Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för DM, natt, Göteborg

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: DM, natt, Göteborg
Arrangörsorganisation: Göteborg-Majorna OK
Datum: fredag 31 mars 2017

D21

7 180 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maria MagnussonSävedalens AIK20:28
Angelica EngströmSkåneslättens OL20:30
Irma HåkanssonOK Gränsen20:32
Julia DavidssonÄrla IF20:34
Elin HögstrandIFK Göteborg20:36
Linnéa BäckströmHestra IF20:38
Klara PålssonSävedalens AIK20:40
Susanna TervoIFK Lidingö SOK20:42
Viktoria ErnstssonGöteborg-Majorna OK20:44
Linnéa ClaesdotterIFK Lidingö SOK20:46
Chloé HaberkornOK Denseln20:48
Aina EdgrenTrollhättans SOK20:50
Elin SvenssonIK Hakarpspojkarna20:52
Fredrika VångellLinköpings OK20:54
Filippa SpånérSävedalens AIK20:56
Anna NärhiIFK Göteborg20:58
Ulrika UotilaKoovee21:00
Isia BassetIFK Göteborg21:02
Lovisa NilssonSävedalens AIK21:04
Lovisa AdolfssonOK Denseln21:06
Kristin OlovssonRehns BK21:08
Anna HåkanssonOK Kolmården21:12
Alice HugossonIFK Lidingö SOK21:14
Josefine WallenhammarHagaby GoIF Örebro21:16
Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna21:20
Karin HåkanssonOK Gränsen21:22
Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad21:24
Lovisa LemanGöteborgs SK21:26
Anna BachmanIFK Lidingö SOK21:28
Elizabete BlumentaleOK Denseln21:30
Malin SettergrenHalmstad OK21:32
Niina HulkkonenIFK Lidingö SOK21:34
Mia GustafssonTolered-Utby Ol-klubb21:36
Elin ClassonOK Orinto21:38
Jutta JussilaIFK Lidingö SOK21:40
Lisa AnderssonÄrla IF21:42

H21-1

9 710 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Andreas JohanssonGöteborg-Majorna OK20:31
Johan BlickOK Alehof20:33
Magnus CarlstedtSävedalens AIK20:35
Anders AxenborgGöteborg-Majorna OK20:37
Niclas JonassonIFK Göteborg20:39
Robbie AndersonGöteborg-Majorna OK20:41
Arvid HammarFK Herkules20:43
Fredrik EdénIFK Göteborg20:45
Gustav BoquistIK Uven20:47
Marius Thrane ØdumIFK Göteborg20:49
Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK20:51
Anton HemlinIK Uven20:53
Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK20:55
Jonas PilbladIFK Göteborg20:57
Henrik HåkanssonGöteborg-Majorna OK20:59
Ilya BeliankaSävedalens AIK21:01
Kristian PorathTolered-Utby Ol-klubb21:03
Philipp SauterGöteborg-Majorna OK21:05
Daniel NetzIFK Göteborg21:07
Måns ÖstmanGöteborg-Majorna OK21:09
Erik EngstrandIFK Göteborg21:11
Christian TingströmGöteborg-Majorna OK21:13
Eskil KinnebergIFK Göteborg21:15
Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK21:17
Mattis HallbergIK Uven21:19
Jonas MerzGöteborg-Majorna OK21:21
Simon LarssonSävedalens AIK21:23
Henrik LaasIFK Göteborg21:25
Albin ThunbergOK Alehof21:27
Anders HedbergGöteborg-Majorna OK21:29
Jakob EngIFK Göteborg21:31
Jonas PalmSävedalens AIK21:33
Miika NurmiIFK Göteborg21:35
Mikael EliassonGöteborg-Majorna OK21:37

