Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Idre fjällorientering

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Idre fjällorientering
Arrangörsorganisation: Idrefjällens OK
Datum: söndag 26 juni 2016

Anderstorps OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
538Maria SturessonD50 (12)4 000 m10:59

Avesta OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
415Ola JernströmH45 (18)6 700 m10:06
Linus JärnströmÖppen motion 3 (32)3 200 m10:32:03
133Tindra JernströmD16 (10)4 700 m11:18

Bredaryds SOK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
537Tuva NylundD12 (12)3 200 m09:57
536Carina SvenssonD45 (23)4 600 m10:29
139Amelia SkalbergD18 (18)5 100 m10:35
214Ina SkalbergD50 (12)4 000 m11:08
447Håkan SvenssonH50 (22)6 300 m11:21

Centrum OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
411Christian RotvikerH40 (17)7 700 m11:33

Dalaportens OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
225Ylva GrapeD55 (7)4 000 m10:45

Domnarvets GOIF

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
116Elsa BrandtD12 (12)3 200 m10:30
Annika ÖstmanÖppen motion 9 (24)7 700 m10:40:25
Jiri ProchazkaÖppen motion 3 (32)3 200 m10:48:52
283Erik BrandtH14 (12)4 100 m11:01

Falkenbergs OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
378Jonatan AnderssonH21 (52)11 500 m09:56

Falköpings AIK OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Evelina HärströmÖppen motion 3 (32)3 200 m09:43:44
517Alwin HärströmU1 (22)2 400 m10:06:23
254William HärströmH10 (8)2 400 m10:16
298Alfred PetterssonH16 (19)5 600 m10:26
Daniel HärströmÖppen motion 9 (24)7 700 m10:54:23
129Alma VilhelmssonD16 (10)4 700 m11:06
444Sören WilhelmssonH50 (22)6 300 m11:12
205Karin TorstenssonD45 (23)4 600 m11:14

FK Friskus-Varberg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
540Jonas AnderssonH21 (52)11 500 m11:20

FK Herkules

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
413Mikael SvenssonH45 (18)6 700 m10:00
256Albin SvenssonH10 (8)2 400 m10:22
211Marie-louise PerssonD45 (23)4 600 m11:32

Frosta OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Nils-Erik BondessonÖppen motion 7 (47)3 200 m09:24:06
Pia-Maria BondessonÖppen motion 7 (47)3 200 m09:26:57
Olle WindeliusÖppen motion 9 (24)7 700 m09:31:12
Linda WesterlundÖppen motion 7 (47)3 200 m10:17:12
Mats SjöbergÖppen motion 7 (47)3 200 m10:17:14
Alexander BjärbyU2 (10)2 500 m10:22:28
Linnéa BjärbyÖppen motion 7 (47)3 200 m10:35:17
Anna BjärbyÖppen motion 7 (47)3 200 m10:35:18
Gustaf SchejaÖppen motion 7 (47)3 200 m10:40:40
Anna-Karin BondessonÖppen motion 9 (24)7 700 m10:42:04
André BjärbyÖppen motion 9 (24)7 700 m11:02:26

Frölunda OL

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
433Anders LammH50 (22)6 300 m10:39
261Marcus LammH12 (20)3 200 m10:44
325Johan LammH18 (17)7 400 m10:45
306Martin LammH16 (19)5 600 m10:50
206Malin LammD45 (23)4 600 m11:17
334Rasmus ArfwedsonH20 (11)7 700 m11:28

Gafanhori

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
479Roy DawsonH65 (20)4 600 m10:01
231Catherine DawsonD60 (4)3 400 m10:44

Gamleby OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Nicklas EnlundÖppen motion 9 (24)7 700 m09:47:45
Pia ÖstangårdÖppen motion 7 (47)3 200 m10:03:06
108Tuva ÖstangårdD12 (12)3 200 m10:06
295Loke ÖstangårdH16 (19)5 600 m10:17
281Aron ÖstangårdH14 (12)4 100 m10:55

Garphyttans IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lowe LandqvistÖppen motion 1 (7)2 400 m11:00:33
Birgitta JanssonÖppen motion 7 (47)3 200 m11:27:24

Grycksbo IF OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
183Gunilla GräfningsD35 (2)6 300 m10:04
Erik GräfningsU1 (22)2 400 m10:09:13
252Axel GräfningsH10 (8)2 400 m10:10

Gävle OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
153Kristin BomanD20 (3)5 100 m10:14
367Albin SjöhedH21 (52)11 500 m10:58
375Erik BomanH21 (52)11 500 m11:14
381Simon SjöhedH21 (52)11 500 m11:26

Göteborg-Majorna OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
338Kristoffer SidebyH21 (52)11 500 m10:00
462Lasse PedersenH55 (15)5 500 m10:30
Joakim LundqvistÖppen motion 7 (47)3 200 m10:48:36
145Isabella LagoD18 (18)5 100 m10:53
393Daniel MartinssonH21 Kort (6)7 700 m11:15
Linda SidebyÖppen motion 4 (18)5 600 m11:33:37
387Jonas LundbergH21 (52)11 500 m11:38
Amanda SidebyU1 (22)2 400 m11:39:05

