Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stigtomtakavlen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: Stigtomtakavlen
Arrangörsorganisation: OK Hällen
Datum: fredag 14 april 2017 - lördag 15 april 2017

H17E

67 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
1Göteborg-Majorna OK 121:00
11. Christian Tingström
12. Mikael Eliasson
13. Anders Hedberg
14. Daniel Wernersson
15. Johan Strand
16. Ola Martner
2Södertälje-Nykvarn OF 221:00
21. Davis Dislers
22. Michal Olejnik
23. Joakim Andén
24. Erik Wigle
25. Jakob Enmark
26. Jesper Sjöblom
3OK Kåre 121:00
31. Fredrik Mattsson
32. Isac von Krusenstierna
33. Matěj Kamenický
34. Linus Larsson
35. Emil Åberg
36. Jonas Gustafsson
4Ärla IF 121:00
41. Emil Andersson
42. Robbin Kantarp
43. Simon Hedlund
44. Rudolfs Zernis
45. Petter Eriksson
46. Karl Walheim
5IK Hakarpspojkarna 121:00
51. Martin Djerf
52. Filip Ossiansson
53. Arvid Nord
54. Andreas Jansson
55. Aleksei Alekseyonok
56. Ludwig Ljungqvist
6OK Linné 121:00
61. Jakob Andersson
62. Jan Troeng
63. Erik Lind
64. Olle Grywenz
65. Olle Nilsson
66. Miloš Nykodým
7IFK Mora OK 121:00
71. Per Harald Havnen Johansen
72. Roman Ryapolov
73. Linus Rapp
74. Kristian Dahlström
75. Artem Panchenko
76. Sebastian Baumann
8IK Hakarpspojkarna 221:00
81. Adam Granstedt
82. Gustaf Sparrevik
83. Oskar Ljungqvist
84. Eric Hansson
85. Markus Hederskog
86. Albin Axelsson
9Nyköpings OK 121:00
91. Samuel Keller
92. Jens Wängdahl
93. Ludvig Ek
94. Didrik Hall
95. Daniel Nilsson
96. Niklaus Rey
10OK Linné 221:00
101. Mats Troeng
102. Henrik Löfås
103. Johannes Ridefelt
104. Mats Fröberg
105. Daniel Carlson Bjernald
106. Carl-Johan Högberg
11OK Denseln 221:00
111. Albert Mollén
112. Emil Kalered
113. David Modig
114. Hans Brolund
115. Per Brolund
116. Jonas Braam
12IFK Göteborg 121:00
121. Fredrik Edén
122. Johan Högstrand
123. Morten Jarvis Westergård
124. Vetle Ruud Bråten
125. Max Peter Bejmer
126. Fredrik Bakkman
13OK Ravinen 121:00
131. Axel Granqvist
132. Assar Hellström
133. Love Berzell
134. Viktor Wohlgemuth
135. Hannes Svahn
136. Gustav Bergman
14OK Tisaren 121:00
141. Gustav Hindér
142. Oskar Andrén
143. Johan Aronsson
144. Erik Fernlund
145. Olle Josarp
146. Filip Jacobsson
15Hagaby GoIF Örebro 121:00
151. Viktor Larsson
152. Love Sintring
153. Harald Larsson
154. Sebastian Månsson
155. Jakob Wallenhammar
156. Viktor Larsson
16Göteborg-Majorna OK 221:00
161. Joakim Eliasson
162. Jonas Merz
163. Viktor Runnby
164. Andreas Johansson
165. Henrik Håkansson
166. Robbie Anderson
17Tullinge SK 121:00
171. Victor Imark
172. Simon Imark
173. Markus Adolfsson
174. Joël Morgenthaler
175. Magnus Glännefors
176. John Börjesson
18Stora Tuna OK 221:00
181. Henning Sjökvist
182. William Pommer
183. Mattias Mårts
184. Mattias Östberg
185. Staffan Eriksson
186. Peo Svensk
19Rehns BK 121:00
191. Jesper Lysell
192. Fredrik Ingelsson
193. Vladimir Tregubov
194. Anders Johansson
195. Charlie Stolt
196. Walter Lagerhäll
20OK Kolmården 121:00
201. Ville Johansson
202. Oskar Leinonen
203. Josef Johansson
204. Joel Sjödin
205. Mikael Andersson
206. Klas Johansson
21Nyköpings OK / OK Måsen 221:00
211. Felix Lindell Öhman
212. Oskar Engman
213. Oscar Arman
214. William Nilsson
215. Tomas Reibring
216. Carl Carlsson
22Ärla IF 221:00
221. Henrik Jonsson
222. Anatolijs Tarasovs
223. Halvor Eid Nielsen
224. Jonathan Rosendahl
225. Oscar Vångell
226. Viktor Silvemark
23IFK Lidingö SOK 121:00
231. Hector Haines
232. Erik Ivarsson Sandberg
233. Nicolas Simonin
234. David Andersson
235. Mårten Boström
236. Øystein Kvaal Østerbø
24OK Klemmingen 121:00
241. Carl Pramlid
242. Lars Soldagg
243. Anders Granberg
244. Simon Järpling
245. Greger Bäckström
246. Simon Martinsson
25OK Klemmingen 221:00
251. Jonas Svensson
252. Edvard Davidsson
253. Stefan Karlsson
254. Oscar Vagman
255. Peter Askeljung
256. Bart Van Wijngaarden
26Finspångs SOK / Skogspojkarnas OK 121:00
261. Per Lindman
262. Johan Wehlin
263. Peter Ettling
264. Thorsten Svensson
265. Joakim Gustafsson
266. Simon Lundin
27IL Tyrving 121:00
271. Vegard Brun Saga
272. Anders Tiltnes
273. Emil Jönsson
274. Gunnar Fiskum
275. Torgeir Nørbech
276. Bjørn Ekeberg
28IL Tyrving 221:00
281. Jim Øystein Nybråten
282. Torbjørn Sagberg
283. Erik Andersson
284. Ådne Skjærstein
285. Are Kristiansen
286. Espen Jakobsen
29Nydalens SK 121:00
291. Elias Jonsson
292. Sindre Rønning
293. Øystein Sørensen
294. Anders Vister
295. Anders Nordberg
296. Håvard Haga
30Nydalens SK 221:00
301. Bojan Blumenstein
302. Henrik Eijsink
303. Sondre Ruud Bråten
304. Halvor Tørnqvist Halden
305. Lars Young Vik
306. Sören Jonsson
31Kils OK 121:00
311. Ludvig Eriksson
312. David Risberg
313. Jonathan Uller
314. Viktor Skoog
315. Sanna Skoog
316. Jonas Uller
32OK Pan Århus 121:00
321. Rasmus Djurhuus
322. Jonas Munthe
323. Anders Konring
324. Melker Folino
325. Jonas Lüthje
326. Anders Olesen
33OK Rodhen 121:00
