Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars 2016

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars 2016
Arrangörsorganisationer: Fjärås AIK / IF Rigor / OK Löftan
Datum: fredag 15 juli 2016 - söndag 17 juli 2016

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång, jaktstart

D21 L

8 310 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Märta MollénSävedalens AIK
2Linn GrällsOK Kåre
3Lovisa PerssonOK Tisaren
9Maria JohanssonTorsås OK
11Lucyna DrewniowskaGöteborg-Majorna OK
16Anastasia DenisovaSävedalens AIK
21L 9Emma AnderssonSävedalens AIK
21L 7Frida AnderssonFalkenbergs OK
21L 3Lina BergmanOK Skogsfalken
21L 2Amilia BjörklundSävedalens AIK
21L 4Zoe HardingScottish Junior Squad
21L 5Agnes LeoGöteborg-Majorna OK
21L 6Erica PetterssonIFK Göteborg
21L 8Carolin SvenssonHaninge SOK
21L 1Judith WyderGöteborg-Majorna OK

H21 L

10 440 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
22John PerssonIFK Göteborg
24Albin DetterfeltLinköpings OK
25Mikael AnderssonGöteborg-Majorna OK
26Erik Folkesson BlomIFK Mora OK
27Pontus KarlssonMarkbygdens OK
28Peter BrayScottish Junior Squad
30Niclas TjernlundSkåneslättens OL
32Johan AronssonOK Tisaren
33Wojciech WiktorGöteborg-Majorna OK
34Jonas KjällCentrum OK
35Markus AdolfssonTullinge SK
36Jesper NilssonUlricehamns OK
37Joshua DudleyScottish Junior Squad
38Nils Wallentin TärkHalmstad OK
40Nils SpetzUlricehamns OK
41Mattias NilssonOK Alehof
42Daniel GustafssonFK Friskus-Varberg
45Johan LarssonOK Skogshjortarna
46Erik GustafssonNTNUI
48Johan WikströmSävedalens AIK
50Fredrik NobornIFK Göteborg
51Mikael AnderssonStora Tuna OK
52Magnus JohanssonIK Hakarpspojkarna
53Joel Käll KarlssonLinköpings OK
54Andreas NilssonMarkaryds FK
55Albin SigbyIK Vista
57Johan GullFK Friskus-Varberg
60Anders HedbergGöteborg-Majorna OK
21L 9Albin AnderssonMarkbygdens OK
21L 6Isak BergmanOK Skogsfalken
21L 5Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK
21L 2Mikael EliassonGöteborg-Majorna OK
21L 7Eric HanssonIK Hakarpspojkarna
21L 4Marcus MillegårdSävedalens AIK
21L 1Johan RunessonGöteborg-Majorna OK
21L 8Johan TörnrothHestra IF
21L 3Jens WängdahlNyköpings OK

D21

6 880 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
21 7Sofia AnderssonCentrum OK
Madeleine AttforsSävedalens AIK
Rikke BinderOK Gorm
21 8Karolina BjörkstedtAlmby IK
Maja BrammingOdense OK
Amanda ClaessonSävedalens AIK
Karin FägerlindCentrum OK
21 3Jennifer GullFK Friskus-Varberg
21 4Elin HamreforsSävedalens AIK
Emilia HenryssonTibro OK
Sara IvarssonOK Kullingshof
Mathilda JägrydSkåneslättens OL
Beatrice KöhlerSäterbygdens OK
21 6Anna LarssonIF Hagen
Ellen LarssonIF Hagen
Elinor LindelöwHärlövs IF
21 9Klara PålssonSävedalens AIK
Lise Ravnshøj AndersenHerlufsholm OK
21 2Kristin SkaarRyda SK
21 5Filippa SpånérSävedalens AIK
21 1Felicia StuhlhoferOK Landehof
Klara SvedevallOK Linné
Sara SvenssonGöteborg-Majorna OK
Sara SöderblomÄtrans IF
Sofie SöderblomFalkenbergs OK
Åsa SöderblomFalkenbergs OK

H21

8 710 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
21 6Jonatan AnderssonFalkenbergs OK
21 2Thomas AspIFK Göteborg
21 1Rasmus BlockgrenFalkenbergs OK
21 3Adam GeorgssonKarlskrona SOK
21 9Tomas GunnarssonOK Nackhe
21 7Johnny HålsjöVänersborgs SK
21 8Joel JohnssonOK Nackhe
21 4Martin Laage KraghCopenhagenO
Henrik LidhageIK Ymer
Kim Baunehøj PedersenCopenhagenO
21 5Johan PerssonHagaby GoIF Örebro
Holger PetersenOK Gorm

D21 Kort

5 330 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stina AlbinssonBredaryds SOK
Therese AlfredssonSävedalens AIK
Janni AxelsonSävedalens AIK
21K 3Linda ErikssonOK Skärmen
Annkathrin GreinerOC Annclama
21K 8Hanna GustafssonOK Kåre
21K 7Martina JohanssonBredareds IF
21K 9Lina JosefssonRydboholms SK
21K 5Leena KuusipohjaLahden Suunnistajat-37
Elisabet MöllerOK Nackhe
21K 2Sofie PetterssonUlricehamns OK
21K 1Desiré RexOK Landehof
Mette StubPI-København
21K 6Lisa WeimannIK Uven
21K 4Anna ÅhlinHelsingborgs SOK

H21 Kort

7 820 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
21K 6Anton BacklundSäterbygdens OK
Sergej FedatsenkaSävedalens AIK
21K 3Anton HemlinIK Uven
21K 4Jonas HemlinIK Uven
21K 1Oscar IvarssonHestra IF
Markus JohanssonLinköpings OK
21K 8Pontus JohanssonOK Kullingshof
Jon LarbornIFK Göteborg
21K 2Johan PalmérUlricehamns OK
21K 9Mathias RingiveOK Gorm
21K 7Niclas StåhlIK Uven
Carl TorstenssonEmmaboda Verda OK
21K 5Jens UddénLjungskile FK
Simon WallmanOK Kullingshof

D20

5 370 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
80Maja RingiveOK Gorm
20 4Sara AlmehedFrölunda OL
20 1Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna
20 3Klara HolmgårdKils OK
20 5Emma KindbomIF Hagen
20 6Margrete KrageSarpsborg OL
20 2Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL
20 8Benedicte PedersenSarpsborg OL
20 7Stina SvedevallOK Roxen
20 9Sif ThiemeFSK Orientering

H20

7 540 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
20 4Loke AgmarkenHalmstad OK
20 3Rasmus ArfwedsonFrölunda OL
20 1Tom CampbellLustens OK
20 6Eric CarlssonKvillebyns SK
20 8Arvid HammarFK Herkules
20 5Andreas Duc JørgensenTisvilde Hegn OK
20 2Linus LandergrenHestra IF
20 9Simon RuneforsVäxjö OK
20 7Alfred SteindahlStenungsunds OK

D18

5 200 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
111Emelie LorénOK Landehof
113Agnes BerglundUlricehamns OK
115Maria ErikssonEds SK
117Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss
119Lovisa TorstenssonEmmaboda Verda OK
120Lovisa MartinssonOK Tyr
121Clare StansfieldScottish Junior Squad
124Amanda CarlssonIK Trenne Ullared
126Klara ElmbladBredaryds SOK
127Wilma JanssonVänersborgs SK
129Lindsay RobertsonScottish Junior Squad
130Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad
131Sofia KlassonHestra IF
134Olivia LönkvistOK Vivill
137Isabella LagoGöteborg-Majorna OK
18 6Kathryn BarrScottish Junior Squad
18 2Moa HanssonBredaryds SOK
18 3Elsa HolmgårdKils OK
18 5Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad
18 7Klara LjunggrenLinköpings OK
18 9Abigail MasonScottish Junior Squad
18 1Emma PetterssonOK Roxen
18 8Agnes SpånérGöteborg-Majorna OK
18 4Emma WilsonScottish Junior Squad

H18

6 710 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
142Noa PruthIK Hakarpspojkarna
143Erik JönssonLunds OK
145Hans PedersenOK Gorm
147Callum HunterScottish Junior Squad
148Rasmus SvenssonVärend GN OL
149Martin Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK
151Johan OlsonIK Uven
153Olof SkoglundKils OK
158Lasse August HelwegTisvilde Hegn OK
159Tim OlssonBrattås CK
160Finlay ToddScottish Junior Squad
162Carl BörnstedtKungälvs OK
164Carl HolmbergIF Hagen
165Erik VinbladLunds OK
166Hampus NyströmIF Hagen
167Emil JohanssonOK Bävern
169Freddie CarcasScottish Junior Squad
170Rasmus LundbergOK Bävern
171James AcklandScottish Junior Squad
172Albin ClaessonSävedalens AIK
173Eric LöfqvistOK Njudung
174Sebastian HansenHerlufsholm OK
175Morten KnudsenOK Melfar
176Emil Olander LorenzCopenhagenO
177Edvin LjungbergSjövalla FK
178Ewan McmillanScottish Junior Squad
179Andreas UllerKils OK
180Olle SörqvistMarkbygdens OK
181Francesco MagenesVäxjö OK
182Samuel GallowayScottish Junior Squad
183Jonatan Wedberg-KilnäsSjövalla FK
184Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna
185Rasmus MöllerArboga OK
18 8Alex CarcasScottish Junior Squad
18 5Axel HalvarssonKarlskrona SOK
18 7Henrik JohannessonRonneby OK
18 9Fredrik JohanssonOK Nackhe
18 3Oscar JohanssonKarlskrona SOK
18 6Olle JosarpFK Friskus-Varberg
18 4Tom LinesScottish Junior Squad
18 1Oliwer LundbergOK Bävern
18 2Otto StuhlhoferOK Landehof

D17-20 Kort

4 400 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
20K 2Tine DalgaardKolding OK
20K 4Wilma HendbergIK Uven
20K 1Nanna NorderudIL Tyrving
20K 3Rebecca SvenssonVärend GN OL

H17-20 Kort

5 410 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
20K 2Simon AlvhageHestra IF
20K 1Benjamin GabrielssonKungälvs OK

D16

4 520 m, 45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
192Eilidh CampbellScottish Junior Squad
193Tina LjungqvistLunds OK
194Johanna Källvik LeufvénÅmåls OK
195Vendela LönkvistOK Vivill
196Lovisa RingHalmstad OK
198Stina JohanssonOK Bävern
199Matilda RundqvistOK Nackhe
200Elin CarlssonIK Trenne Ullared
202Elvira WildheimFK Friskus-Varberg
203Jenny BlackwoodScottish Junior Squad
204Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK
206Lina ErdeliusIF Rigor
207Elsa EricssonFK Friskus-Varberg
208Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK
209Maja PorleVäxjö OK
211Eilidh ShearerScottish Junior Squad
212Maren NorderudIL Tyrving
213Annie SjööOK Landehof
214Jura MacMillanScottish Junior Squad
215Karoline BjørnerødOK Moss
216Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK
217Linnea BengtssonFalkenbergs OK
218Lisa BörnstedtKungälvs OK
220Birka Øhlenschlæger NielsenSilkeborg OK
221Kirsty CampbellScottish Junior Squad
222Evelina OlssonOK Nackhe
228Anna AdetorpSundsvalls OK
229Paulina JägstedtHalmstad OK
230Ellen BlennowFalköpings AIK OK
231Julia ElverlindOK Tranan
232Ebba HjertbergHestra IF
233Lovisa LagerHalmstad OK
234Kajsa RaskKungälvs OK
236Amanda MullinsSjövalla FK
237Mairi WeirScottish Junior Squad
238Marie Lindløv JensenSarpsborg OL
16 6Emilia EngelOK Ravinen
16 3Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna
16 7Hanna JohannessonRonneby OK
16 9Lovisa JohanssonKarlskrona SOK
16 5Sofia JohanssonOK Skärmen
16 1Erika Källvik LeufvénÅmåls OK
16 8Elsa LindeblomHestra IF
16 4Grace MolloyScottish Junior Squad
16 2Johanna NilssonKungälvs OK