H21-2

9 710 m, 62 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pekka ItävuoKoovee20:30
Fredrik NilssonOK Pan-Kristianstad20:31
David ModigOK Denseln20:32
Markus LindeqvistPaimion Rasti20:33
Filip GrahnHestra IF20:34
Fredric PortinPaimion Rasti20:35
Martin AhlbergerHestra IF20:36
Oskar LeinonenOK Kolmården20:38
Jouni HeinonenKoovee20:39
Xander BergerOK Pan-Kristianstad20:40
Timo SildKoovee20:41
Johan BäckmanMalungs OK Skogsmårdarna20:42
Nicolas RioOK Pan-Kristianstad20:43
Aleksandr ManoilovJärfälla OK20:44
Mikko HuhtinenPaimion Rasti20:45
Martin IvarssonOK Skogshjortarna20:46
Rasmus SvantessonOK Pan-Kristianstad20:47
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK20:48
John KumlinHestra IF20:49
Quentin RauturierOK Hällen20:50
Sami ValkamaPaimion Rasti20:51
Chris SmithardOK Pan-Kristianstad20:52
Juuso LindeqvistPaimion Rasti20:53
Johan NordlundMalungs OK Skogsmårdarna20:54
Jani LakanenKoovee20:55
Algirdas BartkeviciusOK Denseln20:56
Ludvig ÅhlundMalungs OK Skogsmårdarna20:57
Jere SipponenIFK Lidingö SOK20:58
Gustaf WennerbergOK Pan-Kristianstad20:59
Mikael AnderssonOK Kolmården21:00
Frédéric TranchandPaimion Rasti21:01
Gernot KerschbaumerOK Pan-Kristianstad21:02
Olav LundanesPaimion Rasti21:03
Benjamin AnciauxOK Skogshjortarna21:04
Jakob LööfMalungs OK Skogsmårdarna21:05
Jere PajunenIFK Lidingö SOK21:06
Simon WikströmOK Pan-Kristianstad21:07
Timo MähönenIFK Lidingö SOK21:08
Ari-Pekka LassilaKoovee21:09
Ville JohanssonOK Kolmården21:10
Jesse LaukkarinenPaimion Rasti21:11
Kenny KivikasKoovee21:12
Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad21:13
Juha SorvistoVaajakosken Terä21:14
Toni HartvikPaimion Rasti21:15
Johan TörnrothHestra IF21:16
Daniel StenlundPaimion Rasti21:17
Björn HellrupOK Pan-Kristianstad21:18
Rickard BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna21:19
Erik PetterssonOK Denseln21:20
Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK21:21
Mats DahlénPaimion Rasti21:22
Robert WetterlöfOK Pan-Kristianstad21:23
Erik Ivarsson SandbergIFK Lidingö SOK21:25
Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna21:26
Henri KalvePaimion Rasti21:27
Anders CarlssonIFK Lidingö SOK21:28
Emil KarlssonHestra IF21:29
Tom CampbellOK Kolmården21:30
Erik ModigOK Pan-Kristianstad21:31
Marek SchusterOK Pan-Kristianstad21:32
Simon SvenssonOK Pan-Kristianstad21:33

D20

5 270 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Agnes SpånérGöteborg-Majorna OK20:31
Sophia BjörnlingerIK Hakarpspojkarna20:33
Kerstin WadmanGöteborg-Majorna OK20:35
Tova OlssonIK Hakarpspojkarna20:37
Klara DjerfLerums SOK20:39
Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna20:41
Alice AronengHestra IF20:43

H20

7 650 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Douglas Fransson LeeOK Alehof20:30
Harrison McCartneySävedalens AIK20:32
Victor HelgessonHestra IF20:34
Martin Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK20:36
Viktor WassénVänersborgs SK20:38
Hugo ThunbergOK Alehof20:40
Simon SchusterIFK Lidingö SOK20:42
Rasmus ArfwedsonFrölunda OL20:44
Albin ClaessonSävedalens AIK20:46

