Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Event, dag 2, Downhill Sprint

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Event, dag 2, Downhill Sprint
Arrangörsorganisation: Hestra IF
Datum: lördag 12 november 2016

D21

2 470 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Malin LjunggrenMarkbygdens OK10:00:00
2Malin JonssonOK Tyr10:00:30
3Maria GustafssonHagaby GoIF Örebro10:01:00
4Sofie SöderblomFalkenbergs OK10:01:30
5Sarah-Jane BarrableOK Ravinen10:02:00
6Linda JinnemoHjärnarps OL10:02:30
7Elinor LindelöwHärlövs IF10:03:00
8Josefin SällbergFK Åsen10:03:30
9Kristina ForsOK Grip10:04:00
10Sara SöderblomÄtrans IF10:04:30
11Elin DahlinDomnarvets GOIF10:05:00
12Stina NeroMullsjö SOK10:05:30
13Maria LundStenungsunds OK10:06:00
14Sara KindlundOK Tranan10:06:30
15Elin TörnrothHjobygdens OK10:07:00
16Louise GötforsGöteborg-Majorna OK10:07:30
17Anna HammarFalköpings AIK OK10:08:00
18Jennie Börjesson ErikssonStorviks IF10:08:30
19Caroline LindelöwHärlövs IF10:09:00
20Sandra NilssonFK Åsen10:09:30
21Åsa SöderblomFalkenbergs OK10:10:30
22Jonna ForsVästerås SOK10:11:00
23Moa PetterssonKarlskrona SOK10:11:30
24Anastasia DenisovaSävedalens AIK10:12:00
25Sara IvarssonOK Kullingshof10:12:30
26Johanna Börjesson ErikssonStorviks IF10:13:00
27Sofia LiljeqvistStenungsunds OK10:13:30
28Alicia FribergFalköpings AIK OK10:14:00
29Karin ThernOK Skogshjortarna10:14:30
30Sofia HolmgårdKils OK10:15:00
31Linda HallbergBredareds IF10:15:30
32Carina ThynellHärlövs IF10:16:00
33Linda NeroMullsjö SOK10:16:30
34Vilma Von KrusenstiernaOK Kåre10:17:00
35Amanda HanssonBredaryds SOK10:17:30
36Frida BrogrenSävedalens AIK10:18:00
37Maria PollMölndal Outdoor IF10:18:30

H21

3 040 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
101Rasmus BäckOK Kullingshof10:45:00
102Philip HjellströmGränna-Bygdens OK10:45:30
103Erik HanssonBredareds IF10:46:00
104Ola WallnäsFalkenbergs OK10:46:30
105Tobias NobornIFK Göteborg10:47:00
106Johan NilssonHultsfreds OK10:47:30
107Mattias OlofssonOK Enen10:48:00
108Per ÖbergOK Hällen10:48:30
109Pontus JohanssonOK Kullingshof10:49:00
110Anton NilssonOK Tranan10:49:30
111Martin DelinOK Pan-Kristianstad10:50:00
112Robin SvennbergDegerfors OK10:50:30
113Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OK10:51:00
114Nick BarrableOK Ravinen10:51:30
115Anders SjögrenOK Kullingshof10:52:00
116Johan HagströmFalkenbergs OK10:52:30
117Emil WingstedtHalden SK10:53:00
118Andreas KarlssonSävedalens AIK10:53:30
119Tommy BäckOK Kullingshof10:54:00
120Kristian AndersonGöteborgs SK10:54:30
121Rasmus BlockgrenFalkenbergs OK10:55:00
122Patrik CorneliussonOK Löftan10:55:30
123Stefan RoosIFK Göteborg10:56:00
124Andreas ClaessonOK Kullingshof10:56:30
125Johan LarssonOK Skogshjortarna10:57:00
126Ruslan GlebovOK Ravinen10:57:30
127Arvid NordIK Hakarpspojkarna10:58:00
128Conny ErixonOK Kullingshof10:58:30
129David SällbergFK Åsen10:59:00
130Johnny HålsjöVänersborgs SK10:59:30
131Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna11:00:00
132Rasmus SteenOK Enen11:00:30
133Simon WallmanOK Kullingshof11:01:00
134Erik NeroMullsjö SOK11:01:30

D20

2 240 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sara HägnanderLidköpings VSK11:17:00
Heidi ForsOK Grip11:17:30
Filippa AnderssonLidköpings VSK11:18:00

H20

2 800 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Arvid HammarFK Herkules10:21:00
Linus OlssonOK Gipen10:21:30
Eric CarlssonKvillebyns SK10:22:00
Jesper LindströmIF Hagen10:22:30
Oskar ErikssonOK Älgen10:23:00
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF10:23:30
Axel RydgårdEksjö SOK10:24:00
Rasmus ArfwedsonFrölunda OL10:24:30
Alexander WiklundFinspångs SOK10:25:00
John GunnarssonSurahammars SOK10:25:30
John GabrielssonSävedalens AIK10:26:00

D18

2 160 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Josefin BovellanNAIS Orienteringsklubb10:28:00
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad10:28:30
Madelene NilssonFK Åsen10:29:00
Cecilia DjerfVästerbergslagens OL10:29:30
Emma BillingHultsfreds OK10:30:00
Mia BekhusFredrikstad SK10:30:30
Malin FritzellMullsjö SOK10:31:00
Olivia LönkvistOK Vivill10:31:30
Maria ErikssonEds SK10:32:00
Malin NymanOK Tyr10:32:30
Maiken HågårdKonnerud IL10:33:00
Kajsa IsidorssonOK Vivill10:33:30
Julia KnutssonBoxholm-Mjölby OL10:34:00
Ebba BengtssonOK Lindéna10:34:30
Johanna GuståsLinköpings OK10:35:00
Malin JanssonHjobygdens OK10:35:30
Elin LoodIK Gandvik10:36:00
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad10:36:30
Ane DyrkornEiker OL10:37:00
Kajsa NilssonHärlövs IF10:37:30
Rebecka SalenbäckKristinehamns OK10:38:00
Isabella LagoGöteborg-Majorna OK10:38:30
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK10:39:00
Elinor DelinOK Pan-Kristianstad10:39:30
Helena ÅsbergSarpsborg OL10:40:00
Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna10:40:30
Klara LjunggrenLinköpings OK10:41:00
Moa HenningssonIK Trenne Ullared10:41:30
Julia StrömUlricehamns OK10:42:00

H18

2 490 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jørgen BaklidKonnerud IL10:00:00
Axel HalvarssonKarlskrona SOK10:00:30
Jesper NyströmIF Thor10:01:00
Vilhelm MelkstamLerums SOK10:01:30
Felix AxelssonMarkbygdens OK10:02:00
Arvid LinderOK Hällen10:02:30
Marcus NylénDegerfors OK10:03:00
August MollénOK Denseln10:03:30
Mathias BlomsterRonneby OK10:04:00
Emil PetterssonKarlskrona SOK10:04:30
Martin LundStenungsunds OK10:05:00
Tino PolsiniEksjö SOK10:05:30
Simon DahlbergOK Nolaskogsarna10:06:00
Tobias von KronhelmOK Måsen10:06:30
Isak KällsmyrOK Kullingshof10:07:00
Viktor WassénVänersborgs SK10:07:30
Joar GjerdahlKonnerud IL10:08:00
Hampus LindmanIK Hakarpspojkarna10:08:30
Erik HerneOK Ravinen10:09:00

D16

1 990 m, 90 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
201Julia GunnarssonMalungs OK Skogsmårdarna10:33:00
202Hanna JohannessonRonneby OK10:33:30
203Ellen KallerbäckEmmaboda Verda OK10:34:00
204Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL10:34:30
205Malin NilssonOK Tranan10:35:00
206Kajsa WardOK Vivill10:35:30
207Silje Marie VågeAsker SK10:36:00
208Linn LugneKils OK10:36:30
209Paulina JägstedtHalmstad OK10:37:00
210Linnéa GustafssonOK Hällen10:37:30
211Siri SuterEksjö SOK10:38:00
212Sofia JanssonHjobygdens OK10:38:30
213Julia ElverlindOK Tranan10:39:00
214Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK10:39:30
215Moa SjöbergGöteborg-Majorna OK10:40:00
216Lovisa BlomgrenSOK Aneby10:40:30
217Hanna CarlqvistFK Friskus-Varberg10:41:00
218Jenny BaklidKonnerud IL10:41:30
219Alma LeijonHärlövs IF10:42:00
220Maja MörthLeksands OK10:42:30
221Tilda ÖstbergStora Tuna OK10:43:00
222Linn PeterssonOK Vivill10:43:30
223Kajsa EkdahlEmmaboda Verda OK10:44:00
224Cecilia LindgrenOK Kåre10:44:30
225Thea BadKils OK10:45:00
226Evelina BergOK Ravinen10:45:30
227Clara Berglund HiltunenGöteborg-Majorna OK10:46:00
228Tindra HjortFalköpings AIK OK10:46:30
229Anniken RanvikKonnerud IL10:47:00
230Adelina FunkeLeksands OK10:47:30
231Astrid NorgrenStora Tuna OK10:48:00
232Emma NilssonAlvesta SOK10:48:30
233Julia WannerAvesta OK10:49:00
234Kajsa NormanSävedalens AIK10:49:30
235Lina SvärdIF Thor10:50:00
236Elin RydgårdEksjö SOK10:50:30
237Emma BernerssonOK Enen10:51:00
238Irmalinn NilssonHärlövs IF10:51:30
239Alva RyttherVästerbergslagens OL10:52:00
240Lina ErdeliusIF Rigor10:52:30
241Alma LiderudLidköpings VSK10:53:00
242Tonje-Malin RhrichKonnerud IL10:53:30
243Lovisa NordSol Tranås10:54:00
244Ellen BlennowFalköpings AIK OK10:54:30
245Meja EneljungIFK Göteborg10:55:00
246Sara ErlandssonOK Vivill10:55:30
247Tove EkströmLinköpings OK10:56:00
248Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK10:56:30
249Amanda  Skyttersæter SaugerudKonnerud IL10:57:00
250Clara DahlHärlövs IF10:57:30
251Elsa EricssonFK Friskus-Varberg10:58:00
252Anna LithellOK Linné10:58:30
253Alma HaagOK Gränsen10:59:00
254Marie Lindløv JensenSarpsborg OL10:59:30
255Linnea SamuelssonNAIS Orienteringsklubb11:00:00
256Andrea RanvikKonnerud IL11:00:30
257Alma JohanssonOK Skogshjortarna11:01:00
258Emelie RönnborgIK Uven11:01:30
259Vendela LönkvistOK Vivill11:02:00
260Olivia FröbergOK Roxen11:02:30
261Alva LindellIF Thor11:03:00
262Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna11:03:30
263Malva SteenOK Enen11:04:00
264Alva BohlinIFK Göteborg11:04:30
265Frida SahlmanLinköpings OK11:05:00
266Elvira WildheimFK Friskus-Varberg11:05:30
267Ella NordströmKils OK11:06:00
268Tilda GunnarssonEmmaboda Verda OK11:06:30
269Anna Øfsthus GravirAsker SK11:07:00
270Lovisa LagerHalmstad OK11:07:30
271Matilda JohannessonFrölunda OL11:08:00
272Martine JægtvikKonnerud IL11:08:30
273Karolina DjerfVästerbergslagens OL11:09:00
274Marie Helene HansenSarpsborg OL11:09:30
275Maja StrandFK Åsen11:10:00
276Alva SonessonFalköpings AIK OK11:10:30
277Elsa KamforsOK Kullingshof11:11:00
278Oda GjerdahlBerger og Svelvik o-lag11:11:30
279Martina SundelinOK Orion11:12:00
280Kajsa Den BraverOK Gränsen11:12:30
281Bea WanstadiusFK Åsen11:13:00
282Hedvig SeverinssonBredaryds SOK11:13:30
284Saga HjerténIK Gandvik11:14:30
285Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker SK11:15:00
286Tove JohanssonOK Alehof11:15:30
287Tindra JernströmAvesta OK11:16:00
288Tilda MelkstamLerums SOK11:16:30
289Clara SpikLeksands OK11:17:00
290Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK11:17:30
291Lisa VogtVästerbergslagens OL11:18:00

