Startlista för Närkekvartetten, dag 2, medel

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Närkekvartetten, dag 2, medel
Arrangörsorganisation: OK Tisaren
Datum: fredag 6 maj 2016

D21

3 390 m, 22 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Annie Lennartsson Skåneslättens OL 10:39
Lisa Westerberg OK Milan 10:41
Sandra Karlsson Bierfeldt Ärla IF 10:43
Johanna Holtet OK Tyr 10:45
Karin E Gustafsson Hagaby GoIF Örebro 10:47
Jill Johansson Sundsvalls OK 10:49
Josefine Wallenhammar Hagaby GoIF Örebro 10:51
Maria Elmelid Linköpings OK 10:53
Karin Fägerlind Centrum OK 10:55
Malin Thorneman Helsingborgs SOK 10:57
Mathilda Jägryd Skåneslättens OL 10:59
Elisabeth Ahlgren Linköpings OK 11:01
Lovisa Falk Hagaby GoIF Örebro 11:03
Anneli Berggren OK Denseln 11:05
Anna-Stina Påledal OK Roxen 11:07
Fanny Fallén OK Tylöskog 11:09
Eva Gustafsson Hagaby GoIF Örebro 11:11
Kajsa Hammarström Linköpings OK 11:13
Amélie Wallenhammar Hagaby GoIF Örebro 11:15
Elsa Ekelin KFUM Örebro OK 11:17
Lina Persson OK Skogsfalken 11:19
Elin Carlsson Göteborg-Majorna OK 11:21

H21

4 520 m, 48 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Isak Bergman OK Skogsfalken 09:50
Eric Hansson IK Hakarpspojkarna 09:52
Johan Persson Hagaby GoIF Örebro 09:54
Daniel Nilsson Skåneslättens OL 09:56
John Oskarsson Hagaby GoIF Örebro 09:58
Per Carlborg Linköpings OK 10:00
Gustav Åhrén Motala AIF OL 10:02
Michael Wickström Arboga OK 10:04
Kristian Birath Surahammars SOK 10:06
Emil Lauri Järla Orientering 10:08
Magnus Palm KFUM Örebro OK 10:10
Henrik Wickström Arboga OK 10:12
Arvid Johnson Degerfors OK 10:14
Janne Selkälä Köping-Kolsva OK 10:16
Daniel Stunz KFUM Örebro OK 10:18
Anders Lindberg OK Tyr 10:20
Per Öberg OK Hällen 10:22
Jakob Wallenhammar Hagaby GoIF Örebro 10:24
Peter Aronsson Linköpings OK 10:26
Kristian Algers Skogspojkarnas OK 10:28
Mikael Andersson Stora Tuna OK 10:30
Erik Fernlund Säterbygdens OK 10:32
Viktor Larsson Hagaby GoIF Örebro 10:34
Fritjof Axelsson FK Göingarna 10:36
Fredrik Zetterberg Eriksson OK Djerf 10:38
Anton Hansson IK Hakarpspojkarna 10:40
Niclas Tjernlund OK Vilse 87 10:42
Oskar Eklöf Rehns BK 10:44
Adam Nyman Hagaby GoIF Örebro 10:46
Patrik Johansson Helsingborgs SOK 10:48
Erik Melén Motala AIF OL 10:50
Håkan Pettersson OK Djerf 10:52
Johan Lövgren Degerfors OK 10:54
Niklas Thörn OK Vilse 87 10:56
Mattias Allared Tumba-Mälarhöjden OK 10:58
Martin Svärd OK Tylöskog 11:00
Fredrik Larsson Hagaby GoIF Örebro 11:02
Per Eklöf OK Milan 11:04
Johan Strand Göteborg-Majorna OK 11:06
Joakim Sjöberg Helsingborgs SOK 11:08
Jacob Eriksson KFUM Örebro OK 11:10
Ola Holtbring OK Amne 11:12
Erik Hellsten Nyköpings OK 11:14
Oskar Cervin Helsingborgs SOK 11:16
Håkan Eriksson Malungs OK Skogsmårdarna 11:18
Leo Karlsson Forsberg OK Vilse 87 11:20
Jonathan Andersson Hagaby GoIF Örebro 11:22
Hans Brolund OK Denseln 11:24

D20

3 540 m, 4 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Josefine Höög Hagaby GoIF Örebro 10:09
Sara Josarp FK Friskus-Varberg 10:11
Elin Lindberg OK Djerf 10:13
Maria Gustafsson Hagaby GoIF Örebro 10:15

D18

3 370 m, 4 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Maja Mosslind Vandrarringen 10:42
Emilia Samuelsson NAIS Orienteringsklubb 10:44
Maja Welander OK Djerf 10:46
Josefin Bovellan NAIS Orienteringsklubb 10:48

H18

3 540 m, 6 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Joel Sjödin OK Kolmården 09:57
Axel Strid KFUM Örebro OK 09:59
Marcus Nylén Degerfors OK 10:01
Filip Örn KFUM Örebro OK 10:03
Martin Jellvert Börjeson Göteborg-Majorna OK 10:05
Linus Classon NAIS Orienteringsklubb 10:07

D16

3 380 m, 14 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
1560 Linnea Samuelsson NAIS Orienteringsklubb 10:36
1561 Anna Johnsson Skogspojkarnas OK 10:38
1562 Tova Eriksson OK Djerf 10:40
1563 Hilda Axelsson FK Göingarna 10:42
844 Lovisa Tunesson Skogspojkarnas OK 10:46
845 Frida Johansson OK Djerf 10:48
846 Matilda Hagstrand Lerums SOK 10:50
847 Ida Johnsson OK Kåre 10:52
848 Selma Moqvist Lerums SOK 10:54
849 Irmalinn Nilsson Härlövs IF 10:56
851 Elin Lindblad OK Djerf 11:00
852 Annie Samuelsson OK Letstigen 11:02
853 Elin Schagerström Garphyttans IF 11:04
855 Elina Hanson Kungälvs OK 11:08