D18

4 720 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vilma SvantessonOK Pan-Kristianstad20:31
Ida KristianssonTrollhättans SOK20:33
Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna20:35
Lisa BörnstedtKungälvs OK20:37
Hanna BoquistIK Uven20:39
Tove JohanssonOK Alehof20:41
Kajsa RaskKungälvs OK20:43
Isa EnvallIK Hakarpspojkarna20:45
Moa SjöbergGöteborg-Majorna OK20:47
Ella PalmIK Hakarpspojkarna20:49
Klara AxelssonMarkbygdens OK20:51
Elina HansonKungälvs OK20:53
Elsa LindeblomHestra IF20:55
Isabella LagoGöteborg-Majorna OK20:57
Lisa BerggrenOK Kolmården20:59
Johanna NilssonKungälvs OK21:01
Isa LundqvistJärfälla OK21:03

H18

6 780 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Simon ÖsterlingOK Södertörn20:49
Walter LagerhällRehns BK20:51
Gabriel SturessonLerums SOK20:53
Oskar NymanOK Tyr20:55
Erik ErikssonOK Älgen20:57
Felix AxelssonMarkbygdens OK20:59
Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna21:01
Axel BlomFrölunda OL21:03
Samuel AxelsonOK Tyr21:05
Mattias IvaresOK Södertörn21:07
Martin LammFrölunda OL21:09
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg21:11
Elias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb21:13
August MollénOK Denseln21:15
Felix FalkGöteborg-Majorna OK21:17
Edvin LjungbergSjövalla FK21:19
Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna21:21

D16

4 300 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna FlakbergIFK Göteborg21:09
Felicia LorénOK Landehof21:11
Malin KristianssonTrollhättans SOK21:13
Thea FagerströmIFK Göteborg21:15
Linda RennerOK Södertörn21:17
Linn MauritzsonTolered-Utby Ol-klubb21:19
Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK21:21
Olivia AspIFK Göteborg21:23
Märta LjungbergSjövalla FK21:25
Lotten SandénOK Södertörn21:27
Ellika GrothKungälvs OK21:29
Katarina NorrbyOK Södertörn21:31

H16

4 900 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik HogedalGöteborg-Majorna OK20:30
Samuel PihlströmOK Landehof20:32
Topias ArolaPaimion Rasti20:34
Emil AxelssonLerums SOK20:36
Erik JohanssonOK Alehof20:38
Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK20:40
Jarkko RantojaPaimion Rasti20:42
Nils GrimbeckSävedalens AIK20:44
Olof LjunggrenLinköpings OK20:46
Leo JohanssonOK Kolmården20:48
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK20:50
Alfred PetterssonMullsjö SOK20:52
Jakob GunnarssonLerums SOK20:54
Carl JosefssonSävedalens AIK20:56
Klaus HaanpääPaimion Rasti20:58
Arvid WesterbergOK Kolmården21:00
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK21:02
Arvid BacktemanLerums SOK21:04
Felix DrejmoOK Landehof21:06
Olle ElfströmOK Orinto21:08

D14

3 690 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rakel HansonTolered-Utby Ol-klubb21:03
Olivia LundstedtSjövalla FK21:05
Rebecka PihlströmOK Landehof21:07
Elin FlakbergIFK Göteborg21:09
Elina ReinholdssonOK Alehof21:11
Elsa KarlssonOK Landehof21:13
Ida BengtssonOK Alehof21:15
Eleonora AlinderSjövalla FK21:17
Filippa FagerströmIFK Göteborg21:19
Sabina AumoKungälvs OK21:21

H14

3 690 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alfred JohanssonOK Alehof20:31
Karl GranforsOK Landehof20:33
Jacob MikkelsenHorsens OK20:35
Arvid SkeppSävedalens AIK20:37
William SturessonLerums SOK20:39
Simon BååthSävedalens AIK20:41
Hannes EssungerSjövalla FK20:43
Samuel LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb20:45
Casper SkeppSävedalens AIK20:47
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK20:49
William RönnborgIK Uven20:51
Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb20:53
Lukas GrothKungälvs OK20:55
Jonas OlandersLerums SOK20:57

