Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Sjövallaslaget

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Sjövallaslaget
Arrangörsorganisation: Sjövalla FK
Datum: söndag 27 mars 2011

D21

5 150 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
204796Elin SvenssonOK Pan-Kristianstad10:21
931220Erika LindqvistSävedalens AIK10:24
910623Mia GustafssonTolered-Utby Ol-klubb10:27
234937Lotta SaetreOK Landehof10:30
29456Johanna SvenssonBurseryds IF10:33
889687Ulrika LindstamSol Tranås10:36
14340Hanna WeimannIK Uven10:39
820311Tone WigemyrBaekkelagets SK10:42
11333Frida WallströmSävedalens AIK10:45
347301Hanna HagbergFrölunda OL10:48
930917Laila B HöglundFK Herkules10:51
699202Annica EngIFK Göteborg10:54
783105Elin BjervaBaekkelagets SK10:57
36194Anna JohannessonGöteborg-Majorna OK11:00
212039Desiré RexOK Landehof11:03
16805Josefin A. HanningOK Löftan11:06
12451Marie JohanssonOK Tranan11:09
500072Karin SpjuthIK Hakarpspojkarna11:12
891055Marit KahrsBaekkelagets SK11:15
850408Karin ElghSävedalens AIK11:18
11079Lena MaxFrölunda OL11:21
33545Sofie PetterssonUlricehamns OK11:24
263739Karin Aneland-ThernIFK Göteborg11:27
547449Kine GulliksenBaekkelagets SK11:30
760520Sofia LundbergGöteborg-Majorna OK11:33
14622Kristin AnderOK Landehof11:36
260670Helena SvenssonOK Tyr11:39
501614Anna NilssonFK Snapphanarna11:42
258646Lisa WeimannIK Uven11:45
902966Heidi Östlid BagstevoldBaekkelagets SK11:48
781220Anna Mullins WindevallSävedalens AIK11:51

H21

9 780 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
501063Daniel MarstonBaekkelagets SK10:05
524287Mikael AnderssonIK Hakarpspojkarna10:09
770532Anders FrickLunds OK10:12
850809Johan LevinSävedalens AIK10:15
831215Rickard HolmqvistHestra IF10:18
13754Dan WinnbergIK Trenne Ullared10:21
202452Karl LarssonOK Skogshjortarna10:24
13002Jostein AndersenKristiansand OK10:27
914571Christoffer OhlssonUddevalla OK10:30
44016Sebastian HasselblomFK Friskus-Varberg10:33
800810Fredrik WeihardSävedalens AIK10:36
15558Ola NilssonOK Gisle10:39
966280Kjell Arild KarlsenBaekkelagets SK10:42
800121Anders HöijeGöteborg-Majorna OK10:45
11588Martin AhlqvistFrölunda OL10:48
259521Niclas NilssonIFK Göteborg10:51
25047Fredrik AnderssonIF Rigor10:54
218298Martin Grotle SoukupBaekkelagets SK10:57
29949John BörjessonHestra IF11:00
871105Joakim MillegårdSävedalens AIK11:03
860611Erik SchultzOK Löftan11:06
790108Mikkel LundBaekkelagets SK11:09
205314Mattias LinellIF Thor11:12
246165Jon PeterssonIK Hakarpspojkarna11:15
790731Markus BåthIFK Göteborg11:18
910326Mikael AnderssonIF Rigor11:21
500103Tue LassenBaekkelagets SK11:24
343467Jonatan AnderssonFalkenbergs OK11:27
701214Magnus HomannOK Orinto11:30
860923Henrik LundgrenSävedalens AIK11:33
920914Tobias EdströmOK Gisle11:36
916767Mattias KarlssonBaekkelagets SK11:39
900720Rickard BörjessonHestra IF11:42
781002Andréas ThernIFK Göteborg11:45
870701Jonas AnderssonIF Rigor11:48
504242Erik WatterdalBaekkelagets SK11:51
13492Simon SkogmanMarkbygdens OK11:54
931017Jesper SjögrenOK Kullingshof11:57
690714Kalle WraneSävedalens AIK12:00
330900Johan AntonssonOK Löftan12:03
208244Carl Waaler KaasBaekkelagets SK12:06

D18

4 710 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
212586Amanda ClaessonSävedalens AIK10:53
941337Martina JohanssonBredareds IF10:56
932604Madeleine AttforsSävedalens AIK10:59
930406Linnea GustafssonUddevalla OK11:02
941234Filippa SpånérSävedalens AIK11:05
940320Frida HedinHjärnarps GH OL11:08
931120Lovisa HanssonBredareds IF11:11
930815Emma AlmehedFrölunda OL11:14
940630Elin BlickOK Alehof11:17
940827Frida StrömgårdBredareds IF11:20
352266Paula Glenn JungbjerGöteborg-Majorna OK11:23
247938Lina HenrikssonSävedalens AIK11:26
14526Julia AsplundKungälvs OK11:29
242008Therese EnengeBredareds IF11:32

H18

6 700 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
930321Niklas HelmertzFrölunda OL10:55
258694Mattias KuoskuTolered-Utby Ol-klubb10:58
547975Martin AhlbergerHestra IF11:01
930224Emil AhlbäckFossum IF11:04
219974Fredrik KjörkFrölunda OL11:07
940323Rasmus LarssonOK Alehof11:10
547568Sebastian TorgersenBaekkelagets SK11:13
521250Linus WahlIK Vista11:16
352264Johan HinderTolered-Utby Ol-klubb11:19
940501Victor FlingmarkUddevalla OK11:22
952219Martin LarssonHestra IF11:25
621638Daniel GustavssonFK Friskus-Varberg11:28
234487Jacob ThomasLerums SOK11:31
930630Kristian Narbro-PorathTolered-Utby Ol-klubb11:34
938016Anders OhlssonUddevalla OK11:37
995513Anton BlomIK Uven11:40

D16

4 170 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
951010Ulrika TofteredIF Rigor10:14
952323Elin ClassonOK Orinto10:17
14175Lovisa LemanGöteborgs SK10:20
258677Sofia HelmertzFrölunda OL10:23
247855Sara GrimbeckFK Friskus-Varberg10:26
240260Clara MannfolkUlricehamns OK10:29
950927Amanda BlennowFalköpings AIK OK10:32
950905Sofia SjögrenOK Kullingshof10:35
214364Linnea BergstrandKungälvs OK10:38
960526Sara JosarpFK Friskus-Varberg10:41
242225Felicia StuhlhoferOK Landehof10:44
344921Hanna DjerfLerums SOK10:47
247950Minda LangmoenKungälvs OK10:50
408887Tilda KarlssonOK Alehof10:53
960423Kajsa HedinHjärnarps GH OL10:56
214367Klara PålssonKungälvs OK10:59

