Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Ungdomens 5-dagars Etapp 4

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Ungdomens 5-dagars Etapp 4
Arrangörsorganisation: IF Hallby SOK
Datum: tisdag 8 september 2015

Bottnaryds IF

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
436183Elin EdströmD163 400 m18:30
7772756Melvin LyckborgU32 300 m18:41:57
9200673Ella IngströmD121 900 m18:51
436184Axel EdströmH142 700 m18:56
801110Jakob IngströmH163 400 m18:57

Gränna-Bygdens OK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
451736Folke BjörklundInskolning1 300 m18:40:34
451759Ella BjörklundD121 900 m18:41
1555011Elliott RehnInskolning1 300 m18:41:53
450837Monika HjellströmÖppen motion 53 400 m18:42:12
451774Siri RehnInskolning1 300 m18:42:24
1031008Albin HjellströmH142 700 m18:50
1990806Gustav HjellströmH163 400 m18:51
441218Philip HjellströmÖppen motion 53 400 m18:56:56
451777Robin AllohH101 400 m19:00
17986Jimmy IbyÖppen motion 53 400 m19:08:54

IF Hallby SOK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
28164Ronja AnderssonInskolning1 300 m00:00:00
433800Alva HaraldssonU11 400 m18:36:20
248508Sixten LindbergU11 400 m18:36:21
248517Harald EklöfH163 400 m18:55

IK Hakarpspojkarna

54 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
691026Fridolf EskilssonU32 300 m00:00:00
9116257Viktor GunnarssonH121 900 m18:24
1504169Adrian SjödinH121 900 m18:26
7639273Måns EliassonH121 900 m18:30
420020Felix FrykfeldtU11 400 m18:30:00
420016Ellen DetersU11 400 m18:30:29
446173Maya LjubezD142 700 m18:31
900718Sara GranstedtD163 400 m18:32
1030411Albert AskenmalmH121 900 m18:32
7621829Pia EliassonD101 400 m18:32:00
1396641Kalle ÖhlundH101 400 m18:33
1040808Vilda PerssonU11 400 m18:33:03
1160626Viggo PerssonU11 400 m18:33:04
600227Ella PalmD163 400 m18:34
18610Måns SandahlU11 400 m18:34:23
420004Vilhelm LernevikU11 400 m18:34:50
551414Ebba LindmanD142 700 m18:35
1396453Mattias ÖhlundH121 900 m18:36
18638Minna PalmD101 400 m18:36:00
24148Rakel KnutssonU11 400 m18:36:49
18700Sofia ÖhlundU11 400 m18:36:53
810515Alma Holmqvist JohanssonD142 700 m18:37
930108Evelina FinndahlD121 900 m18:37
1050708Joel FinndahlH101 400 m18:37
9200662Ulf WennerbergÖppen motion 53 400 m18:37:51
992121Alice FinndahlD163 400 m18:38
1031201Filip JanekeH121 900 m18:38
353159Wilbur ClaessonU11 400 m18:38:41
1041106Magdalena AskenmalmU21 900 m18:39:57
9101918Oscar OlinH121 900 m18:40
9020826Alva LoreforsD142 700 m18:41
680308Tova RangertD101 400 m18:42:00
680309Peter JacobssonÖppen motion 53 400 m18:42:14
991911Julia RangertD142 700 m18:43
600927Tilda PalmD121 900 m18:43
1415318Eric StrömbergH101 400 m18:43
521100Leo PruthÖppen motion 53 400 m18:43:09
2050832Hugo AlmquistH142 700 m18:44
660555Olle KarlssonH121 900 m18:44
9681031Klas LoreforsU32 300 m18:44:39
9050301Ellen LoreforsU32 300 m18:44:40
450033Anton GrahnH121 900 m18:46
18654Signe EskilssonD101 400 m18:46:00
1020927Hilda Holmqvist JohanssonD142 700 m18:47
1030329Ida EskilssonD121 900 m18:47
7050627Isak EskilssonH121 900 m18:48
7010602Maja ÅkessonD142 700 m18:49
1020916Nike PruthD142 700 m18:51
1396405Emil ÖhlundH142 700 m18:52
44910Max WebersH121 900 m18:52
353537Emma OlinD101 400 m18:52:00
1040802Stella RangertD121 900 m18:53
246199Engla PruthD101 400 m18:56:00
9040605Emmy GranstedtD121 900 m18:57

IK Vista

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
28139Adina NilssonU11 400 m18:30:00
343853Alfred NilssonU21 900 m18:36:27
28123LIsa NilssonU21 900 m18:36:57
343821Joel BjörnlingerH142 700 m18:48

