Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Halloween-OL

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Halloween-OL
Arrangörsorganisation: OK Lindéna
Datum: torsdag 29 oktober 2015

- -

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081714Lava EkengrenSpök 1 (151)1 500 m19:27:57

- -

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081723Erik GunnarssonSpök 1 (151)1 500 m19:30:46

- -

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081713Isak GunnarssonSpök 1 (151)1 500 m19:30:52

- -

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081736Berit ÖrjanssonSpök 1 (151)1 500 m19:32:12

- -

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081711Sofie ÖrjanssonSpök 1 (151)1 500 m19:32:21

- -

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081709Maja StrömqvistSpök 1 (151)1 500 m19:34:03

- -

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42706Erik ThorstedtSpök 1 (151)1 500 m20:01:16

- -

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
334543Hilda MossbergerSpök 1 (151)1 500 m20:12:47

2081702

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081702Alfred WettinSpök 1 (151)1 500 m19:35:54

Fjärås AIK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
423233Veronica AnderssonSpök 1 (151)1 500 m19:04:04
423232Daniel AnderssonSpök 2 (29)2 900 m19:04:46
452214Frida OdénSpök 1 (151)1 500 m19:31:04
231046Alva EmanuelssonSpök 1 (151)1 500 m19:31:05

FK Friskus-Varberg

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
247839Melwin WildheimSpök 2 (29)2 900 m18:56:03
451410Filip CarlqvistSpök 2 (29)2 900 m18:56:04
247900Alexander WestlingSpök 2 (29)2 900 m18:56:06
247828Lova JohanssonSpök 2 (29)2 900 m18:56:56
451464Lovisa EliassonSpök 2 (29)2 900 m18:56:57
451475Felicia AhlstrandSpök 2 (29)2 900 m18:58:55
451445Alice CarlqvistSpök 2 (29)2 900 m18:58:58
9000420Tim JohanssonSpök 3 (13)4 500 m18:59:13
1520216Noah BechtelSpök 3 (13)4 500 m18:59:14
247887Anna LundqvistSpök 2 (29)2 900 m19:00:08
451494Amadeus AhlstrandSpök 2 (29)2 900 m19:01:37
9030520Emma EliassonSpök 2 (29)2 900 m19:01:38
247890Emy HjertströmSpök 2 (29)2 900 m19:01:56
2089479Signe JohanssonSpök 2 (29)2 900 m19:01:57
9060424Isak TörnströmSpök 2 (29)2 900 m19:02:49
1912221Axel BechtelSpök 2 (29)2 900 m19:05:06
9030829Alex JohanssonSpök 2 (29)2 900 m19:05:06
451421Elsa EricssonSpök 3 (13)4 500 m19:07:47

Getinge

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081730Noel AnderssonSpök 1 (151)1 500 m19:41:45

GETINGE

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081712Isak BengtssonSpök 1 (151)1 500 m19:24:41

Halmstad Garnisons IF

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081694Gunnar StegmarkSpök 1 (151)1 500 m19:17:31
2081695Martin StegmarkSpök 1 (151)1 500 m19:17:33
2081692Edvin StegmarkSpök 1 (151)1 500 m19:17:35
2081701Lage StegmarkSpök 1 (151)1 500 m19:17:35
2081693Karin StegmarkSpök 1 (151)1 500 m19:17:41

Halmstad OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7021119Finn GaudenzSpök 1 (151)1 500 m18:47:37
9050315Love GaudenzSpök 2 (29)2 900 m18:48:19
1470462Peter Paul GaudenzSpök 2 (29)2 900 m18:48:22
445111Lovisa LagerSpök 3 (13)4 500 m19:07:46
9700328Jan LagerSpök 3 (13)4 500 m19:13:28
501874Elin BergSpök 1 (151)1 500 m19:39:21

