Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Grövelsjöorienteringen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Grövelsjöorienteringen
Arrangörsorganisationer: Dalarnas OF / Lapplandsfjällens Orienteringsklubb
Datum: lördag 2 juli 2016

D21

8 100 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
811007Emma JohanssonDomnarvets GOIF11:23:04
18820Ingela ErikssonGävle OK11:26:11
201540Gunhild Rogne HallandNTNUI11:29:00
870710Sara HodlerIFK Mora OK11:32:05
202319Josefine WallenhammarHagaby GoIF Örebro11:35:04
900126Anna AlgotssonOK Rodhen11:38:04
850828Helena JanssonOK Ravinen11:41:05
960316Kristin BomanGävle OK11:44:03
209627Charlotte KungUmeå OK11:47:10
37307Lisa NäsholmNydalens SK11:50:07
979693Josefine SöderlundLeksands OK11:53:07
820217Jenny SandhOK Roxen11:56:04
810223Elin DahlinDomnarvets GOIF11:59:04
820708Christine SisellGävle OK12:02:07
2057227Ida LindkvistNTNUI12:05:04
732555Evgeniya RyapolovaIFK Mora OK12:08:04
654488Moa EnmarkGöteborg-Majorna OK12:11:04
27386Stina EdejernIFK Bergvik12:14:11
950720Linnéa HahneInsjöns IF OK12:17:03
1891121Pernilla ErikssonGävle OK12:20:04
850701Sofie JohanssonLøten O-Lag12:23:04
888706Marika LindahlOK Milan12:26:04
2057207Linda LindkvistLeksands OK12:29:04

H21

11 375 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
781087Erik SisellGävle OK11:09:04
9940430Anders VedinSundsvalls OK11:12:05
950716Gustav BoquistIK Uven11:15:07
641221Jan HollbeckBromma-Vällingby SOK11:18:04
950119Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF11:21:07
676788Per HolmIFK Mora OK11:24:09
870701Jonas AnderssonStora Tuna OK11:30:04
611129Lasse JanssonGävle OK11:33:04
880420Erik AlmséusIFK Hedemora OK11:36:05
258516Gjermund OlsenNTNUI11:39:04
9921108Albin OlaussonOK Rodhen11:42:04
909192Gustav BergmanOK Ravinen11:45:03
1150620Simon HodlerIFK Mora OK11:48:04
910924Anton SjökvistStora Tuna OK11:54:05
711215Lars ÅkermanMalungs OK Skogsmårdarna11:54:14
9760203Patrik SvedbergGävle OK11:57:06
920329Erik ToomingasSundsvalls OK12:00:03
7204921Adrian OpheimNTNUI12:03:03
8260126Martin AnkelOK Alehof12:06:03
963411Fredrik PerssonDomnarvets GOIF12:09:03
7777123Roman RyapolovIFK Mora OK12:12:05
710413Frode KonstIL Tyrving12:15:08
930428Markus WallinStora Tuna OK12:18:05
930893Albin SjöhedGävle OK12:21:02
1995123Johan SöderlundLeksands OK12:24:03
1312500Per Melander OftenNTNUI12:27:00
501867Mattias AllaredTumba-Mälarhöjden OK12:30:00
9105041Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn OF12:33:04
638450Erik ErssonIFK Mora OK12:36:04
9783675Emil SvenskStora Tuna OK12:42:03
931216Erik BomanGävle OK12:45:00
258519Asbjørn OlsenNTNUI12:51:04
940323Rasmus LarssonOK Alehof12:54:04
800104Erik SandhOK Roxen12:57:04
890297Kristian DahlströmIFK Mora OK13:00:03
1931224Ulrik MagnussonHalmstad OK13:03:00
780622Mattias MårtsStora Tuna OK13:06:03

D20

6 475 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
962625Sara HamreforsVästerås SOK11:26:07
960118Ellen SarenmarkLeksands OK11:29:09

H20

8 625 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
970702Rasmus ArfwedsonFrölunda OL11:15:07
556633Johan NordinSundsvalls OK11:18:04
451915Mattis HallbergIK Uven11:21:05
44972Tobias PentonenHestra IF11:24:07
9133701Kalle JohanssonOK Hammaren11:27:06
9005081Oscar SundlöfSundsvalls OK11:30:05
733177Filip HahneInsjöns IF OK11:36:05
9710055Henrik SparrIFK Mora OK11:39:06

