Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Tisdags-OL Hagenstugan

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Tisdags-OL Hagenstugan
Arrangörsorganisation: IF Hagen
Datum: tisdag 12 april 2016

Långa

6 500 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emma KindbomIF Hagen06:04:01
Kjell JohanssonIF Hagen06:10:11
Bo HallbergFalköpings AIK OK06:18:26
Max SuderbysIF Hagen06:27:55
Karl GellermanGöteborgs skidklubb06:34:14
Daniel NorwaldOK Tor06:55:11
Andreas UlvagårdenVäxjö OK06:58:13
Urban BarkIF Hagen07:06:17

Mellan

4 740 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Magnus RamsinIF Hagen05:31:40
Marcus MalmMariestads FK05:35:49
Alf AnderssonIF Hagen05:57:44
Nils DahlenIstrums SK05:58:55
Anders GewertOK Älgen06:01:19
Conny GunnarssonOK Älgen06:01:22
Ove AllanssonPolisen06:03:52
Jonas AllanssonÖvrig06:03:54
Michael KarlssonOK P406:05:07
Hans TuvessonIF Hagen06:07:17
Ingrid SchmiterlöwHjobygdens OK06:07:55
Styrbjörn JanssonIF Hagen06:09:00
Roger AnderssonOK P406:11:59
Anders IsraelssonIstrums SK06:12:07
Conny LjungbergVolvo06:13:29
Ove FlinkIK Albion06:14:41
Martin BergqvistP406:21:30
Kristoffer HjortÖvrig06:26:27
Mikael KrantzOK P406:26:28
Per AnderssonBogrens06:26:30
Karl-Gustav LarssonOK P406:26:55
Jesper LarssonOK Amne06:27:27
Jörgen EliassonT2 IF06:28:04
Carl-Gunnar EmanuelssonIstrums SK06:30:01
Joel RobertssonP406:44:43
Niklas TjernbergFörsvarsmakten06:45:56
Martin HedP406:51:43
Gunilla SterudIF Hagen06:58:37
Bo AnderssonFalköpings AIK OK06:59:55
Mattias WestinÖvrig07:00:36
Johan LindgrenIF Hagen07:08:22
Jonas EricssonVolvo07:09:22
Lennart SibeckFalköpings AIK OK07:19:31
Stefan LinderothIF Hagen07:28:59

Korta

3 070 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars BörjessonIstrums SK05:31:09
Gunnar BrystHjobygdens OK05:32:23
Ulla AnderssonIF Hagen05:54:39
Carina WallgrenIstrums SK05:55:30
Peter NyströmMariestads FK05:56:32
Renita PåsseIF Hagen06:05:25
Agnes JohanssonIF Hagen06:05:28
Folke HörstrandOK Klyftamo06:07:33
Carl-Christian SchmiterlöwHjobygdens OK06:08:01
Liam JohanssonIF Hagen06:10:04
Margareta FredrikssonIstrums SK06:11:19
Karl-Erik JohanssonIstrums SK06:16:54
Kristina CarlqvistSnättringe SK06:19:59
Jan AlbertssonIstrums SK06:21:11
Börje ReimertssonOK P406:21:18
Kay SvenssonOK P406:21:23
Karl RydenSjövalla FK06:22:14
Lars WahlströmIstrums SK06:23:26
Alf AnderssonOK P406:23:42
Kenneth MörkIK Wilske06:34:07
Yngve AlvénIK Wilske06:34:10
Ulrika PerssonÖvrig06:35:59
Ulrika HelgessonÖvrig06:36:01
Anna ÖsterlundÖvrig06:41:57
Jan SahlIF Hagen06:41:59
Anders MellegårdProjektengagemang IF06:43:16
Hedvig ReisenIF Hagen06:44:28
Joel BäckstrandÖvrig06:45:59
Gunnar BäckstrandVolvo06:46:01
Mark ReisenIF Hagen06:46:05
Lena ReisenIF Hagen06:47:25
Göran SpaakÖvrig06:50:32
Henrik JacobsonIstrums SK06:52:55
Karin AnderssonIF Hagen06:54:20
Pia SvenssonFalköpings AIK OK06:59:54
Marie OlssonTibro OK07:03:51
Johan RagnarssonÖvrig07:05:57

Lätta

2 150 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Adam SamuelssonFalköpings AIK OK06:21:26
Hugo SamuelssonFalköpings AIK OK06:21:45
Göran KarlssonIK Albion06:32:26
Anna GöransdotterÖvrig06:32:30
Karin AnderssonIF Hagen06:57:04
Hugo GustafssonTibro OK07:03:38

Annonser