331. Simon Andersson
332. Martin Jansson
333. Albin Olausson
334. Emil Grehn
335. Magnus Björk
336. Torbjörn Jacobsson
34OK Denseln 121:00
341. Mathias Hallmén
342. Algirdas Bartkevicius
343. Erik Pettersson
344. August Mollén
345. Pavlo Ushkvarok
346. Olle Kalered
35OK Tisaren 221:00
351. Mathias Drage
352. Daniel Attås
353. Anton Hallor
354. Jonatan Aronsson
355. Ivan Forsgren
356. Nils Aronsson
36Attunda OK / Hagaby GoIF Örebro 221:00
361. Johan Persson
362. N N
363. N N
364. N N
365. N N
366. N N
37Attunda OK / IF Thor 121:00
371. Johan Persson
372. Oskar Daniels
373. Johannes Knutas
374. Simon Martelius
375. Thomas Pettersson
376. Robert Pettersson
38OK Kåre 221:00
381. Albin Bergkvist
382. Gustav Öhgren
383. Martin Mörsell
384. Lars Mattsson
385. Marcus Ramström
386. Johannes Öhgren
39Sundsvalls OK 121:00
391. Gustav Frænell
392. Anders Axling
393. Magnus Jonsson
394. Lars Henriksson
395. Erik Toomingas
396. Jan Nordin
40Tullinge SK 321:00
401. Jonas Nordström
402. Christoffer Eskilsson
403. Johan Kärrström
404. Oskar Forsberg
405. Björn Normark
406. Björn Normark
41Sundbybergs IK 121:00
411. Mårten Lundqvist
412. David Mellin
413. Simon Mellin
414. Kristoffer Tengroth
415. Morgan Karlsson
416. Niklas Carlsson
42Tullinge SK 221:00
421. Niklas Sundqvist
422. Jörgen Ohlin
423. Ruben Bryngelsson
424. Emil Andersson
425. Albin Andersson
426. Olle Andersson
43OK Roxen 221:00
431. Hugo Dalhammer
432. Sören Nilsson Påledal
433. N N
434. N N
435. N N
436. N N
44Gävle OK 121:00
441. Patrik Svedberg
442. Lasse Jansson
443. Erik Olsson
444. Anders Enmark
445. Anders L Olsson
446. Mårten Olsson
45Södertälje-Nykvarn OF 121:00
451. Johan Ek-Larsson
452. Kent Ohlsson
453. Rickard Ohlsson
454. Erik Liljequist
455. Eric Börjeskog
456. Jonas Leandersson
46Ärla IF / Bredaryds SOK / Robertsfors IK 321:00
461. Donald McCarthy
462. Henrik Andersson
463. Lars Drageryd
464. Mats Walheim
465. Pontus Bierfeldt
466. N N
47Göteborg-Majorna OK 321:00
471. Måns Östman
472. Daniel Martinsson
473. Anders Axenborg
474. Andreas Persson
475. Viktor Stensson
476. Ola Jodal
48OK Roxen 121:00
481. Hugo Lillieström
482. Albin Lillieström
483. Henrik Marmelid
484. Mattias Zachrisson
485. Jonas Andersson
486. Erik Helander
49Sävedalens AIK 221:00
491. Johan Wikström
492. Vitaliy Gichko
493. Fredrik Weihard
494. Evgenij Zhahovskij
495. Simon Larsson
496. Anton Novichenko
50Söders-Tyresö 121:00
501. Olle Carlsson
502. Niklas Wrane
503. Fredrik Glännefors
504. Johan Hedman
505. Pär Svensson
506. N N
51IFK Lidingö SOK 321:00
511. Mattias Johansson
512. Simon Schuster
513. Erik Jansson
514. Andrew Quin
515. Ola Lindqvist
516. Andrew Quin
52IFK Göteborg 221:00
521. Niclas Jonasson
522. Jonas Pilblad
523. Andreas Sølberg
524. Erik Engstrand
525. John Persson
526. Arvid Våg
53OK Pan-Kristianstad 121:00
531. Simon Svensson
532. Gernot Kerschbaumer
533. Fredrik Nilsson
534. Simon Wikström
535. Marek Schuster
536. Björn Cederberg
54Karlskrona SOK 121:00
541. Emil Folino
542. Oscar Johansson
543. Magnus Larsson
544. Olof Ingemarsson
545. Erik Vinblad
546. Emil Pettersson
55Långhundra IF 121:00
551. Anton Sundgren
552. Samuel Hedlund
553. Robin Pousette
554. Waldemar Andersson
555. Simon Jakobsson
556. Anton Forsberg
56Malungs OK Skogsmårdarna 121:00
561. Rickard Börjesson
562. Thomas Carlsson
563. Oskar Sandberg
564. William Lind
565. Ludvig Åhlund
566. Jakob Lööf
57IFK Mora OK 221:00
571. Johan Lindberg
572. Erik Folkesson Blom
573. Jegor Kostylev
574. Daniel Duhlbo
575. Gustav Jonsson
576. Per Holm
58Sävedalens AIK 121:00
581. Sergey Fedatsenka
582. Marcus Millegård
583. Heino Ollin
584. Jonas Palm
585. Dmitriy Mihalkin
586. Andrey Salin
59IFK Mora OK / Domnarvets GOIF / Leksands OK 321:00
591. Simonas Krepsta
592. Johan Söderlund
593. Ola Svahn
594. Johan B Nordahl
595. Fredrik Persson
596. Johan Enges
60KFUM Örebro OK 121:00
601. Erik Lindgren
602. Erik Groth
603. Erik Harlén
604. Fredrik Johnsson
605. Jacob Eriksson
606. Stefan Aronsson
61Malungs OK Skogsmårdarna 221:00
611. Johan Nordlund
612. Erik Rost
613. Martin Hammarberg
614. Linus Bohman
615. Ola Nyberg
616. Lars Åkerman
62OK Linné 321:00
621. Viktor Janrik
622. Olof Eriksson
623. Tuve Möller
624. Karl Grywenz
625. Ross Smith
626. Ruairi Short
63Linköpings OK 121:00
631. Per Carlborg
632. Erik Martinsson
633. Jonas Lundgren
634. Maxime Bonneau
635. Niklas Olsson
636. Rasmus Elmelid
64Stora Tuna OK 121:00
641. Viktor Svensk
642. Jesper Svensk
643. Markus Lang
644. Jonas Andersson
645. Anton Sjökvist
646. Emil Svensk
65IFK Lidingö SOK 221:00
651. Jere Sipponen
652. Rasmus Palmqvist Aslaksen
653. Rasmus Rörholt Theisen
654. Sixten Hillerhag
655. Timo Mähönen
656. Bryan Russel-Keely
66Järla Orientering 121:00
661. Ivan Kuchmenko
662. David Bejbom
663. Andreas Hall
664. Erik Berzell
665. Mattias Millinger
666. Jens Rönnols
67Järla Orientering 221:00
671. N N
672. N N
673. N N
674. N N
675. N N
676. N N