D18

6 025 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9990326Emelie KarlssonOK Landehof11:37:05
707648Vilma BergerDomnarvets GOIF11:40:05
9990504Tove FlodmanOK Hammaren11:43:05
990830Hanna BoquistIK Uven11:49:07
7991025Isabella LagoGöteborg-Majorna OK11:52:05
2065112Frida AnderssonTolered-Utby Ol-klubb11:55:00
7990828Ellen SkoogOK Hammaren11:58:06
9200693Sarah PerssonOK Denseln12:01:05
9980212Frida PetersonÄlvdalens IF OK12:04:07
9990206Ida PalmbergOK Hammaren12:07:04
990724Hanna SundströmVästerås SOK12:10:05
438441Sara ForsbergIK Uven12:13:06

H18

7 300 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
981308Mårten OlssonGävle OK11:54:04
8001337Filip BengtssonOK Lindéna11:57:05
9980422Henrik HamreforsVästerås SOK12:00:04
7980726Hugo ThunbergOK Alehof12:03:04
980819Gustav ÖhgrenOK Kåre12:06:04
980800Erik OlssonGävle OK12:09:04
9000319Fredrik HamreforsVästerås SOK12:12:04
980280Doglas FranssonOK Alehof12:15:06
551144Johannes ÖhgrenOK Kåre12:24:05

D16

4 725 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9005565Moa Sjösten AnderssonIFK Mora OK11:06:03
600218Frida JohanssonOK Djerf11:09:08

H16

6 025 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
793401Adam HahneInsjöns IF OK11:25:03
9000522Sixten TörnqvistVästerås SOK11:31:00

D14

3 975 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1984057Malin WilhelmssonKorsnäs IF OK11:34:03
9031028Klara Åkerman SjöströmVästerås SOK11:37:07
450657Elsa HermanssonIFK Mora OK11:40:03
1200203Cornelia IvarssonOK Hammaren11:43:04

H14

3 975 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
330781Elmer ÖgrenKarlsbyhedens IK11:07:02
8021231Erik BrandtDomnarvets GOIF11:10:02
530923Simon Karlsson HolmerIFK Mora OK11:16:02
208914Sander KrouwelStora Tuna OK11:18:35
9101168Otto BalckTäby OK11:22:06
431492Frank KrouwelStora Tuna OK11:25:04
1030619Albin GezeliusIFK Mora OK11:28:03

D12

2 975 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7050331Julia ForsgrenOK Tyr11:04:05
2058761Vilma LarssonOK Milan11:10:04
7205503Alva ErssonIFK Mora OK11:13:03
352944Elsa BrandtDomnarvets GOIF11:16:03
1040504Selma IvarssonOK Hammaren11:22:03
550530Sofie Karlsson HolmerIFK Mora OK11:25:04
351507Signe ÖgrenKarlsbyhedens IK11:26:32
442057Anja BergerDomnarvets GOIF11:28:06
2066599Tilde MansénSkarpnäcks OL11:31:03
262163Julia Hagelberg NordahlOK Kåre11:34:17
1040718Julia MeijerIFK Mora OK11:37:06

H12

2 975 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9101167Axel BalckTäby OK11:46:00
449308Hugo PerssonOK Denseln11:49:03
2075476Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OK11:52:02
8001336Isak BengtssonOK Lindéna11:55:02

D10

2 100 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2101772Rebecka ÅkärbjärIFK Mora OK11:39:03
439545Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK11:42:03
9060123Alva EliassonSundsvalls OK11:45:03
660203Linnea HermanssonIFK Mora OK11:48:00
434012Ebba FlodmanOK Hammaren11:51:06

H10

2 100 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1071222Calle WärnOK Skogshjortarna11:24:07
9102096Erik BalckTäby OK11:27:04
39234Erik PalmVästerås SOK11:30:03

D35

6 475 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
25664Marika HagelbergOK Kåre11:14:10

H35

8 625 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
439402Anders FogelbergVästvärmlands OK11:03:09
504672Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen11:06:05
771118Tobias EliassonSundsvalls OK12:48:03

D40

6 025 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1140198Helena BacklundGävle OK11:01:08
9751002Eva PalmVästerås SOK11:04:06
44608Lena Karlsson HolmerIFK Mora OK11:07:04
449722Katja KinnunenTäby OK11:10:14
8420812Anna LindgrenVästerås SOK11:16:05
720306Annelie HermanssonIFK Mora OK11:19:05
41775Charlotte LindkvistLeksands OK12:00:06

H40

8 100 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
46765Mattias BrandtHällefors OK12:32:06
741125Bengt HansskeKils OK12:35:00
1399786Magnus FlodmanOK Hammaren12:38:04
205086Peter FredricsonIFK Mora OK12:44:07
46719Jonas FogelbergVästvärmlands OK12:47:04

