Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Novembersprinten

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: Novembersprinten
Arrangörsorganisation: Mjölby OK
Datum: söndag 6 november 2016

STORA

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
1Boxholm-Mjölby OL 109:00
14250541. Maria Pettersson
11. N.N.
12484092. Conny Bruhn
12. N.N.
15114823. Britta Norén
13. N.N.
14250594. Sören Bremer
14. N.N.
14250645. Per-Åke Tengvall
15. N.N.
14250536. Johan Knutsson
16. N.N.
175607267. Karl-Johan Norén
17. N.N.
13444698. Emil Bruhn
2Finspångs SOK 109:00
277051201. Eva Göhl
221015011. Malin Ax
29602002. Per Lindman
22. N.N.
272037373. Sara Wänström
26902233. Lena Lindman
26703184. Olle Lindman
276509174. Gunnar Nilsson
220509315. Oskar Petersson
29903995. Johan Lindman
28904306. Eric Rosander
24437926. Joakim Gustafsson
272037217. Alice Johansson
27. N.N.
29701138. Alexander Wiklund
3Hagaby GoIF Örebro 109:00
38702211. Elin Vinblad
31. N.N.
35042112. Viktor Larsson
38505152. Johan Persson
38804013. Karin Persson
39702233. Maria Gustafsson
390601914. Christer Alm
320954824. Mikael Andersson
38903045. Jakob Wallenhammar
35029105. Tobias Karlsson
38703086. Johan Eriksson
39983996. Samuel Andersson
320951187. Ellen Andersson
38309477. Carina Regborn
39202108. Martin Regborn
4Järla Orientering 109:00
420780111. Sara Sjökvist
41. N.N.
499308122. Oscar Björck
42. N.N.
479991113. Krystal Neumann
43. N.N.
414098564. Victor Sadarangani
44. N.N.
48012305. Harri Karlsson
45. N.N.
498602246. David Bejbom
48485866. Dan Wester
45566787. Petrina Costermans
47. N.N.
494444498. Håkon Jarvis Westergård
5KFUM Örebro OK 109:00
579505231. Ellinor Eriksson
51. N.N.
599704172. Jacob Eriksson
52. N.N.
57806303. Anette Carlsson
53. N.N.
590108124. Marcus Klasenius
54. N.N.
591211215. Melker Forsberg
5435535. Peter Eriksson
570109226. William Segura
56. N.N.
54511247. Julia Berg
570206107. Linus Malm
59402268. Erik Lindgren
6Linköpings OK 109:00
61. N.N.
61. N.N.
62. N.N.
62. N.N.
63. N.N.
63. N.N.
64. N.N.
64. N.N.
65. N.N.
65. N.N.
66. N.N.
66. N.N.
67. N.N.
67. N.N.
68. N.N.
7Linköpings OK 209:00
71. N.N.
71. N.N.
72. N.N.
72. N.N.
73. N.N.
73. N.N.
74. N.N.
74. N.N.
75. N.N.
75. N.N.
76. N.N.
76. N.N.
77. N.N.
77. N.N.
78. N.N.
8NAIS Orienteringsklubb 109:00
84514401. Josefin Bovellan
81. N.N.
84514412. Erik Kjellgren
84514422. Stefan Träff
84514433. Fia Wärn
83. N.N.
84514474. Anders Johansson
84514484. N.N.
84514575. Viktor Waernqvist
84514585. Jonas Petersson
84514726. Vesa Jussila
84514736. Linus Classon
84514787. Ida Waernqvist
84514957. Ture Bergqvist
84514968. Simon Nyberg
9OK Denseln 109:00
919010191. Jenny Björk
996404021. Carina Kalered
999609662. Mathias Hallmén
98810292. David Modig
999111133. Lisa Hahlin
98612043. Hanna Eriksson
99908264. August Mollén
97108054. Stefan Karlsson
915512095. Karl Mollén
97007115. Björn Karlsson
98612406. Mattias Eriksson
980003036. Olle Kalered
990409037. Rasmus Karlsson
997307027. Nina Ahlander
99010018. Erik Pettersson
10OK Hällen 109:00
107172731. Anna Sporrong
1014013101. Chantelle Hesselberg
108303122. Jonas Engström
102. N.N.
108012163. Johanna Engström
103. N.N.
1020582144. Arvid Linder
109812044. Simon Larsson
1076209195. Mikael Kindborn
109001255. Tommy Söderberg
107705246. Per Öberg