D17E

70 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
201Göteborg-Majorna OK 110:00
2011. Kristine Berglia
2012. Viktoria Ernstsson
2013. Lina Strand
202OK Kåre 110:00
2021. Kajsa Risby
2022. Matilda Andersson
2023. Lisa Risby
203IFK Lidingö SOK 110:00
2031. Emma Bjessmo
2032. Matleena Boström
2033. Helena Karlsson
204IFK Lidingö SOK 210:00
2041. Alice Hugosson
2042. Linnéa Claesdotter
2043. Anna Bachman
205Alfta-Ösa OK 110:00
2051. Sara Eskilsson
2052. Elin Kindlundh
2053. Josefine Heikka
206IFK Mora OK 110:00
2061. Anastasia Trubkina
2062. Isabel Salén
2063. Kristin Löfgren
207Domnarvets GOIF 110:00
2071. Karolina Højsgaard
2072. Elin Dahlin
2073. Emma Johansson
208IFK Göteborg 110:00
2081. Elin Högstrand
2082. Åsa Hellquist
2083. Frida Bakkman
209Ärla IF 110:00
2091. Lisa Andersson
2092. Emelie Larsson
2093. Julia Davidsson
210Linköpings OK 110:00
2101. Kajsa Hammarström
2102. Julia Modig Tjärnström
2103. Elisabeth Ahlgren
211Södertälje-Nykvarn OF 110:00
2111. Frida Jönsson Hellstadius
2112. Jeanette Jönsson Hellstadius
2113. Tereza Janošíkova
212Göteborg-Majorna OK 210:00
2121. Emma Bergman
2122. Runa Fremstad
2123. Anna Forsberg
213IFK Lidingö SOK 310:00
2131. Julia Rajan
2132. Sofia Törnqvist
2133. Niina Hulkkonen
214OK Linné 110:00
2141. Julia Ohlsson
2142. Rebecka Olsson
2143. Hilda Forsgren
215IFK Göteborg 210:00
2151. N N
2152. N N
2153. N N
216Tullinge SK 110:00
2161. Amanda Berggren
2162. Rebecka Heinrup
2163. Magdalena Van de Voorde
217Göteborg-Majorna OK 310:00
2171. Moa Enmark
2172. Jennie Andersson
2173. Jolanta Kolosinska
218OK Linné 210:00
2181. Lisa Rönnols
2182. Ulrika Lindstam
2183. Lovisa Larsson
219IFK Lidingö SOK 410:00
2191. Barbora Pijáková
2192. Ebba Ganslandt
2193. Ramona Åkermarck-Mähönen
220Leksands OK 110:00
2201. Maria Björklund
2202. Marie Spångmyr
2203. Linda Lindkvist
221Tullinge SK 210:00
2211. Ella Sjöberg
2212. Frida Junegard
2213. Lin Normark
222Hagaby GoIF Örebro 110:00
2221. Elin Vinblad
2222. Benita Hansson
2223. Josefine Wallenhammar
223Tullinge SK 310:00
2231. Sofia Sundström
2232. Elin Sundqvist
2233. Tina Junegard
224Domnarvets GOIF 210:00
2241. Eva Elfving
2242. Karin Elfving
2243. Sara Johansson
225OK Linné / OK Roslagen 310:00
2251. Samantha Saeger
2252. Regina Kelly
2253. Rebecka Lindberg
226IK Hakarpspojkarna 110:00
2261. Alice Axelsson
2262. Sophia Björnlinger
2263. Tova Olsson
227OK Kåre 210:00
2271. Jenny Eriksson
2272. Ronja Björklund
2273. Vilma Von Krusenstierna
228Ärla IF 210:00
2281. Sandra Karlsson Bierfeldt
2282. Malin Bierfeldt
2283. Lovisa Onsbring Gustafson
229OK Ravinen 110:00
2291. Alona Sukharevska
2292. Annie Forsberg
2293. Helena Jansson
230Ärla IF 310:00
2301. Maria Wester
2302. Melina Toven
2303. Emma Kantarp
231Nyköpings OK 110:00
2311. Kristin Hylander
2312. Rebecka Hylander
2313. Ida Hylander
232OK Denseln 110:00
2321. Jenny Björk
2322. Lovisa Adolfsson
2323. N N
233OK Kolmården 110:00
2331. Malin Leijon Lind
2332. Lisa Berggren
2333. Anna Håkansson
234Nydalens SK 110:00
2341. Siri Ulvestad
2342. Malin Sørensen
2343. Anne M Hausken Nordberg
235Nydalens SK 210:00
2351. Ragne Wiklund
