Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Swedish League, #5, sprint (WRE), med Bollnästräffen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Swedish League, #5, sprint (WRE), med Bollnästräffen
Arrangörsorganisationer: Rehns BK / Segersta OK
Datum: fredag 12 maj 2017

W21 Elit

3 220 m, 60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
101Andrea WickbomVittjärvs IK15:40
102Fanny AsketunOK Roxen15:41
103Moa PetterssonKarlskrona SOK15:42
104Hanna KorhonenOK Ravinen15:43
105Gunilla SvärdIF Thor15:44
106Rebecka HeinrupTullinge SK15:45
107Magdalena OlssonStora Tuna OK15:46
108Julia DavidssonÄrla IF15:47
110Annika CarlbergSundsvalls OK15:49
111Ida DalhammerOK Roxen15:50
112Moa EnmarkGöteborg-Majorna OK15:51
113Isabel SalénIFK Mora OK15:52
114Elin ClassonOK Orinto15:53
115Frida SandbergStora Tuna OK15:54
116Andrea SvenssonOK Tisaren15:55
117Erika BlixtOK Hammaren15:56
118Malin Leijon LindOK Kolmården15:57
119Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF15:58
120Annie ForsbergOK Ravinen15:59
121Linnea GustafssonUddevalla OK16:00
122Joana WältiSödertälje-Nykvarn OF16:01
123Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna16:02
124Lovisa PerssonOK Tisaren16:03
125Linnéa ClaesdotterIFK Lidingö SOK16:04
126Sara EskilssonAlfta-Ösa OK16:05
127Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad16:06
128Matilda MartinssonFalkenbergs OK16:07
129Emma BjessmoIFK Lidingö SOK16:08
130Kate MorrisonOK Linné16:09
131Tilda JohanssonOK Orion16:10
132Josefine KlintbergOK Ravinen16:11
133Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad16:12
134Evelina WickbomVittjärvs IK16:13
135Filippa JohanssonJönköpings OK16:14
136Elin CarlssonOK Pan-Kristianstad16:15
137Johanna ÖbergOK Linné16:16
138Ellinor TjernlundOK Tisaren16:17
139Sanna SkoogKils OK16:18
140Kristin LöfgrenIFK Mora OK16:19
141Alice HugossonIFK Lidingö SOK16:20
142Lisa RisbyOK Kåre16:21
143Helena KarlssonIFK Lidingö SOK16:22
144Lina StrandGöteborg-Majorna OK16:23
145Ellinor ErikssonOK Tisaren16:24
146Tove AlexanderssonStora Tuna OK16:25
148Alicia FribergFalköpings AIK OK16:27
149Therese KlintbergLinköpings OK16:28
150Marion AebiOK Tisaren16:29
151Kristin OlovssonRehns BK16:30
152Josefine HeikkaAlfta-Ösa OK16:31
153Sara HagströmIFK Göteborg16:32
154Josefin TjernlundOK Tisaren16:33
155Helen HanstockÖstersunds OK16:34
156Alva OlssonLinköpings OK16:35
157Helena JanssonOK Ravinen16:36
158Carolina DelgadoAlfta-Ösa OK16:37
159Annika BjörkOK Linné16:38
160Lilian ForsgrenOK Tisaren16:39
161Louise MarkstedtOK Södertörn16:40
162Karolin OhlssonJärla Orientering16:41