H16

5 360 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
251Herman BrunborgNittedal OL
252Hugo OskarssonHalmstad OK
253Oscar ModigOK Pan-Kristianstad
254Axel BlomFrölunda OL
255William LundstedtMullsjö SOK
258Gustav RuneforsVäxjö OK
259Axel BerglundUlricehamns OK
262Linus LundbergOK Bävern
264Simon FreylandEksjö SOK
266Marko Birk NielsenAalborg OK
267Love CarlssonOK Orion
268Jake ChapmanScottish Junior Squad
269Axel ErikssonOK Löftan
270Tim JohanssonFK Friskus-Varberg
271Isac EricssonVäxjö OK
273Jann Andri KüngBjörnbär OK
274Melker ElofssonOK Njudung
275Jens Kristian PedersenOK Gorm
278Johan KindbomIF Hagen
279Jacob EnbergHalmstad OK
280Luke GrahamScottish Junior Squad
281Albin TollOK Njudung
282Erik HogedalGöteborg-Majorna OK
284Noah BechtelFK Friskus-Varberg
285Hugo SetthagenOK Tranan
286Oskar CarlssonKvillebyns SK
288Anton HolmOK Djerf
290Alistair ChapmanScottish Junior Squad
291Jonathan UllerKils OK
292Daniel GlimténOK Löftan
294Filip JohanssonKungälvs OK
295Elias TorstenssonEmmaboda Verda OK
297Johan HolmbergIF Hagen
16 7Filip BengtssonOK Lindéna
16 4Marcus CarlssonIF Hagen
16 6Victor HanssonJönköpings OK
16 1Simon HardenFK Boken
16 2Carl JosefssonSävedalens AIK
16 8Olof LjunggrenLinköpings OK
16 5Lukas OlmKils OK
16 9Adrian VartiaOK Löftan
16 3Joe WrightScottish Junior Squad

D16 Kort

3 960 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
16K 4Linnéa BjörssonOK Kullingshof
16K 3Martina BraunVäxjö OK
16K 6Alicia EinarssonIF Rigor
16K 1Kajsa HomannOK Orinto
16K 5Moa KristianssonHalmstad OK
16K 2Hanna OlssonBrattås CK

H16 Kort

4 020 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
16K 2Gustav BohmanOK Orinto
16K 1Kalle LundgrenGöteborg-Majorna OK

D14

3 960 m, 54 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
301Nike PruthIK Hakarpspojkarna
303Thea FagerströmIFK Göteborg
304Thilda SeldénIF Rigor
306Pippa CarcasScottish Junior Squad
309Julia LindbladSävedalens AIK
310Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FK
311Hanna GabrielssonKungälvs OK
312Elsa KarlssonOK Landehof
313Linn RistoOK Linné
314Karolina RönnbäckOK Eken
315Thea BökmanHelsingborgs SOK
316Nora HolmgårdKils OK
317Frida JohanssonOK Skärmen
318Clara SamuelssonOK Vivill
319Emma IvarssonOK Kullingshof
321Moa SkoogIF Hagen
322Elsa SjööOK Landehof
323Annielle AntonssonFjärås AIK
324Emma EliassonFK Friskus-Varberg
325Rachel BrownScottish Junior Squad
326Eleonora AlinderSjövalla FK
327Sofia ElverlindOK Tranan
329Linnea WilliamssonTolered-Utby Ol-klubb
331Tova JanssonVänersborgs SK
332Matilda ÅkessonOK Landehof
333Ebba LindOK Skärmen
334Tilda HenningssonIK Trenne Ullared
335Alice WilsonScottish Junior Squad
336Linn AldénOK Roxen
339Erica BogrenIF Hagen
340Julia ArvidssonIF Rigor
341Emely WeihartHestra IF
342Cecilia UhlemannKolding OK
343Eva Örnhagen JørgensenOK Snab
344Matilda HolmOK Djerf
345Clara JohanssonOK Skärmen
346Maja BergqvistKorsnäs IF OK
348Alvina AxelssonOK Nackhe
349Unni GranforsIF Rigor
350Klara PerssonHalmstad OK
352Megan KeithScottish Junior Squad
353Olivia AspIFK Göteborg
355Malin KindbomIF Hagen
356Tove KarlssonJärla Orientering
357Johanna SvenssonOK Löftan
14 4Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OK
14 7Emma ErikssonAnnebergs GIF
14 6Alma HjertbergHestra IF
14 2Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna
14 9Amanda KarmetunOK Njudung
14 1Emma LingIK Hakarpspojkarna
14 3Märta LjungbergSjövalla FK
14 8Sofia PalmFK Boken
14 5Lizzie StansfieldScottish Junior Squad

H14

4 020 m, 71 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
371Arthur BrunborgNittedal OL
372Victor ModigOK Pan-Kristianstad
375Anton LundOK Skogshjortarna
376Malte KristianssonHalmstad OK
377Elias ThörnbladOK Flundrehof
378Ellis HunterScottish Junior Squad
379Eric HallnerOckelbo OK
380Lukas GustafssonIK Ymer
381Johan EkbergSkattkärrs SOK
382Alfred ErdeliusIF Rigor
383Casper SkeppSävedalens AIK
384Klas LjungqvistLunds OK
385Aron ÖstangårdGamleby OK
386David JohanssonFK Friskus-Varberg
388Arvid AronssonOK Kroppefjäll
390Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK
392Fabian OdénFjärås AIK
394Axel BechtelFK Friskus-Varberg
395Jens DalgaardKolding OK
397Daniel CampbellScottish Junior Squad
398Edvin HenryssonTibro OK
399Jacob GrahnIK Uven
400Arvid LundqvistHalmstad OK
401Melker AnderssonOK Pan-Kristianstad
402Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna
403Adam SkoglundUlricehamns OK
404Erik LingIK Hakarpspojkarna
405Amadeus AhlstrandFK Friskus-Varberg
406Isak OlssonStigsökarna
407Gustav Vinther Østermark JensenKolding OK
408Emil JägstedtHalmstad OK
409Elias PerssonFjärås AIK
410Gustav HarryssonOK Skogshjortarna
411Loris KüngBjörnbär OK
412Peter MolloyScottish Junior Squad
413Nils GrimbeckSävedalens AIK
414Erik IngemarssonHestra IF
415Felix DrejmoOK Landehof
416Anton CarlssonIF Hagen
417Grunde IsaksætreGrue IL
420Olle ElfströmOK Orinto
422Emil RavakkoSävedalens AIK
423Oscar HultgrenOK Njudung
424Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK
425David AlménTrollhättans SOK
427Jonas GabsOK Melfar
428Gabriel SteffertOK Tyringe
429Valter PetterssonOK Tisaren
430Louis MacMillanScottish Junior Squad
431Anton BlomqvistMarkbygdens OK
432Alex JohanssonFK Friskus-Varberg
433Jakob MobergOK Löftan
434Theis MunktvedCopenhagenO
435Tobias SjöstedtOK Måsen
437Albin PerssonHalmstad OK
438Simon VeltmanOK Skogshjortarna
439Måns HenningssonIK Trenne Ullared
441Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK
443Willy FjällborgStenungsunds OK
444Linus BoströmOK Alehof
445Filip BäckArboga OK
446Oscar OlinIK Hakarpspojkarna
14 3Noel BraunVäxjö OK
14 2Axel ElmbladBredaryds SOK
14 8Hugo EricssonVäxjö OK
14 4Matthew GoochScottish Junior Squad
14 7Jakob GunnarssonLerums SOK
14 9Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna
14 1Jesper JohanssonOK Löftan
14 5Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK
14 6Karl PetersénOK Njudung

D14 Kort

2 800 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
14K 7Kristina BohmanOK Orinto
14K 1Emma EngehultNotodden OL
14K 6Louise LindellGustavsbergs OK
14K 5Matilda NilssonHalmstad OK
14K 2Ida Kristine  NordvikAsker SK
14K 8Alice SickeldalIF Rigor
14K 4Moa SteneborgOK Orinto
14K 3Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss

H14 Kort

2 750 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
14K 5Gustav CarlssonKvillebyns SK
14K 4Anton EliassonGöteborg-Majorna OK
14K 3Lukas MagnerfeltFalköpings AIK OK
14K 1Edvin SahlinOK Löftan
14K 6Lukas ÖstmanSkarpnäcks OL

D12

2 800 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
451Agnes IvarssonOK Skogshjortarna
452Emma ZettervallKarlskrona SOK
453Emilie Bæk ChristiansenSøllerød OK
454Engla PruthIK Hakarpspojkarna
455Filippa FagerströmIFK Göteborg
456Emmy PalmFK Boken
457Matilda AspIFK Göteborg
458Maja KarmstigFK Friskus-Varberg
459Sandra WiduchKarlskrona SOK
460Maja NordinUlricehamns OK
462Melissa Jolly-janssonGuyancourt Orientation 78
463Lisa ÖstenssonOK Tranan
464Julia ÅttingLinköpings OK
467Anna VerhagenOK Orinto
470Lovisa DavidsonGöteborg-Majorna OK
471Tuva ÖstangårdGamleby OK
472Emia HjortFalköpings AIK OK
475Lisa BjörssonOK Kullingshof
476Maja GraadIF Rigor
477Ida AnderssonOK Löftan
478Amalie ErtmannCopenhagenO
479Ester EricssonFK Friskus-Varberg
481Lilly JohnssonOK Gynge
482Ebba KolmodinTumba-Mälarhöjden OK
483Emma KarlssonOK Landehof
484Felicia AhlstrandFK Friskus-Varberg
485Elsa SödervallIK Gandvik
486Ellen TollOK Njudung
487Vera ElfströmOK Orinto
488Emilia SandinOK Skärmen
489Ella PetterssonSävedalens AIK
490Anna SvenssonIF Rigor
491Ida BruhnIF Rigor
492Felicia SandinOK Skärmen
493Hanna ÖstbergStora Tuna OK
495Olivia EngelOK Ravinen
497Annie ErikssonOK Löftan
498Fadrina KüngBjörnbär OK
499Lisa SwartzOK Orion
500Marta TörnströmFK Friskus-Varberg
501Emelie ForslundKristinehamns OK
12 4Moa BergqvistKorsnäs IF OK
12 7Lovis BergstrandBrattås CK
12 5Moa BirkebækStora Tuna OK
12 3Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna
12 9Molly GranängKungälvs OK
12 6Sandra LingIK Hakarpspojkarna
12 2Sigrid LjunggrenLinköpings OK
12 1Tuva NylundBredaryds SOK
12 8Emma OlinIK Hakarpspojkarna

H12

2 750 m, 73 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
511Hannes EssungerSjövalla FK
512Alexander PerssonHalmstad OK
513Martin ErikssonVäsby OK
514Gottfrid AlexanderssonIF Rigor
515Casper GunnarssonOK Lindéna
516Albin PaulssonOK Löftan
517Isak HolmgårdKils OK
518Albin TagessonFK Finn
519Erik OlssonFrosta OK
520Love GaudenzHalmstad OK
521Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK
522Erik LundquistOK Ravinen
523Isak SkoglundUlricehamns OK
524Nils SwartzOK Orion
525Filip IngemarssonHestra IF
527Arvid PeterssonTolered-Utby Ol-klubb
528Emil LindbladSävedalens AIK
529Emil AnderssonOK Virdarna
531Jonathan Birk NielsenAalborg OK
532Andreas HandinOK Löftan
533Albin JägstedtHalmstad OK
534Victor EricssonHelsingborgs SOK
536Eric BäckArboga OK
537Albin SamuelssonOK Vivill
539Oskar BjörssonOK Kullingshof
540Isak ThörnbladOK Flundrehof
541Linus AlinderSjövalla FK
542Hugo NobornIFK Göteborg
543Axel GrimbeckSävedalens AIK
544Simon CorneliussonOK Löftan
545Simon LundellOK Österåker
546Alfred KjellénHelsingborgs SOK
547Tom WeihartHestra IF
548Carl LjungbergDegerfors OK
550Vilhelm FrankOK Löftan
551Liam JohanssonIF Hagen
552Gustav AnderssonOK Pan-Kristianstad
553Melker ÅkessonOK Landehof
554Olle PetersénOK Njudung
555Karl GranforsOK Landehof
556Fabian AlinderSjövalla FK
557William SteffertOK Tyringe
558Oscar EkenborgNyköpings OK
559Hugo ÅkerbergOK Löftan
560Ludvig KarlqvistTjällmo-Godegårds OK
561Martin ErikssonAnnebergs GIF
564Alexander GustavssonOK Njudung
565Aron RudbergOK Bävern
566Jonathan RundqvistOK Nackhe
567Melwin ArvidssonIF Rigor
568Gustav AnderssonOK Löftan
569Albert BrohedeOK Tyr
570Noel BengtssonOK Skogshjortarna
571Emil SeldénIF Rigor
573Malcolm SvenssonAnderstorps OK
575Linus ZederinOK Nackhe
576Anton KnollBielefelder TG
577Filip CarlqvistFK Friskus-Varberg
579Gustav LundqvistHalmstad OK
580Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb
581Adam SjööarvOK Nackhe
582Oskar BlomOK Löftan
583Erik WettergrenIK Uven
584Elving LomanderMarkbygdens OK
12 7Isak BengtssonOK Lindéna
12 2Alfred BjørnerødOK Moss
12 5Niels DalgaardKolding OK
12 4Victor HanssonOK Löftan
12 6Tobias JohanssonOK Löftan
12 3Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna
12 8Emil LarssonOK Tisaren
12 9Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna
12 1Arvid SkeppSävedalens AIK

