Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Trekvällars

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Trekvällars
Arrangörsorganisation: OK Ravinen
Datum: måndag 4 juli 2016 - onsdag 6 juli 2016

Etapp 1, långEtapp 2, medelEtapp 3, lång

D21

7 050 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johanna LönnkvistTullinge SK17:33:05
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK17:34:07
Sofia PerssonSnättringe SK17:35:06
Sanna SkoogKils OK17:38:04
Sofia AdolfssonIFK Lidingö SOK17:45:04
Therese PerssonSnättringe SK17:48:05
Johanna SanderiIFK Lidingö SOK17:49:05
Caroline IvarssonSundbybergs IK17:56:06
Anna ÅhmanRånäs OK18:00:04
Sofie KarlssonRånäs OK18:02:06
Erica HellgrenOK Älvsjö-Örby18:03:07
Elsa JanssonJärla Orientering18:04:05
Sofia ForsgrenOK Skogsfalken18:06:06
Moa WijkmarkSöders-Tyresö18:16:05
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK18:17:05
Linnea BörjarsCentrum OK18:22:06
Tove LagerbergOK Södertörn18:27:05
Carolin SvenssonHaninge SOK18:39:05
Maria Von SchmalenséeAttunda OK18:41:05
Therese KlintbergLinköpings OK18:55:04
Sofia TörnqvistIFK Lidingö SOK19:00:05
Anna ElfforsOK Trian19:04:05
Emma HagrotTäby OK19:17:04
Anna JohanssonJärla Orientering19:18:04
Anna GerhardssonAttunda OK
Rebecka HeinrupTullinge SK
Maria SchmiterlöwHjobygdens OK

H21

7 050 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jörgen StegardSkarpnäcks OL17:33:06
Ludvig ErikssonSödertälje-Nykvarn OF17:38:04
Daniel GardnerHertfordshire Orienteering Club HH17:44:05
Christoffer SchönningJärfälla OK17:50:05
Morgan KarlssonSundbybergs IK17:55:04
Peter HemmyrJärla Orientering18:01:05
Emil ThalinForsa OK18:03:06
Niclas SjögrenHaninge SOK18:03:07
Mats JohnssonCentrum OK18:05:06
Simon SanderiHagaby GoIF Örebro18:06:03
Per LjungStockholms OK18:17:04
Anton DanielsAttunda OK18:18:05
Oskar DanielsAttunda OK18:21:02
Anton SundinSträngnäs-Malmby OL18:27:05
Jens NyströmIF Hagen18:31:05
Robert TellvikTumba-Mälarhöjden OK18:35:08
Mattias MillingerJärla Orientering18:38:04
Aleksandr ManoilovJärfälla OK18:39:04
David GranathTjällmo-Godegårds OK18:42:03
Andreas NordforsStora Tuna OK18:45:03
Magnus BjörkOK Rodhen18:49:04
Holger KohrCentrum OK18:56:04
Sandro BrogliOLV Baselland18:58:12
Oskar MalmbergIFK Umeå19:00:05
Niklas WraneSöders-Tyresö19:02:07
Jonas KjällCentrum OK19:16:04
Mikael AnderssonJärla Orientering19:18:05
Harri KarlssonJärla Orientering19:26:04
Mattias AllaredTumba-Mälarhöjden OK
Olle BoströmJärla Orientering
Hugo DahlbergHaninge SOK
Anton LifRehns BK
Johan LindqvistTäby OK
Anton SundgrenLånghundra IF

D20

5 575 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hanna SöderbergSkarpnäcks OL17:51:05
Emma PerssonTumba-Mälarhöjden OK18:49:05
Ellinor ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK18:54:04

H18

6 100 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Andreas MagnvallOK Södertörn17:49:06
Viktor HäggströmSkarpnäcks OL18:10:03
Johan BengtssonSkarpnäcks OL18:14:03
Magnus EricsonJärla Orientering19:01:03
Egil MorastHaninge SOK

D17-20 Kort

5 150 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linnéa GranlundTäby OK17:32:05

D16

5 150 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Inez EklundSkarpnäcks OL17:44:07
Nina PerssonHaninge SOK18:09:05
Marie-Chantal BallnusBromma-Vällingby SOK18:14:04
Hanna LagerbergOK Södertörn18:30:05
Lovisa WigertzLånghundra IF19:06:05
Jonna LundbäckJärfälla OK
Sofia ZillingOK Södertörn

H16

5 150 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alexander SchandlOK Södertörn17:49:03
Tim SandgrenBromma-Vällingby SOK17:53:02
Daniel HellbergLunds OK18:13:04
Filip MöllerOK Södertörn18:14:02
Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK18:24:02
Melker HörnfeldtOK Ravinen

D14

3 975 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Amanda GranqvistOK Ravinen17:40:05
Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL17:44:06
Lisa ThunellIFK Lidingö SOK17:50:06
Sara MöllerOK Södertörn18:15:05
Sanna HedbergOK Södertörn18:18:06
Martina MäkeläHaninge SOK18:29:04
Maja SandvikAttunda OK18:42:12
Lovisa HambäckLånghundra IF18:44:04

H14

3 975 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Andreas BorängSnättringe SK18:25:02
Jakob GunnarssonLerums SOK18:26:02
Erik Lidström LauriSnättringe SK18:29:03
Jakob Gadefors NauHaninge SOK18:36:06
William GrunderJärfälla OK18:57:03
Philip ForngrenTäby OK18:58:00
Oscar AnelandOK Ravinen
Johan LundbäckJärfälla OK