H16

3 380 m, 18 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
1564 Axel Olsson OK Skogsstjärnan 10:01
890 Marcus Klasenius KFUM Örebro OK 10:03
891 Martin Lamm Frölunda OL 10:05
892 Victor Hansson Jönköpings OK 10:07
893 Viktor Waernqvist NAIS Orienteringsklubb 10:09
895 Andreas Grönvall Helsingborgs SOK 10:13
896 Anton Holm OK Djerf 10:15
897 Lukas Olm Kils OK 10:17
899 Melker Forsberg KFUM Örebro OK 10:21
900 Nils Kylborn Almby IK 10:23
901 Thorsten Svensson Finspångs SOK 10:25
902 Gustav Träff NAIS Orienteringsklubb 10:27
903 Axel Orrhede Helsingborgs SOK 10:29
904 Gustav Åman OK Vilse 87 10:31
905 Jacob Moberg Helsingborgs SOK 10:33
907 Simon Björklund Lindebygdens OK 10:37
908 William Segura KFUM Örebro OK 10:39
909 Johannes Green Almby IK 10:41

D14

2 790 m, 25 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
1565 Nicolina Moberg OK Tyr 09:57
1566 Sanna Sander OK Milan 09:59
1567 Karin Lindgren KFUM Örebro OK 10:01
1568 Anna Nilsson Garphyttans IF 10:03
1431 Vilmalee Suwan OK Vilse 87 10:07
1432 Sofia Green Almby IK 10:09
1433 Lovisa Moqvist Lerums SOK 10:11
1434 Ellen Andersson Hagaby GoIF Örebro 10:13
1435 Sara Wänström Finspångs SOK 10:15
1436 Rakel Hanson Kungälvs OK 10:17
1437 Sofie Franzén Almby IK 10:19
1438 Ida Waernqvist NAIS Orienteringsklubb 10:21
1439 Ylva Johansson OK Djerf 10:23
1440 Thea Bökman Helsingborgs SOK 10:25
1441 Jonna Alfredsson OK Roxen 10:27
1442 Sara Johansson Hagaby GoIF Örebro 10:29
1443 Emma Ling Jönköpings OK 10:31
1445 Matilda Holm OK Djerf 10:35
1446 Julia Berg KFUM Örebro OK 10:37
1447 Emilia Johnsson OK Kåre 10:39
1449 Sofie Bodin Almby IK 10:43
1450 Rebecka Hasler Surahammars SOK 10:45
1451 Jonna Sandberg Köping-Kolsva OK 10:47
1453 Edith Fållsten Hagaby GoIF Örebro 10:51
1454 Lovisa Gustafsson KFUM Örebro OK 10:53

H14

2 790 m, 28 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
1455 David Kutti Hagaby GoIF Örebro 10:16
1456 Mattias Hansson OK Djerf 10:18
1457 Oliver Höög OK Motala 10:20
1458 Emil Axelsson Lerums SOK 10:22
1459 Edvin Selin FK Göingarna 10:24
1460 Valter Pettersson OK Tisaren 10:26
1461 Ludvig Classon NAIS Orienteringsklubb 10:28
1462 Gustav Askroth KFUM Örebro OK 10:30
1464 Linus Malm KFUM Örebro OK 10:34
1465 Albin Alfredsson OK Roxen 10:36
1466 Vilgot Wennblom Hagaby GoIF Örebro 10:38
1467 Eskil Widehag Sundbybergs IK 10:40
1468 Jakob Gunnarsson Lerums SOK 10:42
1469 David Mårtensson Garphyttans IF 10:44
1470 Erik Ling Jönköpings OK 10:46
1471 Gabriel Öhgren Sävedalens AIK 10:48
1473 Rasmus Pettersson OK Djerf 10:52
1474 Hugo Mandinger Trollhättans SOK 10:54
1475 Erik Wikström NAIS Orienteringsklubb 10:56
1476 Arvid Backteman Lerums SOK 10:58
1477 Edvin Hellsten Nyköpings OK 11:00
1478 Edvin Henrysson Tibro OK 11:02
1480 Viktor Jellvert Börjeson Göteborg-Majorna OK 11:06
1481 Jonatan Kraft Almby IK 11:08
1482 Melvin Nilsson Härlövs IF 11:10
1483 Gustav Lidman Tibro OK 11:12
1484 Filip Bäck Arboga OK 11:14
1485 Alexander Jansson OK Djerf 11:16

D14 Kort

2 460 m, 3 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Erika Holmberg OK Tylöskog 10:09
Johanna Halldin KFUM Örebro OK 10:13
Karin Larsson OK Enen 10:17

H14 Kort

2 460 m, 1 anmäld deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Simon Alfredsson Lerums SOK 10:05

D12

2 460 m, 26 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
1487 Alva Wickström Arboga OK 10:15
1488 Linn Andersson OK Tyr 10:17
1489 Ella Mellberg Nyköpings OK 10:19
1490 Maja Axelsson Lerums SOK 10:21
1491 Sofia Tunesson Skogspojkarnas OK 10:23
1492 Sandra Ling Jönköpings OK 10:25
1493 Lovis Hellsten Nyköpings OK 10:27
1494 Signe Schagerström Garphyttans IF 10:29
1496 Stina Bern Garphyttans IF 10:33
1497 Tuva Öhgren Sävedalens AIK 10:35
1498 Ina Åman OK Vilse 87 10:37
1499 Emelie Forslund Kristinehamns OK 10:39
1501 Cornelia Kindlund OK Tyr 10:43
1503 Tuva Selin FK Göingarna 10:47
1504 Moa Algers Omholt Skogspojkarnas OK 10:49
1505 Amanda Sjödin OK Tisaren 10:51
1507 Jonna Lindblad OK Djerf 10:55
1508 Ella Wilhelmsson OK Hedströmmen 10:57
1509 Lisa Swartz OK Orion 10:59
1510 Tova Grönberg Arboga OK 11:01
1511 Nelly Mårtensson Garphyttans IF 11:03
1512 Amanda Wärn NAIS Orienteringsklubb 11:05
1513 Alice Olvegård FK Göingarna 11:07
1514 Ingrid Ewins Almby IK 11:09
1515 Sofie Ettling Skogspojkarnas OK 11:11
1517 Johanna Berg KFUM Örebro OK 11:15