IK Trenne Ullared

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1402382Måns HenningssonSpök 3 (13)4 500 m19:36:09
1402380Moa HenningssonSpök 3 (13)4 500 m19:36:11
1402400Sabina MårtenssonSpök 3 (13)4 500 m19:37:20
1402381Tilda HenningssonSpök 3 (13)4 500 m19:38:11
1402375Clara HenningssonSpök 3 (13)4 500 m19:38:12

Kils OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1050604Isak HolmgårdSpök 2 (29)2 900 m19:06:31

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081737Mattias JanssonSpök 1 (151)1 500 m19:27:13

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081724Tilda EkengrenSpök 1 (151)1 500 m19:27:44

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081707Jack StrömqvistSpök 1 (151)1 500 m19:33:19

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081708Ville BorglundSpök 1 (151)1 500 m19:33:45

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081706Elsa BorglundSpök 1 (151)1 500 m19:33:56

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081705John BorglundSpök 1 (151)1 500 m19:34:18

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081704Ola Nilsson JohanssonSpök 1 (151)1 500 m19:34:30

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081703Axel Nilsson JohanssonSpök 1 (151)1 500 m19:34:36

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081716Lisa Nilsson JohanssonSpök 1 (151)1 500 m19:34:41

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081717Max BillerforsSpök 1 (151)1 500 m19:36:54

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081718Adrian MånssonSpök 1 (151)1 500 m19:37:29

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081720Anton BengtssonSpök 1 (151)1 500 m19:37:55

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081719Henni FinbackSpök 1 (151)1 500 m19:39:28

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081727Linnea HyllsjöSpök 1 (151)1 500 m19:40:19

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081728Lissi BrannebjöerSpök 1 (151)1 500 m19:40:22

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081729Moa JanssonSpök 1 (151)1 500 m19:41:25

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2050798Ronja BergströmSpök 1 (151)1 500 m19:44:12

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2050975Olivia HedenbergSpök 1 (151)1 500 m19:44:15

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2050947Alvar AsplundSpök 1 (151)1 500 m19:45:27

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081739Emelie MoritzSpök 1 (151)1 500 m19:45:42

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2050793Linda MoritzSpök 1 (151)1 500 m19:46:14

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081731Gabriel MoritzSpök 1 (151)1 500 m19:46:17

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2050799Jörg MoritzSpök 1 (151)1 500 m19:46:18

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2050796Rasmus KarlssonSpök 1 (151)1 500 m19:47:40

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2050763Casper KarlssonSpök 1 (151)1 500 m19:47:46

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2050782Lina CarlénSpök 1 (151)1 500 m19:47:55

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2066540Annette HaglundSpök 1 (151)1 500 m19:48:01

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2050997Oscar HanssonSpök 1 (151)1 500 m19:48:54

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2050768Emma SyrénSpök 1 (151)1 500 m19:49:14

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2050787Casper HansenSpök 1 (151)1 500 m19:49:48

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2050962Sebastian HansenSpök 1 (151)1 500 m19:50:01

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2050784Helly HansenSpök 1 (151)1 500 m19:50:12

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2050936Nova RolfssonSpök 1 (151)1 500 m19:50:50

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2050783Ella ArvehellSpök 1 (151)1 500 m19:50:54

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2050762Lova FogelbergSpök 1 (151)1 500 m19:54:01

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2050978Linda FogelbergSpök 1 (151)1 500 m19:54:02

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2050786Gustav BengtssonSpök 1 (151)1 500 m19:54:21

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2050995Frida BengtssonSpök 1 (151)1 500 m19:54:26

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
16529Linnea OlssonSpök 1 (151)1 500 m19:55:08

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
334289Karin JörmalmSpök 1 (151)1 500 m19:55:53

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
334524Maria TagessonSpök 1 (151)1 500 m19:56:05

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42743John JohemanSpök 1 (151)1 500 m19:56:22

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
16522Mattis JohemanSpök 1 (151)1 500 m19:56:28

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
16514Lovisa JörmalmSpök 1 (151)1 500 m19:56:41

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
334268Jessica LöfskogSpök 1 (151)1 500 m19:57:16

