Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Kringelträffen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Kringelträffen
Arrangörsorganisation: Södertälje-Nykvarn OF
Datum: lördag 26 mars 2016

D21

4 490 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
600888Lena NordlundDomnarvets GOIF11:01
961005Hanna BarkegrenStora Tuna OK11:03
820510Karin ElfvingDomnarvets GOIF11:05
440715Hanna BrusSnättringe SK11:07
851031Sofia PerssonSnättringe SK11:09
9961001Märta BerggrenOK Kolmården11:11
902785Julia DavidssonÄrla IF11:13
9890629Carolin SvenssonHaninge SOK11:15
1890915Caroline IvarssonSundbybergs IK11:17
253982Aleksandra HornikOK Kolmården11:19
931117Essi HietaojaHiidenkiertäjät11:21
713974Karin ValdemarssonKöping-Kolsva OK11:23
780330Riina KuuseloOK Linné11:25
954001Linnéa EngstedtTullinge SK11:27
1207323Kate MorrisonOK Linné11:29
800022Jennifer WargTumba-Mälarhöjden OK11:31
860224Ellen DavidssonAlfta-Ösa OK11:33
731088Maria Von SchmalenséeAttunda OK11:35
52396Lisa HallbergIFK Mora OK11:37
445546Nelli HietaojaHelsingin Suunnistajat11:39
501697Therese KlintbergLinköpings OK11:41
1891121Pernilla ErikssonGävle OK11:43
940502Malin CarlssonSöders-Tyresö11:45
18820Ingela ErikssonGävle OK11:47
991041Bettina AebiOK Linné11:49
9807031Jonna ForsVästerås SOK11:51
1485800Stina GranefeltOK Tyr11:53
9102170Veronica LundOK Kolmården11:55
870530Sofia TörnqvistIFK Lidingö SOK11:57
1008151Diana SoldaggOK Klemmingen11:59
10089Ebba WesterbergOK Kolmården12:01
828282Eva ElfvingDomnarvets GOIF12:03
940018Anna WehlinSkogspojkarnas OK12:05
920223Ida HylanderNyköpings OK12:07
7870706Märta MollénSävedalens AIK12:09
9702100Johanna HenrikssonOK Tisaren12:11
261600Anna ElfforsOK Trian12:13
1394104Anna-Stina PåledalOK Roxen12:15
1972326Linn NilssonOK Tyr12:17
732327Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK12:19
970727Matilda ErikssonVästerbergslagens OL12:21
9910526Sandra Karlsson BierfeldtÄrla IF12:23

H21

6 020 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
205048Ulf HylanderNyköpings OK10:00
740204Henrik SjögrenHaninge SOK10:02
611129Lasse JanssonGävle OK10:04
710818Ulrik ImbergOK Linné10:06
7206826Magnus KarlssonCentrum OK10:08
780321Lars SoldaggOK Klemmingen10:10
932222Joakim WigertzLånghundra IF10:12
330931Allan MogensenOK Ravinen10:14
951012Jesper Kullin AlfredssonLånghundra IF10:16
940128Didrik HallNyköpings OK10:18
651231Lars Håkan SandvikAttunda OK10:20
901220Oskar SjöbergOK Linné10:22
302600Jorrit BoekelCentrum OK10:24
910607Anton SundinSträngnäs-Malmby OL10:26
1830929Martin KarlssonCentrum OK10:28
7730620Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK10:30
9101545Magnus NordströmOK Älvsjö-Örby10:32
940512Erik EdénWaxholms OK10:34
880826Petter ErikssonÄrla IF10:36
9680725Per EkNyköpings OK10:38
9931204Anton SundgrenLånghundra IF10:40
9790919Anders LagerwallOK Linné10:42
1982021Erik ÅhlinLånghundra IF10:44
7003440Jonas KjällCentrum OK10:46
515355Jonas NordströmHalden SK10:48
9930213Robin PousetteLånghundra IF10:50
770825Erik FabritiusOK Trian10:52
770707Daniel AlnebergSträngnäs-Malmby OL10:54
713008Niclas SjögrenHaninge SOK10:56
888882Dan NorinGävle OK10:58
7113630Andreas SchönningJärfälla OK11:00
940801Niklas GustafssonOK Tisaren11:02
924412Martin JanssonOK Rodhen11:04
901119Mats TroengOK Linné11:06
905956Simon MarkendahlOK Klyftamo11:08
7204057Rassmus AnderssonOK Linné11:10
8630830Jörgen OhlinTullinge SK11:12
2081984Sverker LenasCentrum OK11:14
870428Jonathan RosendahlÄrla IF11:16
41432Oskar GustafssonCentrum OK11:18
9011190Olle BoströmJärla Orientering11:20
9120483Markus AdolfssonTullinge SK11:22
954104Rebecka HylanderNyköpings OK11:24
9102619Magnus BjörkOK Rodhen11:26
910422Michael ReforsJärla Orientering11:28
850817Ken PeetersGöteborg-Majorna OK11:30
868919Anton LifRehns BK11:32
253828Jacob BolinOK Tisaren11:34
780104Johan NordlundMalungs OK Skogsmårdarna11:36

D20

4 080 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
394960502Patricia EdgarssonAndrarums IF10:33
395971123Frida ForsbergTullinge SK10:35
396926475Julia ErikssonOK Kolmården10:37

H20

4 630 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1919961223Martin NorrbomSala OK12:08
1922057299Hugo DahlbergHaninge SOK12:10
193931302Anton ForsbergLånghundra IF12:12
194960108Oskar LeinonenOK Kolmården12:14
1959971217Bobby BrahmLånghundra IF12:16
1969970706Filip JacobssonOK Tisaren12:18
197960715Samuel HedlundLånghundra IF12:20
198234608Anton GumaeliusWaxholms OK12:22

D18

4 080 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
66208642Ebba MellquistEskilstuna OL10:01
67980914Matilda MelénOK Kåre10:03
68980511Ebba LeicktTullinge SK10:05
69343150Tora WesterbergOK Kolmården10:07
70427702Maria JanssonOK Linné10:09
71450288Norna MolinOK Klemmingen10:11
727202445Klara MandahlOK Linné10:13
739991223Lisa BerggrenOK Kolmården10:15
749981017Rebecca WaldenfjordJärfälla OK10:17

H18

4 160 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2131236430Edvin NordströmTäby OK11:09
2147980530Johan PerssonAttunda OK11:11
152990826August MollénOK Denseln11:13
171452376Lucas NorrmanAttunda OK11:15
1721470491Joel SjödinOK Kolmården11:17
173981212Jesper KarlssonGOIF Tjalve11:19
1747000380Rasmus MöllerArboga OK11:21
175980800Erik OlssonGävle OK11:23
1762063812Albin KvarnefalkJärfälla OK11:25
177650503Håkan RambergHallstahammars OK11:27
178773232Egil MorastHaninge SOK11:29
179981308Mårten OlssonGävle OK11:31
1802063899Arne KvarnefalkJärfälla OK11:33
1819990505Felix Lindell ÖhmanOK Måsen11:35
1829905080Oskar ForsbergTullinge SK11:37
1839101542Olle GrywenzOK Linné11:39
1849990323Carl CarlssonNyköpings OK11:41
185442006Christopher WilestedtAttunda OK11:43
1869980107Waldemar AnderssonLånghundra IF11:45
187609099Oskar EdvardssonJärfälla OK11:47
188443522Gustaf HedegårdOK Kolmården11:49
189501820Johan WehlinSkogspojkarnas OK11:51
1909991313Ludvig EkNyköpings OK11:53