H16

2 370 m, 98 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
301Hugo HåkanssonIK Ymer10:30:00
302Sander ArntzenAsker SK10:30:30
303Tim JohanssonFK Friskus-Varberg10:31:00
304Gustav TräffNAIS Orienteringsklubb10:31:30
305Erik HultanderIF Rigor10:32:00
306Oskar KällmanOK Hällen10:32:30
307Erik LundStenungsunds OK10:33:00
308Axel ErikssonOK Löftan10:33:30
309Albin TollOK Njudung10:34:00
310William LundstedtMullsjö SOK10:34:30
311Victor BylundIF Thor10:35:00
312Simon GiselssonRonneby OK10:35:30
313Felix FalkGöteborg-Majorna OK10:36:00
314Måns PerssonAndrarums IF10:36:30
315John GranathOK Kåre10:37:00
316Johannes HolmgrenSävedalens AIK10:37:30
317Simon FreylandEksjö SOK10:38:00
318Emanuel HerberthsonLinköpings OK10:38:30
319Joar HertinIK Hakarpspojkarna10:39:00
320Kristoffer TengrothSundbybergs IK10:39:30
321Anton HolmOK Djerf10:40:00
322Zeb PalmHJS-Vansbro OK10:40:30
323Samuel StålnäbbDomnarvets GOIF10:41:00
324Axel BerglundUlricehamns OK10:41:30
325Gabriel SturessonLerums SOK10:42:00
326Daniel BogrenIF Hagen10:42:30
327Ville FontellOK Enen10:43:00
328Adrian VartiaOK Löftan10:43:30
329Anton SegermanIF Thor10:44:00
330Tim DalheimerIK Vikings OK10:44:30
331Jonathan LjungbergOK Skogsfalken10:45:00
332Gustav BohmanOK Orinto10:45:30
333Mattis PerssonEksjö SOK10:46:00
334Eric NystrandOK Klyftamo10:46:30
335Hugo StrömUlricehamns OK10:47:00
336Emil NilssonAndrarums IF10:47:30
337Ole Øivind NorstedHalden SK10:48:00
338Lucas GranbergOK Kåre10:48:30
339Olof KnutssonOK Kullingshof10:49:00
340Axel ÅkessonMarkbygdens OK10:49:30
341Oscar KarlssonTrollhättans SOK10:50:00
342Johan HjelmérSjövalla FK10:50:30
343Filip BengtssonOK Lindéna10:51:00
344Erik HanssonKarlskrona SOK10:51:30
345Henrik Fredriksen AasAsker SK10:52:00
346Tobias FarbrotGöteborg-Majorna OK10:52:30
347Oskar NymanOK Tyr10:53:00
348Erik ErikssonOK Älgen10:53:30
349Emil AuseliusBredaryds SOK10:54:00
350Melker ElofssonOK Njudung10:54:30
351Simon HardenFK Boken10:55:00
352Isak WideskottSjövalla FK10:55:30
353Oskar CarlssonKvillebyns SK10:56:00
354Olof LjunggrenLinköpings OK10:56:30
355Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna10:57:00
356Gustav ÖstenssonOK Tranan10:57:30
357Jonatan AuneHalden SK10:58:00
358Elias LarssonOK Enen10:58:30
359Kalle LundgrenGöteborg-Majorna OK10:59:00
360Viktor WallinOK Kåre10:59:30
361Emil JonsellIF Thor11:00:00
362Samuel ErikssonEds SK11:00:30
363Carl JosefssonSävedalens AIK11:01:00
364Charlie EliassonDalaportens OL11:01:30
365Anton GlivesonRonneby OK11:02:00
366Maxim JohanssonSol Tranås11:02:30
367Love CarlssonOK Orion11:03:00
368Olle BergstedtMarkbygdens OK11:03:30
369Gustav PermanOK Tyr11:04:00
370Jacob EnbergHalmstad OK11:04:30
371Per Clemet WisløffAsker SK11:05:00
372Alexander BokerudIF Rigor11:05:30
373Samuel PihlströmOK Landehof11:06:00
374Tobias ErixonOK Kullingshof11:06:30
375Emil BybergDomnarvets GOIF11:07:00
376Martin LammFrölunda OL11:07:30
377Aslak HeimdalKonnerud IL11:08:00
378Rasmus TäckOK Hammaren11:08:30
379Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb11:09:00
380Johannes ÖhgrenOK Kåre11:09:30
381Hugo AlmquistIK Hakarpspojkarna11:10:00
382Daniel GlimténOK Löftan11:10:30
383Simon BjörklundLindebygdens OK11:11:00
384Trygve MyhrAsker SK11:11:30
385Lukas KatvalaOK Älgen11:12:00
386Simon ErikssonEmmaboda Verda OK11:12:30
387Elias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb11:13:00
388Gabriel BladOK Kullingshof11:13:30
389Casper HedarOK Tor11:14:00
390Marcus CarlssonIF Hagen11:14:30
391Thorsten SvenssonFinspångs SOK11:15:00
392Marcus RagnarssonMarkbygdens OK11:15:30
393Samuel HåkanssonRonneby OK11:16:00
394Daniel HolmgrenSävedalens AIK11:16:30
395Nils KörleOK Landehof11:17:00
396Tyr HäggströmAndrarums IF11:17:30
397Axel OlssonOK Skogsstjärnan11:18:00
398Viktor AlfredssonOK Tyr11:18:30

D14

1 870 m, 133 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
601Eira HertinVästerviks OK10:12:30
602Alma BirklinOK Kåre10:13:00
603Moa SahlstedtSol Tranås10:13:30
604Ellen SigvardsonBredaryds SOK10:14:00
605Hulda TellnesAsker SK10:14:30
606Tove den BraverOK Gränsen10:15:00
607Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OK10:15:30
608Ingrid Grønlund MoenHalden SK10:16:00
609Karin WedmanVästerbergslagens OL10:16:30
610Elin JohanssonGudhems IF10:17:00
611Julia BergKarlsbyhedens IK10:17:30
612Elin FlakbergIFK Göteborg10:18:00
613Emma LingIK Hakarpspojkarna10:18:30
614Julia ArvidssonIF Rigor10:19:00
615Mirjam JoonsLeksands OK10:19:30
616Linn KarlssonOK Vilse 8710:20:00
617Emilia GunnarssonMalungs OK Skogsmårdarna10:20:30
618Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL10:21:00
619Lisa ÅkessonMarkbygdens OK10:21:30
620Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb10:22:00
621Elsa NilssonDomnarvets GOIF10:22:30
622Ida KlasérKorsnäs IF OK10:23:00
623Hanna OlssonIFK Sävsjö10:23:30
624Ina MartiniAsker SK10:24:00
625Tilda BorgströmAvesta OK10:24:30
626Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL10:25:00
627Irma SvenssonOK Klyftamo10:25:30
628Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna10:26:00
629Unni GranforsIF Rigor10:26:30
630Lilian PalmHJS-Vansbro OK10:27:00
631Olivia LundstedtSjövalla FK10:27:30
632Elvira LjungbergOK Skogsfalken10:28:00
633Matilda HolmOK Djerf10:28:30
634Nora HolmgårdKils OK10:29:00
635Linnea FridolfssonStora Tuna OK10:29:30
636Vendela SöderqvistOK Kåre10:30:00
637Hedda SpangbergKonnerud IL10:30:30
638Hanna RothLinköpings OK10:31:00
639My VelanderSurahammars SOK10:31:30
640Elsa BäsénIF Thor10:32:00
641Elsa LinderOK Hällen10:32:30
642Julia LindbladSävedalens AIK10:33:00
643Thea FagerströmIFK Göteborg10:33:30
644Emma IsidorssonOK Vivill10:34:00
645Vera WallinFalköpings AIK OK10:34:30
646Thea NordinKorsnäs IF OK10:35:00
647Ebba LövgrenBoxholm-Mjölby OL10:35:30
648Bella PalmqvistIFK Sävsjö10:36:00
649Stina NilssonDalaportens OL10:36:30
650Linnea LeijonHärlövs IF10:37:00
651Isabella JoonsLeksands OK10:37:30
652My BlixtAvesta OK10:38:00
653Tyra DernfalkVästerbergslagens OL10:38:30
654Elin EmilssonOK Skogsfalken10:39:00
655Emma EliassonDomnarvets GOIF10:39:30
656Klara NordströmKils OK10:40:00
657Maria LogrenSjövalla FK10:40:30
658Tilda PalmIK Hakarpspojkarna10:41:00
659Elin RahmOK Norrvirdarna10:41:30
660Sabina AumoKungälvs OK10:42:00
661Meja HanssonEmmaboda Verda OK10:42:30
662Sofia DjerfVästerbergslagens OL10:43:00
663Lovisa LagoGöteborg-Majorna OK10:43:30
664Julia KarlssonOK Skogsfalken10:44:00
665Ellen OhrtSol Tranås10:44:30
666Rebecka PihlströmOK Landehof10:45:00
667Hanna RingRonneby OK10:45:30
668Rebecka WestlundKils OK10:46:00
669Elsa GörasLeksands OK10:46:30
670Olivia AspIFK Göteborg10:47:00
671Ebba LindstrandKalmar OK10:47:30
672Nora Småge-HilsenKonnerud IL10:48:00
673Ellinor LihvOK Gränsen10:48:30
674Tove RingiOK Kåre10:49:00
675Emma IvarssonOK Kullingshof10:49:30
676Erika ÅkessonMarkbygdens OK10:50:00
677Moa WallenborgOK Kontinent10:50:30
678Lina HällstenStora Tuna OK10:51:00
679Linn RistoOK Linné10:51:30
680Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL10:52:00
681Vilmalee SuwanOK Vilse 8710:52:30
682Emma EliassonFK Friskus-Varberg10:53:00
683Synne Marie JenssenHalden SK10:53:30
684Alva NyströmIF Thor10:54:00
685Erica MolinBoxholm-Mjölby OL10:54:30
686Klara AnderssonOK Orion10:55:00
687Amanda KarmetunOK Njudung10:55:30
688Julia FunkeLeksands OK10:56:00
689Malin WilhelmssonKorsnäs IF OK10:56:30
690Märta LjungbergSjövalla FK10:57:00
691Alma SandVästerbergslagens OL10:57:30
692Ella StenilsOK Hällen10:58:00
693Elsa KarlssonOK Landehof10:58:30
694Thilda SeldénIF Rigor10:59:00
695Ella SöderbergOK Skogsfalken10:59:30
696Vera CarlssonOK Hällen11:00:00
697Alma WallmanVästerbergslagens OL11:00:30
698Moa SkoogIF Hagen11:01:00
699Hedda Slang-SundsetvikHalden SK11:01:30
700Nora AnderssonOK Norrvirdarna11:02:00
701Emelie RengmyrIF Rigor11:02:30
702Eleonora AlinderSjövalla FK11:03:00
703Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna11:03:30
704Tilda GolsäterKorsnäs IF OK11:04:00
705Simone StennabbIK Gandvik11:04:30
706Lisa FalkGöteborg-Majorna OK11:05:00
707Ida HallinSurahammars SOK11:05:30
708Tilda HenningssonIK Trenne Ullared11:06:00
709Elina FredmanOK Skogshjortarna11:06:30
710Nicolina MobergOK Tyr11:07:00
711Hanna SkoglundSol Tranås11:07:30
712Emma OlssonOK Gränsen11:08:00
713Ebba LindellIF Thor11:08:30
714Filippa SöderbergKalmar OK11:09:00
715Emilia JohnssonOK Kåre11:09:30
716Elin NilssonAndrarums IF11:10:00
717Kajsa IvarssonVästerbergslagens OL11:10:30
718Ellinor RosenbergOK Vilse 8711:11:00
719Sofia ElverlindOK Tranan11:11:30
720Sara WänströmFinspångs SOK11:12:00
721Rebecca HardenFK Boken11:12:30
722Nellie NilssonOK Orion11:13:00
723Agnes BohlinIFK Göteborg11:13:30
724Tuva-Cajsa SpikLeksands OK11:14:00
725Maja BergqvistKorsnäs IF OK11:14:30
726Sigrid FröbergOK Roxen11:15:00
727Selma MossbergKarlsbyhedens IK11:15:30
728Klara AnderssonDomnarvets GOIF11:16:00
729Klara SöderlundAvesta OK11:16:30
730Klara BourneGöteborg-Majorna OK11:17:00
731Mille JægtvikKonnerud IL11:17:30
732Evelina Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna11:18:00
733Kristin HerberthsonLinköpings OK11:18:30