D45

5 250 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
214237Jenny ÖgrenKarlsbyhedens IK12:11:06
754121Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen12:14:10
997933Inger GunnarssonVästerås SOK12:17:09
8630877Berit GummusIFK Mora OK12:20:07
435759Eva-Lena HahneInsjöns IF OK12:22:06
7691006Therese ForsKvarnsvedens GOIF OK12:26:07
2048615Anethe MansénSkarpnäcks OL12:29:07
30975Anna NordinSundsvalls OK12:32:06
636465Åsa DetterfeltLinköpings OK12:35:09
8001338Berit BengtssonOK Lindéna12:41:08
449191Karina ÖstlundVästvärmlands OK12:43:55
9701217Annika SundströmVästerås SOK12:44:08
39774Karin ErssonIFK Mora OK12:47:08
700503Ann RollerJärfälla OK12:50:05
38784Malin PerssonOK Denseln12:53:06
29911Kerstin ImarkTullinge SK12:56:06
14968Eva-Lotta LöfgrenStora Tuna OK12:59:00
46888Yvonne SjödénÄlvdalens IF OK13:02:05

H45

7 300 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7012210John SolbreckLånghundra IF11:12:04
8400504David LindgrenVästerås SOK11:15:06
606013Eric RollerJärfälla OK11:18:06
680814Jonas CederlöfOK Tyr11:21:06
37615Thomas IvarssonOK Hammaren11:24:06
750523Torbjörn PetterssonGävle OK11:27:09
244889Lars ÖgrenKarlsbyhedens IK11:30:05
681205Robert PalmVästerås SOK11:33:10
16022Anders LarssonOK Milan11:36:11
555556Thomas PerssonOK Denseln11:39:08
7104080Jonas IvarssonOK Hammaren11:42:06
710617Ingemar StålbergGävle OK11:45:06

D50

4 725 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
246029Ing-Marie LindahlOK Milan11:52:09
651229Lotta JungåkerKorsnäs IF OK11:55:00
652612Ulrika BacklundDalaportens OL11:58:08
205412Elisabet EnmarkGävle OK12:01:00
355857Christina PernebyIFK Lidingö SOK12:04:08
9641108Eva PetersonÄlvdalens IF OK12:07:06
228970Åsa RydellLeksands OK12:13:06
353865Monica BomanGävle OK12:16:07
27311Camilla WallinStora Tuna OK12:19:07

H50

6 475 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
14889Niklas LöwegrenStora Tuna OK11:35:07
246756Lars-Erik LarssonOK Milan11:38:09
419793Jonas DetterfeltLinköpings OK11:41:05
44601Björn AlbinssonIFK Mora OK11:44:00
9630310Per SundströmVästerås SOK11:47:06
344094Anders BerggrenMalungs OK Skogsmårdarna11:50:08
621404Mikael BacklundDalaportens OL11:53:08
2048663Anders MansénSkarpnäcks OL11:56:05
449189Thomas ÖstlundVästvärmlands OK11:59:05
9660306Bengt AnderssonIFK Mora OK12:02:06
403980Tomas ForsKvarnsvedens GOIF OK12:05:05
1290164Thomas HahneInsjöns IF OK12:08:07
27310Mats WallinStora Tuna OK12:11:05
19885Rikard ImarkTullinge SK12:14:10
440886Erik SimesOK Tyr12:17:05
421876Thomas SparrIFK Mora OK12:20:07
439912Stefan TörnqvistVästerås SOK12:23:07
902984Björn SvenssonOK Djerf12:26:05

D55

4 150 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
889325Susanne LüscherStora Tuna OK11:08:08
38545Elisabeth Hjertqvist JohanssonIFK Mora OK11:14:08
30194Anne FarbrotGöteborg-Majorna OK11:17:15
501847Ylva GrapeDalaportens OL11:20:07
245872Inger-Lise T. SkårholenLøten o-lag11:23:08
262468Barbro KarlssonKatrineholms OK11:26:09
26939Gunilla LärfarsLeksands OK11:29:06
241866Pia FrostIFK Mora OK11:32:06
15628Eva Rabe MagnussonIF Hagen11:35:08
27383Ewa EdejernIFK Bergvik11:38:09
258512Anita Østgård OlsenLøten o-lag11:41:06