M21 Elit

3 470 m, 83 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Oskar SandbergMalungs OK Skogsmårdarna15:30
2Arvid HenrikssonJärla Orientering15:31
3Viktor AntonssonEksjö SOK15:32
4Andrey LamovStora Tuna OK15:33
5Erik FernlundOK Tisaren15:34
6Oscar VångellÄrla IF15:35
7Stuart HanstockBOK15:36
8Torbjörn JacobssonOK Rodhen15:37
9Linus LarssonOK Kåre15:38
10Arvid VågIFK Göteborg15:39
11Anton NilssonOK Tranan15:40
12Ola NybergMalungs OK Skogsmårdarna15:41
13Erik AnderssonOK Orion15:42
14Magnus BjörkOK Rodhen15:43
15Filip GrahnHestra IF15:44
16Martin DjerfIK Hakarpspojkarna15:45
17Viktor SilvemarkÄrla IF15:46
18Niklas SundqvistTullinge SK15:47
19Morten Jarvis WestergårdIFK Göteborg15:48
20Christoffer JohanssonTrollhättans SOK15:49
21Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF15:50
22Fredrik PerssonDomnarvets GOIF15:51
23Andreas BerganderEksjö SOK15:52
24Mattias JohanssonBergnäsets AIK15:53
25Henrik AnderssonBredaryds SOK15:54
26Simon AnderssonOK Rodhen15:55
27Anton HanssonIK Hakarpspojkarna15:56
28Erik BerzellJärla Orientering15:57
29Oskar AndrénOK Tisaren15:58
30Jens RönnolsJärla Orientering15:59
31Martin AhlbergerHestra IF16:00
32Simon MarteliusAttunda OK16:01
33Anders AxlingSundsvalls OK16:02
34Simon HedlundÄrla IF16:03
35Markus AdolfssonTullinge SK16:04
36Albin SjöhedGävle OK16:05
38Markus LangStora Tuna OK16:07
39Kalle BergmanOK Ravinen16:08
40Johan HögstrandIFK Göteborg16:09
41Philip PerssonOK Orion16:10
42Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna16:11
43Erik LindgrenKFUM Örebro OK16:12
44Kevin StåhlOK Hammaren16:13
45Joakim SvenskStora Tuna OK16:14
46Gustav HindérOK Tisaren16:15
47Erik ToomingasSundsvalls OK16:16
48Max Peter BejmerIFK Göteborg16:17
49David BejbomJärla Orientering16:18
50Emil AnderssonTullinge SK16:19
51Karl WalheimÄrla IF16:20
52Jesper SjögrenHestra IF16:21
53Henrik TostebergLinköpings OK16:22
54David SundströmSöderhamns OK16:23
55Ludvig ErikssonKils OK16:24
56Emil KaleredOK Denseln16:25
57Martin RegbornHagaby GoIF Örebro16:26
58Rasmus Rörholt TheisenIFK Lidingö SOK16:27
59Jens WängdahlNyköpings OK16:28
61Nick BarrableOK Ravinen16:30
62Vladimir TregubovRehns BK16:31
63Tiago Gingao LealAlfta-Ösa OK16:32
64Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn OF16:33
65Daniel AttåsOK Tisaren16:34
66Oskar SjöbergOK Linné16:35
67Rasmus ElmelidLinköpings OK16:36
68Olle KaleredOK Denseln16:37
69Jere SipponenIFK Lidingö SOK16:38
70Flavio PoltéraSnättringe SK16:39
71Anton SjökvistStora Tuna OK16:40
72Niklas AldénOK Linné16:41
73Oskar LundqvistOK Orion16:42
74Gustav BergmanOK Ravinen16:43
75Niklaus ReyNyköpings OK16:44
76Pontus KarlssonMarkbygdens OK16:45
77Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF16:46
78Siu Tung HuiHKOXCC16:47
79Samuel KellerNyköpings OK16:48
80Erik ClassonOK Orinto16:49
81Rassmus AnderssonOK Linné16:50
82Emil SvenskStora Tuna OK16:51
83Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn OF16:52
84Thomas CarlssonMalungs OK Skogsmårdarna16:53
85Rasmus SvantessonOK Pan-Kristianstad16:54

