Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för NOK-träning OK Denseln

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: NOK-träning OK Denseln
Arrangörsorganisation: OK Denseln
Datum: tisdag 14 april 2015

Bana A

8 270 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
720817Pontus JohnssonMatteus SI17:01:27
895116Pavlo UshkvarokOK Denseln17:11:44
871992Henrik JonssonOK Rodhen17:12:20
830211Robbin KantarpÄrla IF17:13:17
905522Oskar LjungqvistIK Hakarpspojkarna17:17:04
7003277Algirdas BartkeviciusOK Denseln17:26:24
501131Sigge JensenOK Denseln17:58:04
1992304Samuel KellerNyköpings OK18:02:06
626746Jens WängdahlNyköpings OK18:03:32

Bana B

6 320 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
680300Fredrik EngmanOK Denseln17:16:31
910504Jakob EnmarkSödertälje Nykvarn Orientering17:35:46
850329Klas JohanssonOK Kolmården17:42:56
424935Simon NybergNAIS Orienteringsklubb18:03:04
247810Jenny BjörkOK Denseln18:03:56
9930525Charlie StoltRehns BK18:06:52
990826August MollénOK Denseln18:19:09
12178Mikael WesterbergOK Kolmården18:32:08

Bana C

5 240 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
433623Greger MattssonOK Kolmården17:32:53
770212Gunnar EngströmLinköpings OK17:38:09
551161Jonathan JylltorpLinköpings OK17:38:10
990217Emma S JohanssonLinköpings OK17:41:51
955016Frida SahlmanLinköpings OK17:43:25
7445342Tove EkströmLinköpings OK17:45:25
451034Andreas HellgrenHammarkinds OK17:51:59
1392494Erik KjellgrenHammarkinds OK18:01:30
950324Lisa MalmströmGOIF Tjalve18:03:23
861204Hanna ErikssonOK Denseln18:03:38
730544Fredrik KämpeOK Denseln18:07:47
22955Hanna NilssonOK Denseln18:22:09

Bana D

4 070 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
261493Johan FridströmFinspångs SOK17:23:15
36011Alf MattssonOK Kolmården17:23:34
225719Göran JonssonFinspång17:28:22
450046Johan JylltorpLinköpings OK17:29:12
2077905Per-Inge Johanssonklubblös17:29:43
421351David Anderssonklubblös17:32:21
433622Love MattssonOK Kolmården17:32:47
14395Jan LundgrenLinköpings OK17:34:33
7020921Eskil RabeliusLinköpings OK17:37:22
425180Jonas RothLinköpings OK17:37:24
700213Annika IvarssonLinköpings OK17:37:58
449520Hanna RothLinköpings OK17:38:03
2059062Melker WibeckLinköpings OK17:38:38
2054905Magnus SahlmanLinköpings OK17:38:41
330923Gerd HagströmGOIF Tjalve17:39:41
1030309Kristin HerberthsonLinköpings OK17:40:45
452616Lova ElnegårdLinköpings OK17:40:46
9030409Elin KjellmanLinköpings OK17:40:49
690410Hanna LundgrenLinköpings OK17:41:13
12639Maud LundgrenLinköpings OK17:41:28
990624Sixten ElehedLinköpings OK17:42:07
990899Jakob TomassonLinköpings OK17:43:34
989893Sarah MagnussonLinköpings OK17:46:44
910527Carin RosanderFinspångs SOK17:50:17
570425Mats RosanderFinspångs SOK17:52:12
245169Johan WänströmFinspångs SOK17:58:13
437065Ebba HedegårdOK Kolmården17:58:16
1454589Emma ErikssonOK Kolmården17:59:36
926475Julia ErikssonOK Kolmården17:59:38
1710506Johan DahmGOIF Tjalve18:02:13
430090Christer ErikssonOK Kolmården18:05:14
229649Agneta ErikssonOK Kolmården18:06:01
7000529Jesper WaldfeltFinspångs SOK18:06:35
1551209Karl MollénOK Denseln18:22:13
900303Olle KaleredOK Denseln18:24:06
343150Tora WesterbergOK Kolmården18:31:37
7003057Alfons PetersonOK Denseln18:33:17
701600Henrik PetersonOK Denseln18:33:18
442270Jonny LundbergOK Kolmården18:33:47

Bana E

2 850 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
16586Inger JohanssonNAIS Orienteringsklubb17:27:05
7203737Sara WänströmFinspångs SOK17:55:45
209861Linda WänströmFinspångs SOK17:55:47
1392493Maria EngqvistHammarkinds OK18:00:13
636465Gustav DetterfeltLinköpings OK18:13:49
1030424Valter FredrikssonGOIF Tjalve18:14:33
1965008Christer BroströmOK Denseln18:16:57

Bana F

2 410 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
881029David ModigOK Denseln18:01:01

Annonser