica DahlbomHelsingborgs SOK
Frida EkströmOK Gläntan
Emma EmanuelssonOK Tranan
Frida EmanuelssonOK Tranan
John-Erik ErikssonJönköpings OK
Rikke ErtmannCopenhagenO
Ulrika FranssonOK Njudung
Lena FritzellAnderstorps OK
Helena GaudenzHalmstad OK
Peter-Paul GaudenzHalmstad OK
Emmelie GeorgssonOK Nackhe
Ann GrimbeckSävedalens AIK
Johan GunnarssonOK Lindéna
Lowe HammarFK Herkules
Karin HelmiusOK Reftele
Janni Anette HelwegCopenhagenO
Nathalie HenningssonOK Löftan
Maria HermanssonIK Ymer
Marie HjalmarssonIK Omega
Mark HoglandKlubblös
Jon HåkanssonKungälvs OK
Linnea HöökFjärås AIK
Kjell-Åke IsakssonOK Skogshjortarna
Monica IvarssonOK Skogshjortarna
Maj-britt JensenOK 77
Helene JohanssonOK Nackhe
Kjell JohanssonMarkbygdens OK
Mona KarlssonOK Skogshjortarna
Peter KorallMotala AIF OL
Josefina KristenssonIK Uven
Linda LarssonOK Tisaren
Lotta LarssonVästerbergslagens OL
Carina LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb
Liv LindOK Skärmen
Kerstin LindbladSävedalens AIK
Marita LindholmKöping-Kolsva OK
Ayan LingIK Hakarpspojkarna
Krister LjungIK Ymer
Ann-Sofie LönkvistOK Vivill
Nina MagnussonÅmåls OK
Reijo MukkalaHalmstad OK
Kjell MånssonKarlskrona SOK
MariAnne MånssonRonneby OK
Elsa NilssonOK Stigen
Pia NilssonHalmstad OK
Ellen NormanSävedalens AIK
Eva-Karin PetterssonMullsjö SOK
Maria PetterssonOK Njudung
Mia RavakkoSävedalens AIK
Johan RingHalmstad OK
Joakim SjöstrandFK Snapphanarna
Sandra SjööarvOK Nackhe
Martin SténIK Uven
Helena SteneborgOK Orinto
Pernille StormCopenhagenO
Erling SvenssonIK Trenne Ullared
Marcus SöderbomSävedalens AIK
Filipa TejreOK Stigen
Jack TejreOK Stigen
Kristin TjernshaugenOK Moss
Kristina TörnströmFK Friskus-Varberg
Johan Wall JungbjerGöteborgs SK
Anna-Stina WennbergVäxjö OK
Birgitta VerhagenOK Orinto
Ingrid WerlinSimlångsdalens IF
Niklas WesternOK Denseln
Martin WigrenLunds OK
Karin ÅkessonOK Landehof
Roger ÖdénSOK Aneby

Annonser