D20 Elit

3 050 m, 47 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
301Elin JohanssonForsa OK15:10
302Johanna HenrikssonOK Tisaren15:11
303Elsa AnderssonBredaryds SOK15:12
304Frida PetersonÄlvdalens IF OK15:13
305Kerstin WadmanGöteborg-Majorna OK15:14
306Maria GustafssonHagaby GoIF Örebro15:15
307Anna KarlströmOK Linné15:16
308Frida JunegardTullinge SK15:17
309Signe RosendahlOK Renen15:18
310Alice AxelssonIK Hakarpspojkarna15:19
311Alice AronengHestra IF15:20
312Sandra NäslundVästerås SOK15:21
313Hanna RöstinOK Ravinen15:22
314Agnes WesterbergTrollhättans SOK15:23
315Kajsa MattssonOK Kåre15:24
316Klara MandahlOK Linné15:25
319Johanna HagströmFalköpings AIK OK15:28
320Saga SanderOK Milan15:29
321Wilma LagerhällRehns BK15:30
322Amelia SkalbergBredaryds SOK15:31
323Lova EvebornOK Roxen15:32
325Rebecca WaldenfjordJärfälla OK15:34
326Amanda BerggrenTullinge SK15:35
327Matilda ErikssonVästerbergslagens OL15:36
328Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna15:37
329Josefin ErlandssonOK Milan15:38
330Erica EdmanRehns BK15:39
331Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad15:40
332Jonna JungåkerSundsvalls OK15:41
333Emma HelmerssonVästerås SOK15:42
334Moa HanssonBredaryds SOK15:43
335Tova OlssonIK Hakarpspojkarna15:44
336Lisa JohanssonOK Tranan15:45
337Linnéa GolsäterEksjö SOK15:46
338Emma HagrotTäby OK15:47
339Hanna HänströmOK Ravinen15:48
340Hanna HugossonSundsvalls OK15:49
341Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering15:50
342Sanna FastEksjö SOK15:51
343Emma PetterssonOK Roxen15:52
344Sara KindlundOK Tranan15:53
345Jennie Börjesson ErikssonStorviks IF15:54
346Jonna ForsVästerås SOK15:55
347Johanna Börjesson ErikssonStorviks IF15:56
348Sophia BjörnlingerIK Hakarpspojkarna15:57
349Gabriella S BerganderEksjö SOK15:58
350Myrra CarlssonOK Orion15:59