2352. Anna Lampinen
2353. Magdalena Cermakova
236OK Pan-Kristianstad 110:00
2361. Nelly Carlsson
2362. Elin Carlsson
2363. Nicole Ljungdahl
237Sundsvalls OK 110:00
2371. Jenny Wegebro
2372. Jonna Jungåker
2373. Annika Carlberg
238OK Tisaren 110:00
2381. Lovisa Persson
2382. Andrea Svensson
2383. Josefin Tjernlund
239Gävle OK 110:00
2391. Pernilla Eriksson
2392. Ann-Sofi Karlsson
2393. Elisabet Enmark
240Stora Tuna OK 110:00
2401. Anna Mårsell
2402. Tilda Östberg
2403. Johanna Erlandsson
241Karlskrona SOK 110:00
2411. Moa Pettersson
2412. Lisa Folino
2413. Maja Pettersson
242Gotlands OF 110:00
2421. Junia Birgersson
2422. Alice Olsson
2423. Emma Lindgren
244Katrineholms OK 110:00
2441. Siri Jeppsson
2442. Linn Lauridsen
2443. Ida Wadman
245OK Tisaren 410:00
2451. Helena Andersson
2452. Johanna Särnbrink
2453. N N
246OK Tisaren 310:00
2461. Ellinor Tjernlund
2462. Line Sølberg
2463. Rebecka Nylin
247OK Tisaren 210:00
2471. Ellinor Eriksson
2472. Marion Aebi
2473. Lilian Forsgren
248OK Kåre 310:00
2481. Kajsa Mattsson
2482. Emma Forsberg
2483. Ronja Jungåker
249Södertälje-Nykvarn OF 210:00
2491. Amanda Kleijn
2492. Anna Kindlundh
2493. Joana Wälti
250Sundsvalls OK 210:00
2501. Hedwig Haas
2502. Kadri Kalvo
2503. Sara Lundsten
251Tullinge SK 410:00
2511. Lovisa Längheim
2512. N N
2513. N N
252OK Klemmingen 110:00
2521. Norna Molin
2522. Charlotta Askeljung
2523. Diana Soldagg
253Sävedalens AIK 410:00
2531. Amilia Björklund
2532. Lisa Palm
2533. Maria Tymoshchuk
254Göteborg-Majorna OK 610:00
2541. Alva Sellgren
2542. Frida Andersson
2543. Hanna Persson
255Göteborg-Majorna OK 510:00
2551. Petra Wernersson
2552. Frida Nero
2553. Louise Götfors
256Göteborg-Majorna OK 410:00
2561. Kerstin Wadman
2562. Anna Wallin
2563. Anna Niklasson
257OK Ravinen 210:00
2571. Frida Forsberg
2572. Moa Westblad
2573. Tone Albrektsson
258Sävedalens AIK 310:00
2581. Emma Andersson
2582. Klara Pålsson
2583. Märta Mollén
259Sävedalens AIK 210:00
2591. Jenny Bengtsson
2592. Stina Berg
2593. Lovisa Nilsson
260IFK Mora OK 210:00
2601. Evgeniya Ryapolova
2602. Frida Lövgren
2603. Erika Duhlbo
261IFK Lidingö SOK 510:00
2611. Elin Jarlemark
2612. Karolina Bjärnlid
2613. Evelyn Wendelius
262OK Österåker 110:00
2621. Kristina Larsson
2622. Therese Nilsson
2623. Isabelle Sjöberg
263OK Pan-Kristianstad 210:00
2631. Pim Hedberg
2632. Frida Emanuelsson
2633. Elise Josefsson
264Sävedalens AIK 110:00
2641. Maria Magnusson
2642. Camilla Engstrand
2643. Anastasia Denisova
265Domnarvets GOIF 310:00
2651. Maria Nilsson
2652. Lena Eliasson
2653. Vilma Berger
266Nydalens SK 410:00
2661. Nina Karlsen
2662. Frida Bakken Ulseth
2663. Cristina Luis
267Nydalens SK 310:00
2671. Maria Jonsson
2672. Monica Tørnqvist Halden
2673. Arianna Taufer
268Gotlands OF 210:00
2681. Anna Samelius
2682. Ann-Charlotte Dahl
2683. Ylva Svangren
269IF Thor 110:00
2691. Lina Svärd
2692. Annika Ridell
2693. Josefin Bengtsson
270Järla Orientering 110:00
2701. Emma Klingenberg
2702. Stina Jansson
2703. Karolin Ohlsson
271Rehns BK / Skåneslättens OL 110:00
2711. Ekaterina Ryazanova
2712. Angelica Engström
2713. Kristin Olovsson