Hagaby GoIF Örebro

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
414Michael WennblomH45 (18)6 700 m10:03
101Judit WennblomD10 (6)2 400 m10:33
304Josef WennblomH16 (19)5 600 m10:44
278Vilgot WennblomH14 (12)4 100 m10:46
372Martin RegbornH21 (52)11 500 m11:08
210Gabriella WennblomD45 (23)4 600 m11:29

Hagfors SF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Samuel LindbergÖppen motion 4 (18)5 600 m10:25:41

Hallstahammars OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ludvig BernankerÖppen motion 1 (7)2 400 m09:28:17
David JonforsenU1 (22)2 400 m10:10:52
421Rickard JonforsenH45 (18)6 700 m10:24
236Lena HedmanD65 (8)3 400 m10:30
Frida JonforsenÖppen motion 7 (47)3 200 m11:14:23
274Arvid JonforsenH12 (20)3 200 m11:23

Halmstad OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
406Ulrik MagnussonH40 (17)7 700 m11:18

Hammarby IF OF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
247Britt ErikssonD75 (2)3 000 m10:00

Haninge SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
471Dan KlangH60 (15)5 200 m10:58
221Kristina KlangD50 (12)4 000 m11:29

Hestra IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
327Tobias PentonenH20 (11)7 700 m11:07
134Elsa LindeblomD16 (10)4 700 m11:21

Hiidenkiertäjät

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
318Wille LaitamäkiH18 (17)7 400 m10:24

HJS-Vansbro OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
292Zeb PalmH16 (19)5 600 m10:08
125Lilian PalmD14 (10)4 100 m10:29
Karin HederskogÖppen motion 9 (24)7 700 m11:10:43
217Anette PalmD50 (12)4 000 m11:17

Hjärnarps OL

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
237Lisbeth DamsgaardD65 (8)3 400 m10:23
Lucie KomarkovaÖppen motion 9 (24)7 700 m10:35:37
491Ronald Mc GrailH65 (20)4 600 m10:37

Hällefors OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
512Johnny BrandtH75 (3)3 400 m10:08

Härnösands OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Smilla SandströmÖppen motion 9 (24)7 700 m10:29:05
Ulf KinertÖppen motion 4 (18)5 600 m10:29:30

Häverödals SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
484Jan ÅsbergH65 (20)4 600 m10:16

IF Hagen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
486Karl Evert SvenssonH65 (20)4 600 m10:22

IF Thor

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gunilla ReinholdssonÖppen motion 7 (47)3 200 m10:06:43

IFK Lidingö SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
530Ulric CarlssonH65 (20)4 600 m09:55

IFK Mora OK

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mats BerghH55 (15)5 500 m09:51
157Elin EkD21 (23)8 300 m10:16
348Roman RyapolovH21 (52)11 500 m10:20
Olga PanchenkoÖppen motion 9 (24)7 700 m10:20:46
Stefan AnderssonÖppen motion 9 (24)7 700 m10:21:47
160Magdalena OlssonD21 (23)8 300 m10:25
487Stanley HolmerH65 (20)4 600 m10:25
115Alva ErssonD12 (12)3 200 m10:27
195Karin ErssonD45 (23)4 600 m10:44
172Evgeniya RyapolovaD21 (23)8 300 m11:01
370Artem PanchenkoH21 (52)11 500 m11:04
473Arne HolmerH60 (15)5 200 m11:04
287Albin GezeliusH14 (12)4 100 m11:13
405Pär HöökH40 (17)7 700 m11:15
380Peter FredricsonH21 (52)11 500 m11:24

IK Hakarpspojkarna

40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
107Emmy GranstedtD12 (12)3 200 m10:03
291Emil ÖhlundH16 (19)5 600 m10:05
312Emil BjörnlingerH18 (17)7 400 m10:06
Einar ÖhlundU1 (22)2 400 m10:08:04
152Gabriella GustafssonD20 (3)5 100 m10:11
344Ludwig LjungqvistH21 (52)11 500 m10:12
Siri ÖhlundU1 (22)2 400 m10:16:20
Mira ÖhlundU2 (10)2 500 m10:16:38
Estrid SjögrenU2 (10)2 500 m10:16:41
154Annie ÖnstenD20 (3)5 100 m10:17
317Andreas GustafssonH18 (17)7 400 m10:21
420Lennart SöderbergH45 (18)6 700 m10:21
Irmelie SjögrenÖppen motion 3 (32)3 200 m10:28:36
138Ebba EnvallD18 (18)5 100 m10:32
191Anette GranstedtD45 (23)4 600 m10:32
424Mattias OssianssonH45 (18)6 700 m10:33
163Elna ForsbergD21 (23)8 300 m10:34
355Eric HanssonH21 (52)11 500 m10:34
322Viktor OssianssonH18 (17)7 400 m10:36
140Alice Svensson FinndahlD18 (18)5 100 m10:38
142Amanda RangertD18 (18)5 100 m10:44
361Andreas JanssonH21 (52)11 500 m10:46
279Viktor GunnarssonH14 (12)4 100 m10:49
307Lukas GranstedtH16 (19)5 600 m10:53
170Amanda LeoD21 (23)8 300 m10:55
147Sophia BjörnlingerD18 (18)5 100 m10:59
127Isa EnvallD16 (10)4 700 m11:00
267Kalle ÖhlundH12 (20)3 200 m11:02
149Tova OlssonD18 (18)5 100 m11:05
285Mattias ÖhlundH14 (12)4 100 m11:07
328Filip OssianssonH20 (11)7 700 m11:10
151Elin GranstedtD18 (18)5 100 m11:11
204Maria OssianssonD45 (23)4 600 m11:11
176Moa SvenssonD21 (23)8 300 m11:13
132Sara GranstedtD16 (10)4 700 m11:15
331Anton HanssonH20 (11)7 700 m11:19
Gustaf SparrevikÖppen motion 9 (24)7 700 m11:22:43
333Martin DjerfH20 (11)7 700 m11:25
Albin AxelssonÖppen motion 9 (24)7 700 m11:25:17
336Arvid NordH20 (11)7 700 m11:34

