Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Vårserien E1

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Vårserien E1
Arrangörsorganisationer: Göteborgs Orienteringsförbund / OK Landehof
Datum: lördag 30 april 2016

D16

4 520 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Annie SjööOK Landehof10:59
Matilda JohannessonFrölunda OL11:01
Amanda MullinsSjövalla FK11:03
Tove PerssonMölndal Outdoor IF11:05
Tilda MelkstamLerums SOK11:07
Kajsa NormanSävedalens AIK11:09
Meja EneljungIFK Göteborg11:11
Isabella AumoKungälvs OK11:13
Tove JohanssonOK Alehof11:15
Kajsa Carlsson WallumSävedalens AIK11:17
Nellie MånssonGöteborg-Majorna OK11:19

H16

5 130 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Wilmer LindblomKungälvs OK11:14
Gustav KalanderFrölunda OL11:16
William CollianderTolered-Utby Ol-klubb11:18
Gustav MerlanderTolered-Utby Ol-klubb11:20
Adam OlssonSjövalla FK11:22
Per NordholmSävedalens AIK11:24
Viktor Le ClaireFK Herkules11:26
Felix KindeTolered-Utby Ol-klubb11:28
Nils HammarFK Herkules11:30
Edvin NilssonTolered-Utby Ol-klubb11:32
Joel HellmanSjövalla FK11:34

D16 Kort

3 770 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ebba MolinderFK Herkules10:58
Mina ShabbakiTolered-Utby Ol-klubb11:00
Maria BengtssonIF Marin Väst11:02

H16 Kort

3 790 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karl OlssonIFK Göteborg11:05
Martin LindénOK Landehof11:07
Tobias FarbrotGöteborg-Majorna OK11:09

D14

3 790 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Märta LjungbergSjövalla FK11:08
Elsa SjööOK Landehof11:10
Klara BourneGöteborg-Majorna OK11:12
Lisa FalkGöteborg-Majorna OK11:14
Emilia KraftIK Uven11:16
Linn MauritzsonTolered-Utby Ol-klubb11:18
Olivia LundstedtSjövalla FK11:20
Rakel HansonKungälvs OK11:22
Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FK11:24
Olivia AspIFK Göteborg11:26
Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb11:28
Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OK11:30
Ida KilnäsSjövalla FK11:32
Felicia LorénOK Landehof11:34
Agnes BohlinIFK Göteborg11:36
Isabella HallMölndal Outdoor IF11:38
Filippa KindeTolered-Utby Ol-klubb11:40
Mathilde SnijderIK Uven11:42
Josephine CaronSjövalla FK11:44
Hanna GabrielssonKungälvs OK11:46
Eleonora AlinderSjövalla FK11:48
Signe EngströmTolered-Utby Ol-klubb11:50
Rebecka PihlströmOK Landehof11:52
Maja OttossonMölndal Outdoor IF11:54
Lisa WreebyOK Landehof11:56
Louise OlssonMölndal Outdoor IF11:58
Ella SöderberghIFK Göteborg12:00
Anna SvarfvarSjövalla FK12:02
Lycka DrakengrenIF Marin Väst12:04
Sabina AumoKungälvs OK12:06
Maria LogrenSjövalla FK12:08
Elsa KarlssonOK Landehof12:10
Julia LindbladSävedalens AIK12:12

H14

3 770 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tom Axel EkenstråleFK Herkules11:20
Oscar HasselbergSävedalens AIK11:22
Emrik LindFK Herkules11:24
Oscar Wall JungbjerGöteborgs SK11:26
Emil AxelssonLerums SOK11:28
Albin NyqvistOK Landehof11:30
Erik ÖstlingKungälvs OK11:32
Nils GrimbeckSävedalens AIK11:34
Edvin KarlssonKungälvs OK11:36
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK11:38
Samuel LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb11:40
Linus BoströmOK Alehof11:42
Tage KinellIFK Göteborg11:44
Hannes RosendahlIF Marin Väst11:46
Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK11:48
Edvin NilssonKungälvs OK11:50
Wilmer HolmqvistSjövalla FK11:52
Simon GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb11:54
Milton ÅbergSjövalla FK11:56
Casper SkeppSävedalens AIK11:58
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK12:00
Erik JohanssonOK Alehof12:02
William SturessonLerums SOK12:04
Emil RavakkoSävedalens AIK12:06
Anton KastrupFK Herkules12:08
Victor JärnekullTolered-Utby Ol-klubb12:10
Nils KörleOK Landehof12:12
Jacob GrahnIK Uven12:14