H12

2 460 m, 38 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
1519 Mattias Samuelsson NAIS Orienteringsklubb 09:56
1520 Sixten Lindqvist Skogsluffarnas OK 09:58
1521 Isak Fredriksson Garphyttans IF 10:00
1522 Victor Jacobsen OK Måsen 10:02
1523 Daniel Kraft Almby IK 10:04
1524 Rasmus Lindblom Gustavsbergs OK 10:06
1525 Erik Elf Ölmstads IS 10:08
1526 Felix Thomasson FK Göingarna 10:10
1528 Olle Malm KFUM Örebro OK 10:14
1529 Wilmer Selin FK Göingarna 10:16
1530 Jonas Olsson OK Amne 10:18
1532 Jonatan Green Almby IK 10:22
1533 Eric Luthman Degerfors OK 10:24
1534 Emil Larsson OK Tisaren 10:26
1535 Oscar Askroth KFUM Örebro OK 10:28
1536 Nils Swartz OK Orion 10:30
1537 Albert Brohede OK Tyr 10:32
1538 Rasmus Viberg OK Roxen 10:34
1539 Lucas Alzén Gustavsbergs OK 10:36
1540 Linus Karlsson OK Tisaren 10:38
1541 Nils Skymberg KFUM Örebro OK 10:40
1542 Bruno Göransson Almby IK 10:42
1543 Oscar Ekenborg Nyköpings OK 10:44
1544 Rasmus Påledal OK Roxen 10:46
1545 Svante Selin FK Göingarna 10:48
1546 Hugo Örn KFUM Örebro OK 10:50
1547 Alfred Sjödin OK Tisaren 10:52
1548 Carl Ljungberg Degerfors OK 10:54
1549 Eric Bäck Arboga OK 10:56
1550 Arvid Johansson OK Djerf 10:58
1551 Rasmus Doering Garphyttans IF 11:00
1552 Ludvig Eronn Linköpings OK 11:02
1553 Albin Klasenius KFUM Örebro OK 11:04
1554 Karl Kylborn Almby IK 11:06
1555 Måns Bergqvist Garphyttans IF 11:08
1556 Rasmus Karlsson OK Denseln 11:10
1558 Noel Helmersson OK Tisaren 11:14
1559 Jacob Påledal OK Roxen 11:16

H12 Kort

1 990 m, 2 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Marius Dahlberg Garphyttans IF 10:01
Lukas Pallhed Garphyttans IF 10:05

D10

1 990 m, 16 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Lisa Gunnarsson Lerums SOK 09:58
Ella Laine Degerfors OK 10:02
Hillevi Larsson OK Enen 10:04
Elsa Moqvist Lerums SOK 10:06
Amanda Bäck Arboga OK 10:08
Clara Lövgärd OK Alehof 10:12
Irma Widehag Sundbybergs IK 10:14
Emma Lindgren NAIS Orienteringsklubb 10:16
Isabella Holm OK Djerf 10:18
Elsa Gustafsson OK Tylöskog 10:20
Alice Ettling Skogspojkarnas OK 10:24
Fia Andersson Hagaby GoIF Örebro 10:28
Elin Axelsson Lerums SOK 10:30
Klara Wellander Almby IK 10:32
Smilla Thomasson FK Göingarna 10:34
Paulina Alzén Gustavsbergs OK 10:38

H10

1 990 m, 27 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Oscar Andersson OK Tyr 10:13
Filip Höög OK Motala 10:15
Edvin Åtting Linköpings OK 10:17
Hjalmar Axelsson FK Göingarna 10:19
Viggo Holmberg OK Tylöskog 10:21
Philip Sjödin OK Tisaren 10:23
Joel Fredriksson Garphyttans IF 10:25
Gustav Ljungberg Degerfors OK 10:27
Adrian Sandell OK Roxen 10:29
Danilo Moberg OK Tyr 10:33
Axel Kylborn Almby IK 10:37
Jakob Sandberg Köping-Kolsva OK 10:39
August Jacobsen OK Måsen 10:41
Isak Larsson OK Tisaren 10:43
Kurt Sjöberg Helsingborgs SOK 10:45
Emil Ling Jönköpings OK 10:47
Sebastian Lindblom Gustavsbergs OK 10:49
Arvid Algers Omholt Skogspojkarnas OK 10:53
Alvin Isenström Almby IK 10:57
Edvard Pelander OK Djerf 10:59
Gustav Hellgren Skogspojkarnas OK 11:01
Edvin Halldin KFUM Örebro OK 11:03
Erik Nederheim Haninge SOK 11:05
Robin Helmersson OK Tisaren 11:07
Olle Haglund KFUM Örebro OK 11:09
Axel Thybeck Lindebygdens OK 11:11
Isak Öhgren Sävedalens AIK 11:13

D35

3 470 m, 5 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Annica Kristoffersson Almby IK 10:07
Angelica Lindblom Gustavsbergs OK 10:09
Elin Sundkvist Berg KFUM Örebro OK 10:11
Cecilia Alzén Gustavsbergs OK 10:13
Sara Öberg OK Hällen 10:15

H35

4 510 m, 3 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Stefan Schwarzenberger LG Stettlen 10:14
Klas Bringert Katrineholms OK 10:16
Daniel Hasselström Motala AIF OL 10:18

D40

3 470 m, 18 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Anna Löwegren Katrineholms OK 10:36
Madeleine Ölfvingsson Linköpings OK 10:38
Fia Wärn NAIS Orienteringsklubb 10:40
Maria Askroth KFUM Örebro OK 10:42
Cecilia Enberg Linköpings OK 10:44
Anna Lövgärd OK Alehof 10:46
Marie Lindblad OK Djerf 10:48
Nina Ahlander OK Denseln 10:50
Malin Wiklund Almby IK 10:52
Ann Hyvönen Skattkärrs SOK 10:54
Sofia Hasler Surahammars SOK 10:56
Johanna Kindlund OK Tyr 10:58
Camilla Selin FK Göingarna 11:00
Karin Johnsson OK Kåre 11:02
Linnéa Bäckström Hestra IF 11:04
Gabriella Jarl NAIS Orienteringsklubb 11:06
Mia Eronn Linköpings OK 11:08
Charlotte Flansbjer OK Djerf 11:10

