Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Trekvällars

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Trekvällars
Arrangörsorganisation: OK Ravinen
Datum: måndag 4 juli 2016 - onsdag 6 juli 2016

Etapp 1, långEtapp 2, medelEtapp 3, lång

D21

4 100 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johanna LönnkvistTullinge SK17:32:14
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK17:35:12
Emma HagrotTäby OK17:41:12
Johanna SanderiIFK Lidingö SOK17:44:13
Sanna SkoogKils OK17:48:13
Sofia ForsgrenOK Skogsfalken17:51:15
Caroline IvarssonSundbybergs IK17:52:13
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK17:55:14
Sofia PerssonSnättringe SK17:56:15
Sofie KarlssonRånäs OK18:00:15
Therese PerssonSnättringe SK18:01:14
Maria Von SchmalenséeAttunda OK18:03:13
Erica HellgrenOK Älvsjö-Örby18:09:13
Sofia AdolfssonIFK Lidingö SOK18:11:11
Carolin SvenssonHaninge SOK18:12:14
Linnea BörjarsCentrum OK18:17:14
Elsa JanssonJärla Orientering18:18:13
Sofia TörnqvistIFK Lidingö SOK18:20:16
Tove LagerbergOK Södertörn18:22:12
Moa WijkmarkSöders-Tyresö18:23:12
Anna JohanssonJärla Orientering18:34:11
Therese KlintbergLinköpings OK18:37:14
Anna ElfforsOK Trian19:09:12
Anna GerhardssonAttunda OK
Rebecka HeinrupTullinge SK
Maria SchmiterlöwHjobygdens OK
Anna ÅhmanRånäs OK

H21

4 450 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Morgan KarlssonSundbybergs IK17:33:14
David GranathTjällmo-Godegårds OK17:36:13
Anton LifRehns BK17:46:17
Ludvig ErikssonSödertälje-Nykvarn OF17:48:14
Daniel GardnerHertfordshire Orienteering Club HH17:55:17
Niclas SjögrenHaninge SOK17:56:18
Mattias MillingerJärla Orientering18:01:13
Christoffer SchönningJärfälla OK18:02:16
Emil ThalinForsa OK18:09:13
Harri KarlssonJärla Orientering18:13:13
Anton DanielsAttunda OK18:14:17
Andreas NordforsStora Tuna OK18:15:13
Holger KohrCentrum OK18:17:17
Sandro BrogliOLV Baselland18:17:40
Mats JohnssonCentrum OK18:19:13
Oskar DanielsAttunda OK18:20:12
Magnus BjörkOK Rodhen18:30:14
Hugo DahlbergHaninge SOK18:31:11
Mikael AnderssonJärla Orientering18:32:14
Anton SundinSträngnäs-Malmby OL18:34:13
Oskar MalmbergIFK Umeå18:37:14
Aleksandr ManoilovJärfälla OK18:38:12
Per LjungStockholms OK18:39:36
Simon SanderiHagaby GoIF Örebro18:44:12
Anton SundgrenLånghundra IF18:47:12
Robert TellvikTumba-Mälarhöjden OK18:48:13
Niklas WraneSöders-Tyresö19:07:15
Johan LindqvistTäby OK19:11:13
Olle BoströmJärla Orientering19:16:12
Jonas KjällCentrum OK19:17:11
Jörgen StegardSkarpnäcks OL19:18:13
Mattias AllaredTumba-Mälarhöjden OK
Peter HemmyrJärla Orientering
Jens NyströmIF Hagen

D20

3 250 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ellinor ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK17:38:14
Emma PerssonTumba-Mälarhöjden OK17:40:13
Hanna SöderbergSkarpnäcks OL18:22:11

H18

3 475 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Andreas MagnvallOK Södertörn17:51:13
Johan BengtssonSkarpnäcks OL18:42:14
Viktor HäggströmSkarpnäcks OL18:45:11
Magnus EricsonJärla Orientering19:10:14
Egil MorastHaninge SOK

D17-20 Kort

3 400 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linnéa GranlundTäby OK17:34:18

D16

3 400 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lovisa WigertzLånghundra IF17:46:13
Inez EklundSkarpnäcks OL17:48:13
Marie-Chantal BallnusBromma-Vällingby SOK18:05:11
Nina PerssonHaninge SOK18:21:28
Hanna LagerbergOK Södertörn18:24:10
Sofia ZillingOK Södertörn18:51:12
Jonna LundbäckJärfälla OK

H16

3 425 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tim SandgrenBromma-Vällingby SOK17:51:13
Alexander SchandlOK Södertörn17:52:11
Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK17:53:13
Daniel HellbergLunds OK17:58:12
Filip MöllerOK Södertörn18:16:12
Melker HörnfeldtOK Ravinen

D14

2 850 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Amanda GranqvistOK Ravinen17:38:11
Lisa ThunellIFK Lidingö SOK17:40:12
Maja SandvikAttunda OK18:04:12
Martina MäkeläHaninge SOK18:13:11
Sara MöllerOK Södertörn18:14:10
Sanna HedbergOK Södertörn18:21:30
Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL19:10:11
Lovisa HambäckLånghundra IF