D14 Kort

2 750 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Louise LindellGustavsbergs OK18:02:11

D12

2 750 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emma KarlssonOK Landehof17:31:07
Linn NilssonSöders-Tyresö17:37:16
Thea LennartssonJärfälla OK17:54:05
Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK18:22:11
Saga AnderssonTullinge SK18:28:04
Alva Lidström LauriSnättringe SK18:31:05
Tilde MansénSkarpnäcks OL18:44:04

H12

2 750 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Justus ArenanderSkarpnäcks OL17:30:04
Henrik SvenssonOK Ravinen17:32:03
Björn RennerOK Södertörn17:49:04
Niklas ErlandssonOK Södertörn18:00:03
Olof NordlundJärla Orientering18:03:08
Mathias DryseliusSkarpnäcks OL18:12:03
Filip DryseliusSkarpnäcks OL18:12:05
Sigurd SwahnOK Älvsjö-Örby18:27:04
Marcus GrunderJärfälla OK18:56:02
Filip LindqvistTäby OK
Viktor ZillingOK Södertörn

D12 Kort

2 350 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alva Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK18:36:25

H12 Kort

2 350 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Teodor EricsonJärla Orientering19:04:05

D10

2 350 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maja ArvidsonOK Ravinen17:57:05
Sofie LindellGustavsbergs OK18:02:18
Lisa GunnarssonLerums SOK18:20:05
Alma WesselLänna IF18:27:09
Klara PetterssonÅmåls OK18:42:05
Ellen AnelandOK Ravinen

H10

2 350 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ruben ArenanderSkarpnäcks OL17:30:05
Elmin HovmöllerSöders-Tyresö17:50:03
Erik NederheimHaninge SOK18:05:02
Theo NylundOK Ravinen18:07:04
Svante SandvikAttunda OK18:13:03
Gustav MyrbergerTullinge SK18:16:04
Valdemar AggeforsOK Älvsjö-Örby18:23:04
Arvid MyrbergerTullinge SK18:26:05
Gustav LjunggrenOK Hammaren18:28:41
Alfred WesselLänna IF18:30:05

D35

6 100 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Daniela RennerOK Södertörn17:39:05
Annica SundebyTumba-Mälarhöjden OK18:30:06
Linda RuthströmJärla Orientering18:42:08

H35

7 050 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin AhlströmIFK Enskede17:38:06
Johan HedmanSöders-Tyresö17:58:02
Jan ViklundVästerås SOK18:17:08
Jon LindmarkPiteå IF18:22:03
Farhad Rouhani-KallehSolna OK18:25:06
Peter SundströmSkogsluffarnas OK18:28:06
Lars JakobssonCentrum OK

D40

5 575 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin AhlströmIFK Enskede17:44:05
Anna EideforsSundbybergs IK18:15:06
Stina BorängSnättringe SK18:22:09
Mette BrolinsonCentrum OK18:47:06
Annika LundströmSundbybergs IK19:05:05

H40

7 050 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christer VilhelmssonStigfinnarna17:40:08
Magnus LennartssonJärfälla OK17:55:07
Erik MöllerOK Södertörn18:12:06
Henrik SjögrenHaninge SOK18:25:09
Emil AnderssonLänna IF18:30:11
Patric De BoussardIFK Enskede18:35:03
Erik SandelinTumba-Mälarhöjden OK18:51:06
Niklas HallHaninge SOK
Ove OksvoldCentrum OK

D45

4 875 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pia JohanssonOK Landehof17:31:07
Cecilia WeistrandSödertälje-Nykvarn OF17:37:08
Annika LindbergAttunda OK17:38:06
Teija LeppinenIFK Lidingö SOK17:50:08
Lena ErlandssonOK Södertörn18:00:07
Linda GunnarssonLerums SOK18:21:07
Mari-Helen LidströmSnättringe SK18:26:06
Kristina ZillingOK Södertörn

H45

6 100 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Per DambergIFK Lidingö SOK17:40:06
Martin StenbackJärfälla OK17:49:07
Björn LovangIFK Lidingö SOK17:50:07
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK17:51:03
Gunnar HedinSöders-Tyresö17:57:03
Ola CarlénBromma-Vällingby SOK18:01:06
Nikolay SytovMosmeridian18:03:05
Hans-Christian HöieSkogsluffarnas OK18:06:04
Magnus ElwinIFK Enskede18:07:05
Alistair LandelsStora Tuna OK18:08:05
Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK18:09:03
Mats HainkeSnättringe SK18:10:04
Urban SelanderSkarpnäcks OL18:14:04
Anders HedbergOK Södertörn18:17:07
Fredrik MorastHaninge SOK18:20:06
Henrik MorastHaninge SOK18:21:06
Jonatan LindellGustavsbergs OK18:24:06
Thomas KarlssonOK Landehof18:26:09
Thomas BabtistBromma-Vällingby SOK18:27:08
Douglas LundinSkogsluffarnas OK18:29:06
Jesper LagerbergOK Södertörn18:33:06
Andreas GrunderJärfälla OK18:34:06
Stefan LindströmSundbybergs IK18:38:03
Magnus GrafströmCentrum OK18:39:03
Mattias SkepplingOK Södertörn18:40:05
Jerker ÅbergTumba-Mälarhöjden OK18:41:03
Peter PetterssonÅmåls OK18:42:09
Olle SjöforsOK Älme19:06:01
Gunnar ElveljungIFK Göteborg19:24:05
Fredrik AnderssonOK Södertörn
Mats LundbäckJärfälla OK