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42732Arvid KrantzSpök 1 (151)1 500 m19:57:59

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42718Vincent LoftSpök 1 (151)1 500 m19:58:15

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
334279Carl KamstedtSpök 1 (151)1 500 m19:58:17

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
231031Tuva PerssonSpök 1 (151)1 500 m20:00:19

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
334540Alice SönnerstedtSpök 1 (151)1 500 m20:00:23

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42744Siri SönnerstedtSpök 1 (151)1 500 m20:00:45

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42741Otto SönnerstedtSpök 1 (151)1 500 m20:00:48

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
334276Jacob SönnerstedtSpök 1 (151)1 500 m20:01:01

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
443360Melker KristofferssonSpök 1 (151)1 500 m20:01:49

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42730Wilhelm PerssonSpök 1 (151)1 500 m20:02:52

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
334269David CarlénSpök 1 (151)1 500 m20:03:05

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
334281Filiph LindgrenSpök 1 (151)1 500 m20:04:01

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42725Ellen PerssonSpök 1 (151)1 500 m20:04:51

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
423286Edvin PerssonSpök 1 (151)1 500 m20:04:56

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
334582Sven ArvidsonSpök 1 (151)1 500 m20:07:35

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42731Linn RobarthSpök 1 (151)1 500 m20:08:21

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
334559Ida DelbertSpök 1 (151)1 500 m20:08:24

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
334518Alex DelbertSpök 1 (151)1 500 m20:08:36

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
29715Isabella EkSpök 1 (151)1 500 m20:09:15

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42719Lovisa EkSpök 1 (151)1 500 m20:09:24

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
334507Lukas NilssonSpök 1 (151)1 500 m20:09:42

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
231004Carolina SvenssonSpök 1 (151)1 500 m20:10:14

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
334569Alice NilssonSpök 1 (151)1 500 m20:10:21

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42715Kalle NilssonSpök 1 (151)1 500 m20:10:42

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
334533Viktor UlvenSpök 1 (151)1 500 m20:11:34

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
231023Emil UlvenSpök 1 (151)1 500 m20:11:53

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
334260Johanna UlvenSpök 1 (151)1 500 m20:12:04

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
334538Karin UlvenSpök 1 (151)1 500 m20:12:19

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42714Anders UlvenSpök 1 (151)1 500 m20:12:28

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
334521Edvin MossbergerSpök 1 (151)1 500 m20:12:59

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
334532Elin SvenssonSpök 1 (151)1 500 m20:13:50

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
231025Joel SvennsonSpök 1 (151)1 500 m20:13:55

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
334294Olle SvenssonSpök 1 (151)1 500 m20:14:09

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
334505Alva JagetegSpök 1 (151)1 500 m20:14:42

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
334568Tova JagertegSpök 1 (151)1 500 m20:14:45

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
334520Loke JagetegSpök 1 (151)1 500 m20:15:00

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42728Kristoffer JagetegSpök 1 (151)1 500 m20:15:03

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
29724Anna JagetegSpök 1 (151)1 500 m20:15:05

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
334566Hugo RinaldoSpök 1 (151)1 500 m20:15:25

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
29722Ida RinaldoSpök 1 (151)1 500 m20:15:38

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
41746Fanny DupontSpök 1 (151)1 500 m20:16:14

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42726Johanna BylundSpök 1 (151)1 500 m20:16:27

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42721Emilia DupontSpök 1 (151)1 500 m20:16:29

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
16519Ela Nilsson BurnsSpök 1 (151)1 500 m20:37:00

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
16509Sofia NilssonSpök 1 (151)1 500 m20:37:57

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
423285Artchie Nilsson BurnsSpök 1 (151)1 500 m20:38:00

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
423285Valter Nilsson BurnsSpök 1 (151)1 500 m20:38:00

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
443358David Nilsson BurnsSpök 1 (151)1 500 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2050790Mattias BengtssonSpök 1 (151)1 500 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2050966Christina BengtssonSpök 1 (151)1 500 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081738Alva BengtssonSpök 2 (29)2 900 m19:35:10

