Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för DM Stafett Gotland

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: DM Stafett Gotland
Arrangörsorganisation: Visborgs OK
Datum: lördag 3 september 2011

D170

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
Garda IK 110:10
182711. Katarina Jakobsson
182572. Birgitta Berg
182593. Ann-Britt Levin
Visborgs OK 110:10
180831. Ing-Marie Bergman
183232. Gunnel Fransson
183123. Lena Nyström

D140

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
Svaide Roma SOK 110:10
181441. Nina Bjersander
180862. Anki Hallström
2064043. Monika Jonsson
Svaide Roma SOK 210:10
2462551. Ulrika Nikolausson
182022. Anne-Marie Karlsson
181453. Cecilia Henriksson

D21

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
Visborgs OK 110:10
183291. Emma Lindgren
2449802. Anna Samelius
2449823. Mikaela Rönnbäck

D16

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
Garda IK 110:10
3525681. Saga Erlandsson
1. Vakant (Vakant)
3525562. Emelie Jakobsson
Visborgs OK 110:10
2449911. Tove Rönnbäck
1. Vakant (Vakant)
2449042. Junia Birgersson
Visborgs OK 210:10
181041. Ellinor Vejlens
1. Vakant (Vakant)
4267892. Linn Möller
Visborgs OK 310:10
183131. Agnes Carlsson
1. Vakant (Vakant)
2449572. Ebba Karlsson

D12

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
Gotlands Bro Orienteringsklubb 110:10
4233461. Alma Kappel
3559142. Beata Pettersson
Svaide Roma SOK 110:10
4000951. Tilda Nikolausson
4040912. Tuva Nikolausson
Svaide Roma SOK 210:10
2489851. Beata Henriksson
182092. Gilda Bjersander
Svaide Roma SOK 310:10
4445941. Agnes Englund
2. Klara Fahlin
Svaide Roma SOK 410:10
1. Moa Segerdahl-Wahlby
2. Agnes Tönseth

H200

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
Garda IK 110:00
3525661. Stefan Erlandsson
182502. Berndt Berg
182523. Ingemar Pettersson
Visborgs OK 110:00
103831. Stig Lindskog
180622. Sture Larsson
180613. Nils Hallgren
Visby IF Gute 110:00
181781. Leo Lövdahl
4028392. Gunilla Ekeroth
181773. Svenerik Johansson
Visby IF Gute 210:00
4028371. Curt Gahne
4410572. Edith Bergvall
4028343. Bille Widell

H170

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
Gotlands Bro Orienteringsklubb 110:00
4375571. Thomas Andersson
4233442. Sauli Jacobsson
180163. Anders Nilsson
Gotlands Bro Orienteringsklubb 210:00
2278861. Per Lindskog (IFK Enskede)
6007292. Birgitta Hjerthén
180173. Kjell Skalberg
IF Hansa-Hoburg 110:00
3440771. Niklas Hermansson
182302. Bertil Allmungs
182193. Jerker Enekvist
IF Hansa-Hoburg 210:00
182381. Eric Johansson
182172. Ulf Ahlqvist
182333. Stefan Funkquist
Svaide Roma SOK 110:00
181151. Allan Olofsson
181982. Nils-Erik Åkesson
6408263. Anders Levin

H140

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
Garda IK 110:00
182741. Kurt Lillro
3525642. Erik Berg
182543. Niklas Gustafsson
Garda IK 210:00
4212611. Leif Jakobsson
3525652. Tore Berggren
3. Vakant (Vakant)
Gotlands Bro Orienteringsklubb 110:00
180261. Kjell Nilsson
180602. Åke Kappel
6002023. Ronny Liljegren
Gotlands Bro Orienteringsklubb 210:00
183051. Göran Kimell
180202. Kurt Löfgren
180223. Erik Löfgren
Gotlands Bro Orienteringsklubb 310:00
6412221. Ulf Nilsson
417312. Magnus Ihreskog
6611143. Håkan Mattsson
Svaide Roma SOK 110:00
181251. Anders Eklund
300122. Rogert Hägg
4445233. Mats Englund

H21

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
Gotlands Bro Orienteringsklubb 110:00
8904011. Andreas Liljegren
8106152. Jonn Boman
8509273. Brent Godman
Gotlands Bro Orienteringsklubb 210:00
180011. Peter Skalberg
180562. Peter Falk
2054133. Mattias Westfält
Svaide Roma SOK 110:00
8403141. Björn Karlsson
4337712. Pontus Gustafsson
181323. Olof Persson
Visborgs OK 110:00
8954161. Stefan Wahlgren
180782. Stefan Persson
4267833. Johan Öberg

H16

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
Gotlands Bro Orienteringsklubb 110:00
9503051. Simon Kappel
9725522. Amadeus Hansson
IF Hansa-Hoburg 110:00
9506131. John Funkquist
9709122. Vidar Funkquist
Svaide Roma SOK 110:00
2451871. Fredrik Levin
4000942. Frej Hegg

H14

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
Visborgs OK 110:00
4267851. David Dahl
2. Niklas Jesperson

H12

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
Garda IK 110:00
3525631. Emil Berg
1. Vakant (Vakant)
3525712. Robert Al-Hassanawy
Gotlands Bro Orienteringsklubb 110:00
4370401. Joakim Björkegren
1. Vakant (Vakant)
4233472. Jonas Ihreskog Florin
Gotlands Bro Orienteringsklubb 210:00
7303061. Rasmus Virgin
4233531. Olle Svangren
180252. Lukas Mattsson
Svaide Roma SOK 110:00
4337751. Niklas Westberg
1. Vakant (Vakant)
2. Edvin Johnsson
Svaide Roma SOK 210:00
4337741. Ian Bjersander
1. Vakant (Vakant)
2176422. Mattias Levin
Visborgs OK 110:00
4311461. Albin Rieem Lindgren
1. Vakant (Vakant)
4267902. Elin Dahl

Annonser