Startlista för Grövelsjöorienteringen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Grövelsjöorienteringen
Arrangörsorganisationer: Dalarnas OF / Lapplandsfjällens Orienteringsklubb
Datum: lördag 2 juli 2016

D21

8 100 m, 23 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
811007 Emma Johansson Domnarvets GOIF 11:23:04
18820 Ingela Eriksson Gävle OK 11:26:11
201540 Gunhild Rogne Halland NTNUI 11:29:00
870710 Sara Hodler IFK Mora OK 11:32:05
202319 Josefine Wallenhammar Hagaby GoIF Örebro 11:35:04
900126 Anna Algotsson OK Rodhen 11:38:04
850828 Helena Jansson OK Ravinen 11:41:05
960316 Kristin Boman Gävle OK 11:44:03
209627 Charlotte Kung Umeå OK 11:47:10
37307 Lisa Näsholm Nydalens SK 11:50:07
979693 Josefine Söderlund Leksands OK 11:53:07
820217 Jenny Sandh OK Roxen 11:56:04
810223 Elin Dahlin Domnarvets GOIF 11:59:04
820708 Christine Sisell Gävle OK 12:02:07
2057227 Ida Lindkvist NTNUI 12:05:04
732555 Evgeniya Ryapolova IFK Mora OK 12:08:04
654488 Moa Enmark Göteborg-Majorna OK 12:11:04
27386 Stina Edejern IFK Bergvik 12:14:11
950720 Linnéa Hahne Insjöns IF OK 12:17:03
1891121 Pernilla Eriksson Gävle OK 12:20:04
850701 Sofie Johansson Løten O-Lag 12:23:04
888706 Marika Lindahl OK Milan 12:26:04
2057207 Linda Lindkvist Leksands OK 12:29:04

H21

11 375 m, 37 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
781087 Erik Sisell Gävle OK 11:09:04
9940430 Anders Vedin Sundsvalls OK 11:12:05
950716 Gustav Boquist IK Uven 11:15:07
641221 Jan Hollbeck Bromma-Vällingby SOK 11:18:04
950119 Johan Ek-Larsson Södertälje-Nykvarn OF 11:21:07
676788 Per Holm IFK Mora OK 11:24:09
870701 Jonas Andersson Stora Tuna OK 11:30:04
611129 Lasse Jansson Gävle OK 11:33:04
880420 Erik Almséus IFK Hedemora OK 11:36:05
258516 Gjermund Olsen NTNUI 11:39:04
9921108 Albin Olausson OK Rodhen 11:42:04
909192 Gustav Bergman OK Ravinen 11:45:03
1150620 Simon Hodler IFK Mora OK 11:48:04
910924 Anton Sjökvist Stora Tuna OK 11:54:05
711215 Lars Åkerman Malungs OK Skogsmårdarna 11:54:14
9760203 Patrik Svedberg Gävle OK 11:57:06
920329 Erik Toomingas Sundsvalls OK 12:00:03
7204921 Adrian Opheim NTNUI 12:03:03
8260126 Martin Ankel OK Alehof 12:06:03
963411 Fredrik Persson Domnarvets GOIF 12:09:03
7777123 Roman Ryapolov IFK Mora OK 12:12:05
710413 Frode Konst IL Tyrving 12:15:08
930428 Markus Wallin Stora Tuna OK 12:18:05
930893 Albin Sjöhed Gävle OK 12:21:02
1995123 Johan Söderlund Leksands OK 12:24:03
1312500 Per Melander Often NTNUI 12:27:00
501867 Mattias Allared Tumba-Mälarhöjden OK 12:30:00
9105041 Jakob Enmark Södertälje-Nykvarn OF 12:33:04
638450 Erik Ersson IFK Mora OK 12:36:04
9783675 Emil Svensk Stora Tuna OK 12:42:03
931216 Erik Boman Gävle OK 12:45:00
258519 Asbjørn Olsen NTNUI 12:51:04
940323 Rasmus Larsson OK Alehof 12:54:04
800104 Erik Sandh OK Roxen 12:57:04
890297 Kristian Dahlström IFK Mora OK 13:00:03
1931224 Ulrik Magnusson Halmstad OK 13:03:00
780622 Mattias Mårts Stora Tuna OK 13:06:03