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081726Tilda ParkSpök 2 (29)2 900 m19:35:12

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081715Natalie IverstålSpök 2 (29)2 900 m19:35:17

Kusten IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7202804Hugo SvenssonSpök 1 (151)1 500 m20:36:37

Kusten IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
16513Staffan SvenssonSpök 1 (151)1 500 m20:38:15

Laholms IF OK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081740Vera NilssonSpök 1 (151)1 500 m18:44:22
421298Lovis JacobssonSpök 1 (151)1 500 m18:44:46
421260Emil JacobssonSpök 1 (151)1 500 m18:45:09
2081721Ellen NilssonSpök 1 (151)1 500 m18:45:25
2081732Olle NilssonSpök 1 (151)1 500 m18:45:34
421252Susanne JakobssonSpök 1 (151)1 500 m18:45:37
421256Markus JacobssonSpök 1 (151)1 500 m18:45:41
2050765Sofia BengtssonSpök 1 (151)1 500 m19:52:14
2050769Carla BengtssonSpök 1 (151)1 500 m19:52:16

OK Lindena

19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7202814Johan GunnarssonSpök 1 (151)1 500 m18:43:16
7202771Elias AnderssonSpök 1 (151)1 500 m18:43:26
2081735Vilmer BolmstedtSpök 1 (151)1 500 m19:03:21
2081722Ebba LindströmSpök 1 (151)1 500 m19:03:36
2081733Agnes BolmstedtSpök 1 (151)1 500 m19:03:38
2081725Casper GunnarssonSpök 1 (151)1 500 m19:24:40
2081699Jakob ErlandssonSpök 1 (151)1 500 m19:31:34
2081698Gustav ErlandssonSpök 1 (151)1 500 m19:31:44
2081696Joliene HedinSpök 1 (151)1 500 m19:31:49
2081697Jonatan HedinSpök 1 (151)1 500 m19:31:52
2081691Agne NorenSpök 1 (151)1 500 m19:32:25
2081700Harald EkholmSpök 1 (151)1 500 m19:35:57
2081710Julius JonssonSpök 1 (151)1 500 m19:36:00
2081734Eva BolmstedtSpök 2 (29)2 900 m19:42:57
2081735Vilmer BolmstedtSpök 2 (29)2 900 m19:43:08
443361Alvar BroingSpök 1 (151)1 500 m19:52:36
334588Alvar SöderhjälmSpök 1 (151)1 500 m20:07:19
334545Malte SöderhjälmSpök 1 (151)1 500 m20:07:25
231026Celine VicenteSpök 1 (151)1 500 m20:23:48

OK Löftan

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
14306Zebastin ArdforsSpök 1 (151)1 500 m18:47:31
244685Oskar MobergSpök 1 (151)1 500 m19:05:44
26972Jakob MobergSpök 2 (29)2 900 m19:06:32
9440612Jan-Eric PerssonSpök 1 (151)1 500 m19:10:16
244688Agnes PaulssonSpök 1 (151)1 500 m19:10:18
9051125Albin PaulssonSpök 2 (29)2 900 m19:12:35
9750806Janette PerssonSpök 2 (29)2 900 m19:12:36

OK Stigen

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15520Eva AlmgrenSpök 3 (13)4 500 m19:18:16
404057Hans AlmgrenSpök 3 (13)4 500 m19:20:52
2087029Anna AlmgrenSpök 3 (13)4 500 m19:25:13

Oskarströms OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
262561Stig NilssonSpök 2 (29)2 900 m19:05:30

OskarströmsOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2075212Madeleine NilssonSpök 2 (29)2 900 m19:05:27

Team Spiik

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
330959Stella SpiikSpök 1 (151)1 500 m20:05:12

Åled

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7050315Helena GaudenzSpök 1 (151)1 500 m18:48:23

ÅLED

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7070831Frej GaudenzSpök 1 (151)1 500 m18:47:41

Annonser