Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Melkers minne

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: Melkers minne
Arrangörsorganisation: Södertälje-Nykvarn OF
Datum: onsdag 16 augusti 2017

D20

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
210Orienteringklubben Ravinen 318:20
21020799531. Jura MacMillan
21020367992. Bethany Kippin
21020799533. Jura MacMillan
21020367994. Bethany Kippin
211Snättringe Sportklubb 118:20
2115535661. Amanda Karlsson
2119901992. Kristina Tedhamre
2115535663. Amanda Karlsson
2119901994. Kristina Tedhamre
212Orienteringsklubben Hällen 118:20
21290004211. Chantelle Hesselberg
21270007042. Linnéa Gustafsson
21290004213. Chantelle Hesselberg
21270007044. Linnéa Gustafsson
213Tumba-Mälarhöjden OK / Waxholms OK 118:20
21390002201. Selma Gumaelius
2134420002. Ellinor Östervall
21390002203. Selma Gumaelius
2134420004. Ellinor Östervall
214Orienteringklubben Ravinen 218:20
2143318651. Ellie Bales
21491012402. Lucy Tonge
2143318653. Ellie Bales
21491012404. Lucy Tonge
215Orienteringklubben Ravinen 118:20
21520596461. Tara Schwarze
21580110002. Niamh Hunter
21520596463. Tara Schwarze
21580110004. Niamh Hunter
216Orienteringsklubben Hällen 218:20
21680008151. Frida Zeijlon
21612694852. Matilda Larsson
21680008153. Frida Zeijlon
21612694854. Matilda Larsson

H20

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
195Ärla Idrottsförening 118:15
1951. N.N.
1952. N.N.
1953. N.N.
1954. N.N.
196Tumba-Mälarhöjden OK 118:15
19670006191. Alexander Käll
1969919192. Johan Giberg
19670006193. Alexander Käll
1969919194. Johan Giberg
197Orienteringklubben Ravinen 318:15
19781505251. Harry McMurtrie
19720385982. Ben Breeze
19781505253. Harry McMurtrie
19720385984. Ben Breeze
198Orienteringklubben Ravinen 418:15
1986151411. Albin Andersson
1989804052. Tilda Andersson
1986151413. Albin Andersson
1989804054. Tilda Andersson
199Snättringe Sportklubb 118:15
19990808071. Ivar Lidström Lauri
19920581882. Tobias Karlsson
19990808073. Ivar Lidström Lauri
19920581884. Tobias Karlsson
200Orienteringsklubben Kolmården 118:15
20086365251. Kacper Kuca
20080103092. Arvid Westerberg
20086365253. Kacper Kuca
20080103094. Arvid Westerberg
201Orienteringklubben Ravinen 118:15
20191027861. Joseph Wright
20120744622. Zac Hudd
20191027863. Joseph Wright
20120744624. Zac Hudd
202Orienteringklubben Ravinen 518:15
2029909181. Axel Granqvist
20299901082. Hannes Svahn
2029909183. Axel Granqvist
20299901084. Hannes Svahn
203Orienteringklubben Ravinen 218:15
20317042001. Daniel Spencer
20314070492. Tom Wood
20317042003. Daniel Spencer
20314070494. Tom Wood