H16

5 190 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
29844Nils IngelhagFrölunda OL10:03
910325Felix GarmerGöteborg-Majorna OK10:06
424712Arvid HammarFrölunda OL10:09
43692Erik ForsHestra IF10:12
208079Karl KarlssonOK Kullingshof10:15
400038Dennis KarströmFrölunda OL10:18
960312Filip GrahnHestra IF10:21
227689Erik Bäcklund EkvallTrollhättans SOK10:24
547469Magne JutulstadBaekkelagets SK10:27
409565Christoffer JohanssonTrollhättans SOK10:30
208297Jesper MattssonGöteborg-Majorna OK10:33
353176Einar NordgrenHestra IF10:36
231210Oskar VamlingFrölunda OL10:39
352265Gustav HinderTolered-Utby Ol-klubb10:42
344477Alfred SteindahlStenungsunds OK10:45
951227Jakob WahlIK Vista10:48
953319Markus LarssonHestra IF10:51
355748Jonatan BernhedSävedalens AIK10:54
244824Colin Fransson LeeOK Alehof10:57
951201Johannes KuhlinGöteborg-Majorna OK11:00
226919Linus LandergrenHestra IF11:03
950716Gustav BoquistIK Uven11:06
961130Filip WadstenOK Landehof11:09
951005Rasmus SvantessonHjärnarps GH OL11:12
950405Petter Glenn ÖstmanGöteborg-Majorna OK11:15
44972Tobias PentonenHestra IF11:18
960704John GabrielssonSävedalens AIK11:21

D14

3 350 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
242276Erika EliassonOK Landehof10:36
249124Alice AronengHestra IF10:39
345117Hanna ÅbergOK Landehof10:42
222259Signe SteindahlStenungsunds OK10:45
13007Saga BacktemanLerums SOK10:48
234417Martina Kylebäck-WennerlöfSävedalens AIK10:51
244786Sofia GrahnHestra IF10:54
433647Emelie RoosOK Landehof10:57
972910Ella WallinderGöteborg-Majorna OK11:00
340230Lina PålssonKungälvs OK11:03
302404Clara CoxLerums SOK11:06
247967Elvira SellgrenGöteborg-Majorna OK11:09
341083Elisabeth AronssonBredaryds SOK11:12
13973Emma RenbergSävedalens AIK11:15
239891Kerstin WadmanGöteborg-Majorna OK11:18
970607Sara AlmehedFrölunda OL11:21
344918Emma DjerfLerums SOK11:24
37145Fanny AnderssonGöteborg-Majorna OK11:27
226961Lina LandergrenHestra IF11:30
247957Anna HenrikssonSävedalens AIK11:33
429805Moa KuhlinGöteborg-Majorna OK11:36
980130Vilma BlennowFalköpings AIK OK11:39
330555Klara DjerfLerums SOK11:42
14171Kajsa JungbjerGöteborg-Majorna OK11:45
344589Julia BlomFrölunda OL11:48
980925Agnes SpånérSävedalens AIK11:51

H14

4 320 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
219956Johan LammFrölunda OL10:37
438418Jonathan SchulzSävedalens AIK10:40
970423Elis NordströmKils OK10:43
970208Johan LenningSkåneslättens OL10:46
234545Carl AgrellSävedalens AIK10:49
981337Anders MagnussonOK Landehof10:52
13036Karl HammersbergFrölunda OL10:55
256612Elias Bäcklund-EkvallTrollhättans SOK10:58
229500Otto StuhlhoferOK Landehof11:01
340221Albin PålssonKungälvs OK11:04
348320Adam JohanssonTrollhättans SOK11:07
242204Adam BrobergIF Rigor11:10
234496Albin ClaessonSävedalens AIK11:13
13027Mathias UnderlandIFK Göteborg11:16
331457Samuel PlumppuBredareds IF11:22
248908Douglas Fransson LeeOK Alehof11:25
970304Anton BobergIF Rigor11:28
331358Johan OlsonIK Uven11:31
980723Jakob HöstHjärnarps GH OL11:34
344489Joel FlakbergIFK Göteborg11:37

D12

2 790 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
438440Kristina ThuneIK Uven10:16
428806Karin WulfsbergTolered-Utby Ol-klubb10:19
249191Sofia KlassonHestra IF10:22
992860Klara AxelssonMarkbygdens OK10:25
417797Elsa LindeblomIK Omega10:28
234403Anna NordholmSävedalens AIK10:31
990124Klara AskMarkbygdens OK10:34
27661Frida AnderssonGöteborg-Majorna OK10:37
345107Janneke SnijderIK Uven10:40
990501Sofia ÖstermanVänersborgs SK10:43
242246Agnes BobergIF Rigor10:46
428803Frida AnderssonTolered-Utby Ol-klubb10:49
247857Elvira JohanssonFK Friskus-Varberg10:52
231105Alva SellgrenGöteborg-Majorna OK10:55
438430Alice BarreforsIK Uven10:58
429823Selma MoqvistLerums SOK11:01
354655Julia BergdahlSävedalens AIK11:04
342389Emelie LorénOK Landehof11:07
342409Isabella LagoGöteborg-Majorna OK11:10
990830Hanna BoquistIK Uven11:13
812100Vilma SvantessonHjärnarps GH OL11:16
44075Lina ErdeliusIF Rigor11:19

H12

2 790 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
231331Martin LammFrölunda OL10:06
438438Axel ForsmanFK Herkules10:09
990106Felix AxelssonMarkbygdens OK10:12
243465Nils HammarFrölunda OL10:15
424740Edvin LjungbergSjövalla FK10:18
41394Daniel GlimténOK Löftan10:21
13040Olle HammersbergFrölunda OL10:24
439742Daniel JonkSjövalla FK10:27
244613Magnus D JohanssonOK Löftan10:30
247828Tim JohanssonFK Friskus-Varberg10:33
247930Petter HinderTolered-Utby Ol-klubb10:36
439713Johan HjelmérSjövalla FK10:39
439711Johan GrahnIK Uven10:42
400040Jonas LauriFK Herkules10:45
427849Eskil TryggöTrollhättans SOK10:48
257359Filip SvenssonOK Löftan10:51
990519Lukas WadstenOK Landehof10:54
229989Elias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb10:57
424747Jonatan Wedberg-KilnäsSjövalla FK11:00
429833Ville GrahnIK Uven11:03
340261Oliver Fransson LeeOK Alehof11:06
234590Filip JohanssonTrollhättans SOK11:09

D10

2 250 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
345038Maria LogrenSjövalla FK10:18
429839Lovisa MoqvistLerums SOK10:21
13008Felicia LorénOK Landehof10:24
258621Märta LjungbergSjövalla FK10:27
510708Ellen BlennowFalköpings AIK OK10:30
29057Klara WallinderGöteborg-Majorna OK10:33
340265Marie AsplundKungälvs OK10:36
438408Ester FreidlitzOK Landehof10:39
424746Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FK10:42
340275Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK10:45