D20

6 475 m, 2 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
962625 Sara Hamrefors Västerås SOK 11:26:07
960118 Ellen Sarenmark Leksands OK 11:29:09

H20

8 625 m, 8 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
970702 Rasmus Arfwedson Frölunda OL 11:15:07
556633 Johan Nordin Sundsvalls OK 11:18:04
451915 Mattis Hallberg IK Uven 11:21:05
44972 Tobias Pentonen Hestra IF 11:24:07
9133701 Kalle Johansson OK Hammaren 11:27:06
9005081 Oscar Sundlöf Sundsvalls OK 11:30:05
733177 Filip Hahne Insjöns IF OK 11:36:05
9710055 Henrik Sparr IFK Mora OK 11:39:06

D18

6 025 m, 12 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
9990326 Emelie Karlsson OK Landehof 11:37:05
707648 Vilma Berger Domnarvets GOIF 11:40:05
9990504 Tove Flodman OK Hammaren 11:43:05
990830 Hanna Boquist IK Uven 11:49:07
7991025 Isabella Lago Göteborg-Majorna OK 11:52:05
2065112 Frida Andersson Tolered-Utby Ol-klubb 11:55:00
7990828 Ellen Skoog OK Hammaren 11:58:06
9200693 Sarah Persson OK Denseln 12:01:05
9980212 Frida Peterson Älvdalens IF OK 12:04:07
9990206 Ida Palmberg OK Hammaren 12:07:04
990724 Hanna Sundström Västerås SOK 12:10:05
438441 Sara Forsberg IK Uven 12:13:06

H18

7 300 m, 9 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
981308 Mårten Olsson Gävle OK 11:54:04
8001337 Filip Bengtsson OK Lindéna 11:57:05
9980422 Henrik Hamrefors Västerås SOK 12:00:04
7980726 Hugo Thunberg OK Alehof 12:03:04
980819 Gustav Öhgren OK Kåre 12:06:04
980800 Erik Olsson Gävle OK 12:09:04
9000319 Fredrik Hamrefors Västerås SOK 12:12:04
980280 Doglas Fransson OK Alehof 12:15:06
551144 Johannes Öhgren OK Kåre 12:24:05

D16

4 725 m, 2 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
9005565 Moa Sjösten Andersson IFK Mora OK 11:06:03
600218 Frida Johansson OK Djerf 11:09:08

H16

6 025 m, 2 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
793401 Adam Hahne Insjöns IF OK 11:25:03
9000522 Sixten Törnqvist Västerås SOK 11:31:00

D14

3 975 m, 4 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
1984057 Malin Wilhelmsson Korsnäs IF OK 11:34:03
9031028 Klara Åkerman Sjöström Västerås SOK 11:37:07
450657 Elsa Hermansson IFK Mora OK 11:40:03
1200203 Cornelia Ivarsson OK Hammaren 11:43:04

H14

3 975 m, 7 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
330781 Elmer Ögren Karlsbyhedens IK 11:07:02
8021231 Erik Brandt Domnarvets GOIF 11:10:02
530923 Simon Karlsson Holmer IFK Mora OK 11:16:02
208914 Sander Krouwel Stora Tuna OK 11:18:35
9101168 Otto Balck Täby OK 11:22:06
431492 Frank Krouwel Stora Tuna OK 11:25:04
1030619 Albin Gezelius IFK Mora OK 11:28:03

D12

2 975 m, 11 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
7050331 Julia Forsgren OK Tyr 11:04:05
2058761 Vilma Larsson OK Milan 11:10:04
7205503 Alva Ersson IFK Mora OK 11:13:03
352944 Elsa Brandt Domnarvets GOIF 11:16:03
1040504 Selma Ivarsson OK Hammaren 11:22:03
550530 Sofie Karlsson Holmer IFK Mora OK 11:25:04
351507 Signe Ögren Karlsbyhedens IK 11:26:32
442057 Anja Berger Domnarvets GOIF 11:28:06
2066599 Tilde Mansén Skarpnäcks OL 11:31:03
262163 Julia Hagelberg Nordahl OK Kåre 11:34:17
1040718 Julia Meijer IFK Mora OK 11:37:06

H12

2 975 m, 4 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
9101167 Axel Balck Täby OK 11:46:00
449308 Hugo Persson OK Denseln 11:49:03
2075476 Sebastian Åkärbjär IFK Mora OK 11:52:02
8001336 Isak Bengtsson OK Lindéna 11:55:02