D14 Kort

2 570 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Josefin LöfstedtFK Herkules10:58
Sofia LönnbergKungälvs OK11:00
Ida BorlidGöteborg-Majorna OK11:02
Rebecka GunnarssonMölndal Outdoor IF11:04
Ida JohannessonFrölunda OL11:06
Emilia MathiasonTolered-Utby Ol-klubb11:08

H14 Kort

2 540 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Josef WeinerFK Herkules10:54
Alfred JohanssonOK Landehof10:56
Elis NorinFrölunda OL10:58
Olle ÅrebäckGöteborg-Majorna OK11:00
Simon AlfredssonLerums SOK11:02
Joel HildessonKungälvs OK11:04
Rasmus ErikssonTolered-Utby Ol-klubb11:06
Axel CullbrandMölndal Outdoor IF11:08
Jakob LundbergTolered-Utby Ol-klubb11:10
Fredrik OlssonIFK Göteborg11:12
Oscar LundborgKungälvs OK11:14
Anton EliassonGöteborg-Majorna OK11:16
Philip De CanésieKungälvs OK11:18
Ville TörmänenMölndal Outdoor IF11:20

D12

2 540 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Frida OlofssonSjövalla FK11:19
Irmeli JohanssonOK Landehof11:21
Silje RingstadTolered-Utby Ol-klubb11:23
Ia AlgellTolered-Utby Ol-klubb11:25
Matilda WallströmSävedalens AIK11:27
Sara SaetreOK Landehof11:29
Audrey HanssonFrölunda OL11:31
Ebba NäsmanLerums SOK11:33
Lisa ErikssonOK Landehof11:35
Matilda AspIFK Göteborg11:37
Amanda EckerlidSävedalens AIK11:39
Ida BengtssonOK Alehof11:41
Linn MånssonGöteborg-Majorna OK11:43
Molly GranängKungälvs OK11:45
Emilia LundstedtSjövalla FK11:47
Tuva ÖhgrenSävedalens AIK11:49
Evelina GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb11:51
Sofie AnkarlooOK Landehof11:53
Matilda LekbergSävedalens AIK11:55
Linnea NyströmTolered-Utby Ol-klubb11:57
Juni DrakengrenIF Marin Väst11:59
Ida KörleOK Landehof12:01
Maja AxelssonLerums SOK12:03
Lovisa DavidsonGöteborg-Majorna OK12:05
Emma KarlssonOK Landehof12:07
Maria GergelyFK Herkules12:09
Ellen NormanSävedalens AIK12:11
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb12:13
Ella PetterssonSävedalens AIK12:15
Elsa EdofssonOK Landehof12:17
Elina ReinholdssonOK Alehof12:21

H12

2 570 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Malte MåhlbergSjövalla FK10:59
William RönnborgIK Uven11:01
Tim BergerIK Uven11:03
Elias DoncicIK Uven11:05
Martin EkFrölunda OL11:07
Gustav BertsOK Alehof11:09
Johan SaméusFrölunda OL11:11
Joel RingströmOK Landehof11:13
Axel GrimbeckSävedalens AIK11:15
Hannes PerssonFK Herkules11:17
Axel BjörkmanSjövalla FK11:19
Pontus HedinTolered-Utby Ol-klubb11:21
Johan Wall JungbjerGöteborgs SK11:23
Lowe HammarFK Herkules11:25
Ebbe HolmqvistSjövalla FK11:27
Elias NyqvistOK Landehof11:29
Simon BååthSävedalens AIK11:31
Ivar HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb11:33
Victor BeischerIK Uven11:35
Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb11:37
Valter DrejmoOK Landehof11:39
Emil HammarSjövalla FK11:41
Alwin EinarssonKungälvs OK11:43
Emil GrönroosOK Alehof11:45
Anton SöderberghIFK Göteborg11:47
Karl GranforsOK Landehof11:49
Rickard BerndtssonFrölunda OL11:51
Jakob ErikssonTolered-Utby Ol-klubb11:53
Lucas BoströmOK Alehof11:55
Marcus SöderbomSävedalens AIK11:57
Jakob AspIFK Göteborg11:59
Lukas GrothKungälvs OK12:01
Gunnar FovaeusSävedalens AIK12:03
Hannes EssungerSjövalla FK12:05
Arvid PeterssonTolered-Utby Ol-klubb12:07
Erik SlättOK Alehof12:09
Kristian WestfeldtGöteborg-Majorna OK12:11
Tim MartnerFrölunda OL12:13
Linus AlinderSjövalla FK12:15
Alfred JohanssonOK Alehof12:17
Emil LindbladSävedalens AIK12:19
Melvin AnderssonTolered-Utby Ol-klubb12:21
Simon KarlssonKungälvs OK12:23
Simon LjungkvistOK Alehof12:25
Elias NordbergGöteborg-Majorna OK12:27
Gustav CarlssonOK Landehof12:29
Fabian AlinderSjövalla FK12:31
Jakob BaierTolered-Utby Ol-klubb12:33