D50

4 050 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ann FranzénOK Södertörn17:36:09
Ulla MolinAttunda OK17:39:09
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK17:41:08
Carin KihlströmTäby OK17:48:08
Johanna SundströmJärla Orientering17:55:08
Anna PernebyTullinge SK17:59:06
Annika BjörkrothStockholm Multisport Klubb18:03:07
Kristina TinglöfDegerfors OK18:13:07
 Ileana   von Melen IFK Enskede18:14:07
Annika SvenssonSolna OK18:21:08
Anna BacklundOK Södertörn18:26:07
Kristina KlangHaninge SOK18:42:10
Annette WigertzLånghundra IF19:03:06

H50

5 575 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Klaus KrischanEnnstal17:33:03
Eric HuijsersHammarby IF OF17:37:09
Thomas JanssonOK Roslagen17:38:04
Göran HellgrenOK Södertörn17:50:06
Peter WippJärla Orientering17:55:06
Leif LundinJärla Orientering17:57:07
Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK17:58:04
Oskar NederheimHaninge SOK18:03:24
Nils EklöwOK Södertörn18:08:06
Mikael CronhjortSolna OK18:11:03
Peter LandénGustavsbergs OK18:12:06
Janne NilssonCentrum OK18:16:08
Jonas NylundCentrum OK18:22:04
Erik AnderssonOK Österåker18:25:08
Thomas PetterssonBromma-Vällingby SOK18:33:04
Jörgen AxelssonTullinge SK18:34:09
Peter HambäckLånghundra IF18:35:04
Bo LauriSnättringe SK18:36:05
Per FranzénOK Södertörn18:38:05
Ulf KallhaugeSnättringe SK18:39:04
Staffan ZillingOK Södertörn18:42:09
Mats FryxellTullinge SK18:45:06
Ola EnvallTullinge SK18:54:06
Jan LavénGustavsbergs OK18:55:04
Niclas LidströmFrösö IF18:56:06
Dan NorinGävle OK19:00:04
David SöderströmSala OK19:01:04
Michael HolmgrenIF Thor19:09:34
Sven WigertzLånghundra IF19:10:49
Nicklas HermundstadSnättringe SK

D55

4 050 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kristina JohanssonKalmar OK17:31:09
Arja KallioKeravan Urheilijat17:46:09
Margareta LundSödertälje-Nykvarn OF17:47:07
Anita KarlssonOK Södertörn17:49:06
Christina NordströmBodens BK17:53:12
Marie MalmborgSöders-Tyresö17:54:08
Maria SanderiLidköpings VSK17:55:07
Britt-Marie HellgrenOK Älvsjö-Örby18:03:09
Eva MolénSkarpnäcks OL18:09:07
Catrin JohnsonSkogsluffarnas OK18:15:10
Lotta Valentin LarssonGustavsbergs OK18:19:06
Kerstin OhlssonHaninge SOK18:32:08
Nina BejbomUddevalla OK18:43:07
Christel NilssonHaninge SOK18:44:08
Gunilla KreissJärla Orientering18:46:06
Linda Spjut-AsplundJärla Orientering

H55

4 875 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Göran EklundSkarpnäcks OL17:44:04
Lars ÖhrmanStockholms OK17:50:08
Rolf KarlssonJärla Orientering17:51:07
Kenneth PetterssonJärfälla OK17:53:08
Håkan SanderiLidköpings VSK17:56:07
Stefan SundeliusJärfälla OK17:58:12
Roger LarssonSnättringe SK17:59:04
Harald BauerIFK Lidingö SOK18:02:03
Björn SalomonssonSnättringe SK18:14:05
Roger TinglöfVäsby OK18:15:08
Hans TarandiIFK Lidingö SOK18:16:06
Johan PalmgrenTäby OK18:17:10
Lars GerhardssonAttunda OK18:18:07
Mats LarssonIFK Enskede18:19:03
Ulf BurmanGustavsbergs OK18:26:10
Thomas ErikssonTumba-Mälarhöjden OK18:29:06
Conny AxelssonTumba-Mälarhöjden OK18:30:07
Göran IvaresOK Södertörn18:44:06
Bengt HallJärla Orientering18:45:05
Tommy HolmérVäsby OK18:52:04
Tomas HolmbergTumba-Mälarhöjden OK19:08:05
Björn LönneSkarpnäcks OL19:11:41
Arne KarlssonTumba-Mälarhöjden OK

D60

3 050 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Susanne HolmbergOK Södertörn17:52:07
Karin GillbergCentrum OK18:10:08
Tanja-Birgit SöderströmSala OK18:11:07
Margareta GranbergOK Älvsjö-Örby18:30:16
Margareta HallménAttunda OK18:35:08
My RönnolsTäby OK18:38:07
Catherine DawsonGafanhori18:40:10
Margareta WadinOK Älvsjö-Örby