D16

3 610 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
499010604Nadja Dixon KassmanNyköpings OK10:56
50527002Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF10:58
51450266Linda RennerOK Södertörn11:00
521401364Sara SundinWaxholms OK11:02
53452144Wilma LarssonOK Tor11:04
549010218Tilde BacklundOK Södertörn11:06
55527527Heidi ForsOK Grip11:08
569010529Signe NilssonNyköpings OK11:10
571454589Emma ErikssonOK Kolmården11:12
58810628Anna JohnssonSkogspojkarnas OK11:14
59444586Hedda Persson VildirSkarpnäcks OL11:16
609000510Julia RajanIFK Lidingö SOK11:18
61441652Anna LithellOK Linné11:20
62449694Sofia ZillingOK Södertörn11:22
6319846Tilda AnderssonTullinge SK11:24

H16

3 910 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1519010628Albin FalkNyköpings OK10:06
152990921Mattias IvaresOK Södertörn10:08
153605321Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö10:10
1549010814Philip CarlssonNyköpings OK10:12
155341752Henrik WillamoSödertälje-Nykvarn OF10:14
156511515Pontus BierfeldtÄrla IF10:16
157990614Emil GustafssonJärfälla OK10:18
158998877Christoffer AhlsénSödertälje-Nykvarn OF10:20
1592048630Elias TidevallSkogsluffarnas OK10:22
160448456Tim SandgrenBromma-Vällingby SOK10:24
161789999Ludvig HolmqvistOK Tor10:26
1628000927Nils BabtistBromma-Vällingby SOK10:28
1639123766Niklas SvenssonJärfälla OK10:30
1649000210William NilssonNyköpings OK10:32
1659011205Casper HedarOK Tor10:34
1669000623Isak ErikssonNyköpings OK10:36
167510415Jakob SjöbergGävle OK10:38
168652000Noel WaldenfjordJärfälla OK10:40
169500309Arvid WesterbergOK Kolmården10:42
170450258Linus BerggrenOK Älvsjö-Örby10:44

D14

3 110 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
419452343Lovisa NilssonAttunda OK11:26
4209431432Vendela SöderqvistOK Kåre11:28
4217020205Sofia IversAttunda OK11:30
4222025182Amelie RajanIFK Lidingö SOK11:32
423624020Sofia EdvardssonJärfälla OK11:34
424702123Malin BierfeldtÄrla IF11:36
4259031011Alice EkNyköpings OK11:38
4262058165Agnes DambergIFK Lidingö SOK11:40
427450778Erica MolinBoxholm-Mjölby OL11:42
428448754Linnea LundOK Kolmården11:44
4291401323Sofia SundinWaxholms OK11:46
43041771Maja SandvikAttunda OK11:48
4319030621Caroline GuttkeNyköpings OK11:50
4321030414Amanda GranqvistOK Ravinen11:52
4331127615Maja BergqvistKorsnäs IF OK11:54
4349020320Ida HofstedtTäby OK11:56
4352078200Lisa KarlssonOK Älvsjö-Örby11:58
4362066597Martina MäkeläHaninge SOK12:00
4371020603Katja LeicktTullinge SK12:02

H14

3 110 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1237023003Karl LundinKatrineholms OK10:06
124770307Lukas GustafssonJärfälla OK10:08
125449680Carl HedegårdOK Kolmården10:10
1262050859Joel MagnussonOK Tor10:12
1277206311Jonas MusslinderNyköpings OK10:14
128714255Ludwig BerglindOK Södertörn10:16
129449776Gustav BjörklundIFK Enskede10:18
130449761Oskar HaglundHaninge SOK10:20
131445894Wilhelm NordqvistWaxholms OK10:22
1327020330Melker LundinKatrineholms OK10:24
1339020603Tobias SjöstedtOK Måsen10:26
134442129Grunde IsaksætreGrue IL10:28
1352060701Hampus HatlenTullinge SK10:30
1362059008Viktor LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF10:32
13741772Emil SoneAttunda OK10:34
138621621Albin EronnLinköpings OK10:36
139264353Hugo HanssonIF Thor10:38
140306680Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF10:40
141421869Anton BörjessonOK Måsen10:42
1427030129Hugo KindbornOK Hällen10:44
1437915915Erik BovalliusJärfälla OK10:46
144599203Isak AnängenNyköpings OK10:48
1459030717Eric HallnerOckelbo OK10:50
1469030929Edvin HellstenNyköpings OK10:52
1477782161Alfred LängheimTullinge SK10:54
148646490Markus MelénOK Kåre10:56
1492077339Malte BerggrenOK Älvsjö-Örby10:58
1501551124Marcus EkmanTäby OK11:00

D14 Kort

2 710 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1030610Emma WesterlundNyköpings OK10:57:00
355025Ebba LotsanderIFK Lidingö SOK10:59:07

H14 Kort

2 710 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
409692Oliver EricssonTäby OK11:07

D12

2 710 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9050211Matilda EkmanTäby OK10:07
26016Klara JunegardTullinge SK10:09
2078299Vilma NilssonAttunda OK10:11
1403177Alma GauffinSödertälje-Nykvarn OF10:13
18882Ellen TrofastTjällmo-Godegårds OK10:15
656420Kerstin ÅbergTumba-Mälarhöjden OK10:17
42071Doris IkoVallentuna-Össeby OL10:19
511210Elisabeth LarssonOK Södertörn10:21
448564Alva Lidström LauriSnättringe SK10:23
1040329Alannah HellstadiusOK Älvsjö-Örby10:25
2060748Hanna CarlqvistSnättringe SK10:27
7962283Alexandra StålSödertälje-Nykvarn OF10:29
1050607Lovis HellstenNyköpings OK10:31
12111Märta SandvikAttunda OK10:33
427919Ella LiwellSödertälje-Nykvarn OF10:35
501970Linn De BoussardIFK Enskede10:37
2063804Tindra JonssonSkarpnäcks OL10:39
448786Annie LundOK Kolmården10:41
431378Lena PerssonTullinge SK10:43
1240505Moa BergqvistKorsnäs IF OK10:45
438469Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OF10:47
2065334Katja GustafssonTrosabygdens OK10:49

H12

2 710 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1350585Simon SvenssonKorsnäs IF OK11:14
9040422Anton PleinerTäby OK11:20
449620Viktor ZillingOK Södertörn11:22
403587Viktor SoneAttunda OK11:24
2088402Justus ArenanderSkarpnäcks OL11:26
7457164Emanuel ErikssonNyköpings OK11:28
2066534Lucas AlzénGustavsbergs OK11:30
2075376Rasmus PåledalOK Roxen11:32
7300272Axel TrofastTullinge SK11:34
9050309Wille SöderqvistOK Kåre11:36
580012Albin StenssonNyköpings OK11:38
449645Axel RystedtSödertälje-Nykvarn OF11:40
9050617Odin EkNyköpings OK11:42
504431Alexander AhlsénSödertälje-Nykvarn OF11:44
7000044Ludvig EronnLinköpings OK11:46
2065399Jacob PåledalOK Roxen11:48
7050531Åke FalkenströmSkogsluffarnas OK11:50
2066515Olof MusslinderNyköpings OK11:52
1620044Rasmus LindblomGustavsbergs OK11:54
2060811Filip HatlenTullinge SK11:56
7772005Casper KarlssonOK Tor11:58
7040211Elis IversAttunda OK12:00
2050808Pablo MagnussonOK Tor12:02
2078279Björn RennerOK Södertörn12:04