106. N.N.
1070301297. Hugo Kindborn
1070007047. Linnéa Gustafsson
1098004178. Peter Öberg
11OK Kolmården 109:00
1199880011. Lisa Berggren
1199880021. Ebba Hedegård
1199880032. Ville Johansson
1199880042. Magnus Johansson
1199880053. Sara Forsberg
1199880063. Linn Bränneby
1199880074. Joel Sjödin
1199880084. Johan Malm
1199880095. Arvid Westerberg
1199880105. Sofia Westerberg
1199880116. Magnus Hedegård
1199880126. Mikael Westerberg
1199880137. Carl Hedegård
1199880147. Bengt Schwartz
1199880158. Leo Johansson
12OK Milan 109:00
121. N.N.
121. N.N.
122. N.N.
122. N.N.
123. N.N.
123. N.N.
124. N.N.
124. N.N.
125. N.N.
125. N.N.
126. N.N.
126. N.N.
127. N.N.
127. N.N.
128. N.N.
13OK Måsen 109:00
136131011. Maria Eriksson
136131051. N.N.
1399905052. Felix Lindell Öhman
136131032. N.N.
136131023. Kajsa Sundkvist
132641363. Karin von Kronhelm
132641344. Thomas von Kronhelm
139092054. Johan Hammarström
134381255. Karri Lindell
134498525. Kurt Nensén
1390206036. Tobias Sjöstedt
135903116. Stefan Westlin
13375507. Sten Åhlin
136131047. N.N.
1395823038. Tobias von Kronhelm
14OK Roxen 109:00
1499809081. Emma Pettersson
1419012281. Ida Dalhammer
149909112. Hugo Lillieström
142. N.N.
149625123. Fanny Asketun
149808233. Lova Eveborn
1499910214. Jonas Andersson
146305304. Stefan Thellsén
149604005. Emil Tellsén
1491913205. Henrik Marmelid
147773686. Adam Thellsén
149802286. Pontus Lindblom
1490102117. Tove Pettersson
1496908237. Maria Lillieström
149701168. Albin Lillieström
15OK Roxen 209:00
157013371. Amanda Tellsén
159909001. Victoria Asketun
156707022. Anders Lillieström
1597207162. Örjan Sandell
158202173. Jenny Sandh
1578920203. Karolina Falk
157012004. Henrik Pettersson
1596501104. Jan Asketun
156822035. Jonas Olsson
157003035. Annika Asketun
1591913156. Erik Helander
152097036. Richard Paakkonen
154394807. Malte Eveborn
157020497. Gith Tellsén
157012078. Mattias Zachrisson
16OK Tisaren / Säterbygdens OK 209:00
168221191. Lovisa Persson (OK Tisaren)
161. N.N.
169107272. Erik Fernlund
162. N.N.
168904033. Rebecka Nylin (OK Tisaren)
163. N.N.
169094244. Ellinor Tjernlund (OK Tisaren)
164. N.N.
1692006695. Martin Särnbrink (OK Tisaren)
165. N.N.
166636886. Emil Nylin (OK Tisaren)
166. N.N.
1690105197. Lisa Hallmén (OK Tisaren)
1691014107. Johanna Särnbrink (OK Tisaren)
16417258. Fredrik Johnsson (OK Tisaren)
17OK Tisaren 109:00
179703121. Josefin Tjernlund
179511131. Nina Hallor
179508212. Gustav Hindér
172. N.N.
179609963. Andrea Svensson
1799905313. Anna Hallmén
1797012234. Tomas Hallmén
1776305124. Nils Aronsson
1780000075. Anton Hallor
175. N.N.
1778804186. Johan Aronsson
176. N.N.
1710208177. Valter Pettersson
177. N.N.
178712158. Daniel Attås
18Skogspojkarnas OK / Södertälje-Nykvarn OF / Tjalve IF Norrköping 109:00
189400181. Anna Wehlin (Skogspojkarnas OK)
181. N.N.
1877405112. Peter Ettling (Skogspojkarnas OK)
182. N.N.
184358773. Lina Ettling (Skogspojkarnas OK)
188106283. Anna Johnsson (Skogspojkarnas OK)
18371344. Ulf Johnsson (Skogspojkarnas OK)
184. N.N.
185018205. Johan Wehlin (Skogspojkarnas OK)
1899804065. Eric Jehrlander (Tjalve IF Norrköping)
186202256. Michael Wehlin
186. N.N.
1810503227. Sofie Ettling (Skogspojkarnas OK)
1810610167. Arvid Algers Omholt (Skogspojkarnas OK)
1810411178. Kristian Algers (Skogspojkarnas OK)