H60

4 050 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders KärrströmTullinge SK17:33:05
Bengt KärrströmTullinge SK17:34:11
Torbjörn BergmanSnättringe SK17:35:08
Harri ViitasaloRiihimäen Suunnistajat17:46:03
Ulf MalmborgSkogsluffarnas OK17:52:07
Göran NilssonSnättringe SK17:53:07
Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby18:01:08
Sven-Anders OlssonAttunda OK18:15:05
Matz LarssonGustavsbergs OK18:20:05
Göran HanssonTäby OK18:24:05
Per ÖhlundGustavsbergs OK18:25:07
Lars LandströmLånghundra IF18:33:07
Jan GottfridssonNorbergs OK18:34:10
Anders HallménAttunda OK18:35:05
Ingemar GardSöders-Tyresö18:41:06
Johan KarlstenSolna OK18:43:05
Gunnar BejbomUddevalla OK18:44:07
Dan KlangHaninge SOK18:45:06
Dan WidercrantzOK Skärmen18:46:03
Matts BjörkeSöders-Tyresö19:04:07
Mikael ByströmJärfälla OK
Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL
Peter SundgrenVallentuna-Össeby OL

D65

3 050 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna BlomgrenTullinge SK17:38:08
Gertrud VilhelmssonStigfinnarna17:41:10
Ingrid GraneliHaninge SOK17:43:10
Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK17:50:09
Helena KorhonenHaninge SOK17:53:05
Anne LundmarkJärfälla OK18:09:10
Aila HalttunenHaninge SOK18:29:09

H65

4 050 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Claes AnderssonSnättringe SK17:33:08
Torbjörn HellquistTullinge SK17:34:12
Olof PerssonSnättringe SK17:35:04
Paul NorénOK Södertörn17:36:08
Alf Eriksson-LångSöders-Tyresö17:37:12
Anders LarssonSkarpnäcks OL17:44:07
Åke WansölinSöders-Tyresö17:45:17
Ingemar LindqvistSnättringe SK17:49:11
Karl-Erik JohanssonOK Södertörn17:53:06
Sven SetterqvistOK Södertörn17:54:06
Sven-Inge NylundJärfälla OK17:55:13
Leif NordinAttunda OK17:56:10
Björn SvedinSidensjö IK17:57:05
Bo WinanderJärfälla OK17:58:19
Ulf RadlerJärfälla OK18:10:07
Anders StenbackBromma-Vällingby SOK18:23:10
Clas-Göran HerrgårdTäby OK18:33:09
Roy DawsonGafanhori18:46:06

D70

2 375 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Berit GustavssonSödertälje IF17:33:09
Inger JanssonNynäshamns OK17:41:12
Birgitta NylundJärfälla OK17:48:11

H70

3 050 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Åke LewanderSkarpnäcks OL17:33:11
Klas LangelsSkarpnäcks OL17:34:08
Weine JohanssonSödertälje-Nykvarn OF17:37:08
Jan Olof NorénJärla Orientering17:38:12
Kjell BergmanStigfinnarna17:41:12
Staffan ElmhagenSöders-Tyresö17:43:09
Per-Olav FängmarkIFK Umeå17:44:09
Lars EnglundJärla Orientering17:45:12
Ronny HedlundOK Södertörn17:47:09
Leif CarlssonSkarpnäcks OL17:48:11
Kjell HemmyrStöcksjö IS17:49:15
Göran LarboAttunda OK17:51:09
Jan-Olof WåhlbergIBM-Klubben17:52:09
Leif StrandbergGustavsbergs OK17:53:18
Håkan BoijeAttunda OK17:56:08
John ÖstlundSundbybergs IK18:09:05
Anders GärderudIFK Lidingö SOK18:18:08
Lars NordinSolna OK18:20:06
Jan-Erik WibergJärla Orientering18:47:11
Ingvar SvenssonBjursås OK19:14:18
Kurt AnderssonEnebybergs IF
Gunnar BengtssonSundsvalls OK
Jan BojlingSolna OK
Johan SandwallSkarpnäcks OL
Ulf SkogtjärnOK Linné

D75

2 375 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Britt ErikssonHammarby IF OF17:52:11
Solveig DillmanOK Älvsjö-Örby17:53:09
Birgitta ThunellIFK Lidingö SOK17:58:09
Pia VikströmTäby OK18:04:13
Berit LindungerHaninge SOK18:30:24

H75

3 050 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Leif HermundstadSnättringe SK17:33:10
Håkan SjökvistSöders-Tyresö17:34:10
Stig GustavssonSödertälje IF17:37:10
Levin SvedbergSundbybergs IK17:40:09
Gunnar BramstenSundbybergs IK17:42:10
Bjarne ErlandssonHammarby IF OF17:45:12
Stig LindskogVisborgs OK17:46:05
Hugo IsgrenIFK Enskede17:47:07
Bo HedlundIFK Enskede17:48:12
Reine BorgströmSkogsluffarnas OK17:49:17
Jan-Erik DanellTullinge SK18:15:11
Leif LundquistEnebybergs IF18:24:09
Benny AlfordssonTullinge SK

D80

2 375 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Birgitta WestergrenTäby OK17:38:10
Gunnel JunegardOK Södertörn17:46:13
Sonja SundellSundbybergs IK17:51:12
Solveig SpångbergIFK Lidingö SOK17:59:17

H80

2 375 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulf EskilssonOK Södertörn17:45:09
Rune CarlssonSundbybergs IK17:56:11
Albert MårdBromma-Vällingby SOK18:19:06
Erland LjungströmSpårvägens OK18:45:12
Lars LöthmanJärfälla OK19:16:07
Lars PerssonVäsby OK