H120

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
601IFK Lidingö SOK 110:10
6011. Magnus Rajan
6012. Per Damberg
6013. Johan Sällfors
602Linköpings OK 110:10
6021. Christian Eriksson
6022. Annika Ivarsson
6023. Tomas Boman
603Matteus SI 110:10
6031. Marcus Andersson
6032. Pontus Johnsson
6033. Anders Joelsson
604Nyköpings OK 110:10
6041. Henrik Anängen
6042. Fredrik Ekenborg
6043. Magnus Johansson
605OK Ravinen 110:10
6051. Martin Lindskog
6052. Björn Lundquist
6053. Per Wollbrand
606OK Tisaren 110:10
6061. Magnus Persson
6062. Jan Sjödin
6063. Dan Larsson
607OK Österåker 110:10
6071. Tomas Albinsson
6072. Linus Holmqvist
6073. Niclas Nilsson
608SMHI IF 110:10
6081. N N
6082. N N
6083. N N
609Tullinge SK 110:10
6091. Jacob Bolin
6092. Tomas Hultqvist
6093. Lars Sjöberg

H150

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
701Karlskrona SOK 110:00
7011. Anders Pettersson
7012. Peter Wilhelmsson
7013. Ulf Johansson
702Katrineholms OK 210:00
7021. Fredrik Åslund
7022. Torgny Jeppsson
7023. Thomas Andersson
703Katrineholms OK 110:00
7031. Henrik Flordal
7032. Per-Erik Carlenius
7033. Lars-Olof Magnell
704Linköpings OK 110:00
7041. Christian Enberg
7042. Magnus Herberthson
7043. Anders Berg
705Motala AIF OL 110:00
7051. Per Johansson
7052. Mats R Johansson
7053. Fredrik Jönsson
706Nyköpings OK 110:00
7061. Mats Hall
7062. Per Carlsson
7063. Dan Nilsson
707Gotlands OF / OK Eken 110:00
7071. Niklas Rönnbäck
7072. Leif Svangren
7073. Patrik Rönnbäck
708OK Måsen 110:00
7081. Kent Börjesson
7082. Karri Lindell
7083. Stefan Westlin
709OK Ravinen 110:00
7091. Per Mårtensson
7092. Ove Rinnbäck
7093. Carl-Johan Thorell
710Södertälje-Nykvarn OF 310:00
7101. Sven-Anders Melin
7102. Tore Eklund
7103. Lennart Borg
711Södertälje-Nykvarn OF 210:00
7111. Lars Bygdén
7112. Anders Lillstrand
7113. Michael Wehlin
712Södertälje-Nykvarn OF 110:00
7121. Mats Hellstadius
7122. Henrik Löfgren
7123. Håkan Kleijn
713Tullinge SK 110:00
7131. Kenneth Jönsson
7132. Göran Längheim
7133. Hans Sundqvist