H20 Elit

3 230 m, 78 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
201Alexander GraadRonneby OK15:00
202Tuve MöllerOK Linné15:01
203Vojtech BartosBergnäsets AIK15:02
204Adam ThellsénOK Roxen15:03
205Johan PerssonAttunda OK15:04
206Henrik HamreforsVästerås SOK15:05
207Isak PrellnerSkåneslättens OL15:06
208Marcus DolkForsa OK15:07
209Andreas PerssonOK Hammaren15:08
210Gustaf BerglundIFK Mora OK15:09
211Tim OlssonBrattås CK15:10
212Oscar SundlöfSundsvalls OK15:11
213Axel JutterströmIFK Mora OK15:12
214Albin AnderssonOK Ravinen15:13
215David RisbergKils OK15:14
216Oskar ÖqvistBergnäsets AIK15:15
217Alfred LönnVästerås SOK15:16
218Erik OlssonGävle OK15:17
219Jonas TofteredIF Rigor15:18
220Johannes ÄngHagaby GoIF Örebro15:19
221Mårten OlssonGävle OK15:20
222Erik TuuriBergnäsets AIK15:21
223John GunnarssonSurahammars SOK15:22
224Jesper VikmanOK Nolaskogsarna15:23
225Max KlassonOK Ravinen15:24
226Oliver MalmkvistJönköpings OK15:25
227Pontus LindblomOK Roxen15:26
228Rasmus Møller JessOK Linné15:27
229Alexander WiklundFinspångs SOK15:28
230Waldemar AnderssonLånghundra IF15:29
231Arvid LinderOK Hällen15:30
232Rasmus ArfwedsonFrölunda OL15:31
233Rasmus WickbomBergnäsets AIK15:32
234Fredrik JohanssonOK Nackhe15:33
235Arvid ClaessonJönköpings OK15:34
236Per KarlssonOK Tylöskog15:35
237Erik ZeilonSkåneslättens OL15:36
239Rasmus LundbergOK Bävern15:38
240Oskar LindEksjö SOK15:39
241Fritjof AxelssonFK Göingarna15:40
242Filip KarlssonIF Hagen15:41
243Fryderyk PryjmaRehns BK15:42
244André AnderssonOK Kåre15:43
245Anton KällströmSala OK15:44
246Hugo DahlbergHaninge SOK15:45
247Tom CampbellOK Kolmården15:46
248Nils Hammaräng GripOK Orion15:47
249Olle AnderssonTullinge SK15:48
250Simon SchusterIFK Lidingö SOK15:49
251Viktor WassénVänersborgs SK15:50
252Robin SalénBergnäsets AIK15:51
253Jesper SjöblomSödertälje-Nykvarn OF15:52
254Olle NilssonOK Linné15:53
255Olle JosarpOK Tisaren15:54
256Arvid NordIK Hakarpspojkarna15:55
257Albin LillieströmOK Roxen15:56
258Victor ImarkTullinge SK15:57
259Gustaf SundbüeOK Hällen15:58
260Andreas UllerKils OK15:59
261Lucas SundbladEksjö SOK16:00
262Oliwer LundbergOK Bävern16:01
263Henning SjökvistStora Tuna OK16:02
264Simon WikströmOK Pan-Kristianstad16:03
266Simon HectorSnättringe SK16:05
267Henrik JohannessonRonneby OK16:06
268Simon LarssonOK Hällen16:07
269Hugo ErikssonOK Nolaskogsarna16:08
270Ville JohanssonOK Kolmården16:09
271Isac von KrusenstiernaOK Kåre16:10
272Rickard DjerfTibro OK16:11
273Jesper SvenskStora Tuna OK16:12
274Filip JacobssonOK Tisaren16:13
275Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK16:14
276Ola AnderssonOK Orion16:15
277Anton ForsbergLånghundra IF16:16
278Simon ImarkTullinge SK16:17
279Otto StuhlhoferOK Landehof16:18
280Mattis HallbergIK Uven16:19