D85

2 375 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulla-Britt ÅlebergAttunda OK17:33:15
Ulla-Britta HallJärla Orientering17:45:10

H85

2 375 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lennart WestergrenSöders-Tyresö17:37:14

Inskolning

1 625 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Adam LandelsStora Tuna OK17:30:06
Elsa FrankssonSödertälje-Nykvarn OF17:30:09
Johan FrankssonSödertälje-Nykvarn OF17:30:24
Gry WisénSnättringe SK17:36:07
Adam ChristensenSnättringe SK17:36:09
Viola HolmströmKlubblös17:40:08
Ida PetterssonJärfälla OK17:41:09
Vilma DyreliusSnättringe SK17:51:38
Nora ArvidsonOK Ravinen17:57:18
Lovisa NederheimHaninge SOK18:01:10
Algot SjöstrandSnättringe SK18:32:08
Titti SjöstrandSnättringe SK18:32:11
Svante DahlstedtIFK Lidingö SOK18:36:16
Smilla DahlstedtIFK Lidingö SOK18:36:17
Wilma WallstenSnättringe SK18:36:23
Frida EkOK Ravinen18:48:05
KALLE SVENNERSTENKlubblös18:49:08
Felix AhlströmIFK Enskede19:02:28
Simon AhlströmIFK Enskede19:08:53
Nora AhlströmIFK Enskede19:09:45
Agnes LübckeOK Ravinen

U1

1 900 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Julia PetterssonJärfälla OK17:41:06
Edvin BjörklundTumba-Mälarhöjden OK18:37:12
Malte NilssonOK Södertörn18:54:20
Lina ArvidsonOK Ravinen

U2

2 350 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin KarlssonOK Landehof17:31:07
Palle StegardSkarpnäcks OL17:32:35
Tova SandgrenBromma-Vällingby SOK19:24:53

U3

2 750 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gustav LübckeOK Ravinen18:19:10

Öppen motion 1

2 350 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik KällTumba-Mälarhöjden OK17:30:08
Ann Margret JönssonKlubblös17:34:12
Marius HovmöllerSöders-Tyresö17:36:16
Gunvor GranathNynäshamns OK17:38:16
Joel Linder LinnersjöGustavsbergs OK17:40:09
Axel Linder LinnersjöGustavsbergs OK17:40:11
Albin FranzénOK Södertörn17:48:12
ELVIN tORSENKlubblös17:53:08
Amelie DryseliusSkarpnäcks OL18:11:13
Tuva HolmströmKlubblös18:19:09
Eskil MyrbergerTullinge SK18:19:33
Vera AggeforsOK Ravinen18:23:17
Ludvig LjunggrenOK Hammaren18:24:19
Alicia KallhaugeSnättringe SK18:31:06
Emilia BergmanTullinge SK18:31:09
Kristina AggeforsKlubblös18:32:10
LUDVIG STOLPE-ÖSTMANAttunda OK18:40:05
Julia EkOK Ravinen18:47:39
Botvid SimonssonSundbybergs IK19:01:04
JENNIFER ERIKSSONKlubblös19:04:06
Mille SelanderKlubblös19:19:05
Hilma SelanderSkarpnäcks OL19:24:19
Moa SelanderKlubblös

Öppen motion 2

4 025 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christer GrunderSolna OK17:30:13
Amanda SikströmÄlvsjö Örby17:56:15
Hugo AggeforsOK Ravinen18:23:10

Öppen motion 3

2 750 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ove ArvidssonOK Södertörn17:31:16
Måra StegardSkarpnäcks OL17:32:05
Ewa ArvidssonOK Södertörn17:33:07
Nina WallanderKlubblös17:38:14
Ester BlomsterIF Thor17:43:13
Nikiforos PapasikasSkarpnäcks OL17:44:09
Sonja PernebyTullinge SK17:48:09
Sara DyreliusSnättringe SK17:48:13
Anton DyreliusSnättringe SK17:48:15
Karin SetterqvistOK Södertörn17:53:12
Anette MörtbergKlubblös17:57:10
Christina SälgbladVallentuna-Össeby OL17:58:12
Catharina HeikenKlubblös18:01:09
Monica MildSödertälje-Nykvarn OF18:01:10
ELin SandenKlubblös18:02:12
Erik NordlundJärla Orientering18:03:05
Lisa HainkeSnättringe SK18:07:13
Peter KlingstedtOK Södertörn18:13:10
Saga MårdBromma-Vällingby SOK18:13:12
Joel AggeforsOK Ravinen18:23:13
Nina MagnussonÅmåls OK18:42:06
Olle SandströmOK Ravinen18:44:10
Ulla  EkblomSkogsluffarnas OK18:52:17
Denise KaufmannOLV Baselland18:58:07

Öppen motion 4

3 750 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Thomas FehrmSolna OK17:31:13
Elin Ekblom-BakSkogsluffarnas OK17:37:10
Robert SandinKlubblös17:54:08
Tim JohanssonKlubblös17:56:07
Anna EdlundKlubblös17:57:09
Mattias HedinSöders-Tyresö18:00:10
Sara ArvidsonKlubblös18:01:07
Kerstin JensenKlubblös18:06:10
Gustav NyströmKlubblös18:19:25
Ulf AggeforsOK Älvsjö-Örby18:32:11
Oscar ÖstmanAttunda OK18:40:05
Johan MarteliusAttunda OK18:41:09
Åsa DamneBromma-Vällingby SOK18:55:31
Magdalena Hoffsten-ArkängTullinge SK19:02:05
Antti Vesalainen