H10

2 250 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
433649Alexander RoosOK Landehof10:20
14114Arvid BacktemanLerums SOK10:23
345027Per NordholmSävedalens AIK10:26
424745Adam OlssonSjövalla FK10:29
262259Noah BechtelFK Friskus-Varberg10:32
441969Mattias LauriFK Herkules10:35
439382Joar TryggöTrollhättans SOK10:38
438432Samuel PihlströmOK Landehof10:41

D35

4 900 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
30916Lena MelvinsdotterIF Rigor10:31
17370Annika BechtelFK Friskus-Varberg10:34
263511Susanne CoxLerums SOK10:37
345033Anna SäfstenMölndal Outdoor IF10:40
402044Jessica ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:43
14520Ann-Sofi HermanssonKungälvs OK10:46

H35

7 000 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
730820Martin LarssonIFK Göteborg10:19
247825Jimmy HäggFK Friskus-Varberg10:22
234504Daniel HägerstrandKungälvs OK10:25
730514Tobias NobornIFK Göteborg10:28
740419Daniel OlssonDalsjöfors GOIF10:31
740531Patrik SvalinVänersborgs SK10:34
11595Jan JohanssonFrölunda OL10:37
19646Magnus HanssonOK Löftan10:40
36963Olle SchälinOK Alehof10:43
345037Klas ÅströmMölndal Outdoor IF10:46
226998Erik LauriFK Herkules10:49
41395Sven GranforsSävedalens AIK10:52
11033Niklas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:55
731993Fredrik LöwegrenIFK Lidingös Skid o OK10:58
345327Pär SvenssonI 15 IF11:01
340272Erik AderstedtKungälvs OK11:04
11505Stefan DahlOK Alehof11:07
331688Johan LingstenMölndal Outdoor IF11:10
341295Emil ErdeliusIF Rigor11:13

D40

4 280 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
362514Malin LammFrölunda OL10:24
25369Sara ÅbergHestra IF10:27
615465Charlotte ÖstermanVänersborgs SK10:30
14589Pia JohanssonOK Landehof10:33
11509Ellinor JohanssonOK Alehof10:36
680728Johanna WallinderGöteborg-Majorna OK10:39
30117Anna ErikssonOK Landehof10:42
262383Åsa JosarpFK Friskus-Varberg10:45
405576Sofia KarlssonOK Landehof10:48
244616Åsa HedinHjärnarps GH OL10:51
14087Annika KuhlinGöteborg-Majorna OK10:54
44405Sara LorénOK Landehof10:57
246096Ann-Christin BlennowFalköpings AIK OK11:00

H40

6 700 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
11593Anders HellgrenFrölunda OL10:29
208009Thomas SteindahlStenungsunds OK10:32
352499Anders GustavssonFK Friskus-Varberg10:35
258663Ingemar BlomIK Uven10:38
15580Ulf JohanssonOK Gisle10:41
702105Martin BobergIF Rigor10:44
701219Jonas HöstHjärnarps GH OL10:47
28368Peter AronssonBredaryds SOK10:50
500335Thomas JosarpFK Friskus-Varberg10:53
11594Stefan JohanssonFrölunda OL10:56
44566Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL10:59
14424Mats HermanssonKungälvs OK11:02
27989Jonas NorrmanGöteborg-Majorna OK11:05
247845Gert JohanssonFK Friskus-Varberg11:08
344917Joakim ThelbergIK Uven11:11
671206Jim AxmalmSävedalens AIK11:14
438433Pär MoqvistLerums SOK11:17
680616Martin SvenssonMarkbygdens OK11:20

D45

4 140 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
242298Kirsten TofteredIF Rigor10:20
209018Maria LenningSkåneslättens OL10:23
239578Frida MannfolkUlricehamns OK10:26
15873Petra JohanssonTrollhättans SOK10:29
14521Anna AsplundKungälvs OK10:32
651201Malin ÅrebäckGöteborg-Majorna OK10:35
669901Agneta NordholmSävedalens AIK10:38
11077Jenny HomannFrölunda OL10:41
260924Lena CarlssonSävedalens AIK10:44
345008Nina DjerfLerums SOK10:47
30103Åsa NybergGöteborg-Majorna OK10:50
11326Anette BernhedSävedalens AIK10:53
27058Ulrika JohanssonOK Löftan10:56
641125Helena SellgrenGöteborg-Majorna OK10:59
345020Karin BergdahlSävedalens AIK11:02

H45

6 100 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
243717Stefan HammarFrölunda OL10:09
443703Ulrik OlssonBrattås CK10:12
340223Rikard NilssonKungälvs OK10:15
423435Bernt BerndtssonFrölunda OL10:18
264571Mats DahlrotIK Uven10:21
400022Erik AgrellSävedalens AIK10:24
30547Bengt GrewinFrölunda OL10:27
203809Tomas TranbergMarkbygdens OK10:30
640527Magnus BlennowFalköpings AIK OK10:33
242212Göran StuhlhoferOK Landehof10:36
650110Peter StrömdahlOK Skogsvargarna10:39
429854Mats G AnderssonOK Skogshjortarna10:42
331796Leif HagmanIK Uven10:45
302414Christer BorgGöteborg-Majorna OK10:48
264093Hans HedinHjärnarps GH OL10:51
340218Staffan AsplundKungälvs OK10:54
405560Lars MagnussonOK Landehof10:57
25116Mikael PalgrimVänersborgs SK11:00
721000Pär ClaessonSävedalens AIK11:03
27530Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg11:06
14967Tomas LöfgrenStora Tuna OK11:09
46951Dag TryggöTrollhättans SOK11:12
620706Per FlakbergIFK Göteborg11:15
231263Magnus Karlsson 1OK Landehof11:18
650913Richard BlomFrölunda OL11:21
362061Hans LindgrenOK Skogshjortarna11:24
355784Johan WettergrenIK Uven11:27
247988Björn ÖstmanGöteborg-Majorna OK11:30
14774Jan HinderTolered-Utby Ol-klubb11:33
651215Leif EinarssonKungälvs OK11:36
30184Anders WadstenOK Landehof11:39
345103Patrick DjerfLerums SOK11:42
331125David GabrielssonSävedalens AIK11:45
438444Jan GrahnIK Uven11:48
33362Graham KempGöteborg-Majorna OK11:51