D18 Elit

3 050 m, 73 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
501Elsa ChristofferssonOK Renen16:10
502Astrid NorgrenStora Tuna OK16:11
503Ebba JensenSkåneslättens OL16:12
504Linn LugneKils OK16:13
506Moa ErlandssonVimmerby OK16:15
507Ella AnderssonOK Södertörn16:16
508Vilma SvantessonOK Pan-Kristianstad16:17
510Emelie JonassonForsa OK16:19
511Frida ZeijlonOK Hällen16:20
512Klara MöllerOK Linné16:21
513Emelie BrudinIFK Mora OK16:22
514Julia ArvidssonVimmerby OK16:23
515Tove FlodmanOK Hammaren16:24
516Elin WihlborgOK Gynge16:25
517Sofia ZillingOK Södertörn16:26
518Frida HectorSnättringe SK16:27
519Linnéa GustafssonOK Hällen16:28
520Stina JohanssonOK Bävern16:29
521Elin SchagerströmGarphyttans IF16:30
522Ebba GanslandtIFK Lidingö SOK16:31
523Frida AnderssonGöteborg-Majorna OK16:32
524Tindra HjortFalköpings AIK OK16:33
525Sofia BerglundIFK Mora OK16:34
526Anna AnderssonPiteå IF Orienteringsklubb16:35
527Elvira ForslundOK Renen16:36
528Sofia JohanssonOK Skärmen16:37
529Maja KindlundOK Tranan16:38
530Vilma KarlssonSnättringe SK16:39
531Maja MörthLeksands OK16:40
532Ronja HuggForsa OK16:41
533Alva RingiOK Kåre16:42
534Klara AnderssonOK Pan-Kristianstad16:43
535Irmalinn NilssonHärlövs IF16:44
536Ronja JungåkerOK Kåre16:45
537Alva LindellIF Thor16:46
538Alva SonessonFalköpings AIK OK16:47
539Ebba HjertbergHestra IF16:48
540Elin SvenssonOK Älme16:49
541Elsa HolmgårdKils OK16:50
542Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna16:51
543Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad16:52
544Ella SjöbergTullinge SK16:53
545Tuva NikolaussonSvaide Roma SOK16:54
546Hanna KjellinForsa OK16:55
547Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad16:56
548Frida JohanssonOK Djerf16:57
549Ella PalmIK Hakarpspojkarna16:58
550Moa WestbladOK Ravinen16:59
551Tova HermodssonLunds OK17:00
552Johanna Källvik LeufvénÅmåls OK17:01
553Frida VikströmSundsvalls OK17:02
554Klara AxelssonMarkbygdens OK17:03
555Lina SvärdIF Thor17:04
556Johanna NilssonKungälvs OK17:05
557Lisa Jonsson-NordinSkåneslättens OL17:06
558Tilda ÖstbergStora Tuna OK17:07
559Hanna LagerbergOK Södertörn17:08
560Isa EnvallIK Hakarpspojkarna17:09
561Tindra JernströmAvesta OK17:10
562Erika Källvik LeufvénÅmåls OK17:11
563Annika SimonsenIK Hakarpspojkarna17:12
564Sofia WestinVittjärvs IK17:13
565Vilma Von KrusenstiernaOK Kåre17:14
566Julia RajanIFK Lidingö SOK17:15
567Ellen KallerbäckOK Orion17:16
568Sandra BoströmOK Linné17:17
569Ida ØbroOK Orion17:18
570Jenny WegebroSundsvalls OK17:19
571Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn OF17:20
572Hanna MårtenssonOK Skogsstjärnan17:21
573Tove PetterssonOK Roxen17:22
574Ella OlssonGrycksbo IF OK17:23
576Lisa BerggrenOK Kolmården17:25

H18 Elit

3 230 m, 71 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
401Filip BengtssonOK Lindéna16:20
402Anton GlivesonRonneby OK16:21
403Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna16:22
404Georg GröllEksjö SOK16:23
405Hugo LindbärgOK Södertörn16:24
406Thorsten SvenssonFinspångs SOK16:25
407Gabriel SturessonLerums SOK16:26
408Albin AlsiöIF Hagen16:27
409Oscar ModigOK Pan-Kristianstad16:28
410Lukas KatvalaKarlskrona SOK16:29
411Daniel HellbergLunds OK16:30
412Rasmus TäckOK Hammaren16:31
413Algot NajvikOK Pan-Kristianstad16:32
414Viktor OssianssonIK Hakarpspojkarna16:33
415Leo JohanssonOK Kolmården16:34
416Loke ÖstangårdGamleby OK16:35
417Erik WinbladhKarlskrona SOK16:36
418Benjamin SturekSOK Viljan16:37
419Carl HolmbergIF Hagen16:38
420Joel KarnehedOK Roxen16:39
421Tim JohanssonFK Friskus-Varberg16:40
422William NilssonNyköpings OK16:41
423Noel WaldenfjordJärfälla OK16:42
424Victor HanssonJönköpings OK16:43
425Felix PerssonHaninge SOK16:44
426Olle SörqvistMarkbygdens OK16:45
427Isak HertinIK Hakarpspojkarna16:46
428Elias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb16:47
429Axel OlssonIF Hagen16:48
430Fredrik HamreforsVästerås SOK16:49
431Emil KarlssonHestra IF16:50
432Oskar ForsbergTullinge SK16:51
433Hampus NyströmIF Hagen16:52
434Ruben BryngelssonTullinge SK16:53
435Oskar NymanOK Tyr16:54
436William LundstedtMullsjö SOK16:55
437Johan LangerakJärfälla OK16:56
438John LarssonRånäs OK16:57
439Olof SkoglundKils OK16:58
440Kristoffer TengrothSundbybergs IK16:59
441Hannes SvahnOK Ravinen17:00
442Georg EklöwOK Södertörn17:01
443Albin AnderssonTullinge SK17:02
444Marcus CarlssonIF Hagen17:03
445Emil PetterssonKarlskrona SOK17:04
446Martin LammFrölunda OL17:05
447Emil GrehnOK Rodhen17:06
448Oskar EdvardssonJärfälla OK17:07
449Ludvig EkNyköpings OK17:08
450Isac EricssonVäxjö OK17:09
451Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna17:10
452Filip TrofastBredaryds SOK17:11
453Axel GranqvistOK Ravinen17:12
454Jonatan GustafssonKFUM Örebro OK17:13
455Lukas OlmKils OK17:14
456Olle GrywenzOK Linné17:15
457Daniel BogrenIF Hagen17:16
458Jonas AnderssonOK Roxen17:17
459Oscar JohanssonKarlskrona SOK17:18
460Erik HannrupIF Thor17:19
461Simon HardenFK Boken17:20
462Carl CarlssonNyköpings OK17:21
463Felix AxelssonMarkbygdens OK17:22
464Viktor SvenskStora Tuna OK17:23
465August MollénOK Denseln17:24
466Andreas JonssonOK Orion17:25
467Erik HerneOK Ravinen17:26
468Niklas CarlssonSundbybergs IK17:27
469Gustav RuneforsVäxjö OK17:28
470Emil AuseliusBredaryds SOK17:29
471Hugo LillieströmOK Roxen17:30

