Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Bahco-stafetten

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: Bahco-stafetten
Arrangörsorganisation: Lidköpings VSK
Datum: söndag 18 september 2016

HD10

28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
1IF Hagen 110:20
120727641. Agnes Johansson
120727882. Hampus Sahlén
121044852. Cristian Linderoth
120727683. Ella Arrhenius
2Främmestads Idrottsklubb 110:20
220837791. Hugo Engblad
22477002. Moa Lidberg
220607742. Estelle Niklasson
23543032. Agaton Rom
220837643. Amie Johansson
3Lerums SOK 210:20
34519621. Sara Alfredsson
32296052. Lovisa Wright
32296812. Linnéa Pölder
390601313. Elsa Moqvist
4Falköpings AIK Orienteringsklu 110:20
415550151. Oliver Hammar
410601312. William Härström
420871012. Axel Karlström
420781363. Adam Samuelsson
5OK Kullingshof 110:20
52024491. Mika Kalmo
54528662. Meja Pettersson
52080713. Ella Pettersson
6Ulricehamns Orienteringsklubb 210:20
620885461. Edvin Lennartson
64497562. Jacob Holmberg
690801043. Anton Karlsson
7Tolered-Utby Ol-klubb 310:20
714108541. Noah Thörngren
74524622. Erik Nyström
714156582. Albin Thörngren
721041412. Ulrik Olsson
728007613. Amanda Cliffordson
8Tolered-Utby Ol-klubb 110:20
84422581. Greta Karlsson
810706052. Frida Lindkvist
814705192. Ville Kontturi
814098492. Li Holma
82635333. Jakob Eriksson
9Lidköpings Vinter-Sportklubb 310:20
920953871. Cornelia Berglund
94411612. Evelina Lindgren
915229012. Ebba Göransson
94411953. Sofia Jonsson
10Idrottsklubben Gandvik 210:20
1020589481. Hilda Ahlgren
1020841492. Elin Forsberg
1020841172. Ida Forsberg
104529563. Molly Höög
11Orienteringsklubben Alehof 210:20
113626051. Isak Dahl
113626062. Sara Bengtsson
113626073. Axel Slätt
12Orienteringsklubben Alehof 110:20
123626011. Felix Johansson
123626032. Hanna Schälin
123626022. Vide Berisson
123626043. Clara Lövgärd
13Lidköpings Vinter-Sportklubb 210:20
1320954071. Felicia Rexling
134411092. Alice Hult
134411042. Ester Steindahl
1320954402. Sebastian Jonsson
1320954353. Emilia Mellegård
14Tolered-Utby Ol-klubb 210:20
144528301. Alva Liljenvall
143065812. Saga Ringstad
1414705332. Malte Andersson
142174103. Isabella Baier
15Vänersborgs Skidklubb 310:20
1590603231. Maja Nyman
1521018032. Joel Isaksson
154380032. Ole Hillebrand
1597091223. Andrea Enbom
16Vänersborgs Skidklubb 210:20
1610807221. Gabriel Hogedal
1616606262. Ida Sylvan
164489152. Nore Modén
1690705123. Ida Andersson
17Trollhättans Skid o Orienterin 210:20
1795777651. Viggo Andersson
1790804012. Melker Ockborn
1710911122. Selma Leon
17251033. Olivia Gustafsson
18Istrums Skidklubb 110:20
184412231. Emil Josefsson
1820418442. Linnea Herzig
1821043912. Alva Stäpel
1820775212. Tuva Ekdahl
1820775203. Teo Jern
19Sävedalens AIK 110:20
194462261. Isak Ögren
1990708232. Emil Skepp
192398602. Axel Eckerlid
197403252. Herman Pettersson
194462743. Linus Bååth
20Trollhättans Skid o Orienterin 110:20
204399281. Oskar Westerberg
2096014652. Malte Andersson
204489112. Oskar Gustafsson
204399243. Frida Stigsson
21Lerums SOK 110:20
214440031. Elin Axelsson
212296022. Maja Haablahe
212296402. Jesper Larsson
212296082. Emilia Wright
2128002673. Lisa Gunnarsson
22Lidköpings Vinter-Sportklubb 110:20
2220932721. Alice Klintefelt
224411152. Tove Reidmar
224411062. Stina Klintefelt
2220953982. Lova Johansson
224411083. Elvira Steindahl
23Trollhättans Skid o Orienterin 310:20
2391021031. Nils Melén
234521552. Marton Lendvai
234521542. Simon Lendvai
2310604093. Eskil Leon
24Mariestads Friluftsklubb 110:20
244093221. Alva Karlsson
242446342. Leo Nilsson
244268932. Jason Vikström
242446212. Petter Ryberg
244176403. Wilmer Ryberg
25VänersborgsSK/OKSkogsvargarna 110:20
2590903121. Johannes Andersson
254380172. Olga Drapella
2520745372. Nellie Ullman
2520935572. Malin Helmersson
2597091213. Linn Enbom
26Idrottsklubben Gandvik 110:20
2620589501. Hanna Widegren
2620841112. Alvin Dahlin
2620841502. Wilma Waldefelt
264412263. Johan Andersson
27Ulricehamns Orienteringsklubb 110:20
27124641. Olle Nordin
2721016732. Melvin Sjöstrand
2790912092. Gustav Karlsson
2720796553. Erik Arneborg
28Orienteringsklubben Alehof 310:20
283626081. Malte Ljungkvist
283626092. Signe Kullman
283626103. Wilma Reinholdsson