D12

3 190 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emilia LundstedtSjövalla FK21:08
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb21:10
Maja AxelssonLerums SOK21:12
Isabella BaierTolered-Utby Ol-klubb21:14
Wilma ReinholdssonOK Alehof21:16
Elsa MoqvistLerums SOK21:18

H12

3 190 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linus AlinderSjövalla FK20:42
Ivar HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb20:44
Felix JohanssonOK Alehof20:46
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK20:48
Ludwig RosénGöteborg-Majorna OK20:50
Marcus LammFrölunda OL20:52
Fabian AlinderSjövalla FK20:54
Erik SlättOK Alehof20:56
Jakob BaierTolered-Utby Ol-klubb20:58
Olle KullmanOK Alehof21:00

D35

4 470 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Susanne CoxLerums SOK21:04
Anna NordelöfMölndal Outdoor IF21:06
Lina SamorLerums SOK21:08
Jeannette AumoKungälvs OK21:10
Linda MartinssonIF Marin Väst21:12

H35

7 130 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mattias HolmstrandOK Landehof21:20
Fredrik WeihardSävedalens AIK21:22
Kristoffer EdshageCentrum OK21:24
Henrik AlbahnLyngby OK21:26
Daniel SundqvistOK Orinto21:28

H40

6 780 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henrik PetterssonGustavsbergs OK21:15
Johan LidénOK Landehof21:17
Daniel HägerstrandKungälvs OK21:19
Richard SottFrölunda OL21:21
Sven GranforsOK Landehof21:23
Ola SkeppSävedalens AIK21:25
Erik AderstedtKungälvs OK21:27
Stefan KinellIFK Göteborg21:29
Anders LövgärdOK Alehof21:31

D45

3 990 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Malin LammFrölunda OL20:31
Irene MikkelsenHorsens OK20:33
Ellinor JohanssonOK Alehof20:35
Sara LorénOK Landehof20:37
Åsa OttossonMölndal Outdoor IF20:39
Pia JohanssonOK Landehof20:41
Helen LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb20:43

H45

5 870 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Peter AspIFK Göteborg20:31
Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb20:33
Tomas FridénOK Gränsen20:35
Magnus HomannOK Orinto20:37
Anders RybergMölndal Outdoor IF20:39
Mats RönnborgIK Uven20:41
Jonas AxelssonLerums SOK20:43
Mads MikkelsenHorsens OK20:45
Henrik EssungerSjövalla FK20:47
Mats HolmbergOK Gränsen20:49
Nichlas WallströmSävedalens AIK20:51
Per BaierTolered-Utby Ol-klubb20:53
Thomas KarlssonOK Landehof20:55
Fredrik SturessonOK Alehof20:57
Björn KarlssonOK Orinto20:59
Sören SturessonLerums SOK21:01
Björn GrothKungälvs OK21:03
Jussi AumoKungälvs OK21:05
Johan HanssonOK Löftan21:07
Bjarne BäcklundIFK Göteborg21:09

D50

3 680 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anne SvantessonHjärnarps OL20:48
Suzy LarssonOK Skogshjortarna20:50
Tuuli SaariFK Herkules20:52
Sari HåkanssonOK Gränsen20:54
Laila B HöglundFK Herkules20:56
Marita FilipssonMarkaryds FK20:58
Annika AasaIK Uven21:00

H50

5 320 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henrik NordholmSävedalens AIK21:13
Leif HagmanIK Uven21:15
Jonas SjöbergGöteborg-Majorna OK21:17
Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg21:19
Lars SvantessonHjärnarps OL21:21
Stefan ErikssonOK Älgen21:23
Johan WettergrenIK Uven21:25
David GabrielssonSävedalens AIK21:27
Anders LammFrölunda OL21:29
Magnus KarlssonOK Landehof21:31
Jan HindérTolered-Utby Ol-klubb21:33
Thomas StrandforsIFK Göteborg21:35