H18 Elit2

3 100 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Harald LarssonBergnäsets AIK18:15
Simon DahlbergOK Nolaskogsarna18:16
William ErnlundOK Linné18:17
Jakob IngströmIK Hakarpspojkarna18:18
Truls LindholmSundsvalls OK18:19
Love CarlssonOK Orion18:20
Jesper NyströmIF Thor18:21
Jakob SjöbergGävle OK18:22
Fricis SpektorsTurun Metsänkävijät18:23
Benjamin TerentForsa OK18:24
Gustav NirvinHaninge SOK18:25
Victor BylundIF Thor18:26
Måns ErikssonÖstersunds OK18:28
Hugo DalhammerOK Roxen18:29
Klas JohanssonOK Tranan18:30
Viktor WallinOK Kåre18:31
Sixten TörnqvistVästerås SOK18:32
Oliver AngelsiööOK Linné18:33
Simon TörnqvistOK Ravinen18:34
Reto GiezendannerIF Hagen18:35
Tobias AbrahamssonSundbybergs IK18:36
Simon FreylandEksjö SOK18:37
Noa SjöstrandVästerås SOK18:38
Nils LundgrenSundsvalls OK18:39
Olle SvangrenGotlands Bro OK18:40
Jonathan UllerKils OK18:41
Hugo BäsénIF Thor18:42
Ludvig HallabroHässleholms OK18:43
Jesper LidmarSnättringe SK18:44
Nicolas BarbozaAttunda OK18:45
Ludvig WaktelSvaide Roma SOK18:46
Björn JohanssonSundsvalls OK18:47
Matviy KhotyaintsevIF Thor18:48
Zeb PalmHJS-Vansbro OK18:49
Axel BergströmOK Rodhen18:50
Johan LindmanFinspångs SOK18:51
Andreas NäslundVästerås SOK18:52
Tobias KarlssonSnättringe SK18:53
Emil ArvidssonSäterbygdens OK18:55
Gabriel LarssonGammelstads IF18:56

D16

2 950 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Agnes MalmgrenOckelbo OK18:10
Frida AnderssonSegersta OK18:11
Matilda LindhSundbybergs IK18:12
Sofie FröjdSundsvalls OK18:13
Lilian PalmHJS-Vansbro OK18:14
Cornelia IvarssonOK Hammaren18:15
Alice PalmgrenSundsvalls OK18:16
Julia GunnarssonMalungs OK Skogsmårdarna18:17
Therese NilssonOK Österåker18:18
Frida ArnessonSkarpnäcks OL18:19