D16

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
245Nyköpings Orienteringsklubb 118:15
24590310111. Alice Ek
24590403082. Meja Alenius
24590306213. Caroline Guttke
246Tullinge Sportklubb 218:15
24610206031. Katja Leickt
246334012. Wilma Leickt
24620780922. Saga Andersson
24620621302. Ida Nygren
24681071233. Josefin Hersén
247Strängnäs-Malmby OL 118:15
24720780041. Sara Lagerman
2473040742. Sara Ankarling
2474300612. Maja Eriksson
24720572723. Sofia Wigle
248IFK Lidingös Skid o Orienterin 118:15
24820251821. Amelie Rajan
24820932842. Ella Broquist
24820671032. Signe Hillerhag
2482. N.N. - Xtra
24820581653. Agnes Damberg
249Södertälje-Nykvarn Orientering 118:15
24914031771. Alma Gauffin
24914113832. Lisa Edén
24912003102. Olivia Welarius
24915520023. Sara Hede
250Tumba-Mälarhöjden OK 218:15
2501. Ebba Adebrant
2502. Lydia Hylander
2503. Ingrid André
251Orienteringsklubben Tor 118:15
2514521441. Wilma Larsson
25172037492. Tilde Wickström
2512. Filippa Rydensjö
25110207093. Josefine Jonsson
252Orienteringklubben Ravinen 118:15
25220465811. Anika Schwarze
25210408122. Sarah Duckworth
25298111643. Eilidh Campbell
253Tullinge Sportklubb 118:15
25390306231. Tove Sjöberg
2534314862. Lovisa Svensson
25390309092. Alva Bladh
2534313782. Lena Persson
25391025913. Tilda Andersson
254Orienteringklubben Ravinen 218:15
25420838081. Smilla Mogensen
25414202032. Hedda Röstin
25410304143. Amanda Granqvist
255Tumba-Mälarhöjden OK 118:15
25520653551. Ebba Kolmodin
2556564202. Kerstin Åberg
2554233892. Lydia Hylander
2552. N.N. - Xtra
2554437763. Ebba Adebrant

H16

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
225IFK Lidingös Skid o Orienterin 218:20
22520819521. Ludvig Jarlemark
22520780912. Robert Olsson-Kihlborg
22520870592. Olof Melcherson
22520671252. Jonathan Blomlöf
22520251783. Simon Lilja
226Snättringe Sportklubb 318:20
22675617831. Jesper Lidmar
22620620532. Erik Lidström Lauri
2263512022. Elin Wolgast
2264502452. Albert Nord
2269934753. Johan Calleberg
227Snättringe Sportklubb 218:20
22720608211. John Wolgast
2274433702. David Bern
22720608413. Jacob Wolgast
228Tullinge Sportklubb 118:20
22870105211. Johannes Bladh
22820780252. Wilhelm Bergman
22819750212. Ludvig Ferdman
2282. N.N. - Xtra
22877821613. Alfred Längheim
229IFK Lidingös Skid o Orienterin 118:20
2291. Anders N.N.
2292. N.N. - Xtra
2292. N.N. - Xtra
2293. Ludvig N.N.
230Västerås Skid O OK 118:20
2305620011. Andreas Näslund
23014013552. Martin Sandqvist
23090213333. Kalle Åkerman Sjöström
231Orienteringsklubben Tor 118:20
23180105081. Ludvig Holmqvist
23120508592. Joel Aristondo Magnusson
23120508082. Pablo Aristondo Magnusson
23120754732. Viktor Fröberg
23180112053. Casper Hedar
232Nyköpings Orienteringsklubb 118:20
23280207131. Isak Anängen
23290309292. Edvin Hellsten
23290106283. Albin Falk
233Orienteringklubben Ravinen 218:20
23390306261. Oscar Aneland
23380308262. Olle Kallur
2335008012. Martin Rinnbäck
2334521363. Albin Lindskog
234Orienteringklubben Ravinen 118:20
23486328771. Stanley Heap
23481501522. David Bunn
23486308843. Angus Harrington
235Strängnäs-Malmby OL 118:20
23570201151. Hampus Nyholm
2354300622. Erik Jonsson
2354501523. Vincent Lindvall
236Orienteringsklubben Klemmingen 118:20
2364502141. Olle Molin
2362049272. Amanda Jansson
2364502333. Alvin Anderling
237Tumba-Mälarhöjden OK 118:20
23790306221. Kim Örnberg
23720418502. Viktor Sandelin
23720889092. Melker Gardby
23720665813. Elias Adebrant
238Täby Orienteringsklubb 118:20
23886369791. Otto Balck
23890210282. Malin Hansson
2382. Gustaf N.N
23890410283. Gustaf Hofstedt
239Södertälje-Nykvarn Orientering 118:20
23992006901. David Borg
23980304292. Viktor Löfgren
2395044312. Alexander Ahlsén
2394455432. Wilmer Ness
23980204213. Martin Bygdén
240Snättringe Sportklubb 418:20
2404299481. Oskar Ekner
2404312992. Jakob Tedhamre
24021198562. Johan Fredholm
2407764583. Isak Gelius