D55

3 410 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nina BejbomUddevalla OK21:09
Britt-Marie BengtssonFK Åsen21:11
Christina BirathStenungsunds OK21:13

H55

4 500 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan ByströmKFUK-KFUM IA Göteborg21:04
Ulf SundinGöteborg-Majorna OK21:06
Lars-Erik AnderssonLerums SOK21:08
Johnny NimvikLunds OK21:10
Leif SandahlOK Tyr21:12
Magnus WideFrölunda OL21:14
Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OK21:16
Per FlakbergIFK Göteborg21:18
Andrew LagoGöteborg-Majorna OK21:20
Martin EickhoffSävedalens AIK21:22
Håkan HåkanssonOK Gränsen21:24
Jörgen IvarssonHestra IF21:26
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb21:28
Magnus JosefssonSävedalens AIK21:32
Torsten BacktemanLerums SOK21:34
Stig LarssonGöteborg-Majorna OK21:36
Mats LindqvistSävedalens AIK21:38

H60

4 040 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Björn BorgGöteborg-Majorna OK21:11
Lennart VamlingFrölunda OL21:13
Ingemar GidenstamKungälvs OK21:15
Pierre KarlssonOK Alehof21:17
Bo HåkanssonIFK Göteborg21:19
Karl SchneiderMölndal Outdoor IF21:21
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK21:23
Magnus RehnSävedalens AIK21:25
Anders SpånérGöteborg-Majorna OK21:27
Jan ArvidssonOK Skogshjortarna21:29

D65

2 960 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin AxelssonIK Uven21:02
Eva BlomströmIK Stern21:04

H65

3 650 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mats KågesonGöteborg-Majorna OK20:30
Sten BlomströmIK Stern20:32
Kalle LindqvistVäxjö OK20:34
Björn EngströmLerums SOK20:36
Gunnar BejbomUddevalla OK20:38
Jan VulcanTolered-Utby Ol-klubb20:40
Tommy WesterbergIF Hagen20:42
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb20:44
Kent ErikssonLerums SOK20:46
Lennart AnderssonGöteborgs SK20:48
Carl-Henry AnderssonOK Orinto20:50
Björn JägerströmIK Uven20:52

D70

2 950 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK21:21
Margareta LarssonOK Njudung21:23
Britt RangertIK Ymer21:25
Ingrid Rex WallströmOK Landehof21:27

H70

3 340 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bengt BörjessonOK Alehof20:47
Kenneth RosénGöteborg-Majorna OK20:49
Torbjörn WikströmOK Orinto20:51
Hans CarlstedtSävedalens AIK20:53
Sune MentorGöteborg-Majorna OK20:55
Anders AxelssonSävedalens AIK20:57
Kenneth JohanssonTolered-Utby Ol-klubb20:59
Hans M CarlssonIFK Göteborg21:01
Acke WåhlanderGöteborg-Majorna OK21:03
Ingemar LindblomOK Orinto21:05
Lars-Göran AxmalmSävedalens AIK21:07
Christer WestbergIFK Göteborg21:09

D75

2 810 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Barbro VallinKungälvs OK21:14
Gudrun BromanGöteborg-Majorna OK21:16
Ulla LindheIK Stern21:18

H75

3 200 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henrik HvoslefIK Stern20:30
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad20:32
Lars LjungbergTrollhättans SOK20:34
Göran LefflerLerums SOK20:36
Kurt FredrixonOK Skogshjortarna20:38
Per LjungbergOK Alehof20:40

Öppen motion 1

3 020 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sonia KurashovaFK Åsen20:41:25
Joakim SöderbomSävedalens AIK21:34:41