H14

2 975 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik Lidström LauriSnättringe SK18:06:10
Andreas BorängSnättringe SK18:18:12
Philip ForngrenTäby OK18:18:15
Jakob GunnarssonLerums SOK18:28:11
William GrunderJärfälla OK18:30:11
Oscar AnelandOK Ravinen
Johan LundbäckJärfälla OK
Jakob Gadefors NauHaninge SOK

D14 Kort

2 750 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Louise LindellGustavsbergs OK17:34:16

D12

2 275 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emma KarlssonOK Landehof17:42:13
Tilde MansénSkarpnäcks OL17:54:11
Thea LennartssonJärfälla OK17:57:14
Linn NilssonSöders-Tyresö18:00:15
Saga AnderssonTullinge SK18:07:10
Alva Lidström LauriSnättringe SK18:09:40
Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK18:15:12

H12

2 275 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henrik SvenssonOK Ravinen17:30:16
Olof NordlundJärla Orientering17:46:11
Justus ArenanderSkarpnäcks OL17:46:14
Niklas ErlandssonOK Södertörn17:47:10
Björn RennerOK Södertörn17:58:14
Sigurd SwahnOK Älvsjö-Örby18:21:30
Marcus GrunderJärfälla OK18:28:10
Filip DryseliusSkarpnäcks OL18:28:13
Mathias DryseliusSkarpnäcks OL18:29:12
Viktor ZillingOK Södertörn18:51:13
Filip LindqvistTäby OK

D12 Kort

2 100 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alva Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK18:40:13

H12 Kort

2 100 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Teodor EricsonJärla Orientering19:12:11

D10

1 700 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sofie LindellGustavsbergs OK17:34:16
Maja ArvidsonOK Ravinen17:48:11
Alma WesselLänna IF17:55:14
Klara PetterssonÅmåls OK17:57:17
Lisa GunnarssonLerums SOK18:25:12
Ellen AnelandOK Ravinen

H10

1 700 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ruben ArenanderSkarpnäcks OL17:46:12
Elmin HovmöllerSöders-Tyresö17:54:11
Alfred WesselLänna IF17:54:22
Svante SandvikAttunda OK18:06:11
Gustav MyrbergerTullinge SK18:07:16
Arvid MyrbergerTullinge SK18:16:11
Erik NederheimHaninge SOK18:20:11
Gustav LjunggrenOK Hammaren19:07:11
Valdemar AggeforsOK Älvsjö-Örby
Theo NylundOK Ravinen

D35

3 850 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linda RuthströmJärla Orientering17:43:13
Daniela RennerOK Södertörn17:58:15
Annica SundebyTumba-Mälarhöjden OK18:18:11

H35

4 025 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan HedmanSöders-Tyresö17:31:12
Martin AhlströmIFK Enskede17:39:13
Farhad Rouhani-KallehSolna OK17:50:16
Jan ViklundVästerås SOK17:52:18
Jon LindmarkPiteå IF18:00:17
Peter SundströmSkogsluffarnas OK18:17:14
Lars JakobssonCentrum OK

D40

3 600 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mette BrolinsonCentrum OK17:35:13
Elin AhlströmIFK Enskede17:37:12
Anna EideforsSundbybergs IK18:00:18
Stina BorängSnättringe SK18:18:15
Annika LundströmSundbybergs IK19:01:13

H40

3 800 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henrik SjögrenHaninge SOK17:42:19
Christer VilhelmssonStigfinnarna17:45:25
Patric De BoussardIFK Enskede17:53:11
Emil AnderssonLänna IF17:56:19
Magnus LennartssonJärfälla OK17:58:18
Erik MöllerOK Södertörn18:00:19
Niklas HallHaninge SOK18:24:14
Erik SandelinTumba-Mälarhöjden OK18:35:14
Ove OksvoldCentrum OK

D45

3 250 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Annika LindbergAttunda OK17:37:13
Teija LeppinenIFK Lidingö SOK17:39:13
Pia JohanssonOK Landehof17:42:17
Lena ErlandssonOK Södertörn17:47:18
Mari-Helen LidströmSnättringe SK18:07:13
Linda GunnarssonLerums SOK18:25:14
Kristina ZillingOK Södertörn19:00:15
Cecilia WeistrandSödertälje-Nykvarn OF

H45

3 550 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Per DambergIFK Lidingö SOK17:35:15
Hans-Christian HöieSkogsluffarnas OK17:38:15
Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK17:51:14
Jonatan LindellGustavsbergs OK17:52:16
Nikolay SytovMosmeridian17:54:15
Martin StenbackJärfälla OK17:55:22
Peter PetterssonÅmåls OK17:58:20
Jerker ÅbergTumba-Mälarhöjden OK18:06:21
Gunnar HedinSöders-Tyresö18:08:39
Henrik MorastHaninge SOK18:09:15
Fredrik MorastHaninge SOK18:10:13
Ola CarlénBromma-Vällingby SOK18:13:16
Thomas BabtistBromma-Vällingby SOK18:15:15
Mattias SkepplingOK Södertörn18:17:18
Alistair LandelsStora Tuna OK18:19:13
Björn LovangIFK Lidingö SOK18:21:31
Anders HedbergOK Södertörn18:23:14
Andreas GrunderJärfälla OK18:28:16
Jesper LagerbergOK Södertörn18:29:14
Thomas KarlssonOK Landehof18:34:17
Urban SelanderSkarpnäcks OL18:35:12
Magnus ElwinIFK Enskede18:38:13
Douglas LundinSkogsluffarnas OK18:40:18
Fredrik AnderssonOK Södertörn18:41:15
Olle SjöforsOK Älme18:44:10
Magnus GrafströmCentrum OK18:49:11
Stefan LindströmSundbybergs IK19:11:14
Gunnar ElveljungIFK Göteborg19:15:13
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK
Mats HainkeSnättringe SK
Mats LundbäckJärfälla OK