D12

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
285Järla IF Orienteringsklubb 118:20
28521017731. Britta Börjesson
28520665822. Märta Ahlquist
28520665683. Sonja Ahlquist
286Södertälje-Nykvarn Orientering 118:20
28672068381. Klara Strind
2863524752. Matilda Marjakaj
2864384693. Stina Bygdén
287Tullinge Sportklubb 118:20
28790509111. Fanny Sundberg
28720772392. Fanny Bergman
28721040782. Ellen Nybäck
2872. N.N. - Xtra
28712510013. Nova Matthews
288Tullinge Sportklubb 218:20
28821124541. Cleo Mattila
28810709032. Ella Matthews
2883316662. Agnes Lövgren
2882. N.N. - Xtra
288260163. Klara Junegard
289Nyköpings Orienteringsklubb 118:20
28990605101. Cajsa Alenius
28970805052. Elvira Lindsten
28990609232. Filippa Guttke
28990507173. Hanna Anängen
290IFK Enskede 118:20
2905019701. Linn De Boussard
29020891972. Felicia Strindér
29020781153. Lovisa Lindqvist
291Snättringe Sportklubb 218:20
29120507261. Elin Abel
29120773372. Thea Gelius
2913512062. Alice Brink
2914433713. Linn Nordmyr Magnusson
292Södertälje-Nykvarn Orientering 218:20
29279622831. Alexandra Stål
29220590082. Ellen Löfgren
2924491213. Lovisa Borg
293Tullinge Sportklubb 318:20
2932538281. Nellie Bolin
29320885742. Linnea Strand
29320751762. Miranda Strand
29320934922. Frida Däckfors
29390510173. Kimberly Ekenstedt
294Snättringe Sportklubb 118:20
29414156781. Molly Gelius
29410806292. Ellen Flordal
2944485643. Alva Lidström Lauri
295Tumba-Mälarhöjden OK 118:20
2951. N.N.
2952. N.N.
2953. N.N.
296Täby Orienteringsklubb 118:20
29610601161. Alice Röken
29610306092. Julia Holmström
2962. N.N. - Xtra
29612906073. Emelie Holmström

H12

20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
261Nyköpings Orienteringsklubb 218:15
26190606051. Emil Clashammar
26181107062. Anders Petersson
26180601223. Axel Björnberg Färdig
262Orienteringsklubben Måsen 318:15
2626131011. N.N.
2626131052. N.N.
2626131022. N.N.
2626131032. N.N.
2626131043. N.N.
263Orienteringsklubben Klemmingen 118:15
26318151. Melker Kronqvist
2632645762. Tilda Larsson
26318682. Nils Holmnäs
26318843. Malva Habana Lindén
264Skogsluffarnas OK / IFK Enskede 218:15
26420781301. Hannes Lindqvist
26420952092. Caio Pruth
2644510892. Majken Lindqvist
26490712013. Henning Falkenström
265Orienteringsklubben Tor 118:15
26577720051. Casper Karlsson
26520753172. Arvid Fröberg
2653412222. Klara Bjällhage
26570508183. Rasmus Hedar
266Snättringe Sportklubb 118:15
26680909051. Gustav Eggöy Markhester
2663512012. Alvin Forslin
26680707213. Ludvig Eggöy Markhester
267Nyköpings Orienteringsklubb 118:15
26774571641. Emanuel Eriksson
26780705302. Elias Ringdahl
2672. N.N. - Xtra
2672. N.N. - Xtra
26790506173. Odin Ek
268Tullinge Sportklubb 118:15
26820418171. Gustav Myrberger
268212582. Albin Hessle
2682. N.N. - Xtra
2682. N.N. - Xtra
268469903. Elias Bladh
269Södertälje-Nykvarn Orientering 118:15
26980508171. Axel Rystedt
2694175782. Frode Smitt
26980701003. Erik Månsson
270Tullinge Sportklubb 218:15
27012102301. Viktor Wistrand
27020627742. Aron Höglund
27075057032. Lucas Johansson
2702. N.N. - Xtra
27090607193. Olof Arevång
271Skogsluffarnas OK 118:15
27120951171. Sandro Pruth
27120952592. Ruben Hård
27120952622. Otto Persson
2712. N.N. - Xtra
27120952553. Arvid Hammarbäck
272Skogsluffarnas OK 318:15
27290512121. Simon Stridh
27220549672. Olle Synnermark
27270505312. Åke Falkenström
27290504063. Sixten Lindqvist
273Järla IF Orienteringsklubb 118:15
27320953941. Lotus Söderlund
27320638172. Olof Hagwall
27320620353. Ludvig Hagwall
274Tullinge Sportklubb 318:15
27420627441. Leo Wisborg
27420782642. Samuel Sylvan
27419773132. Pontus Englund
2742. N.N. - Xtra
27420620483. Arvid Myrberger
275Strängnäs-Malmby OL 118:15
27510707161. Oscar Lennell
2754503392. Sixten Wallin
2754506113. Kajsa Wallin
276Täby Orienteringsklubb 118:15
27690709061. Villehart Frölid
27691015262. Hugo Jaremalm
27610509162. Elias Ljungdell
27691011673. Axel Balck
277Orienteringsklubben Måsen 218:15
27720871641. Wilhelm Tengroth
27720871902. Sandra Thorburn
27720871882. Hampus Holmgren
27720871992. Elsa Johansson
27720871553. Sebastian Sjöqvist
278Tumba-Mälarhöjden OK 118:15
27820781271. Ludvig Svahn Lind
27821196332. Simon Adebrant
27820889082. Hilda Mårsell
27870601083. Alice Ljungberg
279Orienteringsklubben Måsen 118:15
27920871731. Victor Jacobsen
27920871832. Gustav Johnsson
27920871692. August Jacobsen
2792. N.N. N.N.
27920871863. William Andersson
280Orienteringklubben Ravinen 118:15
28070506071. Edvin Wollbrand
2809265352. Linus Forsberg
28012006122. Gustav Lübcke
28020891852. Oscar Lundquist
28020891603. Erik Lundquist