D12 Kort

2 390 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Agnes MårildGöteborgs SK10:54
Elin MolinderFK Herkules10:56
Ingrid ToresäterIK Uven10:58
Wilma LindkvistTolered-Utby Ol-klubb11:00
Nelly MelkstamLerums SOK11:02
Johanna PihlströmOK Landehof11:04
Lisa MossbergFK Herkules11:06
Linnéa TöppnerOK Landehof11:08

H12 Kort

2 460 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Magnus HammarqvistSjövalla FK10:54
Hugo NobornIFK Göteborg10:56
Anton RydénOK Alehof10:58
Filip LundbergTolered-Utby Ol-klubb11:00
Lukas ErdalenIFK Göteborg11:02
Johan ÖstlingKungälvs OK11:04
Axel JonssonSjövalla FK11:06
Viktor JanssonMölndal Outdoor IF11:08
Arthur LundgrenTolered-Utby Ol-klubb11:10
Fredrik HedlundFK Herkules11:12
Trond ForsstenKungälvs OK11:14
Adrian BergqvistTolered-Utby Ol-klubb11:18
Olle KullmanOK Alehof11:20
Linus Carlsson KokinskyIFK Göteborg11:22
Erik KlerforsFK Herkules11:40

D10

2 460 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ida AlmerOK Landehof11:25
Saga RingstadTolered-Utby Ol-klubb11:27
Klara Wedberg-KilnäsSjövalla FK11:29
Elin JohanssonIFK Göteborg11:31
Lisa GunnarssonLerums SOK11:33
Signe KullmanOK Alehof11:35
Ally BlomFrölunda OL11:37
Karin PrinceMölndal Outdoor IF11:39
Wilma ReinholdssonOK Alehof11:41
Anna-Lisa KinellIFK Göteborg11:43
Ella HammarSjövalla FK11:45
Sara AlfredssonLerums SOK11:47
Alice OlssonMölndal Outdoor IF11:49
Sofia GustafssonGöteborg-Majorna OK11:51
Isabella BaierTolered-Utby Ol-klubb11:53
Julia SvarfvarSjövalla FK11:55
Elsa MoqvistLerums SOK11:57
Tove Wedberg-KilnäsSjövalla FK11:59
Clara LövgärdOK Alehof12:01
Jenny NorrmanGöteborg-Majorna OK12:03
Tyra AskerlundIK Uven12:05
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb12:07
Emelina HolmqvistSjövalla FK12:09
Miranda WallströmSävedalens AIK12:11
Elin SalbergIK Uven12:13
Elin AxelssonLerums SOK12:15
Greta KarlssonTolered-Utby Ol-klubb12:17
Petronella NyströmOK Landehof12:19