D12 Kort

2 130 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
452140Hanna AnängenNyköpings OK10:30
451434Sophie BrennanSödertälje-Nykvarn OF10:32

H12 Kort

2 130 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7050818Rasmus HedarOK Tor11:23
2066525David BrennanSödertälje-Nykvarn OF11:25
452507Elis HanssonIF Thor11:27
450787Noel Persson-FerreraSkarpnäcks OL11:29

D10

2 130 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
871001Nora NordlundOK Kåre10:06
9060923Filippa GuttkeNyköpings OK10:08
450611Kajsa WallinSträngnäs-Malmby OL10:10
449121Lovisa BorgSödertälje-Nykvarn OF10:12
444535Miriam GustafssonTrosabygdens OK10:14
352475Matilda MarjakajSödertälje-Nykvarn OF10:16
449812Moa GlanshedHaninge SOK10:18
2075234Emma LindgrenNAIS Orienteringsklubb10:20

H10

2 130 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
330727Svante SandvikAttunda OK10:46
9071201Henning FalkenströmSkogsluffarnas OK10:48
9060211Elliot JonssonAttunda OK10:50
42988Arvid TrofastTjällmo-Godegårds OK10:52
445892Axel NordqvistWaxholms OK10:54
9060605Emil ClashammarNyköpings OK10:56
245756Nils HolmnäsOK Klemmingen10:58
1320044Sebastian LindblomGustavsbergs OK11:00
9060502Liam RönblomKatrineholms OK11:02
449816Hampus GlanshedHaninge SOK11:04
449858Hampus HolmgrenOK Måsen11:06
431432Walter SöderqvistOK Kåre11:08
660827Adrian SandellOK Roxen11:10

D35

3 910 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
202482Monika LysellOK Klemmingen10:23:38
770317Therese BergqvistKorsnäs IF OK10:35:35
2050737Daniela RennerOK Södertörn10:52:40
810303Emma TarandiIFK Lidingö SOK11:06:35
770701Andrea BalakovaNyköpings OK11:19:47

H35

4 630 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
407294Arvid BergOK Klemmingen10:05:39
217226Martin AhlströmIFK Enskede10:08:44
887878Kristoffer EdshageCentrum OK10:25:35
780607Erik HellstenNyköpings OK10:50:39
783333Per-Ove MelinderTullinge SK11:00:38
791115Hans Olof AmblieIFK Lidingö SOK11:08:34

D40

3 910 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
442085Maria EdvardssonJärfälla OK10:00:00
7730615Eva HolmqvistOK Tor10:25:34
2078262Lena NilssonAttunda OK10:34:40
38715Nadja DahlströmSnättringe SK10:46:36
30577Maria NorinGävle OK11:11:37
209067Marit SöderqvistOK Kåre11:29:35
760602Elin AhlströmIFK Enskede11:31:35
9730512Åsa PleinerTäby OK11:33:51
9834329Sofie BergendahlIF Thor11:39:34
19409Victoria FalkenströmSkogsluffarnas OK11:50:54
1721008Mia EronnLinköpings OK12:05:16

H40

4 370 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
740205Stefan ErikssonSurahammars SOK10:00:00
730808Magnus JohanssonNyköpings OK10:01:34
501968Fredrik HedinIFK Enskede10:10:35
7721014Mikael GuttkeNyköpings OK10:13:35
28079Henrik TrofastTullinge SK10:18:36
826826Nils EdvardssonJärfälla OK10:22:36
38418Ulf PerssonIFK Enskede10:23:35
1403968Mats GustafssonTrosabygdens OK10:26:56
720512Anders BøgevigOK Ravinen10:52:35
41406Andreas RietzNyköpings OK10:53:35
1401330Henrik AnängenNyköpings OK10:56:34
409699Robert TellvikTumba-Mälarhöjden OK10:59:35
1975112Fredrik AlzénGustavsbergs OK11:01:41
1976265Magnus LindblomGustavsbergs OK11:05:35
645502Tobias TrofastTjällmo-Godegårds OK11:12:35
9761008Martin HanssonKatrineholms OK11:16:38
9730214Fredrik JonssonAttunda OK11:17:38
760724Jonas SellingLänna IF11:18:36
9720527Patric De BoussardIFK Enskede11:19:35
450905Benny BlomsterIF Åland11:21:36
9720716Örjan SandellOK Roxen11:22:35
760526Jonas ErikssonLänna IF11:23:41
1975090Bertil EronnLinköpings OK11:36:36
1394097Sören Nilsson PåledalOK Roxen11:41:37
1974107Jörgen GranefeltKils OK11:44:34
800099Mikael TjernbergTumba-Mälarhöjden OK12:15:41

D45

3 530 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
998765Anna-Lena LängheimTullinge SK10:00:00
44838Lisa LeicktTullinge SK10:08:39
423363Annica BerggrenOK Kolmården10:13:39
2066555Ileana von MelenIFK Enskede10:14:38
448361Mari-Helen LidströmSnättringe SK10:22:39
1671023Bodil MolinBoxholm-Mjölby OL10:26:45
700123Tina JunegardTullinge SK10:31:35
681219Ingela ThoressonAndrarums IF10:32:36
205343Anna TorpfältTrosabygdens OK10:35:37
658287Anna StrandAttunda OK10:37:35
7671221Marie HedarOK Tor10:39:35
690208Katarina OlssonOK Tor10:48:35
7680327Maria WallströmNyköpings OK10:56:34
12163Sofia WesterbergOK Kolmården11:01:36
2077336Malin KvarnefalkJärfälla OK11:04:38
409337Kristina ForsOK Grip11:07:35
671012Pernilla KlemetsKöping-Kolsva OK11:08:56
229649Agneta ErikssonOK Kolmården11:11:36
15126Teija LeppinenIFK Lidingö SOK11:12:36
350711Anette LarssonOK Tor11:13:33
41832Ann GranqvistOK Ravinen11:27:35
7700211Nina IversAttunda OK11:32:34
711002Marika Nylund EkNyköpings OK11:57:35
620320Annika LindbergAttunda OK11:59:35
560314Annika OhlssonÄrla IF12:01:19

