Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Häxjakten, Five-O, #1

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Häxjakten, Five-O, #1
Arrangörsorganisation: IK Gandvik
Datum: torsdag 24 mars 2016

D21

6 870 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
537853Karin FägerlindCentrum OK20:18
742438Sara JonssonOK Orion20:20
957344Filippa JohanssonJönköpings OK20:22
930622Lina LångStora Tuna OK20:24
952323Elin ClassonOK Orinto20:26
215644Ulrika FredrikssonGudhems IF20:28
701212Sofia HolmgårdKils OK20:30
720714Hanna PalmIK Hakarpspojkarna20:32
940731Sara SchmidtTrollhättans SOK20:34
722004Ida-Maria SvenssonSävedalens AIK20:36
2077555Karin HåkanssonOK Gränsen20:38
36229Kristin SkaarRyda SK20:40

H21

10 520 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
889140Elias Thorsdal MølnvikFossum IF20:01
9780802Joakim AxelssonTrollhättans SOK20:03
921125Fredrik MattssonOK Kåre20:05
525625Jakob LööfMalungs OK Skogsmårdarna20:07
9870215Tobias JohanssonOK Skogshjortarna20:09
950826Eivind HøydalNTNUI20:11
7077757Anders VisterNydalens SK20:13
886520Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL20:15
880301Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna20:17
820221Max SuderbysIF Hagen20:19
930224Emil AhlbäckFossum IF20:21
824078Håkan PetterssonOK Djerf20:23
535251Simon AnderssonOK Kullingshof20:25
960960Oskar SandbergMalungs OK Skogsmårdarna20:27
8091108Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF20:29
9746785Thomas CarlssonMalungs OK Skogsmårdarna20:31
9180230Håvard HagaNydalens SK20:33
900813Anders HedbergGöteborg-Majorna OK20:35
9850212William LindMalungs OK Skogsmårdarna20:37
9890319Fabian WennerbergOK Klyftamo20:39
942803Borger MelsomFossum IF20:41
1392633KyongSa RiNydalens SK20:43
940092Victor FlingmarkOK Kåre20:45
9101815Aleksandr ManoilovJärfälla OK20:47
446008Max KarleOK Skogshjortarna20:49
2048756Karl GellermanGöteborgs SK20:51
885522Anders NordbergNydalens SK20:53
881128Erik MelénMotala AIF OL20:55
900720Rickard BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna20:57
519808Erik ClassonOK Orinto20:59
986974Sindre SandvenFossum IF21:01
931017Jesper SjögrenHestra IF21:03
780610Martin IvarssonGöteborg-Majorna OK21:05
890118Daniel HájekMalungs OK Skogsmårdarna21:07
888990Erik LiljequistSödertälje-Nykvarn OF21:09
990512Ludvig ÅhlundMalungs OK Skogsmårdarna21:11
820701Tobias RehnholmFalköpings AIK OK21:13
9951106Gustaf SparrevikIK Hakarpspojkarna21:15
910405Jesper NilssonUlricehamns OK21:17

D21 Kort

5 100 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
910220Anette JuveliKonnerud IL20:30

H21 Kort

8 260 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
940306Erik SkärbergVänersborgs SK20:01
580505Christoffer JohanssonTrollhättans SOK20:03
229221Robin OffermoValbo AIF20:05
910730Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn OF20:07
771118Tobias EliassonSundsvalls OK20:09

D20

4 860 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
730615Anna KristianssonTrollhättans SOK20:42
971117Kajsa JohanssonJönköpings OK20:44
9102258Tonje VassendFossum IF20:46
960103Josefine KristianssonTrollhättans SOK20:48
960708Elin LindbergOK Djerf20:50
895713Arianna TauferNydalens SK20:52
9970117Agnes WesterbergTrollhättans SOK20:54
9607261Ragnhild HjermstadFossum IF20:56