Jönköpings OK

34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
449368Gabriel ClaessonH121 900 m18:28
441148Samuel GustafssonU32 300 m18:28:48
441143Elsa JohnsenU21 900 m18:28:59
441160David EmilssonH101 400 m18:29
2057312Hedvig GustafssonU11 400 m18:30:00
17821Linnea RosénU11 400 m18:30:00
441146Amanda EmilssonD121 900 m18:31
9050507Emil LingH101 400 m18:31
330865Love JanssonU11 400 m18:31:01
330862Mira EnellU32 300 m18:32:00
330805Vega EnellU32 300 m18:32:01
9005262Emma LingD142 700 m18:33
9040921Ida RosjöD121 900 m18:33
787341Hilma TrofastU11 400 m18:33:14
9050730Sandra LingD101 400 m18:34:00
441127Ida GeorgssonD101 400 m18:38:00
771498Carin RosjöÖppen motion 53 400 m18:38:39
17816Sophia SkaarD121 900 m18:39
445429Gideon ClaessonH142 700 m18:40
253860Anna-Clara EkmanÖppen motion 53 400 m18:40:24
330846Jacob EkmanÖppen motion 53 400 m18:40:25
449367Alfred ClaessonU11 400 m18:40:43
451941Albin GeorgssonH101 400 m18:41
445406Benjamin ClaessonH142 700 m18:42
445491Mathilda WestlundD142 700 m18:45
9001122Filip RosjöH163 400 m18:47
449360Hedda WestlundD101 400 m18:48:00
603030Alva GrönkvistU11 400 m18:48:12
9901058Adam LöfströmH163 400 m18:49
9030917Olivia GrönkvistD121 900 m18:49
449363Annika GustafssonÖppen motion 53 400 m18:54:50
229486Pontus LöfströmÖppen motion 53 400 m18:55:37
9005268Erik LingH142 700 m18:58
9660609Johan HanssonÖppen motion 53 400 m19:00:38

Lekeryd-Svarttorps SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
247514Hans-Jörgen HanssonÖppen motion 53 400 m18:29:27
247503Henrik JonssonÖppen motion 53 400 m18:31:11

Mullsjö SOK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
249620Dan LundstedtÖppen motion 53 400 m18:43:20
249610Alexandra BacklundU32 300 m18:43:24
979000William LundstedtÖppen motion 53 400 m18:48:20

Nässjö OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
245899Helena LindmanÖppen motion 53 400 m18:54:15

OK Gränsen

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
421291Tobias Den BraverÖppen motion 53 400 m18:32:15
2075370Kajsa Den BraverÖppen motion 53 400 m18:32:41
2075403Josefine PerssonU21 900 m18:34:58
2077508Ellinor LihvD121 900 m18:35
2059137Viggo WulffH101 400 m18:35
452787Alma HaagD163 400 m18:36
2085410Linus FridénU11 400 m18:36:30
260779Eric FridénU11 400 m18:36:31
2075320Kalle SundkvistInskolning1 300 m18:38:31
2075388Emma WulffInskolning1 300 m18:38:34
2072727Hannes HolmbergU11 400 m18:38:47
530604Jan LenhammarÖppen motion 53 400 m18:42:16
2077566Ida KarlssonD101 400 m18:44:00
2077554Lars KarlssonÖppen motion 53 400 m18:44:47
344506Hampus StockhedenH142 700 m18:46
452716Simon PerssonH121 900 m18:50
1000524Simon BjörnehällH163 400 m18:53
441649Thomas PerssonÖppen motion 53 400 m18:53:45
441632Isac PerssonH142 700 m18:54
452711Tove den BraverD121 900 m18:55
441627Tilda SundkvistD101 400 m18:58:00

Skillingaryds FK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
355277Weine GustavssonÖppen motion 53 400 m18:30:25

Tenhults SOK

24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
302213Elsa KyhlbergD101 400 m18:26:00
349842Oscar DahlqvistU32 300 m18:27:39
1050503Hanna SkarstedtD101 400 m18:28:00
2088945Ida FolkelidInskolning1 300 m18:30:00
27480Lowa GustavssonInskolning1 300 m18:30:00
1050606Agnes HertzD101 400 m18:31:07
1000805Isak HertzU11 400 m18:32:17
1960727Tilda SkarstedtU21 900 m18:33:21
349846Jessica PilgardU21 900 m18:34:48
1408124Olle HedströmU11 400 m18:35:02
960624Petra GunnarsdotterÖppen motion 53 400 m18:36:54
1660718Anna SvenssonD142 700 m18:39
1050806Selma HedströmD101 400 m18:40:00
1040527Emma FlorinU21 900 m18:40:08
421899Per Olof ClaessonÖppen motion 53 400 m18:41:02
1177210Andreas FlorinÖppen motion 21 900 m18:41:09
1701229Tobias HedströmÖppen motion 53 400 m18:42:27
351635Maria AndellÖppen motion 53 400 m18:44:14
27954Alice AndellD121 900 m18:45
330874Elias JildestedtU11 400 m18:48:10
1050609Jenny JanssonD101 400 m18:50:00
349848Hugo JanssonU11 400 m18:51:38
2088989Johan WahlbergÖppen motion 53 400 m18:58:21
2089138Ingemar PilgardÖppen motion 21 900 m19:04:17

Vaggeryds SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Isac BäckH121 900 m18:42

Ölmstads IS

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
353197Erik ElfH121 900 m18:34

Annonser