Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Tisdags-OL Hagenstugan

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Tisdags-OL Hagenstugan
Arrangörsorganisation: IF Hagen
Datum: tisdag 6 september 2016

Långa

5 980 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Niklas SahlénIF Hagen06:00:38
Torbjörn JarlevangVolvo06:05:57
Carl GranforsÖvrig06:23:29
Emma KindbomIF Hagen06:32:58
Isak UnnerbäckÖvrig06:39:28
Niklas WesterbergProjektengagemang IF06:39:58
Tony LarssonIstrums SK06:52:43
Magnus DahlinIk Gandvik07:11:14
Mikael PetterssonIk Gandvik07:14:31
Tommy HöögIK Gandvik07:17:04

Mellan

4 920 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lennart HöijeOK Ravinen06:00:23
Nils DahlenIstrums SK06:07:43
Styrbjörn JanssonIF Hagen06:09:31
Lennart ArdmarVolvo06:11:12
Conny LjungbergVolvo06:11:43
Anders IsraelssonÖvrig06:13:05
Hans TuvessonIF Hagen06:17:31
Alf AnderssonIF Hagen06:24:37
Staffan WelanderOK P406:25:14
Conny GunnarssonOK Älgen06:26:34
Carina NilssonIK Gandvik06:26:47
Jan LindströmIK Wilske06:28:21
Jonas SandgrenVolvo06:32:37
Lena ReisenIF Hagen06:33:29
Johanna SkogumMarkbygdens OK06:37:37
Stefan OlssonIF Hagen06:38:11
Bo SvenssonVolvo06:41:41
Christer OttossonOK P406:42:17
Björn SterudIF Hagen06:49:23
Gunilla SterudIF Hagen06:50:16
Jonas EricssonVolvo06:55:18
Hans-Gösta BernhardMariestads FK06:57:40
Mattias HäggblomOK Klyftamo06:58:23
Mikael KrantzOK P406:59:38
Alfred AlingP406:59:39
Nina AhlénIF Hagen07:00:43
Sammy TanhuaIstrums SK07:03:01
Göran SpaakÖvrig07:05:51
Per CarlssonIF Hagen07:08:25
Lennart SibeckFalköpings AIK OK07:18:26
John MårstadP407:23:06
Yngve GustavssonVolvo07:39:35

Korta

2 370 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eva HöijeOK Ravinen06:00:32
Ella JohanssonTibro OK06:02:13
Carina WallgrenIstrums SK06:03:11
Per-Erik CarlssonIF Hagen06:08:04
Jonas AllanssonÖvrig06:09:00
Ove AllanssonPolisen06:09:01
Hanna ArnholmÖvrig06:12:54
Kay SvenssonOK P406:17:35
Karl-Erik JohanssonIstrums SK06:19:04
Ulla AnderssonIF Hagen06:22:05
Lars WahlströmIstrums SK06:26:07
Lars WikströmIF Hagen06:29:59
Stig HjerpIstrums SK06:35:51
Britt-Marie RydbergIstrums SK06:38:07
Per AnderssonOK P406:38:26
Johan EngströmÖvrig06:57:19
Sofie BendeFörsvarsmakten06:57:21
Linus AhlénIF Hagen06:59:35
Lena RoosSOK Träff07:01:39
Pia Brag-JonssonIK Gandvik07:01:51
Börje ReimertsonOK P407:09:33
Carl-Otto WijkmarkIF Hagen07:11:57
Oskar DahlinIK Gandvik07:15:22
Bengt ÖsterblomK307:21:19

Lätta

2 500 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hans-Olof SvenssonOK P405:53:30
Urban KarlssonOK P406:07:26
Catrin FärrenOK P406:07:28
Ylva JanssonIF Hagen06:15:02
Leo AnderssonBogrens06:38:47
Viktor NilssonP406:38:48
Ingrid SamuelssonÖvrig07:00:22
Kerstin WikmarkÖvrig07:00:25

Annonser

Mila