D12 Kort

2 400 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
12K 1Tilde BlomOK Nackhe
12K 4Julia BogeOK Alehof
12K 3Amanda EckerlidSävedalens AIK
12K 2Linnéa TöppnerOK Landehof

H12 Kort

2 400 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
12K 2Adam BromsFK Friskus-Varberg
12K 3Valter DrejmoOK Landehof
12K 1Martin G. DybvikStokke IL
12K 4Axel EkbergSkattkärrs SOK

D10

2 370 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin AnderssonOK Löftan
Moa BengtssonOK Skogshjortarna
Molly BergstrandBrattås CK
Linnéa BjärbyFrosta OK
Alice BrandtOK Löftan
Filippa BraunVäxjö OK
Amanda BäckArboga OK
Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb
Kajsa ElfströmOK Orinto
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg
Emilia ElverlindOK Tranan
Rebecca ErikssonOK Skärmen
Felicia GustafssonOK Njudung
Sofia GustafssonGöteborg-Majorna OK
Isabella HolmOK Djerf
Agnes JohanssonIF Hagen
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg
Signe JohanssonFK Friskus-Varberg
Emma Jolly JanssonGuyancourt Orientation 78
Sonia Jolly JanssonGuyancourt Orientation 78
Annkathrin KnollBielefelder TG
Hannah LandergrenHestra IF
Sofie LindellGustavsbergs OK
Emma LindénVäxjö OK
Frida LindénVäxjö OK
Sara LjungqvistLunds OK
Julia LönnHalmstad OK
Elin NobornIFK Göteborg
Frida OdénFjärås AIK
Emma PerssonHalmstad OK
Klara PetterssonÅmåls OK
Vilma RingHalmstad OK
Tove RosbergVäxjö OK
Alva SahlinOK Löftan
Hanna SchälinOK Alehof
Nanna TorénHestra IF
Edit TreptowAnderstorps OK
Johanna TöppnerOK Landehof
Lisa WallanderBrattås CK

H10

2 370 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK
Zebastian ArdforsOK Löftan
Alexander BjärbyFrosta OK
Oscar Bæk ChristiansenSøllerød OK
Samuel DahlbergIK Trenne Ullared
Axel EckerlidSävedalens AIK
Simon GrahnIK Uven
Andy GranforsIF Rigor
Rasmus GranängKungälvs OK
Filip HanssonOK Löftan
Oskar HjertbergHestra IF
Arvid JosefssonOK Vivill
Elliot JägstedtHalmstad OK
Oskar KarlqvistTjällmo-Godegårds OK
Wilhelm KarmetunOK Njudung
Noah KorallMotala AIF OL
Isak LarssonOK Tisaren
Valle LarssonIF Thor
Ola LeireGöteborg-Majorna OK
Felix LindOK Älgen
Emil LingIK Hakarpspojkarna
Gustav LjungbergDegerfors OK
Melvin LundOK Skogshjortarna
Oscar LundquistOK Ravinen
Mads Christian MaarupCopenhagenO
Danilo MobergOK Tyr
Matteo MobergOK Tyr
Oskar MobergOK Löftan
Isak NilssonOK Landehof
Olle NordinUlricehamns OK
Alfred OlssonLunds OK
Erik PeterssonTolered-Utby Ol-klubb
Elliott RehnGränna-Bygdens OK
Theo RistoOK Linné
Elias SamuelssonOK Vivill
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK
Axel SjööOK Landehof
Simon ThörnbladOK Flundrehof
Max TörnqvistFjärås AIK
Isak TörnströmFK Friskus-Varberg
Christian UhlemannKolding OK
Erik VerhagenOK Orinto
Olle VidmanLesjöfors SK
Alvin WigrenLunds OK
Erik WilliamssonTolered-Utby Ol-klubb
Calle WärnOK Skogshjortarna
Edvin ÅttingLinköpings OK
Axel Örnhagen JørgensenOK Snab

D21M

4 020 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Susanne GranängKungälvs OK
Sara JägstedtHalmstad OK
Johanna KarlssonUlricehamns OK
Lisa KjellénHelsingborgs SOK

H21M

6 520 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Andreas LeijgårdGudhems IF
Jonas NorénHelsingborgs SOK
Joel SjöholmOK Pan-Kristianstad

D35

6 020 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eva-Lotta BengtslinLunds OK
35 8Jennifer BoeykensOMEGA
35 5Kristin FranssonFK Friskus-Varberg
35 3Jenny GreenOK Vivill
35 2Sofia HolmgårdKils OK
35 7Maureen Olsson LoLunds OK
35 9Maria PeterssonTolered-Utby Ol-klubb
35 1Lina SamorLerums SOK
35 6Anatina SchoopBjörnbär OK
35 4Annika WigrenLunds OK

H35

8 400 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin AnderssonSjövalla FK
David AndréGöteborg-Majorna OK
35 2Henrik BengtssonFalkenbergs OK
35 8Jorrit BoekelCentrum OK
35 7Anders FogelbergVästvärmlands OK
Michael ForslundKristinehamns OK
35 5Rasmus GrönlundLunds OK
David HellerströmFK Friskus-Varberg
Lasse JanssonEksjö SOK
Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK
35 4Patrik LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering
35 1Rune Nygaard MonradFIF Hillerød
35 9Martin RosénOK Stigen
Peter RosénIK Ymer
35 3Håkan SamorTjällmo-Godegårds OK
Håkan B SamorLerums SOK
Anders SjööarvOK Nackhe
35 6Daniel SvenssonFK Friskus-Varberg

D40

5 350 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
40 1Susanne AldénOK Roxen
Karin AlthoffKungälvs OK
Ingela AlvmyrenHalmstad OK
Maria AspIFK Göteborg
Annika BechtelFK Friskus-Varberg
Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering
Annica BerglundUlricehamns OK
Pia BirkebækStora Tuna OK
40 8Maria BraunVäxjö OK
Malin BrorsonOK Nackhe
40 5Linnéa BäckströmHestra IF
40 6Annica CrispinOK Denseln
Anneli GabrielssonKungälvs OK
Katarina GalleOK Enen
40 2Louise GötforsGöteborg-Majorna OK
Catarina HardenFK Boken
Maria IngemarssonHestra IF
Jenny JohanssonIK Ymer
Cecilia KarmetunOK Njudung
Caroline KnollBielefelder TG
40 7Anna KorallMotala AIF OL
Michaela LundellOK Österåker
Sabina MårtenssonIK Trenne Ullared
40 3Karin NobornIFK Göteborg
40 9Anna OlinIK Hakarpspojkarna
40 4Frida PalmFK Boken
Camilla SjöstrandFK Snapphanarna
Katrin SkeppSävedalens AIK
Anna-Carin SteindahlStenungsunds OK
Jenny VinbladLunds OK
Sofia ÖstenssonOK Tranan
Marie ÖstmanSkarpnäcks OL

H40

7 780 m, 56 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik AderstedtKungälvs OK
Johan AlfredssonStora Tuna OK
Fredrik BartholdssonMölndal Outdoor IF
Peter BengtslinLunds OK
Sven-Åke BengtssonFalkenbergs OK
Magnus BertilssonOK Skogshjortarna
40 4Daniel BrohedeOK Tyr
Anders DalgaardKolding OK
Fredrik EkenborgNyköpings OK
Martin EkströmOK Gläntan
40 6Jonas FogelbergVästvärmlands OK
Kyrre GranFet OL
40 7Sven GranforsOK Landehof
Martin GummessonFK Finn
Magnus HedmanKungälvs OK
Henrik HellborgCentrum OK
Jan HjortFalköpings AIK OK
40 3Johan IngemarssonHestra IF
Martin IvarssonOK Skogshjortarna
Martin JohanssonHalmstad OK
Martin JohanssonFalkenbergs OK
Mattias JägstedtHalmstad OK
Preben JörgensenTisvilde Hegn OK
Andreas KarlqvistTjällmo-Godegårds OK
40 2Mattias KarlssonIK Trenne Ullared
Joakim KarmetunOK Njudung
Thies KnollBielefelder TG
40 5Dan LarssonOK Tisaren
Anders LeireGöteborg-Majorna OK
Anders LindkvistAlmby IK
Martin LjungbergOK Tyr
Urban LjungbergDegerfors OK
Björn LundquistOK Ravinen
40 8Mikael LundqvistHalmstad OK
Ulf LunnhedOK Reftele
Henrik ModigOK Pan-Kristianstad
Bo Birk NielsenAalborg OK
Kristian NylanderMotala AIF OL
Markus OlinIK Hakarpspojkarna
40 9Jonas OlssonStora Tuna OK
Fredrik PerssonHalmstad OK
Roland PeterssonTolered-Utby Ol-klubb
Henrik PetterssonGöteborg-Majorna OK
Mattias RehnGränna-Bygdens OK
William RexOK Landehof
Daniel RosénHalmstad OK
Erik RosenvoldØstmarka OK
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb
Claes SetthagenOK Tranan
40 1Ola SkeppSävedalens AIK
Sigleif SteinsvaagHaugesund IL Orientering
Henrik UhlemannKolding OK
Magnus WallinIK Trenne Ullared
Roel Van de MoortelOMEGA
Alexander WickmanTibro OK
Fredrik ÖstbergStora Tuna OK

D40M

3 630 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Helen AhlstrandOK Vivill
Anne-Li AugustssonOK Tyringe
Lena Carlsson TellIF Hagen
Elisabet DahlbergIK Trenne Ullared
Camilla DalgaardKolding OK
Anikken G. DybvikStokke IL
Jessica ElmerssonOK Bävern
Marika ElverlindOK Tranan
Lotta EnbergHalmstad OK
Therese GustafssonOK Virdarna
Pernilla KarlssonOK Landehof
Helen LindkvistAlmby IK
Anna LindqvistOK Stigen
Annika LjungbergDegerfors OK
Christine LundOK Skogshjortarna
Majken MaarupCopenhagenO
Eva NilssonKungälvs OK
Maria PetterssonHalmstad OK
Renita PåsseIF Hagen
Karin RundqvistOK Nackhe
Karin ThörnbladOK Flundrehof
Helena ÅhlinHelsingborgs SOK

H40M

5 640 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Daniel AxelssonMålilla OK
Kenneth DybvikStokke IL
Lars EdbergOK Nackhe
Magnus ElverlindOK Tranan
Fredrik EnbergHalmstad OK
Peter GrimbeckSävedalens AIK
Peter HeldFK Åsen
Kjetil JacobsenHamar OK
Kent Østermark JensenKolding OK
Kjell JohanssonOK Kullingshof
Mathias JonssonUpsala IF
Anders LundOK Skogshjortarna
Bjorn NordvikKolbotn & Skimt OL
Niklas PerssonHalmstad OK
Håkan RundqvistOK Nackhe
Gabriel ThörnbladOK Flundrehof
Jonas ÅhlinHelsingborgs SOK