H14

1 990 m, 158 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
801Samuel BökeOK Kullingshof09:59:00
802Philip VibergRyda SK09:59:30
803Melker LundinKatrineholms OK10:00:00
804Frikk Alvaro EmbergsrudAsker SK10:00:30
805Tore Herman KirkebøenHalden SK10:01:00
806Isac PerssonOK Gränsen10:01:30
807Arvid ÖhrvallOK Skogshjortarna10:02:00
808Samuel LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb10:02:30
809Johan LundStenungsunds OK10:03:00
810Felix BäckstädeVisborgs OK10:03:30
811Casper SkeppSävedalens AIK10:04:00
812David AlménTrollhättans SOK10:04:30
813Johan MårtenssonOK Skogsstjärnan10:05:00
814Arvid BylundIF Thor10:05:30
815Anton CarlssonIF Hagen10:06:00
816Erik NilssonDalaportens OL10:06:30
817Albin KruseIF Rigor10:07:00
818Gustav RibbholmOK Njudung10:07:30
819Simon ElmRonneby OK10:08:00
820Hugo KindbornOK Hällen10:08:30
821Erik LingIK Hakarpspojkarna10:09:00
822Linus BjørkeHalden SK10:09:30
823Oliver ErikssonEmmaboda Verda OK10:10:00
824Olle ElfströmOK Orinto10:10:30
825Nils GrimbeckSävedalens AIK10:11:00
826Alfred ÖstergrenAlvesta SOK10:11:30
827Jonas MyhrAsker SK10:12:00
828Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK10:12:30
829Karl LundinKatrineholms OK10:13:00
830Lukas AndrénTibro OK10:13:30
831Hugo UnossonKalmar OK10:14:00
832Albin EronnLinköpings OK10:14:30
833Jakob GunnarssonLerums SOK10:15:00
834Gustav NorbergOK Hällen10:15:30
835Christoffer LindgrenOK Kåre10:16:00
836Gustav NilssonHärlövs IF10:16:30
837Hugo MandingerTrollhättans SOK10:17:00
838Lukas LarssonOK Skogshjortarna10:17:30
839David HaagOK Gränsen10:18:00
840Ole Henrik WoxholthAsker SK10:18:30
841Karl PetersénOK Njudung10:19:00
842Sixten EkbladhSol Tranås10:19:30
843Edvin BorneFrölunda OL10:20:00
844Henrik NorgrenStora Tuna OK10:20:30
845Jonathan KonradssonKalmar OK10:21:00
846Jacob JohanssonLidköpings VSK10:21:30
847Carl SvenssonOK Norrvirdarna10:22:00
848Elmer ÖhgrenKarlsbyhedens IK10:22:30
849Ludwig EnglundLeksands OK10:23:00
850Filip JanekeIK Hakarpspojkarna10:23:30
851Olle KlingbergGöteborg-Majorna OK10:24:00
852Jakob TorgersenHalden SK10:24:30
853Isak OlssonStigsökarna10:25:00
854Anton UllerKils OK10:25:30
855Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK10:26:00
856Sondre YtterbøAsker SK10:26:30
857Gustav CarlssonKvillebyns SK10:27:00
858Linus BenjaminssonLidköpings VSK10:27:30
859Simon GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb10:28:00
860Axel CondrupKalmar OK10:28:30
861Alf Kristian HelleHalden SK10:29:00
862Henrik PetrisiVästerbergslagens OL10:29:30
863Stellan GradinAndrarums IF10:30:00
864Arvid KronmarKarlskrona SOK10:30:30
865Ossian KihlströmDalaportens OL10:31:00
866Rasmus LindbergAvesta OK10:31:30
867Gustav LidmanTibro OK10:32:00
868Arvid LundqvistHalmstad OK10:32:30
869Joel IngemarssonHestra IF10:33:00
870Erik FredrikssonStora Tuna OK10:33:30
871Alfred ErdeliusIF Rigor10:34:00
872Markus MelénOK Kåre10:34:30
873Melvin NilssonHärlövs IF10:35:00
874Sebastian EkingIF Rigor10:35:30
875Mattis GranströmNAIS Orienteringsklubb10:36:00
876Arvid AronssonOK Kroppefjäll10:36:30
877Albin NyqvistOK Landehof10:37:00
878Oscar HasselbergSävedalens AIK10:37:30
879William SturessonLerums SOK10:38:00
880Anton KastrupFK Herkules10:38:30
881Edvin NilssonKungälvs OK10:39:00
882Fredrik JunevikLeksands OK10:39:30
883Oscar HultgrenOK Njudung10:40:00
884Tage KinellIFK Göteborg10:40:30
885Anton LundOK Skogshjortarna10:41:00
886Martin BirkelundAsker SK10:41:30
887Sander KrouwelStora Tuna OK10:42:00
888Arvid BlomsterRonneby OK10:42:30
889Simon NordbergGöteborg-Majorna OK10:43:00
890Linus TäckOK Hammaren10:43:30
891Hugo AuseliusBredaryds SOK10:44:00
892Eilev KvaaleAsker SK10:44:30
893Erik BrandtDomnarvets GOIF10:45:00
894Jesper JohanssonOK Löftan10:45:30
895Felix DrejmoOK Landehof10:46:00
896Hugo EricssonVäxjö OK10:46:30
897Måns HenningssonIK Trenne Ullared10:47:00
898Klockar-Eskil NääsLeksands OK10:47:30
899Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna10:48:00
900Albin PerssonHalmstad OK10:48:30
901Aron ÖstangårdGamleby OK10:49:00
902Ivar LampaIF Rigor10:49:30
903Melker NordgrenOK Kåre10:50:00
904Ludvig CarlbomUlricehamns OK10:50:30
905Alfred NykvistDalaportens OL10:51:00
906Martin BrækkeHalden SK10:51:30
908Gustav OhlinOK Tranan10:52:30
909Frank KrouwelStora Tuna OK10:53:00
910Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna10:53:30
911Simon VeltmanOK Skogshjortarna10:54:00
912Oscar LundborgKungälvs OK10:54:30
913Emil AxelssonLerums SOK10:55:00
914Anton TörnqvistKarlskrona SOK10:55:30
915Gabriel HåkanssonRonneby OK10:56:00
916Zebastian ArfwedsonFrölunda OL10:56:30
917Felix FinsrudAsker SK10:57:00
918Jakob MobergOK Löftan10:57:30
919Olle KallerbäckEmmaboda Verda OK10:58:00
920Linus BacklundTrollhättans SOK10:58:30
921Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK10:59:00
922Anton BlomqvistMarkbygdens OK10:59:30
923Alex JohanssonFK Friskus-Varberg11:00:00
924Wilmer HolmqvistSjövalla FK11:00:30
925Fabian EvertssonLessebo OK11:01:00
926Carl ErixonIFK Göteborg11:01:30
927Simon KringstadOK Norrvirdarna11:02:00
928Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK11:02:30
929Oscar HøjsgaardDomnarvets GOIF11:03:00
930Markus HalvarssonLeksands OK11:03:30
931Emil JägstedtHalmstad OK11:04:00
932Tobias SjöstedtOK Måsen11:04:30
933Simon HermanssonGudhems IF11:05:00
934Hampus StockhedenOK Gränsen11:05:30
935Isak HagbergKalmar OK11:06:00
936Axel BechtelFK Friskus-Varberg11:06:30
937Gustav HarryssonOK Skogshjortarna11:07:00
938Jakob WidelundOK Kåre11:07:30
939Anton GunnarssonBredaryds SOK11:08:00
940Simen VågeAsker SK11:08:30
941Erik SundelinOK Orion11:09:00
942Marius Selmer-OlsenHalden SK11:09:30
943Henry SvensVästerbergslagens OL11:10:00
944Erik ÅkessonVäxjö OK11:10:30
945Oscar OlinIK Hakarpspojkarna11:11:00
946Brian AhlmAndrarums IF11:11:30
947Philip LarssonEds SK11:12:00
948Karl GranathOK Kåre11:12:30
949Jonas CarlssonStora Tuna OK11:13:00
950Emil RavakkoSävedalens AIK11:13:30
951Axel ElmbladBredaryds SOK11:14:00
952Erik JohanssonOK Alehof11:14:30
953Fabian AnderssonRonneby OK11:15:00
954Edvin HenryssonTibro OK11:15:30
955Fabian OdénFjärås AIK11:16:00
956Arvid EkströmStenungsunds OK11:16:30
957Edvin SahlinOK Löftan11:17:00
958Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK11:17:30
959Kristian Fredriksen AasAsker SK11:18:00

