Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Tisdags-OL Fagersanna

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Tisdags-OL Fagersanna
Arrangörsorganisationer: IF Hagen / Tibro OK
Datum: tisdag 26 april 2016

Långa

6 100 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karl-Evert SvenssonIF Hagen06:03:18
Per IvarssonTibro OK06:08:18
Ola LundhIF Hagen06:16:52
Martin OlssonTibro OK06:46:49
Thomas LjungqvistTibro OK06:48:23
Hampus NyströmIF Hagen06:58:49
Emil LarssonTibro OK07:08:02
Sören LarssonTibro OK07:10:06
Jonas LundgrenTibro OK07:10:49
Olle HedmanIF Hagen07:11:07
Pär-Magnus BjurekTibro OK07:11:41
Karl GellermanGöteborgs skidklubb07:13:27
Lars HolmbergIF Hagen07:14:12
Carl HolmbergIF Hagen07:18:16
Johan HöögMariestad FK07:19:58

Mellan

4 510 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vidar LöfvingTibro OK05:31:48
Roland SvenssonOK Skogsstjärnan05:39:18
Marcus MalmMariestads FK05:39:59
Lennart HöijeOK Ravinen05:46:47
Jonas MånssonK3 IF05:58:35
Magnus RamsinIF Hagen05:59:59
Michael PerssonIF Hagen06:00:24
Roger AnderssonOK P406:00:30
Ove AllanssonPolisen06:00:42
Jonas AllanssonÖvrig06:00:44
Jonas EricssonVolvo06:11:53
Jan AlbertssonIstrums SK06:12:51
Joakim GustafssonTibro OK06:14:15
Conny LjungbergVolvo06:14:26
Hans TuvessonIF Hagen06:15:31
Åke WijkmarkIF Hagen06:15:41
Ove FlinkIK Albion06:20:06
Linus LindespångP406:23:40
Alf AnderssonOK P406:27:42
Mikael KratzOK P406:27:44
Jesicka HollstHjobyggdens Ok06:27:47
Henrik JacobsonIstrums SK06:28:26
Tommy WellebyVolvo06:29:42
Bo KlamfältTibro OK06:35:04
Alf AnderssonIF Hagen06:36:28
Lennart ArdmarVolvo06:36:53
Ingrid SchmiterlöwHjobygdens OK06:37:15
Angelica BrandqvistTibro OK06:37:54
Ella JohanssonTibro OK06:38:33
Bertil KarlssonHjobyggdens OK06:44:41
Bernad GrenaboHjobygdens OK06:46:05
Stefan LinderothIF Hagen06:47:19
Anders JohanssonTrollhättans SOK06:47:40
Ragnar OlssonTibro OK06:48:44
Lukas AndrénTibro OK06:55:08
Henrik ArrheniusIF Hagen07:01:12
Gunilla SterudIF Hagen07:06:54
Simon ThorvaldssonTibro OK07:07:06
Johan HolmbergIF Hagen07:12:40
Yngve GustavssonVolvo07:30:56

Korta

2 830 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gisela LöfvingTibro OK05:26:49
Lars BörjessonIstrums SK05:52:01
Anders MellegårdProjektarrangeman06:04:59
Karl-Erik JohanssonIstrums SK06:06:16
Kay SvenssonOK P406:08:54
Martina LöfvingTibro OK06:09:26
Peter NyströmMariestads FK06:10:43
Anders PeterssonTibro OK06:14:00
Ulrika PerssonÖvrig06:19:12
Daniel GabrielssonP406:23:38
Christian MarkP406:23:41
Anders KäckMariestads FK06:25:08
Renita PåsseIF Hagen06:27:31
Jens LindströmTibro OK06:29:21
Liam JohanssonIF Hagen06:30:20
Berit KlamfeldtTibro OK06:32:03
Sofie BendeFörsvarsmakten06:32:08
Ulla AnderssonIF Hagen06:33:23
Agnes JohanssonIF Hagen06:34:42
Kjell JohanssonIF Hagen06:34:45
Olivia BorgIF Hagen06:38:49
Lubov PospeshinaIF Hagen06:41:37
Gunnar BrystHjobygdens OK06:45:18
Liselotte LarssonTibro OK07:07:45
Ewa HolmbergIF Hagen07:10:27
Victoria JonssonTibro OK07:13:21
Marie OlssonTibro OK07:21:02

Lätta

2 300 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Birgitta AugustssonTibro OK06:43:28
Karin AnderssonIF Hagen06:51:47
Hugo GustafssonTibro OK07:19:06

Annonser

Mila