Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Fyrklöver avslutning

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Fyrklöver avslutning
Arrangörsorganisation: Askersunds OK
Datum: lördag 19 september 2015

Inskolning

1 500 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
2065367Ingrid ArnessonLindebygdens OK
2065351Oliver ArnessonLindebygdens OK
2065389Annie HaglundLindebygdens OK
205066Sofia HalldinKFUM Örebro OK

U1

2 000 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
2087072Måns DahlbergAlmby IK
2065318Penny HaglundLindebygdens OK
26899Alice JanssonFellingsbro GOIF
702210Lovisa MöllerAlmby IK
37576Lovisa ThybeckLindebygdens OK

U2

2 000 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant Vakant11:00
208014Love EklundOK Tylöskog11:02
Vakant Vakant11:04
Vakant Vakant11:06
264878Johanna HalldinKFUM Örebro OK11:08
Vakant Vakant11:10
Vakant Vakant11:12
208072Doris KarlssonOK Tylöskog11:14
Vakant Vakant11:16
Vakant Vakant11:18
Vakant Vakant11:20
Vakant Vakant11:22
Vakant Vakant11:24
352078Axel ThybeckLindebygdens OK11:26
Vakant Vakant11:28
Vakant Vakant11:30
448313Edvin HalldinKFUM Örebro OK11:32
Vakant Vakant11:34
Vakant Vakant11:36
448873Oscar AskrothKFUM Örebro OK11:38
Vakant Vakant11:40
Vakant Vakant11:42
Vakant Vakant11:44
227770Ingrid EwinsAlmby IK11:46
Vakant Vakant11:48
Vakant Vakant11:50
600410Elsa GustafssonOK Tylöskog11:52
Vakant Vakant11:54

Öppen motion 5

3 800 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
Vakant Vakant
740130Henrik AskrothKFUM Örebro OK
530074Maria AskrothKFUM Örebro OK
208065Susanna KarlssonOK Tylöskog

U3

2 500 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant Vakant11:00
Vakant Vakant11:02
Vakant Vakant11:04
Vakant Vakant11:06
449594Anne AndresenAlmby IK11:08
Vakant Vakant11:10
Vakant Vakant11:12
Vakant Vakant11:14
Vakant Vakant11:16
Vakant Vakant11:18
Vakant Vakant11:20
Vakant Vakant11:22
Vakant Vakant11:24
Vakant Vakant11:26
Vakant Vakant11:28
Vakant Vakant11:30
450023Johanna BergKFUM Örebro OK11:32
Vakant Vakant11:34
Vakant Vakant11:36
231394Erika HolmbergOK Tylöskog11:38
Vakant Vakant11:40
Vakant Vakant11:42
Vakant Vakant11:44

U4

3 800 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant Vakant11:00
Vakant Vakant11:02
Vakant Vakant11:04
Vakant Vakant11:06
444090Hugo ÖhrnKFUM Örebro OK11:08
Vakant Vakant11:10
Vakant Vakant11:12
Vakant Vakant11:14
1020817Valter PetterssonOK Tisaren11:16
Vakant Vakant11:18
Vakant Vakant11:20
451124Julia BergKFUM Örebro OK11:22
Vakant Vakant11:24
Vakant Vakant11:26
344195Filip ÖrnKFUM Örebro OK11:28
Vakant Vakant11:30
Vakant Vakant11:32
Vakant Vakant11:34
Vakant Vakant11:36
Vakant Vakant11:38
Vakant Vakant11:40
446033Gustav AskrothKFUM Örebro OK11:42
Vakant Vakant11:44
Vakant Vakant11:46
Vakant Vakant11:48

Annonser