Öppen motion 5

3 975 m, 66 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingela ArenanderSkarpnäcks OL17:30:14
Mikael NyströmKlubblös17:31:06
Jan LarssonTullinge SK17:31:16
Torbjörn LarssonTäby OK17:32:08
Joel LundgrenSkarpnäcks OL17:33:08
Sofia PerssonTullinge SK17:34:10
Rebecka NyrenKlbblös17:35:07
Siv FrölundHaninge SOK17:35:14
Gunilla JohanssonOK Skogsstjärnan17:36:11
Sara NyrenKlubblös17:36:11
Tommy SvenssonKlubblös17:37:14
Åsa NylénBromma-Vällingby SOK17:37:19
Ludde BlomIFK Enskede17:39:07
Agnes DambergIFK Lidingö SOK17:41:06
Malin LignellOK Tisaren17:41:07
Margareta Huitfeldt AhlqvistSundbybergs IK17:41:13
Jörgen AhlqvistSundbybergs IK17:42:17
Antti VesalainenKlubblös17:43:10
Cecilia JunkkaSundbybergs IK17:44:08
Anna SchandlOK Södertörn17:49:09
Monica SandgrenBromma-Vällingby SOK17:51:08
Sofie MörtbergKlubblös17:55:06
Marie ÖstmanSkarpnäcks OL17:57:05
Anita LindbohmSkarpnäcks OL17:58:07
Daniel WikellCentrum OK17:59:05
Anna HolmströmCentrum OK17:59:06
Rasmus MörtbergKlubblös17:59:08
Alvar MelinHaninge SOK17:59:09
David MelinHaninge SOK17:59:10
Sara StenbackOK Kåre18:00:06
Cecilia EnbäckSöders-Tyresö18:00:09
Sara BrännströmOK Renen18:05:08
Sylvia BrännströmOK Renen18:05:10
Anna NilssonTullinge SK18:06:07
Maggan TärnblomSöders-Tyresö18:07:06
Åke AndreassonGustavsbergs OK18:07:10
Hanna HamrellKlubblös18:08:06
Lars AdolfssonOK Södertörn18:09:08
Anki LindahlAttunda OK18:10:06
Eva WibertKlubblös18:11:12
Carina MöllerOK Södertörn18:12:08
Eskil ÖsterbergHellas Orientering18:14:04
Alexander AhlgrenKlubblös18:16:10
Ylva LagerbergOK Södertörn18:19:07
Christina SwahnOK Älvsjö-Örby18:26:08
Ingrid MattssonOK Älvsjö-Örby18:35:04
Robert PuustaOK Älvsjö-Örby18:36:54
Helena BerglindOK Södertörn18:38:22
Göran StolpeAttunda OK18:38:23
Gustaf HofstedtTäby OK18:43:10
Marie HalvorsenOK Södertörn18:45:03
Anethe MansénSkarpnäcks OL18:45:04
Camilla KarlssonOK Älvsjö-Örby18:47:21
Thomas KarlssonOK Älvsjö-Örby18:47:22
Katarina LindbärgOK Södertörn18:48:08
Erland SimonssonSundbybergs IK18:50:20
Helena FalkHaninge SOK18:55:05
Astrid SimonssonSundbybergs IK18:58:04
Sofia DamneBromma-Vällingby SOK18:58:06
Jan GlevénJärla Orientering19:01:06
Cecilia WestströmSundbybergs IK19:01:07
Niklas AnderssonOK Klemmingen19:01:09
Thomas CallebergSnättringe SK19:01:51
Lena BrobergSnättringe SK19:02:49
Malin AlbinssonIFK Enskede19:08:05
Johanna WallnäsSundbybergs IK

Öppen motion 6

5 975 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eva RimnäsKlubblös17:39:07
Per BlomIFK Enskede17:39:08
Jim FröblomKlubblös17:45:05
Jesper FalkHaninge SOK17:46:04
Lisa EricsonSundbybergs IK17:54:19
Anders SundellStockholm Multisport Klubb18:03:05
Tomas BorgSundbybergs IK18:04:10
JoRDI WiCKMANHaninge SOK18:12:07
Mikael MOSERKlubblös18:13:04
HENRIK tENEBERGKlubblös18:16:06
Emelie MalmCentrum OK18:22:06
Erik AnderssonKlubblös18:39:21
Sara SjökvistJärla Orientering18:41:06
Lenka ZatloukalovaTullinge SK18:41:09
Magnus JensenKlubblös18:47:06
Zdenek LiscinskyTesla Brno18:49:44
Tomas LiscinskyZabovresky Brno18:52:05
Dejam PijetlovicKlubblös18:52:09
Linnea NordOK Klemmingen19:01:08
Lukas ArkängTullinge SK19:02:04
Elin PramlidOK Klemmingen19:02:06
Lena LjungqvistTäby OK19:09:11
Per Ove WallénTäby OK19:10:50
Ola SandenKlubblös19:12:03
Erikas GudonisOSK Sakas