LILLA

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
101Björkfors GOIF 110:40
10120507551. Markus Klein
1011. N.N.
1014514662. Ida Ekholm
10120607532. Lars-Åke Kullberg
1014396263. Pia Stålhandske
1014483293. Lars Ekholm
1012457334. Sven-Olof Svensson
102Björkfors GOIF 210:40
1022625091. Jan Johansson
1021. N.N.
1022462532. Torgny Johansson
1024458812. Gustaf Kullberg
10220607513. Anna Kullberg
1023. N.N.
10220607264. Bengt-Ove Blomkvist
103Finspångs SOK 110:40
1032451691. Johan Wänström
1031. N.N.
10370408302. Linda Svensson
10370604182. Moa Göhl
10376409083. Anneli Wiklund
1033. N.N.
1034336744. Björn Erik Ohlsson
104Katrineholms OK 110:40
1049801251. Albin Larsson
1042624501. Torgny Jeppsson
10470107032. Ola Eklund
10470230032. Karl Lundin
1048003113. Arvid Sundkvist
1047503103. Lars-Olof Magnell
10470203304. Melker Lundin
105Linköpings OK 110:40
1051. N.N.
1051. N.N.
1052. N.N.
1052. N.N.
1053. N.N.
1053. N.N.
1054. N.N.
106Linköpings OK 210:40
1061. N.N.
1061. N.N.
1062. N.N.
1062. N.N.
1063. N.N.
1063. N.N.
1064. N.N.
107Motala AIF OL 110:40
10772054111. Fredrik Jönsson
1075070011. N.N.
1074500212. Kristian Nylander
1075070082. N.N.
10772054123. Thomas Svensson
1074500913. N.N.
10772053964. Mats R Johansson
108Motala AIF OL 210:40
1087102291. Fredrik Korall
10884343431. Patric Halenius
1084500992. Klara Haraldsson
10821013622. Elvira Larsson
10872054193. Torbjörn Wrighed
1083. N.N.
1086661124. Martin Hammarlund
109Motala AIF OL 310:40
1096283191. Anna Korall
1091. N.N.
1094437262. Elke Myrhede
1094437192. Gunnar Myrhede
109295003. Petra Korall
1094500513. N.N.
10972054154. Carina Berger-Svensson
110Motala AIF OL 410:40
11072053991. Joakim Höglund
1101. N.N.
11072054082. Torgny Segerberg
1102. N.N.
1104500143. Lars Åhrén
1103. N.N.
11072054024. Patrik Korall
111NAIS Orienteringsklubb 110:40
1114514981. Ludvig Classon
1111. N.N.
1114514992. Tilda Träff
1114407812. Eskil Jussila
1114407823. Erik Wikström
1113. N.N.
1114407834. Mattis Nilsson
112NAIS Orienteringsklubb 210:40
1124407841. Helena Lindgren
1124407851. Iris Jussila
1124407862. Kajsa Träff
1124407872. Ylva Vengelin
1124407883. Charlotta Vengelin
1124512713. Torbjörn Lindgren
1124407904. Inger Johansson
113NAIS Orienteringsklubb 310:40
1134512681. Ola Lundgren
1134512691. Daniel Almgren
1132. N.N.
1134512742. Emma Lindgren
1134514063. Ralf Lindgren
1134514133. N.N.
1134514164. Jens Wärn
114NAIS Orienteringsklubb 410:40
1144514171. N.N.
1144514181. Tobias Jansson
1144514242. Nora Petersson
1144514262. Amanda Wärn
1144514273. Wilhelm Ternborg
1144514283. Sara Bergqvist
1144514294. Lars-Åke Classon
115OK Hällen 110:40
1154341441. Mattias Zeijlon
1151. N.N.
11519693262. Mikael Larsson
1152. N.N.
1157908303. Tomas Öberg
1153. N.N.
11577700084. Björn Carlsson
116OK Motala 110:40
1166460811. Hugo Ekinge
1166460831. Matz Höög
1166460842. Adrian Siira
1162425102. August Ekinge
1166460853. Oliver Höög
1162425113. Eva Ekinge
1166460874. Johan Pettersson
117OK Roxen 110:40
11791913181. Alice Marmelid
11714213371. Mattias Fredsberg
1174453942. Tilde Eveborn
11791014212. Moa Hjort
11790008243. Malva Eveborn
11720526993. Olivia Fröberg
11791913194. Tilda Marmelid
118SOK Aneby 110:40
1183416411. Magnus Fransson
1181. N.N.
11890210082. Alma Gustafsson
1182. N.N.
11880005233. Lovisa Blomgren
1183. N.N.
118171384. P-O Derebrant
119SOK Aneby 210:40
11990106161. Hampus Fyhr
1191. N.N.
1193416472. Moa Fagerström
1193416362. Mikael Fyhr
1192264953. Helena Andersson
119171443. Bo Henriksson
119363414. Johan Blomgren
120Tjällmo-Godegårds OK 110:40
12070302011. Alva Svensk
1207015031. N.N.
1204249502. Max Doverfors
1207405082. Marie Svensk
1207015023. Thorbjörn Gustafsson
12079901273. Rasmus Jonsson
1206605024. Anders Svensk
121Tjällmo-Godegårds OK 210:40
12177702111. Håkan Samor
1217015041. N.N.
1215761782. Daniel Jonsson
12119600702. Marianne Nyman
1214461793. Anders Doverfors
1212313523. James Melander
1217206014. Erik Karlsson