D50

3 880 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
28487Birgitta AnderssonFrämmestads IK10:40
14747Gunilla AxelssonSävedalens AIK10:43
352277Karin HelmertzFrölunda OL10:46
14783Lisbeth BergagårdTolered-Utby Ol-klubb10:49
264524Gudrun WadmanGöteborg-Majorna OK10:52
239830Maria OlssonLerums SOK10:55
15887Britta SahlinVänersborgs SK10:58
19734Birgitta LööfSävedalens AIK11:01
44445Marianne HanssonBredareds IF11:04
30107Lena HermanssonGöteborg-Majorna OK11:07
11543Monika NilssonOK Alehof11:10
26266Nina BejbomUddevalla OK11:13
340214Lena BergstrandKungälvs OK11:16
14784Karin GelotteTolered-Utby Ol-klubb11:19
247908Gunilla CarlssonGöteborg-Majorna OK11:22
405581Christina NilssonLerums SOK11:25
26221Birgit HanssonHerrestads AIF11:28
405541Susanne EickhoffSävedalens AIK11:31

H50

5 330 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
234493Hans GarmerGöteborg-Majorna OK10:16
344973Torsten BacktemanLerums SOK10:19
570212Jeppe HanssonFossum IF10:22
13048Peter HammersbergFrölunda OL10:25
600708Christer MannfolkUlricehamns OK10:28
14044Bengt NilssonGöteborg-Majorna OK10:31
14661Christer CarlssonSävedalens AIK10:34
362518Stefan SjöblomFrölunda OL10:37
590609Thomas SellgrenGöteborg-Majorna OK10:40
405542Martin EickhoffSävedalens AIK10:43
17274Anders SjögrenOK Kullingshof10:46
14050Lars NorénGöteborg-Majorna OK10:49
353175Ulf NordgrenBredareds IF10:52
352243Bertil ThomasLerums SOK10:55
234409Stig LarssonGöteborg-Majorna OK10:58
344914Anders BjörklundSävedalens AIK11:01
214368Sven-Olof PålssonKungälvs OK11:04
610807Andrew LagoGöteborg-Majorna OK11:07
610307Thomas AttforsSävedalens AIK11:10
14780Christer BergagårdTolered-Utby Ol-klubb11:13
14059Ulf AnderssonGöteborg-Majorna OK11:16
570804Anders SpånérSävedalens AIK11:19
30156Lars-Erik AnderssonLerums SOK11:22

D55

3 690 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
263540Anna-Karin GranathTolered-Utby Ol-klubb11:00
41507Ann-Britt WinnbergIK Trenne Ullared11:03
17386Ingela NelsénFalkenbergs OK11:06
15812Monica IvarssonOK Skogshjortarna11:09
356097Eva KarlssonUddevalla OK11:12
30160My EngströmLerums SOK11:15
14001Ing-Marie Brander-StrandGöteborg-Majorna OK11:18
10767Gunlis LarssonOK Enen11:21
14081Anneli BranderStenungsunds OK11:24
26246Kerstin BurmanKvillebyns SK11:27

H55

5 150 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
14143Ingemar BjörkmanGöteborg-Majorna OK10:26
226977Bengt JonassonGöteborg-Majorna OK10:29
866886Gunnar BejbomUddevalla OK10:32
331728Per-Anders EnengeBredareds IF10:35
15896Göran LarssonVänersborgs SK10:38
13936Raul LindströmOK Löftan10:41
409555Hans EkbergTrollhättans SOK10:44
259022Henrik UndelandIFK Göteborg10:47
25297Tomas GeorgssonOK Nackhe10:50
362508Lennart VamlingFrölunda OL10:53
543112Lennart HålsjöOK Skogshjortarna10:56
429780Pierre KarlssonOK Alehof10:59
500009Jan-Åke SörliklevTrollhättans SOK11:02
28213Björn PetterssonUlricehamns OK11:05
14771Stefan JanslättTolered-Utby Ol-klubb11:08
15886Conny SahlinVänersborgs SK11:11
25031Bernt AnderssonIF Rigor11:14
342816Lars EkbergTrollhättans SOK11:17
217293Bo HermanssonGöteborg-Majorna OK11:20
364900Egon JohanssonOK Tranan11:23
15811Kent IvarssonOK Skogshjortarna11:26
37936Sören KasperssonMarkbygdens OK11:29
19989Thomas LundgrenTrollhättans SOK11:32

D60

3 530 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
14015Inga-Lisa AxenborgGöteborg-Majorna OK10:55
14043Elisabeth RosénGöteborg-Majorna OK10:58
14373Rosa JohanssonIK Uven11:01
30323Marion HallstenUddevalla OK11:04
14738Lotta BörjessonSävedalens AIK11:07
15828Anita AnderssonOK Skogshjortarna11:10
14493Gertrud Ulla-Bri OrdasiKungälvs OK11:13
14380Karin AxelssonIK Uven11:16
11546Ingegerd OlssonOK Alehof11:19
248977Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK11:22
25033Lena FritzellIF Rigor11:25
25798Eva AlsinIK Ymer11:28
15897Berith PetterssonVänersborgs SK11:31

H60

4 480 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
247929Sten HelmertzFrölunda OL10:25
14560Olle AdolfssonLerums SOK10:28
11545Sten OlssonOK Alehof10:31
421705Larseric LarssonDegerfors OK10:34
10765Kenneth LarssonOK Enen10:37
14270Sten BlomströmIK Stern10:40
13752Håkan WinnbergIK Trenne Ullared10:43
16802Hans AntonssonOK Löftan10:46
11023Jan VulcanTolered-Utby Ol-klubb10:49
345011Björn EngströmLerums SOK10:52
356093Johnny KarlssonUddevalla OK10:55
25034Bertil FritzellIF Rigor10:58
25359Toivo PentonenHestra IF11:01
501109Per IvarssonTrollhättans SOK11:04
16064Christer LjungdahlHjärnarps GH OL11:07
16840Christer SamuelssonOK Löftan11:10
14206Hans Morgan CarlssonIFK Göteborg11:13
14647Lars ÖsterbergSävedalens AIK11:16
421360Anders MonteliusBoxholm-Mjölby OL11:19
17263Jonas LarssonOK Kullingshof11:22
14350Björn JägerströmIK Uven11:25
26233Roalh KlevelandKvillebyns SK11:28
840301Carl-Henry AnderssonOK Orinto11:31
16830Lars-Olof RönnqvistOK Löftan11:34
14770Jan KüchlerTolered-Utby Ol-klubb11:37
14225Kent ErikssonLerums SOK11:40