IK Omega

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
427Johan LindeblomH45 (18)6 700 m10:42

IK Uven

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
148Sara ForsbergD18 (18)5 100 m11:02
150Hanna BoquistD18 (18)5 100 m11:08
332Mattis HallbergH20 (11)7 700 m11:22
382Gustav BoquistH21 (52)11 500 m11:28

IK Vikings OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
293Tim DalheimerH16 (19)5 600 m10:11
Matthias Kalle DalheimerÖppen motion 7 (47)3 200 m10:31:12
198Tanja DalheimerD45 (23)4 600 m10:53
Britt LindbergÖppen motion 3 (32)3 200 m11:17:50
337Jan DalheimerH20 (11)7 700 m11:37

IS Skanne

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
508Per-Olof FernbergH70 (17)4 000 m10:34

Järfälla OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
416Eric RollerH45 (18)6 700 m10:09
209Ann RollerD45 (23)4 600 m11:26

Jönköpings OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kristina HederskogÖppen motion 7 (47)3 200 m09:50:33
535Victor HanssonH16 (19)5 600 m09:59
106Sandra LingD12 (12)3 200 m10:00
Ayan LingÖppen motion 3 (32)3 200 m10:05:55
253Emil LingH10 (8)2 400 m10:13
123Emma LingD14 (10)4 100 m10:23
426Anders LingH45 (18)6 700 m10:39
284Erik LingH14 (12)4 100 m11:04

Karlsbyhedens IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
417Magnus RunsvikH45 (18)6 700 m10:12

Karlskrona SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
114Emma ZettervallD12 (12)3 200 m10:24
422Björn ZettervallH45 (18)6 700 m10:27

KFUM Örebro OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ture CarlssonU1 (22)2 400 m10:10:13
518Elvira GöthlinU1 (22)2 400 m10:14:01
519Love GöthlinU1 (22)2 400 m10:16:10
504Ingemar WidénH70 (17)4 000 m10:22
404Erik GöthlinH40 (17)7 700 m11:12

Kils OK

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Linnea HansskeU1 (22)2 400 m09:51:21
525Joel HolmgårdU2 (10)2 500 m09:54:31
155Sofia HolmgårdD21 (23)8 300 m10:10
122Nora HolmgårdD14 (10)4 100 m10:20
300Jonathan UllerH16 (19)5 600 m10:32
102Lina UllerD10 (6)2 400 m10:36
276Anton UllerH14 (12)4 100 m10:40
265Isak HolmgårdH12 (20)3 200 m10:56
Anna UllerÖppen motion 7 (47)3 200 m10:56:42
401Bengt HansskeH40 (17)7 700 m11:03
446Lars HolmgårdH50 (22)6 300 m11:18
409Jonas UllerH40 (17)7 700 m11:27

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Frida KällbergÖppen motion 3 (32)3 200 m09:48:44

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Peter DottaxÖppen motion 3 (32)3 200 m09:48:47

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Carin ReinholdssonÖppen motion 3 (32)3 200 m10:05:49

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Magnus JanssonÖppen motion 4 (18)5 600 m10:30:03

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Magda JanssonÖppen motion 4 (18)5 600 m10:46:38

Korsnäs IF OK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kristina GolsäterÖppen motion 3 (32)3 200 m09:48:18
118Tilda GolsäterD14 (10)4 100 m10:08
457Svante LindgrenH55 (15)5 500 m10:15
460Mats JönssonH55 (15)5 500 m10:24
103Elsa GolsäterD10 (6)2 400 m10:39
430Erik ÅbergH45 (18)6 700 m10:51
Krister GolsäterÖppen motion 4 (18)5 600 m11:05:03
271Joel GolsäterH12 (20)3 200 m11:14
448Jan LindbergH50 (22)6 300 m11:24
220Lotta JungåkerD50 (12)4 000 m11:26

Kovlands IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
492Inge HultmanH65 (20)4 600 m10:40

Kristinehamns OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
500Runo JohanssonH70 (17)4 000 m10:10
246Birgitta JohanssonD70 (4)3 000 m10:27

Kvarnsvedens GOIF OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
465Martin RåmanH60 (15)5 200 m10:40

Köping-Kolsva OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
534Martina WelénD21 (23)8 300 m10:07
162Malin WelenD21 (23)8 300 m10:31
369Jonas VikströmH21 (52)11 500 m11:02

Köpings Flygklubb

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Radomir JosekÖppen motion 9 (24)7 700 m10:36:48

Leksands OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
388Sven LarssonH21 Kort (6)7 700 m11:00
131Maja MörthD16 (10)4 700 m11:12

Lerums SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Erik EinarssonÖppen motion 9 (24)7 700 m09:43:32
Ulf JonssonÖppen motion 9 (24)7 700 m09:53:50