D10

2 100 m, 5 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
2101772 Rebecka Åkärbjär IFK Mora OK 11:39:03
439545 Alice Ljungberg Tumba-Mälarhöjden OK 11:42:03
9060123 Alva Eliasson Sundsvalls OK 11:45:03
660203 Linnea Hermansson IFK Mora OK 11:48:00
434012 Ebba Flodman OK Hammaren 11:51:06

H10

2 100 m, 3 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
1071222 Calle Wärn OK Skogshjortarna 11:24:07
9102096 Erik Balck Täby OK 11:27:04
39234 Erik Palm Västerås SOK 11:30:03

D35

6 475 m, 1 anmäld deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
25664 Marika Hagelberg OK Kåre 11:14:10

H35

8 625 m, 3 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
439402 Anders Fogelberg Västvärmlands OK 11:03:09
504672 Stefan Schwarzenberger LG Stettlen 11:06:05
771118 Tobias Eliasson Sundsvalls OK 12:48:03

D40

6 025 m, 7 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
1140198 Helena Backlund Gävle OK 11:01:08
9751002 Eva Palm Västerås SOK 11:04:06
44608 Lena Karlsson Holmer IFK Mora OK 11:07:04
449722 Katja Kinnunen Täby OK 11:10:14
8420812 Anna Lindgren Västerås SOK 11:16:05
720306 Annelie Hermansson IFK Mora OK 11:19:05
41775 Charlotte Lindkvist Leksands OK 12:00:06

H40

8 100 m, 5 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
46765 Mattias Brandt Hällefors OK 12:32:06
741125 Bengt Hansske Kils OK 12:35:00
1399786 Magnus Flodman OK Hammaren 12:38:04
205086 Peter Fredricson IFK Mora OK 12:44:07
46719 Jonas Fogelberg Västvärmlands OK 12:47:04

D45

5 250 m, 18 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
214237 Jenny Ögren Karlsbyhedens IK 12:11:06
754121 Silvia Schneider-Schiess LG Stettlen 12:14:10
997933 Inger Gunnarsson Västerås SOK 12:17:09
8630877 Berit Gummus IFK Mora OK 12:20:07
435759 Eva-Lena Hahne Insjöns IF OK 12:22:06
7691006 Therese Fors Kvarnsvedens GOIF OK 12:26:07
2048615 Anethe Mansén Skarpnäcks OL 12:29:07
30975 Anna Nordin Sundsvalls OK 12:32:06
636465 Åsa Detterfelt Linköpings OK 12:35:09
8001338 Berit Bengtsson OK Lindéna 12:41:08
449191 Karina Östlund Västvärmlands OK 12:43:55
9701217 Annika Sundström Västerås SOK 12:44:08
39774 Karin Ersson IFK Mora OK 12:47:08
700503 Ann Roller Järfälla OK 12:50:05
38784 Malin Persson OK Denseln 12:53:06
29911 Kerstin Imark Tullinge SK 12:56:06
14968 Eva-Lotta Löfgren Stora Tuna OK 12:59:00
46888 Yvonne Sjödén Älvdalens IF OK 13:02:05

H45

7 300 m, 12 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
7012210 John Solbreck Långhundra IF 11:12:04
8400504 David Lindgren Västerås SOK 11:15:06
606013 Eric Roller Järfälla OK 11:18:06
680814 Jonas Cederlöf OK Tyr 11:21:06
37615 Thomas Ivarsson OK Hammaren 11:24:06
750523 Torbjörn Pettersson Gävle OK 11:27:09
244889 Lars Ögren Karlsbyhedens IK 11:30:05
681205 Robert Palm Västerås SOK 11:33:10
16022 Anders Larsson OK Milan 11:36:11
555556 Thomas Persson OK Denseln 11:39:08
7104080 Jonas Ivarsson OK Hammaren 11:42:06
710617 Ingemar Stålberg Gävle OK 11:45:06

D50

4 725 m, 9 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
246029 Ing-Marie Lindahl OK Milan 11:52:09
651229 Lotta Jungåker Korsnäs IF OK 11:55:00
652612 Ulrika Backlund Dalaportens OL 11:58:08
205412 Elisabet Enmark Gävle OK 12:01:00
355857 Christina Perneby IFK Lidingö SOK 12:04:08
9641108 Eva Peterson Älvdalens IF OK 12:07:06
228970 Åsa Rydell Leksands OK 12:13:06
353865 Monica Boman Gävle OK 12:16:07
27311 Camilla Wallin Stora Tuna OK 12:19:07