H45

4 370 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
512512Christer ArksandVallentuna-Össeby OL09:58:36
661011Anders BerkelundVäsby OK09:59:38
1718192Greger BäckströmOK Klemmingen10:04:41
9670604Håkan OlofssonÄrla IF10:09:34
439403Johan LidmarSnättringe SK10:12:40
9102776Peter HaglundHaninge SOK10:14:33
7102260Lars HenrikssonSundsvalls OK10:17:35
2057223Ove GustafssonJärfälla OK10:19:34
28871Mattias RobertsonCentrum OK10:24:39
862368Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK10:30:40
343543Magnus ElwinIFK Enskede10:32:36
450213Thomas BabtistBromma-Vällingby SOK10:35:40
887879Ola BovalliusJärfälla OK10:43:35
253657Erik BerggrenTullinge SK10:44:36
2089162Lars G BerggrenOK Älvsjö-Örby10:45:38
681112Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK10:54:35
59005Tomas GlanshedHaninge SOK10:55:38
2062085Per DambergIFK Lidingö SOK10:57:34
9102169Peter LundOK Kolmården10:58:37
680127Mats EkmanTäby OK11:02:36
1401349Johan SundinWaxholms OK11:04:38
43927Calle BohmanHellas Orientering11:08:38
347183Henrik MorastHaninge SOK11:09:38
9681107Nicklas DoyleSkarpnäcks OL11:10:36
670905Ingemar MagnussonOK Måsen11:11:37
409336Peter ForsOK Grip11:13:35
430090Christer ErikssonOK Kolmården11:14:38
591443Roger LarssonKatrineholms OK11:15:35
2083842Ingemar StenbeckIFK Lidingö SOK11:20:35
30841Robert HaglundHaninge SOK11:24:36
9690220Ove JanssonHaninge SOK11:28:37
19414Håkan CarlqvistSnättringe SK11:29:34
36569Ulrik IversAttunda OK11:32:39
17970Karl MårtenssonOK Älvsjö-Örby11:33:34
701112Fredrik SoneAttunda OK11:37:35
2095482Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro11:42:36
618246Olle MalmringFreidig11:43:36
12178Mikael WesterbergOK Kolmården11:45:35
780757Patrik LeicktTullinge SK12:03:36
820720Mikael NybergHellas Orientering12:17:42

D50

3 530 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
650122Anette ArksandVallentuna-Össeby OL09:58:40
36729Pirkko HammarströmOK Måsen09:59:36
42499Carina SundbüeSträngnäs-Malmby OL10:01:34
17464Ulla MolinAttunda OK10:06:40
450262Gun JanssonOK Klemmingen10:10:35
9650915Eva-Lena JonssonNyköpings OK10:19:35
30699Katarina RingelsOK Klemmingen10:26:38
437065Ebba HedegårdOK Kolmården10:27:38
650324Monica HatlenTullinge SK10:36:35
7660126Susanne BovalliusJärfälla OK10:43:36
207517Marie AlfredssonOK Tyr10:44:35
2078004Susanne SöderholmSträngnäs-Malmby OL11:09:41
409781Annika SvenssonSolna OK11:10:36
52385Anna FolkegårdSträngnäs-Malmby OL11:14:35
9660316Anna BacklundOK Södertörn11:15:36
778104Yvonne AnderssonTullinge SK11:26:39
30079Anna LarssonSöders-Tyresö11:37:35
510136Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK11:53:53
501850Anita WehlinSkogspojkarnas OK11:56:40
9991965Mia BierfeldtÄrla IF12:12:00
19219Madeleine LimparAttunda OK12:15:42

H50

3 970 m, 44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
256715Carl-Johan ThorellOK Ravinen09:58:34
647201Göran HellgrenOK Södertörn09:59:34
449681Magnus HedegårdOK Kolmården10:00:00
2066521Stefan MusslinderNyköpings OK10:00:00
660805Esa MyllyvainioSundbybergs IK10:00:00
208073Staffan ZillingOK Södertörn10:00:00
909205Johan HammarströmOK Måsen10:01:36
553552Jan FrödinIFK Enskede10:02:40
247632Eric HuijsersHammarby IF OF10:16:41
2077350Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK10:20:42
426097Hans MalmbergWaxholms OK10:22:37
9630209Dan NilssonNyköpings OK10:23:39
448454Kjell NordqvistWaxholms OK10:24:37
41499Mats SundbüeSträngnäs-Malmby OL10:25:40
1370508Anders MolinBoxholm-Mjölby OL10:26:47
530010Göran LängheimTullinge SK10:35:37
650508Mats KarlssonTullinge SK10:36:38
2063815Peter LandénGustavsbergs OK10:37:39
7620919Mikael KindbornOK Hällen10:39:34
804110Per CarlssonNyköpings OK10:40:36
306918Johan ScherlinNyköpings OK10:43:36
264147Kent BörjessonOK Måsen10:45:43
7631127Micke WallströmNyköpings OK10:48:10
304065Pontus ErikssonSträngnäs-Malmby OL10:50:38
450217Claes RennerOK Södertörn10:53:37
438125Karri LindellOK Måsen10:54:38
725547Johan SköldJärfälla OK11:00:41
37134Ulf JohnssonSkogspojkarnas OK11:03:35
450335Peter NordströmTäby OK11:08:36
239518Mats NordTumba-Mälarhöjden OK11:09:36
7206828Piero SannicoloTäby OK11:10:39
661229Anders L OlssonGävle OK11:11:36
1220177Fredrik MorastHaninge SOK11:15:39
19469Hans OlsénSundbybergs IK11:17:36
9620531Janne NilssonCentrum OK11:18:44
9005074David SöderströmSala OK11:19:41
660204Björn AxelssonTullinge SK11:26:34
641107Tomas HultqvistTullinge SK11:33:36
9641019Jan KarlssonSöders-Tyresö11:37:37
41792Michael GranqvistOK Ravinen11:40:35
500325Anders BrinkmanVandrarringen11:41:39
27406Johan StridhAttunda OK11:57:37
2089364Mats FryxellTullinge SK12:02:39
409773Anders HolmqvistSnättringe SK12:16:14

D55

3 310 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9611103Mona BierfeldtÄrla IF10:00:00
610927Marie ÖhmanVallentuna-Össeby OL10:14:35
895464Britt-Marie HellgrenOK Älvsjö-Örby10:33:35
581129Mari-Louise LundgrenStora Tuna OK10:34:38
600423Karin ForsbergTullinge SK10:38:36
2089373Catrin JohnsonSkogsluffarnas OK10:42:36
19843Anna-Karin OhlssonTullinge SK10:55:37
448875Carina DoyleSundbybergs IK11:16:35
9570121Marie MalmbergKvarnsvedens GOIF OK11:17:36
302654Ann-Sofie SvanbergOK Södertörn11:20:36
262314Susanne PerssonÄrla IF11:23:36
9600221Ingrid KensbyOK Tyr11:29:39
38426Annika DavidssonOK Klemmingen11:35:34
30086Eva WareniusAvesta OK11:58:36
9571015Lena LarssonSala OK12:00:35