D65

3 110 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
25044Berit BobergIF Rigor10:29
362377Ulla HellmanSundsvalls OK10:32
38808Ingrid HermanssonIK Ymer10:35
204609Ing-Mari LarssonOK Löftan10:38
30100Kerstin ErnvidUlricehamns OK10:41
226999Christina SchedwinIK Stern10:44
28463Gunnel SvenssonIK Ymer10:47
19509Eva IsakssonOK Skogshjortarna10:50
11311Ingrid Rex WallströmIK Uven10:53
44008Rose-Marie JohanssonFK Friskus-Varberg10:56
340294Lilian SamuelssonKungälvs OK10:59
25599Britt RangertIK Ymer11:02
16801Carola AnderssonOK Löftan11:05
14611Inger SundinOK Landehof11:08
14289Ann-Britt JohanssonIK Stern11:11

H65

3 800 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
242277Gunnar VallinOK Landehof10:20
14122Kenneth RosénGöteborg-Majorna OK10:23
39816Rolf JakobssonAlfta-Ösa OK10:26
14749Anders AxelssonSävedalens AIK10:29
33558Henrik BergmanOK Tranan10:32
263749Kalle JohanssonOK Skogshjortarna10:35
33537Bo HjalmarssonGällstadbygdens SOK10:38
227878Roland NilssonFalköpings AIK OK10:41
14062Björn AhlnérGöteborg-Majorna OK10:44
14267Lennart AlmströmIK Stern10:47
15883Ingemar WiklundOK Skogsvargarna10:50
39835Lars-Åke JohanssonIK Ymer10:53
30510Bengt MattssonOK Orinto10:56
38613Lars-Göran MolinMarkbygdens OK10:59
19555Kurt FredrixonOK Skogshjortarna11:02
11508Bengt BörjessonOK Alehof11:05
36139Per-Olof FernbergIS Skanne11:08
41944Kjell JohanssonDalsjöfors GOIF11:11
407267Anders BjörnbergFrölunda OL11:14
14207Christer WestbergIFK Göteborg11:17
14408Jan LarssonSävedalens AIK11:20
11032Thomas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11:23
19508Kjell-Åke IsakssonOK Skogshjortarna11:26
438426Karl-Axel JohanssonIK Uven11:29
16820Gösta LindqvistOK Löftan11:32
14030Sune MentorGöteborg-Majorna OK11:35
14264Hans C JohanssonIK Stern11:38
501513Dag LorénOK Frisene11:41
28464Bengt-Åke SvenssonIK Ymer11:44
807547Per-Arne JohanssonVänersborgs SK11:47
14150Bertil HermanssonStenungsunds OK11:50
28526Ronny RagnarssonOK Skogshjortarna11:53
14594Lars FinbomOK Landehof11:56
550523Rune SandbergUddevalla OK11:59
260919Acke WåhlanderGöteborg-Majorna OK12:02
14266Stig-Ove TollIK Stern12:05
11584Roger JacobsonFrölunda OL12:08
38675Olle HermanssonIK Ymer12:11
30722Sören AnderssonIK Dran12:14

D70

2 700 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
14326Gunnel BörjessonIK Uven10:31
446024Barbro VallinKungälvs OK10:34
36465Mariann KjellbergBredareds IF10:37
10266Ann-Catrine AhlströmFjärås AIK10:40
30143Lisbeth BernhedTolered-Utby Ol-klubb10:43
14327Inger HallbergIK Uven10:46
14439Gull-Britt GrönbergKungälvs OK10:49
11979Gudrun BromanGöteborg-Majorna OK10:52
28476Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna10:55
14614Lillemor HallinOK Landehof10:58

H70

3 730 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
14333Ingemar AlfredssonIK Uven10:31
14230Roland DahlIFK Göteborg10:34
260914Lennart BernhedTolered-Utby Ol-klubb10:37
16836Bengt HanssonOK Löftan10:40
431245Magne HagströmFrölunda OL10:43
14732Nils-Olov TorsellSävedalens AIK10:46
36470Göran OlofssonFjärås AIK10:49
30099Ivan ErnvidUlricehamns OK10:52
244996Rune ArvidssonMarkbygdens OK10:55
14556Roland LagessonOK Löftan10:58
29944Lennart NymanHestra IF11:01
25053Melvin KristiansenIF Rigor11:04
14311Roland AasaIK Uven11:07
355805Lars JohanssonOK Skogshjortarna11:10
262442Göran LefflerLerums SOK11:13
27052JB LarssonOK Löftan11:16
41948Sten ArvidssonDalsjöfors GOIF11:19
14727Roland BrandshageSävedalens AIK11:22

D75

2 710 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
340177Lisa HedströmOK Pan-Kristianstad10:30
10272Anita AnderssonFjärås AIK10:33
234424Anne-Marie CarlssonSävedalens AIK10:36
28677Inga-Lisa JohanssonFjärås AIK10:39
14284Eva FalkIK Stern10:42

H75

3 110 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15216Karl-Eric WannbergIK Omega10:51
14723Leif EdsandSävedalens AIK10:54
44001Harry SöderbergFK Friskus-Varberg11:00
30359Lennart ÖstanbäckMarkbygdens OK11:00
11016Agne ÖstenssonSävedalens AIK11:03
36178Nils JanssonSkattkärrs IF11:06
343249Erland OlssonDalsjöfors GOIF11:09
244893Gösta CederinGöteborg-Majorna OK11:12
14722Sten CarlssonSävedalens AIK11:15
244378Totte HolmMarkbygdens OK11:18
14328Carl-Henrik HallbergIK Uven11:21

H80

3 110 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
11004Björn BromanGöteborg-Majorna OK10:39
11055Rolf ForsmanTolered-Utby Ol-klubb10:42
11002Jonny BlomqvistGöteborg-Majorna OK10:45
11003Ture GunnarssonGöteborg-Majorna OK10:48
15878KarlErik FranssonTrollhättans SOK10:51

H85

3 110 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
260901Hugo KrauseTolered-Utby Ol-klubb10:30
14000Gustav ElvmyrTolered-Utby Ol-klubb10:33
14008Bengt BorgGöteborg-Majorna OK10:36

H21 Motion

7 610 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
208862Andreas KarlssonSävedalens AIK10:55:56

D35 Motion

4 040 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
19900Jeanette SigenstamMarkbygdens OK10:35:24
354906Maria LarssonDegerfors OK10:43:40
302437Agneta LarssonIK Uven10:47:35

H35 Motion

5 920 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
38130Mats SvenssonI 15 IF10:00:00
247954Arjan SnijderIK Uven10:08:39
438665Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb10:49:38
302441Niklas LarssonIK Uven10:50:02
36062Albin SvenssonGöteborg-Majorna OK11:02:14
241289Håkan MossbergOK Tyr11:27:18

D45 Motion

3 350 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
362507Maria VamlingFrölunda OL10:30:38
435334Maria TryggöTrollhättans SOK10:32:25
264566Carina LangmoenKungälvs OK10:38:12
14172Yvonne JungbjerGöteborgs SK11:00:48

H45 Motion

4 970 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
247952Christer HenrikssonSävedalens AIK10:39:41