LG Stettlen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
395Stefan SchwarzenbergerH35 (2)7 600 m10:28
207Silvia Schneider-SchiessD45 (23)4 600 m11:20

Linköpings OK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Tomas VångellÖppen motion 7 (47)3 200 m10:00:06
Fredrika VångellÖppen motion 7 (47)3 200 m10:01:59
239Inga-Lill PetterssonD65 (8)3 400 m10:29
545Per GuståsH50 (22)6 300 m10:30
489Yngve PetterssonH65 (20)4 600 m10:31
222Pia VångellÖppen motion 7 (47)3 200 m10:41:28
196Åsa DetterfeltD45 (23)4 600 m10:47
468Lenn AronssonH60 (15)5 200 m10:49
437Jonas DetterfeltH50 (22)6 300 m10:51

Långhundra IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
319Waldemar AnderssonH18 (17)7 400 m10:27
358John SolbreckH21 (52)11 500 m10:40

Länna IF

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
310Johan EdenhamnH18 (17)7 400 m10:00
189Karolina AnderssonD40 (7)5 200 m10:17
242Ewa NordlundD65 (8)3 400 m10:38
510Leif NordlundH70 (17)4 000 m10:40
219Åsa Marknell DewittD50 (12)4 000 m11:23

Løten o-lag

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
165Sofie JohanssonD21 Kort (4)5 200 m09:58
384Ove Antvord HaugereidH21 (52)11 500 m11:32

Malmö OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kristina LandgrenÖppen motion 7 (47)3 200 m09:53:40
Håkan NilssonÖppen motion 9 (24)7 700 m10:11:02

Malungs OK Skogsmårdarna

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
550Mattias KarlssonH21 (52)11 500 m09:40
349Linus BohmanH21 (52)11 500 m10:22
371Oskar SandbergH21 (52)11 500 m11:06

Markbygdens OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lizkulla PetterssonÖppen motion 7 (47)3 200 m09:52:33
531Torgny PetterssonH65 (20)4 600 m09:58
235Kerstin JohanssonD65 (8)3 400 m10:17
503Pär-Erik JohanssonH70 (17)4 000 m10:19

MS Parma

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
311Niklas EkströmH18 (17)7 400 m10:03
111Lotte-Line EkströmD12 (12)3 200 m10:15
354Thomas EkströmH21 (52)11 500 m10:32
Saana-Mari EkströmU1 (22)2 400 m10:58:27

Njurunda OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
429Jörgen BlästaH45 (18)6 700 m10:48
399Johnny BlästaH40 (17)7 700 m10:57

Nyköpings OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kenneth LjungbergÖppen motion 7 (47)3 200 m10:17:37

Ockelbo OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mattias EklundÖppen motion 3 (32)3 200 m10:05:30
119Johanna OlssonD14 (10)4 100 m10:11
121Agnes MalmgrenD14 (10)4 100 m10:17
258Albin MalmgrenH12 (20)3 200 m10:35
277Eric HallnerH14 (12)4 100 m10:43
263Jakob OlssonH12 (20)3 200 m10:50

OK Alehof

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
315Hugo ThunbergH18 (17)7 400 m10:15
353Martin AnkelH21 (52)11 500 m10:30
360Rasmus LarssonH21 (52)11 500 m10:44
Douglas Fransson LeeÖppen motion 9 (24)7 700 m10:51:00

OK Denseln

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
343Olle KaleredH21 (52)11 500 m10:10
418Thomas PerssonH45 (18)6 700 m10:15
164Sarah PerssonD21 (23)8 300 m10:37
193Malin PerssonD45 (23)4 600 m10:38
275Hugo PerssonH12 (20)3 200 m11:26

OK Djerf

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
124Ylva JohanssonD14 (10)4 100 m10:26
432Björn SvenssonH50 (22)6 300 m10:36
130Frida JohanssonD16 (10)4 700 m11:09

OK Eken

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
516Holger PerssonH80 (3)3 000 m10:13

OK Enen

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
520Tilde IngwersenU1 (22)2 400 m09:49:49
Morten IngwersenÖppen motion 4 (18)5 600 m10:32:20
Anna-Karin IngwersenÖppen motion 3 (32)3 200 m10:58:12
269Viggo IngwersenH12 (20)3 200 m11:08

OK Fjällstigen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
533Lars Ivar BergmanH70 (17)4 000 m09:58

OK Hammaren

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
186Ann-Sofie TäckD40 (7)5 200 m10:08
120Julia NäslundD14 (10)4 100 m10:14
308Elias NäslundH16 Kort (1)4 100 m10:31
431Jonas NäslundH50 (22)6 300 m10:33
305Rasmus TäckH16 (19)5 600 m10:47
280Linus TäckH14 (12)4 100 m10:52
398Stellan TäckH40 (17)7 700 m10:54
199Camilla NäslundD45 (23)4 600 m10:56
335Filip IvarssonH20 (11)7 700 m11:31

OK Hedströmmen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
485Ulf KjellinH65 (20)4 600 m10:19
Johanna MikkeläÖppen motion 3 (32)3 200 m

OK Härjulf

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Tor-Björn BergmanÖppen motion 9 (24)7 700 m10:07:13
Ingela KälvedalÖppen motion 9 (24)7 700 m10:11:23