H55

3 970 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
39838Gunnar JonssonHallstahammars OK10:00:00
9600801Lars GerhardssonAttunda OK10:00:38
870920Claes ElvhammarAttunda OK10:04:37
28869Per MelénOK Kåre10:05:35
591201Peter LundbergJärfälla OK10:07:37
1111084Sören SandNyköpings OK10:12:37
342759Lars-Olof JanssonOK Linné10:17:41
600715Per-Arne ForsbergTullinge SK10:18:38
259118Håkan GustafsonEskilstuna OL10:19:36
9610407Mats JönssonKorsnäs IF OK10:33:35
590031Johnny JunegardTullinge SK10:37:35
27219Björn SalomonssonSnättringe SK10:38:39
590311Stefan WestlinOK Måsen10:41:36
919604Werner KöhlerTullinge SK10:42:35
9600225Per BacklundOK Södertörn11:05:36
2089354Kenneth PetterssonJärfälla OK11:06:36
508800Peter KarlbergSnättringe SK11:13:37
590503Gunnar LangsSkarpnäcks OL11:14:41
520561Jarkko HietaojaHelsingin Suunnistajat11:20:39
580924Hans TarandiIFK Lidingö SOK11:23:37
553557Per LjungStockholms OK11:28:07
29788Per-Olov SjöströmVästerås SOK11:28:39
9600207Mats KensbyOK Tyr11:32:42
580812Arne KlintbergEksjö SOK11:38:34
580325Tommy BergerGävle OK11:44:39
501727Eddie BjärrenholtRånäs OK11:48:34
886634Tommy HolmérVäsby OK11:49:33
426795Roger TinglöfVäsby OK11:51:42
9580728Krister GumaeliusWaxholms OK12:24:48

D60

3 310 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
304930Marianne LissEskilstuna OL10:00:00
9520326Monika SvärdOK Klemmingen10:00:00
202485Margareta ErikssonOK Klemmingen10:02:37
798390Lena JanssonJärla Orientering10:09:52
1955100Kerstin Alneberg StenssonSträngnäs-Malmby OL10:20:35
259172Inger OnsbringEskilstuna OL10:21:36
9025597Siv LarssonVäxjö AIS10:28:41
9520605Titti BergendahlOK Måsen10:40:36
560411Margareta WadinOK Älvsjö-Örby10:41:36
25308Gudrun PerssonHallstahammars OK10:45:35
1530308Eva NordinGustavsbergs OK10:53:36
9550304Tanja-Birgit SöderströmSala OK11:24:36

H60

3 570 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
530715Matts BjörkeSöders-Tyresö09:59:35
530519Thomas WesterGustavsbergs OK10:00:00
19494Hans-Erik PerssonSundbybergs IK10:04:39
560215Anders LöfgrenJärfälla OK10:09:36
409808Weine WolterÅkers IF10:11:38
306901Conny NilssonNyköpings OK10:12:36
205058Ove ErikssonNyköpings OK10:14:35
355399Curt RahlénOK Ravinen10:16:35
2093291Georg LarssonFredrikshofs IF Skid & OK10:24:41
27218Göran NilssonSnättringe SK10:28:35
850410Kjell AnderssonMölndal Outdoor IF10:34:37
1551209Karl MollénOK Denseln10:42:42
9520704Peter RasmussenNyköpings OK10:50:36
27266Per ÖhlundGustavsbergs OK10:55:39
520822Lennart LundquistOK Nalle10:56:42
530704Mikael TarandiIFK Lidingö SOK10:58:35
19879Göran OhlssonTullinge SK11:00:39
550603Torbjörn BergmanSnättringe SK11:05:38
18932Mats LandquistKöping-Kolsva OK11:07:36
18840Mats HemströmGävle OK11:10:43
9530525Leif WadmanKöping-Kolsva OK11:11:39
354327Reijo KorhonenHaninge SOK11:12:38
9520915Anders MalmbergKvarnsvedens GOIF OK11:15:37
9200664Bo AnderssonSträngnäs-Malmby OL11:17:39
550412Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL11:18:42
43901Håkan SjunnestrandSolna OK11:23:38
12157Per Ove WallénTäby OK11:24:35
9009000Lars ForsstedtSöders-Tyresö11:27:35
551018Peter OlssonTäby OK11:35:37
504250Göran HanssonTäby OK11:48:37
560405Kjell BomanSöderhamns OK12:02:37
2075252Roland WareniusAvesta OK12:26:34

D65

2 880 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
347290Kristina ErikssonLänna IF10:00:00
264569Lena JanssonArboga OK10:00:00
510627Kerstin SvenskOK Hällen10:00:06
263362Barbro CarlssonAlfta-Ösa OK10:07:18
602482Louise-Marie NilssonOK Klemmingen10:15:10
7205947Vivianne HolgerssonOK Måsen10:16:50
451625Birgitta BillstamJärfälla OK10:23:27
30201Carin RunqvistJärfälla OK10:37:02
25314Annika NorströmHallstahammars OK10:38:00
2078297Margareta HaraldssonGustavsbergs OK10:41:44
37916Ylva NilssonVallentuna-Össeby OL10:59:51
944474Anne LundmarkJärfälla OK11:03:00
570605Ulla LindellOK Hällen11:07:01
2062706Mona ForsbergNyköpings OK11:09:00
9200684Gullan AnderssonSträngnäs-Malmby OL11:10:01
895434Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF11:11:03
780426Anna BlomgrenTullinge SK11:33:01
30846Aila HalttunenHaninge SOK12:04:41

H65

3 570 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
21329Jörgen HellbergTäby OK09:58:38
622012Göran DavidssonOK Klemmingen10:00:00
42495Arne JohanssonOK Ravinen10:00:00
15222Anders WetterlingStigmännen Karlshamns OK10:00:00
944415Paul NorénOK Södertörn10:00:47
408936Torbjörn HellquistTullinge SK10:13:38
442287Rolf MathisenEskilstuna OL10:15:37
9470500Sven-Erik CarlssonAlfta-Ösa OK10:17:39
408754Ove VesterbergLycksele IF10:19:38
304916Kenneth JohanssonEskilstuna OL10:20:36
26011Lars-Gunnar LarssonOK Södertörn10:21:37
19391Ebbe AdolfssonSundbybergs IK10:22:42
33533Christer HedinIFK Enskede10:23:37
9005096Tommy LindbergHaninge SOK10:25:38
235828Åke WansölinSöders-Tyresö10:26:44
9025593Sven-Olof LarssonVäxjö AIS10:28:44
306184Robert PuustaOK Älvsjö-Örby10:29:45
750250Leif NordinAttunda OK10:30:37
970128Claes NidebornStora Tuna OK10:32:40
9470928Hans HolgerssonOK Måsen10:33:40
343435Kjell HolmbergOK Södertörn10:35:38
351569Leif JonssonGustavsbergs OK10:37:37
1409850Bengt ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK10:38:37
9490730Göran SvärdOK Klemmingen10:44:41
418071Bo WinanderJärfälla OK10:48:30
895424Magnus HaraldssonGustavsbergs OK10:52:38
36404Ingemar LarssonTullinge SK10:57:40
9501209Göran LarssonSala OK11:01:42
27240Olof PerssonSnättringe SK11:02:41
259009Bjarne BlomsterIF Åland11:04:35
2062733Göran ForsbergNyköpings OK11:04:42
510530Gunnar MunkteliusSurahammars SOK11:06:35
592177Per-Erik WåhlbergOK Linné11:13:38
9510225Christer NordströmOK Älvsjö-Örby11:20:43
670212Ulf KjellinOK Hedströmmen11:28:41
508991Ingemar GardSöders-Tyresö11:29:38