D12

1 790 m, 120 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maja InghammarHestra IF09:59:30
Mikaela LandeliusLessebo OK10:00:00
Sara MartiniAsker SK10:00:30
Maja KarmstigFK Friskus-Varberg10:01:00
Ellen ErikssonOK Flundrehof10:01:30
Linn AnderssonOK Tyr10:02:00
Tuva NylundBredaryds SOK10:02:30
Elsa BobergIF Rigor10:03:00
Tuva ÖhgrenSävedalens AIK10:03:30
Ebba ThernOK Skogshjortarna10:04:00
Elsa KaipeOK Kåre10:04:30
Agnes BerlinOK Orion10:05:00
Agnes KamforsOK Kullingshof10:05:30
Asta TörnkvistAnderstorps OK10:06:00
Lovisa DavidsonGöteborg-Majorna OK10:06:30
Tova RangertIK Hakarpspojkarna10:07:00
Saga MattssonDalaportens OL10:07:30
Amanda JanssonOK Klemmingen10:08:00
Lisa AnderssonRyda SK10:08:30
Vera ElfströmOK Orinto10:09:00
Klara NilssonHestra IF10:09:30
Elin EdvinssonFK Åsen10:10:00
Nora Christine HansenRøyken O-lag10:10:30
Louise EdvardssonRonneby OK10:11:00
Elin AxelssonMullsjö SOK10:11:30
Clara AdolfssonAnderstorps OK10:12:00
Alicia BergkvistVästerbergslagens OL10:12:30
Emmie NordströmLessebo OK10:13:00
Emma EmilssonOK Skogsfalken10:13:30
Sandra LingIK Hakarpspojkarna10:14:00
Lovisa MasesStora Tuna OK10:14:30
Marta TörnströmFK Friskus-Varberg10:15:00
Evelina GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb10:15:30
Ida BruhnIF Rigor10:16:00
Saga BorensvedOK Norrvirdarna10:16:30
Rebecca StålnäbbDomnarvets GOIF10:17:00
Karolina AnderssonDalaportens OL10:17:30
Mina VistAsker SK10:18:00
Elin BryggarGrycksbo IF OK10:18:30
Ida KörleOK Landehof10:19:00
Maja BäcklundRonneby OK10:19:30
Ida MeijerFK Åsen10:20:00
Vilma EngströmOK Orion10:20:30
Josefine ÖhrvallOK Skogshjortarna10:21:00
Matilda WallströmSävedalens AIK10:21:30
My FridströmKarlskrona SOK10:22:00
Nora KällIK Gandvik10:22:30
Hanna NilssonHestra IF10:23:00
Lisa ÖstenssonOK Tranan10:23:30
Linn BjörneldKalmar OK10:24:00
Matilda AspIFK Göteborg10:24:30
Lova BerzeliusOK Skogshjortarna10:25:00
Emma ZettervallKarlskrona SOK10:25:30
Ellen FunkeLeksands OK10:26:00
Stina NalbinMullsjö SOK10:26:30
Annika KällmanOK Hällen10:27:00
Audrey HanssonFrölunda OL10:27:30
Hedda SvenssonOK Orion10:28:00
Elsa KällIK Gandvik10:28:30
Ella PetterssonSävedalens AIK10:29:00
Tilde BlixtAvesta OK10:29:30
Sandra GustafssonOK Klemmingen10:30:00
Julia ÅttingLinköpings OK10:30:30
Maren HenriksenHalden SK10:31:00
Tuva ÖstangårdGamleby OK10:31:30
Anja NilssonDomnarvets GOIF10:32:00
Anna SvenssonIF Rigor10:32:30
Sara WallinKorsnäs IF OK10:33:00
Klara BäckstädeVisborgs OK10:33:30
Anna LundqvistFK Friskus-Varberg10:34:00
Emma OlinIK Hakarpspojkarna10:34:30
Martha WisløffAsker SK10:35:00
Emelie ForslundKristinehamns OK10:35:30
Malva Habana LindénOK Klemmingen10:36:00
Sigrid LjunggrenLinköpings OK10:36:30
Agnes IvarssonOK Skogshjortarna10:37:00
Stella RangertIK Hakarpspojkarna10:37:30
Olivia KarlssonLessebo OK10:38:00
Stina AnderssonAnderstorps OK10:38:30
Moa HolstenHestra IF10:39:00
Elsa KarlssonAndrarums IF10:39:30
Liv NorbergAvesta OK10:40:00
Maja GraadIF Rigor10:40:30
Kristina BohmanOK Orinto10:41:00
Amalie ErtmannCopenhagenO10:41:30
Towa LaagenLidköpings VSK10:42:00
Felicia AhlstrandFK Friskus-Varberg10:42:30
Agnes WallinKorsnäs IF OK10:43:00
Magdalena SalenbäckKristinehamns OK10:43:30
Hilda WaldefeldtIK Gandvik10:44:00
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker SK10:44:30
Judith LundqvistKalmar OK10:45:00
Emilia LundstedtSjövalla FK10:45:30
Amanda RådströmOK Enen10:46:00
Matilda LekbergSävedalens AIK10:46:30
Linnéa BorggrenDomnarvets GOIF10:47:00
Ida KarlssonOK Gränsen10:47:30
Tilda RosanderSOK Aneby10:48:00
Stine FinslandAsker SK10:48:30
Wilma PetterssonOK Kullingshof10:49:00
Ellen NormanSävedalens AIK10:49:30
Lisa SwartzOK Orion10:50:00
Vilma JohanssonOK Hällen10:50:30
Ellen TollOK Njudung10:51:00
Tilda LarssonOK Klemmingen10:51:30
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna10:52:00
Alice Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF10:52:30
Elsa SödervallIK Gandvik10:53:00
Annie ErikssonOK Löftan10:53:30
Emma KarlssonOK Landehof10:54:00
Olga RindeskogVästerbergslagens OL10:55:00
Sandra WiduchKarlskrona SOK10:55:30
Julia WesthMullsjö SOK10:56:00
Signe ÖhgrenKarlsbyhedens IK10:56:30
Tilda HagelbergEksjö SOK10:57:00
Filippa FagerströmIFK Göteborg10:57:30
Lea FribergOK Vivill10:58:00
Alva SvenssonFK Åsen10:58:30
Stina JohanssonAnderstorps OK10:59:00
Moa BergqvistKorsnäs IF OK10:59:30

H12

1 830 m, 148 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Otto LarssonOK Tranan09:59:30
Oscar Lin-BjörnströmGöteborg-Majorna OK10:00:00
Magnus LundsgaardOK Kontinent10:00:30
Olof EdvardssonRonneby OK10:01:00
Oskar NyquistEmmaboda Verda OK10:01:30
Victor HanssonOK Löftan10:02:00
Viggo IngwersenOK Enen10:02:30
Alfred HallqvistUlricehamns OK10:03:00
Simon ÅkessonAnderstorps OK10:03:30
Emil Ruud FossheimAsker SK10:04:00
Melvin FredrikssonKorsnäs IF OK10:04:30
Moltas ÖstergrenAlvesta SOK10:05:00
Hugo NobornIFK Göteborg10:05:30
Gustav WiborgSjövalla FK10:06:00
Jakob RastadAsker SK10:06:30
Ludvig EronnLinköpings OK10:07:00
Melker LarssonOK Orion10:07:30
Karl GranforsOK Landehof10:08:00
Ebbe HolmqvistSjövalla FK10:08:30
Isak HolmgårdKils OK10:09:00
Emanuel ZitkaUlricehamns OK10:09:30
Rasmus LarssonBredareds IF10:10:00
Victor HörnquistAnderstorps OK10:10:30
Axel GrimbeckSävedalens AIK10:11:00
Adam AnderssonKarlskrona SOK10:11:30
Simon CorneliussonOK Löftan10:12:00
Linus HallinSurahammars SOK10:12:30
Edvin TolestamIF Rigor10:13:30
Liam Viggo WingstedtHalden SK10:14:00
Tim AnderssonOK Tranan10:14:30
Isak ThörnbladOK Flundrehof10:15:00
Alexander KarlströmBoxholm-Mjölby OL10:15:30
Ludvig HedströmOK Skogshjortarna10:16:00
Joel RingströmOK Landehof10:16:30
Eric LuthmanDegerfors OK10:17:00
Fabian AlinderSjövalla FK10:17:30
Carl-Johan StåhlSävedalens AIK10:18:00
Axel BjörkmanSjövalla FK10:18:30
Melker KronqvistOK Klemmingen10:19:00
Andreas EriksenAsker SK10:19:30
Filip IngemarssonHestra IF10:20:00
Adam BromsFK Friskus-Varberg10:20:30
Hugo ÅkerbergOK Löftan10:21:00
Lucas WannerAvesta OK10:21:30
Adam JonesOK Kåre10:22:00
Viggo AhlmAndrarums IF10:22:30
Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna10:23:00
Albin JägstedtHalmstad OK10:23:30
Linus Carlsson KokinskyIFK Göteborg10:24:00
Wille SöderqvistOK Kåre10:24:30
Casper TuressonHärlövs IF10:25:00
Gottfrid AlexanderssonIF Rigor10:25:30
Elias Norén OK Lindéna10:26:00
Carl StadigIK Gandvik10:26:30
Kalle ÖhlundIK Hakarpspojkarna10:27:00
Erik ErikssonOK Skogsfalken10:27:30
Albin BoellIFK Göteborg10:28:00
Adam GranhageSjövalla FK10:28:30
Joel GolsäterKorsnäs IF OK10:29:00
Kasper VemdalMullsjö SOK10:29:30
Jakob Backer-TellnesAsker SK10:30:00
Olle PetersénOK Njudung10:30:30
Tobias JohanssonOK Löftan10:31:00
Fredrik WestlundKils OK10:31:30
Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb10:32:00
Jon HanssonOK Kåre10:32:30
Emil SeldénIF Rigor10:33:00
Simon PerssonOK Gränsen10:33:30
Linus VernströmRonneby OK10:34:00
Elias ThunbergOK Vivill10:34:30
Simon WesthMullsjö SOK10:35:00
Elias NordbergGöteborg-Majorna OK10:35:30
Colin HolménOK Landehof10:36:00
Mathias NyhaugAsker SK10:36:30
Alexander GustafssonOK Njudung10:37:00
Gustav AnderssonOK Löftan10:38:00
Valentin ÅsénOK Skogshjortarna10:38:30
Love GaudenzHalmstad OK10:39:00
Joel HolmbergUlricehamns OK10:39:30
Martin HanssonIF Rigor10:40:00
Hannes SvenssonRonneby OK10:40:30
Jakob AspIFK Göteborg10:41:00
Martin EkFrölunda OL10:41:30
Casper GunnarssonOK Lindéna10:42:00
Oliwer GöranssonLidköpings VSK10:42:30
Alfred KjellénHelsingborgs SOK10:43:00
Linus FolkjernDalaportens OL10:43:30
Emil LindbladSävedalens AIK10:44:00
Carl LjungbergDegerfors OK10:44:30
Albin SundströmHestra IF10:45:00
Malcolm SvenssonAnderstorps OK10:45:30
Albert BrohedeOK Tyr10:46:00
Elias NyqvistOK Landehof10:46:30
Simon SahlinSjövalla FK10:47:00
Eirik NæssAsker SK10:47:30
Wilhelm VictorzonMullsjö SOK10:48:00
Oskar BlomOK Löftan10:48:30
Oscar NystrandOK Klyftamo10:49:00
Rasmus HedarOK Tor10:49:30
Isak BengtssonOK Lindéna10:50:00
Leo ThimFK Åsen10:50:30
Olle FlorénIF Rigor10:51:00
Anders SkoglundSol Tranås10:51:30
Simen Hagen StrømsnesAsker SK10:52:00
Axel JonssonSjövalla FK10:52:30
Oskar ErikssonRonneby OK10:53:00
Noel BengtssonOK Skogshjortarna10:53:30
Arvid RothLinköpings OK10:54:00
Anton SöderberghIFK Göteborg10:54:30
Erik OlssonFrosta OK10:55:00
Mikael BirkelundAsker SK10:55:30
Hannes EssungerSjövalla FK10:56:00
Nils SwartzOK Orion10:56:30
Albin PaulssonOK Löftan10:57:00
Albin VelanderSurahammars SOK10:57:30
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna10:58:00
Lukas HagbergKalmar OK10:58:30
Melwin WildheimFK Friskus-Varberg10:59:00
Elias NilssonAndrarums IF10:59:30
Gustav GranströmNAIS Orienteringsklubb11:00:00
Daniel LindDalaportens OL11:00:30
Simon BååthSävedalens AIK11:01:00
Filip BrolingBredaryds SOK11:01:30
Albin SamuelssonOK Vivill11:02:00
Arvid SkeppSävedalens AIK11:02:30
Malte GunnarssonEmmaboda Verda OK11:03:00
Martin Johannessen LinneboAsker SK11:03:30
Isak LemurellSjövalla FK11:04:00
Melwin ArvidssonIF Rigor11:04:30
Alvin OllanderOK Landehof11:05:00
Ludwig AnderssonAndrarums IF11:05:30
Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna11:06:00
Eilert KristiansenHalden SK11:06:30
Erik BernerssonOK Enen11:07:00
Elias ThoresenHalden SK11:07:30
Joel Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna11:08:00
Linus AlinderSjövalla FK11:08:30
Richard RettigTibro OK11:09:00
Vilmer LindströmOK Skogsfalken11:09:30
Filip CarlqvistFK Friskus-Varberg11:10:00
Anton VelanderSurahammars SOK11:10:30
Lukas ErdalenIFK Göteborg11:11:00
Andreas HandinOK Löftan11:11:30
Jakob CarlssonStora Tuna OK11:12:00
Emil ÅslundSol Tranås11:12:30
Vilmer NybergAsker SK11:13:00
William RönnborgIK Uven11:13:30
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK11:14:00