H16

2 950 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linus LundbergOK Bävern18:00
Linus TäckOK Hammaren18:01
Viktor LadängesAlfta-Ösa OK18:02
Arvid AronssonOK Kroppefjäll18:03
Albin KårénSundsvalls OK18:04
Hugo StrömMullsjö SOK18:05
Jonas CarlssonStora Tuna OK18:06
Jakob WolframEksjö SOK18:07
Erik Lidström LauriSnättringe SK18:08
Albin ForsbergLånghundra IF18:09
Jonas BjörsLjusdals OK18:10
Mattias ÖstbergStora Tuna OK18:11
Elis SandbergAlfta-Ösa OK18:12
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK18:13
Hannes LindahlSundsvalls OK18:14

D14

1 800 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tyra KarlssonSundsvalls OK17:59
Amanda GranqvistOK Ravinen18:00
Ella SandbergAlfta-Ösa OK18:01
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna18:02
Selma IvarssonOK Hammaren18:03
Elsa HermanssonIFK Mora OK18:04
Leija MagnussonAlfta-Ösa OK18:05
Siri SimonsenFIF Hillerød18:06
Tove SjöbergTullinge SK18:07

H14

2 060 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Oskar VikströmSundsvalls OK18:00
Jakob CarlssonStora Tuna OK18:01
Albin MalmgrenOckelbo OK18:02
William GrunderJärfälla OK18:03
Wille LångbergHudiksvalls OK18:04
Joel ThalénSundbybergs IK18:05
Adrian Hansson BångaAlfta-Ösa OK18:06
Tore PalmgrenSundsvalls OK18:07
Hjalmar WennbergHudiksvalls OK18:08
Eskil WidehagSundbybergs IK18:09
Eric HallnerOckelbo OK18:10
Albin BlombergSegersta OK18:11
Elliot AngelsiööOK Linné18:12
Henrik NorgrenStora Tuna OK18:13

D12

1 210 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Moa KarlssonSundsvalls OK17:59
Alva EliassonSundsvalls OK18:00
Nora Cedeberg LöwgrenStora Tuna OK18:01
Linnea HermanssonIFK Mora OK18:02
Moa BirkebækStora Tuna OK18:03

H12

1 260 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Axel TrofastTullinge SK18:05
Linus NilssonOK Österåker18:06
Olle LångbergHudiksvalls OK18:07
Leo MagnussonAlfta-Ösa OK18:09
Arvid MyrbergerTullinge SK18:45

D10

830 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Irma WidehagSundbybergs IK18:00
Hanna RydesäterRehns BK18:01
Rut SidenvallHudiksvalls OK18:02

H10

830 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Wilmer WennbergHudiksvalls OK18:05
Botvid SimonssonSundbybergs IK18:06
Herman EliassonSundsvalls OK18:07

Inskolning

830 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Frank SidenvallHudiksvalls OK17:59:14
Hugo RydesäterRehns BK18:04:33
Fanny VikströmSundsvalls OK19:00:49

U2

880 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elsa WoxlinSkogslöparna18:05:35
Hanna WoxlinSkogslöparna18:05:36
Linus HanssonAlfta-Ösa OK18:19:04
Oline HanssonAlfta-Ösa OK18:20:43
Frida BrudinIFK Mora OK18:22:00
Ebba MaxénStora Tuna OK18:28:19
Maja MaxénStora Tuna OK18:29:48
Wilma HermanssonIFK Mora OK18:32:20
Olivia HermanssonIFK Mora OK18:33:21
Linton BryngelssonTullinge SK18:42:43