H55

6 025 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
43047Anders LundJärfälla OK12:20:00
9005105Maffe FrostIFK Mora OK12:22:08
2050874Jari PöyhönenIFK Lidingö SOK12:26:10
570414Roland NorellSöders-Tyresö12:29:06
500253Lasse PedersenGöteborg-Majorna OK12:32:06
9591114Leif EdejernIFK Bergvik12:35:03
671400Ulf HamreforsVästerås SOK12:38:04
227145Mats BerghIFK Mora OK12:41:00
30976Jan NordinSundsvalls OK12:44:07
258510Trond OlsenLøten o-lag12:47:08
9610407Mats JönssonKorsnäs IF OK12:50:00
600518Erik WadmanIFK Mora OK12:56:08
14846Ulf ErikssonStora Tuna OK12:59:06
205412Anders EnmarkGävle OK13:02:04
571202Svante LindgrenKorsnäs IF OK13:05:07
570513Stefan CarlssonAlfta-Ösa OK13:08:06

D60

4 150 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9560518Elisabeth ÖströmOK Tyr11:47:12
2075446Rønnaug SagbakkenLøten o-lag11:50:10
1587900Kerstin SvenssonTrollhättans SOK11:53:11
408974Karin Håkansson RabeUlriksbergs IK11:56:10
28937Gunnel GillenäsKristinehamns OK11:59:08

H60

5 250 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15629Uno MagnussonIF Hagen11:31:06
26940Jan LärfarsLeksands OK11:34:05
7206802Ronnie ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna11:37:09
403978Martin RåmanKvarnsvedens GOIF OK11:40:10
9530822Lars ÖstlinOK Milan11:43:07
7208090Magnar OftenTynset IF11:46:00
9540901Arne HolmerIFK Mora OK11:49:05
26905Åke BolanderLeksands OK11:52:07
441746Lars HarkmanMalungs OK Skogsmårdarna11:55:05
560405Kjell BomanSöderhamns OK11:58:05
9541217Olov ÖströmOK Tyr12:04:05

D65

3 575 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
14324Miriam NorénIK Uven11:02:10

H65

4 725 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18761Bengt BjörkÅrsunda IF11:18:08
28936Christer GillenäsKristinehamns OK11:21:09
9481206Lars PerssonOK Kompassen11:24:15
547063Stanley HolmerIFK Mora OK11:27:08
259375Sven LarssonSärna SK11:30:07
1985326Ove ÅbergStorviks IF11:33:00
245873Arve SmestadLøten o-lag11:39:06
511010Håkan NilssonMalmö OK11:42:00
14320Stanley MattssonIK Uven11:45:11

D70

3 325 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
43982Gunilla MäkinenOK Hammaren11:35:13
714542Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK11:39:15
16521Maja-Lisa HanssonOK Lindéna11:45:17
1430704Birgitta JohanssonKristinehamns OK11:48:07

H70

3 575 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10794Jan-Olov RaskOK Enen11:11:08
9523895Elis ÅbergStorviks IF11:14:11
449326Sverre JonssonOK Ravinen11:17:14
9441208Anders JohanssonIFK Mora OK11:20:09
1430827Runo JohanssonKristinehamns OK11:23:10
33629Lars TuvessonUlricehamns OK11:29:14
10265Sven Gustav DahlbergStorviks IF11:32:14
43996Jan FogelbergVästvärmlands OK11:35:11
404237Hans JohanssonIFK Mora OK11:38:12
898533Christer SandhOK Roxen11:41:08
13755Göran BengtssonTockarps IK11:44:07

D75

2 650 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
29812Ann-Marie BirgerssonForserums SOK11:30:14

H75

3 325 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
46763Johnny BrandtHällefors OK11:18:07
38233Rune IvarssonOK Hammaren11:21:12
29811Mats BirgerssonForserums SOK11:24:11
259088Torsten VestmanOK Nolaskogsarna11:30:15

U1

1 800 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
355037Alicia IvarssonOK Hammaren10:45:51
43815Casper StålbergGävle OK10:48:55
2104472Jakob WåhlströmOK Linné11:06:37
2104458Hanna WåhlströmOK Linné11:06:51
449101Tim ÖstlundVästvärmlands OK11:09:04
1100120Oscar WärnOK Skogshjortarna11:27:57
1081122Dante MeijerIFK Mora OK11:33:15
9090421Herman EliassonSundsvalls OK11:33:46
347130Elin PalmVästerås SOK12:01:04

U2

2 100 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
27904Linnéa BrärbyFrosta OK10:55:51
343281Kalle VestlingOK Kåre11:01:54
421182Alexander BjärbyFrosta OK11:07:32
2088529Truls MansénSkarpnäcks OL11:23:25

Öppen motion 1

2 100 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18791Carina Rask-JönssonÅrsunda IF10:48:00
259552Inger BjörkÅrsunda IF10:49:15
10796Tuva Wallin- -10:56:11
14981Ante Wallin- -10:58:19
2093290Filip ÅkärbjärIFK Mora OK11:41:12

