Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Ungdomens 5-dagars Etapp 4

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Ungdomens 5-dagars Etapp 4
Arrangörsorganisation: IF Hallby SOK
Datum: tisdag 8 september 2015

IK Hakarpspojkarna

54 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
691026Fridolf EskilssonU32 300 m00:00:00
9116257Viktor GunnarssonH121 900 m18:24
1504169Adrian SjödinH121 900 m18:26
7639273Måns EliassonH121 900 m18:30
420020Felix FrykfeldtU11 400 m18:30:00
420016Ellen DetersU11 400 m18:30:29
446173Maya LjubezD142 700 m18:31
900718Sara GranstedtD163 400 m18:32
1030411Albert AskenmalmH121 900 m18:32
7621829Pia EliassonD101 400 m18:32
1396641Kalle ÖhlundH101 400 m18:33
1040808Vilda PerssonU11 400 m18:33:03
1160626Viggo PerssonU11 400 m18:33:04
600227Ella PalmD163 400 m18:34
18610Måns SandahlU11 400 m18:34:23
420004Vilhelm LernevikU11 400 m18:34:50
551414Ebba LindmanD142 700 m18:35
1396453Mattias ÖhlundH121 900 m18:36
18638Minna PalmD101 400 m18:36
24148Rakel KnutssonU11 400 m18:36:49
18700Sofia ÖhlundU11 400 m18:36:53
810515Alma Holmqvist JohanssonD142 700 m18:37
930108Evelina FinndahlD121 900 m18:37
1050708Joel FinndahlH101 400 m18:37
9200662Ulf WennerbergÖppen motion 53 400 m18:37:51
992121Alice FinndahlD163 400 m18:38
1031201Filip JanekeH121 900 m18:38
353159Wilbur ClaessonU11 400 m18:38:41
1041106Magdalena AskenmalmU21 900 m18:39:57
9101918Oscar OlinH121 900 m18:40
9020826Alva LoreforsD142 700 m18:41
680308Tova RangertD101 400 m18:42
680309Peter JacobssonÖppen motion 53 400 m18:42:14
991911Julia RangertD142 700 m18:43
600927Tilda PalmD121 900 m18:43
1415318Eric StrömbergH101 400 m18:43
521100Leo PruthÖppen motion 53 400 m18:43:09
2050832Hugo AlmquistH142 700 m18:44
660555Olle KarlssonH121 900 m18:44
9681031Klas LoreforsU32 300 m18:44:39
9050301Ellen LoreforsU32 300 m18:44:40
450033Anton GrahnH121 900 m18:46
18654Signe EskilssonD101 400 m18:46
1020927Hilda Holmqvist JohanssonD142 700 m18:47
1030329Ida EskilssonD121 900 m18:47
7050627Isak EskilssonH121 900 m18:48
7010602Maja ÅkessonD142 700 m18:49
1020916Nike PruthD142 700 m18:51
1396405Emil ÖhlundH142 700 m18:52
44910Max WebersH121 900 m18:52
353537Emma OlinD101 400 m18:52
1040802Stella RangertD121 900 m18:53
246199Engla PruthD101 400 m18:56
9040605Emmy GranstedtD121 900 m18:57

Annonser