Inskolning

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
300Tumba-Mälarhöjden OK 118:25
30020780571. Isak Sandelin
30020581152. Erik Käll
30021041223. Viggo Mårsell
301Orienteringsklubben Klemmingen 118:25
30110081451. Solveig Soldagg
3013419932. Frida Wåhlin
3017803212. Agaton Soldagg
3012. N.N. N.N.
3014042033. Ilse Kronqvist
302Orienteringsklubben Måsen 318:25
3024043051. N.N.
3024043022. N.N.
3024043102. N.N.
3024043092. N.N.
3024043083. N.N.
303Södertälje-Nykvarn Orientering 118:25
30320839741. Martin Marjakaj
30321092992. Oscar Liwell
30371245492. Ida Strind
303439263. Ines Molin
304Orienteringsklubben Måsen 218:25
3042345491. N.N.
3043620752. N.N.
3042345302. N.N.
3044043012. N.N.
3044043043. N.N.
305Snättringe Sportklubb 118:25
30520607131. Hugo Abel
30520638682. Vilma Dyrelius
3054433773. Oliver Nordmyr Magnusson
306Orienteringsklubben Måsen 118:25
3062344721. Axel Thorburn
3062344742. Olivia Thorburn
3062156822. Alva Eklund
3062097432. N.N.
3062345233. Erik Johansson
307Strängnäs-Malmby OL 118:25
30713113111. Hannalina Haraldsson
30710908252. Emilia Lennell
3074506123. Gösta Wallin
308Tullinge Sportklubb 418:25
30820621711. Stina Nygren
3083314062. Axel Näsman
3083306273. Joel Åhgren
309Nyköpings Orienteringsklubb 118:25
30971002281. Tage Lindsten
30981510092. Jonathan Petersson
30990908243. Melker Clashammar
310Tullinge Sportklubb 218:25
3104089721. Eskil Myrberger
31021154652. Melker Wisborg
3103306232. Oskar Lindholm
3102461102. Alice Lindholm
3103316843. Tilda Pousette
311Tullinge Sportklubb 318:25
311447131. Aston Normark
3113311922. Florence Normark
31121154962. Loa Mattila
31121073353. Noomi Mattila
312Tullinge Sportklubb 118:25
312262891. Cloe Matthews
3123311952. Malte Lövgren
31221125842. Isac Nobling
3123306463. Vilgot Andersson

Annonser