Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars 2016

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars 2016
Arrangörsorganisationer: Fjärås AIK / IF Rigor / OK Löftan
Datum: fredag 15 juli 2016 - söndag 17 juli 2016

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång, jaktstart

Öppen motion 5

3 630 m, 84 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik AnderssonKlubblös
Katarina AnderssonÄtrans IF
Mattias AnderssonFalkenbergs OK
Rikard AndreassonIFK Göteborg
Susanne AndreassonGöteborgs SK
Jonny AxelssonJönköpings OK
Susanne AxelssonJönköpings OK
Martin BaerveldtHalmstad OK
Therese BlomOK Nackhe
Klas BogsjöHelsingborgs SOK
Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL
Edvin BorneFrölunda OL
Axel BrönnestamOK Gipen
Monica BrönnestamOK Gipen
Sören BörnstedtKungälvs OK
Mette Bæk ChristiansenSøllerød OK
Gustav ClassonOK Stigen
Magnus ClassonOK Stigen
Bo EkKlubblös
Patrik EllrénFrölunda OL
Claes EmanuelssonOK Tranan
Mia EngehultNotodden OL
Anton ErikssonOK Milan
Carolina ErikssonOK Milan
Irmgard FabianWAT.OL
Wolfgang FabianWAT.OL
Ulla GranérOK Kullingshof
Anna GranforsOK Landehof
Anki GunnarssonRydboholms SK
Evelina GunnarssonRydboholms SK
Matilda GunnarssonRydboholms SK
Felix GustafssonLunds OK
Annica HenryssonTibro OK
Thomas HenryssonTibro OK
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK
Sofia HjortFalköpings AIK OK
Jennie HoglandKlubblös
Christer HultgrenIK Uven
Irmeli JanssonOK Landehof
Marianne JönssonBredaryds SOK
Lovisa LagoGöteborg-Majorna OK
Jonas LarssonDegerfors OK
Leif LaurellOK Flundrehof
Per LeanderssonAnderstorps OK
Göran LiljequistOK Älme
Lisa LjungIK Ymer
Ulrika LjungIK Ymer
Jonas LomanderMarkbygdens OK
Linda LöwgrenIFK Göteborg
Katarina Rydén MarkinhuhtaGöteborgs SK
Anna Martinsson-KarlssonStockholmspolisens IF OF
Per MellbergRoasjö
Alma NilssonOK Stigen
Anna NilssonOK Stigen
Björn NilssonOK Stigen
Jonas NilssonBredaryds SOK
Åse NilssonOK Landehof
Thomas NordlindOK Nackhe
Marie NordströmHjärnarps OL
Lena NorrmanIS Kullen
Pelle OlofssonOK Skogshjortarna
Eva OlssonFrosta OK
Christer OskarssonHalmstad OK
Kristina PerssonHalmstad OK
Sandra PerssonIFK Göteborg
Ulrik PerssonAlvesta SOK
Margareta PeterssonIF Marin Väst
Nils-Gunnar PetterssonOK Reftele
Ellenor RavnellGudhems IF
Kjell RehnströmOK Reftele
Mikael SedvallIK Ymer
Klas SkogOK Gipen
Anna StaafUpsala IF
Tobias SvenssonFK Finn
Lena TornéusSävedalens AIK
Eva TullbergIS Kullen
Martin TöppnerOK Landehof
Johanna UlveklintGöteborg-Majorna OK
Staffan WelanderOK P4
Annika WessmarkOK Flundrehof
Kristina WettergrenIK Uven
Johan VinbladLunds OK
Monica ÅkessonIK Dran
Christine ØhlenschlægerSilkeborg OK

Annonser