H50

6 475 m, 18 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
14889 Niklas Löwegren Stora Tuna OK 11:35:07
246756 Lars-Erik Larsson OK Milan 11:38:09
419793 Jonas Detterfelt Linköpings OK 11:41:05
44601 Björn Albinsson IFK Mora OK 11:44:00
9630310 Per Sundström Västerås SOK 11:47:06
344094 Anders Berggren Malungs OK Skogsmårdarna 11:50:08
621404 Mikael Backlund Dalaportens OL 11:53:08
2048663 Anders Mansén Skarpnäcks OL 11:56:05
449189 Thomas Östlund Västvärmlands OK 11:59:05
9660306 Bengt Andersson IFK Mora OK 12:02:06
403980 Tomas Fors Kvarnsvedens GOIF OK 12:05:05
1290164 Thomas Hahne Insjöns IF OK 12:08:07
27310 Mats Wallin Stora Tuna OK 12:11:05
19885 Rikard Imark Tullinge SK 12:14:10
440886 Erik Simes OK Tyr 12:17:05
421876 Thomas Sparr IFK Mora OK 12:20:07
439912 Stefan Törnqvist Västerås SOK 12:23:07
902984 Björn Svensson OK Djerf 12:26:05

D55

4 150 m, 11 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
889325 Susanne Lüscher Stora Tuna OK 11:08:08
38545 Elisabeth Hjertqvist Johansson IFK Mora OK 11:14:08
30194 Anne Farbrot Göteborg-Majorna OK 11:17:15
501847 Ylva Grape Dalaportens OL 11:20:07
245872 Inger-Lise T. Skårholen Løten o-lag 11:23:08
262468 Barbro Karlsson Katrineholms OK 11:26:09
26939 Gunilla Lärfars Leksands OK 11:29:06
241866 Pia Frost IFK Mora OK 11:32:06
15628 Eva Rabe Magnusson IF Hagen 11:35:08
27383 Ewa Edejern IFK Bergvik 11:38:09
258512 Anita Østgård Olsen Løten o-lag 11:41:06

H55

6 025 m, 16 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
43047 Anders Lund Järfälla OK 12:20:00
9005105 Maffe Frost IFK Mora OK 12:22:08
2050874 Jari Pöyhönen IFK Lidingö SOK 12:26:10
570414 Roland Norell Söders-Tyresö 12:29:06
500253 Lasse Pedersen Göteborg-Majorna OK 12:32:06
9591114 Leif Edejern IFK Bergvik 12:35:03
671400 Ulf Hamrefors Västerås SOK 12:38:04
227145 Mats Bergh IFK Mora OK 12:41:00
30976 Jan Nordin Sundsvalls OK 12:44:07
258510 Trond Olsen Løten o-lag 12:47:08
9610407 Mats Jönsson Korsnäs IF OK 12:50:00
600518 Erik Wadman IFK Mora OK 12:56:08
14846 Ulf Eriksson Stora Tuna OK 12:59:06
205412 Anders Enmark Gävle OK 13:02:04
571202 Svante Lindgren Korsnäs IF OK 13:05:07
570513 Stefan Carlsson Alfta-Ösa OK 13:08:06

D60

4 150 m, 5 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
9560518 Elisabeth Öström OK Tyr 11:47:12
2075446 Rønnaug Sagbakken Løten o-lag 11:50:10
1587900 Kerstin Svensson Trollhättans SOK 11:53:11
408974 Karin Håkansson Rabe Ulriksbergs IK 11:56:10
28937 Gunnel Gillenäs Kristinehamns OK 11:59:08

H60

5 250 m, 11 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
15629 Uno Magnusson IF Hagen 11:31:06
26940 Jan Lärfars Leksands OK 11:34:05
7206802 Ronnie Eriksson Malungs OK Skogsmårdarna 11:37:09
403978 Martin Råman Kvarnsvedens GOIF OK 11:40:10
9530822 Lars Östlin OK Milan 11:43:07
7208090 Magnar Often Tynset IF 11:46:00
9540901 Arne Holmer IFK Mora OK 11:49:05
26905 Åke Bolander Leksands OK 11:52:07
441746 Lars Harkman Malungs OK Skogsmårdarna 11:55:05
560405 Kjell Boman Söderhamns OK 11:58:05
9541217 Olov Öström OK Tyr 12:04:05