H20

7 520 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
569024Olai Stensland LillevoldFossum IF20:02
7171777Henrik EijsinkNydalens SK20:04
245051Ola HoltbringOK Amne20:06
960518Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna20:08
2021869HÃ¥vard Wedege IrgensFossum IF20:10
9707031Filip KarlssonIF Hagen20:12
9970311Oliver MalmkvistJönköpings OK20:14
9970802Audun HeimdalKonnerud IL20:16

D17-20 Kort

4 130 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1050505Julie BakkeFossum IF20:01
25796Emma KindbomIF Hagen20:03

D18

4 600 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
343447Maiken HågårdKonnerud IL20:35
990501Sofia ÖstermanVänersborgs SK20:37
9102583Anne W. EikenKongsberg OL20:39
990504Elsa HolmgårdKils OK20:41
334037Thea DyrkornEiker OL20:43
980203Elin PoschJönköpings OK20:45
990908Aurora MoholthKongsberg OL20:47
990304Ida KristianssonTrollhättans SOK20:49
1003765Ane DyrkornEiker OL20:51
7003428Sara Lysemose PoulsenSilkeborg OK20:53
8260198Idunn HaavengenKongsberg OL20:55

H18

6 460 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8130399Elias JonssonNydalens SK20:21
9991209Hampus NyströmIF Hagen20:23
682214Styrk Hundseid KamsvågFossum IF20:25
443333Tord StrandKongsberg OL20:27
681872Jørgen WulfsbergNydalens SK20:29
9200847Jørgen BaklidKonnerud IL20:31
991410Einar MelsomFossum IF20:33
7980106Victor ThörnkvistSol Tranås20:35
9101479Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK20:37
990413Oscar StombergIF Hagen20:39
9118577Martin Borge HeirFossum IF20:41
729486Ludvig WaktelSvaide Roma SOK20:43
7770007Lukas LilandNydalens SK20:45
992103Eskil TryggöTrollhättans SOK20:47
981220Tarjei HoloFossum IF20:49
990592Viktor OssianssonIK Hakarpspojkarna20:51

H10

1 830 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1061008Liam HogedalVänersborgs SK20:01
880219Alfons WesterberghRasbo IK20:03
9060405Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK20:05

D10

1 830 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2075318Frida LindénVäxjö OK20:07
9060123Alva EliassonSundsvalls OK20:09
18638Minna PalmIK Hakarpspojkarna20:11

D12

2 470 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9050730Sandra LingJönköpings OK20:15
680308Tova RangertIK Hakarpspojkarna20:17
7040326Julia WesthMullsjö SOK20:19
7050124Marie KravdalGjø-Vard OL20:21

H12

2 470 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
550411Elias WesterberghRasbo IK20:23
7151017Simon WesthMullsjö SOK20:25
7050627Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna20:27
9050517Olle PetersénOK Njudung20:29
1050604Isak HolmgårdKils OK20:31
2063728Nils Arvid WedmanVästerbergslagens OL20:33
9040211Lukas GrothKungälvs OK20:35
450156Alfred BjørnerødOK Moss20:37
9050222Edvin OckbornTrollhättans SOK20:39

D12 Kort

1 830 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
603030Alva GrönkvistJönköpings OK20:13

H14 Five-O

3 600 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9030712Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK20:00:45
446047Olle AnderssonTidaholm SOK Sisu20:00:45
1020312Arvid AronssonOK Kroppefjäll20:00:45
8624668Arvid BjörkTrollhättans SOK20:00:45
445405Anton CarlssonIF Hagen20:00:45
9020722Vetle DrageKongsberg OL20:00:45
9116257Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna20:00:45
1021212Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK20:00:45
7588588Lukas LarssonOK Skogshjortarna20:00:45
9005268Erik LingJönköpings OK20:00:45
440779Samuel LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb20:00:45
9020820Hugo MandingerTrollhättans SOK20:00:45
981771Jacob MikkelsenHorsens OK20:00:45
1020302Isak OlssonStigsökarna20:00:45
7020210Karl PetersénOK Njudung20:00:45