D50

3 075 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carin KihlströmTäby OK17:30:22
 Ileana   von Melen IFK Enskede17:33:18
Anna PernebyTullinge SK17:34:19
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK17:35:13
Ulla MolinAttunda OK17:36:16
Ann FranzénOK Södertörn17:41:15
Annette WigertzLånghundra IF17:46:15
Kristina TinglöfDegerfors OK18:16:14
Annika BjörkrothStockholm Multisport Klubb18:17:16
Kristina KlangHaninge SOK18:22:14
Annika SvenssonSolna OK18:24:15
Johanna SundströmJärla Orientering18:46:13
Anna BacklundOK Södertörn18:48:15

H50

3 275 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Leif LundinJärla Orientering17:38:17
Eric HuijsersHammarby IF OF17:39:18
Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK17:40:17
Peter WippJärla Orientering17:41:16
Per FranzénOK Södertörn17:42:20
Thomas JanssonOK Roslagen17:43:14
Niclas LidströmFrösö IF17:44:14
Peter LandénGustavsbergs OK17:45:15
Jonas NylundCentrum OK17:46:18
Nils EklöwOK Södertörn17:53:17
Sven WigertzLånghundra IF18:01:16
Erik AnderssonOK Österåker18:08:38
Ulf KallhaugeSnättringe SK18:17:19
Bo LauriSnättringe SK18:20:14
Mikael CronhjortSolna OK18:22:22
Dan NorinGävle OK18:23:17
Janne NilssonCentrum OK18:24:18
David SöderströmSala OK18:27:16
Göran HellgrenOK Södertörn18:28:14
Thomas PetterssonBromma-Vällingby SOK18:47:16
Staffan ZillingOK Södertörn18:53:14
Jan LavénGustavsbergs OK18:58:14
Ola EnvallTullinge SK18:59:13
Oskar NederheimHaninge SOK19:08:12
Jörgen AxelssonTullinge SK
Mats FryxellTullinge SK
Peter HambäckLånghundra IF
Nicklas HermundstadSnättringe SK
Michael HolmgrenIF Thor
Klaus KrischanEnnstal

D55

2 750 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christina NordströmBodens BK17:30:20
Kristina JohanssonKalmar OK17:31:22
Anita KarlssonOK Södertörn17:39:13
Marie MalmborgSöders-Tyresö17:49:16
Maria SanderiLidköpings VSK17:50:16
Margareta LundSödertälje-Nykvarn OF17:53:14
Arja KallioKeravan Urheilijat17:58:21
Britt-Marie HellgrenOK Älvsjö-Örby18:09:15
Catrin JohnsonSkogsluffarnas OK18:10:15
Eva MolénSkarpnäcks OL18:17:18
Nina BejbomUddevalla OK18:21:39
Kerstin OhlssonHaninge SOK18:31:15
Gunilla KreissJärla Orientering18:40:16
Lotta Valentin LarssonGustavsbergs OK18:43:15
Christel NilssonHaninge SOK
Linda Spjut-AsplundJärla Orientering

H55

2 900 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars ÖhrmanStockholms OK17:36:17
Roger LarssonSnättringe SK17:42:22
Göran EklundSkarpnäcks OL17:48:18
Thomas ErikssonTumba-Mälarhöjden OK17:52:21
Bengt HallJärla Orientering17:53:16
Kenneth PetterssonJärfälla OK17:57:18
Harald BauerIFK Lidingö SOK18:00:23
Lars GerhardssonAttunda OK18:05:18
Hans TarandiIFK Lidingö SOK18:10:16
Johan PalmgrenTäby OK18:13:15
Stefan SundeliusJärfälla OK18:14:20
Ulf BurmanGustavsbergs OK18:16:16
Conny AxelssonTumba-Mälarhöjden OK18:17:21
Björn SalomonssonSnättringe SK18:18:17
Roger TinglöfVäsby OK18:26:17
Göran IvaresOK Södertörn18:32:15
Håkan SanderiLidköpings VSK18:47:15
Tomas HolmbergTumba-Mälarhöjden OK19:06:15
Tommy HolmérVäsby OK
Arne KarlssonTumba-Mälarhöjden OK
Rolf KarlssonJärla Orientering
Mats LarssonIFK Enskede
Björn LönneSkarpnäcks OL

D60

2 650 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin GillbergCentrum OK17:38:14
Tanja-Birgit SöderströmSala OK17:49:17
Susanne HolmbergOK Södertörn18:02:21
Catherine DawsonGafanhori18:04:13
Margareta HallménAttunda OK18:21:34
My RönnolsTäby OK18:36:11
Margareta GranbergOK Älvsjö-Örby18:47:18
Margareta WadinOK Älvsjö-Örby