H10

2 390 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Arvid MårildGöteborgs SK11:11
Eric OlofssonSjövalla FK11:13
Alexander NilssonKungälvs OK11:15
Samuel KarlssonOK Landehof11:17
Erik BergerIK Uven11:19
Erik PeterssonTolered-Utby Ol-klubb11:21
Sebastian CaronSjövalla FK11:23
Axel SlättOK Alehof11:25
Edvin SonedahlOK Landehof11:27
Rasmus GranängKungälvs OK11:29
Erik SaméusFrölunda OL11:31
Emil AugustssonGöteborgs SK11:33
Linus BååthSävedalens AIK11:35
Alexander FedjeFrölunda OL11:37
Albin SvenssonFK Herkules11:39
Joel HolgersonOK Landehof11:41
Malte LjungkvistOK Alehof11:43
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK11:45
Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubb11:47
Isak DahlOK Alehof11:49
Isak ÖhgrenSävedalens AIK11:51
Marcus LammFrölunda OL11:53
Samuel RingströmOK Landehof11:55
Simon GrahnIK Uven11:57
Linus AugustssonGöteborgs SK11:59
Erik NyströmTolered-Utby Ol-klubb12:01
Noah TrensSjövalla FK12:03
Axel EckerlidSävedalens AIK12:05
Axel EkdalaKungälvs OK12:07
Elvis ÅbergTolered-Utby Ol-klubb12:09
Isak NilssonOK Landehof12:11
Harald MartnerFrölunda OL12:13
Felix JohanssonOK Alehof12:15
Ludwig RosénGöteborg-Majorna OK12:17

DU2

2 370 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Embla Niklasson-SternöTolered-Utby Ol-klubb10:47:23
Ellen RubendahlFrölunda OL10:48:22
Tess AnderssonFK Herkules10:49:41
Ingrid AnderssonFK Herkules10:49:43
Elina KarlssonFK Herkules10:50:57
Hanna SchälinOK Alehof10:52:16
Elma RudklintOK Landehof10:52:20
Tilde StridOK Landehof10:52:21
Matilda FolkessonIK Uven10:52:42
Lia ÖbergOK Alehof10:54:47
Ella AnderssonKungälvs OK10:55:06
Filippa WinsellKungälvs OK10:57:14
Olivia FreiholtzSjövalla FK10:58:11
Elin ZachrissonKungälvs OK10:59:31
Elly EinarssonKungälvs OK11:01:38
Stella RedlerIK Uven11:02:37
Frida LindkvistTolered-Utby Ol-klubb11:03:11
Edith HolmstrandOK Landehof11:03:51
Selma PerssonFK Herkules11:04:07
Simone SnijderIK Uven11:04:43
Maja TorseinFrölunda OL11:05:44
Elin NobornIFK Göteborg11:06:18
Julia BogeOK Alehof11:07:50
Vilma JanssonMölndal Outdoor IF11:08:41
Sofie KollénLerums SOK11:09:09
Sonya BertsOK Alehof11:11:11
Emilia PerssonIK Uven11:12:07
Selma PetterssonKungälvs OK11:13:52
Johanna TöppnerOK Landehof11:14:50
Judith SaloGöteborgs SK11:16:40
Alva HedinTolered-Utby Ol-klubb11:21:31
Molly AlmerOK Landehof11:27:08
Wilma RosénGöteborg-Majorna OK11:29:06
Alva JunkellFK Herkules11:29:50
Nadja AhnoffGöteborg-Majorna OK11:46:11
Linnéa GrönroosOK Alehof11:48:07
Vera HöglundSjövalla FK11:55:25
Hillevi StoppIF Marin Väst11:58:18
Ebba LövgärdOK Alehof12:01:06
Olivia SonedahlOK Landehof12:01:10
Alma ErikssonSjövalla FK12:08:51
Molly HallbergSjövalla FK12:08:52
Elin LidénOK Landehof12:14:37
Emma KarlssonOK Landehof12:19:22
Elin ClaessonOK Landehof
Sofia WallgrenSävedalens AIK