D14 Five-O

3 440 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9020428Erica BogrenIF Hagen20:05:45
9030126Moa ErikssonTrollhättans SOK20:05:45
1030329Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna20:05:45
9030917Olivia GrönkvistJönköpings OK20:05:45
9774732Lovisa HambäckLånghundra IF20:05:45
7140303Laura Holm NielsenHorsens OK20:05:45
9100302Clara JohanssonOK Skärmen20:05:45
426225Frida JohanssonOK Skärmen20:05:45
520817Ylva JohanssonOK Djerf20:05:45
7020707Kristine KravdalGjø-Vard OL20:05:45
9005262Emma LingJönköpings OK20:05:45
7003427Nanna Lysemose PoulsenSilkeborg OK20:05:45
208922Marte Madslien BakkenNydalens SK20:05:45
1030822Alina NiggliO Jura20:05:45
600927Tilda PalmIK Hakarpspojkarna20:05:45
511130Vera PetterssonFalköpings AIK OK20:05:45
451814Moa SkoogIF Hagen20:05:45
9439474Elsa SonessonFalköpings AIK OK20:05:45
364874Irma SvenssonOK Klyftamo20:05:45
451957Ida SüdhoffBrattås CK20:05:45
446128Karin Ingeborg WedmanVästerbergslagens OL20:05:45
7203737Sara WänströmFinspångs SOK20:05:45
681862Pia Young VikNydalens SK20:05:45

D14 Kort

2 470 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
436003Malin KindbomIF Hagen20:43

H14 Kort

2 470 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
344506Hampus StockhedenOK Gränsen20:41

H16 Five-O

5 050 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9000224Daniel BogrenIF Hagen20:15:45
9000818Marcus CarlssonIF Hagen20:15:45
9779779Sølve DrageKongsberg OL20:15:45
747272Erik ErikssonOK Älgen20:15:45
450669Samuel ErikssonEds SK20:15:45
444544Tobias ErixonOK Kullingshof20:15:45
9002016Peter GisholtFossum IF20:15:45
9020600Aslak HeimdalKonnerud IL20:15:45
7011028Erik HogedalGöteborg-Majorna OK20:15:45
7041000Mikkel Holm NielsenOK Pan Århus20:15:45
7001113Hugo HåkanssonIK Ymer20:15:45
801110Jakob IngströmIK Hakarpspojkarna20:15:45
580506Filip JohanssonTrollhättans SOK20:15:45
8040801Isak JonssonNydalens SK20:15:45
7010326Anton KarlssonMariestads FK20:15:45
7001125Oscar KarlssonTrollhättans SOK20:15:45
1400000Vegard KittilsenFreidig20:15:45
550121Linus KristianssonTrollhättans SOK20:15:45
7750778Elias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb20:15:45
979000William LundstedtMullsjö SOK20:15:45
9091337Axel OlssonOK Skogsstjärnan20:15:45
520110Alfred PetterssonFalköpings AIK OK20:15:45
452915Jonas PlanckIK Gandvik20:15:45
7010507Duncan RobertsonSvaide Roma SOK20:15:45
9910518Hugo StrömUlricehamns OK20:15:45
218970Emil StørmerFossum IF20:15:45
921010Joar TryggöTrollhättans SOK20:15:45
7203401Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK20:15:45
681868Lars Young VikNydalens SK20:15:45