H40

3 980 m, 32 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Martin Ljungberg OK Tyr 09:50
James Melander Tjällmo-Godegårds OK 09:52
Stefan Aronsson KFUM Örebro OK 09:54
Niklas Samuelsson NAIS Orienteringsklubb 09:56
Kristian Nylander Motala AIF OL 09:58
Daniel Brohede OK Tyr 10:00
Örjan Sandell OK Roxen 10:02
Christian Enberg Linköpings OK 10:04
Henrik Askroth KFUM Örebro OK 10:06
Thorbjörn Gustafsson Tjällmo-Godegårds OK 10:08
Erik Bengtsson FK Åsen 10:10
Peter Ettling Skogspojkarnas OK 10:12
Johan Swartz OK Orion 10:14
Stefan Träff NAIS Orienteringsklubb 10:16
Henrik Hellborg Centrum OK 10:18
Jesper Håkansson FK Göingarna 10:20
Magnus Lindblom Gustavsbergs OK 10:24
Alexander Wickman Tibro OK 10:26
Jens Jacobsen OK Måsen 10:28
Lars-Erik Hasler Surahammars SOK 10:30
Björn Rosendahl Ärla IF 10:32
Patrik Johnsson OK Kåre 10:34
Jakob Berg KFUM Örebro OK 10:36
Thomas Törnkvist Köping-Kolsva OK 10:38
Sören Nilsson Påledal OK Roxen 10:40
Fredrik Ekenborg Nyköpings OK 10:42
Fredrik Alzén Gustavsbergs OK 10:44
Urban Ljungberg Degerfors OK 10:46
Sören Kindlund OK Tyr 10:48
Håkan Gunnarsson FK Göingarna 10:50
Anders Haglund OK Milan 10:52
Bertil Eronn Linköpings OK 10:54

D45

2 950 m, 12 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Ulrika Sander OK Milan 09:57
Louise Axelsson FK Göingarna 09:59
Linda Gunnarsson Lerums SOK 10:01
Pernilla Klemets Köping-Kolsva OK 10:03
Maria Wallström Nyköpings OK 10:05
Åsa Jellvert Göteborg-Majorna OK 10:07
Elisabet Lindblom Larsson OK Enen 10:09
Annika Larsson FK Göingarna 10:11
Camilla Öhgren Sävedalens AIK 10:13
Eeva Päiväniemi Laxå OK 10:15
Silvia Schneider-Schiess LG Stettlen 10:17
Malin Åman OK Vilse 87 10:19

H45

3 980 m, 28 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Jan Hansson OK Djerf 10:25
Stefan Höög Hagaby GoIF Örebro 10:27
Håkan Axelsson FK Göingarna 10:29
Johan Wänström Finspångs SOK 10:31
Axel Hanson Tolered-Utby Ol-klubb 10:33
Jan Olm Kils OK 10:35
Per Jansson OK Djerf 10:37
Magnus Larsen FK Boken 10:39
Ulf Åman OK Vilse 87 10:41
Claes Hagstrand Lerums SOK 10:43
Andreas Moberg OK Tyr 10:45
Ola Jönsson OK Vilse 87 10:47
Henrik Holmberg Köping-Kolsva OK 10:49
Pontus Halldin KFUM Örebro OK 10:51
Thomas Ljungqvist Tibro OK 10:53
Jonas Bergenfur Skattkärrs SOK 10:55
Anders Ling Jönköpings OK 10:57
Jonas Axelsson Lerums SOK 10:59
Anders Selin FK Göingarna 11:01
Johan Bökman Helsingborgs SOK 11:03
Magnus Larsson FK Göingarna 11:05
Henrik Lindblad OK Djerf 11:07
Mikael Andersson Hagaby GoIF Örebro 11:09
Pär Moqvist Lerums SOK 11:11
Per Johansson Motala AIF OL 11:13
Thomas Josarp FK Friskus-Varberg 11:15
Niklas Edvardsson Hästveda OK 11:17
Johan Pettersson OK Motala 11:19

D50

2 950 m, 12 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Mia Bierfeldt Ärla IF 10:20
Helena Holmberg Köping-Kolsva OK 10:22
Britt-Marie Stensson Helsingborgs SOK 10:24
Anna-Maria Backryd Lindebygdens OK 10:26
Katarina Sundqvist OK Kåre 10:28
Anne Bodin Almby IK 10:30
Agneta Hallberg Hansson Jönköpings OK 10:32
Ann-Sofi Welander OK Djerf 10:34
Kerstin Larsson IF Hagen 10:36
Karin Jägryd Skåneslättens OL 10:38
Margareta Mandinger Trollhättans SOK 10:40
Lena Swartz OK Orion 10:42

H50

3 540 m, 25 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Jan Karlsson Kristinehamns OK 10:13
Ulf Johnsson Skogspojkarnas OK 10:15
Lars-Åke Classon NAIS Orienteringsklubb 10:17
Peter Eriksson KFUM Örebro OK 10:19
Johan Malm OK Kolmården 10:21
Håkan Lindberg OK Djerf 10:23
Per Svensson Finspångs SOK 10:25
Tomas Sundqvist OK Kåre 10:27
Lars Schagerström Garphyttans IF 10:29
Henrik Hallor Lindebygdens OK 10:31
Anders Lamm Frölunda OL 10:33
Henrik Larsson FK Göingarna 10:35
Micke Wallström Nyköpings OK 10:37
Bertil Johansson Kristinehamns OK 10:39
Patrik Thybeck Lindebygdens OK 10:41
Oskar Nederheim Haninge SOK 10:43
Martin Mandinger Trollhättans SOK 10:45
Lars Skymberg KFUM Örebro OK 10:47
Anders Jägryd Skåneslättens OL 10:49
Hans Melin Göteborg-Majorna OK 10:51
Kenneth Karlsson Askersunds OK 10:53
Björn Svensson OK Djerf 10:55
Pedro Lundqvist Linköpings OK 10:57
Peter Brämerson Tibro OK 10:59
Mats R Johansson Motala AIF OL 11:01