D45

4 560 m, 55 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Helena AnderssonSOK Aneby
Berit BengtssonOK Lindéna
Catarina BengtssonOK Nackhe
Lykke BergHerlufsholm OK
Astrid BjørnerødOK Moss
Maria BogrenIF Hagen
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK
Birgit BørstingHerlufsholm OK
Gunilla CarlssonIK Trenne Ullared
Åsa DetterfeltLinköpings OK
Ylva EkbergSkattkärrs SOK
Yvonne EklundAvesta OK
Ann-Louise EliassonGöteborg-Majorna OK
Camilla EngelOK Ravinen
Eva EngmanOK Denseln
Anna EricsonAvesta OK
Annika EricssonVäxjö OK
45 4Charlotte FlansbjerOK Djerf
Åse FuxborgSjövalla FK
Anna GrahnIK Uven
45 2Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna
45 9Helena GunnarssonIK Hakarpspojkarna
Helle HansenHerlufsholm OK
Jeanette JanssonGuyancourt Orientation 78
Åsa JellvertGöteborg-Majorna OK
Annelie JohanssonOK Skärmen
Marina JohanssonOK Njudung
45 6Pia JohanssonOK Landehof
Christina JohnssonOK Gynge
Åsa JosarpFK Friskus-Varberg
Annika KuhlinGöteborg-Majorna OK
Jeanette LarssonFK Friskus-Varberg
Caroline LiljebjörnNybro OK
Gisela LindFK Herkules
45 7Kristina LjunggrenLinköpings OK
Anna LjungqvistLunds OK
Sara LorénOK Landehof
Anna-Karin LövgrenAvesta OK
Rona MolloyScottish Junior Squad
Dorthe MunktvedCopenhagenO
Kajsa NordinUlricehamns OK
Jytte Olander RasmussenCopenhagenO
Ylva OlmKils OK
Marie OlssonÖrkelljunga FK
Katarina RingHalmstad OK
Mona RosbergVäxjö OK
Liselott RothLinköpings OK
Ulrica RudbergOK Bävern
45 1Carina SvenssonBredaryds SOK
Gith TellsénOK Roxen
Carina ThynellHärlövs IF
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK
Camilla WeihartOK Orinto
45 8Weronica ZederinOK Nackhe
45 3Ulrika Örnhagen JørgensenOK Snab

H45

6 600 m, 73 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin AhlqvistFrölunda OL
Anders ArfwedsonFrölunda OL
Peter AspIFK Göteborg
Svante BerglundUlricehamns OK
45 9Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering
Daniel BjärsvikIK Hakarpspojkarna
Jesper BoerstingHerlufsholm OK
Ronnie BohmanOK Orinto
Mattias BomanTumba-Mälarhöjden OK
Peter BraunVäxjö OK
Fredrik BrorsonOK Nackhe
Johan BökmanHelsingborgs SOK
Per CarlssonIF Hagen
Philip Bæk ChristiansenSøllerød OK
Rune EngehultNotodden OL
45 8Fredrik EngmanOK Denseln
Magnus EricssonVäxjö OK
Christian ErikssonLinköpings OK
Michael ErtmannCopenhagenO
Henrik EssungerSjövalla FK
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg
Thomas GustafssonGöteborg-Majorna OK
Peter HansenHerlufsholm OK
45 1Pär HanssonIFK Göteborg
Magnus HomannOK Orinto
Jörgen JindöIK Uven
Kjell JohanssonIF Hagen
Martin JohanssonOK Orinto
Stefan L JohanssonKungälvs OK
Antoine JollyGuyancourt Orientation 78
Thomas JosarpFK Friskus-Varberg
45 6Flemming JørgensenOK Snab
Klas KarlssonIK Hakarpspojkarna
Thomas KarlssonOK Landehof
Anders KindbomIF Hagen
Anders KnudsenHerlufsholm OK
Arne KristensenHerlufsholm OK
Per KristianssonOK Kontinent
Magnus LarsenFK Boken
Ulf LiljebjörnNybro OK
Björn LindbladSävedalens AIK
Johan LindeblomIK Omega
Jonatan LindellGustavsbergs OK
Anders LingIK Hakarpspojkarna
Åke LjunggrenLinköpings OK
Fabian LjungqvistLunds OK
45 7Jens Knud MaarupCopenhagenO
Henrik MathiesenHerlufsholm OK
Andreas MobergOK Tyr
Lars MunktvedCopenhagenO
Morten NissenSøllerød OK
Stefan NordinUlricehamns OK
Jan OlaussonMarkbygdens OK
45 5Yuri OmelchenkoOK Orion
Håkan PalmFK Boken
Jonas PerssonTorsås OK
Jonas PetterssonOK Tisaren
Peter PetterssonÅmåls OK
Tomas PetterssonOK Reftele
Bo RasmussenSøllerød OK
Anders RybergMölndal Outdoor IF
Jörgen StegardSkarpnäcks OL
Johan SällforsIFK Lidingö SOK
45 3Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna
Mikael SöderströmOK Stigen
Magnus SödervallIK Gandvik
Urban SörqvistMarkbygdens OK
Dennis TollOK Njudung
John-Patrik TreptowAnderstorps OK
45 4Odd WallumSävedalens AIK
Harri ViinamäkiIF Hagen
Gert WildheimFK Friskus-Varberg
45 2Ingvar ÅkessonIK Hakarpspojkarna

D50

4 300 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Katarina AlmehedFrölunda OL
50 6Carina AnderssonFK Friskus-Varberg
Heidi BørstadSarpsborg OL
Nina DjerfLerums SOK
Barbara DreselSC Klecken
Annie EdvardsenGöteborg-Majorna OK
Annika EngelHässleholms OK
50 5Agneta ErikssonUddevalla OK
Karin FreylandSOK Aneby
Karin GreilertHaninge SOK
Claudia GreinerOC Annclama
Gunilla GustafssonOK Orion
Mia GustafssonOK Kåre
50 3Sofia GustafssonOK Roxen
Agneta Hallberg HanssonJönköpings OK
50 1Christina HalvarssonOK Kroppefjäll
Ewa HolmbergIF Hagen
Jenny HomannOK Orinto
50 2Ingrid JohanssonLaholms IF OK
50 8Annika JosefssonKarlskrona SOK
Karin JägrydSkåneslättens OL
Lone JörgensenHerlufsholm OK
Karin LaurellOK Flundrehof
Wenche LindløvSarpsborg OL
Pia LundbergOK Bävern
Tine Meyhoff PetersenHerlufsholm OK
Leni MøllsøeCopenhagenO
Anne-Grethe NajbjergOK Gorm
50 4Marianne NjåsteinIL Tyrving
Anne Kristine NorderudIL Tyrving
Lena PeterssonOK Alehof
Bente RingiveOK Gorm
Carina Rosén ErikssonAnnebergs GIF
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK
Christina SternerOK Njudung
50 9Lena SwartzOK Orion
Sofia SvedevallOK Roxen
Lena ThuressonRydboholms SK
50 7Åsa Wadensjö LeoBredaryds SOK

H50

6 130 m, 69 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulf AlmehedFrölunda OL
Matz AnderssonLesjöfors SK
Per-Olof AnderssonOK Tyringe
Ole BinderOK Gorm
50 2Tore BjørnerødOK Moss
Carl BjörssonOK Kullingshof
Christer BorgGöteborg-Majorna OK
Sören BremerBoxholm-Mjölby OL
Jan BörjessonFK Friskus-Varberg
Pär ClaessonSävedalens AIK
Mats DahlrotIK Uven
Jonas DetterfeltLinköpings OK
Patrick DjerfLerums SOK
Ola EnvallTullinge SK
Pär EricssonHelsingborgs SOK
Karl ErikssonUddevalla OK
Peter Føns KnudsenOK Gorm
Per GerdleHalmstad OK
Søren GermannOK Gorm
Torbjörn GrahnIK Uven
50 3Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna
Martin GreinerOC Annclama
Stig GustafssonIK Ymer
50 5Johan HanssonJönköpings OK
Mikael HanssonBredaryds SOK
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK
50 8Lars HolmgårdKils OK
Kennet HorvathHalmstad OK
Ingvar IvarssonOK Kullingshof
Øistein JensenSarpsborg OL
50 6Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg
Jonas JohanssonOK Nackhe
Mikael JohanssonOK Skärmen
Per JohanssonOK Reftele
Mikael JungbjerGöteborgs SK
Anders JägrydSkåneslättens OL
50 7Magnus KarlssonOK Landehof
Graham KempGöteborg-Majorna OK
50 9Kent KlassonHestra IF
Anders Laage KraghCopenhagenO
Per KällvikÅmåls OK
Peter LindebringOK Denseln
Lars LjungbergSjövalla FK
Clas LöfqvistOK Njudung
Leif MarkfjärdAvesta OK
Claus MikkelsenHerlufsholm OK
Phil MullinsSjövalla FK
Hans NilssonKungälvs OK
Tomas NilssonHässleholms OK
Mats NylundBredaryds SOK
50 1Ulrik OlssonBrattås CK
Alf PedersenOK Gorm
Leif PedersenFSK Orientering
Magnus PorleVäxjö OK
Peter RavnellGudhems IF
Martin RingiveOK Gorm
Kjell RistoOK Linné
50 4Niklas RönnbäckOK Eken
Anders SjöbergOK Reftele
Johan SjödinIK Hakarpspojkarna
Göran StuhlhoferOK Landehof
Bo SvedevallOK Roxen
Stefan ThellsénOK Roxen
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL
Hans WedbergSjövalla FK
Johan WettergrenIK Uven
Magnus WideFrölunda OL
Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK
Johan ÅttingLinköpings OK

D50M

2 910 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maria AnderssonKvillebyns SK
Åsa GrenaboHjobygdens OK
Ingela HåkanssonIK Uven
Cecilia JanzonOK Måsen
Anna KallinSOK Aneby
Kristina KarlssonBredaryds SOK
Kristina LindOK Skärmen
Christina LinderJärla Orientering
Elisabet LundgrenTolered-Utby Ol-klubb
Ann-Kristin NyqvistIFK Göteborg
Anna Ekbom OlsonIK Uven
Sofia PorleVäxjö OK
Kristina TellqvistIK Dran
Ulla Von SchedvinMarkbygdens OK

H50M

4 020 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christer AnderssonSOK Aneby
Tomas AnderssonTrollhättans SOK
Leif BergmanSödertälje-Nykvarn OF
Bjarne B JensenHSOK.dk
Are NjåsteinIL Tyrving
Peter ÖstenssonOK Tranan

D55

4 100 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anette AnderssonOK Nolaskogsarna
Gunilla AxelssonSävedalens AIK
Nina BejbomUddevalla OK
Lisbeth BergagårdTolered-Utby Ol-klubb
55 1Annika BrodinLindebygdens OK
Eva CarlssonJönköpings OK
Gunilla CarlssonGöteborg-Majorna OK
Marie ClaessonRydboholms SK
55 4Heidrun FinkeOLV Uslar
Elisabeth FredrikssonGudhems IF
Märit GustafssonEds SK
Monica HenrikssonEksjö SOK
Ann-Sofie HultsvedOK Tyr
Barbro KarlssonKatrineholms OK
Ingrid KensbyOK Tyr
Marianne KlassonUlricehamns OK
55 9Monica KnutssonSävedalens AIK
Jette KreibergOK Roskilde
Birte LangkildeBallerup OK
55 7Annette Falck LarssonVänersborgs SK
Lisa LarssonSjövalla FK
Leila LjunggrenMarkbygdens OK
Margareta LundhSödertälje-Nykvarn OF
Birgitta LööfGöteborg-Majorna OK
55 3Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK
Margareta NetzTrollhättans SOK
55 6Ann NilssonMarkaryds FK
Monika NilssonOK Alehof
Christina OlssonSkåneslättens OL
Mona OlssonBrattås CK
Karin ProforsKöping-Kolsva OK
Lena RunessonOK Vivill
Anne-Marie RöllikeOK Lindéna
55 2Britta SahlinVänersborgs SK
55 8Elisabeth StrandhagenGöteborg-Majorna OK
55 5Christina SöderblomÄtrans IF
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared

H55

5 410 m, 60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars AnderssonOK Tyr
Michael AnderssonGöteborg-Majorna OK
Sören AnderssonFK Boken
Torbjörn AronssonGöteborg-Majorna OK
55 7Kjell-Ove ArvidssonFalkenbergs OK
Anders AxelssonTrollhättans SOK
Christer BergagårdTolered-Utby Ol-klubb
Mats BrorssonTockarps IK
Sven BörjesonGöteborg-Majorna OK
55 9Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb
Sven-Erik DahlbergIK Trenne Ullared
Uwe DreselSC Klecken
Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OK
Tore EklundSödertälje-Nykvarn OF
Lennart ErforsOK Torfinn
55 5Sten GustafssonEds SK
55 6Lars HolmbergIF Hagen
Gunnar HåkanssonIK Uven
Jan-Åke IsraelssonOK Milan
Jörgen IvarssonHestra IF
Magnus JoelssonSOK 68
Evert JohanssonOK Bävern
Roy JohanssonOK Skogsvargarna
Tommy JohnssonOK Nackhe
Bo JosefssonRydboholms SK
55 4Lennart JosefssonRydboholms SK
55 2Magnus JosefssonSävedalens AIK
Jari JurvakainenSuunta Jyväskylä
Jan KarlssonVäxjö OK
Jonas KarlssonOK Tylöskog
Rolf KarlssonJärla Orientering
Mats KensbyOK Tyr
Bengt KlassonUlricehamns OK
Torben KristensenHerlufsholm OK
Markus KüngBjörnbär OK
Andrew LagoGöteborg-Majorna OK
55 1Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL
Mats LarssonIFK Enskede
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK
Sören MaarupKolding OK
Klavs MadsenGöteborg-Majorna OK
Torbjörn MovertOK Kompassen
Ingemar MånssonRonneby OK
55 8Jerker NetzTrollhättans SOK
Kenneth PetterssonJärfälla OK
Per RasmussenAmager OK
Frede ScheyeHerlufsholm OK
Terje SchjølbergRøros IL
Stephan SchliebenerOLV Uslar
Bengt SchwartzOK Kolmården
Anders SpånérGöteborg-Majorna OK
Lennart StenssonHelsingborgs SOK
Bruno StubPI-København
Ulf SundinGöteborg-Majorna OK
Håkan SvedhemUlricehamns OK
55 3Jan-Olof SvenssonHalmstad OK
Arne SääfGudhems IF
Ulf WallinGöteborg-Majorna OK
Erik ÖhlenschlägerÖrkelljunga FK
Reino ÖrnMarkaryds FK

D60

3 610 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Britt-Marie AnderssonOK Amne
60 1Kerstin AnderssonRyda SK
Susanne BerglundSävedalens AIK
Anneli Brander NilssonStenungsunds OK
60 6Kerstin BurmanKvillebyns SK
Anita EklöfIK Ymer
60 9Ann-Britt GöranssonAlmby IK
Lene HansenHerlufsholm OK
60 5Solveig HedenblomSjövalla FK
Berit IvarssonOK Skogshjortarna
Birgit H. JensenFIF Hillerød
Inger JensenOK Gorm
Ingrid JessenFrämmestads IK
60 8Margareta JohanssonHalmstad OK
Eva KarlssonUddevalla OK
60 7Bente KällVäxjö OK
Siv LarssonVäxjö AIS
Barbro LiljequistOK Älme
Erén Lång AlbinssonBredaryds SOK
Gertie OdelbergIK Ymer
60 3Karin RabeUlriksbergs IK
Liselott SigbyIK Vista
60 2Ing-Marie Brander StrandGöteborg-Majorna OK
Marie SvernestamLinköpings OK
Yvonne TovenStora Tuna OK
60 4Inger WesterbergIF Hagen
Marite ÅkerströmSOK Träff

H60

5 290 m, 55 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders AlamaaIK Vikings OK
Thomas AlbinssonBredaryds SOK
Arne AlfredssonUddevalla OK
Ingmar AnderssonOK Nolaskogsarna
Ingvar AnderssonOK Amne
Magnus AnderssonUlricehamns OK
Per ArnellMarkbygdens OK
Gunnar BejbomUddevalla OK
Kent BergendahlNyköpings OK
60 6Johan BerglundSävedalens AIK
Arne BogrenOK Vivill
Christer Brander NilssonStenungsunds OK
Jan CarlssonIFK Göteborg
60 7Jan-Olov ErikssonAnnebergs GIF
Peter FoppenMinor
60 4Thomas GeorgssonOK Nackhe
Bernhard GrenaboHjobygdens OK
Kenneth GustavssonLaxå OK
Mats HastadFellingsbro GOIF
60 9Lennart HålsjöOK Skogshjortarna
Lennart JakobssonTibro OK
Bjarne Skram JensenFIF Hillerød
Robert JessenFrämmestads IK
Alf B JohanssonFK Friskus-Varberg
Bengt JohanssonOK Alehof
Bengt JonassonGöteborg-Majorna OK
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK
Björn KarlssonHalmstad OK
60 5Jörgen KarlssonAttunda OK
Pierre KarlssonOK Alehof
Henrik KleffelSøllerød OK
Søren LarsenFIF Hillerød
Göran LarssonVänersborgs SK
Uno MagnussonIF Hagen
Stellan MartinssonOK Tyringe
Björn NilssonOK Nackhe
Fredrik OdelbergIK Ymer
60 1Olof OlofssonHagaby GoIF Örebro
60 2Ulf PalmérUlricehamns OK
Clyde PerssonLjungskile FK
Björn PetterssonUlricehamns OK
Max PrangFredensborg OK
60 8Ken RagnarssonOK Kompassen
Tommy RoosFalköpings AIK OK
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK
Bengt StrindhagenKarlskrona SOK
Bengt SvedjebySkattkärrs SOK
Bengt SvenssonOK Gisle
Sven-Olof SvenssonBjörkfors GOIF
Ulf SvenssonOK Njudung
Lennart SvernestamLinköpings OK
Björn-Olof ValdemarssonOK Nackhe
60 3Kenneth WalterssonBredaryds SOK
Flemming VejenBallerup OK
Sune ÅkessonOckelbo OK

D60M

2 910 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lil AlfredssonUddevalla OK
Inger  EismarkOK Orinto
Marita JohanssonOK Stigen
Berit NilssonOK Älme
Görel NordinVänersborgs SK
Bodil NygårdOK Gorm
Christina SvenssonBjörkfors GOIF
Yvonne SvenssonOK Kullingshof
Birgitta ÅkessonOckelbo OK

H60M

3 630 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sven-Åke AndertoftMarkaryds FK
Göran EklöfIK Ymer
Olof FagrellOK Alehof
Håkan HåkanssonKungälvs OK
Erik JensenOK Gorm
Bo KarlssonKatrineholms OK
Tomas MårtenssonOK Vivill
Kjell RosénOK Vivill
Lennart SvenssonOK Kullingshof

D65

3 520 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gullan AnderssonSträngnäs-Malmby OL
Irene AnderssonÄtrans IF
Eva ArvidssonAlvesta SOK
65 5Karin AxelssonIK Uven
Jette BachhausenFIF Hillerød
Eva BlomströmIK Stern
65 8Eva FeilSkellefteå OK
Maritha HallbergIK Ymer
Birgit HausnerOK SG
Margareta HeldFK Åsen
Rosa JohanssonIK Uven
Inger JönssonIK Ymer
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK
65 9Lisa KumlinVäxjö OK
Kristin LindbergLunds OK
65 2Anne LundmarkJärfälla OK
65 3Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK
Marit NilssonKils OK
65 1Maria NordvallOK Kolmården
Miriam NorénIK Uven
65 7Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK
65 6Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK
Merete Ravnshøj AndersenHerlufsholm OK
Marianne RosénIK Ymer
Marianne SellgrenSigtuna OK
Åsa StåhlHjärnarps OL
65 4Kerstin SvenskOK Hällen
Kajsa TofténHjobygdens OK

H65

4 670 m, 56 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Flemming D. AndersenOK Gorm
65 2Carl-Henry AnderssonOK Orinto
Lars-Inge AnderssonOK Räven
65 3Hans AurellGävle OK
Sten BlomströmIK Stern
Nils-Erik BondessonFrosta OK
Åke BrodénHalmstad OK
65 8Janne BrunstedtOK Roskilde
Poul Erik BuchOK Gorm
Hans M CarlssonIFK Göteborg
Rune DavidssonOK Räven
Kjell DolvaSkien OK
Bengt EkHalmstad OK
Rune EliassonFalkenbergs OK
Tord FranssonMotala AIF OL
Jörgen HallbergIK Ymer
Tommy HeldFK Åsen
65 1Bo HerderssonMarkbygdens OK
Bo JernbergOK Roxen
Arne JohanssonOK Ravinen
Bo JohanssonOK Stigen
Stig JohanssonHelsingborgs SOK
65 6Björn JägerströmIK Uven
65 7Kent KardellLjungskile FK
Bo KarlssonLjungskile FK
Johnny KarlssonUddevalla OK
Roalh KlevelandKvillebyns SK
Anders KumlinIK Ymer
Per-Arne KällénUddevalla OK
Bo W LarssonVäxjö OK
Hans LarssonHässleholms OK
Jonas LarssonOK Kullingshof
Karl-Gustav LarssonOK P4
Sven-Olof LarssonVäxjö AIS
65 5Ola LindholmKöping-Kolsva OK
Stanley MattssonIK Uven
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb
Håkan NilssonMalmö OK
Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK
65 4Yngve NilssonOK Gipen
Tommy OlaussonSOK Aneby
Gert OlssonSkåneslättens OL
Willie OlssonRävetofta OK
Lars PerssonOK Kompassen
Kuno RasmussenCopenhagenO
Karsten RichardtKøge OK
Lennart SibeckFalköpings AIK OK
Hans Chr. StribOK Gorm
Bengt StåhlHjärnarps OL
Kenth SundgrenSkåneslättens OL
Karl Kristian TerkelsenOK Gorm
Ove ThorssonIK Trenne Ullared
Ove VesterbergLycksele IF
Torbjörn WikströmOK Orinto
Håkan WinnbergIK Trenne Ullared
65 9Jan VulcanTolered-Utby Ol-klubb

D70

2 820 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Barbro AnderssonOK Skogshjortarna
Helen AndertoftMarkaryds FK
Barbro BengtssonOskarströms OK
Margareta BengtssonOK Gläntan
Marianne BernhedTolered-Utby Ol-klubb
Ann-Britt BjörkmanKungälvs OK
Berit ByströmOK Virdarna
Barbro BörjessonOK Skogshjortarna
Kerstin ErnvidUlricehamns OK
70 5Ulla-Britt FlansbjerKinnaströms SK
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL
Gunilla GrönbladHärlövs IF
Solbritt GustafssonOK Virdarna
Inga GustavssonIK Uven
70 7Ingrid HermanssonIK Ymer
Eva IsakssonOK Skogshjortarna
70 1Inga JohanssonNyköpings OK
Inge JørgensenOK Roskilde
Harriet KarlssonTorsås OK
Lise KolteFSK Orientering
Gun LarssonOK Lindéna
70 8Margareta LarssonOK Njudung
Monica LarssonOK Tranan
70 4Ulla LindheIK Stern
Inger LindløvOK Moss
Birgitta NorlinRimbo SOK
Eva OlofssonOK Flundrehof
Gunnel PalgrimVänersborgs SK
70 9Ingrid Rex WallströmOK Landehof
Göta SeverinssonHylte OK
Gull SvenssonTockarps IK
70 2Gullevi SvenssonRonneby OK
70 6Gunnel SvenssonIK Ymer
70 3Asta TerkelsenOK Gorm
Lena WaernTrollhättans SOK