OK Järnbärarna

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
480Lennart LindgrenH65 (20)4 600 m10:04
241Lena LindgrenD65 (8)3 400 m10:35

OK Klemmingen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
482Göran SvärdH65 (20)4 600 m10:10
234Monica SvärdD60 (4)3 400 m10:53

OK Kolmården

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
481Ove JohanssonH65 (20)4 600 m10:07
240Catharina JohanssonD65 (8)3 400 m10:32

OK Kompassen

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Helle RagnarssonÖppen motion 1 (7)2 400 m10:10:27
496Lars PerssonH65 (20)4 600 m10:52
472Ken RagnarssonH60 (15)5 200 m11:01

OK Kåre

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars RunsvikÖppen motion 3 (32)3 200 m10:00:42
350Jonas GustafssonH21 (52)11 500 m10:24
Tomas SundqvistÖppen motion 7 (47)3 200 m10:59:54
215Katarina SundqvistD50 (12)4 000 m11:11
330Emil ÅbergH20 (11)7 700 m11:16
223Mia GustafssonD50 (12)4 000 m11:35

OK Landehof

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
136Emelie KarlssonD18 (18)5 100 m10:26

OK Linné

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
546Pia GuståsD45 (23)4 600 m10:26
320Olle GrywenzH18 (17)7 400 m10:30
Per GrywenzÖppen motion 7 (47)3 200 m10:33:41
359Rassmus AnderssonH21 (52)11 500 m10:42
169Kate MorrisonD21 (23)8 300 m10:52
547Anna LithellD16 (10)4 700 m10:57
282Karl GrywenzH14 (12)4 100 m10:58

OK Löftan

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
526Hugo CorneliussonU2 (10)2 500 m09:32:51
379Johan AntonssonH21 (52)11 500 m09:58
182Linda CorneliussonD35 (2)6 300 m10:01
249Filip HanssonH10 (8)2 400 m10:01
Patrik CorneliussonÖppen motion 9 (24)7 700 m10:26:40
Madelene HanssonÖppen motion 3 (32)3 200 m10:34:48
428Johan HanssonH45 (18)6 700 m10:45
400Magnus HanssonH40 (17)7 700 m11:00
268Simon CorneliussonH12 (20)3 200 m11:05
272Victor HanssonH12 (20)3 200 m11:17

OK Mark

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Tobias LindbergÖppen motion 4 (18)5 600 m09:45:00
Lina LindbergÖppen motion 4 (18)5 600 m10:56:37

OK Milan

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
159Marika LindahlD21 (23)8 300 m10:22
Elisabeth ErikssonÖppen motion 3 (32)3 200 m10:29:25
Susanne ErikssonÖppen motion 7 (47)3 200 m10:48:22
363Per EklöfH21 (52)11 500 m10:50

OK Moss

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
532Harald WibyeH75 (3)3 400 m11:30

OK Njudung

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
467Jan-Ola KarlssonH60 (15)5 200 m10:46

OK Nolaskogsarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
513Torsten VestmanH75 (3)3 400 m10:11

OK Orinto

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Britt-Marie EkbergÖppen motion 3 (32)3 200 m10:07:39
Kurt EkbergÖppen motion 7 (47)3 200 m10:07:42
175Elin ClassonD21 (23)8 300 m11:10

OK Orion

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Philip PerssonÖppen motion 9 (24)7 700 m10:03:37
342Erik AnderssonH21 (52)11 500 m10:08
109Lisa SwartzD12 (12)3 200 m10:09
314Andreas JonssonH18 (17)7 400 m10:12
346Olof SandgrenH21 (52)11 500 m10:16
357Anton JohanssonH21 (52)11 500 m10:38
366Pontus PeterssonH21 (52)11 500 m10:56
Theodor WahlbomÖppen motion 7 (47)3 200 m10:58:19
389Johan DelvertH21 Kort (6)7 700 m11:03
213Lena SwartzD50 (12)4 000 m11:05
392Johan EngströmH21 Kort (6)7 700 m11:12
177Sara JonssonD21 (23)8 300 m11:16
273Nils SwartzH12 (20)3 200 m11:20
408Johan SwartzH40 (17)7 700 m11:24
385Viktor TovessonH21 (52)11 500 m11:34

OK Ravinen

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Håkan SvahnÖppen motion 7 (47)3 200 m09:55:58
313Hannes SvahnH18 (17)7 400 m10:09
Herman SvahnÖppen motion 3 (32)3 200 m10:09:07
511Sverre JonssonH70 (17)4 000 m10:43

OK Rodhen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
347Magnus BjörkH21 (52)11 500 m10:18
324Emil GrehnH18 (17)7 400 m10:42

OK Roxen

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
541Christer SandhH70 (17)4 000 m09:55
507Roland AlsénH70 (17)4 000 m10:31
365Erik SandhH21 (52)11 500 m10:54
173Jenny SandhD21 (23)8 300 m11:04

OK Skogshjortarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
497Kurt FredrixonH70 (17)4 000 m10:01

OK Södertörn

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
570Ronny HedlundH70 (17)4 000 m10:16
194Lena ErlandssonD45 (23)4 600 m10:41
435Per BacklundH50 (22)6 300 m10:45
262Niklas ErlandssonH12 (20)3 200 m10:47
Jan LindgrenÖppen motion 7 (47)3 200 m10:50:47
438Nils EklöwH50 (22)6 300 m10:54