D65

3 575 m, 1 anmäld deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
14324 Miriam Norén IK Uven 11:02:10

H65

4 725 m, 9 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
18761 Bengt Björk Årsunda IF 11:18:08
28936 Christer Gillenäs Kristinehamns OK 11:21:09
9481206 Lars Persson OK Kompassen 11:24:15
547063 Stanley Holmer IFK Mora OK 11:27:08
259375 Sven Larsson Särna SK 11:30:07
1985326 Ove Åberg Storviks IF 11:33:00
245873 Arve Smestad Løten o-lag 11:39:06
511010 Håkan Nilsson Malmö OK 11:42:00
14320 Stanley Mattsson IK Uven 11:45:11

D70

3 325 m, 4 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
43982 Gunilla Mäkinen OK Hammaren 11:35:13
714542 Lena Leandersson Älvdalens IF OK 11:39:15
16521 Maja-Lisa Hansson OK Lindéna 11:45:17
1430704 Birgitta Johansson Kristinehamns OK 11:48:07

H70

3 575 m, 11 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
10794 Jan-Olov Rask OK Enen 11:11:08
9523895 Elis Åberg Storviks IF 11:14:11
449326 Sverre Jonsson OK Ravinen 11:17:14
9441208 Anders Johansson IFK Mora OK 11:20:09
1430827 Runo Johansson Kristinehamns OK 11:23:10
33629 Lars Tuvesson Ulricehamns OK 11:29:14
10265 Sven Gustav Dahlberg Storviks IF 11:32:14
43996 Jan Fogelberg Västvärmlands OK 11:35:11
404237 Hans Johansson IFK Mora OK 11:38:12
898533 Christer Sandh OK Roxen 11:41:08
13755 Göran Bengtsson Tockarps IK 11:44:07

D75

2 650 m, 1 anmäld deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
29812 Ann-Marie Birgersson Forserums SOK 11:30:14

H75

3 325 m, 4 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
46763 Johnny Brandt Hällefors OK 11:18:07
38233 Rune Ivarsson OK Hammaren 11:21:12
29811 Mats Birgersson Forserums SOK 11:24:11
259088 Torsten Vestman OK Nolaskogsarna 11:30:15

U1

1 800 m, 9 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
355037 Alicia Ivarsson OK Hammaren 10:45:51
43815 Casper Stålberg Gävle OK 10:48:55
2104472 Jakob Wåhlström OK Linné 11:06:37
2104458 Hanna Wåhlström OK Linné 11:06:51
449101 Tim Östlund Västvärmlands OK 11:09:04
1100120 Oscar Wärn OK Skogshjortarna 11:27:57
1081122 Dante Meijer IFK Mora OK 11:33:15
9090421 Herman Eliasson Sundsvalls OK 11:33:46
347130 Elin Palm Västerås SOK 12:01:04

U2

2 100 m, 4 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
27904 Linnéa Brärby Frosta OK 10:55:51
343281 Kalle Vestling OK Kåre 11:01:54
421182 Alexander Bjärby Frosta OK 11:07:32
2088529 Truls Mansén Skarpnäcks OL 11:23:25

Öppen motion 1

2 100 m, 5 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
18791 Carina Rask-Jönsson Årsunda IF 10:48:00
259552 Inger Björk Årsunda IF 10:49:15
10796 Tuva Wallin - - 10:56:11
14981 Ante Wallin - - 10:58:19
2093290 Filip Åkärbjär IFK Mora OK 11:41:12

Öppen motion 3

2 975 m, 6 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
341591 Christina Ivarsson OK Hammaren 11:22:13
341583 Anton Mäkinen OK Hammaren 11:22:20
7885312 Jan Andersson Norbergs OK 11:26:02
1020474 Jenny Meijer IFK Mora OK 11:30:47
212557 Kennet Ljungberg Nyköpings OK 11:35:42
9021006 Kajsa Ljungberg Tumba-Mälarhöjden OK 11:42:12

Öppen motion 4

4 825 m, 2 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
27784 Erica Imeson Särna SK 11:16:21
971201 Alfred Björklund IFK Mora OK 11:22:00