H70

4 300 m, 69 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Björn AhlnérGöteborg-Majorna OK
Lennart AlmströmIK Stern
Roland AlsénOK Roxen
Reidar AndersenBodø & Omegn IF Orientering
Ingemar AnderssonOK Orion
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna
70 2Sören AnderssonIK Dran
Kenneth ArvidssonAlvesta SOK
Anders AxelssonSävedalens AIK
Göran BengtssonTockarps IK
Ingvar BengtssonOskarströms OK
Anders BerglundOK Skogshjortarna
Ingemar BernhedTolered-Utby Ol-klubb
Bengt BörjessonOK Alehof
70 3Lars-Åke ClaessonSkillingaryds FK
Per-Olof FernbergIS Skanne
Lars FinbomOK Landehof
Jan FlansbjerKinnaströms SK
70 7Jan FogelbergVästvärmlands OK
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL
Bengt GardOskarströms OK
Christer GrönbladHärlövs IF
Lennart GustavssonIK Uven
Karl Aage HaldFSK Orientering
Jan HanssonLunds OK
Lars HenrikssonOK Älme
70 6Lennart HermanssonStångenäs AIS
Olle HermanssonIK Ymer
Henrik HvoslefIK Stern
Rolf JakobssonAlfta-Ösa OK
Gunnar JohanssonOK Nackhe
Nils KarlssonVäxjö AIS
Olof KarlssonUddevalla OK
70 1Stig LandstorpOK Tor
70 8Stefan G LarssonOK Njudung
Tom LindbergLunds OK
Ingemar LindblomOK Orinto
Knut LindløvOK Moss
Morgan LjungVaggeryds SOK
70 9Dag LorénOK Frisene
70 5Hans Lennart LundhOK Tisaren
Ingemar MagnussonBoxholm-Mjölby OL
Bengt MattssonOK Orinto
Sune MentorGöteborg-Majorna OK
Holger MikkelsenOdense OK
Palle Møller NielsenOdense OK
Roland NilssonOK Lindéna
Sven-Olov NorlinRimbo SOK
Leif OlofssonOK Flundrehof
Christer OttossonOK P4
Sven-Olof PetterssonMullsjö SOK
Bertil QvickKungälvs OK
Leif SamorTjällmo-Godegårds OK
70 4Rune SandbergUddevalla OK
Anders SellgrenSigtuna OK
Hans SjögrenAlvesta SOK
Sven Erik SjöholmMullsjö SOK
Jack SkrydstrupKolding OK
Ole  SvendsenOK Roskilde
Bengt-Åke SvenssonIK Ymer
Göran SvenssonFK Finn
Jørn ThomsenKolding OK
Knud Erik ThomsenSvendborg OK
Stig-Ove TollIK Stern
Niels og Birthe TuliniusOK SG
Lars TuvessonUlricehamns OK
Christer WestbergIFK Göteborg
Kaare VindfeldOK SG
Bengt ÅkerströmSOK Träff

D75

2 790 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
75 4Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg
75 2Lisbeth BernhedTolered-Utby Ol-klubb
75 3Gudrun BromanGöteborg-Majorna OK
Vivi-Anne BylundRydboholms SK
75 8Elvy BörjessonOK Alehof
Gunnel BörjessonIK Uven
75 6Gunni EkbergÄtrans IF
75 1Anna-Cajsa ErikssonJönköpings OK
75 7Gull-Britt GrönbergKungälvs OK
Inger HallbergIK Uven
75 9Inga PerssonOK Landehof
75 5Britt PetterssonOK Roxen

H75

3 610 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingemar AlfredssonIK Uven
Bengt AnderssonTidaholm SOK Sisu
Rolf AnderssonLaholms IF OK
75 8Roland BrandshageSävedalens AIK
75 2Ernie BroströmHalmstad OK
Jan BrundellSolna OK
Gunnar BylundRydboholms SK
75 6Lars CedérusSnättringe SK
Ingmar ErikssonFalkenbergs OK
Ivan ErnvidUlricehamns OK
75 3Åke GatelidOK Skogshjortarna
75 1Magne HagströmFrölunda OL
Jerry HolmEskilstuna OL
Otto HolmdahlLinköpings OK
Herluf JensenSvendborg OK
Anders JohanssonNyköpings OK
Ove JohanssonOK Järnbärarna
75 4Roland KarlssonRonneby OK
Stig KarlssonTorsås OK
Lars-Åke LarssonOK Tranan
Göran LefflerLerums SOK
75 7Bo LeuchoviusGöteborg-Majorna OK
Sune LindellOK Hällen
Erland LingJönköpings OK
75 5Göte NatanaelssonLjungskile FK
Gunnar PerssonSvanesunds GIF
Sigvard RudolfssonOK Gisle
Allan SunnergrenHjärnarps OL
75 9Bo SvenssonTockarps IK
Gunnar WaernTrollhättans SOK
Sven-Erik WidinOK Österåker

H80

2 790 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Valter AlamaaIK Vikings OK
Gunnar AnderssonIK Trenne Ullared
Gösta CederinGöteborg-Majorna OK
Carl-Henrik HallbergIK Uven
80 6Atte HeikkiläOK Gipen
80 2Nils JanssonSkattkärrs SOK
80 5Stig JohanssonHalmstad OK
80 4Per LarssonJönköpings OK
80 3Sven-Erik LundAnderstorps OK
Jan-Eric NelkingFK Åsen
Erland OlssonDalsjöfors GoIF
80 7Lasse OlssonIK Trenne Ullared
Bernt PeterssonAlvesta SOK
80 9Karl-Eric WannbergIK Omega
80 1Arne ÅhmanTumba-Mälarhöjden OK
80 8Agne ÖstenssonSävedalens AIK

H85

2 490 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
85 2Kurt DoseKøge OK
85 3Helmer EkbergÄtrans IF
85 4Ture GunnarssonGöteborg-Majorna OK
85 1Bertil JohanssonMarkbygdens OK

H90

2 150 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
90 1Bengt BorgGöteborg-Majorna OK

Inskolning

1 690 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hugo AldénOK Roxen
Ebba AnderssonFalkenbergs OK
Oskar AnderssonFK Friskus-Varberg
Stina AnderssonOK Löftan
Henning AndreassonOK Skogshjortarna
Petter BergqvistGarphyttans IF
Ingrid BirkestadOK Orinto
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering
Olle BlomqvistMarkbygdens OK
Nova BrundinKinnaströms SK
Gustav BörjessonFK Friskus-Varberg
Hanna Bæk ChristiansenSøllerød OK
Maja EliassonFK Friskus-Varberg
Elias GranängKungälvs OK
Almer HanningOK Löftan
Victor HanssonIF Rigor
Viktor HanssonIF Rigor
Gustaf IngelsboOK Tranan
Jonna Jodal GötforsGöteborg-Majorna OK
Elsa KorallMotala AIF OL
Liam LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb
Emma MonradFIF Hillerød
Olle NilssonOK Stigen
Frida OlssonOK Kåre
Malte RosénHalmstad OK
Mette RosénHalmstad OK
Kerstin SvenssonOK Kullingshof
Gustav TagessonFK Finn
Tuva ThuressonHalmstad Garnison
Astrid TreptowAnderstorps OK
Arvid TörnqvistFjärås AIK
Samuel WettergrenIK Uven

U1

1 690 m, 54 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alvin AbrahamssonKlubblös
Tilda AbrahamssonKlubblös
Jakob AnderssonOK Löftan
Ingrid AndreassonIFK Göteborg
Nils AndreassonIFK Göteborg
Svea BergstrandBrattås CK
Evelina BjörkmanKungälvs OK
William BjörnbeckerSjövalla FK
Gustav BorglundIK Omega
William BörjessonFK Friskus-Varberg
David CarlssonIK Trenne Ullared
Hedda ClaessonKlubblös
Pontus CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb
Hugo CorneliussonOK Löftan
Johannes DahlbergIK Trenne Ullared
Rasmus DalgaardKolding OK
Noah EmanuelssonOK Tranan
Alice ErikssonVäsby OK
Frej GaudenzHalmstad OK
Ester GranforsOK Landehof
Johan GusedFalkenbergs OK
Elsa IngemarssonHestra IF
Anton KarlssonUlricehamns OK
Elin KarlssonOK Landehof
Gustav KarlssonUlricehamns OK
Alma KjellénHelsingborgs SOK
Mareia KüngBjörnbär OK
Vidar LarssonIF Thor
Jonas LeireGöteborg-Majorna OK
Annie LindkvistAlmby IK
Sara LönnHalmstad OK
Kasper MålingUlricehamns OK
Alfred NikolaisenOppsal Orientering
Karl Hugo NilssonOK Orinto
Nellie NilssonOK Vivill
Wilmer NordgrenSävedalens AIK
Malte PalmerUlricehamns OK
Stina PeterssonTolered-Utby Ol-klubb
Herman PetterssonSävedalens AIK
Linnéa RexOK Landehof
Alwa SahlqvistOK Landehof
Melker SamorLerums SOK
Janne SedvallOK Enen
Rasmus SedvallOK Enen
Jenny SeverinssonHylte OK
Frida SkoglundUlricehamns OK
Maya SteneborgOK Orinto
Vidar SunessonOK Alehof
Maria SöderlindOK Enen
Sixten TörnströmFK Friskus-Varberg
Nikki WeihartOK Orinto
Ellen WigrenLunds OK
Oscar WärnOK Skogshjortarna
Carl ÖstmanSkarpnäcks OL

U2

2 400 m, 59 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ella AnderssonOK Löftan
Gustav AspIFK Göteborg
Colin AxelssonJönköpings OK
Lilly AxelssonJönköpings OK
Fabian BergqvistGarphyttans IF
Elin BlomqvistMarkbygdens OK
Sondre Dahl BorkamoNotodden OL
14K 2Erik BromsFK Friskus-Varberg
Lauritz BrunborgNittedal OL
Helmer ClaessonKlubblös
Linnea ClassonOK Stigen
Emil DalgaardKolding OK
Johan DalgaardKolding OK
Hannes EmanuelssonOK Tranan
Rasmus EngehultNotodden OL
Cecilie ErtmannCopenhagenO
Anton FaxénVäxjö OK
Vera FolkestadAnderstorps OK
Ludvig FuxborgSjövalla FK
Joel GabrielssonKungälvs OK
Lisa GunnarssonLerums SOK
Gustaf GusedFalkenbergs OK
Emma HagbergOK Skogshjortarna
Alice HenrikssonMarkbygdens OK
Joel HolmgårdKils OK
Vera HöglundSjövalla FK
Hjalmar IngelsboOK Tranan
Arvid JohanssonFK Friskus-Varberg
Melker JohanssonOK Löftan
Elvira KarmstigFK Friskus-Varberg
Alva LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb
Emma LindkvistAlmby IK
Izabella LjungbergOK Tyr
Alvin LönkvistOK Vivill
Tore Emil MaarupCopenhagenO
Lukas MobergOK Löftan
Embla Niklasson SternöTolered-Utby Ol-klubb
Emmy NilssonOK Vivill
Linnea NilssonOK Landehof
Linna NybergIFK Göteborg
Noah OlssonStigsökarna
Klara PalmFK Boken
Lukas PetterssonStigsökarna
Siri RehnGränna-Bygdens OK
Benjamin ReulOK Orinto
Mattias ReulOK Orinto
Gustav RexOK Landehof
Emil SkeppSävedalens AIK
Alma SvenssonAnderstorps OK
Ludvig SvenssonVingåkers OK
Joakim SöderbomSävedalens AIK
Einar SörqvistMarkbygdens OK
Edvin TolestamIF Rigor
Ludwig WallinFalkenbergs OK
Oliver WallinFalkenbergs OK
Emma WikströmHästveda OK
Jon WikströmHästveda OK
Erik ZettervallKarlskrona SOK
Viktor ÖstbergStora Tuna OK

Öppen motion 1

2 400 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Brigitte AlsénOK Roxen
Albin BoellIFK Göteborg
Elvi BogsjöKlubblös
Lotta BohmanOK Orinto
Barbro EckerlidSävedalens AIK
Tove EkmanIK Hakarpspojkarna
Cecilia ErikssonOK Milan
Ann-Katrin HagbergKlubblös
Bodel HedenbergOK Vivill
Emmy JohanssonKungälvs OK
Erik JohanssonLaholms IF OK
Lotta MobergOK Tyr
Maryanne MålingUlricehamns OK
Anita NatanaelssonLjungskile FK
Rut Olsson RaneklintKinnaströms SK
Lena OlssonKinnaströms SK
Kaisa RehnGränna-Bygdens OK
Monique Van LoonOLV Minor
Mette ÖhlenschlägerÖrkelljunga FK

Öppen motion 2

3 940 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Aman AkbariEksjö SOK
Johan BerköAnderstorps OK
Lotta EliassonFK Friskus-Varberg
Elisabeth HagbergFK Friskus-Varberg
Ann-Sofie JohanssonKlubblös
Jennifer JohanssonOK Löftan
Maria LjungOK Kullingshof
Melker LjungOK Kullingshof
Karin MovertOK Kompassen
Ella NilssonHalmstad OK
Ida PerssonAlvesta SOK
Siw PetterssonGöteborg-Majorna OK
Helle RagnarssonOK Kompassen
Viktor TorstenssonKlubblös