D16 Five-O

4 150 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9010810Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK20:10:45
9200848Jenny BaklidKonnerud IL20:10:45
450160Karoline BjørnerødOK Moss20:10:45
1700306Helene EgerKongsberg OL20:10:45
542201Tove ErikssonRyda SK20:10:45
9008788Ellika GrothKungälvs OK20:10:45
7202462Ingrid Gylterud KvålsgardFossum IF20:10:45
8290300Marlin HaavengenKongsberg OL20:10:45
7205559Ingrid HasaasFossum IF20:10:45
417601Ida HelgessonHestra IF20:10:45
9000920Ebba HjertbergHestra IF20:10:45
671467Åsne HoloFossum IF20:10:45
600218Frida JohanssonOK Djerf20:10:45
9000811Sofia JohanssonOK Skärmen20:10:45
920121Malin KristianssonTrollhättans SOK20:10:45
9000089Erika Källvik LeufvénÅmåls OK20:10:45
9004388Johanna Källvik LeufvénÅmåls OK20:10:45
244373Marie LilandNydalens SK20:10:45
9417797Elsa LindeblomHestra IF20:10:45
9005265Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK20:10:45
880011Natalja NiggliO Jura20:10:45
9000829Tuva NikolaussonSvaide Roma SOK20:10:45
8000511Johanna NilssonKungälvs OK20:10:45
600227Ella PalmIK Hakarpspojkarna20:10:45
443340Tale StrandKongsberg OL20:10:45
981950Kjersti Tønnesen BergstølKongsberg OL20:10:45
450803Frida Bakken UlsethNydalens SK20:10:45
899003Ragne WiklundNydalens SK20:10:45
710614Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK20:10:45
7111007Ada WulfsbergNydalens SK20:10:45
7202759Birka Øhlenschlæger NielsenSilkeborg OK20:10:45

D16 Kort

3 150 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
452963Saga HjerténIK Gandvik20:05:45

D35

4 960 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
13690Johanna KarlssonOK Pan-Kristianstad20:53
800707Emelie SvalinVänersborgs SK20:55
1390000Daria NiggliO Jura20:57
790707Malin SörstrandIstrums SK20:59

H35

7 560 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
500600Marcus KvarndalUlricehamns OK20:11
431345Patrik WallinFalköpings AIK OK20:13
419782Marcus WetterKungälvs OK20:15
202453Andreas ClaessonOK Kullingshof20:17
9800322Martin HogedalOK Alehof20:19

D40

4 400 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
761125Ann HyvönenSkattkärrs SOK20:54
9721130Cecilia GrothKungälvs OK20:56
720324Irene MikkelsenHorsens OK21:15

H40

7 010 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
730611Johan ForsstenKungälvs OK20:02
981615Nicolaj NielsenHorsens OK20:04
2087240Magnus KarlssonRyda SK20:06
730227Tommy AnderssonVänersborgs SK20:08
441705Henrik HellborgCentrum OK20:10
9730526Erik AderstedtKungälvs OK20:12
27693Mattias StockhedenOK Gränsen20:14
720411Erik TholénOK Skogshjortarna20:16
731115Johan WesterberghRasbo IK20:18
1034291Tobias KarlssonRyda SK20:20
9710608Björn GrothKungälvs OK20:22
449151Håkan LindénUddevalla OK20:24
740419Daniel OlssonDalsjöfors GoIF20:26
667220Ulrik KarlssonMotala AIF OL20:28

D45

4 310 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
990212Isa Anette Baklid HeggedalKonnerud IL20:07
19264Karin AnderssonIF Hagen20:09
981616Rikke Holm JensenHorsens OK20:11
19291Anna-Karin RybergOK Klyftamo20:13
888519Carina SvenssonBredaryds SOK20:15
700514Maria OssianssonIK Hakarpspojkarna20:17
27694Katarina StockhedenOK Gränsen20:19
343828Annelie JohanssonOK Skärmen20:21
438664Helen LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb20:23
9680109Anna StombergIF Hagen20:25
8621206Susanne Wiklund BjörkTrollhättans SOK20:27
433751Kristina PatrikssonOK Klyftamo20:29
1671128Åsa JellvertGöteborg-Majorna OK20:31
409770Helena RangertIK Hakarpspojkarna20:33
9700107Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOK20:35
14671Christina SüdhoffBrattås CK20:37
1690625Katarina RundströmIFK Enskede20:39