H180

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
801IFK Lidingö SOK 110:20
8011. Mikael Tarandi
8012. Tapani Mattus
8013. Hans Tarandi
802OK Kolmården 110:20
8021. Runar Aldén
8022. Magnus Hedegård
8023. Ove Johansson

D120

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
651Karlskrona SOK 110:10
6511. Helena Gummesson
6512. Linda Larsson
6513. Linda Ingemarsson
652OK Tyr 110:10
6521. Johanna Kindlund
6522. Eva Albinsson
6523. Linda Take
653Tullinge SK 110:10
6531. Yvonne Andersson
6532. Lina Matthews
6533. Anna-Karin Sundqvist

D150

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
751Karlskrona SOK 110:00
7511. Eva Pettersson
7512. Anne Johansson
7513. Annika Josefsson
752OK Klemmingen 110:00
7521. Katarina Ringels
7522. Ann Järpling
7523. Gun Jansson
753OK Kolmården 110:00
7531. Jenny Röjgård
7532. Ebba Hedegård
7533. Britt-Marie Aldén
754Södertälje-Nykvarn OF 110:00
7541. Marianne Pettersson
7542. Anne-Marie Wigle
7543. Anna Ek

H13-16

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
501Domnarvets GOIF 110:00
5011. Erik Brandt
5012. Albin Berger
5013. Emil Byberg
502Gotlands OF 110:00
5021. Adam Österdahl
5021. Folke Svangren
5022. Albin Lindgren
5023. Felix Bäckstäde
503IFK Lidingö SOK 110:00
5031. Robert Olsson Kihlborg
5031. Anders Widlund
5031. Jonathan Blomlöf
5032. Ludvig Jarlemark
5033. Lukas Werner
504Karlskrona SOK 110:00
5041. Anton Törnqvist
5041. N N
5042. Arvid Kronmar
5043. Maxim Omelchenko
505Karlskrona SOK 210:00
5051. Jakob Wilhelmsson
5051. Erik Hansson
5052. Hugo Larsson
5053. Frantisek Svetnicky
506Katrineholms OK 110:00
5061. N N
5062. Karl Lundin
5063. Melker Lundin
507NAIS Orienteringsklubb 110:00
5071. Erik Wikström
5071. Linnea Samuelsson
5071. N N
5072. Ida Waernqvist
5073. Viktor Waernqvist
508Nydalens SK 110:00
5081. Pia Young Vik
5082. Kornelius Kriszat-Løvfald
5083. Isak Jonsson
509Nyköpings OK 110:00
5091. Edvin Hellsten
5091. Kasper Lagerström
5091. Oscar Ekenborg
5092. Isak Anängen
5093. Philip Carlsson
510Nyköpings OK 210:00
5101. N N
5101. N N
5102. N N
5103. N N
511OK Denseln 110:00
5111. Elis Peterson
5112. Vilgot Kempe
5113. Hugo Persson
512OK Hällen / OK Måsen 110:00
5121. Oskar Källman
5121. Gustav Norberg
5122. Hugo Kindborn
5123. Tobias Sjöstedt
513OK Kolmården 110:00
5131. Carl Hedegård
5131. N N
5131. N N
5132. Arvid Westerberg
5133. Leo Johansson
514OK Ravinen 110:00
5141. Teo Struck
5141. Olle Sandström
5141. Hugo Lindskog
5142. Albin Lindskog
5143. Martin Rinnbäck
515OK Tisaren 110:00
5151. Lisa Hallmén
5151. Noel Helmersson
5151. Amanda Sjödin
5152. Emil Larsson
5153. Valter Pettersson
516OK Tor 110:00
5161. Pablo Magnusson
5161. William Vuorinen
5162. Joel Magnusson
5163. Casper Hedar
517Södertälje-Nykvarn OF 110:00
5171. Viktor Löfgren
5171. N N
5172. Martin Bygdén
5173. David Borg
518Tullinge SK 110:00
5181. Tove Sjöberg
5182. Alfred Längheim
5183. Johannes Bladh

