Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för KOK:s Sommarquattro, etapp 4

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: KOK:s Sommarquattro, etapp 4
Arrangörsorganisation: Kristinehamns OK
Datum: onsdag 22 juni 2016

Degerfors OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
434010Jessica BlomquistBana 3 (48)4 300 m17:16:12
450019Patrik MolinBana 2 (33)2 600 m17:34:40
1991116Marcus NylénBana 3 (48)4 300 m17:35:35
1690320Patrik NylénBana 3 (48)4 300 m17:36:29
1991026Amanda NylénBana 2 (33)2 600 m17:36:55
450037Oliwer MolinBana 2 (33)2 600 m17:37:56
421701Lars BroströmBana 2 (33)2 600 m17:56:40
36335Åke IvanssonBana 2 (33)2 600 m18:02:00
341224Anna-Lena JacobssonBana 3 (48)4 300 m18:13:50
434004Arvid JohnsonBana 4 (48)5 400 m18:15:19
231356Lars JacobssonBana 4 (48)5 400 m18:18:22

Hagaby GOIF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2095482Mikael AnderssonBana 4 (48)5 400 m18:01:10

Kils OK

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
960720Klara HolmgårdBana 4 (48)5 400 m17:58:43
701212Sofia HolmgårdBana 4 (48)5 400 m18:07:44
920716Nora HolmgårdBana 3 (48)4 300 m18:07:49
9080305Joel HolmgårdBana 1 (17)2 400 m18:08:40
990504Elsa HolmgårdBana 4 (48)5 400 m18:08:42
640101Lars HolmgårdBana 4 (48)5 400 m18:09:56
1050604Isak HolmgårdBana 1 (17)2 400 m18:10:03
258538Ulf SkoglundBana 4 (48)5 400 m18:10:49
1991105Olof SkoglundBana 4 (48)5 400 m18:11:52
681019Jan OlmBana 3 (48)4 300 m18:19:22
874122Lukas OlmBana 4 (48)5 400 m18:19:34
630413Måns OlmBana 4 (48)5 400 m18:20:27
452816Lars NordströmBana 3 (48)4 300 m18:24:11
1661203Lars-Olov LugneBana 4 (48)5 400 m
1000823Linn LugneBana 4 (48)5 400 m
711022Anna NordströmBana 4 (48)5 400 m
866399Ella NordströmBana 4 (48)5 400 m

klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
452814Robert JohanssonBana 2 (33)2 600 m18:00:28

klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
452860Fredrik GustavssonBana 3 (48)4 300 m18:17:03

Kristinehamns OK

32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
28945Yngve JohanssonBana 3 (48)4 300 m17:10:32
2041743Siv AnderssonBana 2 (33)2 600 m17:16:32
28925Roland ÖhmanBana 2 (33)2 600 m17:26:15
1580918Per NymanBana 4 (48)5 400 m17:27:28
1430704Birgitta JohanssonBana 3 (48)4 300 m17:27:54
2075500Sune AnderssonBana 2 (33)2 600 m17:31:13
245249Roger AnderssonBana 2 (33)2 600 m17:32:49
1541223Stefan GunnarssonBana 4 (48)5 400 m17:37:37
28937Gunnel GillenäsBana 2 (33)2 600 m17:39:36
28936Christer GillenäsBana 3 (48)4 300 m17:39:41
1973921Jonas LarssonBana 4 (48)5 400 m17:40:35
1430827Runo JohanssonBana 3 (48)4 300 m17:41:24
408192Lars MagnussonBana 2 (33)2 600 m17:45:08
245148Heléne SvenssonBana 3 (48)4 300 m17:48:44
1541217Britt GunnarssonBana 2 (33)2 600 m17:49:12
354375Emelie ForslundBana 2 (33)2 600 m17:59:25
402649Patrik NyströmBana 3 (48)4 300 m18:15:13
452886Petra OkanovicBana 2 (33)2 600 m18:15:59
402632Rebecka SalenbäckBana 3 (48)4 300 m18:16:01
9810317Marie SandgrenBana 3 (48)4 300 m18:18:34
36530Christer ElfsbergBana 3 (48)4 300 m18:21:13
1000466John-Åke EricssonBana 3 (48)4 300 m18:23:45
2800837Peter HagströmBana 3 (48)4 300 m18:26:02
2800646Elsa HagströmBana 2 (33)2 600 m18:26:40
2800713Cecilia HagströmBana 3 (48)4 300 m18:28:16
402978Stig VahlbergBana 2 (33)2 600 m18:28:42
403171Viveca JernstedtBana 2 (33)2 600 m18:29:29
245177Lars LönnbergBana 3 (48)4 300 m18:31:07
7640113Lars NymanBana 4 (48)5 400 m18:40:00
1560129Sven-Erik BrodinBana 3 (48)4 300 m18:44:43
402606Michael ForslundBana 3 (48)4 300 m18:46:08
28934Margareta PerssonBana 2 (33)2 600 m19:01:24

Linköpings OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
409519Åsa SaxBana 2 (33)2 600 m18:27:47

Lustens OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
951015Linnea LandforsBana 4 (48)5 400 m17:53:11
343867Pelle LandforsBana 4 (48)5 400 m17:57:50
610407Björn EngströmBana 4 (48)5 400 m18:52:16

Långhundra IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9980107Waldemar AnderssonBana 4 (48)5 400 m18:26:00

OK Amne

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15268Tommy HoltbringBana 3 (48)4 300 m18:20:31
448538Jonas OlssonBana 1 (17)2 400 m18:20:56