H45

6 270 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
681875Gunnar Engen VikNydalens SK20:02
7205411Fredrik JönssonMotala AIF OL20:04
444536Conny ErixonOK Kullingshof20:06
27762Patrik SvantessonTrollhättans SOK20:08
701214Magnus HomannOK Orinto20:10
9670713Stefan KarlssonTidaholm SOK Sisu20:12
341041Jonas NiklassonFalköpings AIK OK20:14
9700217Thomas KarlssonOK Landehof20:16
7004042Klas GrönkvistJönköpings OK20:18
344498Fredrik PlumppuHestra IF20:20
767788Leif StørmerFossum IF20:22
675572Johan MarsMarkbygdens OK20:24
421291Tobias Den BraverOK Gränsen20:26
7043327Thomas LjungqvistTibro OK20:28
691026Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna20:30
980503Mads MikkelsenHorsens OK20:32
680402Henrik PetterssonFalköpings AIK OK20:34
443351Odd StrandKongsberg OL20:36
438665Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb20:38
1720822Jurg NiggliO Jura20:40
1021171Harald BakkeFossum IF20:42
710229Fredrik KorallMotala AIF OL20:44
1900000Pål KittilsenFreidig20:46
981927Björn KristianssonTrollhättans SOK20:48
28625Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna20:50
245221Mats KarlssonIF Hagen20:52
36330Magnus NiklassonFalköpings AIK OK20:54
534916Mattias HedfjärdGudhems IF20:56
9005266Anders LingJönköpings OK20:58
230571Mats LiljaOK Älgen21:00
670821Kristian PalmIK Hakarpspojkarna21:02
680510Pelle ForsbergIFK Enskede21:04
42693Mats AhnheimTibro OK21:17

D50

3 950 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
676767Maria JonssonNydalens SK20:34
51676Hana TichovskaSK Praga20:36
902958Teija LaunisASS Raisu Lumous20:38
9080165Anita Sørensen DrageKongsberg OL20:40
421754Tove HeimdalKonnerud IL20:42
681865Alix Young VikNydalens SK20:44
9650706Anna JohanssonJönköpings OK20:46
660616Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK20:48
660628Suzy LarssonOK Skogshjortarna20:50
631117Lena ArnoldssonTidaholm SOK Sisu20:52
205412Elisabet EnmarkGävle OK20:54

H50

5 520 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
902957Kasperi LaunisASS Raisu Lumous20:01
641124Peter BrämersonTibro OK20:03
7201367Ulf PerssonBottnaryds IF20:05
651105Lars KarlssonValbo AIF20:07
1660331Erik LösethFalköpings AIK OK20:09
640101Lars HolmgårdKils OK20:11
981117Jens AnderssonOK Roslagen20:13
450155Tore BjørnerødOK Moss20:15
27399Fritiof AnderssonGudhems IF20:17
9650426Martin MandingerTrollhättans SOK20:19
9102155Øyvind DrageKongsberg OL20:21
650307Jonas LångStora Tuna OK20:23
26449Karl ErikssonUddevalla OK20:25
7631216Johan OskarssonLaxå OK20:27
9726138Peter HambäckLånghundra IF20:29
2048652Hans NilssonKungälvs OK20:31
9661217Bo HallbergFalköpings AIK OK20:33
10508Magnus SternerSträngnäs-Malmby OL20:35
902984Björn SvenssonOK Djerf20:37
915381Jon Iver BakkenNydalens SK20:39
11061Anders YngströmGöteborg-Majorna OK20:41
9640304Bengt NorrmanTrollhättans SOK20:43
24999Mats NylundBredaryds SOK20:45
970088Stefan ErikssonOK Älgen20:47
25602Tony GustavsenIstrums SK20:49
902904Håkan PerssonLaxå OK20:51
9005075Terje LinløkkenØstmarka OK20:53
246016Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK20:55
651103Håkan LindbergOK Djerf20:57
7772277Børge PedersenNydalens SK20:59
30555Mats KristianssonTrollhättans SOK21:03
640124Kjell EinarssonOK Skogshjortarna21:05
641224Conny GunnarssonOK Älgen21:07
38338Peter RavnellGudhems IF21:11