HU2

2 370 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Simon GlasmästarTolered-Utby Ol-klubb10:43:20
Edvin GremyrIK Uven10:44:25
David VilhelmssonIK Uven10:44:27
Ulrik OlssonTolered-Utby Ol-klubb10:45:48
Andreas LundbergTolered-Utby Ol-klubb10:47:48
Vilgot RappSjövalla FK10:48:04
Johan HenrikssonSjövalla FK10:50:50
Victor BrattSjövalla FK10:51:19
Alvar SahlSjövalla FK10:52:10
Carljohan Ståhlsävedalens aik10:52:20
Eric UnemanOK Alehof10:53:45
Moa DahlOK Alehof10:53:48
Oscar HerngrenKungälvs OK10:54:25
David BergströmFrölunda OL10:55:36
Axel AnderssonKungälvs OK10:56:51
Rasmus PerssonKungälvs OK10:59:04
Joel GabrielssonKungälvs OK11:00:40
William KraftIK Uven11:00:40
Ludvig MedinTolered-Utby Ol-klubb11:01:53
Axel NilssonTolered-Utby Ol-klubb11:02:27
Arvid LanneKungälvs OK11:03:03
Max AngbergKungälvs OK11:03:07
Lukas JakobssonOK Landehof11:04:21
Isak OllanderOK Landehof11:04:23
Gilbert JaaksaarGöteborg-Majorna OK11:05:04
Filip ÖstbergIK Uven11:06:10
Gustav RexOK Landehof11:06:24
Filip ValentinGMOK OL Skytte11:06:28
Edvin LanneKungälvs OK11:06:51
Lukas GudmundssonOK Landehof11:08:08
Nils LydmarkSjövalla FK11:08:24
Hugo EtemadFrölunda OL11:08:28
Elis GrahnGöteborgs SK11:09:58
Vidar EkdalaKungälvs OK11:10:12
Emil WalleniusFrölunda OL11:10:42
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubb11:10:51
William HaglundTolered-Utby Ol-klubb11:13:34
Albin EdlundOK Landehof11:14:18
Olof BjörkmanSjövalla FK11:18:34
Arvid LundbergGöteborgs SK11:19:58
Carl HasselbergSävedalens AIK11:21:24
Hugo BoqvistMölndal Outdoor IF11:27:31
Theander HultenMölndal Outdoor IF11:41:44
Oskar KalanderFrölunda OL11:43:45
Simon KilnäsSjövalla FK11:49:14
Noam ÅbergSjövalla FK11:55:28
Oscar Lin BjörnströmIF Marin Väst11:58:29
Anton DahlbergIK Uven

DU1

2 000 m, 44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ronja OlssonIK Uven10:43:35
Sofia JacobssonIK Uven10:44:05
Selma JönssonIK Uven10:44:44
Maja NilssonIK Uven10:45:02
Elicia SalomonssonIK Uven10:46:31
Tove CarlssonIK Uven10:46:33
Emelie SalomonssonIK Uven10:46:35
Alma AnderssonFK Herkules10:50:18
Ellen SteenKungälvs OK10:52:47
Linnea LundstedtSjövalla FK10:53:36
Moa SteenKungälvs OK10:53:39
Lilly SteenKungälvs OK10:54:04
Evelina BjörkmanKungälvs OK10:55:16
Sandi EhrencronaIFK Göteborg10:56:00
Julia SkogsbergIK Uven10:59:41
Sofie ErnelindIK Uven11:00:14
Hanna SalbergIK Uven11:00:52
Sanna KarlssonOK Landehof11:01:19
Vera FagerströmIK Uven11:01:22
Saga RedlerIK Uven11:01:57
Linnea WestfeldtGöteborg-Majorna OK11:07:36
Anna JohannessonFrölunda OL11:08:33
Evelina CullbrandMölndal Outdoor IF11:10:36
Stina PeterssonTolered-Utby Ol-klubb11:11:32
Wilma PerssonIK Uven11:12:53
Hilda GrahnGöteborgs SK11:13:32
Stina AskerlundIK Uven11:14:02
Nike EkströmOK Landehof11:15:24
Moa WallströmSävedalens AIK11:17:38
Greta PrinceMölndal Outdoor IF11:25:32
Mailis HolmqvistSjövalla FK11:26:59
Johanna WåhlströmOK Landehof11:27:33
Meja BoqvistMölndal Outdoor IF11:27:39
Maja KarlssonKungälvs OK11:33:23
Amy JohanssonIK Uven11:34:43
Agnes BogeOK Alehof11:40:01
Alma AhnoffGöteborg-Majorna OK11:46:13
Linnea NilssonOK Landehof11:51:53
Elin KarlssonOK Landehof11:55:01
Linnéa RexOK Landehof11:59:51
Isolde EdenarwIK Uven
Nelly GrothKungälvs OK
Meja KihlströmIK Uven
Molly KihlströmIK Uven