D55

2 930 m, 13 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Ewa-Liz Säll OK Alferna 10:28
Mari-Louise Lundgren Stora Tuna OK 10:30
Ingrid Kensby OK Tyr 10:32
Britt-Marie Magnusson Laholms IF OK 10:34
Susanne Persson Ärla IF 10:36
Britta Sahlin Vänersborgs SK 10:38
Kerstin Tjernlund OK Vilse 87 10:40
Lena Ljunggren OK Alferna 10:42
Eva Emanuelsson Helsingborgs SOK 10:44
Birgitta Gustafsson Hagaby GoIF Örebro 10:46
Åsa Sundberg OK Södertörn 10:48
Jane Melin Göteborg-Majorna OK 10:50
Annika Brodin Lindebygdens OK 10:52

H55

3 370 m, 19 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Mats Johansson OK Nalle 10:03
Pelle Höök Köping-Kolsva OK 10:05
Bengt Johansson OK Tyr 10:07
Göran Valfridsson Boxholm-Mjölby OL 10:09
Lennart Stensson Helsingborgs SOK 10:11
Mats Welander OK Djerf 10:13
Gunnar Spelkvist Hällefors OK 10:15
Mats Kensby OK Tyr 10:17
Hans Garmer Göteborg-Majorna OK 10:19
Håkan Gustafson Eskilstuna OL 10:21
Jan-Olof Bäck OK Djerf 10:23
Thomas Petersson NAIS Orienteringsklubb 10:25
Sven-Åke Emanuelsson Helsingborgs SOK 10:27
Sven Börjeson Göteborg-Majorna OK 10:29
Leif Sandahl OK Tyr 10:31
Tore Tjernlund OK Vilse 87 10:33
Klas Thybeck Lindebygdens OK 10:35
Kenneth Larsson Köping-Kolsva OK 10:37
Roger Engman Hagaby GoIF Örebro 10:39

D60

2 650 m, 9 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Inger Onsbring Eskilstuna OL 10:04
Gerd Uppsäll-Larsson Hagaby GoIF Örebro 10:06
Gunnel Gillenäs Kristinehamns OK 10:08
Ann-Britt Göransson Almby IK 10:10
Britt-Marie Andersson OK Amne 10:12
Britt Gunnarsson Kristinehamns OK 10:14
Ann-Charlotte Wallenhammar Hagaby GoIF Örebro 10:16
Ingrid E Ström Ronneby OK 10:18
Gudrun Persson Hallstahammars OK 10:20

H60

3 370 m, 21 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Max Prang Fredensborg OK 10:00
Kenneth Gustavsson Laxå OK 10:02
Ingvar Andersson OK Amne 10:04
Sven-Erik Brodin Kristinehamns OK 10:06
Nils-Olof Bodin Almby IK 10:08
Jan Gustafsson Hagaby GoIF Örebro 10:10
Lennart Lundquist OK Nalle 10:12
Jens Törnmarck Askersunds OK 10:14
Lars Östlin OK Milan 10:16
Ulf Palmér Ulricehamns OK 10:18
Mats Landquist Köping-Kolsva OK 10:20
Conny Sahlin Vänersborgs SK 10:22
Stefan Gunnarsson Kristinehamns OK 10:24
Hans Göran Pettersson KFUM Örebro OK 10:26
Lenn Aronsson Linköpings OK 10:28
Leif Wadman Köping-Kolsva OK 10:30
Hans-Olof Carlsen Hagaby GoIF Örebro 10:32
Tommy Holtbring OK Amne 10:34
Lennart Gustafsson Jönköpings OK 10:36
Bo Andersson Strängnäs-Malmby OL 10:38
Roger Thörn OK Vilse 87 10:40

D65

2 650 m, 11 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Annie Gunnarstorp OK Motala 10:24
Gullan Andersson Strängnäs-Malmby OL 10:26
Lena Janson Arboga OK 10:28
Annika Norström Hallstahammars OK 10:30
Catharina Johansson OK Kolmården 10:32
Lisbeth Damsgaard Hjärnarps OL 10:34
Mona Forsberg Nyköpings OK 10:36
Görel Svedestam Eskilstuna OL 10:38
Marianne Sellgren Sigtuna OK 10:40
Margareta Svensson OK Vilse 87 10:42
Britt-Marie Aldén OK Kolmården 10:44

H65

2 930 m, 31 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Rolf Mathisen Eskilstuna OL 10:01
Kenth Sundgren Skåneslättens OL 10:03
Weine Fredriksson KFUM Örebro OK 10:05
Robert Larsson Hagaby GoIF Örebro 10:07
Lennart Lindgren OK Järnbärarna 10:09
Larseric Larsson Degerfors OK 10:11
Christer Elfsberg Kristinehamns OK 10:13
Bengt Johansson OK Skogshjortarna 10:15
Ola Lindholm Köping-Kolsva OK 10:17
Runar Aldén OK Kolmården 10:19
Christer Nälemark OK Djerf 10:21
Karl-Göran Wahlström Almby IK 10:23
Lars Persson OK Kompassen 10:25
Tommy Peterson Helsingborgs SOK 10:27
Gert Olsson Tockarps IK 10:29
Eje Dahl Laxå OK 10:31
Claes Nideborn Stora Tuna OK 10:33
Ernst Ove Ek Köping-Kolsva OK 10:35
Ronald Mc Grail Hjärnarps OL 10:37
Göran Andersson OK Tylöskog 10:39
Kenneth Johansson Eskilstuna OL 10:41
Ingemar Ziljat OK Djerf 10:43
Matts Engvall Bodens BK 10:45
Göran Forsberg Nyköpings OK 10:47
Ove Johansson OK Kolmården 10:49
Christer Gillenäs Kristinehamns OK 10:51
LarsOwe Ström Ronneby OK 10:53
Rolf Gustafsson Helsingborgs SOK 10:55
Per-Erik Carlenius Katrineholms OK 10:57
Anders Hedin Motala AIF OL 10:59
Anders Åberg Tjällmo-Godegårds OK 11:01