HD12

25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
41Lerums SOK 110:30
4180503051. Maja Axelsson
412296632. Angelin Sundberg
41153302. Alexander Nilsson
412296012. Alva Andreasson
4190412193. Ebba Näsman
42Orienteringsklubben Skogsvarga 110:30
421. Nellie N.N
422. N.N.
423. Johan N.N
43Lidköpings Vinter-Sportklubb 110:30
434411921. Towa Laagen
434411012. Malva Steindahl
4320527783. Anna Backman
44Ulricehamns Orienteringsklubb 210:30
44124681. Maja Nordin
4421016722. Selma Sjöstrand
444277922. Anna Genberg
4420590833. Joel Holmberg
45Trollhättans Skid o Orienterin 210:30
4590502221. Edvin Ockborn
4590501012. Lova Eriksson
454442133. Elsa Martander
46Falköpings AIK Orienteringsklu 110:30
4620627421. Ebba Karlström
464394732. Alice Wahlberg
46383242. Tindra Molin
4614705152. Lova Tidquist
464336093. Emia Hjort
47MullsjöSOK/TidaholmsSOK Sisu 110:30
474288581. Moa Holmvik
4710705162. Moa Vemdal
47308012. Stina Nalbin
4770403263. Julia Westh
48Trollhättans Skid o Orienterin 110:30
4820754651. Valter Decorte
484399252. Jennifer Stigsson
4880510243. Alva Björk
49Istrums Skidklubb 110:30
4920418681. Jonathan Herzig
4920775312. Oskar Grändinger
4920775292. Elin Ekdahl
494432103. Alma Ander
50Orienteringsklubben Amne 110:30
501. Petter N.N.
502. Emil N.N.
503. Linus N.N.
51Sävedalens AIK 310:30
5120486671. Tuva Öhgren
5190405252. Axel Grimbeck
514440493. Simon Bååth
52Ulricehamns Orienteringsklubb 110:30
524515031. Alfred Hallqvist
5220779302. Ellen Arneborg
5291019223. Emanuel Zitka
53Lidköpings Vinter-Sportklubb 210:30
5320527821. Ebba Backman
5315551482. Oliwer Göransson
5310504213. Elin Svärdhagen
54VänersborgsSK/OKSkogsvargarna 110:30
5410610081. Liam Hogedal
544216462. Matilda Cederberg
544489072. Oscar Hallqvist
5470503293. Johan Eriksson
55Idrottsklubben Gandvik 110:30
5520589811. Nora Käll
5520841462. Hilda Waldefelt
5520841452. Ida Nordström
554412082. Wilma Lindkvist
5520589783. Elsa Käll
56Tolered-Utby Ol-klubb 110:30
563483201. Jakob Baier
564524642. Maja Nordenfelt
5610504292. Wilma Lindkvist
5678877883. Albin Liljenvall
57Tolered-Utby Ol-klubb 210:30
5720591071. Maja Karlsson
5782666842. Silje Ringstad
5714705092. Tilda Maehlum
5720487172. Alicia Stridsman
5721041363. Ivar Henriksson
58Tolered-Utby Ol-klubb 310:30
581. N.N.
582. N.N.
583. N.N.
59Orienteringsklubben Alehof 210:30
593626151. Ida Bengtsson
593626162. Alfred Johansson
593626173. Lucas Boström
60Sävedalens AIK 110:30
60147031. Ella Pettersson
60113332. Miranda Wallström
6094577683. Gunnar Fovaeus
61Mullsjö Skid O OK 110:30
6171510171. Simon Westh
6170704122. Irma Westh
6110509092. Kasper Vemdal
61118903. Wilhelm Victorzon
62Sävedalens AIK 210:30
6210402171. Matilda Wallström
623546382. Puja Munther
622479902. Amanda Eckerlid
6290408053. Arvid Skepp
63Orienteringsklubben Alehof 110:30
633626111. Gustav Berts
633626132. Simon Ljungkvist
633626143. Elina Reinholdsson
64IF Hagen 110:30
6490403061. Liam Johansson
644454362. Josephine Linderoth
644454503. Emma Ahlén
65Korsnäs IF Orienteringsklubb 110:30
6512405051. Moa Bergqvist
659906262. Agnes Wallin
658910232. Sara Wallin
659509022. Melvin Fredriksson
6520779493. Joel Golsäter