HU1

2 020 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ludvig BorheimIK Uven10:43:39
Erik JohanssonIK Uven10:45:03
Love ErikssonIK Uven10:45:55
Tobias AmftIK Uven10:46:06
Olle JohanssonIFK Göteborg10:48:21
Olle AdrianSjövalla FK10:49:00
Olof KarlssonFK Herkules10:49:30
Gabriel SlättOK Alehof10:51:14
Jacob BörstellSävedalens AIK10:52:00
Gustav Ståhlklubblös10:52:48
Filip Ståhlklubblös10:52:55
Pontus BergströmFrölunda OL10:54:58
Elias BergqvistTolered-Utby Ol-klubb10:56:08
Adam HemmendorffIK Uven10:56:46
Viktor DubarKungälvs OK10:57:44
Erik WeinerFK Herkules10:58:28
Joakim SöderbomSävedalens AIK10:59:44
Tore LindellIK Uven11:01:20
Axel PerssonFK Herkules11:05:17
David ErdalenIFK Göteborg11:07:12
Axel LydmarkSjövalla FK11:08:16
Kevin VårnerhagOK Alehof11:09:11
Viggo NäsmanLerums SOK11:12:04
Isac GustafssonLerums sok11:12:05
Edvin SamuelssonOK Landehof11:12:59
Viktor SaloGöteborgs SK11:13:32
Erik BrännmanOK Landehof11:15:22
Benjamin KarlssonOK Landehof11:18:14
Bruno FovaeusSävedalens AIK11:26:32
Jarvis HanssonFrölunda OL11:26:56
Martin DahlinFrölunda OL11:30:02
Simon HenrikssonSjövalla FK11:31:38
Gustav AspIFK Göteborg11:33:34
Liam Steen StillmanKungälvs OK11:33:35
Linus WeihardSävedalens AIK11:38:37
Hugo HolgersonOK Landehof11:41:01
Jakob RingströmOK Landehof11:53:47
Hjalmar JohanssonOK Alehof11:54:15
Anton SaethreOK Landehof12:14:09
Hannes HåkanssonIK Stern12:18:08
Hugo LjungIK Stern12:18:13
Leo HåkanssonIK Stern12:18:16
Arvid JunkellFK Herkules
Viggo NilssonIK Uven
Herman PetterssonSävedalens AIK
Emil SkeppSävedalens AIK

Inskolning

1 200 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Felix AumoKungälvs OK10:43:39
Frans OlssonTolered-Utby Ol-klubb10:44:27
Meja StridOK Landehof10:51:19
Lovisa GranathOK Landehof10:53:22
Madeleine BergqvistTolered-Utby Ol-klubb10:54:09
Jacob WinsellKungälvs OK10:56:00
Melker SamorLerums SOK10:56:06
Anton NilssonTolered-Utby Ol-klubb10:56:36
Emma LindströmTolered-Utby Ol-klubb10:57:44
Ida ValentinGöteborg-Majorna OK10:58:06
Ludvig Lindenauklubblös10:59:48
Ola WadenbyFK Herkules11:00:11
Mikkel BergmanIK Uven11:02:29
Ebba BogeOK Alehof11:03:09
Alfred AnderssonSjövalla FK11:05:29
Valdemar AnderssonSjövalla FK11:05:32
Samuel ThomasSjövalla FK11:05:33
Leo BertsOK Alehof11:06:32
Emil KrysellOK Alehof11:06:38
Cornelia FreiholtzSjövalla FK11:07:08
Lykke Steen StillmanKungälvs OK11:07:42
Märta PetterssonKungälvs OK11:07:54
Rut MårildGöteborgs SK11:09:14
Ina JohanssonIFK Göteborg11:11:32
Amanda LarssonOK Landehof11:14:00
Jesper NilssonKungälvs OK11:15:02
Vidar LundbergGöteborgs SK11:19:55
Eric LiljaTolered-Utby Ol-klubb11:24:14
Vilgot VikströmTolered-Utby Ol-klubb11:30:35
Hedvig AugustssonGöteborgs SK11:33:04
August LindgrenTolered-Utby Ol-klubb11:34:43
Daniel KarlssonFrölunda OL11:34:50
Alva KullmanOK Alehof11:34:55
Melker MartnerIFK Göteborg11:51:41
Sally PilbladIFK Göteborg11:52:23
Ella RosénGöteborg-Majorna OK11:59:33
Eva Lindgrenklubblös12:09:52
Leia BerghOK Landehof