D10

1 790 m, 83 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hilma EkströmStenungsunds OK10:00:00
Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg10:00:30
Kajsa BjörnLessebo OK10:01:00
Nanna TorénHestra IF10:01:30
Matilda PerssonOK Enen10:02:00
Astrid Juli YtterbøAsker SK10:02:30
Hanna WidegrenIK Gandvik10:03:00
Kajsa ElfströmOK Orinto10:03:30
Frida OdénFjärås AIK10:04:00
Liv LundsgaardOK Kontinent10:04:30
Minna PalmIK Hakarpspojkarna10:05:00
Alice BohlinIFK Göteborg10:05:30
Emma PerssonHalmstad OK10:06:00
Hilda AhlgrenIK Gandvik10:06:30
Irma WesthMullsjö SOK10:07:00
Alva SahlinOK Löftan10:07:30
Selma LeopoldOK Orion10:08:00
Vide HäggströmAndrarums IF10:08:30
Ebba RanbroHelsingborgs SOK10:09:00
Elin SaleskogRonneby OK10:09:30
Moa BengtssonOK Skogshjortarna10:10:00
Emilia ElverlindOK Tranan10:10:30
Alice KlintefeltLidköpings VSK10:11:00
Signe JohanssonFK Friskus-Varberg10:11:30
Emilia AugustssonLessebo OK10:12:00
Hannah LandergrenHestra IF10:12:30
Emy HjertströmFK Friskus-Varberg10:13:00
Alva LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb10:13:30
Hedda  RoosIFK Göteborg10:14:00
Matilda SöderbergOK Skogsfalken10:14:30
Alva KarlssonMariestads FK10:15:00
Emelina HolmqvistSjövalla FK10:15:30
Hanna BäcklundRonneby OK10:16:00
Lova KronmarKarlskrona SOK10:16:30
Tuva EspelinAsker SK10:17:00
Molly HögIK Gandvik10:17:30
Sofia JonssonLidköpings VSK10:18:00
Klara EberlénOK Skogshjortarna10:18:30
Elin AnderssonOK Löftan10:19:00
Lisa OhrtSol Tranås10:19:30
Siri KleinOK Vilse 8710:20:00
Nanna SundelinOK Orion10:20:30
Mira FlansbjerKinnaströms SK10:21:00
Isabella HolmOK Djerf10:21:30
Moa VemdalMullsjö SOK10:22:00
Aida MehmedagicIK Gandvik10:22:30
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg10:23:00
Ella LaineDegerfors OK10:23:30
Alma KjellénHelsingborgs SOK10:24:00
Elin ForsbergIK Gandvik10:24:30
Signe HördegårdhIFK Göteborg10:25:00
Josefina AndraeOK Vilse 8710:25:30
Lina AhlstedtÅmåls OK10:26:00
Tilda ErikssonOK Flundrehof10:26:30
Celia DaviesAsker SK10:27:00
Vera HöglundSjövalla FK10:27:30
Nellie EngdahlOK Skogshjortarna10:28:00
Alva HagelbergEksjö SOK10:28:30
Alva EngströmOK Orion10:29:00
Elma FribergOK Vivill10:29:30
Hillevi LarssonOK Enen10:30:00
Minna WingstedtHalden SK10:30:30
Lina UllerKils OK10:31:00
My WallenborgOK Kontinent10:31:30
Meja KarlssonLessebo OK10:32:00
Anna-Lisa KinellIFK Göteborg10:32:30
Wilma WaldefeldtIK Gandvik10:33:00
Sofia GustafssonGöteborg-Majorna OK10:33:30
Hanna KlingsellKalmar OK10:34:00
Silje Ruud FossheimAsker SK10:34:30
Stina ThernOK Skogshjortarna10:35:00
Sanna SigvardsonBredaryds SOK10:35:30
Alma BerzeliusOK Skogshjortarna10:36:00
Jenny NorrmanGöteborg-Majorna OK10:36:30
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg10:37:00
Alice BrandtOK Löftan10:37:30
Miranda WallströmSävedalens AIK10:38:00
Emilia MellegårdLidköpings VSK10:38:30
Saga KällstrandÅmåls OK10:39:00
Ida HederIK Gandvik10:39:30
Elin NobornIFK Göteborg10:40:00
Felicia GustafssonOK Njudung10:40:30
Edit TreptowAnderstorps OK10:41:00

H10

1 800 m, 78 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Axel VibergRyda SK09:59:30
Julius WiklundFalköpings AIK OK10:00:00
Isak TörnströmFK Friskus-Varberg10:00:30
Viggo WulffOK Gränsen10:01:00
Melvin LundOK Skogshjortarna10:01:30
Oskar WardOK Vivill10:02:00
Noah BjörklundSjövalla FK10:02:30
Elof RothHjobygdens OK10:03:00
Albin SkottÅmåls OK10:03:30
Hugo DuvbornOK Vilse 8710:04:00
Linus BååthSävedalens AIK10:04:30
Ebbe TörnkvistAnderstorps OK10:05:00
Eskil SoelbergAndrarums IF10:05:30
Erik KarlssonOK Skogsfalken10:06:00
Wille VernströmRonneby OK10:06:30
Joel HolmgårdKils OK10:07:00
Neo CederqvistVisborgs OK10:07:30
Oscar AnderssonOK Tyr10:08:00
Nico MankonenKarlskrona SOK10:08:30
Johan AnderssonIK Gandvik10:09:00
Hjalmar IngelsboOK Tranan10:09:30
Edvin ÅttingLinköpings OK10:10:00
Hjalmar FolkestadAnderstorps OK10:10:30
Mikkel RastadAsker SK10:11:00
Eric ÅhlÅmåls OK10:11:30
Liam HogedalVänersborgs SK10:12:00
Wilhelm KarmetunOK Njudung10:12:30
Emil RingRonneby OK10:13:00
Erik ZettervallKarlskrona SOK10:13:30
Ville WingstedtHalden SK10:14:00
Hugo EkströmOK Tyr10:14:30
Simon HanssonIF Rigor10:15:00
Emil LagnetegBoxholm-Mjölby OL10:15:30
Hannes HolmbergOK Gränsen10:16:30
Oliver HammarFalköpings AIK OK10:17:00
Melker SundströmHestra IF10:17:30
Rasmus ÖbergOK Hällen10:18:00
Emil LingIK Hakarpspojkarna10:18:30
Alfred LeijonHärlövs IF10:19:00
Isak ÖgrenSävedalens AIK10:19:30
Jacob HolmbergUlricehamns OK10:20:00
Ola LeireGöteborg-Majorna OK10:20:30
Måns FridströmKarlskrona SOK10:21:00
Arvid ErikssonRonneby OK10:21:30
Matti JohanssonOK Njudung10:22:00
Elliot JägstedtHalmstad OK10:22:30
Arvid ErikssonÅmåls OK10:23:00
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL10:23:30
Danilo MobergOK Tyr10:24:00
Hugo FlinkOK Orion10:24:30
Jacob RuderfeltIF Rigor10:25:00
Sverre KarlssonAndrarums IF10:25:30
Gustav LjungbergDegerfors OK10:26:00
Eddie KarlssonOK Vilse 8710:26:30
Adrian LindholmOK Skogshjortarna10:27:00
Nils NyquistEmmaboda Verda OK10:27:30
Samuel RingströmOK Landehof10:28:00
Filip HanssonOK Löftan10:28:30
Arvid JosefssonOK Vivill10:29:00
Arild ErikmatsSävedalens AIK10:29:30
Ossian ÖstergrenAlvesta SOK10:30:00
Noah MulariOK Vilse 8710:30:30
Simon ThörnbladOK Flundrehof10:31:00
Gabriel HogedalVänersborgs SK10:31:30
Erik LeopoldOK Orion10:32:30
Gustav AspIFK Göteborg10:33:00
Theo RistoOK Linné10:33:30
Andy GranforsIF Rigor10:34:00
Walter SöderqvistOK Kåre10:34:30
Adam SamuelssonFalköpings AIK OK10:35:00
Jakob LindholmBoxholm-Mjölby OL10:35:30
Axel HäggAnderstorps OK10:36:00
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubb10:36:30
Elias SamuelssonOK Vivill10:37:00
Max TörnqvistFjärås AIK10:37:30
Ivar KahraÅmåls OK10:38:00
Elias HedHultsfreds OK10:38:30
Anton JonssonOK Tyr10:39:00

D35

2 240 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Inger-Lise EriksenEds SK10:46:00
Anna-Karin IngwersenOK Enen10:46:30
Therese BergqvistKorsnäs IF OK10:47:00
Therese FribergOK Vivill10:47:30
Emelie SvalinVänersborgs SK10:48:00
Maria MickelåkerAndrarums IF10:48:30
Lottis BrohedeOK Tyr10:49:00
Martina VejedalMarkbygdens OK10:49:30
Lisa KjellénHelsingborgs SOK10:50:00
Susanna CaleklintKarlskrona SOK10:50:30
Elisabeth HagelbergEksjö SOK10:51:00
Sara JägstedtHalmstad OK10:51:30
Charlotte JosefssonOK Vivill10:52:00

H35

2 800 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Patrik CarlbomUlricehamns OK11:10:00
Fredrik ErikssonOK Flundrehof11:10:30
Ola SamuelssonOK Orion11:11:00
David AndréGöteborg-Majorna OK11:11:30
Tobias LidénMarkbygdens OK11:12:00
Magnus KarlssonAndrarums IF11:12:30
Hans RullgårdSolna OK11:13:00
Mattias EngströmOK Orion11:13:30
Gustav BäcklundRonneby OK11:14:00
Jonas SchedinLinköpings OK11:14:30
Mattias RundgrenVäxjö OK11:15:00
Michael ForslundKristinehamns OK11:15:30
Jostein F. TellnesAsker SK11:16:00
Johan MickelåkerAndrarums IF11:16:30
David HellerströmFK Friskus-Varberg11:17:00
Anders LeopoldOK Orion11:17:30
Fredrik StåhlHjärnarps OL11:18:00

D40

2 160 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Cecilia KarmetunOK Njudung10:00:00
Jenny KällmanOK Hällen10:00:30
Annica  Clevnert LeireGöteborg-Majorna OK10:01:00
Johanna HallqvistUlricehamns OK10:01:30
Ann-Sofie TäckOK Hammaren10:02:00
Sylvia KarlssonOK Lindéna10:02:30
Angelica BrandqvistTibro OK10:03:00
Maria AspIFK Göteborg10:03:30
Frida WallströmSävedalens AIK10:04:00
Ulrika KindlundOK Tranan10:04:30
Gunilla FredmanOK Skogshjortarna10:05:00
Malin BruhnIF Rigor10:05:30
Karin AlthoffKungälvs OK10:06:00
Lotta EnbergHalmstad OK10:06:30
Jennie KleistBoxholm-Mjölby OL10:07:00
Annica RosengrenOK Orion10:07:30
Sofia ÖstenssonOK Tranan10:08:00
Christine LundOK Skogshjortarna10:08:30
Cathrine DavidsonGöteborg-Majorna OK10:09:00
Jessica KarmetunOK Bävern10:09:30
Marie NilssonHärlövs IF10:10:00
Linda WänströmFinspångs SOK10:10:30
Cecilia FlakbergIFK Göteborg10:11:00
Martina GabrielssonTrollhättans SOK10:11:30
Sabina MårtenssonIK Trenne Ullared10:12:00
Madelene HanssonOK Löftan10:12:30
Maria HolmqvistSjövalla FK10:13:00
Mia EronnLinköpings OK10:13:30
Katrin SkeppSävedalens AIK10:14:00
Malin LeijonHärlövs IF10:14:30
Marie CarlssonFrölunda OL10:15:00
Ulrika GranforsIF Rigor10:15:30
Eva OlssonFrosta OK10:16:00
Kajsa NiemiEmmaboda Verda OK10:16:30
Viktoria LindholmBoxholm-Mjölby OL10:17:00
Sofia KarmstigFK Friskus-Varberg10:17:30
Susanne BiörsOK Tranan10:18:00
Mone NastadNotodden OL10:18:30
Ann-Christine NilssonGällstadbygdens SOK10:19:00