D70

2 640 m, 18 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Ulla Lindhe IK Stern 10:11
Kerstin Elf Ölmstads IS 10:13
Siv Ekelöf Värend GN OL 10:15
Birgitta Stenström Vänersborgs SK 10:17
Margareta Tidman OK Kolmården 10:19
Chatarina Andersson OK Motala 10:21
Kerstin Ernvid Ulricehamns OK 10:23
Eleonor Grönvall KFUM Örebro OK 10:25
Lotta Granholm Linköpings OK 10:27
Elisabeth Eriksson OK Milan 10:29
Barbro Möllberg Arboga OK 10:31
Margareta Larsson OK Njudung 10:33
Anita Johansson OK Tor 10:35
Ulla Ling Jönköpings OK 10:37
Inga Johansson Nyköpings OK 10:39
Kerstin Bengtsson Motala AIF OL 10:41
Gunilla Hvatz-Larsson Hagaby GoIF Örebro 10:43
Birgitta Arlebo KFUM Örebro OK 10:45

H70

2 980 m, 12 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Nils Sjödin GOIF Tjalve 10:34
Henrik Hvoslef IK Stern 10:36
Erling Ekelöf Värend GN OL 10:38
Stig Larsson Hagaby GoIF Örebro 10:40
Ulf Svedestam Eskilstuna OL 10:42
Jerry Martinsson OK Motala 10:44
Nils Mogren Hällefors OK 10:46
Uno Berg OK Motala 10:48
Rune Vikman Västerås SOK 10:50
Stefan G Larsson OK Njudung 10:52
Kurt Nilsson Nyköpings OK 10:54
Alf Lindberg Köping-Kolsva OK 10:56

D75

2 080 m, 1 anmäld deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Wiwi-Anne Nilsson Nyköpings OK 10:04

H75

2 980 m, 18 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Sune Ahlin Köping-Kolsva OK 10:00
Stig Bengtsson Motala AIF OL 10:02
Stig Israelsson OK Tylöskog 10:04
Leif Andersson OK Motala 10:06
Kjell Larsson OK Alferna 10:08
Hjalmar Nordquist OK Järnbärarna 10:10
Anders Johansson Nyköpings OK 10:12
Lars-Erik Larsson OK Amne 10:14
Johnny Brandt Hällefors OK 10:16
Erland Ling Jönköpings OK 10:18
Göran Hektor Linköpings OK 10:20
John Vallin OK Hedströmmen 10:22
Lars Jellvert Fellingsbro GOIF 10:24
Kjell Mjöberg Hallstahammars OK 10:26
Arne Yngström Hagaby GoIF Örebro 10:28
Rolf Larsson Degerfors OK 10:30
Ivan Ernvid Ulricehamns OK 10:32
Lars Johansson OK Tor 10:34

D80

2 080 m, 1 anmäld deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Ruth Nyström OK Amne 10:06

H80

2 640 m, 1 anmäld deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Nils Jansson Skattkärrs SOK 10:09

H85

2 080 m, 1 anmäld deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Nils-Erik Åberg Tjällmo-Godegårds OK 10:00

Inskolning

1 630 m, 23 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Gustav Olsson OK Amne 09:52:25
Jonna Doering Garphyttans IF 09:52:36
Lilly Bergenfur Skattkärrs SOK 09:52:40
Ylvali Jarl NAIS Orienteringsklubb 10:03:58
Alva Lindgren NAIS Orienteringsklubb 10:04:01
Theodor Lauri Järla Orientering 10:13:07
Johannes Karlsson Klubblös 10:13:17
Ebba Hagstrand Lerums SOK 10:17:32
Lovisa Nederheim Haninge SOK 10:26:24
Arvid Wickman Tibro OK 10:30:46
Oskar Pihel OK Tisaren 10:31:42
Alfred Pihel OK Tisaren 10:31:44
Arvid Andersson Almby IK 10:34:12
Ingvar olofsson Klubblös 10:38:28
Alice Classon NAIS Orienteringsklubb 10:40:09
Lin Pelander OK Djerf 10:46:11
Allis Sjödin OK Tisaren 10:47:01
Elin Alfredsson OK Roxen 10:57:07
Sofia Halldin KFUM Örebro OK 11:05:37
Petter Bergqvist Garphyttans IF 11:07:51
Emil Öberg OK Hällen 11:21:28
Rasmus Öberg OK Hällen 11:21:30
Sonja Ewins Almby IK

U1

2 010 m, 22 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Axel Lindblad OK Djerf 09:52:29
Edith Bergenfur Skattkärrs SOK 09:52:33
Maja Sjödin OK Tisaren 09:53:42
Måns Dahlberg Almby IK 09:57:50
Axel Jarl NAIS Orienteringsklubb 10:00:15
Oscar Kristoffersson Almby IK 10:02:22
Teo Palmér Ulricehamns OK 10:10:14
Evelina Karlsson Klubblös 10:14:04
Annelie Kalrsson Klubblös 10:14:08
Noomi Green Almby IK 10:16:17
Edwin Säker Hagaby GoIF Örebro 10:20:23
Edwin Wedin NAIS Orienteringsklubb 10:27:41
Lovisa Pihel OK Tisaren 10:30:24
Lovisa Thybeck Lindebygdens OK 10:33:06
Josefin Sandberg Köping-Kolsva OK 10:38:25
Linus Bodin-Liliegren OK Djerf 10:42:29
Lucas Bodin Liliegren OK Djerf 10:48:19
Johanna Allared Tumba-Mälarhöjden OK 10:55:31
Erik Ettling Skogspojkarnas OK 11:12:13
Alma Wickman Tibro OK 11:22:02
Selma Wickström Arboga OK 11:22:17
Axel Gustafsson OK Tylöskog

U2

2 500 m, 26 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Elin Doering Garphyttans IF 09:51:17
Vilgot Hellsten Nyköpings OK 09:52:48
Gabriel Laije Degerfors OK 09:54:49
Nellie Laine Degerfors OK 09:54:52
Tilda Kindlund OK Tyr 09:56:09
Elliot Vikström OK Tor 09:56:16
Lisa Malm KFUM Örebro OK 09:56:56
Felicia Persson Helsingborgs SOK 10:01:47
Emma Adamsson Degerfors OK 10:02:13
Majken Lindqvist Skogsluffarnas OK 10:09:25
Astrid Kraft Almby IK 10:11:18
Linn Brosten Klubblös 10:16:34
Ebba Lövgärd OK Alehof 10:19:06
Hampus Alzén Gustavsbergs OK 10:27:56
Elias Palmertz Helsingborgs SOK 10:28:48
Saga Palmertz Helsingborgs SOK 10:31:37
Anna-Klara Stamm KFUM Örebro OK 10:32:09
Erik Kylborn Almby IK 10:35:05
Izabella Ljungberg OK Tyr 10:49:56
Klara Isenström Almby IK 10:57:09
Moa Wilhelmsson OK Hedströmmen 10:58:05
Fabian Bergqvist Garphyttans IF 11:01:43
Malte Landfors Lustens OK 11:02:07
Rasmus Wärn NAIS Orienteringsklubb 11:09:07
Gabriella Hasler Surahammars SOK 11:28:15
Matteo Moberg OK Tyr