Öppen motion 3

2 180 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Test TestTest15:09:43
Helena KarlssonSundsvalls OK17:59:28
Anna WidmanSundsvalls OK18:02:28
Charlotta PalmgrenSundsvalls OK18:02:44
Karin AnderssonLjusdals OK18:03:10
Louise WoxlinSkogslöparna18:06:55
Karl-Erik AnderssonIFK Mora OK18:13:11
Per ArnessonSkarpnäcks OL18:20:51
Bo BörjessonStorviks IF18:22:00
Lennart WahlgrenRehns BK18:38:41
Felix ArkängTullinge SK18:40:12
Cher Yin Sharon PunHKOXCC

Öppen motion 5

3 160 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rickard KarlssonSundsvalls OK17:59:23
David LiljeqvistSöderhamns OK18:02:56
Sofia PerssonDomnarvets GOIF18:04:47
Lena NilssonOK Österåker18:05:05
Jessica ZetterbergHudiksvalls OK18:08:04
Elisabeth OlssonÄlvdalens IF OK18:10:07
Lukas ArkängTullinge SK18:33:53
Helene SwartzIFK Lidingö SOK18:48:57

Öppen motion 7

3 280 m, 56 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars PalmqvistJärfälla OK17:54:25
Elin FjellströmKFUM Örebro OK17:57:41
David OlssonOK Skogsstjärnan17:59:13
Ann GranqvistOK Ravinen17:59:18
Henrik TrofastTullinge SK17:59:44
Göran HedmanValbo AIF18:00:01
Magnus TrofastBredaryds SOK18:00:13
Alexandra ForssÄrla IF18:02:23
Anna-Karin EklundSöderhamns OK18:03:12
Magnus SäverosNilivaara IS18:03:44
Werner KöhlerTullinge SK18:03:54
Joachim FribergFalköpings AIK OK18:04:24
Jonas LångbergHudiksvalls OK18:04:39
Marge SargmaSK Saue Tammed18:04:45
Bertil AnderssonLjusdals OK18:04:52
Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK18:05:03
Peter WoxlinSkogslöparna18:06:20
Maria ZeijlonOK Hällen18:06:40
Ann-Sofie TäckOK Hammaren18:07:17
Carl-Henry AnderssonOK Orinto18:08:11
Ulrica Swärd BütikoferLjusdals OK18:09:10
Jan LindhSundbybergs IK18:10:05
Mattias ZeijlonOK Hällen18:11:02
Stefan GunnarssonHudiksvalls OK18:12:03
Eva PetersonÄlvdalens IF OK18:12:10
Niclas NilssonOK Österåker18:13:02
Lars GunnarssonMalungs OK Skogsmårdarna18:13:24
Maria EdvardssonJärfälla OK18:14:04
Elin PetersonÄlvdalens IF OK18:14:27
Kadri KalvoSundsvalls OK18:15:03
Peter HermanssonIFK Mora OK18:15:39
Annelie HermanssonIFK Mora OK18:15:45
Andreas GrunderJärfälla OK18:16:01
Erik PetersonÄlvdalens IF OK18:17:28
Thomas EricsonAlfta-Ösa OK18:17:30
Edward LarssonIFK Mora OK18:17:49
Sara TimnerSundsvalls OK18:17:59
Anders GunnarssonSurahammars SOK18:18:03
Stefan GustafssonOK Hällen18:19:23
Hans-Peter OlssonÄlvdalens IF OK18:21:24
Nils EdvardssonJärfälla OK18:22:29
Kalle PerssonOK Österåker18:23:13
Stefan SchlatterOLC Kapreolo18:25:15
Stellan TäckOK Hammaren18:25:50
Olov VikströmSundsvalls OK18:28:04
Markus BylundIF Thor18:32:42
Ronny NordgrenSundbybergs IK18:33:14
Tommy FröjdSundsvalls OK18:46:35
Mattias LindahlSundsvalls OK18:47:35
Henrik BodingIFK Lidingö SOK18:49:32
Göran BergqvistRehns BK
Ola JernströmAvesta OK
Ansgar SimonssonSundbybergs IK
Astrid SimonssonSundbybergs IK
Erland SimonssonSundbybergs IK
Cecilia WestströmSundbybergs IK

Annonser