OK Djerf

38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
37709Stig NilssonBana 3 (48)4 300 m17:53:41
38429Britt-Marie KarlssonBana 2 (33)2 600 m17:54:24
7680112Jan HanssonBana 4 (48)5 400 m17:55:30
7000823Anton HanssonBana 3 (48)4 300 m17:55:42
263031Ingemar HaglundBana 3 (48)4 300 m17:56:36
36531Fredrik Eriksson ZetterbergBana 4 (48)5 400 m17:56:46
216488Hans-Eric JanssonBana 3 (48)4 300 m17:57:51
7030215Johan FriskBana 3 (48)4 300 m17:59:27
1561208Ulf NordzellBana 3 (48)4 300 m18:01:50
1721217Marie LindbladBana 3 (48)4 300 m18:02:20
43717Lars ChristensenBana 3 (48)4 300 m18:05:40
1080524Linus Bodin LiliegrenBana 2 (33)2 600 m18:10:52
2104126Pehr BodinBana 2 (33)2 600 m18:12:36
2095115Lucas Bodin-LiliegrenBana 1 (17)2 400 m18:12:44
520817Ylva JohanssonBana 2 (33)2 600 m18:16:51
436046Ellen PelanderBana 2 (33)2 600 m18:17:53
746803Alexander JanssonBana 2 (33)2 600 m18:18:28
43714Ann-Sofi WelanderBana 4 (48)5 400 m18:21:27
600218Frida JohanssonBana 3 (48)4 300 m18:22:58
728627Per JanssonBana 4 (48)5 400 m18:23:05
436047Edvard PelanderBana 1 (17)2 400 m18:23:28
43713Mats WelanderBana 4 (48)5 400 m18:24:15
1110610Tova ErikssonBana 3 (48)4 300 m18:25:13
227210Anna JanssonBana 4 (48)5 400 m18:25:40
229973Anders PelanderBana 4 (48)5 400 m18:26:47
727106Amanda JanssonBana 3 (48)4 300 m18:26:53
1100609Lin PelanderBana 1 (17)2 400 m18:28:03
16908Miriam StrömbergBana 1 (17)2 400 m18:28:04
990211Maja WelanderBana 4 (48)5 400 m18:28:28
902984Björn SvenssonBana 4 (48)5 400 m18:30:11
36795Christer NälemarkBana 3 (48)4 300 m18:32:49
651103Håkan LindbergBana 4 (48)5 400 m18:35:25
9990203Stina LindbergBana 3 (48)4 300 m18:36:20
42090Gunnar NymanBana 1 (17)2 400 m18:36:48
1501011Kjell ErikssonBana 3 (48)4 300 m18:38:04
242518Bengt DavidsonBana 1 (17)2 400 m18:49:22
550803Arvid JohanssonBana 1 (17)2 400 m
1559185Rasmus PetterssonBana 2 (33)2 600 m

OK Roslagen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
38294Carolina AnderssonBana 3 (48)4 300 m18:17:36

OK Tyr

24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
741204Daniel BrohedeBana 4 (48)5 400 m17:29:21
9741114Mattias PerssonBana 4 (48)5 400 m17:51:25
1410865Mathias BjörklundBana 4 (48)5 400 m17:52:20
260611Karin Creutzer BlomgrenBana 2 (33)2 600 m18:00:31
260610Carola KarlssonBana 3 (48)4 300 m18:00:33
260628Lars AnderssonBana 4 (48)5 400 m18:02:29
260660Karin MoodhBana 3 (48)4 300 m18:03:04
208897Eva TrangiusBana 3 (48)4 300 m18:03:53
260626Ann-Sofie HultsvedBana 3 (48)4 300 m18:05:01
260606Monica DjurbergBana 3 (48)4 300 m18:06:24
231300Anders OlssonBana 3 (48)4 300 m18:11:08
207517Marie AlfredssonBana 4 (48)5 400 m18:12:42
2089328Matteo MobergBana 1 (17)2 400 m18:26:32
452811Lotta MobergBana 1 (17)2 400 m18:27:40
440886Erik SimesBana 4 (48)5 400 m18:27:52
260697Pär NymanBana 4 (48)5 400 m18:29:09
2089348Danilo MobergBana 1 (17)2 400 m18:30:26
1415673Andreas MobergBana 4 (48)5 400 m18:31:03
7191292Tobias BeckiusBana 4 (48)5 400 m18:31:34
441298Leif EricssonBana 3 (48)4 300 m18:31:53
990111Linda GustafssonBana 4 (48)5 400 m18:32:46
37564Örjan BeckiusBana 4 (48)5 400 m18:38:28
Charlotta Edquist MobergBana 1 (17)2 400 m
1773590Pertti PalokangasBana 2 (33)2 600 m

Skattkärrs IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
260686Marianne NyströmBana 2 (33)2 600 m18:20:59

Skattkärrs SOK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
761125Ann HyvönenBana 3 (48)4 300 m18:04:21
1080522Ella NybergBana 1 (17)2 400 m18:13:14
1060224Alfred NybergBana 1 (17)2 400 m18:13:47
1830402Jenny NybergBana 2 (33)2 600 m18:13:53
448602Bengt SvedjebyBana 4 (48)5 400 m18:14:14
2060891Elin BomanBana 1 (17)2 400 m18:14:30
2060900Thomas BomanBana 2 (33)2 600 m18:14:41
2060893Agneta BomanBana 2 (33)2 600 m18:15:25
262868Bengt CarlssonBana 4 (48)5 400 m18:19:05
1810706Mikael NybergBana 4 (48)5 400 m18:58:04

Valbo AIF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
651105Lars KarlssonBana 4 (48)5 400 m18:36:25
1580612Mona ÅkermanBana 3 (48)4 300 m18:37:11

Annonser