Öppen motion 7

2 375 m, 52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anki LandarveKlubblös17:30:06
Tomas MöllerOK Södertörn17:31:10
Elisabeth CarlinSöders-Tyresö17:33:09
Martyn PassmoreSigtuna OK17:34:05
Viviann AnderssonSnättringe SK17:34:06
Håkan WiklundKlubblös17:34:09
Carl CarlinSöders-Tyresö17:37:17
Anki HolmbergJärla Orientering17:38:08
Georg LarssonFredrikshofs IF Skid & OK17:39:06
Anki CederbaumWaxholms OK17:43:09
Björn EkblomSkogsluffarnas OK17:44:08
Boel SundbergOK Södertörn17:44:13
Åsa BlomsterIF Thor17:46:08
Ingvar LarssonGustavsbergs OK17:47:09
Mats-Olof WallinIF Thor17:47:10
Leif BergmanSödertälje-Nykvarn OF17:47:12
Peter KjellbergIstrums SK17:48:05
Gunnel GranqvistNynäshamns OK17:48:08
Ludvig NordSnättringe SK17:49:09
Carl-Gunnar BoströmEnebybergs IF17:52:05
Sara HektorJärla Orientering17:54:06
Kerstin LoenbergSkarpnäcks OL17:56:11
Claes LandqvistVallentuna-Össeby OL17:58:09
Mathilda HolmströmKlubblös18:00:07
Aija SadurskisCentrum OK18:02:08
Emma JohnssonCentrum OK18:02:10
Anna LindellGustavsbergs OK18:02:16
Marianne JernbergSöders-Tyresö18:05:07
Andrea WesterdahlTullinge SK18:07:08
Bertil RydgrenIFK Enskede18:10:07
John AlexanderCentrum OK18:11:05
Gösta GutelandSnättringe SK18:12:06
Jenny AsztalosTumba-Mälarhöjden OK18:16:08
Victoria CaldeniusSkogsluffarnas OK18:17:08
Anna-Karin CarlssonOK Södertörn18:17:10
Sten TidermanTumba-Mälarhöjden OK18:18:09
Annica HedbergOK Södertörn18:19:08
Monika PerssonOK Södertörn18:27:06
Gustaf GergeCentrum OK18:28:06
Göran AnderssonTäby OK18:29:12
Ingegerd LusenskySträngnäs-Malmby OL18:31:09
Ida WesselLänna IF18:33:07
Jacob Hård af SegerstadOK Södertörn18:38:21
Jan EkmanKA 3 IF18:39:19
Sven-Erik AmrenSnättringe SK18:48:37
Gerry PetterssonStockholms OK18:50:48
Anders HedbergSnättringe SK18:51:04
Petra SundströmCentrum OK18:58:05
Fredrik NordforsStora Tuna OK19:07:05
Erik DyreliusSnättringe SK19:09:04
Anders FriströmSkarpnäcks OL
Mikael WallnäsSundbybergs IK