OK Tisaren

35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
178Josefin TjernlundD21 (23)8 300 m09:52
356Albin PetterssonH21 (52)11 500 m09:54
Frida KällménÖppen motion 3 (32)3 200 m09:59:41
339Daniel AttåsH21 (52)11 500 m10:02
Emil LarssonÖppen motion 3 (32)3 200 m10:10:51
187Karin AnderssonD40 (7)5 200 m10:11
Alma CarlssonU2 (10)2 500 m10:11:30
345Sebastian AgerhällH21 (52)11 500 m10:14
288Hugo SjödinH14 Kort (2)3 200 m10:16
Lovisa PihelU2 (10)2 500 m10:16:00
112Tindra YngströmD12 (12)3 200 m10:18
158Rebecka NylinD21 (23)8 300 m10:19
255Robin HelmerssonH10 (8)2 400 m10:19
161Lilian ForsgrenD21 (23)8 300 m10:28
Tintin YngströmÖppen motion 3 (32)3 200 m10:28:37
Isak LarssonU1 (22)2 400 m10:28:49
Therese ElmerssonÖppen motion 1 (7)2 400 m10:28:51
259Neo YngströmH12 (20)3 200 m10:38
168Ellinor TjernlundD21 (23)8 300 m10:49
Dan LarssonÖppen motion 7 (47)3 200 m10:49:41
144Anna HallménD18 (18)5 100 m10:50
397Peter SjödinH40 (17)7 700 m10:51
364Tomas HallménH21 (52)11 500 m10:52
469Christer ForsgrenH60 (15)5 200 m10:52
264Noel HelmerssonH12 (20)3 200 m10:53
171Lovisa PerssonD21 (23)8 300 m10:58
224Britt-Marie ForsgrenD55 (7)4 000 m11:03
373Johan AronssonH21 (52)11 500 m11:10
270Alfred SjödinH12 (20)3 200 m11:11
Oskar PihelU1 (22)2 400 m11:14:56
Alfred PihelU1 (22)2 400 m11:14:58
376Gustav HindérH21 (52)11 500 m11:16
407Magnus PerssonH40 (17)7 700 m11:21
386Emil JohanssonH21 (52)11 500 m11:36
521Allis SjödinU1 (22)2 400 m11:37:00

OK Tor

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
522Alice NorwaldU1 (22)2 400 m09:39:06
523Elsa NorwaldU1 (22)2 400 m09:40:42
Pernilla NorwaldÖppen motion 4 (18)5 600 m10:44:28
410Daniel NorwaldH40 (17)7 700 m11:30

OK Tranan

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
294Hugo SetthagenH16 (19)5 600 m10:14
403Claes SetthagenH40 (17)7 700 m11:09

OK Triangeln

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
208Josefine NordströmD45 (23)4 600 m11:23

OK Tyr

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
190Linn NilssonD40 (7)5 200 m10:20

OK Älvsjö-Örby

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
248Solveig DillmanD75 (2)3 000 m10:03
341Magnus NordströmH21 (52)11 500 m10:06
514Lennart StenbergH80 (3)3 000 m10:07
494Christer NordströmH65 (20)4 600 m10:46

OK Øst

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Tor SimonssonÖppen motion 3 (32)3 200 m09:59:23
Jens-Henrik SimonsenÖppen motion 7 (47)3 200 m10:06:04
Sara Sofia Larsson SimonssonU1 (22)2 400 m10:08:47
Liv SimmonsonÖppen motion 1 (7)2 400 m10:08:49
Øivind EriksenÖppen motion 3 (32)3 200 m10:14:00
505Amund HerrebrødenH70 (17)4 000 m10:25
238Eva Marie GranD65 (8)3 400 m10:26
Unni HerrebrødenÖppen motion 1 (7)2 400 m10:35:29

Rasbo IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
498Lars-Erik KarlssonH70 (17)4 000 m10:04

Rehns BK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
539Lennart WahlgrenH55 (15)5 500 m09:57

Ringsaker OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
351Marius WikstrømH21 (52)11 500 m10:26

Ronneby OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Olle RingÖppen motion 7 (47)3 200 m09:44:00
Margareta RingÖppen motion 3 (32)3 200 m09:46:02
229Ann-Christin Nero ForsmanD55 (7)4 000 m10:57
474Håkan ForsmanH60 (15)5 200 m11:07

Rydboholms SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bo-Göran GunnarssonÖppen motion 7 (47)3 200 m09:59:38

Rånäs OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
321John LarssonH18 (17)7 400 m10:33

Røros IL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
455Terje SchjølbergH55 (15)5 500 m10:09
463Petter GullikstadH55 (15)5 500 m10:33

Sage Orienteering and Rogaining Club

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
368Kevin MatrosovsH21 (52)11 500 m11:00

Sala OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
495Göran LarssonH65 (20)4 600 m10:49
Wiliam EldénÖppen motion 3 (32)3 200 m10:54:53
146Mirjam DalénD18 (18)5 100 m10:56
440Jörgen DalénH50 (22)6 300 m11:00

Selånger SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
483Mats AnderssonH65 (20)4 600 m10:13

SK Uusi

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
456Ulf MeriheinäH55 (15)5 500 m10:12
228Maire MeriheinäD55 (7)4 000 m10:54