Öppen motion 3

2 770 m, 86 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Börje AdetorpKlubblös
Stig AndersenHerlufsholm OK
Jenny AnderssonÄtrans IF
Gunnel AxelssonOK Skogshjortarna
Magnus AxelssonOK Nackhe
Simon BergdahlIK Ymer
Linus BerglundOK Stigen
Måns BerglundOK Stigen
Måns BergqvistGarphyttans IF
Peter  BjörkmanBoxholm-Mjölby OL
Magnus BlomOK Nackhe
Bertil BorglundIK Omega
Matilda BorglundIK Omega
Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL
Lottis BrohedeOK Tyr
Anna-Karin BromsFK Friskus-Varberg
Kristina BäckArboga OK
Veronica DahlbomHelsingborgs SOK
Frida EkströmOK Gläntan
Emma EmanuelssonOK Tranan
Frida EmanuelssonOK Tranan
John-Erik ErikssonJönköpings OK
Rikke ErtmannCopenhagenO
Ulrika FranssonOK Njudung
Lena FritzellAnderstorps OK
Helena GaudenzHalmstad OK
Peter-Paul GaudenzHalmstad OK
Emmelie GeorgssonOK Nackhe
Ann GrimbeckSävedalens AIK
Johan GunnarssonOK Lindéna
Lowe HammarFK Herkules
Karin HelmiusOK Reftele
Janni Anette HelwegCopenhagenO
Nathalie HenningssonOK Löftan
Maria HermanssonIK Ymer
Marie HjalmarssonIK Omega
Mark HoglandKlubblös
Jon HåkanssonKungälvs OK
Linnea HöökFjärås AIK
Kjell-Åke IsakssonOK Skogshjortarna
Monica IvarssonOK Skogshjortarna
Maj-britt JensenOK 77
Helene JohanssonOK Nackhe
Kjell JohanssonMarkbygdens OK
Mona KarlssonOK Skogshjortarna
Peter KorallMotala AIF OL
Josefina KristenssonIK Uven
Linda LarssonOK Tisaren
Lotta LarssonVästerbergslagens OL
Carina LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb
Liv LindOK Skärmen
Kerstin LindbladSävedalens AIK
Marita LindholmKöping-Kolsva OK
Ayan LingIK Hakarpspojkarna
Krister LjungIK Ymer
Ann-Sofie LönkvistOK Vivill
Nina MagnussonÅmåls OK
Reijo MukkalaHalmstad OK
Kjell MånssonKarlskrona SOK
MariAnne MånssonRonneby OK
Elsa NilssonOK Stigen
Pia NilssonHalmstad OK
Ellen NormanSävedalens AIK
Eva-Karin PetterssonMullsjö SOK
Maria PetterssonOK Njudung
Mia RavakkoSävedalens AIK
Johan RingHalmstad OK
Joakim SjöstrandFK Snapphanarna
Sandra SjööarvOK Nackhe
Martin SténIK Uven
Helena SteneborgOK Orinto
Pernille StormCopenhagenO
Erling SvenssonIK Trenne Ullared
Marcus SöderbomSävedalens AIK
Filipa TejreOK Stigen
Jack TejreOK Stigen
Kristin TjernshaugenOK Moss
Kristina TörnströmFK Friskus-Varberg
Johan Wall JungbjerGöteborgs SK
Anna-Stina WennbergVäxjö OK
Birgitta VerhagenOK Orinto
Ingrid WerlinSimlångsdalens IF
Niklas WesternOK Denseln
Martin WigrenLunds OK
Karin ÅkessonOK Landehof
Roger ÖdénSOK Aneby

Öppen motion 4

5 180 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Peter AllwoodKarlskrona SOK
Christer BjurekIF Rigor
Johanna BjurekKlubblös
Per BrundinKinnaströms SK
Peder JensenOK 77
Mattias KorskulleVarberg
Mikael LindenHalmstad OK
Helena NordhKlubblös
Annette OlofssonOK Skogshjortarna
Peter ÅkessonIK Dran

Öppen motion 5

3 630 m, 84 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik AnderssonKlubblös
Katarina AnderssonÄtrans IF
Mattias AnderssonFalkenbergs OK
Rikard AndreassonIFK Göteborg
Susanne AndreassonGöteborgs SK
Jonny AxelssonJönköpings OK
Susanne AxelssonJönköpings OK
Martin BaerveldtHalmstad OK
Therese BlomOK Nackhe
Klas BogsjöHelsingborgs SOK
Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL
Edvin BorneFrölunda OL
Axel BrönnestamOK Gipen
Monica BrönnestamOK Gipen
Sören BörnstedtKungälvs OK
Mette Bæk ChristiansenSøllerød OK
Gustav ClassonOK Stigen
Magnus ClassonOK Stigen
Bo EkKlubblös
Patrik EllrénFrölunda OL
Claes EmanuelssonOK Tranan
Mia EngehultNotodden OL
Anton ErikssonOK Milan
Carolina ErikssonOK Milan
Irmgard FabianWAT.OL
Wolfgang FabianWAT.OL
Ulla GranérOK Kullingshof
Anna GranforsOK Landehof
Anki GunnarssonRydboholms SK
Evelina GunnarssonRydboholms SK
Matilda GunnarssonRydboholms SK
Felix GustafssonLunds OK
Annica HenryssonTibro OK
Thomas HenryssonTibro OK
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK
Sofia HjortFalköpings AIK OK
Jennie HoglandKlubblös
Christer HultgrenIK Uven
Irmeli JanssonOK Landehof
Marianne JönssonBredaryds SOK
Lovisa LagoGöteborg-Majorna OK
Jonas LarssonDegerfors OK
Leif LaurellOK Flundrehof
Per LeanderssonAnderstorps OK
Göran LiljequistOK Älme
Lisa LjungIK Ymer
Ulrika LjungIK Ymer
Jonas LomanderMarkbygdens OK
Linda LöwgrenIFK Göteborg
Katarina Rydén MarkinhuhtaGöteborgs SK
Anna Martinsson-KarlssonStockholmspolisens IF OF
Per MellbergRoasjö
Alma NilssonOK Stigen
Anna NilssonOK Stigen
Björn NilssonOK Stigen
Jonas NilssonBredaryds SOK
Åse NilssonOK Landehof
Thomas NordlindOK Nackhe
Marie NordströmHjärnarps OL
Lena NorrmanIS Kullen
Pelle OlofssonOK Skogshjortarna
Eva OlssonFrosta OK
Christer OskarssonHalmstad OK
Kristina PerssonHalmstad OK
Sandra PerssonIFK Göteborg
Ulrik PerssonAlvesta SOK
Margareta PeterssonIF Marin Väst
Nils-Gunnar PetterssonOK Reftele
Ellenor RavnellGudhems IF
Kjell RehnströmOK Reftele
Mikael SedvallIK Ymer
Klas SkogOK Gipen
Anna StaafUpsala IF
Tobias SvenssonFK Finn
Lena TornéusSävedalens AIK
Eva TullbergIS Kullen
Martin TöppnerOK Landehof
Johanna UlveklintGöteborg-Majorna OK
Staffan WelanderOK P4
Annika WessmarkOK Flundrehof
Kristina WettergrenIK Uven
Johan VinbladLunds OK
Monica ÅkessonIK Dran
Christine ØhlenschlægerSilkeborg OK

Öppen motion 6

6 070 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Klara AnderssonKlubblös
Conny BlixtFrosta OK
Eva-Lena BondessonFrosta OK
Mikael BromsFK Friskus-Varberg
Ulrika EmtervallGöteborg-Majorna OK
Roy GjerdingOK Moss
Lars GreilertHaninge SOK
Helena GummessonKarlskrona SOK
Anders GusedFalkenbergs OK
Anders IvarssonFK Friskus-Varberg
Emil JohanssonÖstgöta Helikopter SK & IF
Sören JohanssonKlubblös
Roger KarlssonAnderstorps OK
Jonas VästibackenOK Linné

Öppen motion 7

2 820 m, 166 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
272Johan GrahnIK Uven
 Anna   Lundquist OK Ravinen
Johan AbrahamssonGällstadbygdens SOK
Brian AhlmAndrarums IF
Bettina Katy AndersenSøllerød OK
Bo AnderssonSträngnäs-Malmby OL
Frida AnderssonGöteborg-Majorna OK
Helena AnderssonMarkbygdens OK
Lennart AnderssonGöteborgs SK
Eva AndreassonBorås GIF
Ingemar ArnessonIK Dran
Birgitte AronssonFK Friskus-Varberg
Martin AxelssonOK Skogshjortarna
Inga-Lisa AxenborgGöteborg-Majorna OK
Susanne BaerveldtHalmstad OK
Anna BeischerIK Uven
Roger BergvikVäxjö OK
Anna BjärbyFrosta OK
Mikael BlockgrenFalkenbergs OK
Julia BlomFrölunda OL
Sven BogeOK Alehof
Anna-Karin BondessonFrosta OK
Johan BondessonFrosta OK
Adam BremerBoxholm-Mjölby OL
Waste ByströmOK Virdarna
Peter BäckArboga OK
Anders BäckmanTolered-Utby Ol-klubb
Ulrika BörjessonFK Friskus-Varberg
Fredrik CarlqvistFK Friskus-Varberg
Henrik CarlssonIK Uven
Ingemar CarlssonSävedalens AIK
Hans Åke DjurbäckKinnaströms SK
Henry DjurbäckMarkbygdens OK
Charlotte DrejmoOK Landehof
Marie EckerlidSävedalens AIK
Per-Olof EckerlidSävedalens AIK
Bengt EkbergFilipstads OK
Jan EkbergSkattkärrs SOK
Mattias EklundOckelbo OK
Karin ElfmanIF Marin Väst
Lena ElfströmOK Orinto
Bert EngströmOK Orinto
Helena ErikssonEds SK
Tobias ErikssonOK Skärmen
Lisa FalkGöteborg-Majorna OK
Katarina FastOK Pan-Kristianstad
Emma FaxénVäxjö OK
Marita FinderupGöteborg-Majorna OK
Gunilla GedinGöteborg-Majorna OK
Ylva GefvertOK P4
Hans GranérOK Kullingshof
Caroline GreenOK Vivill
Linda GunnarssonLerums SOK
Irene GustafssonOK Måsen
Robin GustavssonLaxå OK
Sofia GustavssonAlvesta SOK
Evelina GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb
Simon GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb
Anna HagströmFalkenbergs OK
Rolf HallbergFK Finn
Barbro HallenbergKinnaströms SK
Emma HallenbergKinnaströms SK
Nils HammarFK Herkules
Stefan HammarFK Herkules
Hans-Thore HanssonFK Friskus-Varberg
Pertti HeedOK Orinto
Stellan HelgessonMarkbygdens OK
Elisabet HemlinIK Uven
Ing-Marie HjertFalköpings AIK OK
Thomas HjertFalköpings AIK OK
Bo HultgrenOK Njudung
Camilla IsaksonMarkbygdens OK
Carina IvarssonOK Kullingshof
Kent IvarssonOK Skogshjortarna
Lina JogelandIK Ymer
Susanne JohannessonRonneby OK
Birgitta JohanssonOK Tranan
Göte JohanssonOK Tranan
Karl-Axel JohanssonIK Uven
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg
Martin JohanssonFK Friskus-Varberg
Sara JosefssonRydboholms SK
Helen KarlbomIFK Göteborg
Anna KarlqvistTjällmo-Godegårds OK
Henrik KlassonOK Gisle
Lena KollénIF Marin Väst
Ulf KristenssonHalmstad OK
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna
Lina LandergrenHestra IF
Kristina LandgrenMalmö OK
Elinor LangeOK Ravinen
Anna LarssonOK Landehof
Lottie LindOK Älgen
Lennart LindbergIK Vista
Ann-Kristin LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb
Anna LindellGustavsbergs OK
Joakim LundqvistGöteborg-Majorna OK
Martin MagnerfeltFalköpings AIK OK
Joanna MalmkvistSävedalens AIK
Maria ModigOK Pan-Kristianstad
Kjell MånssonKarlskrona SOK
Erik MöllerArboga OK
Ola NiklassonTolered-Utby Ol-klubb
Margareta NobornSundsvalls OK
Charlotte NordlindOK Nackhe
Kajsa NormanSävedalens AIK
Åsa NybergGöteborg-Majorna OK
Rolf OlofssonFK Friskus-Varberg
Jenny OlssonStigsökarna
Kristin OlssonOK Alehof
Bror PalgrimVänersborgs SK
Ann-Mari PerssonVäxjö OK
Hagbert PerssonVäxjö OK
Berit  PeterssonVänersborgs SK
Agnes PetterssonSävedalens AIK
Anders PetterssonStigsökarna
Sven-Olof PålssonKungälvs OK
Eva Rabe MagnussonIF Hagen
Ann RasmussenSøllerød OK
Annette ReulOK Orinto
Mette RingiveOK Gorm
Per RogneIK Hakarpspojkarna
Jan RosénIK Ymer
Ann-Kristin RundbergFK Friskus-Varberg
Conny SahlinVänersborgs SK
Lisa SamorTjällmo-Godegårds OK
Ing-Marie SamuelssonIK Trenne Ullared
Ola SamuelssonOK Vivill
Gunilla SandströmAlmby IK
Anders SettergrenOskarströms OK
Malin Sjölund OlssonGöteborg-Majorna OK
Daniel SjölundGöteborg-Majorna OK
Robert SkoogIF Hagen
Ola SteneborgOK Orinto
Stina SternerLinköpings OK
Linda SternöTolered-Utby Ol-klubb
Åke StridAlmby IK
Ylva SunessonOK Alehof
Anders SwedinLidköpings VSK
Lars Åke SvenskOK Hällen
Bertil SvenssonIK Trenne Ullared
Hans SvenssonOK Kullingshof
Pär SvenssonVärend GN OL
Robert SvenssonAnderstorps OK
Ann SvärmOK Gisle
Arne SvärmOK Gisle
Anna-Karin SärénHestra IF
Helena SödervallIK Gandvik
Conny ThoressonAndrarums IF
Erik ThoressonAndrarums IF
Hugo ThoressonAndrarums IF
Anne TuressonBredaryds SOK
Bo UllmanOK Pan-Kristianstad
Bo WadensjöFK Finn
Karin WahlgrenSjövalla FK
Kristina Wall JungbjerGöteborgs SK
Odd WallanderBrattås CK
Kalle WegerfeltGarphyttans IF
Lena Weiming NybergKinnaströms SK
Kenneth WerlinSimlångsdalens IF
Krister WessmarkOK Flundrehof
Elsa VilhelmssonFalköpings AIK OK
Thomas VinbladLunds OK
Jan-Olov ÅkerstenIF Marin Väst
Anders ÖstanbäckFalkenbergs OK
Emma ÖstbergStora Tuna OK