H60

2 650 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders KärrströmTullinge SK17:32:28
Bengt KärrströmTullinge SK17:33:22
Per ÖhlundGustavsbergs OK17:45:17
Torbjörn BergmanSnättringe SK17:46:20
Ulf MalmborgSkogsluffarnas OK17:50:18
Göran NilssonSnättringe SK17:51:15
Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby17:52:24
Jan GottfridssonNorbergs OK17:55:23
Mikael ByströmJärfälla OK17:56:21
Sven-Anders OlssonAttunda OK17:57:15
Harri ViitasaloRiihimäen Suunnistajat17:58:21
Matts BjörkeSöders-Tyresö17:59:16
Dan WidercrantzOK Skärmen18:09:20
Johan KarlstenSolna OK18:19:17
Anders HallménAttunda OK18:21:32
Dan KlangHaninge SOK18:22:20
Ingemar GardSöders-Tyresö18:31:15
Gunnar BejbomUddevalla OK18:34:23
Matz LarssonGustavsbergs OK18:44:16
Peter SundgrenVallentuna-Össeby OL18:45:12
Göran HanssonTäby OK
Lars LandströmLånghundra IF
Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL

D65

2 475 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gertrud VilhelmssonStigfinnarna17:45:19
Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK17:46:17
Anne LundmarkJärfälla OK18:09:17
Aila HalttunenHaninge SOK18:18:19
Helena KorhonenHaninge SOK18:37:14
Ingrid GraneliHaninge SOK18:53:17
Anna BlomgrenTullinge SK18:57:18

H65

2 475 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Torbjörn HellquistTullinge SK17:32:30
Björn SvedinSidensjö IK17:35:18
Ingemar LindqvistSnättringe SK17:37:15
Alf Eriksson-LångSöders-Tyresö17:38:22
Anders LarssonSkarpnäcks OL17:39:19
Leif NordinAttunda OK17:40:19
Åke WansölinSöders-Tyresö17:41:22
Claes AnderssonSnättringe SK17:42:22
Ulf RadlerJärfälla OK17:50:20
Sven-Inge NylundJärfälla OK17:52:33
Sven SetterqvistOK Södertörn17:54:23
Olof PerssonSnättringe SK17:56:22
Anders StenbackBromma-Vällingby SOK18:02:18
Bo WinanderJärfälla OK18:03:17
Roy DawsonGafanhori18:04:15
Paul NorénOK Södertörn18:10:22
Clas-Göran HerrgårdTäby OK18:38:17
Karl-Erik JohanssonOK Södertörn

D70

2 500 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Berit GustavssonSödertälje IF17:38:16
Inger JanssonNynäshamns OK17:41:19
Birgitta NylundJärfälla OK17:47:19

H70

2 500 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Åke LewanderSkarpnäcks OL17:36:20
Håkan BoijeAttunda OK17:38:23
Per-Olav FängmarkIFK Umeå17:41:24
Klas LangelsSkarpnäcks OL17:42:24
Anders GärderudIFK Lidingö SOK17:45:23
Lars EnglundJärla Orientering17:47:12
Kjell BergmanStigfinnarna17:47:16
Leif StrandbergGustavsbergs OK17:48:41
Weine JohanssonSödertälje-Nykvarn OF17:50:14
Jan-Olof WåhlbergIBM-Klubben17:51:12
Ronny HedlundOK Södertörn17:51:20
Göran LarboAttunda OK17:52:23
Jan Olof NorénJärla Orientering17:54:25
John ÖstlundSundbybergs IK17:58:23
Leif CarlssonSkarpnäcks OL18:00:17
Kjell HemmyrStöcksjö IS18:03:29
Ulf SkogtjärnOK Linné18:06:39
Johan SandwallSkarpnäcks OL18:12:11
Lars NordinSolna OK18:28:17
Jan BojlingSolna OK18:30:19
Jan-Erik WibergJärla Orientering18:42:17
Staffan ElmhagenSöders-Tyresö18:57:20
Kurt AnderssonEnebybergs IF
Gunnar BengtssonSundsvalls OK
Ingvar SvenssonBjursås OK

D75

2 500 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Solveig DillmanOK Älvsjö-Örby17:37:21
Britt ErikssonHammarby IF OF17:38:19
Pia VikströmTäby OK17:43:22
Birgitta ThunellIFK Lidingö SOK17:44:17
Berit LindungerHaninge SOK18:28:14

H75

2 500 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Håkan SjökvistSöders-Tyresö17:35:17
Leif HermundstadSnättringe SK17:38:24
Hugo IsgrenIFK Enskede17:39:21
Levin SvedbergSundbybergs IK17:40:20
Stig LindskogVisborgs OK17:47:14
Bjarne ErlandssonHammarby IF OF17:49:24
Stig GustavssonSödertälje IF17:50:22
Reine BorgströmSkogsluffarnas OK17:51:24
Bo HedlundIFK Enskede17:53:22
Gunnar BramstenSundbybergs IK17:54:19
Benny AlfordssonTullinge SK
Jan-Erik DanellTullinge SK
Leif LundquistEnebybergs IF

D80

2 000 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Solveig SpångbergIFK Lidingö SOK17:42:28
Gunnel JunegardOK Södertörn17:43:23
Birgitta WestergrenTäby OK17:49:19
Sonja SundellSundbybergs IK18:00:24