D13-16

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
551Karlskrona SOK 110:20
5511. Alma Svennerud
5511. Sandra Widuch
5511. Edith Domeij
5512. Lovisa Johansson
5513. Ebba Berglin
552Domnarvets GOIF 110:20
5521. Anja Nilsson
5521. N N
5522. Elsa Nilsson
5523. Moa Hjorth
553IFK Lidingö SOK / OK Roslagen 110:20
5531. Amelie Rajan
5531. Ella Broquist
5531. Lisa Thunell
5532. Agnes Damberg
5533. Agnes Broman
554Nyköpings OK 110:20
5541. Emma Westerlund
5541. Frida Jarding
5541. Miranda Fredriksson
5542. Caroline Guttke
5543. Alice Ek
555OK Hällen 110:20
5551. Ebba Carnelius
5551. Annika Källman
5551. Vera Carlsson
5552. Elsa Linder
5553. Ella Stenils
556OK Hällen 210:20
5561. N N
5561. N N
5562.
5563.
557OK Kolmården 110:20
5571. Annie Lund
5571. N N
5571. N N
5572. Yrsa Röjgård
5573. Linnea Lundh
558OK Ravinen 110:20
5581. Smilla Mogensen
5581. Emma Almgren
5581. Sanna Rinnbäck
5582. Tilda Mårtensson
5583. Amanda Granqvist
559OK Tyr 110:20
5591. Rebecca Take
5591. Lova Perman
5592. Elsa Albinsson
5593. Cornelia Kindlund
560Skogspojkarnas OK 110:20
5601. Sofia Tunesson
5601. Sofie Ettling
5602. Lovisa Tunesson
5603. Anna Johnsson
561Södertälje-Nykvarn OF 110:20
5611. Lisa Heldt
5611. Mildred Pettersson
5612. Klara Borg
5613. Sofia Wigle
562Tjällmo-Godegårds OK 110:20
5621. Alice Eriksson
5622. Emma Eriksson
5623. Alva Svensk
563Tullinge SK 110:20
5631. Lena Persson
5631. N N
5631. N N
5632. Alva Bladh
5633. Tilda Andersson
564OK Södertörn 110:20
5641. Linda Renner
5642. Sara Möller
5643. Lotten Sandén

HD12

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
451Karlskrona SOK 110:10
4511. Emma Larsson
4511. Kerstin Domeij
4511. Lova Kronmar
4512. Emma Zettervall
4513. Jan Antonowicz
452NAIS Orienteringsklubb 110:10
4521. Mattias Samuelsson
4522. Emma Lindgren
4523. Nora Petersson
453Nyköpings OK 110:10
4531. Elvira Lindsten
4531. Tuva Dahlgren
4531. Elsa Brunberg
4532. Filippa Guttke
4533. Emil Clashammar
454Nyköpings OK 210:10
4541. Valdemar Hamilton
4541. Vilgot Hellsten
4541. Ylva Lidehn
4542. Odin Ek
4543. Hanna Anängen
455Nyköpings OK 310:10
4551. Elias Ringdahl
4551. Elin Järvall
4551. Isac Lidehn
4552. Albin Stensson
4553. Emanuel Eriksson
456OK Denseln 110:10
4561. Elias Sjöwall
4562. Hugo Braam
4563. Wilmer Kempe
457OK Hällen 110:10
4571. Melvin Johansson
4571. Thea Karlsson
4571. Lova Edenius
4572. Rasmus Öberg
4573. Vilma Johansson
458OK Ravinen 110:10
4581. Wilma Mårtensson
4581. Oscar Lundquist
4581. Edvin Wollbrand
4582. Hannes Mogensen
4583. Erik Lundquist
459OK Tisaren 110:10
4591. Maja Sjödin
4591. Isak Larsson
4592. Philip Sjödin
4593. Robin Helmersson
460OK Tor 110:10
4601. Elliot Vikström
4601. Klara Bjällhage
4602. Julia Andersson
4603. Rasmus Hedar
461OK Österåker 110:10
4611. Malte Albinsson
4612. Simon Lundell
4613. Linus Nilsson
462Södertälje-Nykvarn OF 110:10
4621. Lovisa Borg
4622. Stina Bygdén
4623. Stina Bygdén
463Tullinge SK 110:10
4631. Ella Matthews
4632. Klara Junegard
4633. Elias Bladh
464Tullinge SK 210:10
4641. Nellie Bolin
4641. Aron Höglund
4642. Nova Matthews
4643. Olof Arevång
465Skogsluffarnas OK 110:10
4651. Henning Falkenström
4652. Åke Falkenström
4653. Olle Synnermark

INSKOLNING

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
401Karlskrona SOK 110:20
4011. Elias Kronmar
4011. Holger Domeij
4011. Erik Zettervall
4012. Märta Svennerud
4013. Adam Andersson
402Katrineholms OK 110:20
4021. Karl Sundkvist
4021. Emil Wirström
4022. Linnea Sundkvist
4023. Castor Flordal
403Nyköpings OK 110:20
4031. Alfons Ringdahl
4031. Maja Dahlgren
4031. Iris Källströmer
4032. Melker Clashammar
4033. Tage Lindsten
404OK Denseln 110:20
4041. Lovisa Sjöwall
4041. Lukas Svensson
4041. Alvar Kempe
4042. Hannes Peterson
4043. Lova Braam
405OK Hällen 110:20
4051. Elsa Haglund
4051. N N
4051. N N
4052. Freja Karlsson
4053. Jonah Stenils
406OK Hällen 210:20
4061. Tilde Rehnström
4061. N N
4061. N N
4062. Tuva Edenius
4063. Benjamin Hoverman
407OK Hällen 310:20
4071. Albin Brolin
4071. Alfons Stenils
4072. Lias Rehnström
4073. Emil Öberg
408OK Hällen 410:20
4081. Vidar Engström
4081. Ingalisa Öberg
4081. Lukas Öberg
4082. Elias Öberg
4083. Albin Johansson
409OK Österåker 110:20
4091. Sanna Holmqvist
4092. Signe Albinsson
4093. Sarah Lundell
410Tullinge SK 110:20
4101. Aston Normark
4102. Vera Ställberg
4103. Liv Ställberg