D55

3 440 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
38309Elisabeth FredrikssonGudhems IF20:16
1958103Ann Warma LaasOK Skogshjortarna20:18
36217Anita BodinGällstadbygdens SOK20:20
1580612Mona ÅkermanValbo AIF20:22
9638991Kerstin OhlssonHaninge SOK20:24
47313Susanne OlssonGudhems IF20:26
722005Anna-Lena SvenssonLidköpings VSK20:28
2041843Jane JohanssonIstrums SK20:30
258584Christina BirathStenungsunds OK20:32

H55

5 170 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9580504Stefan JohanssonTrollhättans SOK20:30
51682Martin TichovskySK Praga20:32
610827Andres LaasOK Skogshjortarna20:34
778899Sören JonssonNydalens SK20:36
17892Håkan HåkanssonOK Gränsen20:38
9600605Jan HanssonStenungsunds OK20:40
9600322Leif SandahlOK Tyr20:42
580614Svante AndrénTibro OK20:44
600600Jörgen BatzSkarpnäcks OL20:46
306507Håkan SchmidtTrollhättans SOK20:48
427020Claes EkbergLidköpings VSK20:50
9590502Lars MattssonOK Kåre20:52
600708Christer MannfolkUlricehamns OK20:54
435299Harald MagnussonOK Bävern20:56
15608Ola LundhIF Hagen20:58
9408190Jonas LundgrenTibro OK21:00
429794Lars HjermstadFossum IF21:02
205439Anders EnmarkGävle OK21:04
423455Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL21:06

D60

3 260 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15256Britt-Marie AnderssonOK Amne20:04
260956Kerstin AnderssonRyda SK20:06
15812Monica IvarssonOK Skogshjortarna20:08
531203Gunilla HogedalVänersborgs SK20:10
540201Monica AbrahamssonGudhems IF20:12
15674Inger WesterbergIF Hagen20:14

H60

4 580 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15024Roland SvenssonOK Skogsstjärnan20:02
38591Tommy RoosFalköpings AIK OK20:04
44668Bernhard GrenaboHjobygdens OK20:06
14550Dieter WeiseLerums SOK20:08
15811Kent IvarssonOK Skogshjortarna20:10
259501Lars LandströmLånghundra IF20:12
421220Geir Holm GundersenIF Sturla20:14
15268Tommy HoltbringOK Amne20:16
2800478Lennart JakobssonTibro OK20:18
560703Ulf PalmérUlricehamns OK20:20
773897Urban LarssonOK Gipen20:22
1038652Bo AnderssonFalköpings AIK OK20:24
530316Jan-Åke EmilssonGudhems IF20:26
1400442Peter PrydzNeverfjord IL20:28
19510Tomas KarlssonOK Skogshjortarna20:30
448602Bengt SvedjebySkattkärrs SOK20:32
1541223Stefan GunnarssonKristinehamns OK20:34
15255Ingvar AnderssonOK Amne20:36
661414Tommy WesterbergIF Hagen20:38
7530413Björn PetterssonUlricehamns OK20:40
2088949Sven SundströmBredareds IF20:42

D65

3 120 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
402999Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK20:05

H65

4 110 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2800695Johnny GustafssonGamleby OK20:32
500306Lars HogedalVänersborgs SK20:34
940309Bertil JohanssonOK Skogshjortarna20:36
7888777Kenth SundgrenSkåneslättens OL20:38
840301Carl-Henry AnderssonOK Orinto20:40
1490611Bertil KarlssonHjobygdens OK20:42
417634Anders KäckMariestads FK20:44
7480322Stig JohanssonFalköpings AIK OK20:46
347460Kent JogelandIK Ymer20:48
36795Christer NälemarkOK Djerf20:50
247544Bengt JohanssonOK Skogshjortarna20:52
345011Björn EngströmLerums SOK20:54
445454Karl Evert SvenssonIF Hagen20:56
2048743Lennart AnderssonGöteborgs SK20:58
1500322Klas BjörkIK Hakarpspojkarna21:00