Öppen motion 5

3 620 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bjorn NordvikKolbotn & Skimt OL20:23:09
Urban BjufströmSOK 6820:24:00
Andreas PihlströmOK Landehof20:30:36
Ida HelgessonHestra IF20:32:02
Katarina HedbergLerums SOK20:43:02
Anders SpaakGöteborg-Majorna OK21:03:44

Öppen motion 7

3 720 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna KarlssonSOK 6820:22:52
Kirsty Mc IntyreOK Tyr20:27:45
Mats HanssonOK Alehof20:37:28
Hans NilssonKungälvs OK20:38:36
Lisa SandahlKlubblös20:44:04
Stefan GustafssonKlubblös20:58:16
Karin KullmanOK Alehof20:59:20
Elin KarlssonLycksele IF21:03:40
Camilla ÖhgrenSävedalens AIK21:07:05
Elin SandahlKlubblös21:51:48
Sarah MagnussonLinköpings OK

Öppen motion 8

5 110 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Håkan SchmidtTrollhättans SOK20:21:34
Johan LindeblomIK Omega20:21:47
Lovisa FalkHagaby GoIF Örebro20:22:56
Frida BakkmanIFK Göteborg20:23:00
Kajsa SpetzUlricehamns OK20:25:04
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK20:26:07
Johanna HoltetOK Tyr20:27:07
Lina NilssonUlricehamns OK20:28:11
Magnus ArvidssonBrattås CK20:28:39
Hanna ErikssonOK Denseln20:35:09
Hugo StrömMullsjö SOK20:36:16
David BengtssonFK Åsen20:41:25
William LundstedtMullsjö SOK20:46:04
Martina JoensouuSK Pohjantähti21:00:41
Heini WennmanSK Pohjantähti21:09:05
John GabrielssonSävedalens AIK21:22:04
Anton MarmelidHelsingborgs SOK21:25:08
Oskar CervinHelsingborgs SOK21:27:23
Patrik JohanssonHelsingborgs SOK21:31:07
Eva GustafssonHagaby GoIF Örebro

Öppen motion 9

7 270 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Göran WinbladRehns BK20:21:09
Espen Hultgreen WeltzienJärla Orientering20:22:58
Rudolfs ZernisÄrla IF20:23:50
Chloé HaberkornOK Denseln20:28:04
Jonas BergdahlOK Orinto20:30:08
Erik ClassonOK Orinto20:30:08
Erik JonssonKlubblös20:56:20

D14K

3 190 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Evelina GlänneskogTolered-Utby Ol-klubb20:30