Öppen motion 1

2 360 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Signe LundqvistSjövalla FK10:53:01
Jonas LundqvistSjövalla FK10:53:10
Nina KastrupFK Herkules12:09:37

Öppen motion 3

2 540 m, 63 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna BertsOK Alehof10:44:57
Malin ÅrebäckGöteborg-Majorna OK10:45:13
Charlotta SvarfvarSjövalla FK10:45:55
Andreas GremyrIK Uven10:45:59
Jonas LarssonDegerfors OK10:46:06
Anna BeischerIK Uven10:46:46
Frida DahlbergIK Uven10:48:39
Michael FolkessonIK Uven10:48:45
Eva KilnäsSjövalla FK10:49:06
Annika FolkessonIK Uven10:50:49
Petty CartemoIK Uven10:51:04
Ulrika MolinderFK Herkules10:52:44
Ingalill MullinsSjövalla FK10:55:26
Mikael AlfredssonLerums SOK10:56:55
Helena NorinFrölunda OL10:56:59
Phil MullinsSjövalla FK10:58:43
Marie CarlssonFrölunda OL10:59:08
Malin LammFrölunda OL10:59:38
Anna-Maria SaméusFrölunda OL10:59:39
Filip LemanGöteborgs SK11:00:01
Karin ErikssonTolered-Utby Ol-klubb11:01:05
Ulrika JohannessonFrölunda OL11:01:54
Merete BergmanIK Uven11:03:47
Carin LöfGöteborg-Majorna OK11:05:04
Carl henning LöfGöteborg-Majorna OK11:06:08
Charlotta EklöfGöteborgs SK11:07:15
Marcus MathiasonUtby IK11:07:40
Robert EneljungIFK Göteborg11:09:04
Benjamin GabrielssonKungälvs OK11:12:13
Carl TegOK Landehof11:15:45
Anneli GabrielssonKungälvs OK11:17:17
Katarina Rydén MarkinhuhtaGöteborgs SK11:21:35
Sofia HansonTolered-Utby Ol-klubb11:22:02
Ulf KokinskyIFK Göteborg11:22:19
Hilma MarkinhuhtaGöteborgs SK11:23:11
Arvid EkbergIF Marin Väst11:26:19
Wilma SaetreOK Landehof11:26:59
Linda AnderssonSjövalla FK11:27:34
Marie NilssonTolered-Utby Ol-klubb11:32:28
Mia Rabakkosävedalens aik11:33:06
Max EkbergIF Marin Väst11:33:12
Katja Stenström BohlinIFK Göteborg11:38:42
Thomas GustafssonGöteborg-Majorna OK11:39:28
Algot LithnerLerums SOK11:41:30
Fredrik BergströmFrölunda OL11:42:53
Pernilla KindeTolered-Utby Ol-klubb11:43:23
Anders WestfeldtGöteborg-Majorna OK11:44:28
Camilla OlssonMölndal Outdoor IF11:45:53
Gun RosendahlIF Marin Väst11:46:03
Magnus BergqvistTolered-Utby Ol-klubb11:46:31
Ingrid AlinderSjövalla FK11:47:11
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb11:50:24
Daniel GudmundssonOK Landehof11:54:45
Grace Soares Dos ReisTolered-Utby Ol-klubb11:55:20
Jessica AugustssonGöteborgs SK11:57:49
Peter StoppIF Marin Väst11:58:35
Peter NyströmTolered-Utby Ol-klubb12:01:01
Filip CarlbomMölndal Outdoor IF12:01:28
Henrik EssungerSjövalla FK12:02:03
Anna Linenauklubblös12:04:57
Caroline KarlssonTolered-Utby Ol-klubb12:16:59
Tommi SaloGöteborgs SK
Veronica SaloGöteborgs SK

Annonser