Öppen motion 5

3 975 m, 13 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
2083984 Göran Andersson Dalaportens OL 10:53:26
41570 Ulf Arvidsson Växjö OK 11:05:42
9730508 Mia Sjösten Andersson IFK Mora OK 11:06:14
435368 Niklas Blixt Järbo OK 11:09:17
435364 Åsa Blixt Järbo OK 11:14:46
342564 Agneta Jonzon Söderhamns OK 11:16:24
351841 Per Brandt Domnarvets GOIF 11:17:17
971197 Annika Björklund IFK Mora OK 11:22:54
528001 Lars-Gunnar Björklund IFK Mora OK 11:22:55
26904 Peter Bolander Leksands OK 11:34:01
950711 Julia Jobson Rommelanda 11:43:30
661505 Sofia Persson Domnarvets GOIF 12:03:08
1020365 Stefan Ahron IFK Mora OK 12:27:46

Öppen motion 6

5 225 m, 3 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
9509216 Erika Blixt OK Hammaren 11:14:49
1963062 Mickael Wilhelmsson Korsnäs IF OK 11:34:20
341242 Morgan Wilhelmsson Korsnäs IF OK 11:34:22

Öppen motion 7

3 325 m, 14 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
18752 Torbjörn Danielsson OK Hammaren 10:43:14
41577 Lisel Arvidsson Växjö OK 11:04:59
720223 Annika Lundström Sundbybergs IK 11:18:04
816449 Kent Bergman OK Ravinen 11:18:17
43981 Bertil Mäkinen OK Hammaren 11:18:57
553496 Ann Bergman OK Ravinen 11:25:37
262453 Bo Karlsson Katrineholms OK 11:26:14
9910097 Emma Blixt OK Hammaren 11:26:27
43769 Annica Berger Domnarvets GOIF 11:27:58
407246 Petronella Ivarsson OK Hammaren 11:39:36
9690921 Lena Ljungberg Tumba-Mälarhöjden OK 11:42:11
2083973 Elisabeth Åkärbjär IFK Mora OK 11:53:39
449739 Kalle Wegerfelt Garphyttans IF 11:56:10
217272 Anna Wadman IFK Mora OK 11:59:14

Öppen motion 8

4 725 m, 18 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
231216 Karl Ivar Jönsson Årsunda IF 10:43:16
351252 Andreas Conradsson Ödeshögs SK 10:51:39
1070420 Mathias Wärn OK Skogshjortarna 10:57:35
1403964 Henrik Wåhlström OK Linné 10:58:06
259474 Sune Sisell OK Södertörn 11:03:36
502558 Olga Panchenko IFK Mora OK 11:06:54
850404 Pia-Maria Bondesson Frosta OK 11:07:05
36592 Stefan Andersson IFK Mora OK 11:14:25
421160 Anna Bjärby Frosta OK 11:17:22
331029 Lennart Myrhed Vandrarringen 11:28:34
870418 Johanna Almséus IFK Hedemora OK 11:33:04
9720812 Stefan Ljungberg Tumba-Mälarhöjden OK 11:35:28
443400 Karin Åkerman Västerås SOK 11:38:10
29788 P-O Sjöström Västerås SOK 11:38:12
39145 Niclas Ahlström Västerås SOK 11:49:19
1870802 Linda Eriksson Gävle OK 12:23:09
960716 Elin Kindlundh Alfta-Ösa OK 12:58:59
10470 Josefin Norell Söders-Tyresö

Öppen motion 9

7 300 m, 9 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
217406 Lars Ambrosiusson IFK Mora OK 10:49:40
444091 Lucie Komarkova Hjärnarps GH OL 11:03:56
661024 Erik Forsgren OK Tyr 11:04:18
28778 André Bjärby Frosta OK 11:09:19
790301 Anna-Karin Bondesson Frosta OK 11:15:36
901218 Simon Sjöhed Gävle OK 11:16:24
216787 Geir Myhr Öien Ringsaker OK 11:25:46
421813 Rickard Lindkvist Klubblös 12:09:33
9730120 Per Vestling OK Kåre 12:34:14

Öppen motion 10

6 025 m, 2 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
9681203 Ulf Angelsjöö OK Linné 11:53:17
9990512 Oliver Angelsjöö OK Linné 11:56:02

Annonser