H80

2 000 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulf EskilssonOK Södertörn17:43:19
Rune CarlssonSundbybergs IK17:55:25
Albert MårdBromma-Vällingby SOK18:01:19
Lars LöthmanJärfälla OK18:12:12
Erland LjungströmSpårvägens OK19:14:25
Lars PerssonVäsby OK

D85

2 000 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulla-Britt ÅlebergAttunda OK17:33:27
Ulla-Britta HallJärla Orientering17:50:24

H85

2 000 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lennart WestergrenSöders-Tyresö18:14:23

Inskolning

1 775 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Robin KäckAttunda OK17:32:21
Adam LandelsStora Tuna OK17:32:23
Erik KällTumba-Mälarhöjden OK17:33:15
Ida PetterssonJärfälla OK17:41:14
Nora ArvidsonOK Ravinen17:51:16
Tilda HemmyrJärla Orientering18:03:21
Lovisa NederheimHaninge SOK18:17:25
Ilon HolmströmKlubblös18:35:03
Viola HolmströmKlubblös18:35:24
Isak WarvelinLånghundra IF18:37:17
Felix AhlströmIFK Enskede18:47:59
Herman SundbergSöders-Tyresö18:55:01
Nora AhlströmIFK Enskede18:56:37
Simon AhlströmIFK Enskede18:58:22
Lundvig LindebergJärla Orientering19:00:11
Agnes LübckeOK Ravinen19:03:58
Alice RuthströmJärla Orientering
Jerker RuthströmJärla Orientering

U1

2 100 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Julia PetterssonJärfälla OK17:43:28
Lina ArvidsonOK Ravinen17:49:30
Edvin BjörklundTumba-Mälarhöjden OK18:40:15
Malte NilssonOK Södertörn

U2

2 425 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin KarlssonOK Landehof17:43:01
Tova SandgrenBromma-Vällingby SOK17:48:23
Truls MansénSkarpnäcks OL17:56:12
Palle StegardSkarpnäcks OL

U3

2 750 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gustav LübckeOK Ravinen17:40:14

Öppen motion 1

2 425 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rasmus KäckAttunda OK17:32:27
Tuva HolmströmKlubblös17:34:12
Lena PerssonTullinge SK17:45:35
Christer GrunderSolna OK17:46:23
Axel Linder LinnersjöGustavsbergs OK17:49:05
Joel Linder LinnersjöGustavsbergs OK17:49:07
Julia EkOK Ravinen18:02:12
Alicia KallhaugeSnättringe SK18:13:11
Denise KaufmannOLV Baselland18:16:40
Amelie DryseliusSkarpnäcks OL18:28:18
Johanna NurmiOK Älvsjö-Örby18:37:18
Olle LindebergJärla Orientering18:58:26
Emilia BergmanTullinge SK19:11:11
JENNIFER ERIKSSONKlubblös19:12:11
Felix ArkängTullinge SK19:13:13
Melker WollbrandOK Renen19:21:00
Anna Karin RahlénOK Ravinen

Öppen motion 2

3 725 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin HolmstrandCentrum OK18:18:29

Öppen motion 3

2 750 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Isabell HellmanOK Södertörn17:30:13
Ewa ArvidssonOK Södertörn17:31:28
Eva BrundellSolna OK17:31:35
Ove ArvidssonOK Södertörn17:32:13
Marianne SöderbergIFK Lidingö SOK17:32:14
Erik NordlundJärla Orientering17:46:10
Bengt ÅhlanderSkogsluffarnas OK17:46:37
Ulla  EkblomSkogsluffarnas OK17:49:14
Eva HagrotTäby OK17:49:26
Saga MårdBromma-Vällingby SOK17:50:25
Märta AhlquistJärla Orientering17:52:05
Krystof TurbaKlubblös17:52:29
Annika AhlgrenTäby OK17:55:19
Anette MörtbergKlubblös17:56:26
Nina MagnussonÅmåls OK17:58:13
Alicia ShandlOK Södertörn17:58:17
Anna SchandlOK Södertörn17:58:20
Christina SälgbladVallentuna-Össeby OL18:03:34
Catharina ÖstermanJärfälla OK18:05:17
Peter KlingstedtOK Södertörn18:08:36
JoRDI WiCKMANHaninge SOK18:11:11
Rebecka HellgrenOK Södertörn18:15:18
Therese BergstedtCentrum OK18:18:27
Elisabeth WalfridssonSOK Aneby18:27:13
Heidi WarvelinLånghundra IF18:38:22
Viktor SöderbergJärla Orientering18:41:29
Mildred PetterssonSödertälje-Nykvarn OF18:43:13
Eva WåhlinOK Södertörn18:45:45
Folke KåbergOK Ravinen18:46:13
Emmastiina SainioSöders-Tyresö18:55:09
Nikiforos PapasikasSkarpnäcks OL19:10:14
Albin WollbrandOK Renen19:20:54

Öppen motion 4

3 825 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Thomas FehrmSolna OK17:34:18
Maria HägglundKlubblös17:53:56
Daniel HalvardssonNässjö OK17:53:57
Lisa StenbackOK Kåre17:56:15
Daniel HellgrenOK Älvsjö-Örby18:09:18
Andrea FeldtKlubblös18:31:19
Kerstin JensenKlubblös18:32:18
Daniel CatreinJärla Orientering18:33:12
Kristina ThimbergSöders-Tyresö18:43:12
Edvin WollbrandOK Ravinen19:20:41
Elin Ekblom-BakSkogsluffarnas OK