D55 Motion

3 040 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
26308Birgit LjungOK Gipen10:07:49
26609Kristina JohanssonVänersborgs SK10:37:45

H55 Motion

4 350 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
26403Mårten SvenssonStångenäs AIS10:07:17
203817Ulf SkogmanMarkbygdens OK11:18:42

Inskolning

2 380 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
19540Agnes IvarssonOK Skogshjortarna09:59:05
13013Ole SpjuthIK Hakarpspojkarna09:59:18
13015Clara SpjuthIK Hakarpspojkarna09:59:19
438445Lowe HammarFrölunda OL10:00:00
27575Melwin JohanssonFK Friskus-Varberg10:00:00
13049Filip HanssonOK Löftan10:00:29
14676Linus BååthSävedalens AIK10:01:05
444049Simon BååthSävedalens AIK10:02:05
13014Gustav HellstömKungälvs OK10:03:55
19506Ebba ThernIFK Göteborg10:04:06
11537Olle KullmanOK Alehof10:10:35
18649Ebbe HolmqvistSjövalla FK10:12:45
433660Erik KjellbergOK Flundrehof10:22:39
500921Lisa MossbergOK Tyr10:25:39
407209Klara NordströmKils OK10:26:51
15299Isak JohanssonOK Gisle10:28:47
13037Ludwig RosenGöteborg-Majorna OK10:31:52
426247Anna PettersonIFK Göteborg10:36:08
13016hannah LandergrenHestra IF10:50:50
13022Johanna PihlströmOK Landehof10:54:31
445485Rebeca PihlströmOK Landehof10:54:35
14653Tuva ÖgrenSävedalens AIK10:55:20
13035Kalle OlhansSjövalla FK10:55:32
13029Filip VindevallFjärås AIK11:00:38
13034Simon VindevallFjärås AIK11:00:43
403958Johan LundStenungsunds OK11:11:20
439705Elsa MoqvistLerums SOK11:17:59
264254Linnea HansrydTolered-Utby Ol-klubb11:24:01
13500Ida KilnäsSjövalla FK11:35:31
439714Erik KällströmSjövalla FK11:56:29

U1

1 930 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
340284Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK09:59:08
13010Linnea OlssonSjövalla FK10:00:00
16835Viktor HanssonOK Löftan10:00:12
440779Samuel LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb10:06:31
247838Alex JohanssonFK Friskus-Varberg10:07:32
247849Axel BechtelFK Friskus-Varberg10:19:21
438406Matilda FreidlitzOK Landehof10:21:26
439750Jakob GrahnIK Uven10:38:24
16818Johanna SvenssonOK Löftan10:50:40
13955Elin FlakbergIFK Göteborg11:05:42
340239Katrin AsplundKungälvs OK11:38:07

U2

2 250 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
263502Rasmus FjordsideSävedalens AIK09:59:53
13004Tobias EdströmSjövalla FK10:00:00
44077Alfred ErdeliusIF Rigor10:00:00
340257Axel HermanssonKungälvs OK10:03:35
441684Alva BrobergIF Rigor10:30:03
25126Jacob ÖstermanVänersborgs SK10:43:37
30914Elsa BobergIF Rigor10:50:44
13499Johan KällströmSjövalla FK11:17:24
37325Kajsa Carlsson WallumSävedalens AIK11:31:22
13005Johanna NidlerSjövalla FK11:32:08
30190Arvid EngströmSjövalla FK11:48:05
423431Lisa HomannFrölunda OL11:56:22
423430Kajsa HomannFrölunda OL11:56:23

U3

2 790 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
443784Tim OlssonBrattås CK10:01:49
340255Elin HermanssonKungälvs OK10:04:01
340633Moa BäckströmIF Rigor10:17:49
424749Carl Kylebäck-WennerlöfSävedalens AIK10:30:09
213879Ida TisellIK Uven10:54:25

U4

3 350 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
247925Josefin BernhedSävedalens AIK10:00:00
222263Ronja SteindahlStenungsunds OK10:03:14
229276Johanna KjellbergOK Flundrehof10:22:42
362578Eric FlakbergIFK Göteborg10:28:25
264504Tommy GelotteTolered-Utby Ol-klubb10:35:33
209722Marcus BraunTolered-Utby Ol-klubb10:45:11
400004Linnéa Bengtsson CreaserSävedalens AIK11:37:48
260921Tuva Carlsson WallumSävedalens AIK11:37:50

Öppen 1

2 250 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
437590Emma EliasonFK Friskus-Varberg10:01:43
443780Hanna OlssonBrattås CK10:01:46
445189Edvin NilssonKungälvs OK10:08:13
13020Mia NilssonKungälvs OK10:09:19
204611Jesper JoanssonOK Löftan10:13:54
30196Tobias FarbrotGöteborg-Majorna OK10:19:35
13025Philip SörquistKlubblös10:26:06
14135Axel CullbrandMölndal Outdoor IF10:28:58
244775Nora AronengBredareds IF10:35:59
13017Svante WesterSävedalens AIK10:53:37
13038Arvid PerssonMölndal Outdoor IF10:55:17
344189Hannes NorrmanGöteborg-Majorna OK11:13:52
13033Tobias UndelandIFK Göteborg11:14:27
434093Julia ArvidssonIF Rigor11:14:50
25039Ingegerd ArvidssonIF Rigor11:14:52
330809Adrian VartiaOK Löftan11:34:16
330829Katarina VartiaOK Löftan11:34:18
244176Sara SaetreOK Landehof11:38:28
244159Wilma SaetreOK Landehof11:38:31

Öppen 2

3 210 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
19541Joel JohanssonOK Skogshjortarna09:59:10
441816Alllma HellstömKungälvs OK10:04:31
424714Bengt-åke SjöströmTolered-Utby Ol-klubb10:05:23
209739Emma HimmelmannSjövalla FK10:08:46
25556Wilmer HolmqvistSjövalla FK10:09:31
352997Emma NordbergOK Tranan10:33:10
27547Ulla TengnérFK Friskus-Varberg10:40:41
214257Eva WesterholmOK Skogshjortarna10:40:54
36090Emmelie GeorgssonOK Nackhe10:43:46
428824Liam HultenTolered-Utby Ol-klubb10:44:09
14071Maja KarlssonOK Orinto10:44:43
960907Carin KarlssonOK Orinto10:44:44
13018Jenny SvantessonKlubblös10:53:39
438410Tove PerssonMölndal Outdoor IF10:55:27
13044Christina WestergrenIK Uven10:56:51
445320Elin JohanssonMölndal Outdoor IF11:18:24
344459Josefine LiljeqvistStenungsunds OK11:21:23
256478Helena WinsellLessebo OK11:24:13
355713Mary LarnerGöteborg-Majorna OK11:58:25