Skarpnäcks OL

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
527Truls MansénU2 (10)2 500 m09:40:33
113Tilde MansénD12 (12)3 200 m10:21
192Anethe MansénD45 (23)4 600 m10:35
443Anders MansénH50 (22)6 300 m11:09

Skattkärrs SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
515Nils JanssonH80 (3)3 000 m10:10

Snättringe SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
470Göran NilssonH60 (15)5 200 m10:55
476Torbjörn BergmanH60 (15)5 200 m11:13

SOK Viljan

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
501Roland NilssonH70 (17)4 000 m10:13
244Ulla NilssonD70 (4)3 000 m10:21

Stora Tuna OK

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
251Viktor ÖstbergH10 (8)2 400 m10:07
110Hanna ÖstbergD12 (12)3 200 m10:12
Mia DammvikÖppen motion 4 (18)5 600 m10:42:10
493Mats MårtenssonH65 (20)4 600 m10:43
Lisa DammvikÖppen motion 3 (32)3 200 m10:47:22
Thomas NilssonÖppen motion 7 (47)3 200 m10:47:45
226Susanne LüscherD55 (7)4 000 m10:48
Matilda DammvikÖppen motion 3 (32)3 200 m10:52:15
174Susanna MårtenssonD21 (23)8 300 m11:07
Daniel JohanssonÖppen motion 4 (18)5 600 m11:08:35
391Emil AlexanderssonH21 Kort (6)7 700 m11:09
286Mattias ÖstbergH14 (12)4 100 m11:10
329Nils AlexanderssonH20 (11)7 700 m11:13
216Ingrid AlexanderssonD50 (12)4 000 m11:14
Johan ÖstbergÖppen motion 7 (47)3 200 m11:14:46
135Tilda ÖstbergD16 (10)4 700 m11:24

Storviks IF

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
542Bo BörjessonH55 (15)5 500 m09:54
544Johanna Börjesson ErikssonD18 (18)5 100 m10:20
543Jennie Börjesson ErikssonD18 (18)5 100 m10:23

Strängnäs-Malmby OL

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bo AnderssonÖppen motion 7 (47)3 200 m10:02:03
Gullan AnderssonÖppen motion 7 (47)3 200 m10:22:16
Izabela MarcinkowskaÖppen motion 4 (18)5 600 m11:03:15
390Christofher RamströmH21 Kort (6)7 700 m11:06

Sundbybergs IK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
188Annika LundströmD40 (7)5 200 m10:14
Fredrik LarssonÖppen motion 7 (47)3 200 m11:27:45

Sundsvalls OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
184Sara TimnerD40 (7)5 200 m10:02
104Alva EliassonD10 (6)2 400 m10:42
524Herman EliassonU1 (22)2 400 m11:28:14
383Tobias EliassonH21 (52)11 500 m11:30

Surahammars SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
439Stefan BjurstedtH50 (22)6 300 m10:57

SV Mietraching

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
449Dirk HartmanH50 (22)6 300 m11:27

Särna SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
488Sven LarssonH65 (20)4 600 m10:28

Säterbygdens OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
323Emil ArvidssonH18 (17)7 400 m10:39
466Olle RönnolsH60 (15)5 200 m10:43
201Carina SandbergD45 (23)4 600 m11:02
441Thomas ArvidssonH50 (22)6 300 m11:03
Åsa PetterssonÖppen motion 7 (47)3 200 m11:06:35
Bengt HanssonÖppen motion 7 (47)3 200 m11:06:36
450Per SandbergH50 (22)6 300 m11:30

Sävedalens AIK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sergej FedatsenkaÖppen motion 9 (24)7 700 m09:59:46
156Anastasia DenisovaD21 (23)8 300 m10:13

Söders-Tyresö

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
458Roland NorellH55 (15)5 500 m10:18

Södertälje-Nykvarn OF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
461Tore EklundH55 (15)5 500 m10:27

Tierps SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emma BergmanÖppen motion 4 (18)5 600 m10:16:07
Elin LindÖppen motion 4 (18)5 600 m10:16:08

Tjällmo-Godegårds OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
464Rolf AxelssonH60 (15)5 200 m10:37

Tolered-Utby Ol-klubb

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Christer BergagårdÖppen motion 7 (47)3 200 m09:36:27
Lisbeth BergagårdÖppen motion 7 (47)3 200 m09:41:08
137Frida AnderssonD18 (18)5 100 m10:29
490Sven Erik MolanderH65 (20)4 600 m10:34

Trollhättans SOK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Agneta BerlinÖppen motion 7 (47)3 200 m10:18:23
289Linus BacklundH14 Kort (2)3 200 m10:19
Martina GabrielssonÖppen motion 3 (32)3 200 m10:19:14
297Joar TryggöH16 (19)5 600 m10:23
303Eric BerlinH16 (19)5 600 m10:41
326Eskil TryggöH18 (17)7 400 m10:48
362Erik Bäcklund EkvallH21 (52)11 500 m10:48
374Christoffer JohanssonH21 (52)11 500 m11:12
218Maria TryggöD50 (12)4 000 m11:20
412Erik BacklundH40 (17)7 700 m11:36

Tullinge SK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
100Hilda TrofastD10 (6)2 400 m10:30
396Henrik TrofastH40 (17)7 700 m10:48
266Axel TrofastH12 (20)3 200 m10:59
Åsa HanssonÖppen motion 3 (32)3 200 m11:01:17

