Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stora Tuna OK KM

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stora Tuna OK KM
Arrangörsorganisation: Stora Tuna OK
Datum: torsdag 13 augusti 2015

D21

5 100 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Amanda HolmgrenVittjärvs IK18:12
Lina LångStora Tuna OK18:13

H21

8 000 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik BlomgrenStora Tuna OK18:00
Mikael AnderssonStora Tuna OK18:02
Joakim SvenskStora Tuna OK18:04
Staffan ErikssonStora Tuna OK18:06
Rikard ClaessonStora Tuna OK18:08
Simon ForsStora Tuna OK18:10
Emil SvenskStora Tuna OK18:12
Marcus KullmanStora Tuna OK18:14
Mattias MårtsStora Tuna OK18:16
Markus WallinStora Tuna OK18:18

H18

5 100 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils AlexanderssonStora Tuna OK18:17

D16

3 600 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lisa DammvikStora Tuna OK18:15
Vilma BergerDomnarvets GOIF18:16
Astrid NorgrenStora Tuna OK18:17

H16

4 700 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Viktor BarkegrenStora Tuna OK18:07
Viktor SvenskStora Tuna OK18:08

D14

2 800 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tilda ÖstbergStora Tuna OK18:05
Moa HjorthDomnarvets GOIF18:07

H14

2 800 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mattias ÖstbergStora Tuna OK18:00
Sander KrouwelStora Tuna OK18:15

D12

2 400 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lina HällstenStora Tuna OK18:06
Lovisa MasesStora Tuna OK18:08

H12

2 400 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henrik NorgrenStora Tuna OK18:00
Alex KalinichenkoStora Tuna OK18:02
Frank KrouwelStora Tuna OK18:15

D10

2 100 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Moa BirkebækStora Tuna OK18:12
Karolina SunnanhagenStora Tuna OK18:14
Hanna ÖstbergStora Tuna OK18:16

H10

2 100 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Axel ErikssonStora Tuna OK18:01
Casper LonevallStora Tuna OK18:03
Helmer JöhnemarkStora Tuna OK18:05
Elias HällstenStora Tuna OK18:07

D35

4 700 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johanna MaxénStora Tuna OK18:29
Emma ÖstbergStora Tuna OK18:30

D40

4 700 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pia BirkebækStora Tuna OK18:26

H40

5 100 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jesper MårtenssonStora Tuna OK18:01
Fredrik ÖstbergStora Tuna OK18:03
Hans NykvistStora Tuna OK18:05

D45

4 700 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena MasesStora Tuna OK18:21
Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK18:22
Karin SvenskStora Tuna OK18:23

H45

5 100 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders ÖstbergStora Tuna OK18:11
Magnus HjorthDomnarvets GOIF18:13
Johan AlfredssonStora Tuna OK18:15

D50

3 600 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingrid SvenssonStora Tuna OK18:08
Eva LångStora Tuna OK18:09
Gunilla RylanderStora Tuna OK18:10

H50

4 700 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Thomas NorgrenStora Tuna OK18:00
Stefan MalmbergStora Tuna OK18:01
Peo SvenskStora Tuna OK18:02
Johan ÖstbergStora Tuna OK18:03
Tomas LöfgrenStora Tuna OK18:04

D55

3 600 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin GunnarssonStora Tuna OK18:00
Mari-Louise LundgrenStora Tuna OK18:01
Birgit ÅkerblomStora Tuna OK18:02
Ulla-Britt OttossonStora Tuna OK18:03
Kerstin BlomgrenStora Tuna OK18:04

H55

4 700 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars SjökvistStora Tuna OK18:12

H60

4 700 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunde HjalmarssonStora Tuna OK18:16
Torbjörn OttossonStora Tuna OK18:17

D65

2 800 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kristin PetterssonStora Tuna OK18:11
Lillemor RystedtStora Tuna OK18:13
Ing-Marie MozéliusStora Tuna OK18:15
Inger LöfgrenStora Tuna OK18:17

H65

3 600 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Claes NidebornStora Tuna OK18:19
Mats MårtenssonStora Tuna OK18:20

H70

3 600 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulf LöfgrenStora Tuna OK18:24
Håkan RystedtStora Tuna OK18:25
Esko MalmbergStora Tuna OK18:26

Inskolning

2 000 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lowe ErikssonStora Tuna OK17:57:02
Ebba MaxénStora Tuna OK17:57:17
Märta ErikssonStora Tuna OK18:04:13
Cornelia LonevallStora Tuna OK18:04:28
Hugo ClaessonStora Tuna OK05:25:31
Oskar KullmanStora Tuna OK

Öppen 1

2 100 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Albin ErikssonStora Tuna OK17:56:51
Alma JöhnemarkStora Tuna OK17:59:22
Maja MaxénStora Tuna OK18:00:20
Rasmus BingmanStora Tuna OK18:01:17
Viktor KullmanStora Tuna OK18:03:34
Emilia LonevallStora Tuna OK18:03:40
Hennie LöfgrenStora Tuna OK18:07:53
Viktor ÖstbergStora Tuna OK

Öppen 2

2 400 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ester SimonenStora Tuna OK17:55:12

Öppen 5

3 600 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Annica BergerDomnarvets GOIF17:54:13
Lars NordvallDomnarvets GOIF18:23:10
Leif ÅkerblomStora Tuna OK18:31:42

Endast mat

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
U Tomas LöfgrenStora Tuna OK

Annonser