Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Veterantouren, Attunda

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Veterantouren, Attunda
Arrangörsorganisation: Attunda OK
Datum: torsdag 22 oktober 2015

Bana A, 4,5 km

4 500 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christina NordströmBodens BK08:54:56
Hans Andersson StrinningAttunda OK08:59:44
Gunnar BramstenSundbybergs IK09:30:39
Leif ÅkerblomOK Österåker09:35:37
Sture LarssonLänna IF09:38:03
Eva ElnerudSigtuna OK09:45:48
Kurt AnderssonEnebybergs IF09:48:34
Leif WallenbroVäsby OK09:49:15
Anders LundbergOK Roslagen09:50:10
Marita BergSigtuna OK09:51:55
Margareta HaraldssonSigtuna OK09:53:53
Bengt-Olov TörnqvistSigtuna OK09:55:22
Bengt ErikssonVäsby OK09:59:08
Leif NordlundLänna IF10:04:33
Svante GustafsonLänna IF10:15:18
Lena BuhreAttunda OK10:15:33
Willy LjungdellTäby OK10:20:26
Leif NordinTurebergs IF10:22:49
Eddie BjärrenholtRånäs OK10:44:01
Per Ove WallénTäby OK10:52:04
Tommy HolmérVäsby OK10:59:07

Bana B, 3,5 km

3 500 m, 51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ove ForsbergTurebergs IF08:58:12
Bo WinanderJärfälla OK09:15:34
Anne LundmarkJärfälla OK09:19:05
Leif HermundstadSnättringe SK09:21:18
Jan-Olov EvertssonJärfälla OK09:26:28
Svante FridKlublös09:27:44
Leif ToftenJärfälla OK09:31:06
Sven-Olov NorlinRimbo SOK09:33:02
Sivert SöderbärgOK Roslagen09:40:36
Margareta HagstedtVäsby OK09:41:45
Tommy HöglundLånghundra IF09:43:00
Evert SandahlTäby OK09:45:04
Björn ErikssonOK Roslagen09:47:03
Jerry NybergKlubblös09:50:02
Bengt-Olov SamuelssonKlubblös09:50:51
Henning HamiltonEnebybergs IF09:51:25
Åke LindbergerothSundbybergs IK09:52:00
Conny HusénOK Roslagen09:52:39
Eva von HeijneSigtuna OK09:53:12
Ove KjellbergKlubblös09:55:03
Rolf AnderssonRimbo SOK09:55:14
Leif BergSigtuna OK09:55:24
Marianne HamiltonEnebybergs IF09:55:33
Lena JohnssonRånäs OK09:55:56
Ulf ÅströmOK Roslagen09:56:33
U C ErikssonVäsby OK09:57:04
Hans HolmbergVallentuna-Össeby OL09:57:39
Georg LarssonFredrikshofs IF Skid & OK09:58:12
Stig JaremalmVallentuna-Össeby OL10:02:54
Sören ErikssonLänna IF10:03:41
Rune CarlssonSundbybergs IK10:04:52
Ewa NordlundLänna IF10:05:48
Richard WelanderOK Älvsjö-Örby10:06:41
Gun-Inger SahlbergLånghundra IF10:07:44
Bo SundénKarlsbyhedens IK10:08:10
Hans SahlbergLånghundra IF10:10:06
Christer AnderssonATG10:11:53
Lars WestinVallentuna-Össeby OL10:13:09
Kjell TancredIBM-Klubben10:15:02
Stellan FehrnströmEnebybergs IF10:20:54
Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF10:21:38
Anne-Chr SchunnessonAttunda OK10:28:42
Göran LarboAttunda OK10:29:56
Ylva NilssonVallentuna-Össeby OL10:30:48
Albert MårdBromma-Vällingby SOK10:32:23
Lennart StenbergOK Älvsjö-Örby10:33:52
Solveig DillmanOK Älvsjö-Örby10:35:40
Britt ErikssonHammarby IF OF10:35:42
Håkan BoijeAttunda OK10:39:48
Ingrid SjölanderOK Rodhen10:46:23
Tommy SjölanderOK Rodhen10:49:13

Bana C, 2,5 km

2 500 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna-Stina NyströmLänna IF09:37:51
Ingrid JarlebringVäsby OK09:41:59
Alf PerssonOK Österåker09:46:25
Ingemar JanebringVäsby OK09:47:23
Sigurd WallénTäby OK09:48:46
Margareta WallénTäby OK09:49:34
Ulrika BlomkvistKlubblös09:50:17
Else-Britt AnderssonRånäs OK09:56:01
Leif JanssonUpsala IF09:56:51
Birgitta KlangLånghundra IF09:57:45
Bertil KarlssonOK Linné09:59:22
Boris AnderssonRånäs OK10:00:06
Lars-Åke ErikssonTäby OK10:01:25
Lars-Erik LindellVäsby OK10:03:23
Tage AbrahamssonRånäs OK10:04:19
Rune ThurénVallentuna-Össeby OL10:05:20
Kjell JanssonVäsby OK10:07:07
Ingvar JohanssonVallentuna-Össeby OL10:08:19
Saga MårdBromma-Vällingby SOK10:26:00
Bo WestlingHäverödals SK10:49:35
Mats TörngrenOK Linné11:01:22

Annonser