Öppen motion 5

3 225 m, 45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunilla JohanssonOK Skogsstjärnan17:31:12
Anna Brandhorst-SatzkornJärla Orientering17:31:15
Torbjörn LarssonTäby OK17:31:24
Berit HolmgrenSpårvägens OK17:34:19
Tommy SvenssonKlubblös17:35:26
Ida StÅhlnackeKlubblös17:36:14
Åke AndreassonGustavsbergs OK17:43:42
David Lidström-HulténFrösö IF17:44:23
Johanna WallnäsSundbybergs IK17:44:26
Börje PerssonKlubblös17:44:41
Ingela ArenanderSkarpnäcks OL17:46:21
Anita LindbohmSkarpnäcks OL17:56:16
Helena FalkHaninge SOK17:57:12
Sofie MörtbergKlubblös17:57:14
Monika PerssonOK Södertörn17:58:23
Robin PeterssonKlubblös17:59:11
Ann ÅhrenKlubblös18:00:14
Rasmus MörtbergKlubblös18:00:20
Carin BauerIFK Lidingö18:00:21
Lisa HeldtSödertälje-Nykvarn OF18:04:23
Lars AdolfssonOK Södertörn18:05:13
Maggan TärnblomSöders-Tyresö18:06:15
Emma AnderssonOK Österåker18:08:33
Robert PuustaOK Älvsjö-Örby18:09:22
Anki LindahlAttunda OK18:14:14
Ylva LagerbergOK Södertörn18:17:11
Malcolm CederbaumWaxholms OK18:17:13
Christina SwahnOK Älvsjö-Örby18:22:18
Gudrun ElvhageIF Thor18:28:14
Albert RenellOK Tor18:32:11
Helena BerglindOK Södertörn18:36:16
Anna EvaldssonOK Södertörn18:36:17
Albin WarvelinLånghundra IF18:39:13
Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF18:41:38
Tove KarlssonJärla Orientering18:43:14
Camilla KarlssonOK Älvsjö-Örby18:44:12
Thomas KarlssonOK Älvsjö-Örby18:44:14
Monica SandgrenBromma-Vällingby SOK18:45:15
Martin EnglundOK Södertörn18:47:40
Andreas PetterssonKlubblös18:55:14
Klara AmdalKlubblös18:56:05
Niklas AnderssonOK Klemmingen19:07:16
Wilhelm BergmanTullinge SK19:11:11
Mikael LindebergKlubblös
Aija SadurskisCentrum OK

Öppen motion 6

4 700 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik NordenfeltSkarpnäcks OL17:31:15
Erikas GudonisOSK Sakas17:38:14
Anders MeurkKlubblös17:43:47
Liv SperlingHaninge SOK17:43:50
Matilda AhlquistJärla Orientering17:51:01
Ingemar Lindström 17:53:23
Eskil ÖsterbergHellas Orientering17:59:10
Eva RimnäsKlubblös18:00:14
Arlett BallnusBromma-Vällingby SOK18:01:41
Magnus JohanssonMälarö SOK18:03:24
Anton BondessonKlubblös18:04:17
Anders SundellStockholm Multisport Klubb18:16:13
Lenka ZatloukalovaTullinge SK18:18:42
Emelie MalmCentrum OK18:30:12
Jakob Hård af SegerstadOK Södertörn18:36:19
Ilsa PerssonKlubblös18:42:12
Ola SandenKlubblös18:43:12
Gustav DelénCentrum OK18:58:13
Michael AhlquistJärla Orientering19:01:15