D70

2 120 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9434343Britt RangertIK Ymer20:29
2078062Ulla LingJönköpings OK20:31
30100Kerstin ErnvidUlricehamns OK20:33

H70

3 470 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
204693Åke NordbergOK Klyftamo20:02
7019555Kurt FredrixonOK Skogshjortarna20:04
44562Ingmar OlssonHerrljunga SK Skid o OL20:06
25613Lars WahlströmIstrums SK20:08
501513Dag LorénOK Frisene20:10
505535Ronny AnderssonOK Skogshjortarna20:12
7206820Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK20:14
15698Christer OttossonOK P420:16
19286Lars-Olof GustafssonOK Klyftamo20:18
1440331Kalle JohanssonOK Skogshjortarna20:20
2083995Sven Erik SjöholmMullsjö SOK20:22
29814Stellan AhnströmForserums SOK20:24
649101Helge RevhaugRingerike OL20:26
28439Göran RubendahlOK Skogshjortarna20:28

D75

2 020 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
14614Lillemor HallinOK Landehof20:02

H75

2 940 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
227019Stig-Olof PetterssonLidköpings VSK20:01
27167Johan JanssonVäxjö OK20:03
355805Lars JohanssonOK Skogshjortarna20:05
30690Ingemar HolmbergIF Hagen20:07
236930John VallinOK Hedströmmen20:09
28230Gunnar GrönkvistBottnaryds IF20:11
2057367Erland LingJönköpings OK20:13
440285Folke DahlénLidköpings VSK20:15
2095424Hjalmar NordquistOK Järnbärarna20:17
13840Arne YngströmHagaby GoIF Örebro20:19
245045Lars-Erik LarssonOK Amne20:21
1940128Ivan ErnvidUlricehamns OK20:23
13667Gunnar BrystHjobygdens OK20:25
228096Sören JanssonSundsvalls OK20:27
860636Arvo HyvönenSkattkärrs SOK20:29
38346Bertil WiklundIK Wilske20:31
Deltagare 512- -

U1

1 830 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
820202Malte PalmérUlricehamns OK20:05:06
2075447Emma LindénVäxjö OK20:15:20
9090421Herman EliassonSundsvalls OK20:15:28
1080722Gabriel HogedalVänersborgs SK21:03:24
262392Linus AftevikOK Gläntan

U2

2 540 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7080106Noah OlssonStigsökarna20:01:56
1050325Wilhelm OlssonStigsökarna20:01:57
1555015Oliver HammarFalköpings AIK OK20:02:04
441226Johan AnderssonIK Gandvik20:02:17
452956Molly HögIK Gandvik20:02:23
451956Erik SüdhoffBrattås CK20:10:46
450009Per Gustav WedmanVästerbergslagens OL20:14:30
7070412Irma WesthMullsjö SOK20:14:58
2049948Amalie ErtmannAllerød OK20:24:08
448538Jonas OlssonOK Amne

Öppen motion 1

2 540 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
29867Björn-Olof Petré- -20:02:01
439379Ayan LingJönköpings OK20:15:18
9050507Emil LingJönköpings OK20:15:26
550803Arvid JohanssonOK Djerf20:15:50
903029Julia AxelssonKlubblös20:15:52
245091Ida HoltbringOK Amne20:32:06

Öppen motion 2

3 170 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
33540Walter BodinGällstadbygdens SOK20:21:12
2077566Ida KarlssonOK Gränsen21:06:38
2077554Lars KarlssonOK Gränsen21:06:40