D70

2 880 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
38060Eva LindgrenLinköpings OK10:00:00
431083Solveig TjernbergSödertälje IF10:20:37
409813Sonja JedarÅkers IF10:30:28
9460618Kerstin RosengrenAttunda OK10:34:20
1401307Siv FrodinKöping-Kolsva OK10:36:02
212584Berit EdengrenNyköpings OK10:39:07
1460627Barbro MöllbergArboga OK10:40:06
450032Inga JohanssonNyköpings OK11:01:00
682131Kristina SkoglundHellas Orientering11:59:31

H70

3 290 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
33588Anders KihlströmTullinge SK10:00:00
253786Thord RådbergOK Roslagen10:00:00
38301Conny HusénOK Roslagen10:00:40
444190Östen ErikssonAvesta OK10:01:37
1430205Rune RådeströmSnättringe SK10:04:36
440160Sten ErikssonSträngnäs-Malmby OL10:06:50
9430302Ronny HedlundOK Södertörn10:11:37
351008Jouko O PajulampiOK Tjärnen10:22:40
302298Stig LandstorpOK Tor10:29:48
30214Lars JonassonJärfälla OK10:30:42
341094Erik RundströmOK Tjärnen10:32:38
2089305Hans-Ove ErikssonNyköpings OK10:38:36
205047Curt KarlssonNyköpings OK10:39:37
202481Kjell NilssonOK Klemmingen10:41:39
777806Håkan SöderkvistArboga OK10:42:39
1431025Bengt JönssonÅkers IF10:48:19
36224Sören JohanssonSala OK10:53:42
1399788Jan-Olof WåhlbergIBM-Klubben10:57:37
1430619Karl-Gustav KlemetsKöping-Kolsva OK11:00:45
503538Ulf SkogtjärnOK Linné11:01:45
205053Kurt NilssonNyköpings OK11:03:45
343498Lars NordinSolna OK11:04:40
895433Kurt AnderssonEnebybergs IF11:07:37
403103Leif ErikssonHeby AIF11:09:45
19204Jan BojlingSolna OK11:10:38
37314Sören ErikssonLänna IF11:14:43
33558Henrik BergmanOK Linné11:16:36
581246Alf LindbergKöping-Kolsva OK11:18:40
951119John ÖstlundSundbybergs IK11:21:37
449326Sverre JonssonOK Ravinen11:22:38
245974Nils SjödinGOIF Tjalve11:24:40
531020Ulf WaldenfjordLinköpings OK11:44:40
9461001Roger DanielssonLinköpings OK11:48:43
28467Rolf SkoglundHellas Orientering12:13:59

D75

2 100 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
205052Wiwi-Anne NilssonNyköpings OK10:00:00
500806Gunnel JunegardOK Södertörn10:14:19
2093599Solveig DillmanOK Älvsjö-Örby10:25:00
27894Britt ErikssonHammarby IF OF10:27:01
449755Edda NilssonStockholmspolisens IF OF10:43:01
10353Margareta WallénTäby OK10:56:14
15121Birgitta ThunellIFK Lidingö SOK11:06:00
38391Rose-Marie KarlssonKöping-Kolsva OK11:22:25
727266Monica LindgrenLinköpings OK11:29:41
661212Berit LindungerHaninge SOK11:34:01

H75

3 290 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
438379Benny AlfordssonTullinge SK10:00:00
30829Göran HaglundHaninge SOK10:00:00
27221Leif HermundstadSnättringe SK10:00:00
302303Bo NorenvikOK Tor10:10:36
27222Göran JohanssonSnättringe SK10:12:41
304924Jerry HolmEskilstuna OL10:16:43
36319Bjarne ErlandssonHammarby IF OF10:23:45
205342Hans LindgrenTrosabygdens OK10:28:38
409866Kuno ÖsterlundVästerås SOK10:31:38
205050Curt ThorénNyköpings OK10:36:47
9595877Lars NordSödertälje IF10:54:39
16931Sune LindellOK Hällen10:56:38
27883Sture NilssonStockholmspolisens IF OF10:58:39
2066566Håkan SjökvistSöders-Tyresö10:59:36
38458Bo HedlundIFK Enskede11:02:38
38623Hugo IsgrenIFK Enskede11:05:39
1941000Reine BorgströmSkogsluffarnas OK11:12:40
571330Anders JohanssonNyköpings OK11:13:40
259344Kalle JonssonOK Nolaskogsarna11:49:39

H80

2 880 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
440052Lars PerssonVäsby OK10:00:00
1393072Ulf EskilssonOK Södertörn10:03:39
216409Nils JohanssonOK Tjärnen10:15:52
29104Olof RudinTumba-Mälarhöjden OK10:22:21
40900Lennart StenbergOK Älvsjö-Örby10:35:19
41467Anders AdlerLinköpings AIK10:40:54
2048771Sigurd WallénTäby OK10:55:27
41614Lars-Erik LindellVäsby OK11:04:53
19416Rune CarlssonSundbybergs IK11:12:40
355809Sixten WesterlundSödertälje IF11:16:59
530291Arne ÅhmanTumba-Mälarhöjden OK11:24:39
244177Bo KarlssonKöping-Kolsva OK11:28:20

Inskolning

1 780 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
342437Viggo MårsellTumba-Mälarhöjden OK09:44:50
7120996Oskar LiwellSödertälje-Nykvarn OF10:00:16
342956Simon CarlqvistSnättringe SK10:09:02
1971777Max GauffinSödertälje-Nykvarn OF10:12:34
37518Linnéa PåledalOK Roxen10:31:09
259464Isak KarlssonNyköpings OK10:48:20
342429Alvin NordinOK Älvsjö-Örby11:00:24
960609Marika MäkeläHaninge SOK11:06:14
2077284Gry WisénSnättringe SK11:15:24
9100414Hugo PleinerTäby OK11:16:19
38783Nora AhlströmIFK Enskede11:26:23
261433Valdemar LagerwallOK Linné12:11:48
342735Nilas VasurCentrum OK12:45:28

U1

2 010 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
450070Sixten ÅhlinLånghundra IF09:45:49
445543Elin ClaessonOK Landehof09:49:45
17957Tove NordströmOK Älvsjö-Örby09:51:39
800910Hilda NordströmOK Älvsjö-Örby09:52:21
409505Folke ÅhlinLånghundra IF09:53:45
2059168Noel DosenOK Klemmingen10:01:47
2060762Hilda TrofastTullinge SK10:04:06
450613Gösta WallinSträngnäs-Malmby OL10:12:03
354152Dagny IkoVallentuna-Össeby OL10:19:48
501859Johan BrolundSödertälje-Nykvarn OF10:34:32
347469Saga SehlerOK Kolmården10:41:05
580024Viktor PalmqvistNyköpings OK10:46:16
209857Teodor JonssonSkarpnäcks OL10:47:23
22975Lova JonssonSkarpnäcks OL10:51:28
9200678Melker ClashammarNyköpings OK11:00:28
46993Fiffi MalmströmJärfälla OK11:02:00
342720Frida MårtenssonOK Älvsjö-Örby11:19:01
1416206Arvid WestmanGustavsbergs OK11:19:54
1416212Tore WestmanGustavsbergs OK11:21:59
450906Oscar BlomsterIF Åland11:25:48
14858Malte GranefeltOK Tyr11:32:25
36727Olle GranefeltOK Tyr11:32:31
9080518Elin AlmgrenSöders-Tyresö11:50:23
36496Greta SandvikAttunda OK11:56:32
2093615Sofia lindhagenIFK Enskede12:16:38