ÖPPEN STAFETT

36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
901Gustavsbergs OK 110:10
9011. Ida Österberg
9012. Max Österberg
9013. Henrik Österberg
902Almby IK 110:10
9021. Sofie Bodin
9022. Anne Bodin
9023. Nils-Olof Bodin
903Gotlands OF 110:10
9031. Mattias Österdahl
9032. Johan Bergius
9033. Olle Svangren
904Gustavsbergs OK 310:10
9041. Cecilia Alzén
9042. Lucas Alzén
9043. Fredrik Alzén
905Gustavsbergs OK 410:10
9051. Anna Lindell
9052. Sofie Lindell
9053. Jonatan Lindell
906Gustavsbergs OK 210:10
9061. Angelica Lindblom
9062. Rasmus Lindblom
9063. Magnus Lindblom
907Gävle OK 110:10
9071. Isak Berggren
9072. Ingela Eriksson
9073. Anna Berggren
908Gävle OK 210:10
9081. N N
9082. N N
9083. N N
909IFK Lidingö SOK 110:10
9091. Isabella Tapper
9092. Petter Boding
9093. N N
910Karlskrona SOK 110:10
9101. Björn Zettervall
9102. Stefan Caleklint
9103. Magnus Kronmar
911Karlskrona SOK 210:10
9111. Johanna Wilhelmsson
9112. Gunnel Hansson
9113. Anton Österblad
912Katrineholms OK 110:10
9121. Karl Lundin
9122. Kenny Viström
9123. Melker Lundin
913Linköpings OK / IK Hakarpspojkarna 110:10
9131. Emanuel Herberthson
9132. Emanuel Herberthson
9133. Joar Hertin
914NAIS Orienteringsklubb 210:10
9141. Daniel Almgren
9142. Helena Lindgren
9143. Gustav Träff
915NAIS Orienteringsklubb 110:10
9151. Theodor Berg
9152. Emilia Samuelsson
9153. Simon Nyberg
916Nydalens SK 110:10
9161. Mons Løfvald
9162. Alix Young Vik
9163. KyongSa Ri
917Nyköpings OK 310:10
9171. Andrea Balakova
9172. Kristin Källströmer
9173. Mikael Guttke
918Nyköpings OK 410:10
9181. Erik Hellsten
9182. Lovis Hellsten
9183. Sara Hellsten
919Nyköpings OK 210:10
9191. Sofie Hagberg
9192. Mona Forsberg
9193. Eva-Lena Jonsson
920Nyköpings OK 110:10
9201. Maria Fredriksson
9202. Monica Carlsson
9203. Tomas Ringdahl
921OK Kolmården 110:10
9211. Erik Johnsson
9212. Tora Westerberg
9213. Sofia Westerberg
922OK Måsen / Hagaby GoIF Örebro 210:10
9221. Johan Hammarström
9222. Lena Karlsson
9223. Johan Persson
923OK Måsen 110:10
9231. Andreas Magnusson
9232. Anton Börjesson
9233. Tobias von Kronhelm
924OK Roxen 110:10
9241. Sören Nilsson Påledal
9242. Jacob Påledal
9243. Anna-Stina Påledal
925OK Österåker 210:10
9251. Tilde Jonsson
9252. Jeanette Jonsson
9253. Tobias Andersson
926OK Österåker 110:10
9261. Caroline Westbom
9262. Mikaela Wallerström
9263. Michaela Lundell
927Skogspojkarnas OK 110:10
9271. Ulf Johnsson
9272. Claes Malm
9273. Peter Ettling
928Södertälje-Nykvarn OF 110:10
9281. Christoffer Ahlsén
9282. Annika Bygdén
9283. Katarina Borg
929Trosabygdens OK 110:10
9291. Anders Runander
9292. Eva Kindlundh
9293. Gunnar Kindlundh
930Tullinge SK 110:10
9301. Carl Johan Arewång
9302. Ingemar Åkerman
9303. Andreas Hultqvist
931Tullinge SK 210:10
9311. Henrik Bladh
9312. Sofia Persson
9313. Per-Ove Melinder
932Ärla IF 110:10
9321. Björn Rosendahl
9322. Axel Ljungkvist
9323. Tomas Ljungkvist
933Ärla IF 310:10
9331. N N
9332. N N
9333. N N
934Ärla IF 210:10
9341. Mona Bierfeldt
9342. Tommy Ljungkvist
9343. Håkan Olofsson
935Matteus SI 110:10
9351. Berit Eklöf
9352. Linn Johnsson
9353. Lars Danielson
936OK Ravinen 110:10
9361. Yngve Rahlén
9362. Annakarin Rahlén
9363. Curt Rahlén

Annonser

Mila