Öppen motion 3

2 800 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
33504Monika LarssonSkarpnäcks OL20:02:14
354375Emelie ForslundKristinehamns OK20:08:54
402606Michael ForslundKristinehamns OK20:08:57
1541217Britt GunnarssonKristinehamns OK20:11:54
2075370Camilla TinglövOK Gränsen20:28:16
25651Sofia KarlssonIstrums SK20:45:35
263615Jennifer KarlssonIstrums SK20:45:38

Öppen motion 4

3 910 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
405495Kerstin LantzSkövde20:02:21
15046Marita LemmigOK Skogsstjärnan20:03:04
10983Sune GustafssonTibro OK20:04:20
2084149Mikael HindgårdBredareds IF20:05:24
682299Magnus StafstedtFrämmestads IK20:08:01
187012Elena GrandNydalens SK
Mikael HindsgårdBredareds IF

Öppen motion 5

3 240 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
452954Sofi AnderssonIK Gandvik20:02:20
980198Lina LundbergIstrums SK20:02:45
29860Gun LundbergIstrums SK20:03:26
25660Jan AlbertssonIstrums SK20:04:12
347158David OlssonOK Skogsstjärnan20:05:03
710911Carl-Erik FogelstrandRyda SK20:07:46
1790521Mats FridénOK Gränsen20:21:08
352986William BodinGällstadbygdens SOK20:22:48
245856Lisa SandahlKlubblös20:32:08
241288Elin SandahlKlubblös20:32:10

Öppen motion 6

5 250 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
203847Kent SkärbergVänersborgs SK20:06:57
940718Irma HåkanssonOK Gränsen20:39:32
9760602Henrik ArrheniusIF Hagen

Öppen motion 7

3 050 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9590118Michael AnderssonGöteborg-Majorna OK20:02:07
2041896Stefan HåkanssonIK Ymer20:02:10
12066Per PetterssonOK Djerf20:02:13
770409Jenny WesterberghRasbo IK20:04:11
2075270Jonny LindénVäxjö OK20:04:15
662266Bengt KlassonOK Orinto20:07:54
445417Per CarlssonIF Hagen20:08:10
1431103Bengt ÅkerströmSOK Träff20:08:18
1901132Marite ÅkerströmSOK Träff20:09:48
439467Berit JanssonFalköpings AIK OK20:12:43
910508Johanna NilssonFalköpings AIK OK20:15:47
570330Rolf EckermarkGöteborg-Majorna OK20:16:57
203880Clara JakobssonTidaholm SOK Sisu20:22:59
258043Sören AnderssonLidköpings VSK20:27:23
700388Marie AnebreidTidaholm SOK Sisu20:30:14
2052779Anders SwedinLidköpings VSK20:32:48
47320Robert JakobssonTidaholm SOK Sisu20:40:11

Öppen motion 8

4 320 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2088597Jonas MånssonK 3 IF20:02:11
15818Anders BerglundOK Skogshjortarna20:02:16
451023Staffan OlssonStigsökarna20:05:15
30687Anders JakobssonSOK Träff20:05:31
9970930Jesper LindströmIF Hagen20:05:44
710209Jonas BergenfurSkattkärrs SOK20:07:02
245169Johan WänströmFinspångs SOK20:08:59
452960Erik OlssonKlubblös20:12:55
446200Jakob WedmanVästerbergslagens OL20:14:05
352988Morgan BodinGällstadbygdens SOK20:22:37
7030748Stefan HellqvistOK Flundrehof20:24:14
29029Stefan GustafssonKlubblös20:49:15

Öppen motion 9

7 200 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1359345Mats SjöbergKlubblös20:03:31
451029Marie SjöbergKlubblös20:03:33
1489206Jonas ZakariassonUddevalla OK20:14:06
1719206Håkan FlingmarkUddevalla OK20:18:10
8375000Martin LarboIFK Lidingö SOK20:44:19
2084132Jonatan LundquistAlvesta SOK20:45:54
1910704Johan SparrevikFloda20:51:05

Annonser