Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för SAKO Velanda

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: SAKO Velanda
Arrangörsorganisation: Trollhättans SOK
Datum: tisdag 11 augusti 2015

L

6 220 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
730227Tommy AnderssonVänersborgs SK17:23:02
431168Bo KronOK Flundrehof17:28:48
600328Nils-Olof LarssonVänersborgs SK17:35:38
880119Mattias NilssonVänersborgs SK17:38:52
820409Tobias LindellVänersborgs SK17:44:31
452107Jonas MelénTrollhättans SOK17:46:38
9101529Anton BernevingOK Gipen17:54:01
950722Björn CederbergOK Pan-Kristianstad17:55:56
971212Line CederbergVänersborgs SK17:56:51
342832Anders AxelssonTrollhättans SOK17:56:56
800707Emelie SvalinVänersborgs SK17:58:15
431232Mattihas KjellFrämmestads IK18:00:32
981927Björn KristianssonTrollhättans SOK18:02:59
448904Tomasz DrapellaVänersborgs SK18:03:04
7000254Jonas GustafssonVänersborgs SK18:04:02
9806190Elias EkvallTrollhättans SOK18:08:34
433651Jakob LaurellOK Flundrehof18:09:18
580505Christoffer JohanssonTrollhättans SOK18:10:08
580507Adam JohanssonTrollhättans SOK18:12:23

M

4 950 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
773897Urban LarssonOK Gipen17:26:44
611026Annette Falck LarssonVänersborgs SK17:36:20
25121JennyNyman Vänersborgs SK17:40:38
343959Marie LindFrämmestads IK17:57:11
550121Linus KristianssonTrollhättans SOK18:00:08
920121Malin KristianssonTrollhättans SOK18:00:09
349805Joakim SvantessonTSK18:00:36
439382Dag TryggöTrollhättans SOK18:01:25
217423Hans KööhlerTrollhättans SOK18:01:49
921010Joar TryggöTrollhättans SOK18:02:07
342806Gitte KristianssonTrollhättans SOK18:03:13
730615Anna KristianssonTrollhättans SOK18:03:14
433652Karin LaurellOK Flundrehof18:05:59
448916Christer KlintVänersborgs SK18:08:02
501109Per IvarssonTrollhättans SOK18:34:29

K

3 150 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
30542Catarina CarlssonTSOK17:04:47
531203Gunilla HogedalVänersborgs SK17:27:37
1587900Kerstin SvenssonTrollhättans SOK17:33:06
1531028Lars EkbergTrollhättans SOK17:48:07
9030415David AlménVänersborgs SK17:49:02
610310Tomas AnderssonVänersborgs SK17:49:04
1531029Hans EkbergTrollhättans SOK17:49:32
9020820Hugo MandingerTrollhättans SOK17:52:56
9650426Martin MandingerTrollhättans SOK17:52:57
240909Radka KühnelTrollhättans SOK17:56:16
349806Sara MattssonOK Gipen17:58:03
2060712Anna JohanssonFrämmestads IK18:00:26
2060743Ida JohanssonFrämmestads IK18:00:28
2083769Anna GustafssonFrämmestads IK18:00:29
435334Maria TryggöTrollhättans SOK18:01:29
264607Kristin Back FriskVänersborgs SK18:04:13
26326Matts MattssonOK Gipen18:06:09
2073307Klara LaurellOK Flundrehof18:06:35
520702Jacob ÖstermanVänersborgs SK18:07:24
615465Charlotte ÖstermanVänersborgs SK18:07:25
217459Gunilla EdgrenTrollhättans SOK18:11:37
226209Anna LarssonOK Gipen18:18:36
7981118Wilma JanssonVänersborgs SK18:25:09
264604Håkan JanssonVänersborgs SK18:25:10

N

2 130 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
439928Oskar WesterbergTSOK17:36:01
9650128Bo WesterbergTrollhättans SOK17:36:03
9102103Nils MelénTrollhättans SOK17:46:30
1050716Erik EkbergTrollhättans SOK17:49:49
1030912Julia EkbergTSOK17:49:50
1010524Philip EkbergTrollhättans SOK17:49:59
9050222Edvin OckbornTrollhättans SOK17:50:52
9701102Johan OckbornTrollhättans SOK17:50:53
435820Gunilla BernevingOK Gipen17:53:43
1061008Liam HogedalVänersborgs SK18:03:33
9030919Tova JanssonVänersborgs SK18:25:13

Annonser