Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Idre fjällorientering

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Idre fjällorientering
Arrangörsorganisation: Idrefjällens OK
Datum: söndag 26 juni 2016

H21

11 500 m, 52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
550Mattias KarlssonMalungs OK Skogsmårdarna09:40
356Albin PetterssonOK Tisaren09:54
378Jonatan AnderssonFalkenbergs OK09:56
379Johan AntonssonOK Löftan09:58
338Kristoffer SidebyGöteborg-Majorna OK10:00
339Daniel AttåsOK Tisaren10:02
340Nils SpetzUlricehamns OK10:04
341Magnus NordströmOK Älvsjö-Örby10:06
342Erik AnderssonOK Orion10:08
343Olle KaleredOK Denseln10:10
344Ludwig LjungqvistIK Hakarpspojkarna10:12
345Sebastian AgerhällOK Tisaren10:14
346Olof SandgrenOK Orion10:16
347Magnus BjörkOK Rodhen10:18
348Roman RyapolovIFK Mora OK10:20
349Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna10:22
350Jonas GustafssonOK Kåre10:24
351Marius WikstrømRingsaker OK10:26
352Erik SkärbergVänersborgs SK10:28
353Martin AnkelOK Alehof10:30
354Thomas EkströmMS Parma10:32
355Eric HanssonIK Hakarpspojkarna10:34
357Anton JohanssonOK Orion10:38
358John SolbreckLånghundra IF10:40
359Rassmus AnderssonOK Linné10:42
360Rasmus LarssonOK Alehof10:44
361Andreas JanssonIK Hakarpspojkarna10:46
362Erik Bäcklund EkvallTrollhättans SOK10:48
363Per EklöfOK Milan10:50
364Tomas HallménOK Tisaren10:52
365Erik SandhOK Roxen10:54
366Pontus PeterssonOK Orion10:56
367Albin SjöhedGävle OK10:58
368Kevin MatrosovsSage Orienteering and Rogaining Club11:00
369Jonas VikströmKöping-Kolsva OK11:02
370Artem PanchenkoIFK Mora OK11:04
371Oskar SandbergMalungs OK Skogsmårdarna11:06
372Martin RegbornHagaby GoIF Örebro11:08
373Johan AronssonOK Tisaren11:10
374Christoffer JohanssonTrollhättans SOK11:12
375Erik BomanGävle OK11:14
376Gustav HindérOK Tisaren11:16
377Mattias AllaredTumba-Mälarhöjden OK11:18
540Jonas AnderssonFK Friskus-Varberg11:20
380Peter FredricsonIFK Mora OK11:24
381Simon SjöhedGävle OK11:26
382Gustav BoquistIK Uven11:28
383Tobias EliassonSundsvalls OK11:30
384Ove Antvord HaugereidLøten o-lag11:32
385Viktor TovessonOK Orion11:34
386Emil JohanssonOK Tisaren11:36
387Jonas LundbergGöteborg-Majorna OK11:38

Annonser