U2

2 400 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1061010Oliver EiderbäckOK Hällen09:35:59
450339Sixten WallinSträngnäs-Malmby OL09:39:51
501001Vilgot HellstenNyköpings OK09:43:12
2088908Hilda MårsellTumba-Mälarhöjden OK09:44:42
27801Tova SandgrenBromma-Vällingby SOK09:48:29
2066591Gabriel CarlqvistSnättringe SK09:55:55
306682Ellen LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF10:15:48
580016Adele PalmqvistNyköpings OK10:46:09
2083799Blenda LenasSkogsluffarnas OK10:54:37
27436Rikard StenbäckMälarö SOK11:00:13
19631Agnes StenbäckIFK Lidingö SOK11:00:16
2041827Emma SaleskogOK Tyr11:03:55
2088403Ruben ArenanderSkarpnäcks OL11:14:15
1411383Lisa EdenSödertälje-Nykvarn OF11:20:57
2059166Manda DosenOK Klemmingen11:22:27
2095244Oliver ThoréeLinköpings OK11:27:49
790622Alexander RydbergSödertälje-Nykvarn OF11:58:50

Öppen motion 1

2 400 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
342969Charlotta DambergIFK Lidingö SOK10:27:44
449331Alva BörjessonOK Måsen10:34:14
2050736Hampus AlzénGustavsbergs OK10:49:07
344045Emma JohanssonOK Klyftamo11:00:39
2059162Lena SchultzOK Klemmingen11:23:21
341733Åsa WisenTäby OK11:29:35
2093402Cecilia WallinCentrum OK11:53:50

Öppen motion 3

2 980 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
407295Siv BergOK Klemmingen10:01:49
362652Karin ZackrissonTumba-Mälarhöjden OK10:01:52
2078164Emma NylénBromma-Vällingby SOK10:03:01
19052Gunilla Maria BrusVästerbergslagens OL10:06:08
449336Arvid LindqvistOK Måsen10:07:08
2077389Åsa NylénBromma-Vällingby SOK10:08:09
452686Anna GuttkeNyköpings OK10:09:42
351111Sonja PernebyTullinge SK10:15:17
418063Ingela BerglindOK Södertörn10:19:56
28258Leo LundgrenHultsfreds OK10:24:51
14879Fanny LundgrenHultsfreds OK10:24:56
350618Göran R WallénIFK Lidingö SOK10:35:08
1890410Fredrik CederquistSundbybergs IK10:39:49
24042Ingela KlintbergEksjö SOK10:41:41
2067110Mattias HedinSöders-Tyresö10:49:03
2059130Gunilla PerssonOK Klemmingen10:58:04
1060117Ida WesterlundNyköpings OK10:59:03
1030830Anna WesterlundNyköpings OK10:59:04
620503Håkan KassmanNyköpings OK11:00:19
15119Solveig SpångbergIFK Lidingö SOK11:04:29
19009Anders EjewallSnättringe SK11:04:34
2059144Mats SkilbergOK Klemmingen11:04:36
670217Ella ForsbergOK Ravinen11:09:14
9815090Patrik EliassonKlubb 9000111:10:04
1041225Wilma JosefssonVäsby OK11:37:03
30347Ella FridolfssonStora Tuna OK11:40:58
1470424Anna GustafssonTrosabygdens OK11:50:17
1409860Camilla KarlssonOK Älvsjö-Örby11:56:04
2800697Malin SehlerOK Kolmården12:09:08

Öppen motion 5

3 460 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2089372Albin HainkeSnättringe SK10:06:16
9200699Johan RosénOK Södertörn10:10:38
520106Claes RundströmOK Älvsjö-Örby10:10:44
851427Briit-Marie ErikssonOK Rodhen10:12:31
42163Sune HedströmOK Rodhen10:15:52
352476Jonny KarlssonOK Klemmingen10:16:43
450770Erika MolinBoxholm-Mjölby OL10:17:46
597855Cecilia ForslundOK Kåre10:22:46
419631Astri Lindgren MandahlOK Linné10:27:13
620415Lennart BerglindOK Södertörn10:29:03
429955Aija SadurskisCentrum OK10:33:49
12109Maximilian KernKlubb 9000110:36:27
900623Carina ErikssonNyköpings OK10:36:38
445340Eva FredrikssonKorsnäs IF OK10:36:52
7030408Anton JedarOK Tor10:38:01
262310Johan KarlssonOK Tor10:38:02
355032Andrea LotsanderOK Hammaren10:39:40
205323Lars DillnerSäffle OK10:39:44
448798Krister NilssonIFK Lidingö SOK10:40:19
9761030Karin PalmqvistNyköpings OK10:42:49
10526Margaretha NylundOK Södertörn10:44:57
448719Jasinta RajanIFK Lidingö SOK10:51:55
9560624Ingrid Munktelius ÖhlénSurahammars SOK10:53:52
2059069Åsa SandTullinge SK10:54:29
2078173Cecilia EnbäckSöders-Tyresö10:54:33
9101408Monica SandgrenBromma-Vällingby SOK10:59:17
256491Alexander GarinSträngnäs-Malmby OL11:01:45
247636Ewert EngstedtTullinge SK11:05:09
1991104Emma KlemetsKöping-Kolsva OK11:07:04
264640Evely NordTumba-Mälarhöjden OK11:09:37
438700Marie Olsson EliassonGävle OK11:19:00
940703Elina SundqvistTullinge SK11:22:50
1416203Anders WestmanGustavsbergs OK11:23:07
1961094Arne WesterlundNyköpings OK11:23:20
344169Mirja NordinRehns BK11:27:40
445555Peter EdenSödertälje-Nykvarn OF11:30:12
1416192Katrin JosefssonVäsby OK11:37:44
437411Eva EnströmOK Linné11:38:01
14840Linnea FridolfssonStora Tuna OK11:44:32
446196Anneli LidmarSnättringe SK11:45:28
354682Bernt-Olof GustafssonTäby OK11:45:40
860608Linda NordströmOK Älvsjö-Örby11:55:23
417794Esko LeinonenOK Kolmården11:58:43
9102106Rickard GuneeTumba-Mälarhöjden OK12:00:54
7681230Thomas KarlssonOK Älvsjö-Örby12:01:44
729927Johanna WachtmeisterOK Ravinen12:04:48