Öppen motion 3

2 975 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
341591Christina IvarssonOK Hammaren11:22:13
341583Anton MäkinenOK Hammaren11:22:20
7885312Jan AnderssonNorbergs OK11:26:02
1020474Jenny MeijerIFK Mora OK11:30:47
212557Kennet LjungbergNyköpings OK11:35:42
9021006Kajsa LjungbergTumba-Mälarhöjden OK11:42:12

Öppen motion 4

4 825 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
27784Erica ImesonSärna SK11:16:21
971201Alfred BjörklundIFK Mora OK11:22:00

Öppen motion 5

3 975 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2083984Göran AnderssonDalaportens OL10:53:26
41570Ulf ArvidssonVäxjö OK11:05:42
9730508Mia Sjösten AnderssonIFK Mora OK11:06:14
435368Niklas BlixtJärbo OK11:09:17
435364Åsa BlixtJärbo OK11:14:46
342564Agneta JonzonSöderhamns OK11:16:24
351841Per BrandtDomnarvets GOIF11:17:17
971197Annika BjörklundIFK Mora OK11:22:54
528001Lars-Gunnar BjörklundIFK Mora OK11:22:55
26904Peter BolanderLeksands OK11:34:01
950711Julia JobsonRommelanda11:43:30
661505Sofia PerssonDomnarvets GOIF12:03:08
1020365Stefan AhronIFK Mora OK12:27:46

Öppen motion 6

5 225 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9509216Erika BlixtOK Hammaren11:14:49
1963062Mickael WilhelmssonKorsnäs IF OK11:34:20
341242Morgan WilhelmssonKorsnäs IF OK11:34:22

Öppen motion 7

3 325 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18752Torbjörn DanielssonOK Hammaren10:43:14
41577Lisel ArvidssonVäxjö OK11:04:59
720223Annika LundströmSundbybergs IK11:18:04
816449Kent BergmanOK Ravinen11:18:17
43981Bertil MäkinenOK Hammaren11:18:57
553496Ann BergmanOK Ravinen11:25:37
262453Bo KarlssonKatrineholms OK11:26:14
9910097Emma BlixtOK Hammaren11:26:27
43769Annica BergerDomnarvets GOIF11:27:58
407246Petronella IvarssonOK Hammaren11:39:36
9690921Lena LjungbergTumba-Mälarhöjden OK11:42:11
2083973Elisabeth ÅkärbjärIFK Mora OK11:53:39
449739Kalle WegerfeltGarphyttans IF11:56:10
217272Anna WadmanIFK Mora OK11:59:14

Öppen motion 8

4 725 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
231216Karl Ivar JönssonÅrsunda IF10:43:16
351252Andreas ConradssonÖdeshögs SK10:51:39
1070420Mathias WärnOK Skogshjortarna10:57:35
1403964Henrik WåhlströmOK Linné10:58:06
259474Sune SisellOK Södertörn11:03:36
502558Olga PanchenkoIFK Mora OK11:06:54
850404Pia-Maria BondessonFrosta OK11:07:05
36592Stefan AnderssonIFK Mora OK11:14:25
421160Anna BjärbyFrosta OK11:17:22
331029Lennart MyrhedVandrarringen11:28:34
870418Johanna AlmséusIFK Hedemora OK11:33:04
9720812Stefan LjungbergTumba-Mälarhöjden OK11:35:28
443400Karin ÅkermanVästerås SOK11:38:10
29788P-O SjöströmVästerås SOK11:38:12
39145Niclas AhlströmVästerås SOK11:49:19
1870802Linda ErikssonGävle OK12:23:09
960716Elin KindlundhAlfta-Ösa OK12:58:59
10470Josefin NorellSöders-Tyresö

Öppen motion 9

7 300 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
217406Lars AmbrosiussonIFK Mora OK10:49:40
444091Lucie KomarkovaHjärnarps GH OL11:03:56
661024Erik ForsgrenOK Tyr11:04:18
28778André BjärbyFrosta OK11:09:19
790301Anna-Karin BondessonFrosta OK11:15:36
901218Simon SjöhedGävle OK11:16:24
216787Geir Myhr ÖienRingsaker OK11:25:46
421813Rickard LindkvistKlubblös12:09:33
9730120Per VestlingOK Kåre12:34:14

Öppen motion 10

6 025 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9681203Ulf AngelsjööOK Linné11:53:17
9990512Oliver AngelsjööOK Linné11:56:02

Annonser