Öppen motion 7

2 650 m, 71 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tage ErikssonBromma-Vällingby SOK17:30:06
Lennart KarlssonOK Grip17:30:16
Anki LandarveKlubblös17:30:19
Kenneth BerglundHellas Orientering17:30:20
Ellinor JohanssonOK Skogsstjärnan17:31:11
Gunilla JohansonOK Skogsstjärnan17:31:12
Anki HolmbergJärla Orientering17:31:31
Jan BrundellSolna OK17:31:38
Martyn PassmoreSigtuna OK17:32:16
Anders FriströmSkarpnäcks OL17:33:16
Rolf HjortRånäs OK17:33:18
Gösta HanssonBromma-Vällingby SOK17:34:20
Anna LindellGustavsbergs OK17:34:21
Per OlssonKlubblös17:34:21
Göran RastborgBromma-Vällingby SOK17:34:47
Tommy LjuseniusSkogsluffarnas OK17:35:17
Carl-Gunnar BoströmEnebybergs IF17:38:24
Christina GranathOK Södertörn17:38:30
Annika SundvallJärla Orientering17:39:17
Elisabeth CarlinSöders-Tyresö17:40:17
Viviann AnderssonSnättringe SK17:42:12
Inger VikströmOK Linné17:42:30
Arne ÅhmanTumba-Mälarhöjden OK17:43:34
Georg LarssonFredrikshofs IF Skid & OK17:44:13
Carl CarlinSöders-Tyresö17:44:20
Mikael WallnäsSundbybergs IK17:44:21
Kjell HolmbergOK Södertörn17:48:16
Lars NordSödertälje IF17:48:19
Björn EkblomSkogsluffarnas OK17:49:10
Evy NordSödertälje IF17:49:12
Gunilla RudanderSundbybergs IK17:52:14
Fredrik NordforsStora Tuna OK17:52:25
Ingela KlintbergEksjö SOK17:52:36
Leif BergmanSödertälje-Nykvarn OF17:53:14
Inger NordforsStora Tuna OK17:53:20
Hanna HamrellKlubblös17:54:13
Tor HellbergLunds OK17:54:18
Ida WesselLänna IF17:54:20
Anders WinellTumba-Mälarhöjden OK17:56:19
Ylva NilssonVallentuna-Össeby OL17:58:12
Carina HalldahlIFK Enskede17:58:17
Claes RennerOK Södertörn17:59:20
Robert RylanderSpårvägens OK18:02:50
Claes LandqvistVallentuna-Össeby OL18:03:14
Ulf AleniusIFK Lidingö SOK18:05:12
Madeleine CasselIFK Lidingö SOK18:05:23
Marianne JernbergSöders-Tyresö18:06:14
Vilma GotheOK Ravinen18:10:12
Gösta GutelandSnättringe SK18:12:12
Anna-Karin CarlssonOK Södertörn18:14:15
Anki CederbaumWaxholms OK18:17:14
Dan MattissonHaninge SOK18:20:33
Jenny AsztalosTumba-Mälarhöjden OK18:21:36
Annica HedbergOK Södertörn18:23:17
Kenneth AlnessLånghundra IF18:27:55
Boel SundbergOK Södertörn18:29:25
Sven-Erik AmrenSnättringe SK18:30:15
Bo RenellOK Tor18:30:53
Linnea CarlssonSkarpnäcks OL18:36:21
Lars RönnolsTäby OK18:37:12
Ida ForsénTullinge SK18:38:18
Per-Ove WallénTäby OK18:40:23
Fredrik HuldtTumba-Mälarhöjden OK18:41:12
Jenny SöderbergJärla Orientering18:41:30
Emma PerssonKlubblös18:42:17
Rikard SöderbergJärla Orientering18:45:53
Anna-Lena CostermansJärla Orientering18:50:11
Sara HektorJärla Orientering18:55:13
Kari EnckellSödertälje-Nykvarn OF18:58:59
Björn RegerSöders-Tyresö19:08:15
Sören AnderssonCentrum OK19:26:27

Öppen motion 8

4 175 m, 80 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anton BergströmNyköpings OK17:31:21
Olof LarssonKlubblös17:31:25
Jan SöderbergIFK Lidingö SOK17:32:12
Klaus SiegelKlubblös17:32:24
Juliette SoulardStora Tuna OK17:32:39
Kristina MarteliusAttunda OK17:35:20
Mats NordTumba-Mälarhöjden OK17:35:25
Pär DahlströmTullinge SK17:36:13
Pia-Lena PutkonenTullinge SK17:37:12
Therese SjöbergIFK Enskede17:37:17
Kristin NilssonBromma-Vällingby SOK17:38:12
Johan StridhAttunda OK17:38:27
Matti NylundSigtuna OK17:39:20
Peter ZetterströmSöders-Tyresö17:40:11
Arne KlintbergEksjö SOK17:43:15
Per ÅnmarkTumba-Mälarhöjden OK17:43:46
Björn LinderGustavsbergs OK17:44:19
Joakim WigertzLånghundra IF17:44:43
Ludvig SandahlJärla Orientering17:47:14
Jonas EhnSödertälje-Nykvarn OF17:54:13
Anders MansénSkarpnäcks OL17:55:11
Patrik AhlgrenTäby OK17:55:16
Laurina NeumannIFK Lidingö17:55:21
Peter SundSundbybergs IK17:56:18
Magnus HaraldssonGustavsbergs OK17:56:24
Bryan Russel-KeelyIFK Lidingö SOK17:56:28
Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering17:57:16
Peter SjöstedtSundbybergs IK18:00:53
RenE BallnusBromma-Vällingby SOK18:02:12
Lars MongårdSkogsluffarnas OK18:02:36
Fredrik Brandhorst-SatzkornJärla Orientering18:03:11
Magnus ThorOK Bävern18:04:12
Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF18:05:38
Björn SveréusSödertälje-Nykvarn OF18:05:49
Jo StevensonSödertälje-Nykvarn OF18:06:25
Sofia HeldtSödertälje-Nykvarn OF18:08:35
Erik Brandhorst-SatzkornJärla Orientering18:10:02
Torbjörn OhlssonHaninge SOK18:13:13
Monica RoosAttunda OK18:14:12
Helena PerssonCentrum OK18:17:20
Ulf BylundIFK Enskede18:18:12
Björn BylundIFK Enskede18:20:12
Joel NordströmKlubblös18:21:35
Ellen ForsgrenForsa OK18:23:15
David BejbomJärla Orientering18:23:19
Niclas LarssonAttunda OK18:23:19
Rebecca WaldenfjordJärfälla OK18:24:17
Casper GidingKamrat och IF KIF18:24:49
Ingela AlnessLånghundra IF18:27:07
Eva SvanbergJärfälla OK18:27:18
Jonas HalaiKamrat och IF KIF18:29:11
Marita MoodLänna IF18:29:21
Lars MalmKlubblös18:29:23
Nils GumaeliusWaxholms OK18:32:41
Marianne PetterssonSödertälje-Nykvarn OF18:34:24
Mattias IvaresOK Södertörn18:35:16
Camilla KäckAttunda OK18:37:13
Lena SundqvistTullinge SK18:39:11
David BorgSödertälje-Nykvarn OF18:40:10
Hans SundqvistTullinge SK18:40:12
Robert BjörklundTumba-Mälarhöjden OK18:40:14
Mats WarvelinLånghundra IF18:41:11
Torbjörn JohanssonOK Södertörn18:42:15
Julia EdströmSundsvalls OK18:42:17
Jonas BorgSödertälje-Nykvarn OF18:43:10
Anna CurtiusJärla Orientering18:50:31
Gustaf GergeCentrum OK18:53:00
Roger EkÖstersunds OK18:55:30
Selma GumaeliusWaxholms OK19:01:16
Jeanette EnckellSödertälje-Nykvarn OF19:02:11
Per WesterlundSkogsluffarnas OK19:07:15
Elin PramlidOK Klemmingen19:08:09
Lukas ArkängTullinge SK19:10:10
Peter BergmanTullinge SK19:11:12
Gustaf EricsonJärla Orientering19:13:14
Ebbe AdolfssonSundbybergs IK19:18:00
Stina AndreassonGustavsbergs OK19:21:21
Mikael HagströmHäverödals SK
Therese JohanssonCentrum OK
Björn RegerSöders-Tyresö