Öppen motion 7

3 400 m, 80 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
550514Yvonne TovenStora Tuna OK09:59:21
553554Anders DegseliusVäsby OK09:59:42
2053728Hans SöderbergGamleby OK10:00:09
1780607Sara HellstenNyköpings OK10:01:37
347244Karin JohanssonGagnefs OK10:02:41
347260Maria Johansson LissGagnefs OK10:02:45
334302Göran PolhedeÄrla IF10:03:20
961027Yngve RahlénOK Ravinen10:05:42
510106Knut-Åke HallebroOK Klemmingen10:05:47
27308Anders S NybergSäterbygdens OK10:07:27
1415672Lars Åke SvenskOK Hällen10:07:31
18721Lennart HyllengrenTumba-Mälarhöjden OK10:10:26
205038Hans GustavssonNyköpings OK10:12:23
407291Vivianne AxtonOK Klemmingen10:12:26
1006521Göran IvaresOK Södertörn10:12:36
204956Carl-Gunnar BoströmEnebybergs IF10:13:00
36868Maria ErikssonOK Måsen10:13:08
433457Ingvar JanssonSundbybergs IK10:17:32
18789Ann-Sofi KarlssonGävle OK10:20:37
37867Anna KarlssonSOK 6810:22:01
9200668Niclas ClashammarNyköpings OK10:23:37
36544Gunnel KarlssonSOK 6810:28:41
29842Kajsa GuterstamTrosabygdens OK10:31:17
15140Bertil LjungemyrIFK Lidingö SOK10:33:33
306915Roger HolmbergNyköpings OK10:34:36
38155Roland PerssonIFK Enskede10:35:38
30026Tova SjöbergKlubb 9000110:36:30
343954Julia ScherlinNyköpings OK10:36:54
30025Inger VikströmOK Linné10:36:59
351180Anette SjöbergGävle OK10:37:33
1393128Karin AlmgrenSöders-Tyresö10:38:04
450612Johan WallinSträngnäs-Malmby OL10:38:29
355092Johan ErikssonOK Hällen10:38:54
900519Annie WestlinOK Måsen10:39:36
2800702Sefan SehlerOK Kolmården10:39:38
354983Åsa WestlundTrosabygdens OK10:39:42
29093Anders WinellTumba-Mälarhöjden OK10:42:12
347037Kjell JanssonLånghundra IF10:44:48
227066Lars WestlundTrosabygdens OK10:46:46
409815Margareta JönssonÅkers IF10:51:24
452172Kerstin LoenbergSkarpnäcks OL10:53:50
2025178Magnus RajanIFK Lidingö SOK10:55:51
51241Lennart GustafssonOK Tisaren10:57:04
1070402Cecilia AlzénGustavsbergs OK11:00:56
2060832Anette BrunanderAttunda OK11:01:07
27241Sofia PerssonSnättringe SK11:01:35
7201364Carlos Aristondo MelgarOK Tor11:04:14
2050825Helen MagnussonOK Tor11:04:15
2057350Bernth GustavssonWaxholms OK11:04:56
770811Angelica LindblomGustavsbergs OK11:05:38
229595Åsa WilestedtAttunda OK11:08:12
870725John SvanbergOK Södertörn11:11:58
445525Hans HolmbergJärla Orientering11:12:02
2048712Tomas PleinerTäby OK11:13:17
980226Matilda ForsbergOK Ravinen11:13:26
244073Benneth SundqvistKöping-Kolsva OK11:13:36
9470717Anki HolmbergJärla Orientering11:18:13
444616Priscilla FerreraSkarpnäcks OL11:21:10
720902Roland PerssonSkarpnäcks OL11:21:12
30078Carl CarlinSöders-Tyresö11:22:20
9680426Anna NorrbomSala OK11:24:00
10479Elisabeth CarlinSöders-Tyresö11:25:13
448766Susanne CurmanIFK Lidingö SOK11:25:41
36718Anders SundbladOK Måsen11:26:05
362583Rolf LindblomOK Klemmingen11:27:04
409875Anders RoothVästerås SOK11:27:34
961126Jenny KarlssonGOIF Tjalve11:27:49
260644Kristin KensbyOK Tyr11:29:45
650821Lena SundqvistTullinge SK11:31:30
9101403Kristina TinglöfDegerfors OK11:35:40
423398Thomas NybergAttunda OK11:36:16
9101541Karl GrywenzOK Linné11:37:59
30356Bertil GranbergOK Klemmingen11:43:12
14843Magnus FridolfssonStora Tuna OK11:44:31
444770Karin HofstedtTäby OK11:49:04
432411Gitte JutvikTrosabygdens OK11:51:27
960622Nils GumaeliusWaxholms OK12:01:40
9561028Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby12:02:07
15109Ulf AleniusIFK Lidingö SOK12:23:59
448637Tommy HöglundLånghundra IF

Öppen motion 8

4 770 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
500927Lin NormarkTullinge SK09:57:10
306946Stefan KnornAttunda OK09:57:34
36497Jan DahlinHellas Orientering09:58:58
259304Kari TalltjärnVästerås SOK09:59:11
570426Gunnar JohanssonSkarpnäcks OL10:01:47
2048740Mats HainkeSnättringe SK10:06:11
2077213Jonas HolmgrenVästerbergslagens OL10:07:21
2008715Juliette SoulardStora Tuna OK10:08:36
7203730Per ÅnmarkTumba-Mälarhöjden OK10:08:52
2077377Karin TidevallSkogsluffarnas OK10:10:42
445551Martin SandOK Tisaren10:10:56
9005085Mats ErikssonIFK Enskede10:11:28
259351Andreas DavidssonAlfta-Ösa OK10:12:22
1401373Jonathan AhlsénSödertälje-Nykvarn OF10:14:51
640416Mårten WaldenfjordJärfälla OK10:19:38
449855Håkan LindqvistOK Måsen10:21:16
920407Fredrik ForsbergTullinge SK10:21:42
501163Leonas MockunasHellas Orientering10:25:05
449517Anders LavforsCentrum OK10:29:36
9680912Alistair LandelsStora Tuna OK10:32:12
27078Åsa MårsellTumba-Mälarhöjden OK10:43:23
721027Martin ClaessonOK Landehof10:43:50
2062050Gunnar HedinSöders-Tyresö10:52:12
351703Ove HedlundIFK Enskede10:53:06
419781Royne MyrmanNyköpings OK10:55:22
930810Sebastian EkmanTolered-Utby Ol-klubb10:55:57
580606Anders JakobssonOK Södertörn10:58:55
941227Oskar AndrénOK Tisaren10:59:33
40905Juha LoenbergSkarpnäcks OL10:59:46
7880827Joanna MalmkvistSävedalens AIK11:01:00
448447Filip BrunanderAttunda OK11:01:40
632802Jörgen EkmanTäby OK11:02:11
228909Henrik BrusSävedalens AIK11:04:35
8625717Irina NybergHellas Orientering11:04:57
37550Sten ÅhlinOK Måsen11:05:03
821013Björn NormarkTullinge SK11:06:48
903140Kalle PerssonOK Österåker11:11:23
2067145Theres EricssonOK Ravinen11:12:51
262317Björn RosendahlÄrla IF11:17:06
9690108Ola TovenStora Tuna OK11:20:25
890112Viktor SilvemarkÄrla IF11:24:43
306186Conny EkstrandOK Älvsjö-Örby11:25:02
997940Henrik AlmkvistOK Älvsjö-Örby11:27:11
9890227Halvor Eid NielsenÄrla IF11:27:33
562301Stefan NordströmOK Älvsjö-Örby11:28:36
427854Jan BergmanOK Kåre11:41:37
27652Hans ÖbergOK Hällen11:43:26
774411Svante GuterstamTrosabygdens OK11:47:48
911111Peter LöfåsStora Tuna OK12:06:26
42626Ove OksvoldCentrum OK12:21:38

Annonser