H14

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
71Sävedalens AIK 210:10
7190302171. Casper Skepp
7199906242. Julia Lindblad
7190202253. Gabriel Öhgren
72Lerums SOK 110:10
7299904021. William Sturesson
7290201302. Jakob Gunnarsson
7280206253. Emil Axelsson
73Ulricehamns Orienteringsklubb 110:10
7328003791. Elna Olsson
7310134932. Lucas Efraimsson
7321016543. Adam Skoglund
74Tibro Orienteringsklubb 110:10
7490306141. Edvin Henrysson
7470031252. Gustav Lidman
7490202023. Lukas Andrén
75Tolered-Utby Ol-klubb 110:10
754528751. Jakob Lundberg
752635342. Rasmus Eriksson
754421233. Viktor Järnekull
76Mullsjö Skid O OK 110:10
764483861. Lukas Magnefeldt
763517392. Elin Axelsson
7620893353. Axel Nalbin
77Sävedalens AIK 110:10
7714704381. Emil Ravakko
774519532. Oscar Hasselberg
7790208283. Rasmus Johansson Fjordside
78Lerums SOK 210:10
784519671. Jonas Olanders
7890210262. Algot Lithner
7899904182. Simon Alfredsson
785201143. Arvid Backteman
79Istrums Skidklubb 110:10
794432911. Kalle Inemyr
7920418422. Oscar Josefsson
794432653. Eric Grändinger
80IK Gandvik/Ulricehamns OK 110:10
8020589081. Hjalmar Käll
8020589292. Carl Stadig
804529332. Jonathan Lindqvist
8020951163. Markus Sandin
81Trollhättans Skid o Orienterin 110:10
8199100601. Olle Melén
8190304152. David Almén
8110307232. Alfred Leon
8180302053. Arvid Björk
82OK Skogsstjärnan 110:10
824493351. Olle Andersson
8220486532. Axel Andersson
8290306153. Johan Mårtensson
83IF Hagen 110:10
8391337001. Johan Hedman
834454692. Linus Ahlén
834454053. Anton Carlsson

D14

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
91Främmestads Idrottsklubb 110:10
9120837671. Rebecka Rundblad
9120837692. Klara Gustafsson
9120607433. Ida Johansson
92Orienteringsklubben Skogsvarga 110:10
9270411171. Linnea Solvang Stagg
9220936542. Sara Helmersson
9220935563. Elin Helmersson
93Idrottsklubben Gandvik 110:10
9320589191. Simone Stenabb
9370501222. Elsa Södervall
934412823. Dea Sundmark
94Korsnäs IF Orienteringsklubb 110:10
9414705181. Tilda Golsäter
9410381472. Thea Nordin
9411276153. Maja Bergqvist
95Trollhättans Skid o Orienterin 110:10
954437221. Hilda Martander
9590302102. Alma Appelgren
9590301263. Moa Eriksson
96OK Kullingshof 110:10
9690220021. Emma Ivarsson
964526152. Agnes Kamfors
964445783. Wilma Pettersson
97Falköpings AIK Orienteringsklu 110:10
979208071. Tilda Wiklund
9710210072. Vera Wallin
974336052. Johanna Almyren
975111303. Vera Pettersson
98Tolered-Utby Ol-klubb 110:10
982479721. Elvira Söderberg
984247222. Filippa Kinde
984462842. Emilia Mathiason
9820651763. Siri Larsson
99Istrums Skidklubb 110:10
9920418901. Mirjam Inemyr
994432682. Elin Danielsson
994432983. Matilda Ahlström

H16

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
101OK Kullingshof 110:00
1014445441. Tobias Erixon
1014197402. Gabriel Blad
1014197352. Olof Knutsson
1014197382. Elsa Kamfors
1012466993. Oskar Ekman
102Tolered-Utby Ol-klubb 110:00
1022479771. Hugo Söderberg
1024247232. Felix Kinde
1024422662. Mina Shabbaki
1022479303. Petter Hindér

HD18Ö

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
106Täby OK / Lidköpings VSK 110:30
10690410281. Gustaf Hofstedt
1064411932. Elsa Fernhag
10620954852. Märta Trybom
10620953672. Hampus Trybom
10690203203. Ida Hofstedt

Annonser