Öppen motion 8

4 500 m, 148 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Annika AasaIK Uven
August AbrahamssonGällstadbygdens SOK
Anders AdetorpSundsvalls OK
Lovisa AdolfssonOK Denseln
Veronica AdolfssonAnderstorps OK
Stefan AgmarkenHalmstad OK
Emma AlmehedFrölunda OL
Göran AnderssonFK Friskus-Varberg
Helena AnderssonFK Friskus-Varberg
Lars-Erik AnderssonLerums SOK
Henrik BechtelFK Friskus-Varberg
Arne BergensOK Linné
Thomas BergstrandBrattås CK
Olof BjörkmanKungälvs OK
Erik BlomströmIK Stern
Hanna BoquistIK Uven
Erling Dahl BorkamoNotodden OL
Thomas BorneFrölunda OL
Mikael BrodénOK P4
Henrik BrusSävedalens AIK
Jonas BrånaltFrölunda OL
Henning CarlsenOK Moss
Elin CarlssonGöteborg-Majorna OK
Lars CarlssonOK Orion
Elin ClassonOK Orinto
Malin ClassonOK Stigen
Åsa CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb
Fredrik DavidsonGöteborg-Majorna OK
Kristofer DrejmoOK Landehof
Elin DölerudGöteborg-Majorna OK
Andreas EklundGöteborg-Majorna OK
Magnus EliassonFK Friskus-Varberg
Micael ElmbladBredaryds SOK
Frida EmanuelssonOK Pan-Kristianstad
Jonas EmtervallGöteborg-Majorna OK
Anders ErikssonOK Milan
Lars ErikssonMarkbygdens OK
Nils ErikssonVäsby OK
Erik ErlandssonOK Vivill
Sara EverdingIK Ymer
Göran FastOK Pan-Kristianstad
Maria FolkestadAnderstorps OK
Ulf GabrielssonKungälvs OK
Jan GranängKungälvs OK
Josephine GreinerOSC Kassel
Stefan GunnarssonOK Lindéna
Jenny GustafssonLunds OK
Patrik GustafssonVästerbergslagens OL
Peter GustafssonSävedalens AIK
Fredrik GöranssonAlmby IK
Johan HagströmFalkenbergs OK
Kristina HederskogJönköpings OK
Moa HenningssonIK Trenne Ullared
Ulrika HermanssonOK Orion
Niklas HidmanOskarströms OK
Bo HåkanssonIFK Göteborg
Maria HöglundSjövalla FK
Per IvarssonTrollhättans SOK
Håkan JanssonVänersborgs SK
Ola JodalGöteborg-Majorna OK
Anders JohanssonLunds OK
Anne JohanssonKarlskrona SOK
Benny JohanssonOK Reftele
Magdalena JohanssonHalmstad OK
Martin JohanssonGöteborg-Majorna OK
Pär M JohanssonKlubblös
Stefan JohanssonOK Vivill
Torbjörn JohanssonBredaryds SOK
Ulf JohanssonKarlskrona SOK
John JonssonOK Landehof
Jon JonssonGöteborgs SK
Sara JosarpFK Friskus-Varberg
Charlotte JosefssonOK Vivill
Marcus JosefssonOK Vivill
Bernt KarlssonOK Reftele
Cecilia KarlssonGöteborgs SK
Jan KarlssonHalmstad OK
Viktor KarlssonIK Trenne Ullared
Bengt KlassonOK Orinto
Per-Anders KumlinKFUM Örebro OK
Mats KågesonGöteborg-Majorna OK
Johan LarssonTolered-Utby Ol-klubb
Kristina LarssonGöteborg-Majorna OK
Filip LemanGöteborgs SK
Lovisa LemanGöteborgs SK
Mikael LindOK Älgen
Markus LindbergOK Skogshjortarna
Axel LomanderMarkbygdens OK
Fredrik LundellOK Österåker
Camilla LundgrenGöteborg-Majorna OK
Stefan LundhSödertälje-Nykvarn OF
Dan LundstedtMullsjö SOK
Nils LändspergTisvilde Hegn OK
Torbjörn LönkvistOK Vivill
Kjell LönnHjärnarps OL
Hilma MarkinhuhtaGöteborgs SK
Rikke MonradFIF Hillerød
Göran MånssonKarlskrona SOK
Charlotte NordgrenSävedalens AIK
Henrik NordholmSävedalens AIK
Karl-Johan NorénBoxholm-Mjölby OL
Stefan NormanSävedalens AIK
Rolf OhrlanderOK Pan-Kristianstad
Göran OlesundOK Landehof
Måns OlmKils OK
Caroline OlofssonFK Friskus-Varberg
Magnus OlofssonFK Friskus-Varberg
Daniel OlssonDalsjöfors GoIF
Staffan OlssonStigsökarna
Klara OttossonSjövalla FK
Eva PerssonVäxjö OK
Gustav PetersenOK Gorm
Ulf PetersonKungälvs OK
Jon PeterssonIK Hakarpspojkarna
Martin PetterssonSävedalens AIK
Andreas PruthIK Hakarpspojkarna
Jennie RunessonGöteborg-Majorna OK
Lars RunessonOK Vivill
Anders RyvalliusIK Hakarpspojkarna
Kristin SchybergVäxjö OK
Malin SettergrenHalmstad OK
Johanna SjonsIFK Hedemora OK
Magnus SjögrenOK Vivill
Dan SjöholmOK Pan-Kristianstad
Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad
Jonas SjööOK Landehof
Linnea SkalbergBredaryds SOK
Linda SkogOK Reftele
Håkan SkogumMarkbygdens OK
Lars StrömqvistOK Skogshjortarna
Emelie SvenssonIF Rigor
Stefan SvenssonBredaryds SOK
Jesper ThuressonHalmstad Garnisons IF
Ulf TörnströmFK Friskus-Varberg
Henrik UndelandIFK Göteborg
Per-Arne WahlgrenSjövalla FK
Magnus Wall JungbjerGöteborgs SK
Oscar Wall JungbjerGöteborgs SK
Frida WallströmSävedalens AIK
Johan WannbergIK Omega
Kenth VenöstrandOK Nackhe
Robert WieslanderOK Skärmen
Anna WikströmHästveda OK
Peter WilhelmssonKarlskrona SOK
Jari WilliamssonTolered-Utby Ol-klubb
Mathias WärnOK Skogshjortarna
Andreas ÅkerströmSOK Träff
Joakim ÅkessonOK Landehof

Öppen motion 9

7 650 m, 65 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Filip AnderssonMarkbygdens OK
Marcus AnderssonOK Nolaskogsarna
Emil AndreassonOK Skogshjortarna
Hanna AxelssonOK Skogshjortarna
Robert BertilssonLunds OK
André BjärbyFrosta OK
Gustav BoquistIK Uven
Anders CarlssonIFK Lidingö SOK
Edvin CarlssonMarkbygdens OK
Erik ClassonOK Orinto
Staffan EdströmOK Gisle
Tobias EdströmOK Gisle
Simon EngelHässleholms OK
Martin EricssonFalkenbergs OK
Patrik FalkGöteborg-Majorna OK
Måns FaxénVäxjö OK
Hanne FoghOK Sorø
Kim FolanderOK Sorø
Pelle ForsbergIFK Enskede
Per GenvadGöteborg-Majorna OK
Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna
David HedmanKlubblös
Fredrik HerderssonMarkbygdens OK
Sven-Olof HermanssonKlubblös
Jonas HöijerSävedalens AIK
Andreas HöyeFredrikstad SK
Martin IvarssonGöteborg-Majorna OK
Martin JakobssonHammarkinds OK
Håkan JohanssonIK Hakarpspojkarna
Mattias JohanssonIFK Mora OK
Mattias KarlssonOK Alehof
Lucie KomarkovaHjärnarps OL
Andres LaasOK Skogshjortarna
Jan LagerHalmstad OK
Maria LarssonDegerfors OK
Martin LarssonIFK Göteborg
Aron Laurell HåkanssonKungälvs OK
Rasmus LeoVäxjö OK
Björn LiljequistKlubblös
Erik LiljequistSödertälje-Nykvarn OF
Roger LundinFK Herkules
Michael LönnHjärnarps OL
Fredrik LöwegrenIFK Göteborg
Gunnar MarkinhuhtaGöteborgs SK
August MollénOK Denseln
Tore MårtenssonOK Vivill
Johan NilssonSävedalens AIK
Karl NilssonOK Orinto
Tobias NobornIFK Göteborg
Daniel OlssonUddevalla OK
Rikard PentonenIFK Göteborg
Olle PenttinenIFK Hedemora OK
Mattias PrickUddevalla OK
Viktor StenssonGöteborg-Majorna OK
Johan StrandGöteborg-Majorna OK
Hugo StrömUlricehamns OK
Fredrik StåhlHjärnarps OL
Robert SundströmFK Friskus-Varberg
Markus SvenssonOK Pan-Kristianstad
Linus SvärmOK Gisle
Laust SörensenGöteborg-Majorna OK
Peter ThelinBredaryds SOK
Andreas WannbergIK Omega
Dan WinnbergIK Trenne Ullared
Katarina ÖstbergBredaryds SOK

Öppen motion 10

9 560 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linda AllwoodKarlskrona SOK
Lennart BengtssonFalkenbergs OK
Dennis GustafssonOK Njudung
Calle JohanssonKungsbacka
Kristina LorentzonGöteborg-Majorna OK
Tomas PetersénOK Njudung
Bjarke WolfOK Gorm
Johan ZettergrenFrölunda OL

Annonser