Tumba-Mälarhöjden OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
459Arne KarlssonH55 (15)5 500 m10:21
126Kajsa LjungbergD14 Kort (1)3 200 m10:34
105Alice LjungbergD10 (6)2 400 m10:45
Stefan LjungbergÖppen motion 7 (47)3 200 m11:04:21
Lena LjungbergÖppen motion 7 (47)3 200 m11:04:22
377Mattias AllaredH21 (52)11 500 m11:18

Turun Metsänkävijät

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
454Kari LehtoH55 (15)5 500 m10:06

Tydal IL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Marit K FlachneU1 (22)2 400 m11:39:10

Täby OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
477Göran HanssonH60 (15)5 200 m11:16

Ulricehamns OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mangnus StrömÖppen motion 1 (7)2 400 m09:56:59
180Lina NilssonD21 Kort (4)5 200 m10:04
340Nils SpetzH21 (52)11 500 m10:04
296Hugo StrömH16 (19)5 600 m10:20
506Lars TuvessonH70 (17)4 000 m10:28
302Axel BerglundH16 (19)5 600 m10:38
212Ann-Kristin SpetzD50 (12)4 000 m11:02
442Stefan SpetzH50 (22)6 300 m11:06

Umeå OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
167Charlotte KungD21 (23)8 300 m10:46

Valkeakosken Haka

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
179Hanna MikkolainenD21 Kort (4)5 200 m10:01
181Päivi MikkolainenD21 Kort (4)5 200 m10:07
233Mirja MikkolainenD60 (4)3 400 m10:50
Juha-Matti MikkolainenÖppen motion 9 (24)7 700 m10:59:58

Vandrarringen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lennart MyrehedÖppen motion 7 (47)3 200 m10:13:19

Vang OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Julia SkjesetU1 (22)2 400 m10:08:44
394Anders SkjesetH35 (2)7 600 m10:25

Vingåkers OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
509Tommy HallménH70 (17)4 000 m10:37

Vänersborgs SK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
352Erik SkärbergH21 (52)11 500 m10:28
227Britta SahlinD55 (7)4 000 m10:51
478Conny SahlinH60 (15)5 200 m11:19

Vännäs OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Aron DynesisÖppen motion 4 (18)5 600 m10:32:42

Väsby OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
571Hans JonssonH45 (18)6 700 m10:18

Västerbergslagens OL

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
117Elsa ForsgrenD14 (10)4 100 m10:05
185Ylva FornanderD40 (7)5 200 m10:05
499Hans L AnderssonH70 (17)4 000 m10:07
528Ellen ForsgrenU2 (10)2 500 m10:15:28
245Edla FornanderD70 (4)3 000 m10:24
260Karl ForsgrenH12 (20)3 200 m10:41
Lotta LarssonÖppen motion 3 (32)3 200 m10:49:45
Patrik GustafssonÖppen motion 7 (47)3 200 m10:54:08
202Hillevi EkstrandD45 (23)4 600 m11:05
402Jonas HolmgrenH40 (17)7 700 m11:06

Västerås SOK

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sara HamreforsÖppen motion 4 (18)5 600 m09:51:02
452Ulf HamreforsH55 (15)5 500 m10:00
290Sixten TörnqvistH16 (19)5 600 m10:02
250Erik PalmH10 (8)2 400 m10:04
316Henrik HamreforsH18 (17)7 400 m10:18
423Robert PalmH45 (18)6 700 m10:30
Niclas AhlströmÖppen motion 4 (18)5 600 m10:34:11
301Fredrik HamreforsH16 (19)5 600 m10:35
434Stefan TörnqvistH50 (22)6 300 m10:42
232Kerstin SundbergD60 (4)3 400 m10:47
436Mikael DavidssonH50 (22)6 300 m10:48
200Inger GunnarssonD45 (23)4 600 m10:59
230Annika DavidssonD55 (7)4 000 m11:00
203Annika SundströmD45 (23)4 600 m11:08
475Per Erik FogelH60 (15)5 200 m11:10
445Klas LindgrenH50 (22)6 300 m11:15
451Per SundströmH50 (22)6 300 m11:33
529Elin PalmU2 (10)2 500 m

Älvdalens IF OK

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lisa JonassonÖppen motion 3 (32)3 200 m09:53:51
309Samuel JonassonH17-20 Kort (1)4 100 m10:02
548Liv ÅkermanD14 (10)4 100 m10:02
453Hans-Peter OlssonH55 (15)5 500 m10:03
Ove PetterssonÖppen motion 7 (47)3 200 m10:03:54
243Lena  LeanderssonD70 (4)3 000 m10:18
299MATTIAS JONASSONH16 (19)5 600 m10:29
549Erik ÅkermanH12 (20)3 200 m10:29
257Linus SjödénH12 (20)3 200 m10:32
425Peter SjödénH45 (18)6 700 m10:36
141Sanna SjödénD18 (18)5 100 m10:41
143Carolina OlssonD18 (18)5 100 m10:47
197Yvonne SjödénD45 (23)4 600 m10:50
128Katrin SjödénD16 (10)4 700 m11:03
Elisabeth OlssonÖppen motion 3 (32)3 200 m11:39:19

Annonser