Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för KM lång VÖOL, OKÖ och WOK

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: KM lång VÖOL, OKÖ och WOK
Arrangörsorganisation: Vallentuna-Össeby OL
Datum: tisdag 9 juni 2015

NTNUI

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
880827Camilla ÖhmanD45 (7)4 240 m19:17:05

OK Österåker

34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
446132Cecilia ArvidsonD35 (6)5 390 m18:44:43
446144Peter VestmanH45 (16)6 350 m18:45:42
990529Malin DahlbäckD21 (3)6 350 m18:47:00
680920Niclas NilssonH45 (16)6 350 m18:55:45
951105Linus NilssonH10 (11)1 860 m18:56:44
6824390Anna BergqvistD35 (6)5 390 m18:56:48
682439Edvin BergqvistH10 (11)1 860 m18:57:00
2060831Michaela LundellD35 (6)5 390 m18:58:04
205217Anette LantzD45 (7)4 240 m18:58:54
500503Tomas AlbinssonH21 (13)8 500 m18:58:58
7760593Patrik FagerströmH45 (16)6 350 m18:59:41
2060825Simon LundellH10 (11)1 860 m19:00:41
933553Tobias AnderssonH21 (13)8 500 m19:00:43
7483378Anna AxelssonD35 (6)5 390 m19:00:44
205237Göran JohanssonH45 (16)6 350 m19:01:46
421579Ingalill TimgrenD65 (2)3 260 m19:01:53
446142Jakob VestmanH16 (6)5 390 m19:02:44
1700007Åsa HallgrenD45 (7)4 240 m19:02:47
610424Håkan DahlbäckH45 (16)6 350 m19:04:00
37527Alf PerssonH75 (2)3 260 m19:05:44
234731Kenneth LantzH45 (16)6 350 m19:05:45
2054926Erik PerssonH16 (6)5 390 m19:06:42
450576Jeanette JonssonD45 (7)4 240 m19:06:43
446139Mats BeimingH45 (16)6 350 m19:07:44
429947Per-Johan VikforsH65 (4)4 240 m19:08:45
2060833Robin DahlborgH16 (6)5 390 m19:08:46
501796Erik AnderssonH45 (16)6 350 m19:09:42
42487Carl LangH75 (2)3 260 m19:09:44
1051010Malte AlbinssonH10 (11)1 860 m19:11:00
450571Oskar VahlbergH16 (6)5 390 m19:11:04
446046Oskar PerssonH16 (6)5 390 m19:12:43
446093John PerssonH45 (16)6 350 m19:13:42
631210Carina GullbergD45 (7)4 240 m19:15:00
450572Urban VahlbergH45 (16)6 350 m19:15:45

Täby OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
213850Peter NordströmH21 (13)8 500 m19:11:13

Vallentuna-Össeby OL

52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
449480Ante ErikssonH45 (16)6 350 m18:33:11
246734Noah JaremalmU2 (11)1 860 m18:42:59
9101417Simon SchusterH21 (13)8 500 m18:44:42
600114Astrid AnderD16 (3)3 260 m18:45:43
340262Oscar ForngrenU2 (11)1 860 m18:46:00
980109Malin SannelD18 (1)4 240 m18:46:08
306070Göran LarssonH55 (5)5 390 m18:46:42
42088Novalie BrissmanU2 (11)1 860 m18:47:42
42071Doris IkoD12 (3)2 280 m18:47:44
650714Jonas GidingH45 (16)6 350 m18:47:46
38408Mats EdengrenH21 (13)8 500 m18:48:43
444770Karin HofstedtD35 (6)5 390 m18:48:45
991113Sofia GidingD16 (3)3 260 m18:49:51
680418Jesper SannelH45 (16)6 350 m18:49:57
247590Viliina FrölidU2 (11)1 860 m18:50:00
512419Peter SundgrenH55 (5)5 390 m18:50:43
512512Christer ArksandH45 (16)6 350 m18:51:42
239217Lukas DahlqvistU2 (11)1 860 m18:51:55
780014Carolina JonsellD16 (3)3 260 m18:53:45
42072Skarpi FreyssonH12 (8)2 280 m18:54:00
306064Åsa PetterssonD45 (7)4 240 m18:54:43
38355Claes LandqvistH55 (5)5 390 m18:54:45
9101526Hugo JaremalmH10 (11)1 860 m18:54:46
204954Viktor RosenquistU2 (11)1 860 m18:56:18
42074Theo BristonH12 (8)2 280 m18:56:28
42077Nathalie MarklundU2 (11)1 860 m18:56:43
227087Erik RosenquistU2 (11)1 860 m18:57:43
444751Johan HofstedtH45 (16)6 350 m18:57:45
612490Anders ErikssonH55 (5)5 390 m18:58:52
37916Ylva NilssonD65 (2)3 260 m18:58:56
25523Julia NordströmU2 (11)1 860 m18:59:48
9020320Ida HofstedtD14 (3)3 200 m19:00:00
354152Dagny IkoU2 (11)1 860 m19:01:40
9041028Gustaf HofstedtH12 (8)2 280 m19:02:05
9101168Otto BalckH12 (8)2 280 m19:03:45
554440Vendela JonsellD14 (3)3 200 m19:03:46
9070906Villehart FrölidH10 (11)1 860 m19:04:43
9020609Philip ForngrenH16 (6)5 390 m19:04:57
9199919Elias JavehedH12 (8)2 280 m19:05:42
9101167Axel BalckH10 (11)1 860 m19:06:53
1551124Marcus EkmanH12 (8)2 280 m19:07:42
247533Love LidbergH10 (11)1 860 m19:07:45
239258Johan RosenquistH21 (13)8 500 m19:08:48
610927Marie ÖhmanD45 (7)4 240 m19:10:41
12148Mats JavehedH45 (16)6 350 m19:11:58
42247Hans HolmbergH65 (4)4 240 m19:12:08
9050211Matilda EkmanD10 (2)1 860 m19:14:42
42076Rebecka JavehedD10 (2)1 860 m19:16:42
448670Stig JaremalmH65 (4)4 240 m19:16:44
227033Anna SöderbergD35 (6)5 390 m19:19:43
9101527Eric JaremalmH21 (13)8 500 m19:34:27
9110333Jonas NordströmH55 (5)5 390 m19:34:51

Waxholms OK

19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1401323Sofia SundinD12 (3)2 280 m18:45:44
9580728Krister GumaeliusH21 (13)8 500 m18:46:44
448771Maja HoppeD12 (3)2 280 m18:49:54
2077397Anton GumaeliusH21 (13)8 500 m18:50:42
2048699Petter FochsenH10 (11)1 860 m18:52:39
960622Nils GumaeliusH21 (13)8 500 m18:52:49
2077345Greta BäckU2 (11)1 860 m18:53:42
9000220Selma GumaeliusD21 (3)6 350 m18:54:47
1401364Sara SundinD14 (3)3 200 m18:55:42
1401349Johan SundinH21 (13)8 500 m18:56:45
442111Johan FochsenH12 (8)2 280 m18:57:41
445892Axel NordqvistH10 (11)1 860 m18:58:48
2048648Jens FochsenH10 (11)1 860 m19:02:46
448454Kjell NordqvistH21 (13)8 500 m19:02:49
2050861Cecilia FochsenD21 (3)6 350 m19:02:51
445894Wilhelm NordqvistH12 (8)2 280 m19:03:43
940512Erik EdénH21 (13)8 500 m19:04:45
448785Max HoppeH14 (1)3 200 m19:07:49
249261Björn EdénH65 (4)4 240 m19:18:39

Annonser