Tiomila 7

7 190 m, 97 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik AamotOK Skogshjortarna20:20
Johan AllardLinköpings OK20:20
Erik AnderssonIL Tyrving20:20
Topi AnjalaKoovee20:20
Björn ArnessonUlricehamns OK20:20
Christian ArnessonUlricehamns OK20:20
Anders AspMölndal Outdoor IF20:20
Linus BacklundOK Södertörn20:20
Marcus BeckiusOK Tyr20:20
Josh BeechOK Södertörn20:20
Karin BjörnlingerUlricehamns OK20:20
Albin BjörnuddIFK Umeå20:20
Niklas BrattOK Orion20:20
Celina BregensöeFarumTisvilde OK20:20
Finn BregensöeFarumTisvilde OK20:20
Xenia BregensøeFarumTisvilde OK20:20
Love CarlssonOK Orion20:20
Myrra CarlssonOK Orion20:20
Michele DawsonOK Pan Århus20:20
Johan DelvertOK Orion20:20
Davis DislersSödertälje-Nykvarn OF20:20
Georg EklöwOK Södertörn20:20
Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn OF20:20
Karl ErikssonUddevalla OK20:20
Rhys Finlay-RobertsonOK Södertörn20:20
Mathias FredrixonOK Skogshjortarna20:20
Malthe GaarsdalFarumTisvilde OK20:20
Sandra GrosbergaRehns BK20:20
Stine Bagger HagnerOK Pan Århus20:20
Andreas HallJärla Orientering20:20
Jan HanssonStenungsunds OK20:20
Marcus HanssonLinköpings OK20:20
Felix HartliebLinköpings OK20:20
Lasse August HelwegFarumTisvilde OK20:20
Malte Kjær HemmingsenFarumTisvilde OK20:20
Martin IvarssonGöteborg-Majorna OK20:20
Amanda JohanssonOK Orion20:20
Anders JohanssonUddevalla OK20:20
Anna JohanssonJärla Orientering20:20
Gustav JonssonOK Skogshjortarna20:20
Frida Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF20:20
Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF20:20
Anna KindlundhSödertälje-Nykvarn OF20:20
Asger Skytte KirkegaardFarumTisvilde OK20:20
Raivo KivlenieksRehns BK20:20
Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn OF20:20
Signe KlintingJärla Orientering20:20
Agnes KrachtFarumTisvilde OK20:20
Elin KrachtFarumTisvilde OK20:20
Björn KristianssonTrollhättans SOK20:20
Linus KristianssonTrollhättans SOK20:20
Marcus KvarndalUlricehamns OK20:20
Jonatan LarssonUddevalla OK20:20
Timothée LegrandLinköpings OK20:20
Amanda LeoIK Hakarpspojkarna20:20
Gustav LidénLinköpings OK20:20
Erik LiljequistSödertälje-Nykvarn OF20:20
Anders LindbergOK Tyr20:20
Tobias LindellOK Alehof20:20
Håkan LindénUddevalla OK20:20
Hampus LindmanIK Hakarpspojkarna20:20
Mikael LovénJärla Orientering20:20
Jonas LundgrenLinköpings OK20:20
Erik LundhRehns BK20:20
Mikkel Lyskjær JensenFarumTisvilde OK20:20
Jonny MalleyOK Södertörn20:20
Vera MüllerovaFarumTisvilde OK20:20
Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn OF20:20
Anders OlssonUddevalla OK20:20
Christoffer OlssonUddevalla OK20:20
Viktor OssianssonIK Hakarpspojkarna20:20
Hanna PalmIK Hakarpspojkarna20:20
Philip PerssonOK Orion20:20
Peter SandquistMölndal Outdoor IF20:20
Carlotta ScaletOK Orion20:20
Anne Mette SchmidtOK Pan Århus20:20
Carl Emil Schøier KovstedFarumTisvilde OK20:20
Jakob Schøier KovstedFarumTisvilde OK20:20
Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK20:20
Anders SjöbergOK Reftele20:20
Sara SjökvistJärla Orientering20:20
Charlie StoltRehns BK20:20
Catherine TaylorOK Södertörn20:20
Lasse Fugmann ThamdrupFarumTisvilde OK20:20
Andréas ThernOK Skogshjortarna20:20
Erik TholénOK Skogshjortarna20:20
Viktor TovessonOK Orion20:20
Liga ValdamaneRehns BK20:20
Jonas Falck WeberFarumTisvilde OK20:20
Lasse Falck WeberFarumTisvilde OK20:20
Tim Falck WeberFarumTisvilde OK20:20
Dan WesterJärla Orientering20:20
Nadiya VolynskaOK Orion20:20
Joana WältiSödertälje-Nykvarn OF20:20
Teemu VärePaimion Rasti20:20
Ida ØbroOK Orion20:20
Jens ÖströmOK Tyr20:20