Öppen motion 1

2 500 m, 9 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Kristian Liljesvan Klubblös 10:01:53
Inger Kristenssen Klubblös 10:06:49
Malin Andersson OK Tyr 10:26:32
Jonathan Eylertsen Halden SK 10:30:01
Josefin Eylertsen Halden SK 10:31:53
Hanna Ström OK Tylöskog 10:32:42
Jacob Eylertsen Halden SK 10:33:12
Rasmus palm Klubblös 11:00:00
Tova Palm Klubblös 11:00:03

Öppen motion 3

2 940 m, 46 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Samuel Eriksson OK Letstigen 09:54:15
Oliwer Molin Degerfors OK 09:56:24
Ylva Doering Garphyttans IF 09:56:33
Amanda Nylén Degerfors OK 10:02:35
Patrik Molin Degerfors OK 10:03:37
Susanna Karlsson OK Tylöskog 10:04:07
Rebecka Nylén Degerfors OK 10:04:46
Malin Alfredsson Lerums SOK 10:04:49
Karuna Dahlberg Garphyttans IF 10:09:18
Jimmy Jonsson Klubblös 10:11:54
Christina Fredriksson Garphyttans IF 10:12:22
Cecilia Holmberg OK Tylöskog 10:14:18
Ayan Ling Jönköpings OK 10:16:28
Marina Pronina FK Åsen 10:17:15
Monica Törnkvist Köping-Kolsva OK 10:17:50
Helena Lindgren NAIS Orienteringsklubb 10:18:52
Annelie Thomasson FK Göingarna 10:19:43
Lotta Waernqvist NAIS Orienteringsklubb 10:21:04
Eva Gustafsson Istrums SK 10:22:08
Bo Pettersson OK Djerf 10:22:18
Thomas Widehag Sundbybergs IK 10:25:13
Sara Fredriksson KFUM Örebro OK 10:27:42
David Fredriksson Garphyttans IF 10:29:23
Göran Fredriksson Garphyttans IF 10:29:31
Heli Viberg OK Roxen 10:32:32
Magdalena Sjödin OK Tisaren 10:33:53
Caroa Cederth Köping-Kolsva OK 10:36:10
Ida Wilhelmsson OK Hedströmmen 10:36:14
Daniel Wilhelmsson OK Hedströmmen 10:36:15
Malin Jonsson Klubblös 10:38:18
Liselott Andersson Klubblös 10:38:35
Linda Larsson OK Tisaren 10:44:08
Carina Älgmyr Laxå OK 10:44:22
Johanna Kjellstrand Laxå OK 10:44:23
Lars Melén Motala AIF OL 10:44:25
Annica Ahlgren Täby OK 10:49:43
Vilgot Johansen KFUM Örebro OK 10:52:05
Rasmus Larsson Garphyttans IF 10:54:31
Elisabeth W-Eriksson Avesta OK 11:04:39
Anna Skårstedt Johansson OK Hällen 11:10:25
Bengt Skårstedt Klubblös 11:10:26
Niklas Brånn Askersunds OK 11:10:30
Julia Åtting Linköpings OK 11:19:02
Ludvig Hasler Surahammars SOK
Emma Liliegren OK Djerf
Eva Schagerström Garphyttans IF

Öppen motion 5

3 380 m, 38 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Birgitta Björk KFUM Örebro OK 09:58:31
Lennart Svensson OK Kullingshof 09:59:01
Emma Klemets Köping-Kolsva OK 09:59:14
Yvonne Svensson OK Kullingshof 10:00:13
Tony Holmberg OK Tylöskog 10:07:34
Karin Nilsson Garphyttans IF 10:07:56
Karin Kraft Almby IK 10:11:21
Rebecka Höög Hagaby GoIF Örebro 10:14:44
Anna Jacobsen OK Måsen 10:16:20
Helmina Pallhed Garphyttans IF 10:16:26
Erik Nilsson Garphyttans IF 10:17:24
Linda Danielsson Lerums SOK 10:18:05
Malin Lignell OK Tisaren 10:21:08
Niclas Risberg Garphyttans IF 10:22:24
Gunilla Sandström Almby IK 10:22:32
Sofia Hanson Tolered-Utby Ol-klubb 10:25:20
Filippa Johnson Degerfors OK 10:29:03
Eva Lindgren KFUM Örebro OK 10:29:08
Pernilla Tunesson Skogspojkarnas OK 10:31:24
Eva Thorsell Hansson OK Djerf 10:31:33
Maria Kylborn Almby IK 10:32:52
Roland Lindqvist OK Linné 10:34:15
Lennart Magnusson Laholms IF OK 10:34:24
Kalle Högberg OK Södertörn 10:34:45
Sofie Jönsson Almby IK 10:37:03
Lottis Brohede OK Tyr 10:38:38
Mattias Andersson OK Tisaren 10:39:42
Anna Carlsen Hagaby GoIF Örebro 10:40:40
Gunnar Lindgren Klubblös 10:40:50
Mikael Thomasson FK Göingarna 10:41:13
Marina Nord-Carlsén Hagaby GoIF Örebro 10:46:30
Alexander Ahlgren Klubblös 10:50:12
Jonas Norén Helsingborgs SOK 10:51:12
Roland Öman Kristinehamns OK 10:55:01
Marie Ek Klubblös 10:57:01
Mats Johansson OK Hällen 11:09:23
Helena Falk Haninge SOK 11:21:38
Hanna Green Almby IK 11:26:49