Öppen motion 8

4 875 m, 99 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Juliette SoulardStora Tuna OK17:30:05
Klaus SiegelKlubblös17:31:08
Martin KarlssonCentrum OK17:32:07
Jörgen HellbergTäby OK17:34:14
Kjell OhlssonFredrikshofs IF Skid & OK17:36:05
Kjell HolmbergOK Södertörn17:36:07
Ellinor JohanssonOK Skogsstjärnan17:36:09
Mats DahlbergIFK Kiruna17:37:06
Mats SandinHaninge SOK17:37:07
Arne KlintbergEksjö SOK17:38:11
Berndt StenbergIFK Umeå17:42:06
Oskar HermanssonHellas Orientering17:42:07
Peter ZetterströmSöders-Tyresö17:43:05
Torbjörn RostSundbybergs IK17:43:06
Johan BlomsterIF Thor17:44:05
Lena StenbergIFK Umeå17:44:06
Björn LinderGustavsbergs OK17:44:11
Mikael HagströmHäverödals SK17:45:13
Ewa ScherlinOK Ravinen17:46:06
Daniel BringbySödertälje-Nykvarn OF17:46:07
Magnus DalenstamIstrums SK17:47:05
Johan ScherlinNyköpings OK17:47:08
Claes RennerOK Södertörn17:49:08
Mattias Hov-mÖLLERSöders-Tyresö17:50:05
Pär DahlströmTullinge SK17:51:07
Mats AronssonBromma-Vällingby SOK17:52:07
TORBJÖRN TORSENKlubblös17:53:07
Julia EdströmSundsvalls OK17:57:07
Håkan RolfssonSkarpnäcks OL17:58:05
Vera RolfssonSkarpnäcks OL18:00:04
Carina HallendalIFK Enskede18:00:09
Anders ThuresonHellas Orientering18:01:06
RenE BallnusBromma-Vällingby SOK18:02:05
Hilda MattssonJärla Orientering18:04:06
Daniel HagstedtKlubblös18:04:07
Johan GrafKlubblös18:04:12
Anders TarandiIFK Lidingö18:05:04
Christer HördellSöders-Tyresö18:05:05
Juha LoenbergSkarpnäcks OL18:07:06
Håkan SteenGustavsbergs OK18:07:06
Erik Ivarsson SandbergIFK Lidingö SOK18:08:08
Jonas EhnSödertälje-Nykvarn OF18:09:06
Johan AleniusIFK Lidingö SOK18:10:12
Marielle LarssonOK Södertörn18:11:05
Anton BergströmNyköpings OK18:12:05
Christian PetterssonCentrum OK18:13:05
Louise KlingstedtOK Södertörn18:13:06
Maria EdvardssonJärfälla OK18:14:07
Fredrik LarssonOK Södertörn18:15:05
Sofia EdvardssonJärfälla OK18:15:06
Nils-Göran NilssonSkarpnäcks OL18:16:07
Linus KajsajunttiIFK Lidingö SOK18:17:03
Patrik AhlgrenTäby OK18:18:05
Samuel HenrikssonSkarpnäcks OL18:18:07
Björn RegerSöders-Tyresö18:19:05
Johanna ClarinIF Rigor18:19:09
Conny EkstrandOK Älvsjö-Örby18:20:05
Anders KällTumba-Mälarhöjden OK18:22:12
Ludwig BergfalkJärfälla OK18:23:05
Lars NymanKristinehamns OK18:25:07
Samuel AlteborgKlubblös18:26:05
Elisabeth HovmöllerSöders-Tyresö18:28:07
Erik EdgrenKlubblös18:29:05
Eva GustavssonHellas Orientering18:29:07
Per BacklundOK Södertörn18:30:07
Sebastian EkmanTolered-Utby Ol-klubb18:30:39
Ebba EkmanOK Tyr18:31:10
Johan LidmarSnättringe SK18:32:08
Hugo NilssonOK Älvsjö-Örby18:33:05
Robert WallstenTullinge SK18:34:05
Jan  EskilssonHaninge SOK18:35:04
David MellinSundbybergs IK18:35:24
Kennet NilssonOK Älvsjö-Örby18:35:52
Peter BergmanTullinge SK18:36:23
Felix PerssonHaninge SOK18:36:36
Jörgen EkmanTäby OK18:36:54
Håkan BrandbergLånghundra IF18:36:58
Emil NilssonOK Älvsjö-Örby18:38:04
Kjell JanssonLånghundra IF18:38:09
Robert BjörklundTumba-Mälarhöjden OK18:38:35
Sanna BatzSkarpnäcks OL18:39:14
Josefine CarlssonIFK Göteborg18:39:20
Simon MellinSundbybergs IK18:39:25
CLAS-GÖRAN SKOGTäby OK18:41:15
Matilda ÖstmanAttunda OK18:42:05
Alexander StarfeltKlubblös18:42:10
Elias CarlssonCentrum OK18:43:04
Ida HofstedtTäby OK18:44:06
Jennifer AnderssonHaninge SOK18:44:07
Mattias LiljedahlFK Boken18:45:05
Oskar BacklundÄrla IF18:45:07
Ulf AnderssonHaninge SOK18:45:08
Erik ÅkessonIFK Lidingö SOK18:46:08
Johan HörnfeldtOK Ravinen18:59:06
Gustaf EricsonJärla Orientering19:05:03
Christian HjalmarssonIFK Lidingö SOK19:06:03
Peter AlbinssonIFK Enskede19:08:04
Anna BachmanIFK Lidingö SOK19:09:05
Stina AndreassonGustavsbergs OK

Öppen motion 9

9 300 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonas KastenholmAttunda OK17:32:06
Jakob AttåsOK Tisaren17:41:05
Hans-oLOF TarandiIFK Lidingö SOK17:43:04
Ludvig SandahlJärla Orientering17:49:05
Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö17:51:06
Mikael WilhelmssonSöders-Tyresö17:58:07
Nils EdvardssonJärfälla OK18:00:09
Edvin LindmarkSkarpnäcks OL18:06:05
Emil WiCKMANHaninge SOK18:11:09
 Jan   Frödin IFK Enskede18:13:07
Oskar EdvardssonJärfälla OK18:17:05
Matti NylundSigtuna OK18:20:07
Erik RudaCentrum OK18:21:06
Björn BängtssonCentrum OK18:23:12
David BejbomJärla Orientering18:39:05
MAGNUS SNEIPZJärfälla OK18:39:29
Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK18:43:10
Filip DahlgrenIFK Lidingö SOK18:44:05
Johan GothLinköpings OK18:45:05
Kristine BergliaGöteborg-Majorna OK18:46:07
Anders CarlssonIFK Lidingö SOK18:47:04
Joakim ÖstblomJärfälla OK18:47:05
Hugo LindbärgOK Södertörn18:48:15
Björn NormanKFUM Örebro OK18:49:04
LEON KEELYLillomarka OL18:50:09
Laurina NeumannIFK Lidingö SOK18:50:28
Sofia BörjeskogOK Tor18:52:39
Jakob HeinemannCentrum OK19:16:51
John HartleySöders-Tyresö19:35:10

Öppen motion 10

2 750 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elisabeth BengtssonHaninge SOK17:46:09
Jörgen EnglundKlubblös17:48:13
Max UedaKlubblös18:04:07
Per ÅgrenOK Enen18:11:07
Erik RasmussonCentrum OK18:31:08
Erik HåkanssonKlubblös18:40:43
Patrik JärgårdenKlubblös18:42:11
Martin HillgrenTjällmo-Godegårds OK18:43:08
Sahar HallalTjällmo-Godegårds OK18:43:12
Marcus SträngTjällmo-Godegårds OK18:43:12
Rebecka BurellTjällmo-Godegårds OK18:43:13
Sofia  GutåTjällmo-Godegårds OK18:43:15
Magdalena GrunderJärfälla OK18:55:06

Annonser