VETERAN

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
201Annebergs GIF 109:00
201277351. Nils-Gustav Blomqvist
201277321. Gunvor Arbin
201277392. Roland Sandahl
2012. N.N.
201277433. Göran Dehlin
202Björkfors GOIF 109:00
2023507691. Stig Jonsson
2021. N.N.
2022625022. Lennart Pettersson
2023507712. Kerstin Eriksson
20220934683. Kjell Holmström
203Katrineholms OK 109:00
2032624451. Inge Löwegren
2031. N.N.
2032624412. Jan-Olof Gust
2032. N.N.
203360913. Per-Erik Carlenius
204Linköpings OK 109:00
2041. N.N.
2041. N.N.
2042. N.N.
2042. N.N.
2043. N.N.
205Linköpings OK 209:00
2051. N.N.
2051. N.N.
2052. N.N.
2052. N.N.
2053. N.N.
206Motala AIF OL 109:00
2064298001. Leif Lundberg
2061. N.N.
20672054162. Kerstin Bengtsson
2062. N.N.
2064213263. Anders Hedin
207Motala AIF OL 209:00
20720885211. Gunnar Hejdenberg
2071. N.N.
2076447262. Stina Korall
2072. N.N.
20772054133. Stig Bengtsson
208OK Kolmården 109:00
20899880161. Runar Aldén
20899880171. N.N.
20899880182. Britt-Marie Aldén
20899880192. N.N.
20899880203. Ove Johansson
209OK Motala 109:00
2094332061. Jerry Martinsson
2091. N.N.
2094332072. Mona Petersen
2094332082. Claus Petersen
2094332093. Christer Johansson
210OK Motala 209:00
2104332161. Uno Berg
2101. N.N.
2104332172. Sture Ahl
2104332182. Lars Johansson
2104332193. Arne Andersson
211Tjällmo-Godegårds OK 109:00
211188931. Leif Samor
2111. N.N.
21110098082. Per-Martin Gustavson
2112645832. Lars Ström
2112590273. Tore Karlsson

Annonser