Öppen motion 7

3 000 m, 61 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Lars Johansson OK Motala 09:51:20
Lars Karlsson Almby IK 09:53:01
Micke Gustafsson OK Södertörn 09:53:57
Annelie Blomqvist Degerfors OK 10:01:32
Emma Johansson Kristinehamns OK 10:04:17
Patrik Nylén Degerfors OK 10:04:45
Kerstin Olvegård FK Göingarna 10:05:59
Karin Johansson FK Göingarna 10:06:00
Johan Waernqvist NAIS Orienteringsklubb 10:06:34
Amanda Johansson Kristinehamns OK 10:07:44
Anders Andersson Laxå OK 10:08:17
Pia Larsson FK Göingarna 10:09:14
Robin Larsson FK Göingarna 10:09:27
Peter Bäck Arboga OK 10:09:56
Sara Gertsson Linköpings OK 10:12:26
Per Pettersson OK Djerf 10:16:31
Annica Magnusson KFUM Örebro OK 10:18:10
Sofia Nydahl OK Motala 10:18:12
Gabriella Wennblom Hagaby GoIF Örebro 10:18:18
Eva Oskarsson Hagaby GoIF Örebro 10:18:32
Göran Hedberg Hagaby GoIF Örebro 10:18:45
Agne Gustafsson Istrums SK 10:19:38
Johan Åtting Linköpings OK 10:19:48
Åke Strid Almby IK 10:20:08
Sara Hellsten Nyköpings OK 10:23:42
Erik Oskarsson Hagaby GoIF Örebro 10:24:08
Stina Korall Motala AIF OL 10:24:48
Hans Jonhed KFUM Örebro OK 10:26:44
Ulla Jonhed KFUM Örebro OK 10:26:46
Bernt Johansson SOK Viljan 10:27:50
Eva-Britt Johansson SOK Viljan 10:27:52
Lars Albertsson OK Tylöskog 10:28:33
Erik Svärd OK Tylöskog 10:30:27
Veronika Palmertz Helsingborgs SOK 10:33:10
Anders Swedin Lidköpings VSK 10:34:05
Monika Högberg OK Södertörn 10:35:12
Annika Ljungberg Degerfors OK 10:35:22
Ingvar Halldin OK Tylöskog 10:35:32
Anne Eriksson KFUM Örebro OK 10:37:12
Ingemar Widén KFUM Örebro OK 10:37:59
Kajsa Asklöf Axin Hagaby GoIF Örebro 10:38:32
Ulf Lundström Haninge SOK 10:38:59
Lotta Classon NAIS Orienteringsklubb 10:40:06
Gunnel Axin Hagaby GoIF Örebro 10:41:00
Henrik Rosenkvist IF Rigor 10:41:16
Lars Ström Tjällmo-Godegårds OK 10:41:32
Michael Forslund Kristinehamns OK 10:41:41
Stefan Vikström OK Tor 10:43:01
Lina Johansson IK Hakarpspojkarna 10:44:02
Kjell Johansson Skattkärrs SOK 10:49:49
Per Forsberg Kamrat och IF KIF 10:52:03
Ulf Larsson Garphyttans IF 10:53:46
Charlotte Johansson Skattkärrs SOK 10:54:20
Annika Lundström Sundbybergs IK 10:59:37
Tord Åhlgren Arboga OK 10:59:49
Kristina Landfors Lustens OK 11:03:31
Östen Eriksson Avesta OK 11:04:42
Helen Nilsson Härlövs IF 11:10:17
Mikael Öhgren Sävedalens AIK 11:13:20
Örjan Säker Hagaby GoIF Örebro 11:18:57
Marie Andersson NAIS Orienteringsklubb 11:21:19

Öppen motion 8

4 510 m, 43 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Joakim Dahlberg Almby IK 09:57:52
William Pommer Stora Tuna OK 10:02:06
Christer Gustavsson OK Tylöskog 10:05:29
Kalle Lindqvist Skogsluffarnas OK 10:07:08
Tobias Israelsson OK Tylöskog 10:09:06
Martin Regborn Hagaby GoIF Örebro 10:10:51
Vesa Kutti Hagaby GoIF Örebro 10:13:55
Bo Magnusson KFUM Örebro OK 10:15:25
Pär Larsson IF Hagen 10:15:33
Jakob Attås OK Tisaren 10:20:42
Erik Sjödin OK Tisaren 10:21:29
Olle Algotsson OK Tylöskog 10:22:01
David Olsson OK Skogsstjärnan 10:22:10
Åsa Josarp FK Friskus-Varberg 10:22:13
Jonas Pålsson FMTM 10:22:41
Anna Algotsson OK Rodhen 10:22:46
Michael Wennblom Hagaby GoIF Örebro 10:24:17
Kenneth Hagström OK Letstigen 10:29:11
Filip Söderlund OK Milan 10:30:39
Fredrik Jönsson Motala AIF OL 10:34:02
Per Håstlund Almby IK 10:34:36
Klaus Tröster-Cederth Köping-Kolsva OK 10:34:55
Lina Ettling Skogspojkarnas OK 10:36:20
Torbjörn Jonsson Almby IK 10:38:08
Mattias Andersson IK Gandvik 10:38:16
Magnus Bern Garphyttans IF 10:38:21
Niklas Doering Garphyttans IF 10:41:03
Linnea Landfors Lustens OK 10:42:32
Patrik Ahlgren Täby OK 10:49:41
Fredrik Johnsson KFUM Örebro OK 10:53:56
Rasmus Persson Skåneslättens OL 10:54:33
Michael Persson IF Hagen 10:54:51
Jan Kalander KFUM Örebro OK 11:02:47
Johan Kask KFUM Örebro OK 11:04:04
Pelle Landfors Lustens OK 11:04:26
Fredrik Campbell Almby IK 11:05:00
Karin Führ Lindqvist Skogsluffarnas OK 11:06:37
Emma Victorin KFUM Örebro OK 11:08:34
Johan Haglund KFUM Örebro OK 11:10:10
Anders Lövgärd OK Alehof 11:10:23
Åke Algotsson OK Tylöskog 11:20:09
Niklas Eriksen Almby IK 11:31:40
Torbjörn Johansson OK Södertörn 11:34:42

Annonser