Öppen motion 9

5 200 m, 58 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK17:30:15
Daniel HagstedtKlubblös17:31:18
Mattias ÅgrenCentrum OK17:31:19
Johan KärrströmTullinge SK17:32:11
Simon MarteliusAttunda OK17:33:11
Stefan MarteliusAttunda OK17:33:12
HENRIK SPOVINKlubblös17:34:15
Samuel AlteborgKlubblös17:34:25
Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF17:36:11
Christofer NäsholmÄrla IF17:38:19
Kjell ValinJärfälla OK17:39:14
Oskar SjöbergOK Linné17:42:29
Fredrik SoneAttunda OK17:43:11
Ingemar ÅkermanTullinge SK17:45:38
Anders LöfgrenJärfälla OK17:47:50
Bengt NilssonKlubblös17:53:02
Mattias HovmöllerSöders-Tyresö17:54:10
Marielle LarssonOK Södertörn17:55:11
Georg EklöwOK Södertörn17:55:12
Anders AbelSnättringe SK17:56:20
LEON KEELYLillomarka OL17:57:12
Fredrik LarssonOK Södertörn17:58:10
Mikael WilhelmssonSöders-Tyresö17:59:14
Ulf TroengOK Linné18:00:10
Sven-Anders MelinSödertälje-Nykvarn OF18:00:30
Conny EkstrandOK Älvsjö-Örby18:01:11
Thomas LundbergMälarö SOK18:03:24
Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK18:06:09
Anders RyrmanCentrum OK18:07:10
Emma BjessmoIFK Lidingö SOK18:14:15
Anders KällTumba-Mälarhöjden OK18:15:16
Louise KlingstedtOK Södertörn18:17:11
Anders BergmarkSnättringe SK18:17:19
Gunnar SvanbergJärfälla OK18:18:14
Mårten SundSundbybergs IK18:19:10
Sofie SihverIFK Lidingö SOK18:20:12
Oskar GustafssonCentrum OK18:21:37
Martin KarlssonCentrum OK18:22:25
Sofia BörjeskogOK Tor18:23:14
Mattias HolmbergCentrum OK18:24:30
Johan BernhardCentrum OK18:25:16
Anders BrinkmanVandrarringen18:27:09
Lisa MoodLänna IF18:29:19
Hans OlsénSundbybergs IK18:30:09
Erik RudaCentrum OK18:30:11
Anders LinderssonKlubblös18:30:15
Janne HeikkaKlubblös18:38:11
Josefine EngströmAlfta-Ösa OK18:39:41
Peter AnderssonSöders-Tyresö18:43:09
Per BacklundOK Södertörn18:46:11
Göran ThimbergSöders-Tyresö18:47:11
Linus BacklundOK Södertörn18:48:16
Jan StridhSkogsluffarnas OK18:55:51
Björn NormanKFUM Örebro OK19:02:10
Johan StridUlricehamns OK19:06:10
Anders HaglundLinköpings OK19:07:12
Ruben BryngelssonTullinge SK19:13:12
Jakob HeinemannCentrum OK

Öppen motion 10

3 575 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lina SjöströmKlubblös17:36:18
Lisa AGGErydKlubblös17:36:19
Elisabeth BengtssonHaninge SOK17:50:14
Oskar JacobssonKlubblös17:55:19
Christian ThaningLånghundra IF18:27:54
Magdalena GrunderJärfälla OK18:29:11
Frida JonssonKlubblös18:39:18
Amanda SikströmÄlvsjö Örby18:41:48
Andreas SelanderKlubblös19:08:21
Hanna HallinCentrum OK

Annonser