Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars 2016

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars 2016
Arrangörsorganisationer: Fjärås AIK / IF Rigor / OK Löftan
Datum: fredag 15 juli 2016 - söndag 17 juli 2016

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång, jaktstart

Öppen motion 8

4 500 m, 148 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Annika AasaIK Uven
August AbrahamssonGällstadbygdens SOK
Anders AdetorpSundsvalls OK
Lovisa AdolfssonOK Denseln
Veronica AdolfssonAnderstorps OK
Stefan AgmarkenHalmstad OK
Emma AlmehedFrölunda OL
Göran AnderssonFK Friskus-Varberg
Helena AnderssonFK Friskus-Varberg
Lars-Erik AnderssonLerums SOK
Henrik BechtelFK Friskus-Varberg
Arne BergensOK Linné
Thomas BergstrandBrattås CK
Olof BjörkmanKungälvs OK
Erik BlomströmIK Stern
Hanna BoquistIK Uven
Erling Dahl BorkamoNotodden OL
Thomas BorneFrölunda OL
Mikael BrodénOK P4
Henrik BrusSävedalens AIK
Jonas BrånaltFrölunda OL
Henning CarlsenOK Moss
Elin CarlssonGöteborg-Majorna OK
Lars CarlssonOK Orion
Elin ClassonOK Orinto
Malin ClassonOK Stigen
Åsa CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb
Fredrik DavidsonGöteborg-Majorna OK
Kristofer DrejmoOK Landehof
Elin DölerudGöteborg-Majorna OK
Andreas EklundGöteborg-Majorna OK
Magnus EliassonFK Friskus-Varberg
Micael ElmbladBredaryds SOK
Frida EmanuelssonOK Pan-Kristianstad
Jonas EmtervallGöteborg-Majorna OK
Anders ErikssonOK Milan
Lars ErikssonMarkbygdens OK
Nils ErikssonVäsby OK
Erik ErlandssonOK Vivill
Sara EverdingIK Ymer
Göran FastOK Pan-Kristianstad
Maria FolkestadAnderstorps OK
Ulf GabrielssonKungälvs OK
Jan GranängKungälvs OK
Josephine GreinerOSC Kassel
Stefan GunnarssonOK Lindéna
Jenny GustafssonLunds OK
Patrik GustafssonVästerbergslagens OL
Peter GustafssonSävedalens AIK
Fredrik GöranssonAlmby IK
Johan HagströmFalkenbergs OK
Kristina HederskogJönköpings OK
Moa HenningssonIK Trenne Ullared
Ulrika HermanssonOK Orion
Niklas HidmanOskarströms OK
Bo HåkanssonIFK Göteborg
Maria HöglundSjövalla FK
Per IvarssonTrollhättans SOK
Håkan JanssonVänersborgs SK
Ola JodalGöteborg-Majorna OK
Anders JohanssonLunds OK
Anne JohanssonKarlskrona SOK
Benny JohanssonOK Reftele
Magdalena JohanssonHalmstad OK
Martin JohanssonGöteborg-Majorna OK
Pär M JohanssonKlubblös
Stefan JohanssonOK Vivill
Torbjörn JohanssonBredaryds SOK
Ulf JohanssonKarlskrona SOK
John JonssonOK Landehof
Jon JonssonGöteborgs SK
Sara JosarpFK Friskus-Varberg
Charlotte JosefssonOK Vivill
Marcus JosefssonOK Vivill
Bernt KarlssonOK Reftele
Cecilia KarlssonGöteborgs SK
Jan KarlssonHalmstad OK
Viktor KarlssonIK Trenne Ullared
Bengt KlassonOK Orinto
Per-Anders KumlinKFUM Örebro OK
Mats KågesonGöteborg-Majorna OK
Johan LarssonTolered-Utby Ol-klubb
Kristina LarssonGöteborg-Majorna OK
Filip LemanGöteborgs SK
Lovisa LemanGöteborgs SK
Mikael LindOK Älgen
Markus LindbergOK Skogshjortarna
Axel LomanderMarkbygdens OK
Fredrik LundellOK Österåker
Camilla LundgrenGöteborg-Majorna OK
Stefan LundhSödertälje-Nykvarn OF
Dan LundstedtMullsjö SOK
Nils LändspergTisvilde Hegn OK
Torbjörn LönkvistOK Vivill
Kjell LönnHjärnarps OL
Hilma MarkinhuhtaGöteborgs SK
Rikke MonradFIF Hillerød
Göran MånssonKarlskrona SOK
Charlotte NordgrenSävedalens AIK
Henrik NordholmSävedalens AIK
Karl-Johan NorénBoxholm-Mjölby OL
Stefan NormanSävedalens AIK
Rolf OhrlanderOK Pan-Kristianstad
Göran OlesundOK Landehof
Måns OlmKils OK
Caroline OlofssonFK Friskus-Varberg
Magnus OlofssonFK Friskus-Varberg
Daniel OlssonDalsjöfors GoIF
Staffan OlssonStigsökarna
Klara OttossonSjövalla FK
Eva PerssonVäxjö OK
Gustav PetersenOK Gorm
Ulf PetersonKungälvs OK
Jon PeterssonIK Hakarpspojkarna
Martin PetterssonSävedalens AIK
Andreas PruthIK Hakarpspojkarna
Jennie RunessonGöteborg-Majorna OK
Lars RunessonOK Vivill
Anders RyvalliusIK Hakarpspojkarna
Kristin SchybergVäxjö OK
Malin SettergrenHalmstad OK
Johanna SjonsIFK Hedemora OK
Magnus SjögrenOK Vivill
Dan SjöholmOK Pan-Kristianstad
Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad
Jonas SjööOK Landehof
Linnea SkalbergBredaryds SOK
Linda SkogOK Reftele
Håkan SkogumMarkbygdens OK
Lars StrömqvistOK Skogshjortarna
Emelie SvenssonIF Rigor
Stefan SvenssonBredaryds SOK
Jesper ThuressonHalmstad Garnisons IF
Ulf TörnströmFK Friskus-Varberg
Henrik UndelandIFK Göteborg
Per-Arne WahlgrenSjövalla FK
Magnus Wall JungbjerGöteborgs SK
Oscar Wall JungbjerGöteborgs SK
Frida WallströmSävedalens AIK
Johan WannbergIK Omega
Kenth VenöstrandOK Nackhe
Robert WieslanderOK Skärmen
Anna WikströmHästveda OK
Peter WilhelmssonKarlskrona SOK
Jari WilliamssonTolered-Utby Ol-klubb
Mathias WärnOK Skogshjortarna
Andreas ÅkerströmSOK Träff
Joakim ÅkessonOK Landehof

Annonser