H40

2 490 m, 54 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jens ThorildIFK Göteborg10:12:30
Johan KällIK Gandvik10:13:00
Peter GrimbeckSävedalens AIK10:13:30
Thomas OlsenAsker SK10:14:00
Fredrik EnbergHalmstad OK10:14:30
Patrik SöderqvistOK Kåre10:15:00
Patrik KleistBoxholm-Mjölby OL10:15:30
Mats AnderssonOK Löftan10:16:00
Gabriel ThörnbladOK Flundrehof10:16:30
Johan GranforsIF Rigor10:17:00
Jerker AnderssonOK Tyr10:17:30
Robert SkoogIF Hagen10:18:00
Ingemar ErikssonRonneby OK10:18:30
Heide PerssonAndrarums IF10:19:00
Magnus LindstrandKalmar OK10:19:30
Andre JægtvikKonnerud IL10:20:00
Stefan CaleklintKarlskrona SOK10:20:30
Magnus BertilssonOK Skogshjortarna10:21:00
Ola JodalGöteborg-Majorna OK10:21:30
Magnus EmilssonFK Åsen10:22:00
Stefan KinellIFK Göteborg10:22:30
Stefan EkingIF Rigor10:23:00
Bertil EronnLinköpings OK10:23:30
Joakim KarmetunOK Njudung10:24:00
Michael NilssonAndrarums IF10:24:30
Stellan TäckOK Hammaren10:25:00
Martin LarssonIFK Göteborg10:25:30
Emil ErdeliusIF Rigor10:26:00
Johan FrisellBoxholm-Mjölby OL10:26:30
Hans LarssonEds SK10:27:00
Stefan  BergOK Enen10:27:30
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb10:28:00
Øystein RastadAsker SK10:28:30
Ola SkeppSävedalens AIK10:29:00
Erik AderstedtKungälvs OK10:29:30
Niklas FlorénIF Rigor10:30:00
Andreas EklundGöteborg-Majorna OK10:30:30
Magnus HanssonOK Löftan10:31:00
Ola SöderbergOK Skogsfalken10:31:30
Fredrik NorénOK Lindéna10:32:00
Anders FranzénLidköpings VSK10:32:30
Håkan SonessonFalköpings AIK OK10:33:00
Gary LarssonOK Skogshjortarna10:33:30
Henrik HallinSurahammars SOK10:34:00
Patrick EricsonMullsjö SOK10:34:30
Fredrik LindellIF Thor10:35:00
Daniel BrohedeOK Tyr10:35:30
Jan SamuelssonFalköpings AIK OK10:36:00
Ola HäggströmAndrarums IF10:36:30
Martin SvenssonIF Rigor10:37:00
Markus OlinIK Hakarpspojkarna10:37:30
Sven GranforsOK Landehof10:38:00
Erik BacklundTrollhättans SOK10:38:30
Peter LekbergSävedalens AIK10:39:00

D45

2 020 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Liselott RothLinköpings OK10:54:30
Anna ErikssonOK Älgen10:55:00
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK10:55:30
Pia GuståsOK Linné10:56:00
Karin OlofssonLinköpings OK10:56:30
Tanja DalheimerIK Vikings OK10:57:00
Jorun RuudAsker SK10:57:30
Marie NordSol Tranås10:58:00
Toini SkyttersæterKonnerud IL10:58:30
Lena MasesStora Tuna OK10:59:00
Pia JohanssonOK Landehof10:59:30
Jeanette LarssonFK Friskus-Varberg11:00:00
Ulrika OdénFjärås AIK11:00:30
Ingela AnderssonOK Orion11:01:00
Anna BorensvedOK Norrvirdarna11:01:30
Lena PetrisiVästerbergslagens OL11:02:00
Tina WestlundKils OK11:02:30
Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OL11:03:00
Kristina LjunggrenLinköpings OK11:03:30
Charlotte FlansbjerOK Djerf11:04:00
Jenny Lind ÖhgrenKarlsbyhedens IK11:04:30
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg11:05:00
Camilla ÖhgrenSävedalens AIK11:05:30
Madeleine JohanssonOK Skogshjortarna11:06:00
Annika JohanssonOK Alehof11:06:30
Petra OlssonIFK Sävsjö11:07:00
Sofia KarlssonOK Landehof11:07:30
Berit BengtssonOK Lindéna11:08:00
Susanne KarlssonHärlövs IF11:08:30
Ingela ThoressonAndrarums IF11:09:00
Semona NilssonOK Orion11:09:30
Karin ThörnbladOK Flundrehof11:10:00
Maria TuressonHärlövs IF11:10:30
Ulrika RibbholmOK Njudung11:11:00
Susanne WallenborgOK Kontinent11:11:30
Marie HedarOK Tor11:12:00
Maria LillieströmOK Roxen11:12:30
Sigrun YtterbøAsker SK11:13:00
Helen LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb11:13:30
Anna NordströmKils OK11:14:00
Bodil MolinBoxholm-Mjölby OL11:14:30
Annika IvarssonLinköpings OK11:15:00
Katarina SundelinOK Orion11:15:30
Tone IngesenSarpsborg OL11:16:00
Carola BillingHultsfreds OK11:16:30
Annika KuhlinGöteborg-Majorna OK11:17:00
Annika EricssonVäxjö OK11:17:30
Jeanette SigenstamMarkbygdens OK11:18:00

H45

2 430 m, 76 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK10:41:00
Kjell Petter SmågeKonnerud IL10:41:30
Stephan ÖstergrenAlvesta SOK10:42:00
Thomas PerssonOK Gränsen10:42:30
Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb10:43:00
Fredrik AskMarkbygdens OK10:43:30
Mats LiljaOK Älgen10:44:00
Roger NorbergOK Hällen10:44:30
Magnus WallenborgOK Kontinent10:45:00
Lars-Ola LarssonOK Orion10:45:30
Klas KarlssonIK Hakarpspojkarna10:46:00
Jonas NorrmanGöteborg-Majorna OK10:46:30
Johan WänströmFinspångs SOK10:47:00
Mats RanbroHelsingborgs SOK10:47:30
Sven Arne KarlssonTrollhättans SOK10:48:00
Bengt ÖhlundIK Hakarpspojkarna10:48:30
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg10:49:00
Mats HolmbergOK Gränsen10:49:30
Pär JohannessonFrölunda OL10:50:00
Anders LillieströmOK Roxen10:50:30
Peter CarlbergKils OK10:51:00
Thomas JohannessonRonneby OK10:51:30
Mattias BååthSävedalens AIK10:52:00
Sverre WisløffAsker SK10:52:30
Jonas K JohanssonOK Skogsfalken10:53:00
Patrik StenilsOK Hällen10:53:30
Jussi AumoKungälvs OK10:54:00
Jörgen NilssonFK Åsen10:54:30
Jens ArvidssonIF Rigor10:55:00
Patrik SteenOK Enen10:55:30
Martin JohanssonOK Orinto10:56:00
Kristian PalmIK Hakarpspojkarna10:56:30
Mattias BiörsIK Ymer10:57:00
Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK10:57:30
Johan AnderssonHultsfreds OK10:58:00
Anders SundelinOK Orion10:58:30
Michael ErtmannCopenhagenO10:59:00
Dennis TollOK Njudung10:59:30
Martin BobergIF Rigor11:00:00
Tobias Den BraverOK Gränsen11:00:30
Fredrik DavidsonGöteborg-Majorna OK11:01:00
Ola JönssonOK Vilse 8711:01:30
Fredrik CarlqvistFK Friskus-Varberg11:02:00
Martin JakobssonHammarkinds OK11:02:30
Anders ArfwedsonFrölunda OL11:03:00
Ola SamuelssonOK Vivill11:03:30
Adam OdénFjärås AIK11:04:00
Henrik KällsmyrOK Kullingshof11:04:30
Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna11:05:00
Thomas AnderssonOK Tranan11:05:30
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL11:06:00
Anders LingIK Hakarpspojkarna11:06:30
Åke LjunggrenLinköpings OK11:07:00
Roland StrandFK Åsen11:07:30
Urban BillingHultsfreds OK11:08:00
Nichlas WallströmSävedalens AIK11:08:30
Peter AspIFK Göteborg11:09:00
Gert WildheimFK Friskus-Varberg11:09:30
Ulf NyqvistOK Landehof11:10:00
Patrik NylénDegerfors OK11:10:30
Espen SvaeSarpsborg OL11:11:00
Jonas SvenssonOK Orion11:11:30
Göran NordSol Tranås11:12:00
Mikael BokerudIF Rigor11:12:30
Ronnie BohmanOK Orinto11:13:00
Jonas OlssonOK Roxen11:13:30
Peter ForsOK Grip11:14:00
Lars SvenssonIK Hakarpspojkarna11:14:30
Harald PerssonAndrarums IF11:15:00
Henrik EssungerSjövalla FK11:15:30
Erik SkoglundSol Tranås11:16:00
Thomas LjungqvistTibro OK11:16:30
Stefan GunnarssonOK Lindéna11:17:00
Tobias HaagOK Gränsen11:17:30
Ola NilssonAlvesta SOK11:18:00
Dan-Olof JohanssonOK Alehof11:18:30

D50

1 890 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Annika JosefssonKarlskrona SOK10:22:00
Margareta MandingerTrollhättans SOK10:22:30
Carina AnderssonFK Friskus-Varberg10:23:00
Helena ErikssonEds SK10:23:30
Annika SvenssonSolna OK10:24:00
Lena SwartzOK Orion10:24:30
Camilla AdlertegOK Enen10:25:00
Christina LiljeqvistStenungsunds OK10:25:30
Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK10:26:00
Heléne SvenssonKristinehamns OK10:26:30
Karin FreylandSOK Aneby10:27:00
Pia Käck FritzellGudhems IF10:27:30
Helen KarlbomIFK Göteborg10:28:00
Anna FröbergOK Roxen10:28:30
Eva PetterssonKarlskrona SOK10:29:00
Annie EdvardsenGöteborg-Majorna OK10:29:30
Christel OlssonFK Åsen10:30:00
Anette ThoressonAndrarums IF10:30:30

H50

2 090 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Thord SalenbäckKristinehamns OK10:00:00
Øyvind Johannessen LinneboAsker SK10:00:30
Mats SöderbergKalmar OK10:01:00
Mats AnderssonOK Orion10:01:30
Ole IngesenSarpsborg OL10:02:00
Espen BekhusFredrikstad SK10:02:30
Bengt LeijonHärlövs IF10:03:00
Per GuståsLinköpings OK10:03:30
Johan BlomgrenSOK Aneby10:04:00
Joachim FribergFalköpings AIK OK10:04:30
Pär NymanOK Tyr10:05:00
Kjell RistoOK Linné10:05:30
Christer BorgGöteborg-Majorna OK10:06:00
Lars HolmgårdKils OK10:06:30
Anders PetterssonKarlskrona SOK10:07:00
Magnus NilssonHärlövs IF10:07:30
Martin MandingerTrollhättans SOK10:08:00
Jens LindströmTibro OK10:08:30
Mikael HanssonBredaryds SOK10:09:00
David GabrielssonSävedalens AIK10:09:30
Dag SyversenSarpsborg OL10:10:00
Lars LjungbergSjövalla FK10:11:00
Ulf TörnströmFK Friskus-Varberg10:11:30
Jan GradinAndrarums IF10:12:00
Phil MullinsSjövalla FK10:12:30
Marko KarkulehtoOK Vilse 8710:13:00
Klaes AxelssonMullsjö SOK10:13:30
Mikael KindbornOK Hällen10:14:00
Bjørn BaklidKonnerud IL10:14:30
Johan ÅttingLinköpings OK10:15:00
Anders MolinBoxholm-Mjölby OL10:15:30
Jörgen KarlssonHärlövs IF10:16:00
Anders NilssonOK Orion10:16:30
Bjørn Sverre GulheimKolbotn & Skimt OL10:45:00