Tiomila 12

11 540 m, 84 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emil AnderssonÄrla IF20:10
Erik AnderssonOK Orion20:10
Ola AnderssonOK Orion20:10
Johan AntonssonOK Löftan20:10
David BejbomJärla Orientering20:10
Johan BergmanMölndal Outdoor IF20:10
Aleksander BernaciakOK Orion20:10
Oscar BjörckJärla Orientering20:10
Andreas Bock BjørnsenOK Pan Århus20:10
Olivier Blanc-TranchantOK Denseln20:10
Andreu Blanes ReigSödertälje-Nykvarn OF20:10
Maxime BonneauLinköpings OK20:10
Jan BrunnerSödertälje-Nykvarn OF20:10
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn OF20:10
Martin DjerfIK Hakarpspojkarna20:10
Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF20:10
Oskar EklöfHagaby GoIF Örebro20:10
Fredrik EliassonHalden SK20:10
Petter ErikssonÄrla IF20:10
Stefan FalemoMölndal Outdoor IF20:10
Giacomo FrattariOK Pan Århus20:10
Daniel HájekMalungs OK Skogsmårdarna20:10
Claus Hallingdal BlochOK Pan Århus20:10
Mathias HallménOK Denseln20:10
Nils Hammaräng GripOK Orion20:10
Anton HanssonIK Hakarpspojkarna20:10
Eric HanssonIK Hakarpspojkarna20:10
Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna20:10
Markus HederskogIK Hakarpspojkarna20:10
Martin HederskogIFK Umeå20:10
Simon HedlundÄrla IF20:10
Gustav HindérOK Tisaren20:10
Niklas Hjort IngwersenOK Pan Århus20:10
Andreas HöyeFredrikstad SK20:10
Andreas JanssonIK Hakarpspojkarna20:10
Aske JepsenOK Pan Århus20:10
Emil KaleredOK Denseln20:10
Robbin KantarpÄrla IF20:10
Harri KarlssonJärla Orientering20:10
Anders Konring OlesenOK Pan Århus20:10
Joel Käll KarlssonLinköpings OK20:10
Ludwig LjungqvistIK Hakarpspojkarna20:10
Sigge LundedalOK Denseln20:10
Oskar LundqvistOK Orion20:10
Jesper LysellRehns BK20:10
Oskar MalmbergIFK Umeå20:10
Henrik MarkvardsenOK Pan Århus20:10
Erik MartinssonLinköpings OK20:10
Fredrik MattssonOK Kåre20:10
Laurits Bidstrup MøllerOK Pan Århus20:10
Halvor Eid NielsenÄrla IF20:10
Jesper NilssonUlricehamns OK20:10
Mattias NilssonOK Alehof20:10
Arvid NordIK Hakarpspojkarna20:10
Jakob OdebladIFK Umeå20:10
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF20:10
Daniel OlssonUddevalla OK20:10
Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna20:10
Arnaud PerrinOK Denseln20:10
Mathieu PerrinOK Denseln20:10
Hans PerssonIFK Umeå20:10
Mathias PeterSödertälje-Nykvarn OF20:10
Stefan Frands PetersenOK Pan Århus20:10
Lukas PetersonIFK Umeå20:10
Pontus PeterssonOK Orion20:10
Radosław PiotrowskiOK Orion20:10
Niklaus ReyNyköpings OK20:10
Henrik Rindom KnudsenOK Pan Århus20:10
Jonathan RosendahlÄrla IF20:10
Oskar SandbergMalungs OK Skogsmårdarna20:10
Måns SandgrenOK Orion20:10
Olof SandgrenOK Orion20:10
Eskil SchøningOK Pan Århus20:10
Viktor SilvemarkÄrla IF20:10
Gustaf SparrevikIK Hakarpspojkarna20:10
Nils SpetzUlricehamns OK20:10
Johan StrandGöteborg-Majorna OK20:10
Ralph StreetSödertälje-Nykvarn OF20:10
Karl WalheimÄrla IF20:10
Mateusz WenslawOK Orion20:10
Erik WigleSödertälje-Nykvarn OF20:10
Oscar VångellÄrla IF20:10
Peter ÖbergOK Hällen20:10
Emil ØbroOK Orion20:10

Annonser

Mila