Öppen 3

4 680 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
444021Perry LundqvistSävedalens AIK10:18:28
442258Görgen WulfsbergTolered-Utby Ol-klubb10:18:52
444042Jakob OlaussonSävedalens AIK10:22:28
13026Daniel HagbergFrölunda OL10:45:34
403954Martin LundStenungsunds OK11:12:19
14002Christer NilssonSjövalla FK11:19:45

Öppen 4

3 040 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
11017Eive JerkstrandTolered-Utby Ol-klubb00:00:00
14176Filip LemanGöteborgs SK09:58:57
340606Andrea ErdeliusIF Rigor10:00:00
25058Vera TofteredIF Rigor10:04:37
302365Jan-Erik PorathTolered-Utby Ol-klubb10:05:40
14646Anna KellströmKlubblös10:09:54
14102Barbro SandbergGöteborg-Majorna OK10:10:29
14442Christina HogedalKungälvs OK10:12:40
440128Erik SjöbergTibro OK10:13:57
217174Jonas SvedbergTibro OK10:15:24
11557Lars-Olof SvalinOK Alehof10:16:41
444725Torbjörn SverlingerTolered-Utby Ol-klubb10:19:25
15211Evelina LindeblomIK Omega10:21:31
36454Alf KjellbergBredareds IF10:21:55
545400Ingemar CarlssonSävedalens AIK10:26:42
442262Emma EklundTolered-Utby Ol-klubb10:30:13
344974Maja GunnarssonLerums SOK10:31:15
352998Anette NordbergOK Tranan10:33:01
13042Maria MeullerKlubblös10:33:47
352993Jan NordbergOK Tranan10:35:02
244141Karina WahlIK Vista10:36:46
209058Karin HellstrandKlubblös10:37:49
400028Joel LeanderOK Landehof10:37:56
14357Anna-Karin AnderssonIK Uven10:37:59
441055Irene KullnerOK Skogshjortarna10:40:51
438664Helén LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb10:50:10
14177Lars TorstenssonGöteborgs SK10:51:15
442131Rebecka SchäferTolered-Utby Ol-klubb10:51:41
306585Christer NelsénFalkenbergs OK10:54:58
26481Mona OlssonBrattås CK10:57:28
331693Karl NorrmanGöteborg-Majorna OK10:57:36
212504Molly RundströmOK Landehof11:07:16
16838Christina SchultzOK Löftan11:07:41
16837Tony SchultzOK Löftan11:07:43
11029Ann-Kristin LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb11:10:21
27995Anna-Karin NorrmanGöteborg-Majorna OK11:13:53
13023Veronica LindgrenOK Skogshjortarna11:15:04
434094Rolf ArvidssonIF Rigor11:16:15
352916Lena BobergIF Rigor11:18:20
302380Jörgen EstvingLerums SOK11:19:40
232671Sofia LiljeqvistStenungsunds OK11:24:14

Öppen 5

4 040 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
403955Arne LundStenungsunds OK00:00:00
352775Jan LarssonFrämmestads IK10:01:52
14788Anna KalméusFrölunda OL10:08:33
441235Stig GustafssonIK Ymer10:13:10
441283Jenny JohanssonIK Ymer10:14:47
234531Filip SverlingerTolered-Utby Ol-klubb10:19:23
437330Andreas WannbergIK Omega10:21:29
13031Fredrik MeullerKlubblös10:33:52
15002Katja EngelhardtKlubblös10:35:08
234886Fredrik LindFK Herkules10:35:54
403134Jonas LarssonDegerfors OK10:36:55
26441Linda AnderssonIFK Göteborg10:39:56
14334Göran HåkanssonIK Uven10:47:02
244605Johanna RönnqvistOK Löftan10:47:13
44072Mikael RudereltIF Rigor10:49:35
14337Lena HåkanssonIK Uven10:53:27
27514Kåre TengnérFK Friskus-Varberg10:53:33
13043Frida RönnqvistOK Löftan10:53:40
306657Åsa OlanderIFK Göteborg10:54:34
11039Dennis AnderssonTolered-Utby Ol-klubb11:00:32
25371Per-Olof LarssonHestra IF11:00:45
11598Erland MaxFrölunda OL11:00:52
13039Mattias HanssonFrölunda OL11:00:57
330807Jenny RönnqvistOK Löftan11:01:23
403667Ingela LarssonHestra IF11:02:05
444676Jimmy PetterssonGöteborg-Majorna OK11:04:32
429844Lotta SolmeusGöteborg-Majorna OK11:04:57
212598Tina RundströmOK Landehof11:07:18
30195Mats ErikssonGöteborg-Majorna OK11:11:57
331306Marc VogelMölndal Outdoor IF11:18:03
44735Johan LundbladMarkbygdens OK11:19:43
15235Anna FrantzStigmännen Karlshamns OK11:36:01
13451Jonas NilssonKlubblös11:36:03
13452Anna StaffasKlubblös11:46:10
14090Hans HellströmGöteborg-Majorna OK11:50:52

Öppen 6

5 190 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
30911Olof AnderssonIF Rigor09:00:00
431309Leif RylanderMarkbygdens OK10:18:54
930611Robin HöglundFK Herkules10:30:36
15819Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna10:38:29
25057Terese RuderfeltIF Rigor10:48:21
439555Olle PenttinenKlubblös10:56:02
14649Hanna AxmalmSävedalens AIK11:12:58
347402Jacob AxenborgGöteborg-Majorna OK11:28:09
244742Magnus HenningssonHestra IF11:31:08
426249Rikard AndreassonIFK Göteborg11:36:27
202306Johan LindströmIFK Göteborg11:38:44