D55

1 890 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna10:00:00
Ingrid SchmiterlöwHjobygdens OK10:00:30
Marianne KlassonUlricehamns OK10:01:00
Birgitta GustafssonHagaby GoIF Örebro10:01:30
Anita BodinGällstadbygdens SOK10:02:00
Kerstin Haugen LundStenungsunds OK10:02:30

H55

2 090 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kent NeroMullsjö SOK10:33:00
Arne FossheimAsker SK10:33:30
Magnus JosefssonSävedalens AIK10:34:00
Andrew LagoGöteborg-Majorna OK10:34:30
Leif JohanssonSol Tranås10:35:00
Andres LaasOK Skogshjortarna10:35:30
Stefan GustafssonOK Hällen10:36:00
Bengt KlassonUlricehamns OK10:36:30
Terje HenriksenAsker SK10:37:00
Bo BörjessonStorviks IF10:37:30
Arne LundStenungsunds OK10:38:00
Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OK10:38:30

D60

1 690 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Siv LarssonVäxjö AIS10:41:30
Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL10:42:00
Monica AbrahamssonGudhems IF10:42:30
Britt GunnarssonKristinehamns OK10:43:00
Yvonne GalborgenEds SK10:43:30
Monica IvarssonOK Skogshjortarna10:44:00
Eva PetterssonVäxjö OK10:44:30
My EngströmLerums SOK10:45:00
Gunnel GillenäsKristinehamns OK10:45:30
Britt-Marie AnderssonOK Amne10:46:00
Gunilla HogedalVänersborgs SK10:46:30
Anne KaillIK Omega10:47:00

H60

1 910 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stefan GunnarssonKristinehamns OK11:11:00
Janne ErikssonEds SK11:11:30
Ingvar AnderssonOK Amne11:12:00
Rudolf BrogrenKungälvs OK11:12:30
Jan-Åke EmilssonGudhems IF11:13:00
Tommy RoosFalköpings AIK OK11:13:30
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK11:14:00
Ulf PalmérUlricehamns OK11:14:30
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK11:15:00
Lennart HålsjöOK Skogshjortarna11:15:30
Anders GunnarssonSurahammars SOK11:16:00
Torbjörn BergmanSnättringe SK11:16:30
Håkan SjunnestrandSolna OK11:17:00
Karl MollénOK Denseln11:17:30
Jan GustafssonHagaby GoIF Örebro11:18:00

D65

1 690 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna10:05:30
Mona HullAlmby IK10:06:00
Ingrid TengelandIK Gandvik10:06:30
Britt RangertIK Ymer10:07:00
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK10:07:30
Åsa StåhlHjärnarps OL10:08:00
Lena SöderbergOK Skogsfalken10:08:30
Inger  EismarkOK Orinto10:09:00
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL10:09:30
Britt-Marie LarssonSOK 6810:10:00

H65

1 910 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kent ErikssonLerums SOK10:54:00
Sven-Olof LarssonVäxjö AIS10:54:30
Lars HogedalVänersborgs SK10:55:00
Torbjörn WikströmOK Orinto10:55:30
Christer GillenäsKristinehamns OK10:56:00
Hans M CarlssonIFK Göteborg10:56:30
Anders PerssonOK Vilse 8710:57:00
Per-Åke HullAlmby IK10:57:30
Ulf KjellinOK Hedströmmen10:58:00
Ronald Mc GrailHjärnarps OL10:58:30
Björn EngströmLerums SOK10:59:00
Arvid GalborgenEds SK10:59:30
Kjell JeppsonIF Rigor11:00:00
Bengt StåhlHjärnarps OL11:00:30
Bengt HanssonAndrarums IF11:01:00
Göran LarssonSala OK11:01:30
Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK11:02:00
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb11:02:30
Hans-Erik ErikssonGävle OK11:03:00

H70

1 800 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jan BojlingSolna OK10:21:00
Göran RundgrenLessebo OK10:21:30
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna10:22:00
Gunnar AnderssonIK Vista10:22:30
Helge RevhaugRingerike OL10:23:00
Dag LorénOK Frisene10:23:30
Henrik HvoslefIK Stern10:24:00
Ingemar LindblomOK Orinto10:24:30
Hans CarlstedtSävedalens AIK10:25:00
Tom WahlgrenSarpsborg OL10:25:30
Lars-Göran AxmalmSävedalens AIK10:26:00
Christer WestbergIFK Göteborg10:26:30
Erling SamuelssonOK Vilse 8710:27:00
Bernt JohanssonOK Gisle10:27:30
Roland BomanUlricehamns OK10:28:00
Bengt MattssonOK Orinto10:28:30
Sören AnderssonIK Dran10:29:00
Lars T LorénOK Frisene10:29:30

Inskolning

1 510 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anton SoelbergAndrarums IF10:00:00
Tilja SvedbergLessebo OK10:08:04
Arvid KleinOK Vilse 8710:20:17
Johannes KarlssonGudhems IF10:23:57
Agnes KarlssonGudhems IF10:24:06
Ella RuderfeltIF Rigor10:26:59
OLiver MarkusOK Norrvirdarna10:27:33
Belle WildeLessebo OK10:40:10
Bojan WallentinLerums SOK11:14:40
Solveig WallentinLerums SOK11:14:43
axel hofflanderGöteborg11:14:46
Emil HofflanderGöteborg

U1

1 620 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mailis HolmqvistSjövalla FK10:00:00
Erika LindholmBoxholm-Mjölby OL10:00:00
Ester WanstadiusFK Åsen10:00:00
Emanuel LarssonFK Friskus-Varberg10:01:52
Noa TorstensvikFK Friskus-Varberg10:02:00
Emma WulffOK Gränsen10:02:46
Tilde IngwersenOK Enen10:08:16
Olle SaleskogRonneby OK10:11:33
Nellie SahlstedtSol Tranås10:14:04
Alice LarssonBredareds IF10:14:57
Johannes HolmbergUlricehamns OK10:20:30
Cornelia HällåsOK Löftan10:21:11
Olivia SvenssonFK Åsen10:21:36
Hugo BäcklundRonneby OK10:23:29
Frida EmilssonFK Åsen10:26:01
Hugo LidénMarkbygdens OK10:27:08
John StadigIK Gandvik10:27:37
Linus WeihardSävedalens AIK10:28:52
Isak TörnqvistKarlskrona SOK10:29:39
Alma CondrupKalmar OK10:30:18
Vera FolkestadAnderstorps OK10:34:02
Mikael BergOK Enen10:35:11
Gustav KlingsellKalmar OK10:35:26
Filip StåhlSävedalens AIK10:36:42
Emmi SöderlindLessebo OK10:37:25
William RönnFK Friskus-Varberg10:38:08
Molly GraadIF Rigor10:38:38
Wille RådströmOK Enen10:44:00
Sara SjöblomOK Klyftamo10:46:22
Sofia NystrandOK Klyftamo10:46:23
Wilma JonssonOK Tyr10:47:27
Louise SköldOK Klyftamo10:48:29
Linus SjöblomOK Klyftamo10:48:30
Olle HåkanssonRonneby OK10:50:58
oscar långhammarAlmunge10:52:29
Tilde LarssonOK Vilse 8710:58:17
Isabell RosenbergOK Vilse 8711:00:08
Arvid RosanderSOK Aneby11:05:05
Moa WallströmSävedalens AIK11:20:56

U2

1 800 m, 74 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alvar AlexanderssonIF Rigor10:00:00
Elsa BjörkmanAnderstorps OK10:00:00
Egon EdmanIF Rigor10:00:00
Ane Kristine Bredland EidAsker SK10:00:00
Theo FredmanOK Skogshjortarna10:00:00
Elsa IngemarssonHestra IF10:00:00
Agnes PaulssonOK Löftan10:00:00
Elvira KarmstigFK Friskus-Varberg10:00:15
Noah RingströmRydboholms SK10:00:17
Noah OlssonStigsökarna10:01:10
Brage Fuglseth OlsenAsker SK10:01:13
Gustav FranssonEmmaboda Verda OK10:01:41
Ester BjörklundOK Hällen10:01:56
Cornelia BerglundLidköpings VSK10:02:43
Hermona TeweldeIK Gandvik10:05:13
Oscar AhlstedtÅmåls OK10:05:30
Alice KällstrandÅmåls OK10:05:32
Julia EdvinssonFK Åsen10:06:25
Jonna ÅhlÅmåls OK10:08:10
Emil AnderssonRyda SK10:08:55
Una NastadAsker SK10:11:25
Hedda RiddervoldAsker SK10:11:25
Hilma KahraÅmåls OK10:11:28
Theodor HaagOK Gränsen10:14:08
Albin EmilssonOK Skogsfalken10:16:24
Arvid JohanssonFK Friskus-Varberg10:16:30
Truls SvedbergLessebo OK10:16:33
David ArvmyrenOK Orion10:16:36
Simon SkottÅmåls OK10:16:48
Stina KlintefeltLidköpings VSK10:18:41
Walter HällåsOK Löftan10:19:29
Tilda SåbyOK Flundrehof10:19:49
Sebastian JonssonLidköpings VSK10:20:05
Edvin AlexanderssonIF Rigor10:22:12
Emil EdmanIF Rigor10:22:37
Ella AnderssonAnderstorps OK10:23:32
Alma SvenssonAnderstorps OK10:23:42
Hugo CorneliussonOK Löftan10:25:28
Alice WernklevIK Ymer10:26:11
Ida ForsbergIK Gandvik10:26:34
Emma HagbergOK Skogshjortarna10:26:40
Svea EkbladhSol Tranås10:26:54
Felix LidénMarkbygdens OK10:27:44
Alfred RosenqvistMarkbygdens OK10:27:44
Emma AdamssonDegerfors OK10:28:23
Gustav StåhlSävedalens AIK10:28:56
Ida IngemarssonHestra IF10:30:10
Jakob RingströmOK Landehof10:32:39
Tobias GustafssonKils OK10:34:41
Isak IngemarssonHestra IF10:35:26
Wille FastLidköpings VSK10:36:04
Axel HåkanssonLidköpings VSK10:36:06
Ella AnderssonOK Löftan10:37:17
Alice BlohmAnderstorps OK10:37:38
Nils HögIK Gandvik10:39:30
Herman PetterssonSävedalens AIK10:42:14
Ronja KarlssonHärlövs IF10:42:45
Tilda GunnarssonBredaryds SOK10:44:58
Beija TörnqvistBredaryds SOK10:44:59
Andreas KarajiannisBredaryds SOK10:45:01
Nils AndreassonIFK Göteborg10:46:57
Tarje EspelinAsker SK10:49:15
Sondre NæssAsker SK10:49:15
Stella AlbrektssonGöteborg-Majorna OK10:51:01
Alice EkmarkHjobygdens OK10:57:27
Ebba KopkaIFK Göteborg11:05:25
Erik MarkusOK Norrvirdarna11:07:31
Sonia KurashovaFK Åsen11:08:10
Gustav NilssonAlvesta SOK11:12:23
Emil SkeppSävedalens AIK11:15:41
Harry WallgrenIFK Göteborg11:15:57
Charlie LingIFK Göteborg11:16:01
Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL11:21:41
Sander Ryste OddenSarpsborg OL11:21:41

Öppen 1

1 790 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linus FridénOK Gränsen10:12:15
Eric FridénOK Gränsen10:12:16
Mats FridénOK Gränsen10:12:19
Tobias ErikssonÅmåls OK10:28:36
Richard RådströmOK Enen10:44:02
Elvy BogsjöVarberg10:54:49
Anna Maria Ryste OddenSarpsborg OL11:25:49

