Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för HSOK Sommarcup 2015, Etapp 3, Final

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: HSOK Sommarcup 2015, Etapp 3, Final
Arrangörsorganisation: Helsingborgs SOK
Datum: onsdag 29 juli 2015

Herrar Lång

5 150 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
30780Erik AlnervikHelsingborgs SOK18:15:00
1325476Oskar CervinHelsingborgs SOK18:15:40
452297Gustav NilssonHelsingborgs SOK18:17:00
9810930Felix AlnervikHelsingborgs SOK18:17:20
820282Patrik JohanssonHelsingborgs SOK18:17:20
9510267Isak HolmqvistHelsingborgs SOK18:17:50
760417Mathias PerssonHelsingborgs SOK18:17:50
7630518Stefan DahlHelsingborgs SOK18:18:00
919282Per RudqvistHelsingborgs SOK18:18:00
431034Peter SvenssonHelsingborgs SOK18:18:00
28589Lennart CarlsenHelsingborgs SOK18:18:10
1690614Pär JohannessonFrölunda OL18:18:20
42628Erik OlssonHelsingborgs SOK18:18:30
207557Krister KarlssonHelsingborgs SOK18:18:50

Damer Lång

5 150 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9770712Sofie PeterssonHelsingborgs SOK18:20:00
9940707Julia DahlHelsingborgs SOK18:21:20
23034Veronika PalmertzHelsingborgs SOK18:22:00
931015Stina BergHelsingborgs SOK18:23:20
17930Lotta Lewis-JonssonHelsingborgs SOK18:23:30
1402380Moa HenningssonIK Trenne Ullared18:23:40
1402400Sabina MårtenssonIK Trenne Ullared18:23:50

Herrar Mellan

4 080 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2066517Pär EricssonHelsingborgs SOK18:25:00
18977Tommy PeterssonHelsingborgs SOK18:26:40
429961Axel OrrhedeHelsingborgs SOK18:27:00
23047Erik AhlströmHelsingborgs SOK18:27:20
1413026Roy OvessonHelsingborgs SOK18:27:20
17931Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK18:28:00
259440Sten Åke KvistIS Kullen18:28:10
1449293Jacob MobergHelsingborgs SOK18:28:20
17934Bengt LundhHelsingborgs SOK18:28:30
1402382Måns HenningssonIK Trenne Ullared18:28:40
500318Sven-Eric ErikssonHelsingborgs SOK18:28:50

Damer Mellan

4 080 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
17923Astrid JohannessonHelsingborgs SOK18:11:00
17937Lena NielsenHelsingborgs SOK18:11:20
1402381Tilda HenningssonIK Trenne Ullared18:13:30
2058809Matilda JohannessonFrölunda OL18:13:36
23036Henirette JareklevHelsingborgs SOK18:13:40

HD 10-12

1 170 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2065350Klara FribergHelsingborgs SOK18:08:26
2077374Clara PerssonHelsingborgs SOK18:09:38
21479Samuel PerssonHelsingborgs SOK18:09:48
263054Felicia PerssonHelsingborgs SOK18:10:09
2088420Isak PerssonHelsingborgs SOK18:11:21
2066532Victor EricssonHelsingborgs SOK18:11:50
760417Elias PerssonHelsingborgs SOK18:12:11
451217Gustav FribergHelsingborgs SOK18:12:40
2075214Tyra PeterssonHelsingborgs SOK18:31:41
443350Anna JohannessonFrölunda OL
441549Ida JohannessonFrölunda OL

Annonser

Hallands 3 dagars
Hallands 3 dagars
Orienteringsmagasinet 1 kr