Öppen 7

3 110 m, 74 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
17380Ingmar ErikssonFalkenbergs OK09:58:46
29317Mats SvenssonOK Pan-Kristianstad09:59:15
13011Joakim WigströmFrölunda OL10:00:43
30155Sune VikströmIK Uven10:00:58
25049Ylva HäggströmIF Rigor10:03:19
26555Linda WikStenungsunds OK10:04:56
14288Ingrid CullbrandIK Stern10:06:51
217300Sara SvenssonTibro OK10:10:00
14061Elisabeth LundqvistGöteborg-Majorna OK10:10:04
14261Lars-Göran CullbrandIK Stern10:10:40
42699Emma SvenssonTibro OK10:12:49
203831Frida StoltVänersborgs SK10:13:17
226917Anders LarssonTolered-Utby Ol-klubb10:19:12
46738Kent KlassonHestra IF10:20:40
241195Emilia JohanssonOK Gisle10:20:59
419723Anders KjellbergOK Flundrehof10:22:45
931012Lovisa MannfolkUlricehamns OK10:22:57
239593Johannes carlzenUlricehamns OK10:22:59
343826Fredrik AskMarkbygdens OK10:24:53
11330Catarina ÅkerströmFK Herkules10:25:43
679999Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK10:26:13
417487Ingemar JohanssonOK Gisle10:29:06
263764Gunvald BruceAnkarsrums OK10:31:13
14232Kent PettersonIFK Göteborg10:34:58
263537Agne GelotteTolered-Utby Ol-klubb10:35:17
441575Cecilia TofteredIF Rigor10:35:20
15215Johan LindeblomIK Omega10:36:04
433641Anders JohanssonOK Landehof10:36:30
14010Claes-Göran StrandGöteborg-Majorna OK10:36:52
19715Jennie LööfSävedalens AIK10:40:14
429815Stefan AnerönnIK Uven10:40:26
429826Madelén JohanssonIK Uven10:40:27
11217Karl-åke LarssonOK Enen10:40:58
25050Björn LekmanIF Rigor10:42:10
242299Eric TofteredIF Rigor10:42:15
431347Karin KullmanOK Alehof10:45:14
14612Inga PerssonOK Landehof10:45:39
14615Gunilla LindOK Landehof10:46:46
44068Carina StrandefjordIF Rigor10:47:05
247946Silke KlickIK Stern10:47:51
404047Charlotta MalmMarkbygdens OK10:49:55
28827Marita LarssonMarkbygdens OK10:49:59
43442Johanna SjonsIFK Hedemora OK10:52:58
36067Khenneth ErikssonSträngnäs-Malmby OL10:54:08
30152Paul BergvallFK Herkules10:57:50
25035Kjell JeppsonIF Rigor10:58:01
304043Björn LundgrenKils OK10:58:35
41396Liselotte JohanssonOK Löftan10:58:54
30735Linnea JohanssonIK Dran10:58:56
14412Kjell SjunnessonKungälvs OK10:59:17
722004Ida-Maria SvenssonSävedalens AIK10:59:31
248224Katarina AlmehedFrölunda OL11:02:20
407268Ulf AlmehedFrölunda OL11:02:22
262667Ann-Kristin SpetzUlricehamns OK11:02:24
408757Kajsa SpetzUlricehamns OK11:02:54
870711Helena LidhageUlricehamns OK11:05:14
11045Claes LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb11:10:24
14595Birgitta ParknerOK Landehof11:11:43
14332Bengt-Rune WallströmIK Uven11:15:01
302390Lena FromIK Stern11:19:03
14626William RexOK Landehof11:20:42
13030Per-Olof QviristGöteborg-Majorna OK11:21:14
29060Anders AlstadGöteborg-Majorna OK11:21:19
44461Ellen SamuelssonBredareds IF11:24:11
46322Christina LiljeqvistStenungsunds OK11:24:16
41891Therese AxenborgGöteborg-Majorna OK11:28:15
37135Lars BjörfjällBredareds IF11:30:09
28671Jan VindevallFjärås AIK11:31:36
720413Karin NobornIFK Göteborg11:37:54
355741Helena BengtssonKlubblös11:39:31
14443Åke HogedalKungälvs OK11:39:44
260917Linda GunnarssonLerums SOK11:41:52
29052Anders LammFrölunda OL11:49:33
641122Odd WallumSävedalens AIK12:00:52

Öppen 8

5 150 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
11090Richard SottFrölunda OL09:58:54
13024Mats AnderssonOK Landehof10:00:15
25048Steffen HäggströmIF Rigor10:03:23
740726Anders LeireSävedalens AIK10:04:04
930613Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK10:05:51
19101Kurt EkbergOK Orinto10:08:57
14761Lars MuntherSävedalens AIK10:12:19
30895Tommy PedersenOK Orinto10:12:29
14320Stanley MattssonIK Uven10:13:15
29960Stefan AronengHestra IF10:21:47
25943Johan PhilipssonMarkaryds FK10:22:12
226956Patrik HakersSävedalens AIK10:22:22
263507Björn BältsjöSävedalens AIK10:22:47
209717Lars KullmanOK Alehof10:23:27
350688Stefan OlofsonOK Gisle10:25:46
226089Rikard AronssonOK Gisle10:25:47
870618Josefine CarlssonSOK Viljan10:28:28
12194Andreas SkymbergSävedalens AIK10:31:17
12193Leif SkymbergIK Vikings OK10:34:00
14118Stig DahlgrenGöteborg-Majorna OK10:36:21
14792Josefin BergagårdTolered-Utby Ol-klubb10:40:00
330604Gunnars JönssonGöteborg-Majorna OK10:42:13
231343John JohnssonOK Landehof10:42:42
14609Robert LindOK Landehof10:42:52
226365Lennart EkvallTrollhättans SOK10:44:50
13032Lars HagstedtUddevalla OK10:45:23
11519Anna LövgärdOK Alehof10:46:01
660521Håkan FlingmarkUddevalla OK10:49:06
14630Bertil AxbomOK Landehof10:50:06
27527Magnus EliassonFK Friskus-Varberg10:51:21
41382Per JohanssonOK Löftan10:54:14
362551Pertti HeedOK Orinto10:58:07
262666Stefan SpetzUlricehamns OK11:02:26
17388Henrik BechtelFalkenbergs OK11:04:08
212589Niklas JohanssonOK Landehof11:04:28
440708Patrik HanssonHerrestads AIF11:10:16
711022Anna NordstömKils OK11:14:30
685514Nichlas WallströmSävedalens AIK11:15:54
13491Anna MartnerFK Herkules11:18:22
244666Magnus JohanssonOK Löftan11:22:35
12442Martin SkoglundIFK Göteborg11:22:57
15555Linus SvärmOK Gisle11:38:19
260662Patrik NilssonVänersborgs SK11:43:26
15336Albin SunessonSävedalens AIK11:47:10
680318Mikael ÖgrenSävedalens AIK11:47:56
429806Anders KarlssonGöteborg-Majorna OK12:08:00

Öppen 9

7 000 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
780610Martin IvarssonIL Tyrving09:00:00
511800Lars NordströmKils OK10:04:24
15583Staffan EdströmOK Gisle10:26:54
830917Simon SvenssonOK Pan-Kristianstad10:27:31
519808Erik CarlssonOK Orinto10:42:09
902933Anton KarlssonOK Kullingshof10:43:54
501788David johanssonHestra IF10:45:02
871003Simon LarssonMarkbygdens OK10:59:24
630801Björn KarlssonOK Orinto11:03:00
880513Anton HemlinIK Uven11:16:36
27441Mårten HaraldssonKlubblös11:25:06
770110Tobias AhnoffGöteborg-Majorna OK11:27:03
14032Herman RosenGöteborg-Majorna OK11:28:45
511048Jonas MartnerTolered-Utby Ol-klubb11:52:02

Annonser