Öppen 3

1 720 m, 53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Britta ErikssonÅmåls OK10:00:00
Roland RosenbergOK Vilse 8710:00:00
daniel AnderssonSäffe OK10:00:25
Tommy AnderssonSäffle OK10:00:27
Patrik MarkusOK Norrvirdarna10:01:22
Noah EnbergHalmstad OK10:02:13
Nelly De Groot BoersmaRydboholms SK10:04:24
Katarina JanssonOK Klemmingen10:10:14
Alexander JanssonOK Klemmingen10:10:15
Lilja TimckeOK Vilse 8710:10:16
Maria Johannessen LinneboAsker SK10:14:32
Frida BjörnLessebo OK10:19:22
Sumali SkottÅmåls OK10:20:25
Klara AndreassonFrölunda OL10:21:06
Erik BromsFK Friskus-Varberg10:22:15
Anna-Karin BromsFK Friskus-Varberg10:22:47
Rolf JanekeJönköping10:23:30
Karin LarssonOK Enen10:26:37
Elize EngdahlOK Skogshjortarna10:26:39
Ann-Sofie EngdahlOK Skogshjortarna10:29:29
Kjell ErikssonOK Skogsfalken10:29:44
Maria DelinOK Pan-Kristianstad10:31:03
Frida EngströmOK Orion10:32:06
Anna SalenbäckKristinehamns OK10:33:10
Kristin Gustafsson 10:34:41
Eva LindgrenFinspångs SOK10:34:46
Ferdinand KlingsellKalmar OK10:34:49
Lena JohanssonIFK Sävsjö10:35:41
Christel BergOK Enen10:36:21
Cecilia SvartlingBoxholm-Mjölby OL10:37:12
Alfred HellströmLidköpings VSK10:37:24
Anna Heiel holmenOK Landehof10:37:31
Anna BrandtOK Löftan10:39:03
Elaine AugustssonLessebo OK10:39:51
Petra AreskougFK Åsen10:40:19
Ia NyrellAlvesta SOK10:42:51
Evelina LindsjöSävedalens AIK10:52:10
Eva SchönquistOK Linné10:52:46
Trinity RosenholmOK Klemmingen10:53:13
Linnea EkmarkHjobygdens OK10:55:24
Johanna EdvinssonFK Åsen10:56:18
Matilda RännareHjobygdens OK10:56:32
Signe EkmarkHjobygdens OK10:56:34
Josefine PerssonOK Gränsen10:59:15
Lise-Lott AhlstedtÅmåls OK11:00:48
Martin JohanssonRonneby OK11:03:51
Cecilia ElofssonOK Njudung11:05:37
Ann-Sofie TorbjörnGudhems IF11:06:18
Lena ErikssonAndrarums IF11:06:28
Line AndersonIFK Göteborg11:09:55
Kinna ÅslundSol Tranås11:15:43
Izabel ZienkiewiczIF Rigor11:17:10
Karolina KahraÅmåls OK11:22:40

Öppen 5

1 880 m, 98 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Annsofie BjurströmHjobygdens OK10:00:00
Torleif GaltelandAsker SK10:00:00
Martin KlintefeltLidköpings VSK10:00:00
Anders LindholmBoxholm-Mjölby OL10:00:00
Karolina SvenssonFK Åsen10:00:00
Malin SöderberghIFK Göteborg10:00:00
Brynjar VistAsker SK10:00:00
Stefan IsakssonOK Kullingshof10:01:27
Håkan AuseliusBredaryds SOK10:01:44
Henrik RothHjärnarps OL10:02:22
Pär InghammarHestra IF10:02:50
Annelie WardOK Vivill10:03:14
Jessica De Groot BoersmaRydboholms SK10:03:33
Sølvi MArtiniAsker SK10:04:57
Cecilia JanzonOK Måsen10:08:19
Martin AnderssonIK Gandvik10:08:57
Lars BohlinIFK Göteborg10:09:07
Anna GranforsOK Landehof10:10:05
Åsa StåhlklooBoxholm-Mjölby OL10:10:33
Britta KjellssonFalkenbergs OK10:12:02
Elin KjellssonFalkenbergs OK10:12:03
Marika ElverlindOK Tranan10:13:11
Sune SoelbergAndrarums IF10:13:23
Sofia EkströmOK Tyr10:14:41
Anja WingstedtHalden SK10:16:07
Henrik RosenkvistIF Rigor10:16:49
Anna-Lena LagnetegBoxholm-Mjölby OL10:16:55
Joakim KarlströmBoxholm-Mjölby OL10:16:58
Rebecka NylénDegerfors OK10:17:12
Frida LyxellGöteborg-Majorna OK10:18:06
Anki GunnarssonRydboholms SK10:18:20
Matilda GunnarssonRydboholms SK10:18:52
Evelina GunnarssonRydboholms SK10:19:10
Amanda NylénDegerfors OK10:19:37
Kristina FlansbjerKinnaströms SK10:22:25
Mikael BromsFK Friskus-Varberg10:23:27
Maja JohanssonGudhems IF10:23:39
Åsa JohanssonGudhems IF10:23:44
Jonny JohanssonOK Njudung10:23:48
Jon Roar OddenSarpsborg OL10:25:22
Johan FridströmKarlskrona SOK10:26:08
Ola SvenssonFK Åsen10:26:14
Klas BogsjöHelsingborgs SOK10:26:57
Paula AndraeOK Vilse 8710:27:02
Johan OlofssonOK Skogshjortarna10:27:20
karolina MelinALIngsås10:27:22
Pelle OlofssonOK Skogshjortarna10:27:34
Annette OlofssonOK Skogshjortarna10:27:40
Anders BäckmanTolered-Utby Ol-klubb10:27:56
Torgny PetterssonMarkbygdens OK10:28:21
Vilma GrimmergårdBredareds IF10:29:32
Martina SöderlindLessebo OK10:30:38
Niclas DelinKristianstad10:30:44
Robert BillingHultsfreds OK10:31:50
Anneli BlomgrenSOK Aneby10:33:39
Kerstin LugneKils OK10:33:52
Annette JohanssonIF Rigor10:34:30
Ingvild Pedersen BerganAsker SK10:34:54
Isabell IsidorssonOK Vivill10:36:47
Annika IsidorssonOK Vivill10:36:48
Emma RingströmOK Landehof10:37:01
Jeanette BlomOK Löftan10:37:10
Liza JohanssonSol Tranås10:38:01
Ulfbjörn RönnFK Friskus-Varberg10:39:37
Lena TornéusSävedalens AIK10:39:54
Carina JönssonFK Åsen10:40:17
Arild NyhaugAsker SK10:41:07
Klaus HolmFK Åsen10:41:17
Maria SällbergFK Åsen10:44:40
Marita FinderupGöteborg-Majorna OK10:46:01
Mikael MellegårdLidköpings VSK10:46:34
Maria AnderssonKvillebyns SK10:47:14
Rickard AndreassonIFK Göteborg10:48:33
Stefan NormanSävedalens AIK10:49:21
Per Anders YtterbøAsker SK10:51:12
Stefan GraadIF Rigor10:51:22
Peter BrobergIF Rigor10:51:29
Mikael WiduchKarlskrona SOK10:51:40
Elena KurashovaFK Åsen10:52:05
Gunilla BergOK Ravinen10:52:47
Anne SkoglundSol Tranås10:53:23
Moa RännareHjobygdens OK10:57:03
Niklas EdvinssonFK Åsen10:57:11
Sofia ÅkerfeldtElfsborgs sok10:57:47
Mattias BerglundLidköpings VSK10:58:04
Jeanette PerssonOK Löftan10:58:41
Henrik OhrtSol Tranås10:59:18
Monica KnutssonSävedalens AIK10:59:27
Kjetil HagenAsker SK11:00:39
peter wernklevBorås 11:08:26
Maria MarkusOK Norrvirdarna11:08:34
Adrian HardenFK Boken11:11:09
Ola AnderssonDomnarvets GOIF11:12:28
Katja Stenström BohlinIFK Göteborg11:14:13
Amanda HalvarssonLeksands OK11:14:23
Henryk ZienkiewiczIF Rigor11:17:17
Ingemar CarlssonSävedalens AIK11:29:48
Elin EkbladhSol Tranås11:35:30

Öppen 7

2 790 m, 74 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Göran BladOK Kullingshof10:00:00
Morten IngwersenOK Enen10:00:00
Mattias HolmströmÅmåls OK10:01:07
Max LarssonOK Tranan10:01:32
Gunilla LarssonBredareds IF10:02:38
Mats BernerssonOK Enen10:04:09
Elin HerrmannFalköpings AIK OK10:04:52
Tilda WiklundFalköpings AIK OK10:04:54
Kristina BerlinKarlskrona SOK10:05:26
Martin KruseIF Rigor10:06:37
Ulrik JohanssonOK Bävern10:07:16
LEnnart BjörnströmGöteborg-Majorna OK10:07:18
Linda GunnarssonLerums SOK10:08:12
Line LundsgaardOK Kontinent10:08:15
Karin NobornIFK Göteborg10:10:21
Anna BäckstädeVisborgs OK10:10:30
Maria AuseliusBredaryds SOK10:11:01
Joel AnderssonIK Gandvik10:16:18
Hans AnderssonIK Gandvik10:16:20
Peter SunnegårdhRonneby OK10:17:04
Per-Olof EliassonSOK 6810:17:26
Markus EliassonSOK 6810:17:27
Viktor VallinGöteborg-Majorna OK10:18:01
Manne FreylandSOK Aneby10:20:38
Tomas CarlssonÅmåls OK10:21:41
Björn ZettervallKarlskrona SOK10:22:38
Pia HjertströmFK Friskus-Varberg10:23:00
Staffan OlssonStigsökarna10:26:03
Maria HöglundSjövalla FK10:27:29
Marie SvenssonFK Åsen10:27:41
Jonas AhlstedtÅmåls OK10:28:28
Elisabet Lindblom LarssonOK Enen10:32:04
Örjan Hallgren BäckstädeVisborgs OK10:34:33
Helen NilssonHärlövs IF10:34:44
Maria FolkestadAnderstorps OK10:35:29
Urban RingströmRydboholms SK10:36:18
Åsa GranströmNAIS Orienteringsklubb10:36:31
Anna UllerKils OK10:36:44
Henrik SöderlindLessebo OK10:38:43
Mikael WardOK Vivill10:39:15
Andreas PihlströmOK Landehof10:40:09
Jenny WåhlinDomnarvets GOIF10:40:48
Michaela KällstrandÅmåls OK10:41:21
Benny WiklundFinspångs SOK10:42:30
Ann-Sophie OhlinOK Tranan10:42:48
Urban LjungbergDegerfors OK10:44:27
Björn Ketil HansenSarpsborg OL10:45:17
Jonatan LampaIF Rigor10:47:12
Martin Hed (Johansson)Hultsfreds OK10:47:19
Sebastian KvithammerWing OK10:51:01
Peter WilhelmssonKarlskrona SOK10:51:37
Johan BjörklundOK Hällen10:52:03
Jenny OlssonStigsökarna10:52:13
Mats JohanssonOK Hällen10:52:25
Tomas TörnqvistKarlskrona SOK10:53:41
Peter NyströmIF Thor10:54:24
Åsa Holmstrand OllanderOK Landehof10:54:27
Henrik WanstadiusFK Åsen10:57:22
Lars HagelbergEksjö SOK10:59:34
Veronica AdolfssonAnderstorps OK11:02:08
Christer RognellVallentuna-Össeby OL11:02:39
Stefan LemurellSjövalla FK11:04:23
Thomas ElofssonOK Njudung11:05:41
Per NyfeldtIK Ymer11:05:47
Mathias DuellBorås 11:06:03
Martina JohanssonBredareds IF11:07:42
Peter WallentinLerums SOK11:09:26
Fredrik HofflanderGöteborg-Majorna OK11:11:31
Lasse BjörfjällBredareds IF11:15:37
Linda CorneliussonOK Löftan11:19:10
Fredrik HåkanssonRonneby OK11:22:22
Oskar VigrenSävedalens AIK11:27:17
Henrik KahraÅmåls OK11:31:24
Anna-Karin NorrmanGöteborg-Majorna OK11:42:20

Annonser